Ledenvergadering Sf Hotten aanvaardde nieuwe statuten Seffpiters' uitstekend geslaagd h 1HELP Holten laat winst aan Actief Resultaten sv Holten Resultaten s.v. Holten Ook women m het bestrnr Programme HANDBAL m Schaakseizoen afgesleten Kampioen Jeugd schaken Jetigdfsstp Badmintonclub Postduivenvereniging Snelle Wieken Willems had snelste dolf v m HOLTENS NIEUWSBLAD - 23 MEI 1980 PAG. 9 SPORTPAGINA Voorzitter J. Warrink van de Sportvereniging „Holten" ambieert niet het voorzitterschap van het Algemeen Bestuur van de S.V. wanneer de nieuwe statuten hun beslag gekregen hebben en zullen worden inge voerd, tenzij een dringend beroep op hem zou worden gedaan. Zijn voor keur gaat uit naar het voorzitterschap van de afdeling Voetbal. Dat bleek aan het slot van de buitengewone ledenvergadering, welke vorige week vrijdagavond in het ontmoetingscentrum „Meermanskamp" gehouden werd en waarin de nieuwe statuten in tweede lezing werden vastgesteld. In de eerste vergadering, die enkele weken geleden gehouden werd, was het quorum (tweederde der leden) niet aanwezig, zodat een nieuwe vergadering belegd moest worden, waarin wel onmiddellijk beslist kon worden. De vier afdeling voetbal, schaken, atletiek en handbal- zullen een grote mate van zelfstandigheid en een eigen be stuur krijgen binnen de vereniging, met een eigen begroting en contri butieheffing. Warrink schetste nog eens de ontwikkeling, welke tot de behoefte aan de nieuwe structuur der vereniging heeft geleid. Op in itiatief van Tonny Brands kwam de schaakclub binnen de gelederen, van wat oorspronkelijk de voetbal vereniging was. Daarna volgde SENIOREN: (Zat. 24 mei) Kramer met zijn trimgroep, die uitgroeide tot een flinke atletiekaf- deling en enkele jaren geleden diende zich de afdeling handbal aan. Van die zijde is toen gewezen op een manco in de structuur der vereniging en die opmerkingen wa ren aapleiding op de bezinning daarover Maar ook van de zijde van de KNVB is men gemaand tot het vormen van een zogenaamde omhivereniging, zoals nu in de sta tuten is vastgelegd. „De door de KNVB ontworpen statuten hebben daarbij model gestaan", ver klaarde-'.voorzitter Warrink. Met plrh. 700 leden is het moeilijk een vruchtbare algemene leden vergadering te houden. Daarom is gekozien: voor een ledenraad, die zal bestaan uit 40 leden, welke zullen worden gekozen langs de weg van evenredige vertegenwoordiging, door de leden van 18 jaar en ouder, doormiddel van een kiesdeler, en uit het algemeen bestuur van zeven personen waarvan voorzitter, se cretaris en penningmeester in functie worden gekozen en de vier overige door de afdelingsbesturen zullen worden aangewezen, als hun afgevaardigde. Door de leeftijd van de kiesgerechtigden op 18 jaar te bepalen, is tevens voldaan aan het door de KNVB voorgeschreven jeugdkiesrecht. De ledenraad zal derhalve bestaan uit 47 personen, die het hoogste gezag in de vereni ging uitoefenen. Ook leden die geen deel uitmaken tyati de ledenraad hebben toegang (.als toehoorders) tot de ledenrahdsvergaderingen. Bestuursleden moeten meerdeij'a- rigzijn. Voorzitter Warr-ink sprak in zijn slotwoord het vertrouwen uit, dat ook vrouwen in de leiding van de vereniging een plaats zullen hebben. Het huidige bestuur zal zich beschikbaar stellen, om de overgang naar de eerlang te ver wachten nieuwe verenigingssitua tie, zodra de niqüw^ isfatuten van kracht zijn geworden, te begelei den. Kwintecup: 17.00 uur Holten 4-Holten 5 Dinsdag 27 mei: Tarzancup Holten 