Holtense schakers KAMPIOEN Blauw Wit kwam goed terug Resultaten Blauw Wit i Resultaten volleybal competitie „Mintonette Resultaten Blauw Wit REDT EEN I.EVEN Blauw Witten attentie S.v. Holten afd. atletiek PUPILLEN SPORTPAGINA j Schietwedstrijd „De Eendracht" "Verlies en gelijkspel Dames I JUNIOREN Oriënteringsrit I HOLTENS NIEUWSBLAD - 21 MAART 1980 - PAG. 7 In een niet erg hoogstaande wedstrijd heeft het Holtense schaaktiental maandagavond verdiend gewonnen van ESGOO 3, de laatste konkurrent voor het kampioenschap van de Eerste Klasse B van de Schaakbond Overijssel. Met nog twee wedstrijden te gaan is Holten voor de andere teams onbereikbaar geworden. Volgend jaar gaat Holten het dus proberen in de promotieklasse, dat is de hoogste onderbondsklasse. De match begon met de stand 1/2- 1/2, want Rietman had al vooruit gespeeld en de topscorer van ES GOO 3 (7 uit 7!) zyn eerste halve puntje afgepakt. Hier kwam al snel een tweede re mise by, afkomstig van Scheper man, die na een Slavische verdedi ging op een bord vol stukken de stelling in evenwicht hield. Vry snel daarna verloor Van der Knaap, die deze avond enige klassen beneden zUn normale niveau speelde. In de Pirc-verdediging verloor hy eerst op simpele wyze twee pionnen en gaf by dreigend dameverlies op. Ook Van Lindenberg kon de stuk ken vroeg opbergen. Hy behan delde de Franse verde digi ng geheel foutief en verloor al in de opening. Toen ook Henk van Beek in het Koningsindisch een grove fout van zyn tegenstander onbestraft liet en niet verder kon komen dan remise, zag het er slecht uit voor de Holte naren, want behalve by Ton van oyen was er nergens duideiyk voordeel te zien, en Holten stond met 3 1/2-11/2 achter. Dinant van Beek, die de stelling lang in even wicht hield, ging plotseling ook slechter spelen en mocht tenslotte biy zyn met remise, hoewel hy eer der in de party goede winstkansen had gekregen. Gelukkig wist Beyer het ty te ke ren. Na de van hem bekende ope ning zette hy een felle aanval in op de vyandelyke koning. De tegen stander kon tenslotte niets anders doen dan een kwaliteit te offeren (toren tegen loper), maar zyn stel ling werd daarna snel een puinhoop en hy moest opgeven. Ton van oyen hield iedereen lang in span ning. In de opening was al duideiyk dat zyn tegenstander niet veel moed bezat (het was een invaller), want deze speelde erg passief. Na winst van een stuk ging Van oyen echter voorzichtiger spelen en kwam zelfs in de problemen. Enige hulp van de tegenstander was no dig om de winst toch nog binnen te Blauw Wit Dl - DES Dl Tegen koploper DES was voor Dl geen eer te behalen. Dit bleek wel in de wedstryd waarby onder zeer lage temperatuur een 5-0 nederlaag werd geleden. Of het nu kwam door de veijaardag van Hans B. of door de kou is niet bekend maar de Blauw Witters waren in een goede bui door drie goals weg te geven. Vooral keeper Jan S. was in een gulle bui, zodat een forse nederlaag te verklaren is. Dit doet niets af aan het feit dat DES de beide puntjes volledig verdiende temeer daar de Blauw Wit voorhoede onmachtig was om zelf maar een doelpunt te maken. Met nog vier wedstryden voor de boeg moet het mogely k zyn de 5e plaats vast te houden. Alleen Enter is moeiiyk te verslaan maar met veel inzet is een eervol resul taat mogeiyk. DES D3 - Blauw Wit D3 *De elftallen waren goed tegen el kaar opgewassen. In de eerste helft wist DES een voorsprong te nemen van 1-0. Blauw Wit deed toen z'n uiterste best om geUjk te komen maar het wilde niet lukken. In de 2e helft was Blauw Wit sterker, wist zich goede kansen te scheppen maar miste by het afwerken. DES trof nog een keer de roos en