Zijspan-top op Zuurbergcircuit Holten ruim 1 Resultaten Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Resultaten Blauw Wit ENTER VOORUIT 10- BLAUW WIT 6 Halve winst voor fanatiek Blauw Wit PUPILLEN Tenniscompetitie senioren op 26 en 27 april igrammc uw Wit SPORTPAGINA J» «s IN HET SP0RTDAL. HOLTENS NIEUWSBLAD - 2 MEI 1980 - PAG. 13 Een totaal gewijzigde opstelling van het Blauw Wit-team en een fanatiek Vesos uit Hellendoorn gaf een reële kans op een pittige partij voetbal en het aanwezige publiek kreeg waar voor haar geld. een strijd die Harry in zijn voordeel besliste. De winnaars van de verschillende klassen werden na afloop door MAC-voorzitter Dirk Jan School- ten in de bloemetjes gezet. Schoo ien sprak tevens een woord van dank tot allen die in welke vorm dan ook hun medewerking ver leenden aan het welslagen van dit jaarlijkse motorsportevenement dat door burgemeester mr. W.L.F.C. ridder van Rappard werd geopend. Begunstigd door prachtig weer vonden op Koninginnedag plm. 5.d00 ujtslaGEN: motorsportliefhebbers de weg naar het crossterrein van de M.A.C e junioren 125 cc: 1. Henny Jansen, Holterberg" op de Zuurberg om daar van optimale motorsport te genie ten. Hoofdmoot was de kampioenswedstrijd (de eerste in dit seizoen) voor de zijspanners, die streden om de eerste doelpunten voor het Ned. Kampioenschap. De start van de eerste manche zijs panners bracht voor de combinatie Den Biggelaar-v.d. Bijl een enorme teleurstelling, want hun E.M.L. weigerde te vertrekken. Pech was er in de eerste manche ook voor J an Bakens-Piet van Deutekom, die na vier ronden op kop en twee ronden op de tweede plaats te hebben ge legen, niet meer doorkwamen en ook onze plaatsgenoot August Mul ler met bakkenist Marius van der Berg, die bij het ingaan van de ne gende ronde nog op een prachtige vierde plaats lag, werd door de pechduivel achtervolgd (lekke band) en finishte op de 20ste plaats. In de tweede manche, met een summum aan spanning en sens atie, leek Jan Bakens regelrecht de zege te behalen Hij kwam zeven ronden met een voorsprong van plm. 200 meter door, doch moest tenslotte als gevolg van een man kement aan z*n machine genoegen nemen met de vierde plaats. Au gust Muller hield in deze manche de spullen heel en pakte met een vijfde plaats de eerste punten voor het Nat. Kampioenschap. Bij de junioren 125 cc was Henny Jansen uit Nieuwegein onbetwist de beste man. Hij nam na twee ron den op de vierde plaats te hebben gereden de kop over en won onbe dreigd de tweede serie. Qok in de finale toonde hij grote klasse. Hij stormde als eerste over de heuvel, kwam alle 12 ronden als eerste door en werd glorieus winnaar. Een prachtige prestatie leverde in deze klasse onze jonge plaatsge noot Coen van Hoevelaak met het behalen van de zesde plaats De fi nale van de 250 cc junioren gaf een fel duel te zien tussen Harry Lensen uit Westerhaar (Vriezenveen) en Johan Besseling uit Bornerbroek, Nieuwegein; 2. Henk Meijer, Dron- ten; 3. Arnold v.d. Berg, Ede; 4. Jan Lohuis, Rijssen; 5. André Voort man, Holten; 6. Coen van Hoeve- laak, Holten. Senioren 250 cc: 1. Harry Lensen, Westerhaar; 2. Johan Besselink, Bornerbroek; 3 Jan Nekker, Hel lendoorn; 4. P. v.d Werf, Hoog- ezand; 5. Arie Knoppert, Ens; 6. Jan Boer, Twijzel; 7. Egbert Schuitema, Veendam. Zijspannen: Eerste manche: 1. Wil v.d. Laan-Jaap van Vliet, Ter Aar; 2. 