-L Volle winst Blauw Wit in Borne HANDBAL Resultaten Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Programma sporthal 't Mossink Blauw Wit E2 kampioen Programma Blauw Wit PUPILLEN SENI0REi\l JUNIOREN HOLTENS NIEUWSBLAD - 2 NOVEMBER 1979 - PAG. 15 SPORTPAGINA De slechtste wedstrijd sinds weken en toch de volle winst binnenhalen. Dat lukte Blauw Wit zaterdag in de uitweds trijd tegen het al eveneens moeizaam tot scorend komend BZSV te Borne. Blauw Wit begon deze middag oals we al gewend zyn direct met aanvallend voetbal. Bal in de ploeg ïouden, laten rondgaan en met euk opgezette aanvallen proberen de bal in het net te schuiven. Het icheen de eerste minuten dat dit iet spelbeeld van deze middag van ïlauw Wit zijde zou zijn. Maar de 4e nln. bracht al de verandering. 3ZSV dat met lange ballen pro- jeerde de spitsen te bereiken kon jlotseling tot voor het doel van 31auw Wit oprukken en wanneer ze niet in de afwerking hadden gemist jan was het de Bornse formatie geweest die het Blauw Wit op ach- ESterstand had gezet. Maar zie in de 5e min. waren het de Bornse Blauw witters die tegen de 0-1 achterstand lankeken nadat Gerard Aanstoot ia een lange rush de bal op het juist noment aan Richard Beldman af- ;af en deze met een afstandsschot /an plm. 20 meter de Bornse goalie, welke overigens niet erg sterk was, volkomen verrastte. Enkele minu ten later zag het er naar uit dat deze voorsprong vergroot zou worden toen J an Vervelda aan de haal ging in geweldig uithaalde. De paal itond echter 2-0 in de weg en de bal 'landde weer in het speelveld aar de BZSV-ers dankbaar op- liming hielden. Nu was de fut er ichter totaal uit en kon er over het [verdere verloop weinig meer wor- 1 dan dat Blauw Wit blij mocht zijn dat er niet via een Lklungelgoal" de gelijkmaker werd [gescoord. Thee is schijnbaar een [stimuleringsmiddel want de 2e |helft was nog maar-juist begonnen BZSV-speler Broekate de Blauw Wit goalie volkomen ver- Jraste met een boogbal en hiermee |]de balans in evenwicht bracht. Nu noest er wat gebeuren en de Hol- Jtense formatie trok opnieuw fel in ide aanval en met succes. Teun iSchuppert bouwde een goede aan- Jjjval op, schoof de bal naar Gerard I Aanstoot en deze bracht z'n ploeg ■pet een fraaie afwerking opnieuw jop voorsprong. lEr was ongeveer een kwartier in de |2e helft gespeeld toen BZSV op- 'nieuw tot de Blauw Wit goal wist door te dringen maar nu stond Ger- rit Paalman op z'n plaats en met een geroutineerde actie wist hij z'n doel schoon te houden. Beide ploe gen schenen zich nu bij de stand neer te leggen. Coert Schuppert probeerde het nog met een kopbal Ibelc waa maar de Bornse doelman kon met een katachtige sprong schade voorkomen. De fut was er uit en het spelpeil daalde naar een laag ni veau en scheidsrechter Poffers uit Nijverdal kon op gemakkelijke wijze de zaak afronden, de strijd was gestreden. Vermeld mag wor den dat invaller-voorstopper Ep Beldman en gelegenheidsspits Teun Schuppert zich goede ver vangers mochten noemen. Voor a.s. zaterdag staat MVV uit Marle als tegenstander op het programma. Deze ploeg welke jaren „onderin" vertoefde, doet het dit seizoen lang niet gek (zaterdag werd het sterke PSV met 2-1 geklopt) en het zal za terdag op „Meermanskamp" zeker een pittige partij worden. Bij winst kan Blauw Wit een plaats opschuiven en dat zou zeer positief zijn voor de rest van de competitie. De wedstrijd begint om half drie en staat onder leiding van de heer Heuven uit Nijverdal. Supporters zijn uiteraard van harte welkom! De Stand Daarlerveen 8-16; PSV '67 8-13; DVO 9-12; Sp. Denekamp 8-9; Eversberg 8-9; MW '69 8-9; Mark vogels 9-7; Blauw Wit 8-6; BZSV 8-5; VESOS 8-4; Boswinkel 8-0. Het E2 elftal van Blauw Wit is het afgelopen zaterdag gelukt het eerste voetbalkampioenschap in Holten te behalen in het seizoen 1979/1980. De