2-Holten 4 9.15 uur Holten 8-Holten 12 19.15 uur Zaterdag 24 mei TOERNOOI HAARLE Holten F1 12.20 uur vertrek TOERNOOI WITKAMPERS Holten BI vertrek 9.00 uur Holten Cl vertrek 9.00 uur TOERNOOI A.B.S. BATHMEN Holten B2 vertrek 11.45 uur per fiets Holten Dl vertrek 9.00 uur Holten D2 vertrek 8.30 uur per fiets Holten D3 vertrek 8.00 uur Holten D4 vertrek 8.00 uur PROGRAMMA MAANDAG MEI (2E PINKSTERDAG) TOERNOOI DOETINCHEM Holten Dl vertrek 8.00 uur In de laatste wedstrijd voor de veldcompetitie heeft Holten onno dig de winst moeten laten aan Ac tief, dat daardoor het kampioens chap zeker stelde Actief dat in de sterkste opstelling verscheen vond een zeer rustig Holten tegenóver zich. Holten probeerde rustig zijn spel op te bouwen, terwijl Actief een voorsprong wilde forceren, Holten benutte de kansen rustig en kon een verrassende 3-0 voor sprong nemen. Actief kwam echter terug en wist gelijk te komen. Hol ten kwam daarna 2 keer op voor sprong, wat door Actief voor rust weer gelijk getrokken werd. 5-5. Ook in het begin van de tweede helft bleef Holten het spel bepalen en hield een kleine voorsprong. Met ongeveer een 10 minuten te spelen begon Holten minder geconcen treerd te spelen. Actief benutte dit goed en maakte gelijk. 10-10. Actief kwam vlak daarna zelfs op voor sprong, tot groot enthousiasme van de meegekomen supporters. Holten bleef slordig spelen maar wist de achterstand van 10-13 toch nog iets in te korten. 12-13. In de laatste minuut maakte Actief 12- 14, waardoor het'kampioenschap binnen was. Doelpunten voor Hol ten: Jan de Wit, Frank Neuteboom en John Lamping elk 4. Op 2 juni organiseert de Holtense badmintonclub voor haar jeugdle den een spelavond. Het betekent dan tevens de afsluiting van het seizoen 79/80. Welke spelletjes er georganiseerd worden, blijft een verrassing, maar inmiddels is wel bekend geworden, dat er prijsjes te verdienen vallen. Ook zal er voor worden gezorgd dat jullie niet droog komen te staan. Voor de jeugd van 6-12 jaar begint het om 18.00 uur en eindigt het om 19.00 uur. De oudere jeugd wordt van 19.00-20.30 verwacht Noteer deze avondnu alvast: 2juni. Met iedereen erbij wordt het zeker een knalavond. De duiven van de Fv„Snelle Wie ken" (Holten-Markelo) werden voor een wedvlucht over 275 km. om 7.15 u. gelost in St. Ghislain. Eerste duif binnen om 11.27.44 uur. 1-5-9-15-19 G. Bekkernens; 2-3-11-21-38 H. Manrho; 4-8-13-20-22 Joh. Paalman; 8-26 G. Hassink; 10-14-16-17-28 J. Jansen; 12-18-36 A. van Doornspeek; 22-33 A. Scholten; 24 G. Haar; 27 H.C. Pullen; 34 H. Voortman. Bij prachtig weer en N.O.-wind werden 253 duiven van de P.V. „De Bergvliegers" gelost in Strombeek. Vlotte vlucht zonder verliezen. Uitr slag: 1-18-25 H. Willems; 2-4-5-12-14 A. ten Dam (2); 3-6-27 A. ten Dam (1); 7-8-9-11-13-17 Comb. Teun Schuppert - H. Kreij- kes; 10-19 H. van Beek; 16-35 M. Lodeweges; 21-29-30-33-34 Comb. Egberts; 22-31-32 E. Veneklaas; 23 G.J. Koetsier; 24-43 Gert Steunen berg; 37-46 H.J. Aaftink; 48 W. Aaf- tink. Hemelvaartsdag werd on der ideale weersomstan digheden op het gemeente lijk terrein aan de Postweg op de Borkeld het jaarlijks concours gehouden van de ponyclub „De Bergruiter- tjes" waaraan naast de or ganiserende vereniging deelnamen de „Oosterhof- ruitertjes", Rijssen, „Her truitertjes" Hellendoorn, „Eschruitertjes" Wierden, „Looleeruitertjes" Almelo, en de ponyclub „Markelo". De jury bestond uit de h.h. G. Bel- dman, Holten; W. Aaltink, Holten; D.J. Hofstee, Ambt