hield beide puntjes thuis. Blauw Wit 11 - Holten El Een Holtense derby waar Blauw Wit z'n zinnen op gezet had en ge zien de resultaten van de laatste wedstryden konden ze ook nu een goed resultaat wachten. Of het nu onderschatting geweest is of dat het gelegen heeft aan het koude weer is niet duideiyk maar het lukte Blauw Wit niet het spel te maken en het team kwam daardoor behooriyk in de verdrukking en dat resulteerde al snel in een treffer voor Holten. Door een verdedi- gingsfout kregen 2 rood-zwartjes de ruimte om over rechts op te komen en zo een doelpunt te maken. Rust stand 0-1. Na rust hetzelfde spel met toch nog een paar kansen voor Blauw Wit o a. een hard schot van Wim dat van de lat terugsprong in het veld. Blauw Wit probeerde wanhopig onder de druk van Hol ten weg te komen maar toch was het Holten dat 0-2 liet aantekenen. De stryd was hiermee gestreden en de Blauw Wit aanval hield het voor gezien en assisteerde verder de OTK1<,SÏKHÏIN6 ioiro seeoooB verdediging om grotere schade te voorkomen wat ook lukte. Ein dstand 0-2. Morgen de zware weds trijd tegen SWN waarbij van ie dere speler totaal-inzet wordt geëist. Een goed resultaat is zeker mogehjk maar dan moet er van meet af worden aangepakt. Vesos F1 - Blauw Wit F1 Tegen het stérke Vesos F1 heeft „ons" F1 een byzonder ongeluk kige wedstrijd gespeeld waardoor genoegen moest worden genomen met een gelykspel. Wat gebeurde er allemaal in die wedstrijd? Heel veel wat „normaal" niet gebeurt. Eerst misten de Blauw Witters een straf schop, toegekend wegens hands. Direct daarna wist Johan echter te scoren (0-1). Het volgende schot van Johan werd van de doeliyn ge haald dooreen jeugdige sup porter van Vesos toen de keeper al kansloos was gepasseerd doch het doelpunt kon niet worden toege kend. Direct in de tweede helft maakte Vesos gelyk. Blauw Wit kwam meteen goed terug en (weer) Johan wist by een uitval raak te schieten (1-2). De wedstrijd leek be slist toen even later dezelfde speler na een snelle ren weer scoorde De scheidsrechter kende het doelpunt toe. Maar wat gebeurde? Een Vesos-supporter had het anders gezien: de bal zou niet in maar voor langs het doel zyn gegaan. Op aan- wyzing van deze supporter besliste de scheidsrechter - onder protest van alles wat Blauw Wit was - geen doelpunt toe te kennen!! U leest het: een rare situatie! De dappere Blauw Wittertjes raakten daardoor van slag en moesten in de slotfase Vesos de gelijkmaker nog toestaan (2-2). Na afloop veel discussie, waarby nog eens weer geconsta teerd kon worden dat netten achter de pupillendoelen in feite een ver eiste zyn. Al met al een wat sneue voetbalmorgen voor F1 dat met als uitblinkers Gerben, Andres en topscorer een goede wedstrijd speelde. Volgende keer wat meer geluk toegewenst jongens! Blauw Wit 62 - PH B3 Blauw Wit dat zaterdag tegen het hooggeklasseerde P.H. moest aan treden ging met een behoudende opstelling van start en stond na drie missers in de achterhoede na een kwartier spelen reeds met 3-0 achter. Het behoudende concept werd toen vaarwel gezegd en B3 ging de aanval zoeken waarby de zwakke plekken van de gasten werden ontdekt en binnen een hal fuur was de achterstand „omgebo gen" in een 3-2 voorsprong Rust stand 3-2. De tweede helft begon Blauw Wit met wat afwachtend spel en het leek erop of men op nieuw in de wedstrijd wilde groeien. Na een kwartier werd de voor sprong vergroot tot 4-2 en regelma tig uitgebouwd tot 6-2. PH kwam nog een keer terug tot 6-3 en dit werd ook de eindstand Blauw Wit speelde een goede wedstryd met vlotte combinaties en de bal werd pas gespeeld wanneer men die goed onder controle had zodat