2. Ton van Heugten-Frits Kig- gen, Amersfoort; 3. Frans den Edel-Dick Steenbergen, Gouda; 4. Henk Knuiman-Henk Martens, Wijchen; 5 Han Vels-Joop Wens- ink, Westendorp; 6. Mari Bens-Rini Bij velde. Tweede manche. 1 Ton van Heugten-Frits Kiggen, 2 Cor den Biggelaar-Cor v.d. Bijl; 3. Rein van Gastel-Erik Hurkmans; 4 Jan Bakens-Piet van Deutekom; 5 Au gust Muller-Marius v.d. Berg; 6. Henk Knuiman-Henk Martens; 7. Han Vels-Joop Wensink; 8 Tony Bens-Henk van Heek, 9. Wil v.d. Laan-Jaap van Vliet. Het begon allemaal wat rommelig omdat beide ploegen het aanval lend spel wilden spelen. Het speel veld werd door het hanteren van de buitenspelval klein gehouden en het was Vesos dat van de mogelijk heid gebruik maakte via de coun ters deze val te ontlopen. Reeds na tien minuten keek Blauw Wit tegen een 0-2 achterstand op doordat het uitkomen van de defensie niet vlekkeloos verliep. Blauw Wit werd nu wel gedwongen alles op de aan val te gooien en Vesos onder druk - te zetten, wat deels ook aardig luk te. Na ongeveer een half uur spelen ij werd de druk op het Vesos-doel dermate zwaar dat een Vesos- verdediger bijna z'n eigen doelman passeerde. Enkele minuten later lukte het gelegenheidsspits Ep Beldman bijna de Blauw Witters dichterbij de brengen, maar de ge boden open kans belandde op de ballenvanger. Blauw Wit had deze eerste helft redelijk voetbal op de mat gelegd, de laatste 5 minuten voor rust echter zakte dit wat af en de vraag wat de tweede helft zou brengen was levensgroot aanwezig. Dat deze tweede helft spanning en sensationeel zou worden, bleek al spoedig na de aftrap toen Teun Schuppert met een fraaie kopbal bijna scoorde. Toch zou het nog tot de 15de minuut duren voor er ver andering zou komen. Gerard Aan stoot omzeilde naar de mening van scheidsrechter Kleine de buitens pelval, mocht doorgaan en rondde de zaak doeltreffend af (1-2). Nog geen minuut later was het Vesos dat via een snelle rush de afstand weer vergrootte (1-3). De Blauw Witreer was wel gered, maar de Hol- tense ploeg was niet tevreden, dus opnieuw maar aanvallen en met succes. Harry ter Wolthuis werd aangespeeld, schoot, zag z'n schot door de Vesos-keeper wegge schopt, kreeg de bal recht op zich af en schoot opnieuw in en nu met succes: 2-3. Blauw Wit proefde de sfeer van de gelijkmaker en ging door, hiermee telkens stuitend op een fel verdedigend Vesos. De 35ste minuut tweede helft brak aan. Een vrije schop voor Blauw Wit. Gerard Aanstoot achter de bal, wat ruimte in de Vesos-muur, een keihard schot van ong. 20 meter en de ge lijkmaker 3-3. Vreugde bij Blauw Wit, verrassing in de Vesos-ploeg, hiervan zou geprofiteerd moeten worden. Blauw Wit bleef drukken, wilde graag de volle winst, maar de speeltijd bleek te kort en beide ploegen konden met de halve winst gaan douchen. Blauw Wit Dl-R.V. Dl Onder aanvoering van Henk Jan werd de voorlaatste wedstrijd van de competitie in een 4-0 overwin ning omgezet. De tegenstander was niet bij machte om de aanval van Dl te stoppen en het is een wonder dat de uitslag niet hoger is uitge vallen. De achterhoede had het niet moeilijk, slechts éénmaal moest keeper Jan door op tijd uitlopen een goal voorkomen. De goals van Dl werden eerlijk verdeeld onder 4 