huis aan ^bekijken, bij Multimeubel. En aande prijzen merkt u ook meteen, dat u veel méérmeubelwaarde voor uw geld krijgt. 675,- 2998,- 1375,- 2298,- 795,- 1495,- mum miuDiL Multimeubel op 't Industrieterrein De Mors in Rijssen. Twente Oost- Gelder land bladen Twentse Pers. Twentse Pers. ALMELO ENSCHEDE Grenen Eet hoek. Tafel Stoelen perstuk EikenBroodkast. Bedstee. Leren Fauteuil. 2+3Zits lederen Bankstel. Leren Draai fauteuil. Verrassing voor bruidsparen. Klassieke Eethoek. Met eigen ogen is 't beste. De prijs valt reusachtig mee. Ubent welkom. Zo vindt u ons. Wierdensestraat38 Galvanistraat 20 telefoon 05480-5515 HOLTENS NIEUWSBLAD Iedere week verschijnen in en van de Met nieuws nieuwtjes en leesstof uit uw woonplaats gericht op de locale markt. Bel meteen even voor uitvoerige documentatie met de 05490-1 66 66 toestel 16. 053-320141 Multimeubel, da's een naam die kwaliteit in zich bergt. En terecht, want al vele jaren komen meubel- liefnebbers van heinde en verre naar ons toe Om te kijken en te kiezen uit die vele bankstellen, eethoeken, kasten, losse fauteuils, slaapkamers enzovoorts Multimeubel heeft de showrooms heel gezellig ingericht, zodat u in 'n prettige omgeving al die verschil lende meubels kunt bekijken. En- goed om even te weten- op ieder meubel zit onze onvoorwaardelijke Multimeubel-garantie. De tafel is uitgevoerd met fraaie poten en staat uitermate stabiel. De 4 grenen stoelen zijn bekleed met originele biezen zittingen. De eethoek is zwaar en gedegen. Een warm en dekoratief meubelstuk Let u maar eens op hoe goed dat in uw interieur past. De broodkast is vervaardigd uit solide eiken. Natuurlijk erg veel praktische ruimte. Houdt u van romantisch slapenDan heeft deze bedstee, alles wat u zich voorstelt. Breedte 180 cm, lengte 200 cm. Welterusten Als u er in zit, wilt u er in blijven zitten, zo perfekt is het zitkomfort. Van fraai bewerkt leer. Klassieke vormgeving. Vervaardigd uit echt en solide eikenhout. Met losse, dikke kussens van le klas rundleder Helemaal op uw gemak in uw eigen leren draaifauteuil, dat is toch het eindeLeverbaar in iedere leersoort De poot is zodanig ontworpen, dat de fauteuil altijd stevig staat. Elk bruidspaar dat meubelen zocht voor de aanstaande flat of woning, kan 't beste naar Multimeubel gaan. Want wij hebben een bijzonder fijne financiële verrassing in petto, als u de meubelen bij ons bestelt. Klassieke noten eethoek Ronde tafel+4 stoelen Het allerbeste is om zelf naar ons toe to rijden. U zult verbaasd staan over de enorme keuze U rijdt eenvoudigweg naar het Industrieterrein De Mors in Rijssen toe en daar vindt ons heel gemakkelijk Doen, want als u 't zelf gezien hebt, kunt u 't ook beamen bij Multimeubel staat de wereld aan mooie meubels. Op elk gewenst moment geeft één van onze medewerkers graag alle mogelijke advies Nadat u al dat Multimeubel- moois hebt bekeken, denkt u direkt: ,,Nou dat kost zeker wat" Nee, nee en nog eens nee, want de prijzen liggen op een geweldig bescheiden niveau Zo laag zelfs, dat u bij ons altijd méér meubel voor hetzelfde geld krijgt Stap in uw auto en bezoek Multimeubel op het Industrieterrein De Mors in Rijssen Nieuwsgierig naar die uitgebreide meubel-keus? Stap dan gauw eens bij ons binnen Uw gratis kopje koffie staat klaar. Als u 1 500,- of meer besteedt, geven wij u uw reiskosten terug. Ook dinsdagmiddag zijn we open Multimeubel, da's een adres om goed te onthouden. Kijkt u even goed op 't afgebeelde route kaartje Van welke kant u komt, doet er niet toe. U moet gewoon de Oude Rijksweg blijven volgen tot aan het voetbalveld van Rijssen vooruit en dan neemt u de afslag aan de overkant m Industrieterrein ,de Mors", aan de spoorlijn DONDERDAGS KOOPAVOND TOT 21 00 UUR GRONINGEN. Protonstraat 14

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 19