Zondag Heren II teleurstellend Volop spanning bij Blauw Wit-Daarlerveen Resultaten Blauw Wit STRATEN- VOETBAL Resultaten Blauw Wit Programma Sporthal 't Mossink Kampioen Holten 1 sloot competitie winnend af JUNIOREN Programma Blauw Wit Meindert Koopman crosswinnaar SCHAKEN HOLTENS NIEUWSBLAD - 9 MEI 1980 - PAG. 11 SPORTPAGINA De laatste competitiewedstrijd en waarschijnlijk ook de spannend ste. Immers de uitwedstrijd tegen kampioen Daarlervecn was een uitstekende wedstrijd geweest en in een gelijkspel ge-eindigd. Daarom hoge verwachtingen en de uitspraak van Daarlerveens voor zitter Aufderhaar op de kam pioensreceptie: „Er is nog één ploeg die aan ons ongeslagen kampioen zijn wat kan doen", zweepten de Blauwwitters tot het uiterste op. Blauw Wit begon goed, er waren redelijke combinaties en al was het spel wat verdedigend, aan Daarler- veen werd goed partij gegeven. Ook werden aan weerszijden enkele reële kansen om zeep gebracht. Zo kreeg centrumverdediger Gerrit Stam een vrije kans voor open doel, maar zijn inzet ging naast. Op slag van rust beging een Daarlerveen- aanvalJer, die er nog beter voor Senioren (om de clubhuistrofee) Blauw Wit 4 - Blauw Wit 5 1.00 uur; Blauw Wit 3 - Blauw Wit 6 3.00 uur. Pupillen Vrijdag 9 mei: DES F1 - Blauw Wit F1 6.30 u. V. 6.00 u Junioren (zat. 10 mei). BI en B2 naar toumooi in Haarle. Vertrek 10 45 uur Zaterdag 10 mei: (Vriendschappe lijk). Holten D2 - Blauw Wit Dl 10.00 u.; Blauw Wit D3 - Holten D4 10.00 u.; Blauw Wit D2, El, E2 en F1 gaan naar toumooi van Eversberg D2, E2 en F1 vertrek 10.00 uur, El ver trekt om 9.15 uur. Maandag 12 mei: Blauw Wit F2 - Excelsior F2 6.30 u. Woensdag 14 mei: SDOL F2 - Blauw Wit F2 6.30 uur. Vertrek 6.00 uur. Iedere straat, wijk of buurtschap die met een team wil deelnemen aan het jaarlijkse „Stratenvoetbal- toemooi" op zaterdag 7 juni wordt verzocht op maandag 12 mei 's avonds om 8.00 uur aanwezig te zijn in het clubhuis van ..Blauw Wit" op sportpark „Meermanskamp" De afgevaardigden moeten dan mee brengen een lijst met de namen van maximaal 15 spelers met jaar en datum van geboorte plus veertig gulden Inschrijfgeld per team. Deelname mag vanaf 16jaar Erzal, die avond nog een en ander worden besproken en tevens zal de poule indeling worden bekend gemaakt. Tot 12 mei in de Blauw Wit kantine! stond, dezelfde fout, zijn loeier ging huizen hoog over De rust brak aan met een blanco stand. Na de thee moest Blauw Witkeeper Eddy van Dijk in de 7e min. redding brengen In eerste instantie deed hij dit op een voortreffelijke ma nier, maar de verdediging ruimde niet voldoende op en de tweede in zet van Daarlerveen was raak. Nu keken de Blauwwitters tegen een achterstand op en moesten hun verdedigende taktiek omzetten in aanvallen. Hierdoor kwam er wat meer ruimte, maar beide ploegen gaven elkaar geen duimbreed toe. In de 20ste minuut van deze tweede helft haalde Gerrit Paalman een inzet van Daarlerveen van de lijn en Blauw Wit bleef knokken voor de gelijkmaker. Het resultaat bleef mede door goed verdedigend werk van de kampioenen uit, hoewel Harry ten Wolthuis in de 83e mi nuut van de sportieve match, nog heel dicht bij een treffer was, maar zijn schot ging rakelings over. Blauw Wit was verslagen, maar zeer eervol en de ploeg zal het vol gend seizoen voor elke club een las tige tegenstander zijn. Blauw Wit A1-SVZW A2 Alhoewel het Al elftal van Blauw Wit de kompetitie 1979-80 met 15 spelers inging, bleek dat de laatste kompetitiewedstrijd men maar over 9 speelklare spelers beschikte. Afzeggingen tijdens het seizoen, blessures en afmeldingen zorgden in de loop van de kompetitie ervoor dat men