verschillende spelers. Vermel denswaard is de 4e goal van Hans Stam die met een mooie kopbal uit een vrije trap doel trof Nog één wedstrijd tegen Haarle, een oefen wedstrijd tegen Holten en een toer nooi in Bathmen en dit voetbalsei zoen zit er weer op. Vooral voor het toernooi op Pinksterzaterdag moet nog alles op alles gezet worden, daarom jongens denk erom dat je allemaal de training bezoekt. Blauw Wit Fl-tversberg F1 Door goed samenspel werd de thuis wedstrijd tegen Eversberg F1 ge wonnen. In de eerste helft was het Johan die de stand op 1-0 bracht. Ondanks felle aanvallen, een vrije trap die maar net overging, bleef de stand in de eerste helft 1-0 in het voordeel van BI. Wit. De tweede helft verliep uitstekend. Na tien minuten gespeeld te hebben, ver scheen Johan alleen voor de keeper en hij bracht de stand op 2-0 Even later was het Gerben die de stand op 3-0 dacht te brengen maar deze goal werd door de scheidsrechter afgekeurd wegens hinderen van de keeper. Dat de eindstand toch 3-0 werd had F1 te danken van Jan Arend die na 2 tegenstanders te hebben omspeeld ook de doelman kansloos liet. Morgen staat de thuiswedstrijd tegen Vesos F1 op het programma. Een lastige tegen partij, maar als jullie goed samen spelen, net als de voorgaande wedstrijden moet dat ene puntje verschil weggewerkt kunnen wor den. Jongens veel succes!! Vesos F2 - Blauw Wil F2 In de uitwedstrijd tegen A.B.S. heeft Holten een ruime overwin ning kunnen behalen. In de eerste helft leek het daar echter nog lang niet op Holten speelde ongecon centreerd en leed daardoor te vaak onnodig balverlies. A.B.S. kon daardoor zijn gasten tot de rust goed bijhouden. Door het spel te vertragen slaagde A.B.S er in het ritme uit het Holtense spel te hou den. Vlak voor rust nam Holten alsnog een voorsprong De scheids rechter had echter anders geno teerd en na enige verwarring werd de ruststand op 8-9 voor Holten be paald. Na rust kwam er een ander Holten in het veld Met snelle aan vallen werden de gasten keer op keer voor onoverkomelijke pro blemen gesteld. Holten liep in de eerste minuten al uit naar een 8-17 voorsprong. A.B.S kwam toen pas voor de eerste keer in de 2e helft tot scoren. In de laatste tien minuten kwam A.B.S nog iets terug 11-19, maar Holten zorgde in de laatste minuten voor de verdiende 11-21 overwinning. Doelpunten: Frans v. Gennep 5; Frank Neuteboom en Johan Plantinga 4, Jan de Wit, Nico Vorst, John Lamping 2; Francis Luesink en Jan Victor Dorlas 1. Dames junioren De dames junioren hebben in de thuiswedstrijd tegen Lettele een ruime nederlaag geleden. In de eerste helft kon Holten het tempo van de gasten nog redelijk bijbenen hetgeen resulteerde in een 2-6 rustr stand Na rüst was Lettele de be tere ploeg Lettele benutte de kan sen goed en kwam verdiend aan de 3-16 overwinning. Adspiranten Holten Al levert knappe prestatie: De meisjes van Al moesten uitspe len tegen de koploper D S C Hol ten dat tot nu toe nog geen punten kon pakken, speelde een uitste kende wedstrijd Al voor rust kon een 4-7 voorsprong worden geno men Na rust probeerde DSC om de stand een gunstiger aanzien te geven Holten bleef echter goed spelen en won zeer verdiend met 10-11 Een knappe prestatie!! A2 speelde ook een goede wedstrijd tegen Dalfsen. Thuis was met 3-6 verloren en