jongens hebben er 7 van de 8 te spelen wedstrijden op zitten in de herstcompetitie en hebben daaruit de volle winst we ten te te behalen. Door de overwin ning afgelopen zaterdag op Holten E4 kon de kampioensvlag worden gehesen. Hoewel Holten E4 in de eerste wedstrijd tegen Blauw Wit E2 een lastige tegenstander was (slechts 1-3 winst voor de Blauw witters) was E2 deze keer opper machtig. Na een ruststand van 6-0 werd met 11-0 gewonnen. Holten bleef dapper proberen de eer te redden, maar slaagde daarin niet. Na afloop juichende spelers, waarbij hun aanvoerder, Herwin Meijerink, een bos bloemen kreeg aangeboden van de leiders van de tegenpartij. Een gebaar dat bijzon der op prijs werd gested. Daarna werden de jongens, en uiteraard Blauw Wit 3-Den Ham 5 Blauw Wit kwam in deze wedstrijd al vlug op achterstand maar na plm een kwartier bracht Hans Aanstoot de balans weer in even wicht. Doordat G Aanstoot attent reageerde bij een te zachte terug speelbal wist Blauw Wit een voor sprong te nemen. (2-1). Mannes Scholman kreeg hierna een gewel dige kans om op 2-1 te komen maar hij strandde op het laatste „obsta kel" de doelman. Door een misver stand in de achterhoede van Blauw Wit trokken de Hammemaren nog voor rust de stand gelijk. In de 2e helft was Blauw Wit de betere ploeg, schepte zich verschillende R.V. dl - Blauw Wit Dl: In Rijssen moest op het knusse veld n Rijssen Vooruit worden aange treden tegen de hekkesluiter van de competitie van dl Direkt na de aftrap werd al duidelijk dat dit geen gelijkwaardige tegenstander was voor Blauw Wit, want aanval na aanval golfde op het doel van R.V. af, wat resulteerde in een 4-0 voor sprong bij rust. Vooral was een prachtige aanval, waarbij de hele verdediging zoek gespeeld werd waarna Edwin het laatste tikje ge ven. Na rust deden onze jongens I het wat rustiger aan. Uiteindelijk werd afgefloten bij een 1-7 ein dstand Jongens, tegen zo'n tegen stander is het geen kunst om te winnen. Zaterdag a.s thuis tegen Wierden zal dat zonder twijfel moei lijker worden. We rekenen op re vanche van dc slecht gespeelde wedstrijd van enkele weken gele den. Wanneer zich volledig inzet, moet dat mogelijk zijn. Blauw Wit D2 - Den Ham D2 Voor de aftrap hadden de beide teams precies evenveel punten. Het leek dan ook een gelfjkop- gaande wedstrijd te wordèn Het pakte echter heel anders uit Blauw Wit speelde wel met veel inzet, maar kon niet tot scoren komen, terwijl Den Ham van elke kans een doelpunt „maakte" Bij de rust leidden de bezoekers al met 3-0. Blauw Wit wilde na de rust wat goed maken, maar voor dat ze het wisten stonden ze al met 5-0 achter en was de strijd volledig gestreden. Na het zesde doelpunt van Den Ham wist René O de eer nog te redden. Jammer, jongens, volge nde keer hopelijk meer succes in de derby tegen Holten D3. Blauw Wit D3 - SOS D3: Met D3 wil het nog niet zo erg vlot ten De opkomst van de spelers is matig en daardoor wordt het moei lijk tot goede resultaten te komen. Zaterdag tegen SOS D2 moesten 10 jongens (na de rust 9) opboksen te gen een volledige tegenstander. Toch was er weinig verschil in kracht en behaalde SOS een ge lukkige overwinning Dick Abbink wist de eer te redden Jongens, het kan heus wel met D3, de moed niet verliezen Aller opkomst by weds trijden en training moet echter be ter worden!!! DES El - Blauw Wit El: In Nyverdal moest El aantreden tegen het hoger geklasseerde DES E1Al snel wist BI Wit door een tref fer van Wim Meilink verrassend de score te openen, maar deze voor sprong was van korte duur Nog in dezelfde minuut maakte DES ge- ïyk Daarna ging het snel bergaf waarts met de BI witters De rust stand was 5-1 voor DES In de tweede helft ging het stukken beter met onze jongens en werd er leuk gevoetbald, de achterstand werd teruggebracht tot 5-3, maar meer zat er niet in Toch goed gewerkt. Jongens en wellicht de volgende keer meer succes. ook de leiders, allemaal in de bloe metjes gezet door de algemeen pu- pillenleider, en werd geposeerd voor de kampioensfoto. In het clubhuis werden de kampioenen getracteerd en toegesproken. Een prima resultaat van E2!