Holten eindigt els zesde in 24-uurs estafette! Blauw Wit „Totaaldag op zaterdag 31 mei Volleybalvereniging Mintoneffe Mintonette mlni- volleybaltoernM 0KIA tempioenscancSidaat Markvogels winnaar Blauw Wit toernooi Uitslagen competitie tennisjeugd Tenniscompetitie Senioren P Zwemmen Programm Blauw Wi Oriënteringsrit HOLTENS NIEUWSBLAD - 23 MEI 1980 - PAG. 11 SPORTPAGINA Dames 3 :a grootse vorm Mintonette heeft haar reeks van volleybal-toumooien afgelopen weekend voortgezet. De vrijdag avond werd gevuld met een sfeer vol toumooi voor Dames 3 en He ren 3. De beide poules bestonden ieder uit 4 teams, inclusief die van Mintonette. Door het wat korte tijdsbestek waarin het geheel moest worden afgewerkt, moesten verschillende teams 3 partijen ach tereen spelen, wat inhield dat er links en rechts nogal wat zweetd ruppels vergoten werden. Het zeer enthousiaste Dames 3 kwam in deze wedstrijden zeer goed uit de verf en hoefde in totaai maar 1 set prijs te geven zodat zij, en dat was vooral voor de organisatoren ver rassend, deze avond winnend kon afsluiten. Bij het Heren 3 team ver liep alles minder naar wens, mis schien een gevolg van het niet compleet zijn van het team zodat er enkele invallers aangetrokken moesten worden. Er werd echter met veel enthousiasme en inzet ge speeld, maar dat kon niet verhin deren dat er zelfs één set met 15-0 verloren werd. Heren is misschien een extra training toch op zijn plaats. De uitslag van de avond: Dames: 1. Mintonette 3-Holten: 5 pnt.; 2. Kuipers Holl. 3-Goor: 4 pnt.; 3. Markelo 2-Markelo: 3 pnt.; 4. Kwiek 3-Raalte: 0 pnt. Heren: 1. Krekkers 4-Albergen: 5 punten, setsaldo plus-1; 2. Holyoke 2-En- ter: 5 punten, setsaldo min-1; 3. Mintonette 3-Holten: 1 pnt., sets aldo plus-3; 4. Setash 2-Almelo: 1 punt, setsaldo min-3. Zaterdagmorgen om 9 uur werd de sporthal weer gevuld, nu dóór een jonger contingent volleyballers De meisjes adsp. A (14-16 jr.) en de meisjes junioren (16-18 jr.) moesten het opnemen tegen 4 andere teams uit onze regio en ook daarbuiten. Doordat de organisatoren ook teams van buiten het district Twente hadden uitgenodigd was de uitslag van zo goed als geen en kele wedstrijd voorspelbaar al hoewel de einduitslag anders doet vermoeden. Dit kwam de spanning zeer ten goede en de meeste weds trijden waren op die manier een lust voor het oog. De meisjes junio ren speelden tegen de hen bekende teams uit eigen klasse zeer sterk en tegen de kampioen Vrivo uit Vrie- zenveen werd maar op het nipper tje verloren. In deze poule viel ver der het constante spel op van Zwa luwen uit Almelo die hier zonder coach waren gekomen en tevens lieten zien wat met zelfdiscipline te bereiken is. Bij de meisjes adsp. A waren sommige teams in hun op bouw duidelijk verder dan de meis jes van Mintonette die wéér eens bewezen dat wanneer de inzet en het zelfvertrouwen aanwezig zijn, zij voor geen enkele tegenstander bang hoeven te zijn. Het is alleen jammer dat ze dit niet iedere weds trijd toonden. Het was voor alle teams een zeer nuttige volleybal dag die in een prettige sfeer verliep en het was weer jammer te consta teren dat maar heel weinig Holter- naren hiervan konden genieten. Uitslagen junioren: 1. Zwaluwen-Almelo: 8 pnt.; 2. Vri- vo-Vriezenveen: 6 pnt.; 3. Minto- nette-Holten: 3 pnt. setsaldo plus- 3; 4. Isala-Deventer: 3 pnt. setsaldo min-3; 5. Kuipers Holland-Goor: 0 pnt. Uitslagen meisjes adsp. A: 1. Dynamo: 6 pnt. setsaldo plus-2; 2. A.B.S.: 6 pnt. setsaldo min-2; 3. Kuipers Holland: 