ook in de eerste helft leek het op een nederlaag uit te draaien. Dalfsen speelde met snelle uitvallen de Holtense verdediging uit en stond bij rust verdiend met 4-1 voor Na rust had Holten/een goed antwoord gevonden op de aanvallen van de thuisspelende ploeg Ook aanvallend klopte het nu beter bij Holten Met goed spel zag Holten kans de achterstand goed te maken en pakte zo een ver diend punt door het gelijke spel (5 5). A3 moest uit naar Raalte dat extra gemotiveerd was, omdat het bij winst kampioen zou zijn Raalte was vanaf het begin de sterkere ploeg en stond bij rust met 3-0 voor. Ook na rust kon Holten daar weinig meer aan veranderen. De 5-0 ein dstand was dan ook verdiend. BI speelde thuis tegen Lettele. In de eerste helft werd matig gespeeld en kon Lettele een 1-2 voorsprong nemen Na rust was Holten fel en kwam men goed terug Met steun door goed keepsterwerk en knappe schoten uit de tweede lijn, kon Hol ten een verdiende 6-4 winst in eigen huis houden. Pupillen Een door blessures enigszins ver zwakt Cl team heeft tegen Heeten in een matige wedstrijd toch de volle winst kunnen pakken In de eerste helft waren er voor Holten enkele goede doelkansen, maar werd maar 1 benut. Heeten kwam ook 1 maal tot scoren Rust 1-1 Na rust was Holten beter, maar kon ook niet alle kansen in doelpunten omzetten. Toch werd met enkele fraaie treffers de winst met 4-1 in eigen huis gehouden. Pupillen C2 speelde een leuke wedstrijd tegen L.H C Vooral in de eerste helft was het een aantrekke lijke partij voor de toeschouwers. Na een voorsprong van 1-3 voor L.H C kwam Holten terug 3-3. Toch kon L.H C bij de rust met 4-6 aan de tweede helft beginnen Hol ten heeft in de 2e helft van alles ge probeerd, maar de lat stond me nigmaal een doelpunt in de weg L H C schoot net iets beter en won daardoor verdiend met 5-9. Programma: 3-5: Al uit tegen IJs- selstars om 13.40 Vertrek 12.30; A2 uit tegen H H.Z.D. om 15.20 Vert rek 14.00; A3 uit tegen IJsselstars om 12.50 Vertrek 11.45; BI thuis tegen Nw Heeten om 10.50; Cl thuis tegen A.B.S. om 10.00; C2 uit tegen S.D.O.L. om 10.50. Vertrek 9.45. 4-5: Dames junioren uit tegen A.B S. om 11.00. Vertrek 10.00. He ren vrij. Voor de zesde maal in successie organiseert de Hockeyclub Holten op zaterdag 3 en zondag 4 mei haar jaarlijks Wilde Zwijnentoernooi. Wederom komen 9 teams uit het hele land naar Holten om strijd te leveren om de Hein Dieben beker. Dat het dit jaar spannend wordt is wel zeker, daar Wageningen deze beker al twee jaar achtereen mee naar huis kon nemen. Ze zullen dan ook zeker al hun krachten in de strijd werpen om voorgoed in het bezit van de beker te komen. Dat het toernooi dit jaar anders van opzet is als alle voorgaande ja ren, zal iedereen wel duidelijk zijn. Immers, het omgeploegde hoofd- veld is nog niet zo ver dat er al op gespeeld kan worden Op het oe- fenveld, dat door de gemeente bij gewerkt wordt, worden twee weds trijden tegelijk gespe< ld. Het zou spektakulair en kleurrijk zijn 4 teams door elkaar te laten spelen, maar we dachten dat dat toch te verwarrend zou zijn voor toeschouwers en spelers Maar we hebben er het volgende op gevon den: Het veld is in tweeën gedeeld en de wedstrijden worden met aan gepaste regels gespeeld Dit is nog nooit vertoond en zal voor de toe schouwer zeker