BC HOLTEN I BLIJFT TWEEDE Volleybal „Mintonette Het vogeltje op de palmpaas ba.dmintODclob'£iolteii r Programma Radio Oost Vermageren door goed te eten Ontmoetingsweek mensen Nieuwe provincie IJsselland biedt reeks van voordelen Programma Sporthal 't Mossink SV Holten afd. atletiek Mintonette-mini A kampioen zonder werk Hulp voor eenzame mensen Gerst, het oudste graan (2) Jeugdclub competitie SPORTPAGINA UIT DE BONENBAK ONS KINDERVERHAAL HOLTENS NIEUWSBLAD - 28 MAART 1980 - PAG. 13 Tegen het laag geklasseerde De venter 6 behaalde het eerste team een 8-0 overwinning. Voor het eerste puntje tekende Frans van Gennep doorzijn tegenstander met twee keer 15-3 te verslaan. Sytze Meisma deed er iets langer over, maar de twee keer 15-9 stand laat zien dat ook hij goed gemotiveerd was. Wil van Gennep had het alleen in het begin van de tweede game moeilijk, maar toch haalde ze de winst snel binnen. (11-9 en 11-6). Jenny Scholman kreeg van haar tegenstander alle kans om haar kunnen te tonen. Met 11-2 en 11-8 overtuigde zfj haar tegenstandster van haar kunnen. In het dames- dubbel zorgden Wil en Jenny met 15-7 en 15-9 voor het vijfde puntje en voor twee wedstrijdpunten. Daarna brachten Sytze en Jenny in drie games de zes op het scorebord. Frans en Wil koersten ook al snel op de overwinning aan, die ook werd gerealiseerd met 15-6 en 15-6. De beide dubbels brachten zowel voor wat betreft de heren als de dames goede partijen Bij de heren ging de eerste game wat moeizaam (18-14), maar in de tweede game, die met 15-5 werd gewonnen, kwamen klasse en conditie goed naar voren. Door de 15-7 en 15-9 overwinning van de dames werd een 8-0 over winning een feit. Hierdoor bezet dit team met nog een wedstrijd te spe len de tweede plaats in de 4e klasse A. In de 4e klasse B is de eindstand bekend. Diepenveen 1 14-25, Sur vive 2 14-21, Svl 1 14-19, BVZ 6 14- 18. BC Holten 2 14-14. Witte Veder 1 14-8, Heino 14-6, Hardenberg314-1. Het tweede team behaalde hierin een bescheiden klassering. Tegen Survive werd een verdienstelijke overwinning geboekt De andere punten werden verzameld tegen de lager geklasseerde ploegen. In de 4e klasse C behaalde het derde team door een beter game- saldo een derde plaats. Zfj zorgden er voor dat de koploper niet onge slagen bleef door in de uitwedstrijd Zaterdag was het derde Bergloop kampioenschap te Velp Op het 22 km lange parcours moest 4 maal de Zijperberg „beklommen worden waar op de toppunten waren te verdienen afhankelijk van de plaats van doorkomst. Het was gunstig loop weer en 121 deelne mers bonden de strijd aan tegen de meters. De eerste beklimming wierp het veld afmeten uit elkaar. MarinusBaltus nestelde zich direct op de tiende plaats en hield die tot het einde stevig in handen. Zijn tyd was 1.27.05 min. Gerard Beltman deed het ook verdienstelijk Bij de eerste doorkomst op de 18e plaats gevolgd door twee goede ronden met een 14e- en 15e plaats In de laatste ronde moest hij terrein prijsgeven en hij finishte op een 223e plaats in 1 29.01 Ap Koetsier deed het in het begin kalmpjes aan, een 80e en 79e plaats, om in de slo- tronden op te rukken naar een 68e plaats in 1.40.08. Zondag 30 maart is de Achterhoekcross in Gaande ren. Vertrek 12.15 uur Ook zondag is de Palmpasenloop (5-10-20 km.) te Eibergen vertrek 12.15 uur Za terdag voor de heren een extra training om half tien op „Meer manskamp". gelijk te spelen. In de onderlinge duels met Lettele cn BVZ 7 werden de punten gelijk verdeeld De ein dstand werd in deze klasse. Net werk 2 14-27, Survive 3 14-19, BC Holten 3 14-17, BVZ 7 14-17, Lettele 14-17, Witte Veder 2 14-7, Harden- berg 4 14-6, ABS 3 14-2 De competitie zit erop, nu is het tijd voor de clubkampioenschappen. Dus - de komende weken nog volop spanning. 