Resultaten Blauw Wit Dames rekreanten- competitie Met M.A.C. naar de Motor-RAI Afdek-deken voor het nieuwe zwembassin badmintonelub-holt@B Programma Sporthal 't Mossink SV Holten nieuws SUBSIDIES HOGER „Onze Woning" gaat 34 woningen bouwen Jaarvergadering T.T.V.—„OKIA" Programma s.v. Holten Programma Blauw Wit Bergruiters- meuws Koffieconcert 25 februari t|m2maart HOLTENS NIEUWSBLAD - 22 FEBRUARI 1980 - PAO. 15 STOSTPAGfflA larfcvogels Al - Blauw Wit Al Mariënheem Cl - Blauw Wit Cl la het goede resultaat tegen Ever- berg Al en de zware wedstryd za- »rdag tegen koploper Excelsior A2 Ryssen. heeft Blauw Wit een nut- jge wedstrijd tegen het uuger in- edeelde Markvogels in Markelo espeeld Gestart werd met de suc- esvolle 4-4 2 opstelling van vorige leek Meteen vanaf het begin was en wedstrijd met veel snelheid en oede aanvallen van weerszijden, 'anaf de fijn kreeg men niet het jee van een vriendschappelijke ezien de inzet en het fanatieke bel. }oed werk van de beide goalies lielden de stand gelijk la een klein half uur spelen kon darkvogels gemakkelijk scoren na en verkeerd opgezette buitens- lelval Xort voor rust werd het zelfs r0 voor de vogels toen Jerry Prins Ie bal nonchalant en verkeerd be- tandelde waarvan Mark vogels lankbaar gebruik maakte Met leze geflatteerde 2-0 achterstand >rak de rust aan Na de thee een otaal andere wedstrijd met een oed en hard werkend Blauw Wit at al vrij snel tot 2-1 terugkwam oor Henk Mekenkamp Blauw Wit >leef hierna sterk aandringen en na •en kwartier was de Vogels- oei man kansloos toen André ichuppert een hard schot van erry Prins van richting veran- erde (2-2) Blauw Wit rook hierna je kans op volle winst en zette de ogels met goed voetbal onder lruk Na 25 minuten verraste Eric jondeel de doelman met een af tandsschot (2-3) en kort voor tijd besliste André Schuppert de weds- irjjd met een mooie treffer uit een Euivere pass van Henk Meken- amp. ongens laat deze wedstrijd mor en tegen kampioenskandidaat Ixcelsior een voorbeeld zijn. Blauw Cl speelde, met het oog op hervatting van de competitie op zaterdag 1 maart, een oefenweds trijd tegen Mariénheem Cl Nieuw lid Gertjan de Velde werd in het elf tal ..ingepast" om de ervaringen bij' DES opgedaan by Blauw Wit te verwezenlijken Op een goed be speelbaar veld ging Blauw Wit me teen in de aanval wat na een mi nuut al resulteerde in 0-1 door Ge rald Meijerink De vreugde was echter kort van duur want Mariën heem kwam gelijk toen keeper Joop Hofstede een hoekschop ver keerd beoordeelde (1 1) Na vijf mi nuten kwam Blauw Wit door Henk Stam op 1 2 toen hij attent reage erde op slecht wegwerken van de doelman In de tweede helft zakte Blauw Wit steeds meer terug en na een kwartier in de 2e helft trok Ma riënheem de stand gelijk (2-2) Blauw Wit ging hierna sterker in de aanval en kreeg de kans om uit een toegekende strafschop de beide puntjes te pakken maar het bleef 2-2. omdat de doelman de door Thijs Blok genomen strafschop tot hoekschop kon verwerken Jon gens morgen een vriendschappe lijke wedstrijd tegen DES Cl om te bewijzen beter te kunnen dan in de 2e helft tegen Mariënheem. Zaalvoetbal Zaterdagmorgen speelden BI en B2 in sporthal 't Mossink, die