aantrekkelijk zijn. Dus komt allen kijken naar dit spektakel. Aanvang is zaterdag 3 mei om 12 uur en zondag starten we om 11 uur met de wedstrijden. U bent allen hartelijk welkom op ons Sportdal. In de op een na laatste competitie wedstrijd heeft Blauw Wit bewezen dat in hun klasse veel klassever- schil zit. Toch was men vooii de wedstrijd gewaarschuwd gezien de vorige wedstrijd in Hengevelde. WVV kwam zaterdag echter maar met 10 spelers naar Holten Blauw Wit ging meteen in de aanval en een corner van Eric werd door Richard net over gekopt Vijf minuten later een goede aanval via André maar ook Henk Mekenkamp kopte over. Na een kwartier spelen werd Jerrie en een speler van WVV voor 5 minu ten naar de zijlijn verwezen toen Jerrie zich niet kon beheersen na een harde tackle van de WVV- speler Hierna volgde slecht spel van vooral Blauw Wit en er werd geen gebruik gemaakt van een man minder bfj WVV In plaats van de ballen in de ploeg te houden en voorzichtig ten aanval te gaan werd gespeeld met lange ballen die vaak te hoog waren en niets ople verden Na een halfuur spelen werd een voorzet net niet door een WVV speler in eigen doel gewerkt. Blauw Wit had voor rust teveel kansen nodig Na de rust werd Jerrie vervangen door BI speler Hans Stam om vooral via het middenveld in de aanval te gaan. Een kwartier in de 2e helft leverde dit het eerste doel punt op toen Hans uit een pass van de achterhoede van 25 meter laag scoorde. Blauw Wit kreeg hierdoor meer greep op het spel en begon iets beter te spelen en in de 25e mi nuut kon achterhoedespeler Veld huis vrij doorgaan en zijn pass naar Hans Stam die Mekenkamp aan speelde leverde het 2e doelpunt op. Na een half uur kreeg Blauw Wit een penalty wegens onderuit halen van Henk Mekenkamp André be nutte de strafschop beheerst 3-0. Henri Kolkman van BI verving Henk Dijkink om hem alvast aan het spel in de A-junioren te laten wennen. In de 35e minuut gaf Hans Stam een pass naar Henri Kolk man die vanaf rechts laag en hard inknalde 4-0 (een BI doelpunt). Kort voor tijd schoot Eric Mondeel tegen de paal en de terugspringe nde bal kon weer door deattente Henri Kolkman in de goal gewerkt worden WW had voor rust met man en macht verdedigd maar kon in de tweede helft vaak de goed op gebouwde aanvallen niet onder scheppen Laatste competitie wedstrijd tegen SVZW A2 thuis om half drie. Bij een met trainingspak warm en zonder trainingspak guur weer werden dit weekend de derde com- petitiedagwedstrijden gespeeld. Dat het ernst is met de bedoelingen van het eerste mixed team moge blijken uit de 5-0 overwinning uit, op het toch altijd sterke Drijvers TC uit Deventer. Het mixed-2 team van John v.d. Assem boekte met een 3-2 thuisoverwinning op het Markelose MTV-651 zijn derde achtereenvolgende overwinning. Wij waren blij dat we Kees van Geel na zijn blessure weer zagen spelen. Van de 4-1 overwinning van het mixed-3 team is misschien nog een incidentje vermeldenswaard. Na een carambole van Frans Colée op zijn tegenstander ging laatstge noemde voor zeker 10 minuten vol ledig knock-out, doch kon later, zij het wat bleekjes, toch zijn partij nog uitspelen. U ziet; niet alleen de spelers lijden; ook de wederhelften zijn soms ongewild de dupe. In de prestaties van het mixed-4 team zit duidelijk een stijgende