Vandaag laatste seizoen- markt Kritische kanttekeningen bij reserves en ruimt, ordening Kinderboekenweek op school in Dijkerhoek Stichting Open Bejaarden - werk Holten MEDISCHE DIENSTEN Fractieleider H J. Westerik (CDA) KERKDIENSTEN BURGERLIJKE STAND AGENDA S. BAKKER HOLTENS NIEUWSBLAD - 2 NOVEMBER 1979 - PAG. 3 De CDA-fractie heeft geconstateerd, dat de verandering van de nota van aanbieding een verbetering is Analoog aan het bfjgevoede investeringsschema zien wij de aanbie dingsnota ook als een beleidsvisie, welke verder gaat dan 1980. Een middenlange termijn beleid missen wij echter. Gezien de voorstellen was dat wenselijk geweest. Holten zit in een aantal uitvoeringsplannen „muurvast". Te denken valt aan de volkshuisvesting en het ontbreken van een bedrijventerrein. Aldus de heer H.J. Westerik, woordvoer der van de C.D.A.-fractie in de algemene beschouwingen. Tevoren had hij namens de fractie alle medewerkers dank gebracht voor hun bijdrage in de voorbereiding en de uit voering van de gemeentelijke zaken. Vooral dankte hij voor de plezierige medewerking van de bode en memoreerde hij, dat het voor Mr. Van Rappard de eerste begroting is waar aan hij heeft meegewerkt. Aan volkshuisting en bedrijven terrein wil de fractie de hoogste prioriteit geven, vervolgde spreker. van de sociaal economische ont wikkeling in het Gewest Midden IJssel geeft een beeld van deze re gio. Ook Holten geeft qua ontwik keling, een ongunstig beeld te-zien. Reden voor de C.D.A.-fractie om veel aandacht te vragen voor het ontwikkelen van gedachten waar de ruimtelijke mogelijkheden zijn voor een bedrijventerrein. De S 14 moet uitgangspunt blijven voor het ontwikkelen van een be drijventerrein. De gemeente Hol ten heeft niet primair tot taak nieuwe industrieën aan te trek ken, doch wel de taak bestaande bedrijven te behouden. In het ka der van een stuk werkgelegenheid binnen de gemeente is dat een ver eiste. Bedrijvigheid houdt een plaats levendig. Holten is niet en mag dat ook niet worden alléén een woongemeente. Het C.D.A is van mening dat Ged. Staten on voldoende onderkennen wat in de zen de problemen van Holten zijn. Het sportcomplex aan de Larens- eweg heeft een-hoge prioriteit. De sportaccommodatie moet efficiën ter gebruikt worden. Aan de La- renseweg kan ook ruimte gemaakt worden voor de hondendressuur- club en mogelijk ook voor de po nyclub. In hoeverre het onderwijs van deze accommodatie gebruik kan maken moet nader bezien worden. De C.D.A.-fractie is van mening, dat de kosten voor het maken van bestemmingsplannen dermate hoog worden, dat een herbezinning noodzakelijk is. Een overweging zou kunnen zijn zelf de deskundigheid uit te breiden. Is het noodzakelijk altijd extern ad vies te vragen. Wanneer een bouwvergunning aangevraagd wordt en er een planwijziging aan ten grondslag ligt moet daar een bijdrage voor gevraagd worden. De kinderboekenweek is door ons niet vergeten Op donderdag 11 oktober zijn we naar de bibliotheek in Holten geweest Om ongeveer kwart over negen stond de bus voor school De kleuters en de klas sen 1 en 2 zijn er in gestapt. In de bibliotheek zijn ze hartelijk ontvangen door mevrouw De Roos. Er werd een mooi verhaal voor gelezen. Toen het verhaal uit was mochten ze allemaal een mooi cade&utje uitzoeken. Om half elf waren ze terug Toen was het de beurt aan