zuivere passes konden worden afgegeven. Houen zo jongens! halen, waarmee de stand gelyk ge trokken werd (4-4). Middelink kon in de Samischva- riant van het Koningsindisch na enige afruilakties de aanval niet doorzetten, zyn opponent hield de stelling bekwaam gesloten en mede om taktische redenen werd tot remise besloten. De party van Gervedink Nyhuis moest dus de beslissing brengen. In een dame gambiet werden enige stukken ge ruild, waaronder de dames. Door een fout van de tegenstander kon Gervedink Nyhuis een belangrijke centrumpion winnen, waarna hy met zyn eigen pionnen naar voren marcheerde. Nadat was afgeruild tot een pionneneindspel, kon een tweede pion veroverd worden en moest de ESGOO-speler de stryd staken. Hierdoor werd de einduit slag van de wedstryd Holten 1 - ESGOO 3 5 1/2-4 1/2, waarmee het kampioenschap een feit werd. De uitslagen, in bordvolgorde, met Holten wit op de oneven borden, was als volgt: J.W. Middelink - J. Brons 1/2-1/2; J.E. Scheperman - R. van der By 1/2 -1/2; Eric Gervedink Nyhuis - C. de Vries 1-0; D.A. van der Knaap - K. de Vos 0-1; H. van Beek - J. Hoepman 1/2 -1/2; D. van Beek - B. Ongena 1/2 -1/2; B. Beyer - G. van Heerde 1-0; Ton van oyen - H. Vasen 1-0; Wim Rietman - A. de Wilde 1/2 -1/2; T. van Lindenberg - J.W. van der Burg 0-1. Het behalen van het kampioens chap levert automatisch promotie op. Holten komt daardoor in de promotieklasse van de S.B.O. welke uit zes teams bestaat. Voor een club als Holten is dit een tame- lyk hoog niveau, vergelykbaar met de tweede klasse landelyke ama teurs by het voetbal. In de zeven jaar dat de schaakafde ling van de s.v. „Holten" nu be staat, is het eerste team drie maal gepromoveerd. Volgend jaar zal het echter heel moeiiyk worden, want enige spelers van het huidige team zyn dan niet langer beschikbaar. Behalve Eyzinga, die dit seizoen vier keer inviel, en Van Ry ssen zyn er op dit moment geen geschikte spelers die het volgend jaar de opengevallen plaatsen kunnen in nemen. Het ontbreken van een goed draaiend team doet zich hier dan ook voelen. De club is echter niet groot genoeg om een tweede team op de been te brengen; daar voor zou het ledental met ongeveer tien moeten toenemen. De hoop is nu gevestigd op de jeugd van de lagere scholen, welke in opleiding is voor het torendiploma. Onder die leerlingen zyn er verschillende jon gens en meisjes die beslist aanleg hebben voor het schaakspel. Dit biykt al wel op de extra trainingsa vonden op maandag van half zeven tot half acht op de schaakclub, waar zy partytjes spelen tegen le den van de schaakclub. Over een jaar of vyf zullen zy ongetwyfeld de gelederen van de club komen ver sterken. By de in zaal „Vosman" om het clubkampioenschap gehouden wedstrijden werden de volgende resultaten behaald: Luchtgeweer klasse A: 1. G.J. Schuppert 166 p. 2. H. Paalman 159 p. 3. E.J. Nekkers 151 p. Klasse E: 1. G. Koopman 169 p. 2. Dick Jansen 160 p. 3. E.J. Grooten- traast 148 p. 4. D.J. Nijendyk 147 p. Klasse C: 1. G. Jansen 158 p. 2. H. Mulder 156 p. 3. G.J. Sluiter 152 p. 4. D. Geels 141 p. Klasse D:l. H.J Bekkemens 149 p. 2. H. Vincent 146 p. 3. W. Paalman 134 p. 4. J. ten Wolthuis 125 p. Pistool: Klasse A: 1. H. Paalman 178 p. 2. H.J. Nekkers 177 p. 3. H. Mulder 172 p. 4. Ab Schuppert 155 P- Vrijdag 14 maart speelde dames 1 helaas nog steeds zonder Janny te gen Holyoke In gezamenlyk over leg was besloten niet voor winst, maar spelvreugde te spelen. Na een wat zwak begin krabbelde Minto nette al gauw terug en er kwamen leuke aanvallen uit. Helaas was de inzet niet sterk genoeg om de set te winnen, maar met een stand van 9-15 waren de Dondertmannetjes