4 pnt.; 4. Minto nette: 3 pnt.; 5. Flash: 1 pnt. De volgende activiteiten van Min tonette zijn: Vrijdag 23 mei: 19.00-23.00 uur: Recreantentour- nooi. Zaterdag 24 mei: 9.00-13.00 uur: Toumooi voor de mini's. De atleten van de S.V. Holten die deelnamen aan de 24-uurs race. Aanstaande zaterdag 24 mei wordt in de sporthal 't Mossink weer het tradtitionele mini- volleybaltoernooi gehouden. Maar liefst 20 mini-teams zullen op zes „velden" akte-de-présence geven. Bij de oudste meisjes, 11 en 12 jaar, komen 4 teams van Mintonette, waaronder de afdelingskampioen, 3 teams van de volleybalvereniging Eversberg uit Nijverdal, 2 teams Aan de 3e oriënteringrit van de MAC „De Holterberg" namen 36 automobilisten deel. De rit over plm. 40 km. binnen de gemeente Holten was uitgezet door de heren G, Njjenhuis en B.J. Schooien, 't Was zo zeiden de deelnemers - die konden starten in de A en B klasse - een prachtige maar nogal moeilijke rit. De prijzen werden door MAC- voorzitter Dirk J. Schooien in café „Kalfsterman" uitgereikt. De uitslag: A-klasse: 1 H. Paal man, Wierden 102 straft).2. W.D. Wisselink, Ruurlo 166 strafp.; 3. M.A. Velthuis, Wijhe 237 straft). B-klasse: 1. M.L. Paalman, Eefde 284 strafp.; 2. G. Schildkamp, Hol ten 330 strafp.; 3. H. Mooiweer, Hol ten 342 strafp.; 4. A. Lichtenberg, Holten 350 strafp. C-klasse: 1. H. Bonnet, Nijverdal 69 strafp.; 2. G Gerrits, Nijverdal 75 strafp.; 3. J. Tulier, Holten 122 straft).; 4. H.J. Bos, Deventer 124 straft).; 5. E. Klein Teeselink, Hol ten 127 straft). van de vereniging Kuipers-Holland Dynamiek-Goor en 1 team van WVC Volley uit Wierden uit. De jongste meisjes. 9 en 10 jaar, zul len bijna allemaal voor het eerst van hun leven aan een volleybal toernooi deelnemen. Zij spelen het moeilijke spel dan ook met wat „versoepelde" regels maar gevol leybald wordt er! In deze groep ontmoeten 2 teams van Mintonette en twee teams uit Goor elkaar. Bij de jongens gaat de strijd tussen Mintonette, Kuipers-Holland Goor, „Volley" Wierden en maar liefst 3 teams van Zwaluwen uit Almelo. Komt u ook eens kijken? We begin nen om 9 uur en het toernooi duurt tot ongeveer 1.00 uur. Om 12 uur 's middags op 16 mei werd te Apeldoorn een 24-uurs estafette gehouden waaraan 9 ploegen uit binnen- en buitenland deelnamen. Dit spektakel was natuurlijk niet kom pleet zonder de Holtense ploeg, bestaande uit 10 man, te weten: Jan Jansen, Freek „Wrak" Beekman, Mies Raltus, Meindert Koopman, Henk Peitsema, Gerard Beltman, Gerard Koopman, Jan Wegstapel, Dinant Markvoort en lest best Appie Cootseer, bijge naamd „the night-jogger". Holten had bovendien de best denkbare begeleiding in de vorm van coach Frits Kramer en hulp-coach Horst Louws. Voor het ver zorgen van eten en met name drinken droegen de dames Jansen en Beltman zorg (hulde!), die vele kilo's „moos" hebben „gekokt". Bovendien was daar fysio therapeute Monique Reitsma, die alle beentjes in één ogenblik fit wreef. U zult echter de resultaten willen lezen. Welnu: de eerste ronde was natuurlijk voor Jan Jansen, die zijn tegenstanders (bijna letterlijk) in het stof deed bijten en doorkwam in een tijd van 4.33 min. over 1600 meter. Meteen daarna bleek de taktische misgreep van Holten: terwijl de andere ploegen steeds om de ronde wisselden, liepen de Holtenaren 5 of 4 rondjes achter el kaar. Het bleek meteen dat dit veel tijd kostte en na een uur besloot Frits ook vaker te gaan wisselen. Deze taktische wondergreep le- Op het- te houden afscheidsdefilé voor