de klassen 3,4,5 en 6. Ook zij werden hartelijk ontvangen Allen werden ingelicht hoe je een boek op kunt zoeken in het kaart systeem. Toen dit gebeurt was kregen ze allemaal een lijst met vragen, die ieder voor zich moest beantwoorden Later werd alles besproken. Aan het eind kreeg iedereen een bouwplaat van een kasteel mee. Om twaalf uur waren we weer op school. Een verslag van Marjan Temmink uit de zesde klas. de heer Westerik. Ten opzichte van het lager onderwijs wil de fractie dat nader bezien. L.H.N.O. en L.A.S. Deze onderwijsvorm heeft zich en blijft zich goed ontwikkelen. De CDA-fractie betreurt het dat beide scholen niet in één gebouw kunnen worden ondergebracht. Of de ge dachte uitbreiding aan de Oranje straat voldoende ruimte biedt vraagt zij zich af. De gemeente heeft ten aanzien van deze scholen geen bestuurlijke verantwoorde lijkheid. Welzijnsbeleid De aktiviteiten op welzijnsgebied zijn geinventariseerd. Een en ander zal omgezet worden in een fina ncieel beleid. Gezien het grote be lang van dit werk zal de gemeente lijke overheid hierin moeten bij dragen. Het Welzyn in de samenle ving is een groot goed. Gewest Midden IJssel Na de wellicht mislukte pogingen om tot meer provincies te komen moeten de gewesten het ontgelden. Zij zijn evenwel vanuit de lokale be stuurslaag ontstaan. Hieruit blijkt de behoefte. Het Gewest Midden IJssel functioneert ook vanuit die behoefte. Bestuurlijk heeft het ge west echter te weinig handen en voeten. Deels is er de angst voor een vierde bestuurslaag, anderzijds de autonomie van de gemeenten. De fractie meent dat de geweste lijke samenwerking niet meer ge mist kan worden. Het gewestelijk gebeuren zou dichter bij het raads werk betrokken moeten worden. Genoemde bezorgdheid, waarvan de fractie hoopt dat de raad deze deelt, is uitgesproken in twee mo ties. In het afgelopen jaar is veel gesproken over openheid en open baarheid van bestuur Onze fractie constateert dat daaraan te weinig uitvoering is gegeven De burgers moeten in de gelegenheid worden gesteld kennis te nemen van wat er op het gemeentelijk erf gebeurt. Het gemeentelijk apparaat, alsook het bestuur, is er voor de burger. Dit houdt in dat we dienstverle nend bezig moeten zijn De C.D.A.- fractie heeft gemeend daarin een bijdrage te moeten leveren door een vereenvoudigde begroting op te stellen. Zy verzoeken het college deze over te nemen en onder de be volking te verspreiden. Financieel beleid Gezien de geringe stijging van de algemene uitkeringen acht het CDA het noodzakelijk dat in het gemeentelijk apparaat zo efficiënt mogelijk wordt gewerkt. Er is een tendens waar te nemen dat gedane investeringen in één keer worden afgeschreven. Op langere termijn kan dit schadelijke gevolgen heb ben. Dit beleid moet zorgvuldig overwogen worden. Reserves Thans ligt een voorstel met be trekking tot de besteding van een aantal reserves voor ons, hetwelk de schijn wekt, alsof we aan het .potverteren" zijn, aldus spreker. De C.D.A.-fractie komt inhoudelijk tot een andere benadering Op bladzijde 16 van de aanbiedings- breif vinden wij een resumé van gelden uit bestaande fondsen, welke al of niet in een verdeelpot worden gestopt. Hieruit blijkt dat het college twee reserves, vermeld onder de letters e en v opnieuw ter vrije beschikking aanbiedt. Dit ge eft een vertroebeld beeld. De fractie maakt hiertegen be zwaar, omdat aan deze bedragen namelijk f60.000.