Groot succes van Hoftense tafeltenniskampioenschappen Holtense atleten sterk in 2e wedstrijd N.CAB.-cross- competitie in Rotterdam Holten op ruime winst tegen Dalfsen Mini- langebaan- wedstrijden Touwtrekwedstrijden in manege Snorrewind Resultaten volleybal- competitie sat*« Uitslagen schaakcompetitie WDL-HOLTEN HOLTENS NIEUWSBLAD - 25 JANUARI 1980 - PAG. 7 Op zaterdag 12 januari j.l. werden voor de vierde keer de Holtense tafeltenniskampioenschappen georganiseerd door de tafeltennisvereniging Holten. Het aantal perso nen dat deze keer deelnam overtrof de verwachtingen van De Jeugd was in grote getale aan wezig (mede doordat dit toumooi in de win terpauze van de voetbal competitie plaatsvond). Dit jeugd- toumooi kreeg zelfs een interna tionaal tintje door het meespelen van een Vietnamese Jongen, die op dit moment in Holten verblijft. In de tweede ronde waren-de verras singen niet van de lucht: Harry Kolkman wist Robert Klein Was- sink (die vorig Jaar bij de senioren als tweede eindigde) te verslaan. Ook Jan Vrugteveen werd gewipt door de jeugd dige Vietnamees Lé van Thanh. Henk Westerik over leefde deze ronde ten koste van Erik Bekkemens. In de halve finale moest Harry Kolkman het opne men tegen Thanh en hij zag geen kans om zijn partij te winnen. Henk Westerik trad aan tegen Joost Bo- gers, die in de tweede ronde vrijge loot was; maar Henk liet er geen twijfel over bestaan dat hij graag voor de derde achtereenvolgende keer Holtens kampioen wilde wor den. De finale was een waar spek takel! Henk weerde zich uitste kend, maar tegen het tafeltennis- geweld van Lé van Thanh was geen Holtens kruid gewassen. Na een spannende strijd wist Lé van Thanh beslag op de wisselbeker te leggen en eindigde Henk als eer volle tweede. Recreanten De recreanten waren dit jaar zeer In de wedstrijd tegen Dalfsen heeft Holten de kansen op een goede eindklassering in de competitie volledig in eigen hand gehouden. Holten, dat in deze wedstrijd voor het eerst over Frank Neuteboom kon beschikken, startte zwak. Hol ten kwam wel gauw op voorsprong, maar verzuimde die door snel aan- vals spel verder uit te bouwen. In de aanval werd te snel geschoten en Holten mocht van geluk spreken, dat ook de spelers van Dalfsen pech hadden met hun schoten. Na een voorsprong van 8-2 kwam Dalfsen toch weer terug tot 8-5. Ruststand 9-6. Na rust speelde Holten stukken beter. Dalfsen probeerde het tempo zo laag mogelijk te houden, maar door het feller op de bal spelen, kon Holten keer op keer met snelle aanvallen gevaarlijk worden. Bin nen 10 minuten kwam Holten 11 keer tot scoren. (6-20) In de laatste 10 minuten bleef Holten sterker, maar verder dan vijf doelpunten kwam Holten niet meer. Dalfsen wist nog enkele keren te scoren maar verder dan de 10-25 stand kwam ze niet. Doelpunten: Jan de Wit 8; Frans v. Gennep 5; Frank Neuteboom, Jo han Plantinga 4; John Lamping 2; Hans Welting en Meino v. Beek 1. De dames Junioren speelden tegen Nw. Heeten. Nw. Heeten was ster ker, maar Holten hield de verdedi ging goed gesloten. Ook in de aan val werd de bal goed rond gespeeld, maar er werden te weinig doelpo gingen ondernomen. De ruststand was 2-1 In het voordeel van Nw. Heeten. Ook in de tweede helft kon Holten aan deze stand niets meer veranderen. Nw. Heeten kwam drie maal tot scoren waardoor deze wedstrijd ondanks goed tegenspel van Holten met 5-1 verloren ging. Adsplrantes A 2 moest voor de uitwedstrijd te gen Lettele naar Deventer. Het werd een oninteressante wedstrijd, waarin Holten erg ongeconcen treerd speelde. Daardoor