nooit over een vast team kon beschikken en men voor aan vang van de kompetitie heus wel 15 spelers op papier mag hebben staan. Met behulp van hetB2 elftal dat enkele spelers afstond heeft het A-elftal misschien wel de slechtste wedstrijd van het seizoen gespeeld, waarvoor de A-spelers zelf verant- woordelijk zijn. De eerste helft liep men steeds in de buitenspelval en de 2e helft was men grossier in de geboden kansen. Met een sterke wind in de lengte over het veld wer den de ballen vaak te hoog en te hard gespeeld en kon de S.V.Z.W. achterhoede vaak met behulp van corners op de „0" spelen. Toch moest S.V.Z.W. in de 20e minuut bezwijken toen uit een afgeslagen comer van Gerard Rutgers, Henk Mekenkamp de bal bemachtigde Blauw Wit D1-Haarle Dl De laatste wedstrijd van deze kom petitie was ook de vreemdste met de gekste uitslag nl 5-5. Bij de af trap had Blauw Wit de wind in de rug en dat resulteerde binnen de 5 minuten in een 2-0 voorsprong. De jongens dachten; we zijn er al, en gingen allemaal naar voren om goals te maken. Helaas, dit lukte niet en Haarle profiteerde van de grote gaten in de achterhoede door 2 keer tegen te scoren Keeper Eric uit D3 deed wat hij kon maar er was voor hem geen eer te behalen De ruststand werd 4-2 voor Blauw Wit doordat nog 2 keer gescoord werd. Na de rust met wind tegen bleef Blauw Wit de sterkste maar Haarle had 3 snelle aanvallers die de ver dediging voorbijliep alsof ze niet bestond zodat het al snel 4-4 werd. Het uitvallen van Harry door een blessure was ook niet bevorderlijk voor de rust in de achterhoede, maar gelukkig werd het 5-4 voor Blauw Wit Vanaf de aftrap snelde Haarle alweer naar het doel en via een doelpunt met een buitenspel luchtje werd het alsnog gelijk By na had onze Vietnamese invaller Hoa nog voor de overwinning ge zorgd maar zyn schot ging net na ast Door dit resultaat is Dl op de 6e plaats geëindigd in zyn poule, wat geen slecht resultaat is als ge keken wordt naar de zware inde ling Nu nog wat vriendschappe- ïyke wedstrijden en een toernooi en dan kan de zomerrust zorgen voor nieuwe krachten als onze pupillen junioren worden. Blauw Wil Fl-Vesos F1 In deze wedstrijd waren beide ploe gen er opgebrand om kampioen te worden en dat resulteerde voor de rust in een wat zenuwachtige ver toning. Technisch was Vesos in de eerste helft de betere ploeg en be paalde de ruststand op 0-1. Blauw Wit deed er in de 2e helft van alles en nog wat aan om langszy te ko men maar het lukte niet. Men ging veel te gehaast en zonder overleg te werk en verschillende mooie kan sen werden om zeep gebracht en het bleef 0-1. Nijverdal D1- Blauw Wit 02 In een spannende en goede weds trijd moest Blauw Wit jammer ge noeg het onderspit delven. Direkt na de aftrap al 1-0, daarna rust- stand 2-0. Direkt na rust wist Blauw Wit 2 maal te scoren maar hierna kwam Nyverdal terug en bepaalde de eindstand op 4-2. Goed gevoetbald en toch nog een mooie 4e plaats. Blauw Wit D3SWIM D3 Deze wedstrijd was de laatste van deze kompetitie De elftallen waren goed tegen elkaar opgewassen. Beide kregen kansen om te scoren .maar wisten deze niet te benutten. In de tweede helft werd door Blauw Wit een keihard schot gelost maar de bal ging via de paal naast Er werd goed gevoetbald Jongens, bedankt voor de inzet in deze kom petitie en laten we hopen op wat meer geluk in het volgend seizoen. en de S.V.Z.W achterhoede om speelde en scoorde Na een half uur spelen kreeg Richard een droom- kans toen hy alleen op de S.V.Z.W. keeper afging maar in een reflex naast schoot. Invaller doelman Meyerink van B2 hield S.V.Z.W. nog van een gelykspel af door een goede