prinses Juliana op 31 mei a.s. te Soestdijk, zal ook Holten verte genwoordigd zijn. Tanya en Nicole Hermsen hebben een eervolle uit- nodiging ontvangen om een kunst- zwemdemonstratie te geven teza men met tien meisjes van de Sea horses uit Deventer Deze demon stratie voor prinses Juliana zal ge geven worden in de vorm van een drie minuten durende kunstzems- how, deels op muziek van een groot koor. Op het door de Zelhemse TTV „Oosterwijk" georganiseerde 4e touwtrektournooi hebben de beide OKIA-ploegen in de 640 B en D-klasse zeer goede resultaten be haald. In de 640 kg B-klasse gingen de mannen o.l.v. Henk Klaasses goed van start en met een gewel dige inzet en techniek gingen alle zes tegenstanders voor de bijl. Ook koploper Noordijk, met niet min der dan 8 punten voorsprong op OKIA moest het onderspit delven. Door deze prestatie werd« de A-ploeg dagwinnaar in de 640 kg B-klasse. Uitslag 610 kg B-klasse: 1 OKIA 12 p., 2. Eibergen 9 p.; 3. Noordijk 8 p., 4 EHTC 7 p., 5 Bi sons 3 p.; 6. DES 3 p., 7. Heure 0 p. Stand na 4 tournooien: 1. Noordijk 39 p., 2. OKIA 35 p.; 3. EHTC 32 p.; 4. Eibergen 30 p., 5. Bisons 15 p., 6 Heure 12 p.. 7. DES 5 P- Ook de OKIA B-ploeg toonde grote inzet en techniek en veroverde on der leiding van Gert Markvoort de eervolle 2e plaats en moest alleen T.C „Twente" die de titel bijna binnen heeft voor laten gaan. Uitslag 640 kg D-klasse: 1 Twente 12 p., 2 OKIA 10 p.; 3. EHTC 8 p 4 Eibergen 5 p., 5 Oos terwijk 14 p 6 Bussloo 2 p., 7. Oos terwijk UU 0 p. Stand na 4 tournooien: 1 Twente 46 p.; 2. OKIA 32 p.; 3. EHTC 31 p.; 4. Eibergen 26 p., 5. Bussloo 15 p.. 6. Oosterwijk 114 p.; 7. Oosterwijk II 3 p. Het vijfde tournooi wordt op zon dag 8 juni georganiseerd door de TTV „De Bisons" in Beltrum. verde meteen 2 plaatsen winst op en Holten nestelde zich op de 6de plaats achter het Groningse Aqui- lo. Energiek werd de jacht op deze „aardappelmeeleters" geopend, maar ze toonden zich zo taai als strokarton en liepen ook weer har der. Daarom besloot Frits om het wat rustiger aan te doen. De tijd verstreek al en de eerste klachten werden al (zachtjes) gehoord. Ge lukkig was het weer goed en 's nachts bleek het parcour vrij goed verlicht, zodat men doorging, waarbij vooral de nachtelijke trai ningen van enkele Holtenaren hun vruchten begonnen af te werpen. Dat was wel nodig, want het was 's nachts goed koud en alcoholica waren natuurlijk taboe Maar dankzij een uitstekende teamgeest en de geestelijke ach tergrond van Frits en Horst haal den ze het, en toen het licht begon te worden en de vogels begonnen te fluiten, vlogen de tijden weer omlaag. De aansluiting met Aquilo kon echter niet gevonden worden. Meindert Koopman on derstreepte nog eens zijn kunnen door de jacht op een premie voor de snelste ronde winnend af te sluiten. EUROPEES NIVEAU Ondertussen was het duidelijk dat er in Apeldoorn een prestatie van Europees niveau werd geleverd: de ploeg van Edam, die bovenaan stond, lag voor op het schema van een Europees record! Holten was iets voorzichtiger en probeerde eerst maar eens 394,4 km. te lopen (dat is gemiddeld 16,5 km per uur!). Om 11.20 uur was dat echter al be reikt. Na een fanatieke eindsprint werd de eindstand om 12 uur opge tekend: 406,7 km (bijna 17 km per uur). De ploeg van Edam veroverde inderdaad het Europees record met 447 km. Het mag worden gezegd: de Hol tense atletiek leverde hiermee een ware topprestatie. Dat was groten deels te danken aan de goede stemming en aan de begeleiding die 