gingen verscheidene kansen verloren. Let tele dat beslist niet beter speelde reageerde in enkele gevallen net iets sneller, waardoor ze bij rust met 4-1 voor stonden. Ook in de tweede helft werd het niet beter. Holten scoorde weliswaar vier maal, maar ook Lettele kwam meerdere malen tot scoren. De ein dstand van 10-5 is dan ook een uit slag om snel te vergeten. Pupilten C 1 moest voor de uitwedstrijd te gen K.H.C. ook naar Deventer. C 1 begon zeer goed en stond in de eerste minuten al met 3-0 voor K.H.C. kwam daarna beter in de wedstrijd en kwam terug tot 3-2. Vlak voor rust scoorde Holten ech ter 4-2. Na rust ging de strijd gelijk op. Beide teams scoorden tweem aal zodat de stand met nog vijf mi- de organisatoren, want maar liefst 51 spelers en speelsters hadden zich voor dit evenement ingeschreven. Ook kwa men veel toeschouwers naar de wedstrijden kijken. Er werd gespeeld in diverse klassen: goed vertegenwoordigd. Nadat de eerste ronde in poule's was afge werkt kregen de verliezers een her kansing om naar de tweede ronde over te gaan. In deze ronde werd het ai gauw duidelijk dat het zeer spannend zou worden. Henk War* rink plaatste zich voor de finale ten koste van Piet Zeelte. Henry Bronsvoort en Dinant van Beek voerden een verbeten strijd om een plaats In de derde ronde. Dinant bieek hierbij de sterkste. Ook Karei Jol plaatste zich voor de derde ron de; dit ging ten koste van Bert Wis- sink. In de wedstrijd tussen Gerard Aanstoot en Robert Lahuis trok Gerard aan het langste eind. Ook Fred Hulleman zette zijn reeks overwinningen voort door Frans Verweij te verslaan. In de derde ronde versloeg Karei Jol Dinant van Beek en plaatste zich zo voor de finale-poule. Hierin was Henk Warrink al geplaatst omdat hij in de derde ronde vrijgeloot was. In de strijd om de derde beschikbare plaats in de finale-poule had Fred Hulleman wederom geen mede lijden met zijn tegenstander, zodat ook hij in de finale zat. Deze finale bracht alles wat er op tafeltennis- gebiecf verwacht kon worden: spanning en sensatie. Henk War rink moest het onderspit delven te gen zowel Karei Jol als Fred Hul leman. Ook Jol was niet opgewas sen tegen Hulleman, zodat Fred nuten te spelen 6-4 was. In de laat ste minuten speelde Holten echter enkele aanvallen keurig uit en wist zodoende de score nog op te voeren tot"de ruime 10-4 overwinning. Dames recreanten De dames recreanten speelden de laatste twee weekenden twee wedstrijden. Vorige week werd te gen Nw. Heeten gespeeld. In de eerste helft waren de teams even sterk (rust 3-3). Na rust kwamen de gasten met 6-3 voor. Holten deed er nog van alles aan, maar verder dan de 6-5 eindstand kwamen de Hol tense dames niet. Afgelopen week end werd een wedstrijd tegen Achil les gespeeld. In deze wedstrijd konden de dames niet over hun vaste keepster beschikken. Toch werd er geod gespeeld. Bij rust stond Achilles met 2-1 voor. Na rust maakte Achilles goed gebruik van het feit dat de vervangende keeps ter door haar grootte, moeilijk kon reageren op hoge ballen. Ondanks dit feit was de uitslag van 6-3 in het voordeel van Achilles een goed re sultaat. Doelpunten werden ge maakt van Holten door: Ida Moeli- ker; Joke Jansen-en Gerry Kalf- sterman. Voor alle dames die voor hun ple zier eens willen handballen en een beetje aan sport willen doen, kun nen op donderdagavond van half acht tot half negen rustig eens ko men trainen! Programma: Za. 26-1 A 1 uit tegen Achilles om 11.00 u., vertrek 9.45 u.; A 2 uit tegen Overweterlng om 14.25 u., vertrek 13.00 u.; A 3 uit te gen C.V.O. om 