voor DES was gereserveerd, vriend schappelijke wedstrijden tegen DES BI en DES B2 Een nuttige en broederlijke ont spanning op de vroege zaterdag morgen Blauw Wit BI kon het niet redden tegen de Nyverdallers en verloor vrij fors met 6-2 en Blauw Wit B2 trok in het zicht van de (Voetbal) haven met 5-4 aan het kortste eind. ff' Op de in clubcafé „Xalfsterman" gehouden Jaarvergadering van de Touwtrekkersverenlglng „OKIA" kon voorzitter E A Luggenhorst twee nieuwe leden welkom heten. Het afgelopen jaar was. zo bleek uit het verslag van secretaris Allard Wansink, een goed Jaar Er werden op verschillende wedstrijden rede lijk goede resultaten behaald Pen ningmeester G J Struik kon de boeken afsluiten met een klein ba tig saldo Bi) de gehouden be stuursverkiezing werd tnplaats van de heer Struik, gekozen de heer GJ Markvoort, terwijl inplaats van de heer E A Luggenhorst (die wegens drukke werkzaamheden bedankte) werd benoemd de heer Johan Marsman De heer Herman Schorfhaar gaat de „penningen" SENIOREN Holten 2-Hoeve V 2 10 00 uur: PH 4-Holten 3 11 45 uur V 10 45 uur; Holten 4-GFC 3 9 00 uur; Holten Enter 5 10 00 uur. Luctor Holten 8 10 00 uur V 9 00 uur; Holten 7 SOS 5 10 45 uur; Almelo 8-Holten 8 11.00 uur. Holten 9-Borne 610 30 uur; ZV 5-Holten 10 10 00 uur V 9 00 uur; R K S V 3 Holten 11 11 45 uur V 10 45 uur, Holten 12-PH 1710.30 uur JUNIOREN SVVN Al Holten Al 3 00 uur V. 2 00 uur. Holtpn A2 SP Daarle Al 2 30 uur Holten BI Voorwaarts BI 2 30 uur. Holten Cl SVZW Cl l 00 uur. Holten C2 Holten C3 2 30 uur. Holten B2 is vrij. Holten Dl Holten D2 10 00 uur v" Senioren: Blauw Witl lsviU Blauw Wit 2 DES 4.3 00 uur Blauw Wit 3 Vesos 4,1 00 uur Vesos 5-Blauw Wit 4, 2 30 uur V. 1 45 uur. Markvogels 3 Blauw Wit 5, 12.00 uur V 11 15 uur Blauw Wit 6-Vesos 8.11 00 uur. Junioren: Excelsior A2 Blauw Wit Al. 4 00 uur V 3 15 uur Blauw Wit Bl-Sp Rijssen BI. 2.30 iuur. Hulz Boys BI Blauw Wit B2. 1 00 uur V 12 15 uur Blauw Wit Cl-DES Cl, 11.00 uur. .Supporters gevraagd. Klorgen, zaterdag, moet Blauw Wit Al aantreden tegen de koploper in haar klasse, Excelsior A2 Om mee te blijven draaien om het kam pioenschap Is het absoluut nood zakelijk om deze wedstrijd in Rjjs- •n te winnen A 1 heeft evenveel lunten als Excelsior maar heeft 1 -edstryd meer gespeeld Aange zien Excelsior waarschijnlijk eve nals voorgaande Jaren veel publiek jheeft is het duldeiyk dat Blauw Wit 1e steun van liefst veel publiek ,ard nodig zal hebben De weds- d begint om 4 00 uur en gezien de aatste 2 wedstrijden van Al, toen te goed speelde, belooft het een erg spannende wedstrijd te worden. I Nu het camavalsgebeuren voorbij is. vraagt het voetbal weer aller aandacht Nog 9 wedstrijden resteren het le [elftal van Holten Zes daarvan zijn [Uitwedstrijden, waarvan as zon dag de moeilijke wedstrijd tegen Unisson in Boekeio op het pro gramma staat. Hun legendarische doelman Van Raalte heeft inmiddels zijn plaats onder de lat weeringenomen en dat betekent een extra handicap voor de Holtenaren Hopenlijk heeft het doortrainei Pesman snel ingepaste oefenprogramma tegen 8pc Neede Voorst en DOS Vrlezen- veen het nodige wedstrijdritme te ruggebracht Met name het optre den van Nico Labobar bleek