Hockey- Holten weer HOLTEN-TUBANTIA ban kop Resultaten s.v. Holten Resultaten volleybal „Mintonette" Programma s.v. Holten afdeling atletiek Resultaten sv Holten Resultaten sv Holten H.c. Holten hockeyde op Meermanskamp SENIOREN Programma s.v. Holten Pupillen s.v. Holten opgelet Bazaar De Eendracht HOLTENS NIEUWSBLAD - 30 NOVEMBER 1979 - PAG. 13 strijd om de leiding in 3A duurt afwisselend succes voort Het •rd zondag weer stuivertje wisse- Door de 1-0 nederlaag van ABS in VVDL zijn de Bathmensers aar de 3e plaats verwezen. Door de ftft? o overwinning van Holten op Tu- antia en doordat WDL maar met fit -0 won is de balans naar de rood jrarten overgeslagen, zodat zij lomenteel de rangiyst aanvoeren. i >e overige uitslagen waren. ^Caisson-Losser 3-2, Berghuizen- eutum 1-1, UD (w>De Tukkers 0, Rood Zwart-Avanti 3-0. In de tart kwam weinig verandering, übantia is door de nederlaag in olten een plaats gezakt. Erzjjn nu kandidaten met 10 punten Reu- um houdt de race aan de kop met 4punten nog goed by. De rangiyst et er nu als volgt uit: lol ten 11 7 2 2 16 31-15 fVDL 11 8 0 3 16 20-10 BS 11 6 3 2 15 17-7 eumtum 11 5 4 2 14 20-13 Inisson 11 4 3 4 11 18-24 tood Zwart 11 5 0 6 10 15-17 ivanti 11 3 4 4 10 17-21 lerghuizen 11 3 4 4 10 13-18 Ie Tukkers 11 4 2 5 10 14-19 übantia 11 3 2 6 8 16-19 11 3 0 8 6 12-21 ID W. 11 2 2 7 6 9-19 ondag: Unisson-Rood Zwart, UD Rft-AvantJ, WDL-De Tukkers, lolten-ABS, Berghuizen- übantia, Losser-Reutum. Voor een attractieve wedstrijd heb je twee elftallen en een goed fluitende scheidsrechter nodig. Doordat scheids rechter Keijman in het eerste kwartier een aantal over tredingen niet juist taxeerde kreeg de gehele wedstrijd een te hard karakter. Tubantia zat aanvankelijk feller op de bal, waardoor Holten terug moest op eigen helft. In de tiende minuut viel de lauwheid bij Holten echter weg. Oorzaak vormde een overtreding tegen Henry Brons- voort. André Dekker belastte zich met het nemen van de indirecte vrije trap. Het schot werd in eerste instantie gekeerd door de keeper. De bal gleed de doelverdediger echter uit de handen en belandde toen achter de doellijn. Twijfel van de scheidsrechter leidde er echter toe dat het doelpunt niet werd fce^ekend. Deze prikkeling was echter voor Holten voldoende om alle lauwheid af te schudden. Nadat eerst nog in de 15e minuut een buitendoelpunt van Tubantia was afgekeurd, belandde in de 25 minuut een dieptepass van André Dekker bij Henry Bronsvoort. Deze liep door tot aan de achterlijn en scoorde toen uit een practisch on mogelijke hoek 1-0. Tubantia liet zich inmiddels nog gelden via een schot tegen de paal In de 43e mi nuut werd de zoveelste overtreding begaan tegen Henry Bronsvoort. Op de rand van het strafschopge bied mocht Holten een vrije trap nemen. Dit keer was het Johan Hu- zen, die de bal fraai achter de keeper deed belanden. Hierdoor brak de rust aan met een s tand van 2-0. De tweede helft gaf aanvankelijk een beter spelend Holten te zien, wat tevens resulteerde in een aan tal uitstekende scoringskansen. ilten 12-De Zweel 8 'ederom moest Holten 12 aantre- in tegen De Zweef 8. Van te voren it men dat De Zweef de betere iloeg was, doch Holten zocht bru- aal de aanval en tot ieders verras- dng zorgde Bekkemens voor een -0 voorsprong. De Zweef begon oen te voetballen en voor rust nerd een 1-4 stand bereikt. )e 2e helft was geheel voor De iweef maar meer dan een doelpunt nd Holten niet toe Uit een door lan Asselt benutte strafschop werd de eindstand op 2-5 bepaald. len van Holten waren daarentegen veel gevaariyker Door de overdre