HOLTEN IN HET AFGELOPEN JAAR HOLTENS NIEUWSBLAD - 28 DECElVLBEB 1979 - PAG. 10 31 augustus Gemeentesecretaris Langenbarg 40jaar in overheidsdienst waarvan een kwart eeuw in Holten) spon taan gehuldigd. Burgemeester1 Rappard bood namens het gen ntebestuur een fraai wandbcrrdi en een geschenk in couvert. 31 augustus Op 23 aug werd de serviceflat .Mo lenbelt" officieel geopend door burgemeester Van Rappard. 14 september Avond vol vrolijk heid en humor rond cabaret-revue „Holtense Nieuwe" van „C.O.C." - Dahliashow in „Holtens Höfke" - Jeugdclubkampioenschappen TC „Holten" - Nieuwe trainingspak ken voor Holten 1 en Blauw Wit van Beltman „sport en mode". - Alge mene ledenvergadering „Minto- nette" - Clubkampioenschappen zwemclub „Twenhaarsveld" 21 september. Ouderen en gehan dicapten maakten een gezellige boottocht op de IJssel - Tweede groep Vietnamese bootvluchtelin gen ondergebracht in hotel „De Holterberg" - Eerste lustrumvie ring School met de Bijbel „Het Kompas" - Uitstapje Bejaardens- oos naar Giethoorn - Veekeuring in Espelo - Nieuwe shirts van kapper Drent voor dames en heren „Min- tonette" - Makelaar Herman Stuk- ker verraste handbalafdeling van S.V. „Holten" met nieuwe trainin gspakken - Eddy Stikke winnaar „Military Holten" - Goud voor MAC-ers n Motocross Zesdaagse in Sauerland. 28 september. Groot feest in „Diessenplas" t.g.v. het 6-jarig be staan - Reformafdeling „Wedda" belangrijk uitgebreid - „Floralia" in Dfjkerhoek - Oud-plaatsgenoot Jan Willen Jansen 3de op interna tionaal orgelconcours in Oosten rijk - Receptie t.g.v. 10-jarig be staan J.S. „de Schre" - Opening waterzuiveringsinstallatie - Het derde van S.V. „Hoten" in 't nieuw gestoken door ass.kantoor „Boks-Oolbekkink" - Ledenverga dering ZVV „Blauw Wit" - Eervol 'succes voor HMV-drumband op Topconcours in Rheden. 5 oktober. Dijkerhoeks Amateur toneel „DAT" presenteerde revue „Dijkerhoek van A tot Z" - Duitse boeren op bezoek bij Holtense col lega's - Ledenvergadering Hol tense Handelsvereniging - Ge- spreksavond Herv. Gemeente over kernbewapening - Zuurbergcross T.T.V. „OKIA" en S.V. Holten Atle tiek - Ds. Vons sprak voor Chr. Plattelandsvrouwen. 12 oktober. Heropening Schoen- handel/lederwaren Gebr. Steu nenberg - Jaarvergadering WN, afd. Holten - Opening uitbreiding hotel ,,'t Lósse Hoes" - Lagere Agrarische Landbouwschool offi cieel geopend - Jaarvergadering afd. Holten Vereniging voor Open baar Onderwijs - De grote deel name aan 2e lustrum „Nacht van Holten". - J.S. „de Schure" opent winterseizoen. ges en Hofman 25 jaar als schoon maaksters in gemeentedienst - Kinderboerendansgroep „De Klepperklumkes" koos bestuur - Ouderavond Haar-kleuterschool - Feestavond Boerendansgroep „De Hóólter Dóènsers" - Ouderavond Openbare Haarschool - S.V. B ATO presenteerde turnshow - Herman Stokkers (30 jaar bestuurslid) on derscheiden met gouden BATO- insigne. 16 november. Zeer veel belangstel ling bij zilveren ambtsjubileum ds. C C Addink - De heer Wegstapel nam afscheid van vleeskeurings dienst, - Ledenvergadering afd Holten O.L.M. - Prins Denim I twaalfde Fienpreuvers-prins. Af scheid van prins Jan III - Chauf fersavond S.V. „Holten" - Jaa^-ver- gadering afd. Holten P.v.d.A. 23 november. Ledenvergadering afd. Holten „Vrienden van de Hart stichting" - Eerste trekking win' kelweek 1979 - Kerkeraad Geref Kerk nam penalty's en won voet bal wedstrijd tegen de jeugd - Jaar vergadering IJsclub „De Noord pool" - Groot aantal roodbonten ifl stamboek - Oefenterrein vod Hondendressuurclub „De Berg* speurders". 13 juli: Kindervakantieweek geor ganiseerd door Stichting Cult.