- voor de bouw nieuw gemeentehuis en f350.000.- voor sport en culturele doelein den: dit laatste vastgelegd in de raadsvergadeing van juni j.l. Deze beide posten dienen dan ook eerst te worden overgeheveld naar de rubriek te handhaven reserves, alvorens een verdeling van de ter vrije beschikking staande fondsen plaatsvindt. Ook wenst de fractie het batig saldo vleeskeurings dienst en de reserve schommel fonds voorlopig in stand te hou den, totdat er zekerheid is over de grootte van het bedrag waarover de gemeente kan beschikken. Na aftrek van deze bedragen, plus de reserves genoemd onder a en b., resteert een bedrag ter vrije be schikking van f 454.867.- zodat het voorstel erop neerkomt, dat een ton ter beschikking wordt gesteld voor sport- en culturele voorzie ningen en het restant voor reserve ring bouw nieuw gemeentehuis. Onze fractie kan hiermee akkoord gaan, zei de heer Westerik daar zij meent dat aan het fonds gemee ntehuis een goede aanloopstart ge geven dient te worden, waarbij zy echter ook het volgende in haar overweging betrekt: 1. Het sportveldencomplex La- renseweg kan uitgevoerd worden, wanneer de aanlegkosten betaald kunnen worden. Daarbij gaan wij er vanuit dat de speelvelden een hogere prioriteit hebben aan de vij verparty langs de Aaltinksweg 2. Met betrekking tot de bouw van een nieuw gemeentehuis onze frac tie een goed beleid voorstaat. Vanuit deze invalshoeken achten wij het van groot belang dat voor de uitvoering van de projecten ge noemd onder 1 op korte termijn gelden ter beschikking komen, De reserve rioolwaterzuiveringsinstal latie ad f 190.000.- behoeft niet ge handhaafd te worden, ze kan ook bestemd worden voor sport- en cul turele voorzieningen. Gemeentehuis-bouw Ten aanzien van het onder 2 ge noemde moet een beleid worden ontwikkeld, dat er op gericht is voor de bouw van een nieuw ge meentehuis, op wat langere ter mijn, financieringsmiddelen te voteren, door reeds nu en in de toekomst in de begroting lasten te ramen, waarvoor te zijner tijd le ningen kunnen worden aange trokken. By het ontwikkelen van het Kom- plan is een dergelijk beleid eve neens gevoerd Hiervoor zouden onder andere de byna afgeschreven investeringen kunnen worden ge bruikt De voeding van het te stich ten fonds onderhoud wegen wordt te globaal aangegeven. De C.D A.-fractie kan zich dan ook niet verenigen met het voorgestel de. door overschotten van lopende en volgende dienstjaren daarvoor te bestemmen. Aan het fonds on derhoud bos zou een ruimere inter pretatie gegeven moeten worden. De aktiviteiten van de E-werkers zullen vermoedelijk vervallen. De fractie zou willen komen tot een subsidie regeling onderhoud hout wallen e.d. Deze wallen moeten blijven. Wellicht kan genoemd fonds hier voor aangemerkt worden De re serve ten behoeve van de Stichting Ziekenvervoer kan wat de C D A.