10.10 u., vertrek 8.30 u.; B 1 uit tegen Kwiek om 14.40 u., vertrek 13.40 u.; C 1 uit tegen Hee ten om 15.20 u., vertrek 14.15 u.; C 2 uit tegen C.V.O. om 9.30 u., vertrek 8.00 u. Zo. 27-1: dames Junioren uit tegen Actief om 13.30 u., vertrek 12.00u.; heren Junioren uit tegen Overwete rlng om 15.10 u.. vertrek 14.00 u. Handbaloverzicht Door de nederlaag van Overwete rlng tegen Raai te en de ruime winst van Holten op Dalfsen. zijn de kan sen op een kampioenschap nog steeds aanwezig. Holten heeft nu samen met Raai te het minst aantal verliespunten. Met de wedstrijd van komende zondag tegen Over weterlng voor de boeg, kan Holten een eerste stap doen waarna de wedstrijd tegen Raai te over vier weken de beslissing zal moeten brengen. De uitslagen van dit weekend waren: Dalfsen-Holten 10-25; Overwetering-Raalte 18-20; Achilles-Zwolle 10-10. De stand is nu: Overweterlng 10-15; Holten 9-14; Raalte 9-14; H.V.E. 9-11; Dalfsen 9-7; Zwolle 10-6; Achil les 8-3; Actief 8-2. Komend weekend worden ge speeld: H.V.E.-Actief: Overwetering-Holten. ongeslagen Holten's kampioen werd! Senioren-competitiespelers Doordat er te weinig dames inge schreven hadden voor een aparte klasse, speelden' zij mee met de he ren. In de eerste ronde was er al een verrassing te melden. Zo won Wil lem Gütlich na een verbeten strijd van Henk Doomeweerd zodat Henk moest proberen via de her kansing weer terug te komen. In de verliezersronde wederom verras sende uitslagen. Ellen Helmer ver sloeg Rien Lammertink en Henk Hendriks won van Bea Klein Tees- elink, de kampioene van vorig jaar. Hans Welting en Henk Doome weerd plaatsten zich ook voor de tweede ronde. In de tweede ronde opnieuw een sensatie: Nico Valk verloor van Henk Doorneweerd, zodat Henk zich plaatste voor de halve finale. Hans Welting had geen verweer tegen Gerard Over- velde en Frans Turin plaatste zich moeiteloos door Henk Hendriks te verslaan. De enige dame die tot de tweede ronde doorgedrongen was, Ellen Helmer verloor van Willem Gütlich. Niettemin heroverde zij de trofee voor de damesklasse op Bea Klein Teeselink, die tweede werd. In de halve eindstrijd bleven Ge rard Overvelde en Frans Turin on geslagen, zodat de finale een herha ling was van die van twee jaar gele den. Frans Turin bleek ook dit keer de sterkste tafeltennisspeler in deze klasse te zijn met Gerard Overvelde als eervolle tweede. In de strijd om de derde en vierde plaats moest Willem Gütlich het opnieuw opnemen tegen Henk Doorneweerd en net als in de eerste ronde kwam Willem als winnaar uit de strijd, zodat hij de derde prijs mocht ontvangen! Het dubbelspel Dit jaar was er voor het eerst ook de mogelijkheid om aan het dubbel spel mee te doen; 13 paren hadden zich hiervoor ingeschreven. Vol gens enkele kenners waren hierbij een aantal grote kanshebbers. Na de eerste ronde bleek er al duidelijk onderscheid in de sterkte van de diverse paren te zijn. N. Valk/H. Doorneweerd hadden geen moeite met het voetbal-duo H. Warrink/H. Bronsvoort. J. Vrugteveen/E. Bek kemens bleven de baas over het koppel H. Welting/R. Lammertink. Het dubbel Overvelde/Turin was voor de tweede ronde vrijgeloot. R. KI. Wassink/H. Westerik wisten hun partij verdiend te winnen van Gütlich/Hendriks. In de halve fi nale moesten Jan Vrugteveen en Erik Bekkemens het opnemen te gen Nico Valk en Henk Doorne weerd, maar zij moesten wel het onderspit delven. Voor Robert Klein Wassink en Henk Westerik was er weinig eer te behalen tegen Frans Turin en Gerard Overvelde, zodat de strijd om de derde en de vierde plaats tussen de