- en Soc. werk, zeer geslaagd. Burge meester Van Rappard „installeer de" Petra Brands als burgemeester van 't Houtdorp „Holterweide" - Tweede plaats voor Holtense Boe- rendansers op concours in Heijen (L.) 20 juli: Enorme belangstelling voor eerste Houthakkersfeest - Pad- vindsterskamp Waardenborch- groep in Ommen - Spelmiddag in „Diessenplas" 27 juli: Drie doden bij botsing van twee luxe auto's op kruising Dorperdijk-Oude Stationsweg - Gerrit Aaftink schutterskoning en Jeanette Krause Dorpskoningin. - Folkloristisch Festival „Holtense Boerendansers" schitterend ge slaagd - Burgemeester Van Rap- 27 juli Na de officiële Dorpskoningin wandeling over opening maakte maarbij ze werd overladen met ge- Jeanette" een schenken, het feestterrein 27 juli Folklonstisch festival Holtense Roemeense dansgroep „Trumu- Boerendansers schitterend ge- cul" trok duizenden belangstéllen- slaagd. De optocht met oa. de den. 10 augustus pard opende Dorpsfeest 1979 - Tweede lustrum autocross autos portvereniging Holten sportief evenement 3 augustus: Mevr Kappert nam af scheid als werkster gemeentehuis - Jennekesmarkt was druk en gezel lig - MAC „Holterberg" kampioen touwtrekken 10 augustus: Ploeg camping „Hol terberg" winnaar laatste houthak kersfeest - Gemeentesecretaris Langenbarg jubileert - Jongeman komt op dak van trein om te leven 17 augustus: Goede kwaliteit en grote aanvoer op paardefokdag Holbatheo in Dijkerhoek - School- kring Dijkerhoek drie dagen naar Luxemburg 24 augustus: Lagere Agrarische School (L.A.S.) onderdak in semi- Aan het laatste Houthakkersfeest werd meegewerkt door de fióóller Daansers" 19 oktober. Holtense Boerendan sers succesvol op folklorefestivals in Duitsland en Frankrijk - Fords grote tractordemonstratie „Tweede Open-Deur samenkomst - Contactavond Openbare Kleu terschool Tuinstraat. 26 oktober. Ds. C. C. Addink 25 jaar predikant in Holten - Donoravond Rode Kruis afd. Holten - Feeste lijke opening kantoorpand van Well en partners - Jeugdzwemclub „Twenhaarsveld" winnaar in Hen gelo (O.) - Klaverjasavond ZW „Blauw Wit" - Teamcross op de „Zuurberg" - Samengestelde wedstrijd ponyclub „Bergruiters" 2 november. Eerste nieuwsbrief over de bootvluchtelingen - Alge mene Beschouwingen in de raad - ,B. en w. moeten opnieuw onder handelen met Geref. Kerk over parkeerterrein - „Open Dag" in Dorpsstraat „West" - Marcel Wan- sink wint Frits Paule Cup - Blauw Wit E2 eerste voetbalkampioen competitie 1979/'80 - Anton ten Dam (2) generaal-kampioen „Bergvliegers" - Ouderavond o.l. Kolschool - Ap Koetsier liep ma rathon van New York 9 november. A. Vincent 25 jaar overheidsdienst - Dames Lodewe- permanent gebouw aan Vrijheids laan - Folklore op maaiveld Schip- beekwal - Zwemvierdaagse weer groot evenement - Uitstapje Espe- lose Plattelandsvrouwen 31 augustus: Serviceflat officieel geopend - School- en Volksfeest Espelo. Feestavond met revue - Jubileum gemeente-secretaris Langenbarg. Veertig jaar in over heidsdienst waarvan 25 jaar secre taris der gemeente Holten - Jan Jansen liep marathon Enschede 7 september: Bouw winkelcomplex in Dorpscentrum gestart - Jaar vergadering Raiffeisenbank Hol ten - Aankomst Vietnamese boot vluchtelingen - Nieuw tenue voor Blauw Wit van „De Poppe" - Atle- tiekjeugd kreeg nieuwe trainin gspakken van fotograaf Henk Mul der Ds. C.C. Addink 25 jaar predikant in het „Wittehuis" aan de Raalte in Holten. Het domine's echtpaar weg. Moto-crossers, leden van de MAC „De Holterberg" wonnen goud in moordende cross in Wei land. 21 s

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 10