redding te verrichten. Alle aanvallen van Blauw Wit werden steeds afgefloten omdat men steeds weer in de buitenspelval liep. De tweede helft werd de reeds gearriveerde 10e A-speler Marinus Rensen ingezet voor B2-speler Rudy Drent. Opdracht was de bal laag te spelen en in de ploeg te hou den. Na vyf minuten werd Henk Mekenkamp aangespeeld door Ri chard Verveda en topscorer Henk kon S.V.Z.W. keeper met een lob verrassen. Blauw Wit was hierna constant in de aanval maar miste opgelegde kansen. Na een half uur kon Marinus Rensen de wegens buitenspel afgefloten bal snel naar Henk Mekenkamp plaatsen, die zyn hattrick scoorde. Clubscheids- rechter Duteweerd en leider en aanvoerder van S.V.Z.W. gingen akkoord met 3 wisselspelers van Blauw Wit's zyde en zo konden Harry en René Kolkman van B2 toch het laatste kwartier meespe len als dank voor het feit dat ze re serve wilden staan voor het A-elf- tal. De onbedreigde 3e plaats voor het A-elftal vanBlauw-Witwaseen feit in de afgelopen kompetitie waarin Blauw Wit net in de belang rijke wedstrijden tekort schoot in de matig ingedeelde A-16 poule waarin de 2 sterksten, nl. Excelsior A2 en Eversberg Al uit moeten maken (misschien in een beslis singswedstrijd) wie het kam pioenschap voor zich op kan eisen. Rest voor het A-elftal van Blauw Wit een toernooi te Eefde (17 mei) en de Blauw Wit totaaldag 31 mei. Blauw Wit B 1 heeft in de laatste kompetitiewedstryd van dit sei zoen op een byzonder gretige ma nier de beide punten gepakt tegen W.V.V. uit Hengevelde. Begonnen werd met een strakke wind dwars over het veld. Het eerste initiatief was voor Blauw Wit en keeper Aan stoot kreeg alleen wat beweging door verre terugspeelballen. In de 7e minuut werd een goede solo-ac tie van Johan Stam besloten met een goed schot van Stam Een mi nuut later moest keeper Aanstoot handelend optreden om de thuis club van een voorsprong af te hou den. BI bleef aandringen en in de 10e minuut opende Gerrit Meye rink op sublieme wyze de score op aangeven van Henry Kolkman 0-1. W.V.V. werd wakker en besloot wat terug te doen, in deze periode moest Vruggink nu en dan aan de noodrem trekken, dit gebeurde veelal taktisch door corners weg te geven. In de 12e minuut kwam een schot op de paal, de bal bleef liggen waarop een speler van W.V.V. be sloot de bal in het net te schieten, 1-1. Het bleef gevaarlyk voor Blauw Wit, het zwakke kwartier kwam ditmaal echter niet en met name Gerald Meijerink had een groot aandeel in de aanvallen van Blauw Wit. In de 25e minuut zette Gerrit Meijerink vanaf het mid denveld een goede aanval op met een comer als resultaat. Deze door Johan Stam hoog voorgezette bal werd door Henry Kolkman op sub- lieme wyze ingekopt, 1-2. Eén mi nuut later byna een doelpunt van Hans Stam, uitstel van executie. Wederom Gerald Meyerink was het die fanatiek doorzette weer een comer, weer goed genomen en weer een uitstekende kopbal van Henry Kolkman, 1-3. Deze stand zou de ruststand worden ondanks het ge weldig stuwen vanuit het midden veld door Gerald Stam en Henry Thalen. In de rust werd de spelers fel op het hart gedrukt door te gaan voor een hoge score en geen af wachtende houding aan te nemen. Het had geholpen, reeds in de le minuut voltooide Henry Kolkman Vorige week hebt u nog in de krant kunnen lezen dat het zondag Heren II team kampioenskandidaat zou kunnen worden als het van Bath- men zou winnen. Maar helaas moeten wij concluderen dat het zondag Heren II team niet tegen deze kamploensdruk opgewassen is. Vooral Gerard en Gé zijn door deze druk ten onder gegaan. Ze verloren namelijk zowel hun enkel als hun dubbelpartij. Het commentaar