- fractie betreft ter discussie worden gesteld. Belastingen De C D A -fractie acht het onjuist de derving van de hondenbelasting te compenseren door een extra verhoging van de O G B met 3<7< Het beeld dat gegeven wordt is ook niet geheel juist De hondenbelas ting vraagt perceptiekosten en de perceptiekosten van de O G B zfjn reeds verwerkt Derhalve betekent het voorstel een meeropbrengst. H.J. WESTERIK (CDA) hoogste prioriteit aan volkshuis vesting en bedrijventerrein Woonforensenbelasting Met de voorgestelde verhoging gaat de fractie akkoord. Wel vragen wij ons af, of de berekeningsgronds lag niet gewijzigd moet worden. Te denken valt hierbij aan de huur waarde. Ook zouden de normbe dragen aangepast moeten worden, zodat tevens een verfijning ont staat, zei spreker. Over reinigings rechten vroeg spreker hoe de sa menwerking met Markelo is vast gelegd. Gezien het feit dat steeds meer afval gebracht wordt naar de gemeentewerf zou een heroverwe ging van het'gebruik van huisvuil- zakken moeten plaatsvinden. De fractie van de P.v.d.A heeft daar reeds eerder op gewezen. Ook zou moeten worden nagegaan of de containers in het buitengebied en het zomerhuisjesterrein niet fre quenter leeggehaald moeten wor den. Wellicht is het gebruik van grotere containers ook een overwe ging. Algemeen Beheer. Het is bij een personeelslid van be lang dat aandacht wordt besteed aan werkoverleg. Aan het functio neren van iedere medewerker moet ruime aandacht worden gegeven. Scholing en vorming kan hierbij een belangrijk instrument zijn De fractie vraagt zich af of de huidige personeelsbezetting voldoende is. En welk beleid wordt gevoerd in het kader van de V U T en de FLEX-regeling Het ministerie van Binnenlandse Zaken heeft een cir culaire verzonden met daarin crite ria voor diensttelefoonaansluitin- gen Gaarne vernemen wij of de ge noemde criteria overeenkomen met het hier gehanteerde beleid, vroeg de heer Wes terik Mits hogere goedkeuring is verkregen over het raadsbesluit met betrekking tot verkoop ambtswoning kan wat ons betreft over het vrijkomende be drag worden gediscussieerd. Ten aanzien van het gemeentelijk wo- ningbezitzou het CDA graag willen worden geïnformeerd over het al of niet wenselijk behoud daarvan Af stoting is voor de C.D.A.-fractie niet het uitgangspunt. Een jaar lijkse verslaglegging van bedrijven en diensten wordt door de fractie op prys gesteld. Verkeerslichten Over plannen verkeersstructuur in de gemeente, wat herhaaldelijk aan de orde is geweest, heeft de fractie niets gelezen. In het inves teringsschema zijn verkeerslich ten Dorpsstraat - Larenseweg op genomen. Welk uitgangspunt ligt hierbij ten grondslag. Gaarne ver nemen wij van het college wan neer het onderzoek verlichting kruispunt buitengebied zal zijn afgerond, aldus spreker. Sub-woonwagenkamp Gezien de aktiviteiten van de laat ste weken meent het CDA dat er sprake is van een onevenwichtig beleid inzake het sub- woonwagenkamp Door een „toe valligheid" is bijvoorbeeld het plaatselijk locatie-trio op een zys- poor gekomen Er is een tijdelijke oplossing gekomen, doch de vraag blijft hoe wordt de definitieve op lossing? Nu er een aantal bewoners aan de Markelose'weg staan zijn wij van mening dat nagegaan moet worden wat de mening van deze mensen is Mogelijk komen we dan tot een andere conclusie, zei de CDA-fractieleider. Volkshuisvesting De C D A -fractie acht het noodza kelijk. dat met de partiële herzie ning van het plan de Haar grote haast wordt gemaakt In 1980 zal daar gebouwd moeten worden om dat de woningnood „schrijnend" is. Zij vraagt B en W dan ook grote aandacht aan dit plan te geven. Vervolgens achten wij het wen selijk. mede uit een oogpunt van openheid, dat de woonruimtead viescommissie weer wordt be