24 uur klaarstond (als de KNAU over deze mensen kon beschikken, dan was het woord „doping" allang ouderwets). Die goede stemming mag blijken uit het feit, dat men al direkt na afloop aan de top van de Dynamohal besloot om volgend jaar dit record weer aan te vallen. Daarvoor moeten misschien de „afknappers" worden onderwor pen aan straffe nachttrainingen. Een vlekje op de gebeurtenis mag misschien worden geschreven aan het gebrek aan belangstelling van de zijde van de pers. Holtenaren Onder ideale weersomstandighe den organiseerde de ZVV „Blauw Wit" zaterdag op sportpark „Meermanskamp" voor de derde maal het seniorentoumooi voor la gere elftallen waaraan werd deel genomen door MVV 2. Marle, Blauw Wit. ..Almen", Markvogels (Markelo). „Witkampers" Laren, en „Vesos" Hellendoorn Als scheids rechters fungeerden de heren Beukenkamp, Poffers en Gotte- maker, allen te Nijverdal De arbi ters hadden een heel plezierige dag, want er werd zeer sportief gespeeld en geen van de spelers kreeg een waarschuwing De finale ging tussen Blauw Wit 5 en Markvogels 2 Deze wedstrijd eindigde in een gelijkspel, zodat strafschoppen de beslissing moes ten brengen. „De Vogels" wisten 1 keer vaker de roos te treffen dan Blauw Wit en wonnen de fraaie be ker. 1 Markvogels 2, 2 Blauw Wit 5. 3. Vesos 7. 4 Marle 2. 5 Marle 3, 6 Markvogels 3 Het toumooi werd georganiseerd door Johan Stam, Gerrit Welink en Gert van Zeijts Welink reikte de prijzen uit en sprak een woord van dank tot de scheidsrechters, de deelnemende clubs en de fa Van Bruggen voor het beschikbaar stel len van een perfekt werkende ge luidsinstallatie waardoor „Jan en alleman" over het hele terrein be reikbaar was. blijken daar nogal gevoelig voor. Ook wat meer supporters van de S.V. hadden nog gemakkelijk een plaatsje kunnen vinden langs de zijkanten. Zoals gezegd: het weer was mooi. Zondagcompetitie De herenteams in de zondagcom petitie hebben het afgelopen week end hun laatste wedstrijd van dit seizoen gespeeld. Het eerste heren- team deelde de punten met Bergh via een 3-3 gelijkspel. Helaas heeft dit team het afgelopen seizoen te weinig punten behaald en zal de graderen van de vierde naar de vijfde klasse. Het tweede heren- team speelde in Diepenveen tegen de TC Schapekolk en won daar verdiend met 4-2. Daarmee ein digde dit team op de tweede plaats. Gemengde competitie zoterdag Deze week speelden er drie ge mengde teams thuis. Het eerste mixed-team kreeg de TC Rijssen op bezoek. Evenals vorige weds trijden werd ook nu weer overtui gend met 5-0 gewonnen. Hoewel er nog één wedstrijd gespeeld moet worden, is dit team reeds nu kam pioen en zal naar de derde klasse promoveren. Het tweede mixed team had voor het afgelopen week end ook nog kampioensillusies, ware het niet dat de Diepenveense tennisclub Schapekolk met diverse recht omhoog geslagen ballen ons team op eigen terrein met 3-2 ver sloeg. Het derde mixed-team speelde deze week uit in Deventer tegen de Drijvers TC. Dit team ver loor dit seizoen voor de eerste maal, doch haar kampioenskansen blijven desondanks bestaan. In de komende wedstrijd tegen Nijverdal zal nog één puntje behaald moeten worden. Het vierde mixed-team kreeg thuis de TC Groot Driene op Zaterdagochtend t/m 15 jaar Mixed team I Door met 5-0 van Bathmen te win nen zijn: Carla Heemstra, Danielle Scheltens, Erik Hovingh en Edwin Brouwer kampioen geworden. Pro ficiat jongeluid, prima werk! Mixed team II Het had zo mooi kunnen zijn. Als tegen Boekelo gewonnen