ven tackles, die de verdediging van Bomerbroek uitvoerde, wist Hol ten maar één kans te benutten. Deze goal kwam op naam van Herman Biesters. Als de oud- NEO-spelere, die een jaar niet ge voetbald hebben, nog lang by Bor- nerbroek bhjven spelen bezorgen ze deze club wel een slechte naam. SB itoi **ïo r -iomerfiroek 5-Holtm 6 In een bikkelharde wedstrijd heeft Holten 6 beide punten uit Bomer broek meegenomen Sportiviteit was zondag op het veld van Bor- nerbroek heel ver te zoeken De gastheren hadden het alleen maar gemunt op de benen van hun te genstanders en daarnaast kon de scheidsrechter in hun ogen niets goed doen. Over de wedstrijd kan men kort rijn. Holten werd de hele wedstrijd onder druk gehouden maar de ver dediging gaf geen krimp. De uitval- Senioren: A.T.C. 2-Holten 2 10 00 u. V. 8 45 u.; Luctor2 Holten 310.00 u. V 9.00 u.; Holten 4-De Zweef 4 10.00 u.; Hol ten 5-S.O.S. 4 10.00 u.; Almelo 5-Holten 6 9.00 u. V 8.00 u.; Holten 7 Enter 7 9.00 u.; Nyverdal 5-Holten 810.00 u. V. 9.00 u.; Almelo 7-Holten 9 9.00 u. V. 8.00 u.; Rietvogels 7-Holten 10 10.00 u. V. 9.00 u., Hol ten 11-Omhoog 3 10.00 u.; Holten 12-Enter 10 10.45 u. Junioren: SOS Al-Holten Al 2.30 u. V. 1.30 u.; Holten A2-DE8 A2 2.30 u.; Holten Bl-PH BI 2.30 u.; Excelsior B3- Holten B2 12.45 u. V. 12.15 u.; Hol ten Cl-PH Cl 1.15 u.; Excelsior C3-Holten C2 11.15 u. V 10.45 u.; Holten C3-Haarle C3 12.00 u. Zaterdag a s. is er voor Jullie geen voetbalprogramma, dit in verband met St. Nicolaasfeest. Deze week is de laatste veld- training geweest, daarna gaan jullie de zaal in. De zaaltralnin- gen beginnen voor de F. en E. pups op woensdag 5 dec. van 4 tot 7 uur in de gym zaal aan de Koningin Wilhelminalaan Voor de D-pupillen op donderdag 6 dec. van 4 tot 6 uur Kykgoedln de kastjes by Beltman, Haar en in Dykerhoek by de school wanneer je moet trainen in welk elftal en hoe laat. Achtereenvolgens brachten Henry en Johan deze om zeep. Tubantia putte hieruit moed en wist het spel weer te verplaatsen. De achter hoede van Holten had deze middag echter al het geluk aan haar zijde en waar dit niet het geval was stond doelman Pasop de sterren van de hemel te plukken. Tot twee maal toe moesten echter paal en lat te hulp komen, waarbij het grootste gevaar dreigde in de 25e minuut, toen Bert Knapen een strafschop veroorzaakte. In eerste instantie kwam de bal op de paal en in de rebound redde Dinantop byzonder fraaie wijze. Hierdoor slaagde de achterhoede er deze middag weer eens in de O te handhaven. Hopen- lijk continueert deze lijn zich ook as. Zondag tegen A.B.S. Holten heeft door deze uitslag op de helft van de competitie samen met VVDL de leiding in de 3e klasse A. Holten-A.B.S. Toen Holten op 2 september in Bathmen 1-1 gehjk speelde was het niemand bekend welke waarde aan deze uitslag moest worden toege kend. Nadat de helft van de compe titie erop zit blijken beide ploegen beurtelings koploper te zyn in de 3e klasse. De wedstrijd Holten-A.B.S. wordt daardoor de topper uit de derde klasse A. By winst van de rood zwarten komen de zwartwitten uit Bathmen op drie punten achters tand. Het spreekt vanzelf dat de spelers erop rekenen dat alle Hol- tensupporters hun steun zullen verlenen. De blessures zijn bij Hol ten practisch genezen, alleen doelman Wissink zal zeker nog niet kunnen spelen. Joop Hondelink en Nico Labobar zijn echter weer be schikbaar, zodav trainer Pesman over een brede selectie zal kunnen beschikken. De wedstrijd begint om 14.30 uur. Voor de Holtense atleten staat dit weekend weer een en ander op het programma. Zaterdag 