twee sterk ste jeugdkoppels ging: Robert Klein Wassink/H enk Westerik te gen Jan Vrugteveen/Erik Bekker- nens. De beslissende wedstrijd werd door Robert en Henk gewon nen, waardoor zij op de derde plaats beslag legden- De finale ging tussen de twee sterkste senioren- dubbels: Overvelde/Turin en Valk/Doorneweerd; na een verbe ten doch sportieve strijd werden Frans en Gerard winnaar. Eindstanden: RECREANTEN: 1. Fred Hulleman; 2. Karei Jol; 3. Henk Warrink JEUGD: 1. Lé van Thanh; 2. Henk Westerik; 3. Joost Bogers SENIOREN: 1. Frans Turin; 2. Ge rard Overvelde; 3. Willem Gütlich DUBBELSPEL: 1. Overvelde/Tu rin; 2. Valk/Doorneweerd; 3. KI. W assink/Westerl k Beste geklasseerde dames: 1. Ellen Helmer; 2. Bea Klein Teeselink; 3. Oré de Graaf SPORTPAGINA SMfcJiïf - KI "H De tafeltenniskampioenen: v.l.n.r. Lé van Thanh, Frans Turin, Fred Hulleman, en Ellen Helmer. De Holtense atleten die de verre reis naar Rotterdam maakten, hebben hier geen spijt van. Ieder een verbeterde zijn positie in het algemeen klassement. In het Kra- lingesebos was een nietzwaar maar wel hobbelig parkoers uitgezet. Het was weluitkijken geboden om steeds de vlakste gedeelten te pak- Op de baan van de IJsclub „De Noordpool" werden vrijdagavond mini-langebaanwedstrijden ge houden voor meisjes, dames, jon gens en heren resp. over 1600,2800, 2800 en 6000 meter. De uitslag: Meisjes 13-15 jaar: 1 Marietje Brinks, 2. AnkeRensen, 3. Janny Oolbekkink, 4. Johanna Koopman, 5. Joke Stevens, 6. Gerry Veneman. Dames 16 jaar en ouder: 1. Marieke Wegstapel, 2. Fennie Rensen, 3. Ria Westerik, 4. Bertha Jansen. Jongens 13-15 jaar: 1. Henk Vastert, 2. Erik Roel vink, 3. Hennie Kevelan, 4. Johan Brinks, 5. Jan Vrugteveen, 6. Johan Tuitert. Heren 16 jaar en ouder: 1. Herman Maats. 2. Hendri Brons voort, 3. Meindert Koopman, 4. Wim Reilink, 5. J. Krieger, 6. Wim Brinks. ken. De 10-jarige Michel Bakker trok al direct fel van leer door bij de jongens pupillen A als eerste finish op de 1000 m in precies 5.30 min. Ook Gert Masselink liet zich van de goede kant zien met de 2e prijs de Jongens C. Hij moest 2000 m afleg gen, wat hij deed in 10.18 min. Wim Klein Baiting was ook nu niet te stuiten. Vanaf het begin dicteerde hij de 5000 m die de jongens B af legden. Wim finishte in de erg goede tijd van 18.20 min. Bij de jon gens A die dezelfde afstand moes ten afleggen, had „Holten" twee ij zers in het vuur Freek Beekman, de laatste weken een beetje uit beeld, kwam terug. Pas op de de laatste meters moest hij buigen en werd 2e in 17.23 min. De laatste tijd goed in vorm zijnde Henk Hoekstra vindt duidelijk de terugslag doorzijn mi litaire verplichtingen (4e - in 18.22 min). Bij de heren waren er 2 af standen de 5 en 15 km. Frits Kra mer startend op de 5 km is een be zienswaardigheid op zichzelf. De hele middag zit hij heen en weer dravend de jeugd te coachen op te jutten, om tenslotte ook zelf nog een afstandje mee te pikken. En ook nog met goed resultaat (4e in 18.23 min). Henri Jansen had er duidelijk ook zin in en werd 9e in 19.57 min. Op het grote spektakelstuk van de middag de 15 km ontbrak helaas Jan Jansen (spierblessure). Sub topper Marius Baltus plukt duide lijk de vruchten van veel trainin- gsarbeid. Een 5e plaats in 53.18 min. spreekt voor zichzelf. Opval lend is dat nogzo'n sub-topper Jan Wolterink zich hieraan inspireerd. Want een 6e plaats in 55.23 min. mocht er wezen. Ap Koetsier blijft nog steeds Holtens meest beschei den atleet. Als laatste Holtenaar kwam hij over de meet (16e plaats in 1.06.27 min). Zaterdag 26 Janauri W.S.V.Z.