van Gerard na de twee verloren wedstrijden „Ik wou zo snel mogeiy k de wind in de zeilen krygen. maar helaas Door myn te snelle spel haalde ik Juist de wind uit myn eigen zeilen, en kree^ dus ultelndeiyk de wind van voren" Ook Gé had duldeiyk mentale pro blemen. „Ik dacht dat ik aan het voetballen was, en werkte de ballen daarom zo snel mogeiyk in het net" De problemen van belde Jon gens zyn begrypeiyk in deze span nende fase van de competitie „Ze hebben gewoon te weinig wedstry- dervaring", zei de trainer We mo gen daarom van geluk spreken dat er ook nog ervaren tennissers by het Zondag Heren II team spelen, (h noem maar een Harrie. Deze jongen wist zowel zyn dubbel als zyn enkel te winnen De oorzaak van het succes was, volgens myhet feit dat zyn pitspoes langs de kant had gestaan Willem, onze billen- wrijver of „iets met video", affyn een zeer moeliy k woord, moest deze inspiratie missen Ondanks dat wist hy zyn belde partyen te win nen En zo behaalde het Heren II team een teleurstellend 3-3 resul taat De „moed" op een kam pioenschap is echter nog niet op gegeven Volgende week beschik ken de jongens weer over de Portugal vaarder Jan Herman én over onze vlieger Martin, mits deze niet ergens in een zandbak moet landen wegens motorpech of zoiets. Mochten onze Jongens aanstaande zondag winnen, dan is de kans groot dat de kampioensvlag als nog uit de motteballen gehaald mag worden Daarom nodig ik ledereen vooi aanstaande zondag uit om de wedstryd TC Holten Park Bra bant by te wonen en onze Jongens aan te moedigen tot grootse pres taties Dus ik zou zo zeggen „Tot aanstaande zondag op de tennis baan in Holten". reporter Op Koninginnedag was er in Hen gevelde een cross georganiseerd door het dorp en door de omgeving, waarby zwaar begaanbaar terrein was ingerekend Natuuriyk waren er weer Rood-Zwarte atleten in het veld te vinden Meteen vanaf de start- gaf Meindert Koopman aan hoe het tempo volgens hem diende te liggen veel te hoog volgens alle anderen en ze lieten hem gaan En aangezien ook later niemand erin slaagde hem nog in te halen, werd hy winnaar Niet lang daarna liet ook Freek Beekman zich aan de fi nish zien als vierde! Een goede pre sentatie! De andere Holtense atle ten nestelden zich iets later in de middenmoot van het veld Na alle inspanningen in de laatste weken geleverd, waren de mannen dit weekend aan wat rust toe, die sommigen gefijk aangrepen om zware trainingskampen in Zeeland en Groningen te bezoeken Aan staande zaterdag is in Dwingeloo de „Parel van Drente"-loop. over 10 en 20 kilometer Vertrek 12 00 uur vanaf de sporthal Op 16 en 17 mei lopen 10 Holtenaren een 24- uursloop in Apeldoorn, waarby men start om 12 uur op 16 mei en doorloopt tot 12 uur 17 mei De club die in die tyd de meeste kilometers aflegt met steeds 1 loper in de baan, is kampioen van Nederland Fans. belangstellenden, bewon- deraansteris kunnen zich opgeven by Meindert Koopman, tel. 13 03, Holten. Ter afsluiting van het seizoen ex terne competitie speelde Holten daags voor Koninginnedag tegen Boekelo. De Holtenaren bewezen nogmaals het beste team te hebben door met een 7-3 overwinning huiswaarts te keren. Voor de aan vang van de wedstrijd werd door de tegenstander aan de kam- pioensploeg een bloemetje aange boden. Dezelfde prettige sfeer bleef ook tijdens de match be staan, temeer daar voor geen van beide teams meer iets op het spel stond. Het eerste punt kwam van Dinant van Beek. In het damegambiet ruile hy byna alles af en kwam toen in een lopereindspel met twee pionnen meer. hetgeen een gemak- keiyké winst betekende Beyer bracht daarna de stand weer in evenwicht