daar bij een versteiking De Jongens rekenen erop dat vele supporters hun ln Buekelo zullen steunen met hun aanwezigheid De spelersbus vertrekt om 12.30 uur. Woensdag 13 februari trokken de dames van het recreanten- competitieteam voor de eerste keer sinds de nieuwe poule Indeling (poule C) richting Hengevelde. Waarbij de dames onder andere door het korte tijdsbestek (afloop oude/ontvangst nieuwe lijst) de eerste wedstrijd, van deze avond, over het hoofd gezien hebben, en hierdoor dus 2 wedstrijdpunten weggegeven hebben aan Cupido B, hun eerste tegenspeelsters Hierbij danken wi) nog wel even voor de getoonde bezorgdheid ten aanzien van de Mintonette dames door middel van de telefoon, maar he laas was dit te laat voor de te spelen wedstrijd De tweede wedstrijd moest om 9 uur gespeeld worden tegen Vosta B Hiervoor waren de dames dan ook op tijd aanwezig Mede door het rustige spel van de Mintonette-dames werd de eerste set ondanks de time outs van Vosta gemakkelijk gewonen De tweede set dachten de dames, wordt een makkie, maar deze ver liep echter geheel anders Vosta begon met de opslag en Mintonette slaagde er niet in de opslag terug te halen ondanks de time-outs en de aanwijzigingen van de Mintonette scheidsrechter/gelegenheids coach H Beefting, zodat Vosta een ruime zege behaalde Eindstanden IS4 0 15 Volgende wedstrijd woensdag 5 maart tien voor half negen en 9 uur te Henge velde. Programma: Vrydag 22-2. 19 00 Meisjes Jun - Rivo (Holten 19 00 Meisjes adsp A Holyoke A (Holten), 19 00 - Jongens adsp. - Apollo (Holten», 20 15 Heren 1 - Markelo 1 «Holten», 20 15- Dames3 Flash 8 (Holten): 20 15 - Heren 2 - Flash 5 (Holten). 19 30 Markelo 2 - Dames 2 (Markelo. Zaterdag 23-2 14 30 Katers - Meisjes BA (Almelo Rembr str Maandag 25-2 21 15 Holyoke 2 Dames2(Ni)ver- dal). 21 15 Rivo3 Heren 2(Ni)ver dal i. 21 15 - Holyoke 2 - Heren 3 (Nijverdal) Vrijdag 29-2 19 00 Meisjes BB Katers (Holten): 19 00 Meisjes BA Dynamo A i Hol ten). 1900 Dames 4 Flash 7 (Hol ten). 20 15 Heren 3 - Markelo 2 (Holten). 20 45- Dames 1- Krekkers 2 (Holten» BIJ voldoende belangstelling, en getuige de reeds vernomen reaktles wordt hieraan niet getwijfeld, wordt er door de plaatselijke Motor- en Automobielclub ..De Holterberg" een bustocht georga niseerd naar de van 25 februari l m. 2 maart te houden tweewielershow in de RAI te Amsterdam. Aangezien deze tentoonstelling ook 's avonds geopend is. heeft men voor een avondbezoek gekozen, dit ook om diegenen die zich overdag niet o( moeilijk vry kunnen maken, in de gelegenheid te stellen al het tllUlUllllUUlA V« UwUlikiiliCU. Als datum is gekozen donderdag 28 februari, vertrek van clubhuls café „De Bieater"om 18 00 uur (precies), terwijl men om 24 00 uur denkt te rug te zijn. De kosten voor deze bustocht, waaraan ook niet-leden kunnen deelnemen, bedragen voor leden en niet leden resp f 15.