mand Een eerdere vraag is geweest contact te zoeken met de woning bouwvereniging „Onze Woning" omtrent isolatie van de woningen in de Haar Zij herhaalt deze vraag omdat zij van mening is dat het aandacht moet hebben. Ruimlelijke Ordening Welke plannen worden er ontwik keld met betrekking tot het ont- houdèn van goedkeuring door G.S. in het Komplan Zuid? Bestaat er in het college eenstemmigheid ten aanzien van het bestemmingsplan Zuiderlook? was de vraag van de heer Westerik. De nota „Profiel" Toren, bermen en zandwegen Los van de subsidie-aanvraag vraagt de fractie, mede in het kader van de aktiviteiten in de kom, aan dacht voor restauratie van de dorpstoren De bermen in de ge.- meente zijn niet overal in een goede staat Ook zandwegen in beboste omgevingen zijn vaak veel onder houd nodig De ruitersport is hier mede debet aan. Wat denkthet col lege hieraan te kunnen doen? E. werken De CDA-fractie verzoekt het col lege na te gaan of er in het kader van de werkloosheidsbestrijding mogelijkheden zijn het E-werk doorgang te laten vinden. De pro jecten die de E-werkers hebben uitgevoerd zijn zodanig dat dit stuk werk niet gemist kan worden Met enige trots is de molen van Dyker- hoek destijds gemeentelijk bezit geworden. Er moet duidelijkheid komen wanneer met het noodzake lijk onderhoud een aanvang wordt gemaakt. Eveneens moet worden nagegaan welke gebruiksmoge lijkheden er zijn. Onderwijs Het handhaven van het bedrag pei leerling op het peil van 1979 is lou ter op financiële gronden geba seerd Wij vernemen graag of en zc ja welke onderwijskundige conse quenties dit heeft, aldus de heei Westerik Nu de vakleerkracht vooi het lichamelijk onderwijs is be noemd komt er tijd voor onderwijs gevenden Wellicht kan één leer kracht deze vrijkomende tijd aan wenden voor remedial-teaching Op de basisscholen is hier behoeftt aan Er is nog steeds weinig inzich' hoe de O B D dienst functioneert De fractie gaat akkoord met he voorstel hierop nader terug te ko men Uitgangspunt is dat ook for meel vroegtijdig de nodige besluit vorming kan plaatshebben In het functioneren van het gemee ntelijk voortgezet onderwijs wil de CDA -fractie nader betrokken worden De Staatssecretaris var O K en W heeft onlangs laten we ten naar een 2-jarige brugklaspe riode te willen Wat zijn de gedach ten hierover vanuit de Holtense si tuatie? In de verrekening van de bouwkosten moet spoedig meei zicht komen De fractie verzoekt het college hiervoor de nodige aan dacht te hebben Gezien de totale kosten van het voortgezet onder- wys maken wy een voorbehoud ten aanzien van.de geraamde bediagen in het investeringsschema, aldus De C.D.A.-fractie hoopt en ver wacht dat hetgeen in deze be schouwing is opgemerkt mag bij dragen tot het welzyn van deze ge meente en haar inwoners Allen die op het gemeentelijk erf werkzaam zijn wensen wij datgene toe, het welk een goed functioneren moge lijk maakt, doch bovenal Gods on misbare zegen. Het Open Bejaardenwerk onder leiding van mevr C.P K. En klaar-van Andel dat al enige jaren als werkgroep zeer actief is in Hol ten is onlangs overgegaan in een stichting De Stichting „Open Be jaardenwerk" heeft ten doel hulp te bieden aan oudere inwoners van de gemeente, zodat deze zo lang moge lijk in hun eigen omgeving zelf standig kunnen blijven wonen Re gelmatig vinden vergaderingen