Al na een kwartier spe len moest hy de dame offeren tegen paard en loper Na heftige tegen stand bleek zijn stelling niet meer te houden Rietman speelde Sici- liaans en mocht van zyn tegen stander kiezen welke variant hy wilde Hy koos uiteraard de Najdorf-variant wat hem al snel stukwinst opleverde en, na enig combineerwerk, ook winst van de party Ton van Oyen verdedigde zich met de Pirc, kreeg een stuk voor twee pionnen en kon later de stelling van de tegenstander met de dame binnenvallen, waarna enige pionnen gewonnen werden en het winstpunt binnen was Van der Knaap kreeg een Boedapester gambiet voorgezet Eerst won hy een pion. daarna dreigde hy stuk winst wat uitliep op ruil van een toren tegen twee lopers, waarby er ook een pion op promoveren kwam te staan De problemen groeiden de tegenstander daardoor boven het hoofd, zodat Van der Knaap door tydsoverschrydlng won De 4-1 stand voor Holten bleef daarna tot middernacht gehandhaafd Aan liefst vyf borden zou toen moeten worden afgebroken, maar zover kwam het niet. MiddeUnk had aan het eerste bord Caro-Kann ge speeld en achtereenvolgens vier pionnen vervoerd. Nadat de tyds- kontrole gehaald was, bekeek de tegenstander zyn puinhopen en gaf op Scheperman had het erg moei- lyk door ruimtegebrek voor zyn stukken Ten koste van een pion kon hy afruilen naar een eindspel met lichte stukken, waarin de winst voor zijn opponent moeifijk te realiseren was. De uitslag werd terecht remise. Gervedink Nijhuis kon in de Grünfeldindische verde diging twee pionnen veroveren, maar raakte later een kwaliteit kwy t tegen nog een pion. Met loper en drie pionnen tegen een toren stond hy veel beter, maar gezien de stand van de wedstrijd bood hy zeer sportief remise aan. Henk van Beek had niet zyn beste dag In het Ko- ningsindisch verloor hy een pion, die hy in het eindspel weer terug kreeg By de strijd tussen paard en loper raakte Henk het spoor echter kwyt en verloor tenslotte Als iaat- ste moet genoemd worden Eyzinga, die dit seizoen zes keer als „inval ler" mee deed Ook nu weer leverde hy een uitstekende party Na de Reti-opening bereikte hy een ein dspel met twee lopers tengen twee paarden, met een pion meer Om te kunnen winnen moest de „slechte" loper tegen een van de paarden worden geruild Dit lukte tenslotte, waarna even later de tegenstander in de fout ging door zyn paard aan de rand van het bord te laten van gen Toen het veroverd zou worden, gaf hy op. De uitslag: M Tibbe - J W Middelink 0-1 P Rookhuysen - D A. van der Knaap 0-1 P Goud J E Scheperman 1/2-1/2 H Anneveld B Beyer 10 H Nymeyer E J Gervedink Ny- huis 1/2-1/2 F H Kruse H van Beek 1-0 M Kruse D van Beek 0-1 J Gerritsen - W Rietman 0-1 O Weterholt - T van Oyen 0-1 W. Lanslnk P. Eyzinga 0-1 zyn hattrick met een doelpunt, we liswaar na een blunder van de keeper, 1-4. In de 2e minuut was de stand echter 2-4 toen de bal bleef hangen en niet werd weggewerkt. W.V.V. zette in deze periode alles op alles en keeper Aanstoot had de handen vol. Ook nu weer kwam Blauw Wit de moeilyke periode te boven door inzet van het midden veld. Gerrit Meijerink en Hans Stam zetten het spel naar hun hand. Pim Boog hield de zaken achter onder kontrole en toen Jo han Stam werd belast met de be waking van W.V.V.'s gevaarlyke linksbuiten was de zaak bekeken. Een goede actie van Thalen leverde slechts een comer op. In de 16e mi nuut een soepel lopende aanval vanaf Gerrit Meijerink via Kolk man naar Hans Stam die ditmaal de roos trof, 2-5. Thalen probeerde een lob over de keeper hetgeen bijna lukte. In de 28e minuut pikte Vruggink een bal van het midden veld op, soleerde richting doel