toch op de goede weg. De tweede set was ongeveer hetzelfde. Na de korte tijd van inslaan voor de weds trijd waren de spieren nu goed los en bij de training geoefende aanval werd, zij het niet altijd met succes, ten uitvoer gebracht. De stand ging een tijd gelijk op, maar Holyoke bleek weer de sterkere en won ook deze set (15-8). De Holtense dames hadden nu niets meer te verliezen en er werd dan ook vrijuit geslagen. Een staffel, steek en kortjes wissel den elkaar af en de moeite werd be loond met setwinst (15-12). Deze inspanning leek te veel energie ge kost te hebben want het wilde aan de Holtense kant niet meer lukken en Holyoke drukte snel door en wón de laatste set (15-5) en daar mee de wedstrijd. Ondanks het ver lies ging dames 1 tevreden naar huis. Het doel, spelvreugde, was bereikt in tegenstelling tot de vo rige week toen de dames in Vroom- shoop tegen Medussa gelijkspel speelden De eerste set werd ge wonnen met 15-4, waarna de strijd zich moeizaam voortsleepte met een verloren 3e en 4e set Dit resul taat was bedroevend, mede door Blauw Wit heeft de zware nederlaag van vorige week goed verwerkt. Er verscheen weer een geladen ploeg binnen de lijnen, die zich volledig rehabiliteerde en runner up DVO (Almelo) een puntje wist af te snoepen, wat een goede pres tatie mag worden genoemd, ook al bleef het bij een blanko stand. De eerste helft gaf een afwisselend spel te zien, waarin na 15 minuten de van een blessure herstelde Jan Verveda het maar weer eens pro beerde met een van z'n befaamde afstandsschoten, terwyi Harry ten Wolthuis het enkele minuten later probeerde met een kopbal, die de lat scheerde. De gasten probeerden met snelle counters de Blauw Wit defensie te verrassen, maar deze wisten van geen wijken en hielden samen met keeper Eddy van Dyk het doel schoon. Nadat de Blauw Wit voorwaartsen opnieuw met enkele schoten had den getracht de DVO-goalie te ver schalken, verscheen in de 35e mi nuut opeens de DVO-midvoor al leen voor keeper Van Dyk, maar ook hy faalde, gelukkig voor Blauw Wit, in de afwerking Op slag van rust schoot Henry Stans een voor zet van Richard Beldman rakelings over en kon er by een 0-0 stand worden gerust Na de thee was het direkt al DVO dat een levensgrote kans kreeg die grandioos werd gemist, In de 10e minuut na rust kon Ap Kolkman gevaariyk van links inkomen, maar zyn inzet werd door de DVO-keeper bekwaam gestopt Een door DVO genomen corner bracht spanning, toen deze gevaariyk voorlangs kwam. maar de schutter knalde over. Na een kwartier spelen kon Coert Schuppert goed opkomen, maar zyn pass was te ver voor Ri chard Beldman om er wat mee te kunnen doen. Ook een goed geno men vrije trap van Richard kon de score niet openen, doordat de keeper attent reageerde Evenals in de eerste helft was er ook in de tweede helft een wisselend spel- beeld Alhoewel er van beide zijden eigenlyk weinig goed voetbal te zien was. Blauw Wit's trainer Ge- erink probeerde het nog met nieuw bloed door Teun Schuppert en Mannes Potman in te zetten, en het was Coert die 5 minuten voor tijd „dé kans" van deze wedstryd' liet liggen toen hy een bal via de DVO- verdediging op een presenteer blaadje kreeg aangeboden, maar helaas schoot hij van dlchtby net naast. Toch weer één puntje binnen en dat geeft de bufger moed in de altyd lastige uitwedstrijd tegen rode lantarendrager Boswinkel het grote aantal gemiste opslagen (34), maar na de leuke wedstrijd van afgelopen vrijdag, waar overigens bijzonder veel publiek bij aanwezig was wat de sfeer sfeer ook ten goede kwam, hopen de dames zo door te kunnen gaan. Meisjes adspiranten Vrijdag 14 maart speelden de ad- spiranten A een thuiswedstrijd te gen Flash C. Er werd in de le en 2e set slecht gespeeld en deze sets werden verloren met resp. 15-2 en 15.