lijn. Zij ver loren een beetje ongelukkig (met 3-setters) van de MTV-65-2 uit Markelo met 3-2. De „prestaties" van de zaterdag-heren competitie waren als volgt: Team-1 verloor in een regelmatige wedstrijd met 5-0 van WTV De Stouwe. Team-3 kreeg zijn zwaarste nederlaag van dit sei zoen te verwerken en verloor thuis met 5-0 van TC Beukersweide uit Wierden. Team-4 speelt erg con stant en moest wederom een 5-0 nederlaag op zijn conto bij schrijven. Bedenk echter: ,3eter ten halve gekeerd, dan ten hele ge dwaald" Ja, en dan ons heren-2 team. Zij boekten een 5-0 overwin ning op TC Ommen. Dit was de derde achtereenvolgende 5-0 overwinning van dit team. Hoe se rieus de kampioensaspiratie van deze ploeg is, blijkt uit het feit dat zij met een invaller moesten spelen omdat Herman ten Velde dit week end een bezoek aan Parijs bracht om wat etablissementen uit te zoe ken waar het kampioensfeest even tueel gehouden zou kunnen wor den. Dan lest-best nog de zondag competitie. Zij hadden aanmerke lijk beter weer dan de zaterdag- competitie, wat echter niet mocht baten voor het eerste team, dat moedig onderging met een 5-1 ne derlaag bij Bergh uit 's- Heerenberg. Het tweede team van Wim Hartkamp vocht zich thuis via moeizame partijen naar een ver diende 5-1 overwinning op Scha- penkolk. Door het vroege ter perse gaan van het Holtens Nieuwsblad i.v.m. de feestelijkheden deze week, kan ik u helaas geen nieuws door geven van uitslagen van de dinsdag gespeelde wedstrijden van de dames-competitie. Uitslagen competitie tennisjeugd Woensdagmiddag: Team I. Dit jongensteam heeft al 2x met 5-0 gewonnen, de laatste keer tegen wel zeer zwakke tegenstan ders (Groot Driene). Team II. Deze 4 jongens spelen voor de le maal competitie. Tot nog toe werd er verloren, afgelopen woensdag met 2-3 tegen Vriezen veen. De aanvoerder schijnt veel spinazie te eten, want hij heeft al 3 rackets kapot geslagen. Zaterdagochtend t/m 15 jaar: Mixed team 1. Dit team doet het erg goed en heeft al 2x met 5-0 ge wonnen de laatste keer van Losser. Mixed team II. Dit team wordt zeer krachtig begeleid door Ayatolla v.d. Assem en bereikt tot nu toe prima resultaten. Zaterdag haal den deze jongelui de volle winst te gen Groot Driene binnen (5-0). Mixed team III. Dit team speelt met wisselend succes. Zaterdag heeft het team tegen de Boekelose T.C. met 1-4 het onderspit moeten delven. Alleen de meisjes-dubbel' werd gewonnen. Mixed team IV. Ook deze week werd weer verloren: 0-5 tegen Vrie- zeveen. Zaterdagochtend t/m 17 jaar: Ook dit mixed team moet zijn draai nog vinden Zaterdag werd er weer verloren: 2-3 tegen Nijverdal. Zondag t/m 18 jaar: Mixed team I. Dit team doet het goed. Zij wonnen 11 zondag met 7-1 tegen Groot Driene. Mixed team II. Dit team verloor zondag met 3-5 van Borne. Blauw Wit moest in Hellendoorn aantreden tegen Vesos. Er werd meteen goed gevoetbald wat veel aanvallen betekende en keer op keer gevaarlijke situaties voor het Vesos doel Maar door de slechte afwerking bleven doelpunten he laas uit totdat 5 minuten voor rust Erik-Jan een prachtig schot op het Vesos doel loste, dat in eerste in stantie door de keeper werd ge keerd maar de nu goed spelende Henri V ving de bal op en scoorde 0-1Dit was ook de ruststand. Na de rust kwamen er bij de Vesos zijde enkele verse