-halve marathon te Holten vertrek: 9.30 uur. Afgelopen maandag heeft het re creatieteam van de schaakclub een uitwedstrijd gespeeld tegen ENO uit Nijverdal. Helaas verloren Lin deboom en Kromdijk hun partij, maar Roele en W. van Oijen zetten daar winstpunten tegenover, zodat de eindstand 2-2 werd. In de interne kompetitie wist kóp loper Van der Knaap zijn positie te verstevigen door de op de tweede plaats staande Scheperman te ver slaan. Het was een Koningsindis- che partij met wisselende kansen, waarin Van der Knaap midden in de witte stelling een sterk staand De Holtense TTV „I.K.I.A." organiseerde zaterdag avond in manege „Snorre wind" onder auspiciën van Toernooi in Hooksbergen Op 19 Januari 1980 heeft Minto- nette de eerste wedstrijd gespeeld van het nieuwe Jaar. Het waren leuke wedstrijden maar we hebben maar 1 punt (1 set) van de 9 punten (9 sets) mee terug genomen. De standen waren: Verdan B-Mintonette: 15-4, 15-2, 15-10; Verdan A-Mlntonette: 15-1, 15-0,15-3; Achilles 12-Mintonette: 10-15, 15-4, 15-3. Het toernooi speelde zich af in Haaksbergen waar we met twee au to's naar toe zijn gegaan. De spelers waren: Niclas Koeiemay, 81mon Vuuregger, Arjen Steinhauer, Frank Dogteron, Remco de Waard, René van Engbrlnk. Winst voor Domes 1 Vrijdag 18 Januari speelden de Hol tense dames op eigen bodem en wel tegen Flash 3. Met 8 'man' sterk zou het deze avond moeten lukken, want in de vorige wedstrijd te??n dit team was de stand 3-0 voortin- tonette, zodat de dames niet met minder konden doen. In de eerste set werd dit goede voornemen al ten uitvoer gebracht, wel-is-waar niet wat spelbeeld betrof, maar wel de stand 15-3. Helaas waren de Nij- verdalse dameé Uaalvan wakker geschrokken, want ln de tweede set waren de aanvallen van die zijde beter en was Mintonette wat uit het veld geslagen. De eerste bal wilde niet altijd even goed zijn zodat Janny en Fenny het er aardig moei lijk mee hadden, maar toch werd het 15de punt als eerste door Min tonette bereikt met een IJzersterke smash van spelverdeelster Fenny, 15-6 De derde, en voor de Dondertman- netjes gevaarlijke set daar de aan dacht dan nog wel eens verslappen wil, gaf hetzelfde beeld als de twee voorgaande. De aanvallen van Flash werden niet altijd even goed afgemaakt, waardoor het voor Hol ten niet moeilij k was de bal goed op te vangen en zelf een leuke aanval op te bouwen. Geen wonder dus dat ook deze set in de wacht gesleept werd (15-4) daarmee weer een 3-0 overwinning aan het lijstje van Dames l toevoegend. Programma: Vrijdag 25-1:19.00 Heren 2-Flash 2 (Holten) 19.00 Meisjes adsp. A-Vrivo A (Hol ten) 19.00 Dames 2-Eversberg 1 (Hol ten) 20 15 Dames 4-SWN 2 (Holten) 20.15 Heren 1-Flash 3 (Holten) 20 15 Heren 3-Flash 5 (Holten) 20 15 Blok-Dames 1 (Tubbergen) Zaterdag 26-1: 10 00 Zwalu wen-Meisjes BB (acaciaschool Al melo) 16 30 Vrivo-Meisjes BA (Vriezen- veen) 16.00 Flash B-jongens adsp. (Nij verdal Noetsele) Maandag 28-1: 19.15 SWN 2-Da- mes 3 (Nijverdal) 20 15 SWN 1-Dames 2 (Nijverdal) 20.15 Flash 3-Heren 2 (Nijverdal) .21.15 RIVO 2-Dames 4 (Nijverdal) 21.15 Flash 2-Heren 1 (Nijverdal) Vrijdag 1-2: 19.00 Meisjes B-Vrivo (Holten) 19 00 Dames 3-Dames 4 (Holten) 19 00 Heren 3-Rivo 4 (Holten) 20 15 Heren 2-Flash 4 (Holten) 20.15 Dames 2-Flash 4 (Holten) 20 45 Dames 1-Dynamo (Holten) 19 00 Vrivo B-Meisjes adsp. A (Vriezenveen) de N.T.B. het 2e indoor- beker-toemooi waarin ge trokken werd in de 640 en 720 kg. klasse. In poule A en B kwamen 5 ploegen aan het touw en in poule. B 7 waarvan de drie hoogst ge plaatsten van elke