30 nov de 7e „Speculaaspoppenloop" in Goresel waar een keus kan worden ge maakt uit de 3,5,10 en 15 km. Vert rek 9.00 uur. Zondag 1 dec. neemt een vyftal Holtenaren deel aan een de Oosteiyke crosskampioens chappen in Eibergen. Een plaats by de eerste tien moet mogehjk zdjn voor Jan Jansen en Meindert Koopman. De data voor de N.ca.B. - crosscompetitie zyn ook bekend. Zaterdag 8 december: „Climax", Ede, zaterdag 19 januari: '.Tenaco", Rotterdam, zaterdag 16 februari: „A.V. Veluwe", Apel doorn, zaterdag 8 maart: „A.V.A. '70", Aalten. Voor het eerst zyn er 2 klassementen by de heren en vete ranen: korte afstand 4-6., lange af stand 12-20 km. Holten 2, dat zondag j.l. vryaf had, kon.de kunst van het voetballen afkyken by Holten 3. Na een moei zame competitie-start, komt het derde sterk voor de dag Sinds 30 sept werd niet meer verloren! Dit keer moest Twente 2 het hoofd bui gen voor de semi-veteranen van Holten (2-0) Holten 4-Enter 3 was een stevige party voetbal, met als resultaat een 2-1 overwinning voor de sub-topper Holten 4. Eens moest de man met hamer komen voor Holten 5 Maar dat Wierden 4 de zware klap zou uitdelen had nie mand verwacht. De troosteloos onderaan bungelende geel-zwarten verrasten de Holtenaren door uit een by kans kansloze achterstand toch de volle winst te pakken (2-3). Holten 6 deed goed werk door Bor- nerbroek 5 de volle winst af te din gen (0-1). Ongemerkt bhjven Bies tere en zyn mannen op de loer lig gen, om by een eventuele misstap van koploper P.H de „troon" over te nemea Theoretisch staan ze maar 1 punt achter. Holten 7 ver dient de eer M.V V 8 het eerste puntje in deze competitie afhandig te hebben gemaakt (1-1). Holten 8 vond in Haarle 8 zyn Waterloo, Met een geflatteerde nederlaag van 5-1 werd de thuisreis aanvaard Holten 9 verloor ternauwernood van De Zweef 2. Door foutjes van de Holter-keeper bleef de zege in Ny- verdal In een aantrekkeiyke weds trijd deelden P.H 18 en Holten 10 de punten. De beide aanvoerders waren de meest besproken spelers in dit duel, doordat zy Juist de ein dstand door foute terugspeelballen bepaalden Een herboren Holten 12 trakteerde SOS 6, dat op de tweede plaats stond op een fikse nederlaag (3-0). Evenals vorige week kon ook nu Holten 12 niet van de Zweef 8 winnen. By het laatste fluitsignaal was de stand 2-5 In dit elftal zit beslist meer kwaliteit dan de resultaten doen vermoeden. In terne moeiiykheden dienen zo snel mogeiyk opgelost te worden, zodat de sfeer verbetert en het geloof in eigen kunnen terugkomt. Luchtgeweer, groep A: 1. H.J. Nek kers 168 p 2. H Paalman 161 p. Groep B 1 G Koopman 156p 2.D. Jansen 150 p. 3. E Grootentraast 147 p Groep C: 1. A. Paalman 154 p. 2. G. Jansen 149 p. 3. G.J. Sluiter 123 p. Groep D: 1, W Paalman 126 p. 2. H. Vincent 124 p, 3. H J Bekkemens 117 p 4 B Paalman 107 p. 5. A.J. Bieleman 104 p 6. W Hufman 89 p. Luchtpistool: 1 H Paalman 168 p. 2 H J Nekkers 166 p 3 Ab 8chup- pert 164 p. 4. A.J Bieleman 130 p. Holten AI-DES Al In deze wat vreemde wedstrijd is het Al weer eens gelukt een ach terstand om te zetten in de volle winst Holten startte zwak en toen een speler ook nog zwak uitverde digde was het een DES-speler, die profiteerde (0-1). Nog maar 5 minu ten daarna was het weer raak. Een bal, die terugkwam van de paal werd in eigen doel gewerkt. Hierna werd Holten wakker geschud en kwamen de eerste goede kansen. Bij eenscrimage voor het DES-doel scoorde Eric Knapen op knappe wijze (1-2). Holten bleef doorgaan, maar uit een counter bracht DES de stand op 1-3. Na rust een sterk aanvallend Hol ten. Toen