't Gebeurde zaterdag j.l. toch nog onverwacht voor de jongedames. Ze waren zonder dat ze er zelf bij stilgestaan hadden mini-volleybal kampioen worden in Nijverdal Om circa half twaalf zaterdagmorgen vertrok de mini-volleybal ploeg van Mintonette naar Nijverdal om het daar op te nemen tegen Ever- sberg, Flash en Mintonette C Met enige vrees in 't hart werd Ever- sberg tegemoet getreden En te recht. want al een paar maal had den deze meisjes de Mintonettes voor nare verrassingen geplaatst. Dat de angst gegrond was bleek al ras met 10-15 en 8-15 dolf Minto nette het onderspit in de eerste twee sets De derde set echter werd er weer als vanouds geserveerd en gespeeld Wel werd het in die set nog spannend maar met 15-11 was het eerste wedstrijdpunt voor Min tonette toch binnen De wedstrijd tergen Mintonette C werd volgens verwachting met 3-0 gewonnen door A De laatste wedstrijd van de dag tegen Flash beloofde heel goed te worden. Zelfs na een vrij grote achterstand slaagden de jongeda mes er in de eerste set winnend af te sluiten 15-13 Maar toen hadden ze hun kruit verschoten Met 15-10 en maar liefst 15-2 nam Flash twee wedstrijdpunten mee tegen Minto nette slechts één De op deze dag vergaarde wedstrijdpunten waren echter ruim voldoende om de te genstanders ver achter zich te hou den. Met acht wedstrijdpunten wa ren echter ruim voldoende om de tegenstanders ver achter zich te houden. Met acht wedstrijdpunten voorsprong werd deze competitie afgesloten En toen na de wedstrijd tegen Flash de bloemen werden uitgereikt aan de kersverse kam pioenen was door deze verrassing de nederlaag snel vergeten Opge togen. met de bos bloemen in de handen, werd trots de thuisreis aanvaard Op 5 mei komt nog de finale-ronde om het kampioens chap van het distrikt Twente. Suc ces meisjes! Van 8 t.m. 12 april wordt op Volks hogeschool Diependaal een Ontr moetingsweek-. gehouden voor mensen die al langer dan 3 maan den zonder werk zijn De opzet van deze week is, om samen te kijken waarom er in onze maatschappij werkloosheid is en wat er aan ge daan kan worden. Kunnen werklozen zelf iets doen? Sociale Dienst. Ook echtgenotemis (en eventueel kinderen) kunnen deze week mee komen naar de Volkshogeschool, dat in de prachtige omgeving van Markelo ligt. Inlichtingen bij de administratie van Volkshogeschool Diependaal. Diependaalseweg 8, Markelo (tel. 05480-2020) of bij de Gemeentelijke De nationale betekenis van het na tuurgebied De V el uwe wordt tekort gedaan. Behoud van de Veluwe vraagt immers om beheersing van de aangrenzende stedelijke gebie den. Van het huidige Overijssel zullen ,wl6^.io uc minister de gemeenten Bathmen. Deventer, Diepenveen en Holten en Gorssel, Lochem, Vorden. Warnsveld en Zutphen deel uitmaken van de provincie Ve- luwe De poldprs zouden in drie verschillende provincies terecht komen Ondanks de adviezen, die De Telefonische hulpdienst Deven ter, aangesloten bij de Federatie van telefonische hulpdiensten in Nederland, telefoon 05700-11022, 7400 AA, Deventer, stelt zich be schikbaar voor hulp aan mensen die geestelijke hulp nodig hebben. In een circulaire wordt dat duide lijk uiteen gezet. Helaas, elke dag weer blijkt dat er mensen zijn die ons nodig hebben, zegt de circulai re. Mensen die wanhopig zijn, ver drietig, verward, verlaten, of „al leen maar" erg eenzaam. Mensen die hun hart eens uit willen storten, die met een ander over hun pro bleem willen praten, die advies zoeken. Mensen die in hun directe omgeving niemand hebben, waar mee ze hun moeilijkheden kunnen, of durven, of willen bespreken, om dat ze anoniem willen blijven Men sen die in geestelijke of sociale nood verkeren. Mensen die een van