-3. De derde en vierde set ging het allemaal veel beter en beide werden gewonnen met 15-9 en 15-5. Programma: Vrijdag 21-3: 19.00 Meisjes BA - Wevo (Holten); 19.00 meisjes BB - Dynamo B (Hol ten); 19.00 uur dames 4 - Eversberg 2 (Holten); 20.15 uur Heren 1 - Mar- kelo 2 (Holten); 20.15 uur Heren 2 - Heren 3 (Holten): Herenrekrean- tenkompetitie (Hengevelde). Zaterdag 22-3: 13 15 Flash D - Meisjes adsp A (Nijverdal Noetsele), 13.30 Tornado - Jongens adsp. (Tubbergen); 15.00 Wevo - Dames 1 (Weerselo). Maandag 24-3: J 20.15 Eversberg 2 - Dames 3 (Nij verdal); 20.15 Holyoke 2 - Heren 1 (Nijverdal). Vrijdag 28-3: 19.00 meisjes adsp. A - Rivo A (Hol ten); 19.00 Meisjes BA - Meisjes BB (Holten): 19.00jongens adsp.-Zwa luwen (Holten); 19 00 Vrivo - Meis jes jun. (Vriezenveen); 19.30 Mar- kelo 2 - Heren 2 (Markelo); 20.00 Vrivo - Dames 1 (Vriezenveen). Zij die de contranummers van de verkochte loten nog niet hebben ingeleverd by de bekende adressen (zie laatste blad in lotenboekje) worden verzocht dit te doen uiter lijk zaterdag 22 maart Denk ook aan de jaarlykse gezellige avond voor alle medewerkers zaterdag avond 22 maart in kantine camping „Veneklaas". Aanvang: 20.00 uur (precies). Rond het stuwmeer by het Duitse Haltern vond zondag een „Volks- laufplaats. Op de 30 km. startte ook een drietal Holtense atleten. De bedoeling was een tyd rond de twee uur neer te zetten, maar op dit heuvelachtige parkoers bleek dit onmogelyk. Jan Wolterink kwam nog het beste uit de voeten, 29e plaats in 2 uur 8 min. 3 sec. al moest hy een paar stops incasseren. Ma- rinus Baltus liep deze dag op zyn laatste benen, op 7 km was hy al kapot, herstelde langzaam om re- del yk fit te finish m op een 33e plaats in 2.09 08. Ook Ap Koetsier had de „moeiiykheden" een te zware training op zaterdag wreekte zich, en zette een tyd van 2.39.41. Morgen de PJGO-cross te Delden, vertrek 12.30 uur en de 3e Bergloop te Velp, vertrek 11.30 uur. Zondag is de „Wippert-loop". In deze Hol tense klassieker moet Henk Reit- sema zyn beker van vorig jaar ver dedigen. Start vanaf de Zadel kamp. Aan de start, die om 13.00 uur is, verschynen alle Holtense cracks, zodat een interessant weds- trydverloop te verwachten is. Blauw Wit A - Sp. Rijssen A2 Aangevuld met enkele BI spelers, omdat enkele A spelers de training niet bezocht hadden, heeft het A elftal de volle winst tegen Sp Rys- sen A2 behaald De eerste helft leek het er vooral in het begin niet op dat Sp. Rijssen zich gemakkelyk gewonnen gaf. Integendeel zelfs. Sp. Rijssen was vooral vanaf de rechtervleugel zeer aanvallend en gevaarlijk. Gelyk al in de le minuut belandde een bal uit een goede aanval over rechts op de lat en Blauw Wit kwam hiermee goed weg Blauw Wit kreeg ook goede kansen maar de afwerking ontbrak nog Na ruim een kwartier spelen werd Henk Dykink op rechts aan het lopen gezet en uit zyn voorzet kon Henk Mekenkamp 1-0 scoren. Blauw Wit liet hierna vooral op het middenveld gaten vallen. Zo ook na een half uur spelen toen Sp. Ryssen vanaf links vry op kon ko men en een schot in de uiterste rechterbovenhoek onbereikbaar voor'keeper Ronnie de Geus in de goal belandde. Vyf minuten voor rust volgde een doelpunt uit het boekje. Goed storen van de hard werkende B-speler Johan Stam bracht de bal by A. Schuppert die met een 1-2 combinatie met Henk Mekenkamp Blauw Wit met een 2-1 voorsprong naar de kleedkamer bracht Na rust werd B-speler Henri Kolkman vervangen door Marinus Rensen om toch meer de aandacht op het middenveld te