in de 5e minuut na rust een Holten-speler in het straf schopgebied onderuit werd ge haald benutte Dinant Paalman de strafschop goed (2-3). Hierna werd het een levendige wedstrijd. Het spel ging snel heen en weer. Met nog 10 minuten te spelen werd een snel genomen vrye trap koelbloe dig benut door Evert Dalemans (3-3). Eric Knapen passeerde in de voorlaatste minuut de DES-keeper voor de vierde keer (4-3). Theo Deyk, de keeper van Holten, ver dient zeker een pluim, omdat hy het was, die door uitstekend keep erswerk Holten voor een nederlaag behoedde. Nijverdal Al-Holten A2 In een aardige wedstrijd ontmoette Holten A2, Ny verdal Al. Holten moest 2 punten behalen om zyn goede positie op de ranglijst te be houden. Ny verdal dat met tien man startte wist binnen een kwar tier reeds te scoren. Holten moest nu aanvallen en deed dit In de 30e minuut was het René Schoenma ker, die na een solo over links met een fraai schot wist te scoren Hol ten kreeg nog vele kansen maar wist ze niet te benutten Uit een scrimmage voor het Nyverdaldoel wist „Huuske" fraai te scoren. In de 2e helft was het Holten dat het spel bepaalde In de 19e minuut werd een Holtenspeler voor 3 minuten uit het veld gestuurd. In de 25e mi nuut was het weer „Huuske" die vlak voor doel de Nyverdalgoalie kansloos liet. Holten ging steeds makkelijker spelen, de aanvallen verliepen steeds soepeler Maar desondanks kwam men niet tot scoren. In de allerlaatste minuut was het de „Grieze" die een hoog aangespeelde bal in één keer op de „slof nam en onhoudbaar in schoot. Excelsior Bi-Holten BI Holten dat door geblesseerden ver zwakt begon, had het eerste kwar tier van de eerste helft het betere deel van het spel Er werd hard ge werkt, maar voor rust scoorde Ex celsior toch de openingstreffer. Na rust dicteerde Excelsior het spel waardoor ze enkelele scoringskan sen kregen. Driemaal werd er ge doelpunt, maar twee werden er we gens buitenspel afgewezen. Ver meldenswaard is het uitstekende keeperswerk van Erwin, die de schade daardoor tot 2-0 beperkte. Voorwaarts Cl—Holten Cl Na eerst een paar keer misgeraden te zijn, kwamen we toch bij Voor waarts aan. Bij de rust stonden we met 2-0 achter. In de rust werd een hartig woordje gesproken door de leiders en in de tweede helft werd er sneller en feller gespeeld en uit een der voorzetten van Geert kon Jan inschieten. Het werd erg spannend, want Holten drukte door. Uit een pass van Jan kon Hennie vrij door gaan en scoorde beheerst. Zo bleef de stand tot het eindsignaal. Weer een punt voor Cl. Ga zo door! Winst domos Op vrydag 23 november speelde Mintonette tegen Medusa uit Vroomshoop. Mintonette be schikte over zes speelstere, Alle en Anke ontbraken. Medusa die in de competitie tot nu toe slechts 1 set gewonnen heeft, moest Mintonette toch weinig moeiiykheden opleve ren. Doch het spel van Medusa en de by na geheel lege en sfeerloze sporthal inspireerde de dames van Mintonette niet tot sterk en goed aanvallend spel. Het is erg moeiiyk om op een zwakkere tegenstander een goede, snelle overwinning te behalen. Gedurende de gehele wedstrijd ging het puntental van beide teams geiyk op. Voorspron gen door Mintonette opgebouwd gingen vaak verloren door veelal technische fouten. Mintonette kwam in de eerste set niet aan zyn eigen spel toe, men was wat onze ker en het samenspel ontbrak even. Aanvallend kwam er toen nog niet veel uit. Toch werd deze set met 15-10 gewonnen. Het spelbeeld van de tweede set was niet veel anders. Aanvallend kwam er meer uit, de aanvalsters deelden rake klappen uit en de „kortjes" werden