de 27 telefonische hulpdiensten bellen, die in Nederland functione ren. Voor Deventer en omgeving is dat de telefonische hulpdienst De venter, telefoon 05700-11022. Dag en nacht bereikbaar. Daar zijn steeds een of meer vrijwillig(st)ers aanwezig die, na een opleiding, hun vrije tijd belangeloos beschikbaar stellen voor het verlenen van. Om alleen maar te luisteren, of te bemoedigen, te troosten en mis schien zelfs advies te kunnen ge ven, of daadwerkelijke hulp. Het programma van Radio Oost van vrijdag 28 maart tot en met donderdag 3 april is als volgt: Vrijdag 28 maart 17-18 uur nieuws en met R O het weekend in Tips voor uitgaanders en thuisblijvers. Tuintips van Rob Herwich Zaterdag 29 maart 17-18 uur: ANP De vorige keer hebben we iets ge schreven over het gebruik van gerst in vroeger dagen Deze keer zullen we wat vertellen over de voedingswaarde en de samenstel ling Gerstkorrels bevatten meer mineralen dan bij andere granen het geval is. Het kalium-, magnesium- en fosforgehalte blijkt zeer hoog te zijn, terwijl ook cal cium. chloor en natrium in ruime mate aanwezig zijn. Men beweert dat door het eten van gerst been- derverkalking wordt tegegegaan Opvallend is verder het hoge vita mine E-gehalte. Vroeger werd het gerstewater als een beproefd volksmiddeltje tegen koorts ge- de gerst. Op de bovenste laag strooit u wat kaas en legt u een paar klontjes boter Vragen of reakties kunt u sturen naar De Bonenbak, Postbus 62, 7450 AB Holten. plus nieuws provincies Sportpro gramma Zondag 30 maartll-12 uur. ANP plus provincienieuws Muziek op verzoek Gelukwensen luisteraars, sportnieuws Natuurpraatje Rien Snijders 17 18 uur ANP plus nieuws beide provincies sportpro gramma Maandag 31 maart: 12-12 30 uur ANP plus provincienieuws Tips groenten- en fruitprijzen. 17-18 uur: ANP nieuws etc Boerenpro- gramma R O sociaal. Dinsdag 1 april: ANP plus provin cienieuws 17-18 uur idem Mensen maken nieuws. Woensdag 2 april: 12.-12 30 en 17-18 uur ANP plus nieuws beide provin cies Donderdag 3 april: 12-12.30 en 17- 18 uur nieuws ANP plus provincies. Xenlpunten in de regio. VERLIES DAMES 1 Zaterdag 22 maart traden de Mintonette-damesin het strijdperk aan tegen Wevo uit Weerselo Deze wedstrijd begon precies om 15 00 uur Na tien minuten had Minto nette de eerste set met 5-15 gewon nen. Deze setwinst ontstond vooral door het gevarieerde aanvalsspel Vooral LindJwas lekker op dreef en sloeg vele ballen onhoudbaar in. Bovendien had Wevo ook grote problemen met het verwerken van de opslag Maar helaas de tweede set begon heel anders. Al snel stonden de Dondemannetjes met 5-0 achter. Er werd van alles aan gedaan om deze achterstand in een voor sprong om te zetten, maar de zui verheid was uit het spel verdwenen. De passes kwamen niet meer goed aan er er werden regelmati g opslag- fouten gemaakt Deze set werd ver loren met 15-12 In de derde set kwamen af én toe enkele rally's voor. maar toch kon Mintonette geen greep meer krijgen op Wevo. Dit team had een goed antwoord, door middel van hun blok, op onze smashes Gevolg 15-8 verlies. De vierde en laatste set liet hetzelfde beeld zien als de derde, alleen de opslagen werden nog iets slechter. Ja. dan kun je ook geen punten maken, 15-6 verlies dus. Na een overdonderend begin een heel zwak besluit met als eindstand een 3-1 verlies voor Mintonette. Programma; Vrijdag 28 maart: 19 00 uur: Meisjes adsp. A-Rivo A (Holten); 19 00 uur. Meisjes BA- Meisjes BB (Holten): 19 00 uur: Vrivo-Meisjes Junioren (Vriezen veen); 19.30 uur: Markelo 2-Heren2 (Markelo); 20 00 uur: Vrivo-Dames 1 (Vriezenveen). uitgebracht zijn door adviesgroe pen uit Gelderland en Overijssel, bljjft de minister van mening dat IJsselland geen oplossing