vestigen. Blauw Wit speelde zeer op balbezit tegen een verdedigend Sp. Ryssen. Na 25 min spelen werd Johan Stam aangespeeld door Henk Meken kamp Johan Stam speelde zich knap vry ging richting Rijssens doel en scoorde beheerst. Direct daarna kopte de goedspelende Henk Dykink keihard uit een cor ner tegen de paal Sp Ryssen kwam zelden meer uit de verdruk king en alleen over rechts kwamen enkele tegenstoten Vyf minuten voor tyd onderbrak de goedspe lende Jan Klein Nagelvoort een aanval en uit zyn zuivere pass kon kon Henk Mekenkamp de bal laag door de benen van Sp Ryssen- keeper schieten. Kort voor tijd kon weer topscorer Henk Mekenkamp uit een verre ingooi van A. Schup pert de bal rustig aannemen en met een keihard schot 5-1 scoren Een- verdiende overwinning voor Blauw Wit met vooral na rust veel inzet en goed veldspel. Morgen tegen Ex celsior A3 dezelfde inzet en veel succes. De Zweef C3 - Blauw Wit Cl Met de nederlaag van de vorige week nog vers in het geheugen, be- gon BI Wit nogal gespannen aan deze wedstrijd. De eerste 10 min. waren erg rommelig maar toen be gon BI. Wit de zaken goed onder controle te krijgen en de Zweef on der druk te zétten. De achterhoede van de Zweef bleek hier niet tegen bestand en in de 15e min. kon Henk BI Wit op een verdiende voor sprong brengen (0-1). Even later Was het weer Henk die kon door gaan en beheerst scoorde (0-2). Dit was ook de ruststand. Na rust gin gen de BI Witters nog feller in de aanval en werd er voornameiyk op de helft van de tegenstander ge speeld Dat het nog even duurde voor het volgende doelpunt tot stand kwam lag aan de zwakke af werking van Blauw Witters dit zich wel veel kansen creeërden maar niet tot scoren konden komen Dat het toch mogelyk was te scoren bewees Henk voor de derde maal toen hy uit een mooie voorzet om haalde en raak schoot (0-3). Een door Thys goed voorgebrachte hoekschop werd door Henk inge kopt (0-4) De eindstand werd be paald door Gerald die op de juiste plaats stond toen een hard schot van Thys tegen de paal afketste en voor zyn voeten kwam en hy kon intikken 0-5. Ga zo door jongens! Aan de zondagmiddag door de MAC „De Holterberg" georgani seerde oriënteringsrit namen ruim 40 automobilisten deel. De rit van plm. 40 km was uitgezet door de MAC-leden Pelgrom (Bathmen) en H Oolbekkink en Kalsbeek. Er was door het MAC-bestuur weer een aantal mooie prijzen beschikbaar gesteld die in clubhuis „De Bies- ter" werden uitgereikt door voor zitter Dirk J. Schooien. Uitslag: A-Klasse: 1. H. Paalman, Wierden 165 str.p. 2. F. Schram, Hilversum 176str.p.,3 Veldhuis; Wyhe 190 str. P-; B-kiasse: 1. D.J. Schooien 328 str. p. 2 H. Kelder, Ny verdal 340 str. p. 3. J Rensen 357 str. p. C-klasse: 1. Jan Tulier 163 str. p. 2. J. Huls, Zwolle 185 strf.p. 3. A. Meyerman 197 str. p. 4. J. Klein, Zwolle 213 strafp 5.J A Schuchard 225 str.p. De poedelprys was met 583 strafpunten voor J. Vincent te Holten. Senioren: Boswinkel 1 - Blauw Wit 12.30 u. V. 13.15 u., Blauw Wit 2 is vry.; Mark vogels 2 - Blauw Wit 4 4 15 u. V. 3 00 u.; Blauw Wit 5 - Huls. Boys 6 2.30 u.; Blauw Wit 6 - Deto 11 2 30 u.; Den Ham 5 - Blauw Wit 3 12.30 u. V. 11.30 u Junioren: Excelsior A2 - Blauw Wit Al 12 45 u V. 12.00 u.; Excelsior B3- Blauw Wit B2 1 00 u. V. 12.30 u.; Lemelerveld B2 - Blauw Wit BI 2.30 u V. 11.30 u. Pupillen: Enter Dl - Blauw Wit Dl 10.00 u. V. 9 15 u.; Blauw Wit D2 - Excelior D3 11.00 u.; Blauw Wit D3 - Vesos D2 11.00 u.; SWN El - Blauw Wit El 12 00 u. V. 1130 u. Blauw Wit E2 - Enter E2 10.00 u.; Blauw Wit F1 - DES F1 10.00 u.; Excelsior F2-Blauw WitF2 ll.OOu. V. 10.30 u.

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 7