goed in- gemept. Deze set eindigde met een overwinning voor Mintonette (15- 12). In de derde set stond Minto nette al gauw achter met 4-8. Dit kwam hoofdzakeiyk door slordige passes, verdedigingsfouten en er was even geen goede afmaker. Toch werd deze achterstand vlot ingehaald met 15-10 werd ook de laatste set gewonnen. Al met al een matige wedstrijd. Heren 1-Heren 3 Vrijdag 23 november vond dan ein delek de confrontatie plaats tussen het eerste heren-team en de verza meling lange, kleine, dunne en dikke individuen die onder de be- Vorige week zaterdag hebben kin deren en oudere van de kinder groep „De Hoólter Klepperklump- kes" een bazar georganiseerd in gebouw „Irene" ten bate van de jeugdclubkas. Een heel gezellige happening. In gebouw „Irene", vro- lijk versierd met ballonnen en slin gers, kon men aan verschillende spelletjes deelnemen, o.a. raad van avontuur, hengelen, ballon prik ken, bussen gooien, ed. Ook was er een leuke pop in klederdracht van de kindergroep waarvan de naam moest worden geraden. Hoewel ve len een poging waagden werd de naam „Jansje" echter door nie mand geraden. Bij het bonen raden zijn de volgende prijswinnaars uit de bus gekomen: le prijs, (fles sher ry) Henk Bannink, 2e prijs: (bloem) heer Klein Velderman; 3e prijs: (krentenbrood) Mevr. JJNyiand. Deze prijzen zijn reeds uitgereikt, 's Middags heeft de kindergroep nog deelgenomen aan de Sinter klaasoptocht, waarna Sinterklaas ook nog even een bezoekje bracht aan de bazar. Uiteraard hebben „De Hoólter Klepperklumpkes" hierby ook een paar dansjes ten beste gegeven. Veel waardering heeft het bestuur voor de mede werking van de Holtense Handels vereniging en alle winkeliers in Holten, alsmede voor allen die tot het welslagen van dit evenement hebben bygedragen. S.D.0.L Dl - Holten D2 Na twee voetballoze zaterdagen moest Holten het vorige week op nemen tegen SDOL uit Luttenbe- rg Een goede party voetbal leverde aan beide zyden in het begin van de wedstrijd al aardige kansen op Een misverstand in de achterhoede zorgde er in de twaalfde minuut voor dat 8DOL de voorsprong nam. Holten gaf daama de moed niet op en begon te vechten om weer geiyk te komen. Een vrye schop in de tweede helft even buiten het straf schopgebied werd door Rein Hof man magnifiek over de keeper ge schoten Het geiyke spel leek veilig totdat SDOL vlak voor tyd een pe nalty mocht nemen omdat een spe ler onreglementair zou zyn neerge legd Deze werd echter tegen de paal geschoten en zo bleef de ge- Ujke stand gehandhaafd. Holten D3 - De Zweef D2 Holten D3 heeft zaterdag haar eerste overwinning behaald Door een aantal afmeldingen moesten er twee spelers worden geleend Hol ten begon furieus maar kon de aan naming heren 3 de contreien van de onder-afdeling Nyverdal onveilig plegen te maken. Reeds tydens het inspelen was er al sprake van een zinderende sfeer die op de afgela den tribunes leidde tot het afslui ten van weddenschappen met als inzet enig geestrijk vocht dat hier verder niet nader by naam ge noemd behoeft te worden. Heren 3 trad aan met 9 man. Voorwaar een biyk van de kwalitatieve breedte van deze selektie. Ook het eerste had zich niet onbetuigd gelaten en had de krachten van een zeer ge routineerd persoon ingehuurd, ene B.H., de welke onmiddeliyk na het eerste fluitsignaal een bliksem- start teweegbracht met het serve ren van ballen met een dubbele-s- vormige baan. Heren 3 zocht ver woed naar de plaats waar deze op slagen terecht zouden komen, doch vergeefs. Zo werd in een minimum van tyd de stand 7-0 voor heren 1 bereikt waama een