geeft, omdat daarmee schaalverkleining niet wordt bereikt. Voordelen De gewesten Midden IJssel en Zwolle blijven ondanks bezwaren van minister Wiegel op het stand punt staan, dat IJsselland veel voordelen zal bieden De IJsselvallei zal grotendeels in één provincie komen te liggen Dat geldt ook voor de verzorgingsge bieden van Apeldoorn. Deventer. Zutphen en Zwolle Het inwonertal van IJsselland, plm 950 000. zal zo danig zijn dat de nieuwe provincie in grootte de zesde zal worden In IJsselland zal het gebied van het gewest midden IJssel minder geïso leerd liggen aan de oostkant van de IJssel. omdat in de nieuwe provin cie het hele gebied van het onlangs vastgestelde streekplan IJsselval lei is opgenomen Wat nu onder Salland wordt begre pen blijft binnen één provincie In de situatie IJsselland zal slechts één provinciaal bestuur verant woordelijk z^jn Ook de situatie van waterschappen, polderschappen etc. wordt niet minder dan bij de huidige provincie-indeling; in te- Week van 29 maart tot en met 4 april 1980 ZATERDAG: 09.00-14.00 uur: Zaalvoetbal N.M.B. 17 00-19 00 uur Zaalvoetbalvereniging DIOS. 20.00-24 00 uur: Zaalvoetbal, hr. Wybinga. ZONDAG.il 00-12 00 uur: Zaalvoetbal, S.M.R. de Zessprong. 15.00-17 00 uur: Zaalvoetbal, hr. Pelupessy. MAANDAG: 08 00-15.30 uur: Scholengemeenschap. 17 00-18 00 uur: S V Holten, afd. handbal. 18.00-23.00 uur: Badmintonclub. DINSDAG: 08 00-15 30 uur: Scholengemeenschap. 16 15-22.30 uur: Mintonette. 16.00-20.15 uur: Instruktielokaal-St. SoCuWe. WOENSDAG: 08.00-15.30 uur. Scholengemeenschap 16.30-18 00 uur: Volleybal, leraren scholengemeenschap. DONDERDAG: 08 00-15.30 uur. Diverse scholen. 18 00-21 30 uur: S V Holten, afd handbal 21 30-22 30 uur Zaalvoetbalcompetitie, K N V B. 16.00-22.30 uur: Instruktielokaal, St. SoCuWe. VRIJDAG: 08 00-15.30 uur: Scholengemeenschap. 18.45-22.30 uur: Zaalvoetbal/volleybal, hr. Thiele. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde week einde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12 00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel 3180) Alle overige reserve ringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd sportzaken (tel. 1666). gendeel beter dan bij de door de minister voorgestelde begrenzing. Sociale samenhang Het nieuwe IJsselland-plan zal zo breed mogelijk in beide provincies Overijssel en Gelderland bekend worden gemaakt en gepropageerd Want in Gelderland, met name in Apeldoorn en omgeving, staat men nogal „neutraal" tegenover het plan Belangrijk in het nieuwe pro vincieplan is dat de sociale samen hang tussen gemeenten ten op zichte van bijv het verkeer, allerlei voorzieningen beter gerealiseerd zal worden De huidige provincie grenzen zijn nu zo getrokken, dat ze vaak door de samenhang heen snijden; ze hebben historische ach tergronden, maar ze zijn niet meer practisch door de veranderde so ciale omstandigheden nu. Of de nieuwe IJsselland-provincie er ooit zal komen is niet te voorspellen. Het kaartje geeft de grenzen van de nieuwe provincie weer. Onder dit motto start donderdag middag 3 april om kwart voor 2 een cursus in het wijkgebouw aan de Gaardenstraat De cursus wordt gegeven door Joke Zoutewelle, die als diëtiste werkt bij de Vereniging voor kruiswerk WestrOverijssel en Zuid IJsselmeerpolders Het is de bedoeling dat tijdens de cursus de cursisten een beter inzicht krijgen in het zelf samenstellen van een ge zonden voeding voor zich zelf bin nen hun gezin De cursus zal dan ook een aantal onderwerpen om vatten als wat is gezonde voeding, hoe kunnen we zo n voeding verwe zenlijken, het leren omgaan met ca lorieën, het inzicht krijgen in eigen voeding ed Als u belangstelling heeft voor deze cursus kunt u zich opgeven voor 3 april bij de wijkver pleegkundigen tel. 1436. bruikt. (50 gram gerstekorrels op 2 liter water ongeveer 11/2 uur laten koken De korrels er af zeven en ci troen en een eetlepel honing toe voegen). Van gerst kan men pan nekoeken bakken, een eenvoudige soufflé maken en men kan er ook brood van bakken. Voor het bak ken van brood moet er wel 25% tarwe aan worden toegevoegd, om dat anders het brood niet gaat rijzen. Recept gerst-groentenschotel (2 personen) Ingrediënten: 1/2 kop gerst. 