ü Spelers en leiders, van harte gefeliciteerd!!! Dit zyn de kampioenen met hun leiders: Henk Potman, Herwin Meyerink, Gerald Jansen, Bert Stam, Rudie Stam, Gerard ter Brake, Pieter Dorresteyn, Oedse Blok, Jan Jacob Beldman, Mark Duteweerd, Henk Hulsman, Erik de Blaauw en Bert Elbersen. De leiders zijn: Jan ter Brake en Ge rard Dutewerd. goede kansen maar de aanvallers misten in de afwerking en zo moest Blauw Wit genoegen nemen met een puntenverdeling. Eto 7-Blauw Wit 5 Deto had, als ongeslag koploper, gehoopt Blauw Wit met een fikse nederlaag huiswaarts te sturen. Het pakte anders uit, omdatBl. Wit één van zyn beste wedstrijden van dit seizoen speelde, zodat Deto door de 0-0 eindstand voor het eerst een puntje verspeelde. De start van Deto deed het ergste vrezen, maar BI Wit kwam het le kwartier onge schonden door en gaandeweg creeërde het zelf ook goede sco ringskansen. Keper van Linden- berg verrichtte fraaie reddingen. Jaap Thalen en Jan Aanstoot zwoegden als mooit tevoren en le ken even onvermoeibaar als toen ze nog by de pupillen speelden Rie- kus Kremer dartelde als een jonge hinde van achter naar voren, terwijl de robuuste Veldhuis, eenzaam in de spits, de achterhoede van Deto handen vol werk bezorgde. De van tactiek „overstromende" Van Zeyts was wederom één van de las tigste obstakels en de sterk bikke lende Kuperus zette zich ondanks zyn blessure in, alsof hy gekeurd werd voor Amerikaans voetbal. Kortom vele grootse momenten en goed voetbal! De uitgestippelde tactiek van Johan Stam slaagde volledig, zyn vrouw stond glunder end van trots als enige supportster het nyvere team uit Holten aan te moedigen als BI. Wit 5 dit spel weet vast te houden bestaat er een ge rede kans dat dit elftal het eerste gaat vervangen Tot slot moet nog vermeld worden, dat ondanks hevige pynen, griep en geselende koorts Roel Smid meeging om de vlag te hanteren Moge hy nog lang een voorbeeld zyn voor alle Blauw Witters. Blauw Wit 6-Enter Vooruit 10 Het zesde boekt de laatste weken niet zulke beste resultaten Deze middag leek het echter anders te worden Men wist Enter V de ge hele eerste helft onder druk te zet- ten wat resulteerde in een vreemde treffer van ,H P Deze ruststand gaf hen volle moed voor de tweede helf Enter V had een speler gewisseld en deze dacht er anders over Uit een voorzet via rechts kopte deze degeiykmaker in Indien de keeper van het zesde niet licht geblesserd aan de wedstryd was begonnen, was deze treffer zeker niet gevallen Hem treft echter geen blaam want hy heeft ook enkele goede reddin gen verricht Het zesde schrok van deze tegenslag en via een grandioos In de eerste thuiswedstrijd voor de zaalcompetitie moest Holten aan treden tegen Overwetering. Holten moest voor eigen publiek laten zien dat ook tegen een ploeg die vorig jaar in de 2e klasse speelde een goed resultaat kon worden be haald. In de eerste minuten was het spel voorzichtig, waarna Overwe tering in de 8e minuut de score opende. Roelf v.d. Wijk zorgde voor 1-1 waarna het spel zich ontwik kelde tot een voor het publiek leuke wedstryd. De ploegen gingen gely k op tot 3-3 Holten bouwde zyn aanvallen iets beter op en kon in de minuten voor rust uitlopen tot de 9-5 ruststand. Na rust verslapte het Holtense spel en kreeg Overwete ring de kans terug te komen tot 11- 11Holten speelde de bal in de aan val te weinig rond en probeerde te vlug tot scoren te komen. Overwe tering probeerde met snelle aanval len de Holtense verdediging uit te spelen. Via doelpunten van Johan Plantinga en J an de Wit kwam Hol ten weer voor 