spelers in met een zo later bleek gevaarlijke midvoor. Blauw Wit dacht echter de weds trijd gewonnen te hebben en stond dan ook op alle fronten te dromen met uitzondering van Gerke en Henk-Jan. Hierdoor kwamen er voor Vesos vele kansen en het duurde dan ook niet lang of Blauw Wit stond tegen een 2-1 achters tand aan te kijken wat tevens de eindstand was. Dat dit totaal on nodig is geweest spreekt voor zich zelf. Laat in de volgende wedstrijd zien wat jullie met elkaar kunnen en denk niet dat je als je met 1-0 voorstaat de wedstrijd al gewonnen hebt. We moeten met ons allen blij ven voetballen tot aan de laatste minuut en als we dit doen dan win nen we zeer zeker nog vele weds trijden. Doe je best! Onder ideale voorjaarsomstandig heden heeft het zesde elftal van Blauw Wit in de uitwedstrijd tegen Enter V 10 een goede prestatie ge leverd, door deze met 2-3 te winnen. In het begin van de eerste helft wist men zich enkele kansen te creeéren doch wist hieruit niet te scoren En ter V sprong beter met zijn kansen om en wist al snel een 2-0 voor sprong te nemen Blauw Wit 6 gaf zich echter nog niet gewonnen en toonde het juiste karatker d m v. een enorme inzet en werklust En ter had gewaarschuwd moeten we zen toen Herman Bekkemens te gen de kruising schoot Vlak voor rust kreeg Jan van de Laan na een goede voorzet van wederom Her man Bekkemens een niet te missen kans en deze benutte hij, 2-1 Na rust trokken de Blauwwitters nog meer ten aanval en zette men Enter V met de rug tegen de muur Nadat Henk Nijkamp de buitenspelval goed ontliep door vanaf het mid denveld door te gaan had deze de pech, na een prachtig lob over de uitgelopen keeper, om tegen de lat te schieten Uit een comer kopte Ben Gerards wederom tegen de lat (de bal wou er blijkbaar deze mid dag moeilijk in) Enkele minuten na deze goede mogelijkheden kreeg Blauw Wit 6 wederom enkele cor ners op rij en hieruit scoorde Henk Nijkamp, via een tegenstander in eens de gelijkmaker, 2-2 Ook spits Jan van de Laan kreeg nog enkele goede scoringsmogelijkheden doch had blijkbaar zijn dag niet Na we derom een perfecte aanval over links via Herman Bekkemens gaf deze een voorzet om maat welke door Jan Paalman bekwaam werd afgerond 3- 2 Dezelfde speler kreeg enkele minuten later, wederom na een voorzet van Herman Bekker- nens, een goede scoringskans, maar de bal ging rakelings langs de voor hem verkeerde kant van de paal Het was logisch dat het zesde na deze voorsporng iets meer in de verdediging ging Opvallend was deze middag het sterke spelen van o.a. Herman van Eden en Ben Aan stoot. En aanvoerder Albert Aaf- tink stond weer ouderwets te kee pen Al met al een verdiende over winning Dit belooft nog wat voor de wedstrijden om de clubhuistro fee het vijfde is al vast gewaar schuwd. SC Rijssen 3-Blauw Wit2 12.30 U.V.. 11.45 u. Blauw Wit Al-SVZW A2 2 30 u. WW Bl-Blauw Wit BI 2 30 U. V. 1.30 u Blauw Wit B2-Enter B2 1 00 u. GFC C2-Blauw Wit Cl 1.00 u. V. 12.15 u. Blauw Wit Dl-Haarle Dl 11 00 u. Nijverdal D2-Blauw Wit D2 10.00 u. V 9 15 u. Blauw Wit D3-SWN D3 10 00 u. Blauw Wit Fl-Vesos F1 11 00 u. Haarle F2- Blauw Wit F2 11 00 u. V. 10.15 u. Twenthe El (Goor)-Blauw Wit El 10 00 u V 9 15 u Twenthe E5-Blauw Wit E2 10 00 u. V. 9.15 u.

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 21