plaats om te onderzoeken in hoe verre bejaarden geholpen kunnen worden Van „Tafeltje dekje" wordt vooral in de herfst en wintermaan den gebruik gemaakt De maaltij den worden tegen vergoeding ver strekt door het Bejaardencentrum „Diessenplas" Vrljwillersisters) werken mee aan het bezorgen van het „etentje", assisteren ouderen met vervoer, oppas, boodschappen doen en elke 65-plusser krijgt op zyn-haar verjaardag bezoek Dit laatste heeft vooral ten doel con tact te houden en van eventuele wensen op de hoogte te blyven. Secr-esse van de stichting is mevr. A Kroon-Pasman, Maatmansweg 12. te Holten, tel 1517 De gemee nte is verdeeld in wijken die elk een wykhoofd hebben tw Espelo, mevr Schippers, Helhuizenweg 28, Beuseberg, mevr v d Graaf. Beus- ebergerweg 14. Holterberg. mevr. de Jong. Raalterweg 22; Dyker- hoek, mevr Kroon. Maatmansweg 12, De Haar, mevr de Laat, Nage lhoutstraat 5, de Kol r^evr Jan sen, Waardenborchstraat 14, de Gaarden mevr Kolkman School straat 4 de Burkeld mevr v d En- de, Borkeldweg 6 Geboren: Mannes z.v FfL. Tromop en G. Nijkamp; Anne Maria d.v. G. Kolkman en M. Bolink (geb. te De venter). Gehuwd: R.A. Bieleman, oud 24 jaar, Bathmen en J W.J. Aanstoot, oud 21 jaar, Holten. De laatste warenmarkt van het seizoen 1979 wordt van daag gehouden in de Tuin straat. Hoewel er nog best een aantal mooie herfstda gen kunnen komen heeft de marktcommissie B. en W. nog niet kunnen adviseren om met de markt nog bijv. tot en met december door te gaan of er een permanente weekmarkt van te maken. In de herfst en winter vor men niet alleen de weer somstandigheden een pro bleem maar ook het verlich ten van de kramen. Niette min heeft de marktcommis sie het idee van een perma nente markt nog niet opge geven. MEDISCHE DIENSTEN ARTS J.H.A. Bruins, Keizersweg 32, tel 3553 Spreekuur 11.00 en 16 00 uur. WIJKVERPLEGING Zuster J. Roelvink, Kolkweg 34, Deventer, tel 05700-21089 b g.g. 22700 De weekenddienst gaat in vrijdagavond om 18.00 u. en eindigt maandagochtend om 8 00 uur Tydens de weekend dienst kun u de wijkverpleeg kundige in ieder geval bereiken 's morgen van 7 00-7 30 uur en tussen de middag van 13 00- 14 00 uur Afhalen verpleegarti- kelen 13 30-14.00 uur wykge- bouw St. Kruiswerk, Gaardens- traat. ZIEKENVERVOER AMBULANCEDIENST Telefoon dienstdoende arts of alarmnummer 0011. GEZINSVERZORGING Bureau Dorpsstraat 16, tel. 2784 Spreekuur maandag t.m. vrijdag 8.30-9 30 uur OPEN BEJAARDENWERK Tafeltje dekje Inlichtingen tel. 1201 en 15.17. MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING Bureau Dorpsstraat 16, tel. 2784 Spreekuur maandag t.m vrydag 8 30-9 30 uur Tijdens de weekends zyn Maatschappelijk Werk en Gezinsverzorging be reikbaar onder nummer 05486- 16465 ZIEKENFONDS Maandag mobiel kantoor par- Vrijdag 2 november 14.30 uur Laatste seizoenwaren- markt in de Tuinstraat. 