- en f 17,50. Opgave zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk voor dinsdagavond 28 fe bruari by onderstaande adressen. H Veltkamp Kolweg 71. tel 2037 en bij H Oolbekkink, Schuttert- wee 17 tel 3483 beheren en Wansink biyfl secretar- tls Op zondag 24 februari houdt de vereniging voor eigen leden en fa milieleden weer de OXIA- crossloop b|j het „Trefpunt" in Es- pelo De cross zal worden uitgezet door de h h O.J MarkvoortenG H. Stevens Op een desbetreffende vraag deelde de voorzitter mede dat er zestien nieuwe shirts zullen worden aangekocht Een voorstel om by te laat afmelden een boete op te leg gen van een tientje werd door de vergadering aangenomen Na de pauze werd er een filmpje vertoond over de wereldkam pioenschappen touwtrekken in Doetinchem Vrijdagavond deed OXIA met twee ploegen mee aan de Indoor bekerwedstrijden in ma nege Timmerhuis ln Zelhem De A ploeg won van Bathmen. Bus- sloo en Eibergen maar dat was niet voldoende voor een plaats in de fi nale Ook de B-ploeg (met een man te weinig aan het touw) kwam er niet aan te pas Men won van EHTC en Oosterwyk maar tegen Erichem 2. DES en Bathmen 2 moest men het onderspit delven. Zondagmorgen 17 februari heeft het Gelders Kamermuziek Ensem ble in de met lentebloemen ge tooide aula van de Scholengemee nschap een concert gegeven, waar van de bezoekers bijzonder geno ten hebben Het ensemble, be staande uit Xeltaro Takayama, viool. Barbara Zwich, altviool. Hans van Gelder, violoncello en Arthur Mahler hobo. speelde vóór de pauze achtereenvolgens een kwartet voor strijkers en hobo van Carl Stamitz en een trio van Joseph Haydn, waarin alle drie strijkers duidelijk van hun kunnen blijk ga ven Hierna voerden zij het Adagio voor althobo en strijkers van Wolf gang Amadeus Mozart uit, wat voor velen een eerste kennisma king met dit enigszins melancho liek klinkende instrument bete kende Na de pauze werd het trio in Bes-dur van Franz Schubert uitge voerd. waarin achtereenvolgens de violist en de altvioliste op fraaie wijze de leiding namen. Als schitte rend sluitstuk volgde het kwartet in F-dur (X V 370) van W A Mo zart waarbij het publiek genoot van het vituoze spel van de hoboïst Arthur Mahler Met een welge meend applaus werd het ensemble bedankt voor dit geslaagde con cert Voor de werkgroep die de kof- ficoncerten organiseert was het concert een stimulans om door te gaan met het op touw zetten van dit soort muzikale evenementen. Indien de mogelijkheden aanwezig zyn ligt het dan ook ln het voorne men van de werkgroep om op 4 mei een herdenkingsconcert te organi seren Veel hangt echter af van de beschikbare middelen en een ge schikte ruimte omdat gedacht wordt aan een ensemble van veer tig leden Meer hierover kunt u op de gebrulkeiyke plaatsen tegemoet zien. Om tot energiebesparing In het twembad Twenhaariveld te komen, komen B en W met het voorstel voor het nieuwe bassin een afdekdefcen met oprol inrichting aan te schaffen en daarvoor een krediet disponibel te stellen van f 10.500.-. In de uitvoerige toelichting wijst het college erop, dat het nieuwe bassin belangrijk minder gas heeft verbruikt dan het oude, omdat de water» temperatuur van het nieuwe een graad lager is afgesteld geweest dan van het oude. Bovendien is het nieuwe tijdens enkele koude periodes gesloten geweest - en dus niet verwarmd en is het aan bet einde van bet seizoen ook een week eerder gesloten dan het oude. Bovendien heeft het nieuwe bassin een grotere gemiddelde waterdiep te Met Ingang van het komende seizoen zullen de standen