Delden; B.J. Holtefman, Haarle; A. Huizinga, Toernooi Hccrle Nadat 's morgens andere elftallen van Holten de rood-zwarte kleuren al goed hadden verdedigd was aan de jongens van D2 de rol toebe deeld deze tweede zaterdag van het toernooi af te sluiten. In een vier kamp samen met de D2-ploegen van VESOS, Omhoog en Wierden werd er flink gestreden voor de punten. De eerste wedstrijd leverde meteen al een primeur op voor het toernooi. In plaats van een wedstrijd met twee helften liet de organisatie ons (voor de verandering?) één lange wedstrijd spelen. Holten scoorde in de „eerste helft" van deze strijd. Dit was voor de tegenstander de aan leiding te protesteren bij de leiding maar deze was onverbiddelijk, de stand bleef 1-0. In de tweede wedstrijd werden veel kansen gecreëerd maar werd het scoren nagelaten 0-0 was dan ook de eindstand Echter hoe sneller het einde van de dag naderde, hoe feller de jongens gebrand waren op üe poule-overwinning. Een 3-0 overwinning in de laatste wedstrijd bracht ons die dienst dan ook >verttuigend. Holten D2 kwam met :en eerste prijs terug. Proficiat jon- jens! Holten El nam deel can GFC toernooi Saterdag speelde Holten E1 haar 2e zoemooi en wel bij GFC te Goor. El Has ingedeeld bij Haaksbergen, l/W (Hengevelde) en GFC. De rood-zwarten gingen goed van start door Haaksbergen met 3-0 te klop pen. De 2e wedstrijd tegen WVV le verde 1 puntje op (0-0) Holten El lag toen goed in de race en moest de laatste wedstrijd op z'n minst gelijk spelen om in de prijzen te vallen. De wedstrijd tegen GFC bleek te zwaar voor de pupillen en werd dan ook verloren, Helaas bleek bij het opmaken van de eindbalans dat Holten El één doelpunt meer tegen had dan WW El, waardoor een prijs in dit toernooi juist aan hun (voetbal) neus voorbijging. Jam mer, maar de jongens hebben goed gespeelde op dit goed georgani seerde toernooi. Bij goede weersomstandigheden zullen de spelers en de leiders van El per fiets naar het toernooi van ABS (Bathmen) gaan. Holten F2 - S0S.F2 Holten speelde een grandioze wedstrijd Werd er indertijd in Hel lendoorn verloren, nu werden thuis de zaken recht gezet De eerste de beste aanval leverde al meteen een treffer op van Jan van Beek, die ook de 2e goal voor zijn rekening nam. Desmond Vorst tekende voor 3-0 en Raymond Nijenhuis verschalkte de SOS-keeper met een boogbal en dat betekende 4-0 Na de pauze maakte Gerwin Paalman een on vervalste hattrick en zo werd het 7-0 Prima gedaan Gerwin! Holten was nog niet uitgeraasd Harold Hovenkamp zorgde voor 8-0, Des- mond Vorst voor 9-0 en Harold be paalde de eindstand op 10-0. JEUGD Goede resultaten in Gerda Schui- tert tournooi. De jeugd van de handbalafdeling van de S.V. Holten nam deel aan het jaarlijks, door de afdeling IJs- selstreek georganiseerde, jeugd- handbaltournooi. Dat werd dit jaar gespeeld op het terrein van Heeten dat 50 jaar bestaat. Deelgenomen werd met twee A adspiranten- teams één B en één pupillenteam. Het A1 team leverde een zeer goede prestatie. In de eerste wedstrijden werd met 5-2 en 8-1 gewonnen. Te gen Nw. Heeten werd het in een zeer spannende partij 6-6. Daarna volgde winst met 4-2 op W.S.V. en met 4-3 op A.B.S. Nw. Heeten be haalde evenveel punten, maar won door een iets beter doelgemiddel- de. A 2 startte met een 3-1 overwin ning. Daarna zakte de ploeg, die jammer genoeg niet over wissels kon beschikken terug. Tegen de ploeg die later eerste werd, Kwiek Raalte, werd op het nippertje met 3-2 verloren. In de laatste 2 weds trijden ging