time-out van heren 3 volgde om enige orde op zaken te stellen. Dit gebeurde ook, overigens zonder enig effekt aange zien het derde te gebrand was om de bordjes te verhangen en daar door by de aanval precisie en over leg vergat. In verdedigend opzicht werden ook de nodige fouten ge maakt waarvan heren 1 door mid del van prikballetjes en beheerste smashes dankbaar profiteerde. Einde van de set 15-1 in het voor deel van heren 1 en de wedstrijd leek gelopen. Echter niet in de ogen van Koos, aanvoerder van heren 3. Hy nam geen halve maatregelen, maarwisselde hethalve team. Deze wissel leek aanvankeUjk succes te hebben want tot 5-5 ging de strijd in de tweede set gefijk op. Daarna gaf de kwaliteit en variatie by heren 1 de doorslag en ondanks een time out werd de setstand van 15-5inhet voordeel van heren 1 bereikt. Op nieuw werden by het derde drie man vervangen en diende het eerste zich andermaal in te stellen op jong en oud talent. Deze laatste wissel werd hen echter te veel. Het derde team schoorde onmiddeliyk twee punten en de verwarring sloeg toe in de gelederen van heren 1. Opeens was het initiatief by „gaa tje boven" en via gevarieerd aan- valspel werd de stand 10-5 bereikt waarna een time-out de heren 3 „mood" diende te stoppen. De lont was echter aangestoken en ge steund door het (on)partydige pu bliek en de technische en taktische tips van een zekere Ome J. werd de verdediging van heren 1 ondanks een time-out by 14-11 opgeblazen. Setstand 15-11 in het voordeel van heren 3. Eindstand heren 1-heren 3 2-1. Een terechte uitslag doch een leuke wedstrijd. Dames recreanten Woensdag 21 november vertrokken ze voor de laatste keer in dit jaar door dichte mist naar Hengevelde. Het bleek dat de dames in de sporthal ook weinig zicht hadden, want de eerste twee sets werden verloren met resp. 15-9 en 15-12. Dit was, ook volgens de dames zelf, niet nodig geweest, want Verdan had ook wel zwakke plekken. Helaas wilde het die avond niet lukken, ondanks de aanmoedigingen van het heren-team. De tweede weds trijd moesten ze tegen Rivo in het veld. De Mintonette dames hadden ze al zien spelen, en wisten dat ze het moeiiyk zouden krijgen. Er werd nu wel goed gespeeld maar het mocht niet baten. De eindstand was zowel van de eerste als de tweede set 15-7. Het is jammer dat een van onze beste speelsters met zwangerschapsverlof is gegaan, want zy bracht vaak de rust in de ploeg terug, die deze avond wel ontbrak. Maar de dames verliezen de moed niet en proberen in januari een goede start te maken. Meisjes adspiranten BB Op dinsdag 20 november gingen de meisjes adspiranten BB van Min tonette naar Tubbergen. Ze moes ten daar spelen tegen Dynamo. De eerste set werd gewonnen door Mintonette met 15-12. Na in de derde set eerst voorgestaan te heb ben, moesten ze hem helaas verlie zen met 10-15. De vierde set werd door Dynamo gewonnen met 7-15. Ondanks het geiy kspel was het een leuke wedstrijd. Meisjes adspiranten A Op vrydag 23 november speelden zy hun achtste wedstrijd tegen Flash D. De eerste set wonnen ze met 15-2. De tweede set stonden de meisjes met 5-5 geiyk, maar toch won Mintonette deze set met 15-5. De derde set stond Mintonette ach ter met 9-10 maar door goed serve ren wonnen ze deze set toch met 15-11. Programma: Vrijdag 30-11: (19.00) Meisjes jun.