en de keeper was niet in staat Evers van zyn eerste doelpunt in de. kompeti tie af te houden, 2-6. By na lukte het hem nog een keer, maar het harde schot ging net over. Keeper Aan stoot moest nog een aantal schoten verwerken maar de zege stond vast. BI bleef kombineren en had de za ken goed in handen. De overwin* ning was dik verdiend en opgeto gen werd de thuisreis aanvaard. G.F.C. C2-Blauw Wit Cl In een wedstryd waarin Blauw Wit de sterkere was maar door G.F.C. goed tegenstand werd geboden heeft Cl de competitie afgesloten met een forse 7-0 zege. Al in de 2de minuut wist Geert de score te ope nen en hierna nam Henk de volge nde drie treffers voor z'n rekening Het juniorenkampioenselftal Cl van de Z.V.V. „Blauw Wit" met hun leiders. en zo was het in de 20ste 0-4. André bracht de ruststand op 0-5. Na rust deed Blauw Wit het „piano" aan, miste veel kansen maar toch wist Geert nog een keer raak te knallen (0-6). Vyf minuten voor tyd be paalde Henk de eindstand op 0-7. Een mooie afsluiting van de com petitie! Blauw Wit B2- Enter B2 De laatste kompetitiewedstryd werd thuis gespeeld tegen Enter B2. De sterke wind was erg van in vloed op het spel. Blauw Wit startte met de wind in de rug. Een goed spelend B2 bouwde voor de rust een 3-0 voorsprong op. De doelpun- ,ten werden gescoord door Johnny, Rudi en René. De keeper Gerard Meijerink verrichtte een aantal goede reddingen. Na rust moest Blauw Wit tegen de wind in spelen. De achterhoede van Blauw Wit kwam onder zware druk te staan. Enter kwam terug tot 8-2 waarna Dirk Jan voor 4-2 zorgde. Via een strafschop wegens hands kwam Enter op 4-3. Blauw Wit hield het hoofd koel zodat de laatste weds trijd winnend kon worden afgeslo ten. SVZW 7-Blauw Wit 5 Een heel erg plezierige wedstryd en dat voomamelyk alleen omdat het een vriendschappelyke wedstryd was. Het is toch eigenlyk bespotte- lyk dat dat by amateurvoetballers verschil maakt. S.V ZW7 was voor rust beduidend sterker en wel vooral door de gryze eminentie Pesman, trainer van Holten, die een centrale regelaar was Na rust een hevig aandringend Blauw Wit dat de opgelopen 8-0 achterstand probeerde weg te werken. De kon- ditie bleek aan Blauw Wit zyde duidelyk aanwezig doch keiharde schoten van Dikkers troffen de paal of gingen rakelings naast. Het ge lukte de vlugge Rinus Bekkemens in de 67e minuut de Zwaluwen te verschalken (8-1). Helaas bleef het tweede doelpunt uit hoewel dat ze ker verdiend was geweest, gezien het verloop van de wedstryd. Overigens zy vermeld dat i.v.m. de uitzending van de T V film over „De prinses" de trip naar Saoe- die-Arabië niet doorgaat. De maat voor de trainingspakken is al op genomen by de spelers! Week van 10-05-1980 tot en met 16-05-1980 Zaterdag: 09.00-15 00 Mintonette 15.00-16 00 Zaalvoetbal, hr Van Zon Maandag: 08 10-15 30 Scholengemeenschap 18.00-22 30 Badmintonclub Dinsdag: 08 10-15 30 Scholengemeenschap 16 15-22 30 Mintonette 16 00-20.15 Instructielokaal - St. SoCuWe Woensdag: 08 10-15 30 Scholengemeenschap 16.30-18 00 Leraren scholengemeenschap 18 00-19.00 Zaalvoetbal, Wegenwacht Markelo 19.00-23.00 Badmintonclub Donderdag: 08 10-15 30 Diverse scholen 21 30-22 30 Zaalvoe-tbalcompetitie, KNVB. 16.00-17 50 Instructielokaal St SoCuWe Vrijdag: 08 10-15 30 Scholengemeenschap 19 00-23 00 Mintonette Voor reservering van nog vrye uren in het bovengenoemde week einde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12 00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel 3180) Alle overige reserve ringen uitsluitend via het gemeentehuls, afd sportzaken (tel. 1666).

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 11