men echter kansloos onder tegen Lettele en Heeten (2-10 en 2-11). Een vierde plaats was het eindresultaat. B 1 was aangevuld met een aantal pupillen waardoor het team in enkele wedstrijden duidelijk ervaring en kracht tekort kwam. Tegen IJsselstars werd in de laatste seconden met 3-4 verloren. Ook de wedstrijd tegen Voorwaarts ging zó met 5-6 verloren. Ook van Kwiek en Heeten werd verloren (3-6 en 1-3). Daardoor, was er een 6e plaats in de eindstand. Pupillen C1 speelde met enkele speelsters uit C 2 jammer genoeg een beetje wissel vallig. In de eerste wedstrijd ver loor men van Lettele. (3-5). Hetgeen zeker voor een deel aan zenuwen De Schaakclub „Holten" heeft het aktieve schaakseizoen besloten met een simultaanseance. De si- multaangever was Dinant Web bink, jeugdkampioen van de S.B.O. en tiende bij het nationale jeugd kampioenschap. Binnen Overijssel is hij één van de sterkste spelers. Achttien tegenstanders bonden met hem de strijd aan. Na zo'n dikke twee uur spelen bleek dat Webbink vijftien partijen gewon nen had. Berry Beijer behaalde een teleurstellende remise, nadat hij eerder damevangst en daarmee partijwinst had gemist. Henk van Beek won zijn partij niet mooi aan- valsspel, en Dick van der Knaap won na stukwinst in kombinatie met matdreigingen op de onderste rij. Jaarvergadering Zoals gebruikelijk werd de laatste clubavond besteed aan de jaar lijkse ledenvergadering, waarin verslag werd gedaan van de diverse kompetities van het afgelopen sei- was te wijten. Tegen Kwiek werd met 2-2 gelijk gespeeld. Tegen de uiteindelijke winnaar Overwete- ring werd een erg goede wedstrijd gespeeld die verdiend met 5-3 werd gewonnen. Ook de laatste weds trijd tegen Raalte werd gewonnen. Met de ruime score van 7-2 werd deze laatste wedstrijd gewonnen. Wat voor een 2e plaats zorgde in de eindstand. zoén. De wisselbeker voor de kam- .pioen"van'Holten kwam voor de vierde keer in handen van Dick van de Knaap. De eindstand van ae in terne kompetitie was als volgt: 1. D.A. van der Knaap 1753 pnt.; 2.B. Beijer 1570 pnt.; 3, J. Sche perman 1425 pnt.; 4. T. van Oijen 1143 pnt.; 5. T. van Lindenberg 1084 pnt.; 6. D. van Beek 1054 pnt.; 7. W. Rietman 1023 pnt.; 8. J.W. Midde- link 924 pnt.; 9. W.K. van Rijssen 867 pnt.; 10. P. Eijzinga 866 pnt.; 11. J. Riemersma 834 pnt.; 12. M. Koelemay 811 pnt.; 13. H. van Beek 776 pnt.; 14. W. van Oijen 769 pnt.; 15. E.J. Gervedink Nijhuis 727 pnt.; 16. J. Aaftink 684 pnt.; 17. J. van Calcar 640 pnt.; 18. J. Roele 619 pnt.; 19. J, ten Velde 614 pnt.; 20. H. Lindeboom 564 pnt.; 21. W.G. Blits 531 pnt. In het nieuwe seizoen zal hetzelfde systeem gespeeld worden. Het voordeel was dat iedere speler ten allen tijde kon spelen en daarbij ook een gelijkwaardige tegenstan der trof. Ook konden nieuwe leden op elk ogenblik mee gaan doen. Als nieuwe aktiviteiten staan op het programma bekerwedstrijden volgens het afvalsysteem en een wedstrijd om hét snelschaakkam- pióenschap. Extern zal, door het teruggelopen ledental, slechts ge speeld kunnen worden met één tiental en een rekreatieviertal. De bestuursverkiezing leverde het volgende bestuur op: Voorzitter J. van Calcar; penningmeester J. Roele; secretaris en wedstrijdleider interne kompetitie D.A. van der Knaap; teamleider eerste team: J.W Middelink. Het nieuwe seizoen begint op 18 augustus. Holten; J.H. Kortenhorst, Heeten; E.H. Lammers, Raalte; Th. Luiten, Holten en H.B. Schotman, Maliën heem. Er werd gereden onder de regle menten van de Kon. Ned. Fed. van