van de gasmeter en van de bedryfsuren re gelmatig geregistreerd worden, maar worden ook de buitentempe raturen gemeten Men krijgt dan. volgens de toelichting een beter Inzicht in de pieken van het gas verbruik. zowel voor erg hoog als voor erg laag verbruik B en W wyzen voorts op het volge nde: Toepassing van zwembadafdek king geeft per seizoen een gasbe sparing van plm 35%. dit geldt voor vrijwel alle in de handel zynde soorten afdekkingsmaterialen Afdekkingsmateriaal kost plm f 19 50 per m2 en het oprolmecha- nisme plm 13 50 per m2 Aan personeelkosten moet per sei zoen gerekend worden op f 3 60 m2 wateroppervlakte. Bij Bevin B V is prijsopgave ge vraagd voor het afdekken van het nieuwe bassin Dit bedrijf heeft een offerte uitgebracht voor een uit 2 delen bestaande afdekdeken en 2 verplaatsbare roestvrijstalen opro- linrichtingen voor totaal f8 250- excl BTW Dit bedrag kan globaal gesplitst worden in f 6 000 - voor de afdekdeken en f2 2 50 voor de op- rolinrich tingen Uitgaande van een besparing ten opzichte van het seizoen 1979 van 35% en een gaspry» per 1 Juli 1980 van37.76centdncl BTWiperm3, levert dit een besparing op van in energie plm 5.450 m3 gas, ln geld: plm f2 055- Ulteraard speelt het financiële as pect een belangrijke rol. doch gelet op de energieschaarste is de bespa ring op energie o.l tenminste even belangrijk Uit bovenstaande berekening biykt. dat de besparing ln geld het eerste jaar iets lager is dan de las ten Deze lasten zullen echter Jaar- ïyks dalen, terwyi de energiekosten jaariyks zullen stygen. zodat toch binnen enkele jaren de baten hoger zullen zijn dan de lasten Voorts zal de afdekking niet alleen een bespa ring van gas opleveren, maar ook van water en elektriciteit. In de berekeningen zyn de person eelskosten buiten beschouwing ge laten Met hetoprollen en uitleggen van de dekens zullen 2 personeels leden 20 minuten per dag bezig zyn 10 minuten per keer) Wanneer het nieuwe bassin dageiyks 10 15 mi nuten later geopend en eerder ge sloten wordt, kosten deze werk zaamheden geen extra tyd en dus geen extra geld Van belang ls nog wel. dat de sportcommissle over legt met de zwemclub met betrek- Het bestuur van de wo ningbouwvereniging „Onze Woning" te Deventer vraagt van de gemeente Holten aan te kopen een perceel bouwterrein, groot 3860 m2, gelegen op de hoek Keizersweg-Reilinksweg in het ontwerp- bestemmingsplan De Haar, partieel plan 1976. Prijs f356 532.-, exclusief om zetbelasting. „Onze Wo ning" wil de grond aanko pen voor de realisering van een woongebouw, dat in twee woonlagen kan wor den uitgevoerd. B en W stellen voor de grond voor genoemde prys te verkopen Met de bouw moet binnen een jaar na het passeren voor de notariële akte worden begonnen en hy moet bin- Het eerste viertal van de Land Ryv .'