1 kop bouillon, 1 laurierblad. 1 theelepel basilicum, 1/C theel gemalen la vaswortel (of wat meer lavasblad), zeezout, 1/2 teentje knoflook, preis tengel, stukje groene kool. toma tenpuree, een beetje geraspte (ou de) kaas. boter of margarine. Bereiding: Zet de gewassen gerst een paar uur in bouillon met lau rierblad in de week Kook de gerst met laurierblad gaar in ongeveer 1 uur Stoof de groentes in een beetje olie en wat water met zout bijna gaar (het is beter om later te zou ten» Vermeng de gestoofde groen tes met wat tomatenpuree, basili cum en kaas en leg deze nu laag om laag in een vuurvaste schotel met „Wat is nou eigenlijk palmzondag en waarom maken we dan een palmpaas? Juf gaat ons hel pen, maar we moeten wel zelf spullen meebren gen" Met die vragen en opmerkingen kwaVn Bastiaan opgewonden uit school Geen wonder, het was ook de eerste keer dat hij het meemaak te „Weet je dat ik vroeger ook nog met een palmpaas heb gelopen?" lachte moeder, „en heel. heel vroeger - heb ik me laten vertellen hoor zat er een levende vogel op een haan. een duif of een eend Nu zijn de broodvogeltjes er voor in de plaats gekomen Gelukkig maar" „Ja, stel je voor", proestte Bas, „dat zo'n vogel op je hoofd poept". „Jesses", riep moeder, „ik moet er niet aan denken. Maar alle gekheid op een stokje - op een palm- paasstokje, als je wilt- zo'n palmpaas is eigenlijk een meiboom in miniatuur Vroeger danste men om een versierde meiboom, omdat men zo blij was dat het weer lente werd Dan komt er weer jong leven, lammetjes, kuikentjes. Alle planten en bloemen lopen weer uit. Een palmpaas is dus een kleine meiboom, met een krans van groen, stevig vastgemaakt, of ho rizontaal of verticaal aan de stok Bovenop een vogeltje van brood, dat meestal een zwaantje wordt genoemd We zullen eieren uitblazen en beschilderen", stelde moeder voor, „en ik heb nog slingers en linten En je mag wat suikergoed kopen en we kunnen er ook mandarijnen in han gen". Nou. Bas vond het allemaal prachtig Alleen, die levende vogel, dat idee liet hem nog niet los. Dat was pas echt En dan had hij iets heel anders dan de andere kinderen „Was die meiboom dan een palm", vroeg hij „Nee, dat heeft meer te maken met palmzondag. Dat is van kerkelijke oorsprong De mensen hielden op palmzondag - en het gebeurt nog wel - processies om de intocht van Jezus in Jeruzalem te herdenken En ook in de palmprocessies, op tochten, was de ezel ook een echte ezel. Later maakte men een houten beeld dat meegedragen werd. En eeuwen geleden, honderden jaren dus. was het ook zo dat kinderen zo'n palmoptocht nade den Zij gingen in optocht met een ezeltje langs de huizen, zongen liedjes en haalden op die ma nier eieren op Nog heel lang is het in ons land het gebruik geweest dat kinderen hun palmpaas in de kerk lieten zegenen. Maar dat gebeurt hier niet. O ja, heel vroeger waren palmpasens op de markt kant en klaar te koop". „Het is leuker ok er zelf een te maken"vond Bas. „Dat vind ik ook", zei moeder. „Een levende ezel", dacht Bas, „een levend vo geltje Nou ja, een kip is natuurlijk te gek Maar m'n parkietje? Ik kan moeilijk de pootjes vastr binden"dacht hij „Maar als ik nu eens een klein kooitje had, of een vrij open gevlochten