werd, was er een goede kans op het kam pioenschap geweest. Maar helaas, er werd met 1-4 verloren. Deson danks jongelui, jullie hebt geweldig gestreden deze weken. Het team bestond uit: Arianne v. Geel, Mi- chèle v.d. Assem, Mark v.d. Werf en Dick Hovingh. Mixed team III heeft helaas met 0-5 verloren. Mixed team t/m 17 jaar Er werd 2 achtereenvolgende we ken verloren t.w.: met 0-5 tegen Wierden en met 1-4 tegen Park Brabant. WOENSDAG COMPETITIE Team I. Op 14 mei werd er gespeeld tegen Vriezenveen. Een moeilijke tegenstander, omdat dit team nog geen partij had verloren, (ons team trouwens ook niet). Na een zeer spannend dubbel die aanvankelijk verloren leek te gaan, werd de strijd in ons voordeel beslist met 3-2. Een overwinning die misschien vér strekkende gevolgens kan hebben! Team II. Dit team ging op 14 mei na heftige tegenstand toch met 0-5 ten onder. Van de overige teams zijn geen uitr slagen binnengekomen! DISTRICTS KAMPIOENSCHAPPEN Op 15 en 16 mei werden in Deventer en Hattem de districtskampioens chappen verspeeld. In Deventer (t/m 14 jaar) mochten Edwin Brou wer, Erik Hovingh, Danielle Schel tens en Carla Heemstra meedoen. Edwin werd in de 2e ronde door een fase jongen in 3 sets uitgeschakeld. Erik verloor in de 3e ronde van een fase jongen (de 2e set met 5-7!). Carla en Danielle mochten, na eerste verloren te hebben, een her kansing spelen: Deze werd door beide meisjes gewonnen, maar in de 3e ronde werden ze uitgescha keld. In Hattem (t/m 16 jaar) waren van de partij: Herma Dondertman, Jo- lahda Lukkien, Joost Bogers en Mark v.d. Werf. Mark werd in de 3e ronde door een fase jongen uitge schakeld. Het was jammer dat Herma en Jolanda in de le ronde tegen elkaar moesten spelen. Deze partij werd door Jolanda gewon nen. Herma won de herkansing maar werd daarna uitgeschakeld. Joost heeft het zeer goed gedaan. Hij werd 3e en mag meedoen aan de finale wedstrijden in Ommen in het Pinksterweekeinde. Veel succes Joost! bezoek. Ondanks het feit dat leder een zijn uiterste best deed, werd deze wedstrijd toch verloren met 4-1 Uitslagen gemengde competitie: mixed 1 - Rijssen 5-0, mixed II - Schapekolk 2-3, Drijvers - mixed UI 3-2, mixed IV - Gr. Driene 1-4. Herencompetitie zaterdag Dit weekend speelde het eerste herenteam een uitwedstrijd in Tubbergen tegen de TC Acehof. Er werd slechts één puntje weggege ven, zodat dit team met een ver diende winst naar huis ging. Het tweede herenteam is reeds nu kampioen geworden, ondanks het feit, dat er nog één wedstrijd ge speeld moet worden. Dit team kreeg de TC Bathmen op bezoek en behaalde door een 4-1 overwinning een dusdanig aantal punten, dat zij niet meer in te hale zijn door enig ander team. Het derde herenteam speelde in Deventer tegen de DLTC. Ondanks het af en toe op ping-pong lijkende spel, kompleet met stofwolken en daarbij nog een 4-1 verlies, zegt men in Deventer erg leuk te hebben gespeeld. Het vierde herenteam speelde deze week uit in Oldenzaal en won daar met 3-2. Vermeld moge worden dat dit team haar eerste overwinning van dit seizoen behaalde, zodat met de eindstreep in zicht toch nog alle krachtsinspanningen en tak- tisch inzicht beloond werd. Uitslagen herencompetitie: Acehof heren 11-4, heren n - Bathmen 4-1, DLTC - heren III 4-1, Oldenzaal heren IV 2-3. Dinsdagmorgen damescompetitie Ook op deze stralende dinsdag morgen werd er door de dames weer fel gestreden om de puntjes. Het eerste damesteam kreeg de TC Nijverdal op bezoek. De Holtense dames hebben drie