poule overgingen naar de finale. De A-ploeg van „OX.I.A." trok zeer goed en eindigde in poule A op de eerste plaats maar ln poule B was voor de b-ploeg de concuren- tie te zwaar en dat betekende slechts 2 punten en de voorlaatste plaats. De 640 kg. finale had een zeer merkwaardig verloop door dat de piste aan de oostkant haed bevroren en aan de andere kant goed los was. Op de losse bodem ging het aanmerkelijk beter en dat betekende bijna altijd voor de ploeg die hier trok de zege. De harde bodem speelde ook de a-ploeg van „OKIA" geducht par ten en zodoende een plaats in de middenmoot. De voorzitter van „OKIA" Allard Luggenhorst reikte de prijzen uit en dankte de familie Bronsvoort voor het be schikbaar stellen van de manege. UITSLAGEN: Poule A: 1. „OKIA" 1 4 p.; 2. Eri- chem 1 3 p.; 3. Bathmen 1 2 p., 4. Eibergen 1 p.; 5. Sneek 0 p. „Bus- sloo" en „Sportzicht" lieten het afweten. Poule B: 1 TTC „Ruk" 6 p.; 2. Bathmen 2 4 p.; 3 E.H.T.C. 4 p.; 4. Erichem 2 3 p., 5 Oosterwijk 2 p.; 6. OKIA 2 2 p.; 7. Knorhoeve 0 p. FINALE: 1. Erichem 5 p.; 2. Bath men 2 4 p.; 3. TTC „Ruk" 3 p.; 4. OKIA 1 2 p.; 5 Bathmen 1 2 p.; 6. EHTC 0 p. paard kon krijgen. In de tijdnood fase kon Scheperman de zwarte dreigingen niet" meer voldoende pareren. Het eindspel, met kwali teit en twee pionnen minder, gaf hij op Het gevecht tussen de achter volgers, T. van Oijen en Beijer, werd uitgesteld. Eijzinga en Van Lindenberg streden om de bezet ting van de vijfde en zesde plaats. Na een passieve openingsopzet van Eijzinga verloor hij een pion, maar won hem later weer terug. Zwart offerde daarna ndg een pion om een aanval te krijgen, welke uiteinde lijk via torenwinst de overwinning opleverde. Dinant van Beek verde digde zich Frans tegen Rietman. De witspeler koos een scherpe voortzetting, maar zette die niet door. In het middenspel offerde hij foutief twee pionnen, waarna de partij verloren ging. Van Rijssen en Riemersma ruilden heel wat mate riaal, maar bij de laatste ruilaktie deed de zwartspeler dat foutief, waarna de materiële achterstand te groot was om verder te kunnen spelen. Hetzelfde gebeurde in de partij tussen Koeiemay en Blits, waarin de witspeler twee lopers achter raakte. De uitslagen waren: Scheperman-Van der Knaajj O-l; Eijzinga-Van Lindenberg 0-1; Rietman-D. van Beek 0-1; Van Rijssen-Riemersma 1-0; Koele- may-Blits O-l, Van Dalen-Aaftink 0-1 (reglementair) Nu de gedwongen winterpauze voorbij lijkt vraagt het voetbal weer onze aandacht en hoe!!!!!! Zondag as wacht de absolute top per in de 3e klasse A. Holten gaat naar De Lutte om daar de zeer moeilijke uitwedstrijd tep0:1 V V.D L. te spelen, V V.D.L. dat met êên wedstrijd meer en 1 winst punt meer aan de leiding staat in de 3e klasse A. Moeilijker dan ooit valt te voorspellen welke van de twee ploegen de sterkste zal zijn. Veel zal daarbij afhangen van de wijze va:, overwintering. Trainer Pesman heeft er alles aangedaan zijn jon gens top fit te houden. De aanwe zige blessures zijn allemaal gene zen, zodat de volledige selectie be schikbaar is om het moeilijke kar wei te klaren. Het feit dat Pesman ook het volgende seizoen Holten trouw blijft mag als een extra sti mulans gelden voor de spelers om tot op de bodem te gaan en dat zal nodig zijn willen ze met de beide punten terug keren naar Holten. De spelers hopen daarbij dat ook de supporters tijdig uit hun win terslaap zullen zijn ontwaakt om zondags as. om 14 30 uur in De Lutte aanwezig te zijn. De spelers bus vertrekt om 12.30 uur.

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 7