.Bergrulters' dat in manege „t Ruiterkamp" te Bathmen heeft deelgenomen aan een door de L R. „Bathmen" georganiseerde weds trijd voor viertallen heeft de 3e prijs behaald Hel viertal bestond uit Ingrid Dleperink met ..Arabelle", Theo van Dyk met „Passepartout", Arend Jan Steenhuls met „Luite nant" en Paulien Klein Bog met „Opponent" Het onderdeel sprin gen werd na 2 barrages gewonnen door Paulien. de vierde plaats was voor Theo By een wedstrijd voor viertallen tellen voor de eindklas sering de punten, die werden be haald by de carousselproef viertal len) Individuele dressuur en sprin gen. nen 18 maanden zyn voltooid Ver plicht is ook de aanleg van een cen traal antenne-systeem Uit het voorstel van B enW tot het verstrekken van een grond- en bouwvoorsrhot voor de bouw van 34 woningen ln De Haar blykt wat „Onze Woning" wil bouwen. Het grondvoorschot, dat by het Ryk moet worden aangevraagd, bedraagt f 445 600 het bouwvoor srhot f2 714 354 - De genoemde voorschotten worden verstrekt voor de duur van resp 75 en 50 jaar. „Onze Woning" wil 34 woningen op genoemd terrein bouwen, in verschillende typen, variërend van 1.5 tot 4.5 verblijfseenheden. De start van de bouw is gepland op 1 maart van dit jaar. De totale kosten worden geraamd op f 3 159 954.-, of wel f92 940.- per woning Op basis van dete kosten zal de gemiddelde huur rond de f395.- per maand komen te liggen. De commissie woningbouwsaken is bet eens met het overgelegde bouwplan; de commissie fina- ncién gaat akkoord met de voorge stelde kredietverlening. king tot de avonden, waarop na sluitingstijd door die vereniging nog gebruik van het zwembad wordt gemaakt, over het afdekken van het bassin Reeds vorig Jaar is by gespeciali seerde bedrijven geïnformeerd naar de kosten van afdekking van zwembassins Voor baden ter grootte van het nieuwe bassin van zwembad „Twenhaarsveld" wer den prijzen opgegeven van rond f 14 000 - Hieruit hebben wy kun nen afleiden dat Bevln B V „zeer scherp" heeft ingeschreven, schrij ven B en W aan de raad. De subsidieverordening moet 1 ja nuari 1980 worden gewijzigd en aangepast. Ze regelt, zoals bekend, de subsidiëring van locale culturele-, jeugd- en sportvereni gingen. Een deel van die normen wordt gevormd uit vaste bedra gen, die niet afhankelijk zijn van ledenaantallen, hoogte van de contributie enz. Daarnaast of in plaats van die vaste bedragen geldt voor nagenoeg alle vereni gingen ook een subsidienorm per lid (bij muziekverenigingen per instrument). Omdat ln de afgelopen jaren de hiervoor bedoelde vaste bedragen in verhouding tot de bedragen per Ud vry sterk zyn gestegen, menen B en W dat thans volstaan kan wor den met het verhogen van de nor- 1 men per lid en wel met f0.70 Met dien verstande, dat de norm voor de jeugdverenigingen (onder deze categorie vallen de padvinders van Scouting Holten) 1 v m. het Inlopen van een achterstand naar onze me ning met f2.- per lid moet worden verhoogd. De nieuwe bedragen worden dan als volgt Muziekverenigingen, per bespeeld instrument f 28,20; Tam boer korpsen, per bespeeld instru ment f 20,70; Majorettegroepen,- kledinggeld per lid per jaar f20,70; Jeugdverenigingen, 50% van de jeugdcontrtbutie doch maximaal f 14 -, Sportverenigingen. 50% van de jeugdcontrtbutie. doch maxi maal f 17.50 Het vorenstaande is overeenkomstig het advies van de Sportcommissie Als gevolg van deze wyzigmgen van de subsidie verordening dient de betreffende raming in de begroting van 1930 met f 1500 - te worden verhoogd tot f41.500.