-Vrivo A; (19.00) Meisjes adsp. BB-Meisjes adsp. BA; (19.00) Heren 3-Heren 2; (20.15) Dames 2- Flash 5; (20.15) Dames 4- Rivo 2; (20.30) Markelo 2-Heren 1 (Markelo) Zaterdag 1-12: (15.00) Holyoke-Dames 1 (Enter); (14.00) Rivo A-Meisjes adsp. A (Ryssen); (14.30) Zwaluwen- Jongens adsp. (Almelo) Vrijdag 7-12: (19.00) Meisjes adsp. A-Rivo B; (19.00) Meisjes adsp. BB-Wevo; (19.00) Meisjes adsp. BA-Flash Stars; (20.15) Heren 1-Holyoke; (20.15) Dames 4-Dames 3; (20.45) Dames 1-Wevo; (20.30) Markelo 2-Heren 3 (Markelo) vallen niet goed afronden. In de tweede helft werd het elftal wat omgezet en ging Ten Velde in de voorhoede spelen. Het eerste resul taat was een schot op de lat, doch even later was het raak en bracht hy de stand op 1-0 De Zweef kwam hierna goed terug, maar dankzy goed keeperswerk werd het doel schoon gehouden. Jongens profi ciat met de punten en ga zo door. DES E2 - Holten E2 Holten E2 heeft zyn eerste vriend- schappeiyke wedstrijd met veel plezier gespeeld en ruim gewonnen. Wat in de competitie niet lukte ging deze keer goed DE8 speelde ook goed en maakte de eerste goal, even daarna werd het via een voor- treffeiyke hoekschop op 1-1. Beide partyen gingen flink door en Hol ten scoorde vlak voor rust 2-1. Na de rust kwam DES terug en bracht de stand geiyk. Maar Holten ging stug door en scoorde nog drie maal. Toch kwam DES nog vlak voor het einde terug en maakte een goal Dat was dan ook meteen de ein dstand en bleef het 3-5 voor Holten Dat er toch in Holten gehockeyed kon worden, was te danken aan de gastvrijheid van de voetbalclub, die de H.C Holten spontaan een veld ter beschikking had gesteld. Het was een wat vreemde gewaar wording om je tussen de vele voet balfans door een weg te banen naar „het" hockey-veld. Nieuws was ook de muziek, die by tyd en wyie uit de enorme luidspre kers klonk, evenals het daverende gejuich van de toeschouwers, zodra de aftrap was genomen of wanneer er werd gescoord Wat dat aangaat, kan de H.C. Holten nog niet tippen aan de voetbalclub. Desalniettemin stonden er enkele toeschouwers langk de UJn, die - hoewel ze de voetbalfans by lange na niet konden overstemmen - toch van zich lieten horen. Heren 1, dat zondag op veld 5 tegen Bully (Oldenzaal) trachtte een punt binnen te halen, had het niet gemakkeUJk Er werd met grote in zet door beide partyen gespeeld. Holten wist na een 1-0 achterstand geiyk te maken, doch hierna lukte het niet om nogmaals te scoren Bully, dat duideiyk sterker was en veel beter de bal onder controle had, won verdiend met 1-3. Zaterdag werden (eveneens op Meermanskamp) de wedstrijden Jongens C tegen Hengelo C en Meisjes B tegen Doetinchem ge speeld De uitslagen waren als volgt: Zaterdag 24 november: Meisjes B - Doetinchem: 2-1; Goor C - Meisjes C: 0-7; Salland D - Meisjes D: 1-0; Jongens B - vrij; Jongens C - Hen gelo C2: 8-0; Bully D - Jongens C: 3-2. Zondag 25 november: Heren 1 - Bully: 1-3. Wedstrijdprogramma: Zaterdag 1 december: P.W. B2 - Jongens S 12.15 uur (uit); meisjes B - vry; Sai- land C2 - Jongens C 10.15 uur (uit> MeisjesC-P W C2:1230uur(Inhet Sportdal) o.l.v. dhr. Zwynenberg mevr. Kooy,; Jongens D - Harden- berg Dl11.00 uur (In het Sportdal) o.l.v mevr. Van Doominck cn dhr HeiL Almelo Dl Meisjes D: 09.30 uur (uit). Zondag 2 december: Op Meer manskamp. Veteranen - Hatten» 12 15 uur o.l.v dhr. Hazewinkel en dhr Vink.; Heren 3 - Avanti: 14.15 uur o.l.v dhr. Scheltens en dhr. Van Tongeren. Donderdag 6 december: Goor - Ve- terinnen 14.00 uur, Vertrek OAD 13 15 uur Zaalhockey-training: Vrijdag 30 november: 16.20 - 17.00 uur meisjes Sixes en Meisjes D, 17 00 - 17 40 uur. Meisjes B en C; 17 40 - 18.20 uur Jongens C en D. 18.20 -19 00 uur: Heren en Jongens B Veldtraining: Zaterdag 1 'ecem- ber: Jongens Sixes: 10.00 - 11.00 uur.

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 13