Land. Rijverenigingen op een par cours dat was opgebouwd door de h.h. G. Beldman, G.H. Harkink en B Gerritsen, 's Morgens werden de dressuurproeven (individueel, acht- en viertallen) en het B-springen alle categorieën afge werkt. Het middagprogramma opende met een parade, waaraan door plm. 150 jongelui op het keurig verzorgde pony's werd deelgeno men. Nadat de jongelui zich had den opgesteld had inspectie plaats door burgemeester mr. W.L.F.C. ridder van Rappard, mevr. P. Wansink- Timmer, voorzitster van' de Holtense ponyclub en de bonds- vertegenwoordiger de heer G.J. Wilmink te Delden. De paradeprijs, die werd toegekend aan de Berg- ruitertjes, werd uitgereikt door burgemeester Van Rappard: Aan het middagprogramma werd medewerking verleend door boe- rendansgroep „De Hóólter Daan- sers", die o.a. uitvoerden de „klap- dans" de plaggenwals en de hak en teendans, en de kindergroep „De Klepperklumkes" die veel applaus kregen voor de kruuspolka, bij ons in de bergen en Sarie Marijs. DRESSUUR Ring 1: Achttallen: 1. Eschruiters, Wierden 116 p.; 2. Bergruiters 1, Holten 104 p. Viertallen 1. „Markelo" 114 o. Individuele dressuur (Ring 2 klasse B) 1. Inge Nijzink met Daisy Ooster-. hofruiters 126 p.; 2. Barbara Boode met Amarette Bergruiters 124 p.; 3. Monique Smit met Tjardas Eschruiters 123 p.; 4. Erik Tempel man met Corrie Bergruiters 121 p.; 5. Esther Smit met Enette Eschrui ters 120 p. Ring 3 1. Jeanet Rouweler met Robin Markelo 126 p.; 2. e.e. Joke Müller met Radja Markelo 125 p.; Anja van Ommen met Radja Markelo 125 p.; 4. Eddy Witteveen met Tanja Her truiters 124 p., 5. Manja Höften met Roland Eschruiters 123 p. Ring 4 klasse L 1. Annette Krijgsman met Noleste Markelo 140 p.; 2. Suzan Stokman met Richard Hertruiters 132 p.; 3. e.e. Marieke Rozeboom met Miss Limmerick Markelo 130 p.; Annet van Ommen met Lady Markelo 130 p.; 4. Arjen Veneklaas met Ronco Oosterhofruiters 126 p. Ring 5 1. Petra Hammeers met Djaufailah Looleeruiters 136 1/2 p.; 2 Hetty Beldman met Kosmos Bergruiters 123 1/2 p.; 3. Annet Mulder met Fury Hertruiters 123 p.; 4. Wim Re- Carolien Kruims met Grey Light. In de 6e ronde om de Tarzan-cup werd zondag met scherp gescho ten. In de drie wedstrijden werden maar liefst 26 doelpunten ge maakt. Uit de uitslagen blijkt wel dat de laagste elftallen het meest belust zijn op de prachtige wissel beker, beschikbaar gesteld en ge noemd naar de scheidende kantine-baas van de S.V. Holten, Herman Schutte. Holten 6 bood tot de rust nog rede lijk tegenstand, maar toen Holten 10 door een prachtig schot van Ap Wechstapel op 1-4 kwam, was de strijd beslist en kon het tiende de stand opvoeren naar 1-8 dankzij o.a een hattric van de goed in vorm zijnde Henk Dtbbets Holten 8 was evenmin in staat om cup-fighter Holten 11 de eerste nederlaag toe te brengen. De uitslag 1-6 spreekt duidelijke taal wie het meeste be lang bij de puntjes had. Holten 12 is de meest vreemde ploeg die de S.V. dit seizoen binnen de lijnen bracht. In de competitie werd maar matig gepresteerd, maar nu in de onder linge wedstrijden blijken Meivin en zijn mannen over misterieuze krachten te beschikken Werden er vorige week al 11 doelpunten ge maakt, j.l, zondag tegen Holten 9 ploften er acht in het vijandelijke doel. In het pinkster-weekend wordt er niet gespeeld, zodat de laatste en beslissende ronde wordt afgewerkt op 1 Juni. nes met Kitty Markelo 123 p.; 5. Herman Manenschijn met Armand Oosterhofruiters 122 p. Ring 6 1. Adriane Bouwhuis