-. IC. Holte»-Survhre 2 Het Holtense team zou met een goed resultaat de aansluiting met de subtop tot stand kunnen bren gen In het herendubbel en in het damesdubbel waren het de gasten die aan het slot van de avond toch nog de volle winst mee naar De- demsvaart konden nemen Hans Verburg bleef in het herenenkel met 15 12 en 15-7 fier overeind Ge rard Damlnk moest echter zyn meerdere erkennen in zyn tegen stander (4 15 en 5-15) Ook Ans Ja cobs deelde in de misere <9 11 en 11Qelukkig bracht Marjan Mül- ler de partyen weer op gelijke voet door h8ar tegenstandster in drie games te verslaan (8 11. 11-7 en 11- 2) en 15 11 te wtnnen In de volge nde gemengd dubbel waren Ans en Gerard dlchtby de overwinning, maar ln twee spannende games wa ren het de bezoekers die belde da mes op het laatste moment met winst afsloten Opnieuw een geiyke stand waarin, door de beide volge nde dubbels te verliezen, wyzlging kwam In het nadeel van de Hol- tenae ploeg die door deze neder laag vast op de vyfde plaats slaat gedrukt. Survive 3-BC Hoifen 3 Ook hier zou een overwinning van de Holtenaren een hoge klassering ln de 4e klasse C betekenen Er ts flink geknokt voor een goed resul taat, maar door enkele dubieuze beslissingen van de scheidsrechter kregen de Holtenaren niet wat hen toekwam Onze belde heren start ten met een overwinning in het en kelspel Theo Ever 9-15 en 11 15. Frank Akkerman 15-17 en 3 15 In het dames enkel won Heike van 't Holt met 10-11 en 2-11 Ria Groene- veld speelde een merkwaardige wedstryd (114, 5-11 en 11 2) Ria Betten en Frank Akkerman had den drie games de tyd om het ver lies op het nippertje 18 14) van de eerste game uit te wissen In de tweede game lukte dit nog (13-15). Maar de derde werd een kansloze 15 0 nederlaag Ook Heike en Theo waren in hun dubbel niet in staat het ty te keren 17 15. 156) Alle hoop op een geiyk spel lag ln de handen van de dames, maar (157 en 153), ondanks verwoede tegenstand. Week van 23 februari tot en met 29 februari 1980 Zaterdag: 08 30-10 00 zaalvoetbal, Sallandse Bank Deventer; 10 00-12 00 mintonette, 13 Ofr 18 00 Handbalcompetltle NHV, 18 00- 19 00 zaalvoetbal, s v Heeten, 19 00-20 00 zaalvoetbal, hr. WiUems; 20 00-22 00 M A C. „de Holterberg". Zondag 1100-12 00 zaalvoetbal SMR „de Zessprong"; 12 00-1800 Handbalcompetltle NHV. Maandag 08 10-15 30 scholengemeenschap; 17 00-18.00 s.v. Holten, afd handbal, 18 00-23 00 badmintonclub Dinsdag 08 10-15 30 scholengemeenschap, 16 15-22.30 mintonette. 16 00-20.15 instructlelokaai St. 8oCuWe Woensdag 08 10-15 30 scholengemeenschap; 18 00-19 00 zaalhand bal, hr Bekkemens, 19 00-23 00 badmintonclub Donderdag 08 10-15 30 diverse scholen; 16 00-18 00 sv Holten; 18 00-21 30 s v Holten, afd handbal. 21 30-22 30 „AU 8tars", 22 30- 23 30 saaivoetbal, hr. Schwarte, 16 00-17 50 instructlelokaai 8t 8oCuWe. Vrijdag 08 10-15 30 scholengemeenschap; 16 30-19 00 hockeyclub; .19 0&22 45 mintonette 19 00-20 00 instructielokaal HM V. Voor reservering van nog vrye uren ln het bovengenoemde week einde. kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12 00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal tel 31 80) Alle overige reserve ringen uitsluitend via hel gemeentehuis, afd sportzaken (tel 16 66).

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 15