mandje, waar hij niet uit kan „Kom. eet nu eerst, want het is bijna tijd om weer naar school te gaan", merkte moeder op. Even later ging Bas naar school. Hoantien op 'n stokkien, mit zien roodbont rokkien Hoantien mitzien linkerpoot, vanoavond is mien hoantien dood Dat hoeft nou ook weer niet, dacht Bas. En ineens wist hij het Zijn moeder heeft van die rieten mandjes om de bloempotten En een is er vrij open, daar kun je goed doorheen kijken Hij zou vanavond proberen of zijn parkiet er door kon En als het niet zo was, nou dan maakte hij er een bodem in en dan kon hij alles op de stok vastmaken en dan had hij een echte vogel op zijn palmpaas. Maar het zou allemaal een beetje anders gaan De parkiet vloog wel meer los door de kamer, maar die keer, dat Bas het mandje wilde beproe ven, stond het raam open en de vogel verkoos de vrijheid Wat een verdriet Standjes, verwijten Voor Bas was de pret van de palmpaas eraf Hij had toch nog maar een broodvogeltje gekocht, maar hij had niet echt met plezier de palmpaas versierd En toen het zover was, had hij net zo lief niet meegedaan Helemaal omdat hij tegen een paar vriendjes had opgeschept dat hij een levende vogel zou hebben Ze badden hem uitgelachen Toen hij dan eindelijk met zijn palmpaas de deur uit wou gaan, stond hij stokstijfstil Wat zat daar in de vensterbank? Het was zijn parkiet' tyij was terug' Hij was helemaal hees van opwinding „Vader, vader, mam, de parkiet' Hij is terug'" Heel omzichtig benaderde vader het vogeltje, terwijl moeder en Bas gespannen toekeken Het lukte Wat was Bas blij Dan maar geen echte vogel op zijn palmpaas, maar een zwaantje met maar één oog Het gaf allemaal niet meer, want zijn vogeltje was terug! In de jeugdclubcompetitie van de Schaakbond Overijssel zorgde bij de pupillen ESGOO voor een ver rassing door Hardenberg uit te schakelen. In de andere groep ble ven de Vriezenveners de overige teams ver voor. Rijssen kwam hier verrassend tot een finaleplaats. Op een haltepunt volgde Den Ham, dat nog een beslissingswedstrijd tegen Almelo moet spelen. Uitslagen laatste ronde en ein dstanden: Wierden-Hardenberg 3-2; Almelo 1-Westerhaar 5-0, Almelo 2-Vriezenveen 1-4; ESGOC 2-Rijssen 2-3. 1 ESGOO 1 13; 2. Almelo 1 11; 3. Hardenberg 9 1/2; 4. Wierden 9 1/2, 5 Westerhaar 7. 1 Vriezenveen 18 1/2; 2 Rijssen 9; 3. Den Ham 8 1/2; 4. ESGOO 2 8; 5. Almelo 2 6. Ook bij de adspiranten bleek Vrie zenveen niet te kloppen Het won alle wedstrijden met ruim verschil. ENO-Nijverdal en HWP-Bathmen hielden elkaar in hun onderlinge wedstrijd in evenwicht, maar tegen de andere teams behaalde Nijver dal een halfje meer. In de andere groep bleef de span ning tot het emde gehandhaafd. Hardenberg verloor een wedstrijd tegen Almelo 2, doch bleef de an dere teams voor. De strijd om de tweede finaleplaats m deze groep ging tussen Favorita, Boekelo en Markelo In de laatste wedstrijd verloor Boekelo tegen de verwach ting in van Favorita, dat reeds uit geschakeld was Markelo profi teerde van deze misstap en voor Boekelo blijft alleen de mogelijk heid om zich te plaatsen via een be slissingswedstrijd tegen Nijverdal. Uitslagen en eindstanden: Westerhaar 1-Slagharen 1/2-4 1/2; Almelo 1-Mark vogels 2 4 1/2-1/2; Vriezenveen-Den Ham 5-0, Nijverdal-Bathmen 2 1/2-2 1/2. Markvogels Boekelo 2-3; Almelo 2-Westerhaar 3-2; Almelo 3-Hardenberg 0-5, Wierden- Favorita 2-3 1 Vriezenveen 31 1/2; 2 ENO. Nij verdal 22 1/2, 3 HWP, Bathmen 22; 4 Slagharen 19, 5 Almelo 1 17; 6. Den Ham 10 1/2; 7 Westerhaar 1 10 1/2, 8 Markvogels 2 7 1 Hardenberg 25, 2 Markvogels 1 24, 3 Boekelo 22 1/2; 4 Almelo 2 19 1/2, 5 Favorita 19. 6 Westerhaar 2 12; 7. Almelo 3 11; 8. Wierden 7.

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 13