met Friso Bergruiters 135 p.; 2. Marjan de Vis ser met Bartje Markelo 128 p.; 3. Wilma Mensink met Scippio Mar kelo 127 p.; 4. Aart Jan Aaltink met Katinka Bergruiters 125 p.; 5. Wilma Hargeerds met Springfield Markelo 120 p. Ring 7 klasse L2 1. Alice Bruins met Stendy Berg ruiters 130 p.; 2. Caroline Kruims met Grey Light Bergruiters 128 p.; 3. Heieen Moolhuijzen met Silvy Eschruiters 127 p.; 4. Kitty Bos met Silverstar Bergruiters 125 p. Klasse M/Z 1. Lammert Kooymans met Robbie Markelo 131 p.; 2. e.e. Erna Nijeboer met Corolla Looleeruiters 124 p.; Hennie Amtink met Komeet Mar kelo 124 p. Springen klasse B cat. D 1. Herman Lodeweges met Pinto II Bergruiters 75 p.; 2. Heieen Mool huijzen met Silvia Eschruiters 70 p.; 3. Annet Krijgsman metNoreste Markelo 61 p.; 4. Connie de Visser met Gold Firc Markelo 60 p.; 5. Mans Mensink met Rex Oosterhof ruiters 56 p.; 6. Marianne Burg- graaff met Goofy Markelo 55 p. Categorie C 1. Marthijn Jansen met Gonzo Her truiters 68 p.; 2. Aart Jan Aaltink met Katunka Bergruiters 60 p. Categorie A/B 1. Marco Eikenaar met Sancho Hertruiters 80 p.; 2. RitaBrinkcate met Silvia Markelo 76 p.; 3. Martin de Groot metTakkie Markelo 72 p.; 4. Ronald van Doom met Polio Eschruiters 71 p.; 5. Elbert Smelt met Triumph Eschruiters 69 p. Springen L cat. D 1. Erik Vincent met Mark Bergrui ters 0-37.2 sec.; 2. Wim Renes met Kitty Markelo 0-38.8 sec.; 3. Caro line Kruims met Grey Light Berg ruiters 0-39.7 sec.; 4. Marga v.d. Linde met Kini Oosterhofruiters 0-44.6 sec.; 5. Annemarie van Bol huis met Kittie Markelo 0-47 sec. Springen klasse L cat. C 1. Erna Nijeboer met Corrola Lool eeruiters 0-36.7 sec.; 2. Desiree Tij hof met Borroquito Eschruiters 0-46.3 sec.; 3. Eric Tempelman met Corrie Bergruiters 0-47.2 sec.; 4. Wendy Pettinga met Pinto I Berg ruiters 0-49 2 sec. Springen klasse L cat. A/B 1. Marian de Visser met Bartje Markelo 0 straft).; 2. Erik van Put ten met Astrid Eschruiters 3 straft).; 3. Teun Jan Hargeers met Maximilliaan Markelo 3 strafp. Springen klasse M/Z cat. A/B 1 Herman Lodeweges met Zorro Bergruiters 0-37 sec., 2 Jacob de Koff met Gompie Bergruiters 0-38 sec. Springen klasse M/Z cat. C/D 1 Herman Manenschijn met Ar mand Oosterhofruiters 0-85.7 sec.; 2. Dinant Leunk met Beauty Mar kelo 3 strafp-103.4 sec. Bij de jeugdkampioenschappen in de diverse klassen voor teams (vijf tallen), zijn de volgende kampioe nen te voorschijn gekomen. Hier door hebben zij het recht verwor ven om aan de Nederlandse kam pioenschappen deel te nemen Bij de pupillen is Vriezenveen kam pioen geworden met als goede tweede ESGOO Rijssen had als enige de eer om Vriezenveen te ver slaan. Bij de aspiranten prolonge erde VOS uit Hardenberg de titel. De beslissing viel in deze groep al vrij snel, omdat Vriezenveen in de tweede ronde verloor van VOS Bij de junioren bleef de spanning er tot het einde in. Hier moest via een be slissingswedstrijd de kampioen te voorschijn komen. In deze groep was de grootste overwinning 3 te gen 2, welke het bewijs is van mi nimaal krach tsvèrschil Harden berg was hier Almelo de baas. Eindstanden: pupillen: 1. Vriezen veen 10 1/2 uit 15; 2 ESGOO 9 uit 15; 3. Rijssen 7 uit 15; t Almelo 3 1/2 uit 15. Aspiranten: 1. VOS (Hardenberg) 10 1/2 uit 15; 2 Vriezenveen 8 1/2 uit 15, 3 ENO (Nijverdal) 6 1/2 uit 15; 4. Markvogels (Markelo) 3 1/2 uit 15. Junioren 1 Hardenberg 5 1/2 uit 10. 2 Almelo 5 1/2 uit 10; 3 Vriezen veen 4 uit 10.

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 9