punten ver gaard; Nijverdal ging met één punt naar huis. Het tweede team heeft ook dit keer weer de puntjes eerlijk verdeeld: Top uit Enschede twee punten, Holten twee punten. Zoals het er nu uitziet, is degradatie gevaar geweken! Het derde team speelde uit tegen de TC Drijvers. Evenals vorige week is de single weer gewonnen; de dubbelpartijen gingen helaas verloren. Uitslag Holten ni - Drijvers 1-3. Wedstrijden om de clubhuistrofee (24-5) Senioren: Blauw Wit 3-Blauw Wit 5 1.00 uur Blauw Wit 4-Blauw Wit 6 1.00 uur. Na afloop uitreiking van de trofee. Junioren (dond. 29 mei): Blauw Wit Al-VESOS Al 19.00 uur Blauw WitBl-VESOSBl 19.00 uur Blauw WitCl-VESOS Cl 19.00 uur. Pupillen: Zaterdag 24 mei: Blauw Wit Dl en D3 naar toernooi ABS te Bathmen. Vertrek Dl 8.154 uur en D3 om 9.00 uur (H.H. leiders, bij niet voldoende spelers D2 pupil len vragen s.v.p.) Blauw Wit D2, El, E2, F1 en F2 zijn vrij. Dinsdag 27 mei: Haarie F2 - Blauw Wit F2 18.30 uur, vertr. 18.00 uur. Evenals voorgaande jaren zal Blauw Wit '66 ook het seizoen 1979-1980 afsluiten met de traditionele Totaal dag - ook wel Sport en Speldag genoemd - waarbij alle senioren en jeugdleden de gehele dag op Meer manskamp vertoeven. Deze dag kenmerkt zich ieder jaar door een gezellige drukte waarbij ook de aanwezige supporters vo lop de kans krijgen een graantje uit de prijzenpot mee te pikken. Een geheel nieuw aspekt is ditmaal de grote „Blauw Wit '66 2 voor 12 kwis" die iedereen in de gelegenheid stelt gelijktijdig en het voetbaltoernooi na de mid dag te volgen en aan dit „denkspel" mee te doen. De opdrachten voor dit unieke spel zijn over geheel Meer manskamp duidelijk zicht baar aangebracht en zullen het gezellige „kuieren" in hoge mate bevorderen. Voor het voétbalgebeuren 's mid dags zijn fraaie prijzen aange schaft. Bijzonder is dat ditmaal voor het eerst alle teams in de kompetitie-opstelling van het afge lopen seizoen zullen spelen, welis waar met- ingebouwde handicap. Voor de junioren en pupillen-teams gaat een lang gekoesterde wens in vervulling en wel een medaille per lid van het winnende team. Ieder een wordt dringend verzocht een blaUW en wit shirt mee te nemen. Inzet voor een spannende strijd zul len zeker ook de Wiersma-totaal- wisselbokaalalsmede de Pepalty-wisselbokaal geven. In het spelcircult voor de middag zijn veel nieuwe attrakties opgenomen zoals - om er sfechts een paar te noemen - verspringen, hoogsprin gen (alternatief) en klit-handbal. Het geheel is verwerkt in een groot ganzebord dat over geheel Meer manskamp wordt uitgezet, kom pleet met Herberg en Put, zaken die dit spel een grote bekendheid geven voor jong en oud. De deel nemende groepen gaan met de dobbelsteen op pad. Het kloksys- teem van voorgaande jaren waarbU ieder kwartier werd gewisseld, is hiermee vervallen en dit zal een grotere rust tijdens de opdrachten betekenen. Ondanks de grote risico's voor de keepers en de doelnetten, heeft de organisatie besloten het straf schoppen nemen voor dames weer op te nemen. Het programma ziet er als volgt uit: 8.30-9.00 uur gereed maken circuit en instruktie leiders. 9.00-12.00 uur grote Blauw Wit Ganzebord spel 12.00-13.00 uur pauze met panne koeken voor de deelnemers 13.00-16 00 uur voetbaltoernooi ge heel Blauw Wit 16 00-16.15 uur strafschoppen voor dames 16 15-16.30 uur finale strafschop pen Jeugd voor Penalty bokaal 16 30-17.00 uur finale voetbaltoer nooi 17.00- prijsuitreiking.

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 11