20.30 uur Ledenvergadering Car navalsvereniging „De Fieripreu- vers" in Hofbar „Tonny en Betsie" en overplaatsen Hofbar naar café „Boer Biet" (zie bericht) Zaterdag 3 november 19.30 uur Uitvoering Sportvereni ging „B.A.T.O." in sporthal ,,'t Mossink" Kaartverkoop 10.00-12.00 uur in sporthal restau rant. Zondag 4 november 14.00 uur Discobal in café „De Wip- pert" (zie adv.) 19.30 uur Dansen in bar-dancing „Boode" te Bathmen (zie adv.) 19.30 uur Space en BB Disco Show in Bar-dancing ,,'t Boekje", Bath men (zie adv.) Maandag 5 november 19.30 uur Openbare vergadering Sportcommissie ten gemeentehui- ze. Dinsdag 6 november 20.00 uur Rayonvergadering Chr. Plattelandsvrouwen in gebouw ,,'t Anker" te Wierden. Onderwerp „Weeskinderen" met toelichting door medewerker Rudolpstichting. Vertrek vanaf „Rehoboth" 19.30 uur. Woensdag 7 november (Dankdag) 14.00 uur-17.00 uur en na 19.00 Grote verwerping en andere at tractie in en ten bate van gebouw „Bethanië" in Dijkerhoek; (zie adv.) Donderdag 8 november '19.45 uur Bijeenkomst Herv. Vrou wengroep Holten in gebouw Jre- ne" Voorlichtingsavond Ned. Rode Kruis 20.00 uur Chauffeursavond S.V. „Holten" in clubhuis „Meerraans- kamp" (zie ber.) Maandag 12 november 20.00 uur Bijeenkomst Ned. Bond van Plattelandsvrouwen afd.'Hol ten in zaal „Vosman" Onderwerp „Elfen en trollen" programma'over folklore van Ierland en Noorwegen, verzorgd door mevr. L. O'Sullivan uit Gieten 20.00 uur Schrijfavond voor de poli tieke gevangenen via Amnesty In ternational in hotel „Vosman" Vrijdag 21 november 20.00 uur Grote verwerping van de Supportersvereniging „S.V. Hol ten" in het Ontmoetingscentrum „Meermanskamp" ERKEND TANDTECHNIKER Reparaties kunstgebitten, klaar terwijl u wacht Uitsluitend na tel. afspraak Zwaluwstraat 31, Goor Tel 05470-4113 keerterrein Sporthal 't Mossink, Keizersweg van 9 tot 11 uur. ZUIGELINGEN CONSULTATIEBUREAU Elke donderdag van 8.15-11.30 uur Wijkgebouw St. Kruiswerk, Gaardenstraat. FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen wijkgebouw St. Kruiswerk, Gaardenstraat G.J. Kraaij, tel. 2299. TANDARTS J Ph Koppart, T van Ameron- genstr 25. Markelo, tel 05476- 2200 Spreekuur spoedgevallen: 17.00-17.30 uur. DIERENARTS Th.A. Oostenbrug, Diessen- plasstraat 5, tel. 1515. WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST Tot en met zondag 4 nov. W: ter Schure, Verzetstraat 54, tel. 2715 Maandag 5 t.e m zondag 11 nov C Dykstra. Schoutëns- tr 35. tel 1833 Aangifte vanjge- storven dieren op zaterdag van 9-11 uur aan het slachthuis, tel. 05483-1318. STORINGSDIENST Zaterdag 3 tem vrijdag 9 fto- vember ELECTRA H Heyink Kolweg44, tel 2124 GAS H.J Kolkman, Churchillstraat:99 tel 3016. POLITIE Telefoon 1352 en 2655 Na 18.0C uur bellen. 05200-71234. BRANDWEER Telefoon 2222 (dag en nacht). NED. HERV. KERK 8.30 u. en 10.15 uur ds. W. Vons. 19.00 u. ds. A.W Berkhof Uit gangscoll Inwendige zending. 10.00 u. Jongerendienst in „Ire ne". Woensdag 7 november (Dank dag voor gewas en arbeid) 10 00 u. en 19.30 uur as. G.W.H. Ped- demors Uitgangscoll. Wereld- diaconaat. GEREF. KERK 9.30 u. en 15.00 u. ds. G W H. Peddemors In beide diensten is de le coll voor de kerk en de 2de voor rente en aflossing Kinder- nevendienst klas 1 en 2 Oppas dienst: Eric van Leeuwen, mevr. Kruithof-Kruimelaar, mevr. Aanstoot-Beldman (res.), mevr. Bosschers-Beldman, Hetty Landeweerd, mevr. Heusinkveld-Hulsman (res.). Woensdag 7 nov. 10 00 u. en 19 30 u. (Zie onder Ned. Herv. Kerk). R.K. KERK Zaterdag 17.00 uur, zondag 9 30 uur. DIJKERHOEK 9 30 uur ds C C. Addink Bed. Heilige Doop Uitgangscoll. In wendige zending. 0KKENBR0EK 10.00 uur de heer Bakker van Groningen. Gezinsdienst. Woensdag 7 nov (Dankdag) lOOOu.ds W. Vons voor Holten. NIEUW HEETEN Zaterdag 19 00 uur, zondag 8 00 en 11.00 uur.

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 3