13-11. Weer kwam Overwetering terug (13-13) waarna in de laatste 5 minuten Holten met 3 doelpunten de leiding nam. 16-13. Toch kwam Overwetering terug, maar de 2 doelpunten die ze nog maakten waren te weinig om Hol ten de overwinning met 16-15 af te nemen.. SENIOREN Blauw Wit I-M.V.V. I 2.30 u. S.V.Z.W. 5-Blauw Wit 2 2.30 u. V. I.30 u. S V.Z.W. 7-Blauw Wit 3 12.30 u. V. II.45 u. Blauw Wit 4-DES 8 2.30 u. Blauw Wit 5-Enter V. 9 2.30 u DES 9-Blauw Wit 6 2.30 u. V. 1.45 u. JUNIOREN: G.F.C. Bl-Blauw Wit BI 2.30 u. V. 1.45 u. Twenthe C3-Blauw Wit Cl 1.00 u. V. 12.15 u. PUPILLEN: Blauw Wit Dl-Wierden Dl 10.00 uur Holten D3-Blauw Wit D2 10.00 uur Excelsior D4-Blauw Wit D3 10.00 uur V 9.30 uur SVVN El-Blauw Wit El 10.00 uur V 9 30 uur Blauw Wit E2-Excelsior E4 11.00 uur Blauw Wit Fl-Holten F1 11.00 uur doelpunt van linksbuiten Herman Bekkemens - wist de bal vol op de slof in de linker bovenhoek - wist men zelfs weer een 2-1 voorsprong te nemen Dit was echter van zeer korte duur want Enter V wist na 2 minuten, via een strafschop de ge- lykmaker te scoren En weer vyf minuten later wist men zelfs 2-3 te maken Het zesde heeft hierna alles op de aanval gegooid, de verdedi ging werd verwaarloosd, doch het mocht niet baten ïn de allerlaatste minuut leek het er nog op dat Eddy de Jong alsnog de gelykmaker zou scoren, doch de bal ging recht op de keeper af Een van de beste spelers by het zesde was wederom Henk Zwiers inu als rechtsback) en in de eerste helft viel het goede spel van Bennie Aanstoot op morgen speelt het zesde uit tegen koploper DES om 2 30 uur Een geiyk spel zou al een heel goed resultaat wezen Wie weet? Doelpunten: Roelf v.d. Wyk 6; Jan de Wit 5, Johan Plantinga 3; Frans v. Gennep en Wim Dalhuisen 1. Dames Junioren De junioren speelden een prima thuiswedstryd. Al in de eerste mi nuten kwam men met 2-0 voor te gen Nw. Heeten. Door te slordig spel ging deze voorsprong verloren waardoor by rust tegen een 2-5 ach terstand werd aangekeken. In de tweede helft begin het veel beter te lopen. Met enkele fraaie doelpun ten kwam Holten na een 2-6 ach terstand toch nog terug. De ach terstand bleek echter te groot en Holten moest genoegen nemen met een 6-8 nederlaag. Adspiranten: Bij de adspiranten kwamen Al en A3 voor de competitie uit. Al speelde een goede wedstrijd tegen het sterke C.V.O De partyen hiel den elkaar prima in evenwicht. Na een ruststand van 3-3 keek Holten vlak voor tyd tegen een 5-6 achter- tand aan. In de laatste minuut kreeg Holten een strafworp mee die keurig benut werd en het eerste winstpunt voor Al opleverde. Adsp A3 had tegen V en K weinig kans. Bij rust was het 4-0 voor V.en K dat thuis speelde. Na rust ging de thuisploeg goed door. Holten kon nog de eretreffer scoren maar ver loor kansloos met 11-1. Pupillen: Het püpillen Cl team moest voor haar eerste wedstrijd in de zaal competitie thuis weer aantreden tegen Nw Heeten. De eerste twee wedstrijden waren met 16-1 en 10-5 verloren gegaan. In deze wedstryd ging het gelyk op. Holten kwam met 0-1 en 1-2 achter maar wist tel kens terug te komen. By rust was het 3-2 voor Nw. Heeten. In de tweede helft kwam Heeten by de eerste aanval op 4-2. Holten bleef goed doorgaan en kwam terug tot 3-4. Bij de eerst volgende aanval keurde de scheidsrechter volko men ten onrechte een schot tegen de lat als doelpunt. (3-5) De meisjes waren een beetje aangeslagen wat Nw Heeten de kans gaf de stand nog op 3-6 te bepalen. Pupillen C2 waarin een viertal meisjes speelt, dat eigenlyk een klasse lager hoort te spelen, had te gen Overwetering geen kans. On danks dat leuk gespeeld werd, kwam er geen doelpunt. Overwete ring benutte de kansen goed en won verdiend met 18-0. Programma: za 3-11 Adsp A2 uit tegen V en K 2 om 12.00 Vertrek 11.00 u.; Adsp A3 uit tegen Actief om 16 20 Vertrek 15.20 u Pupillen Cl uit tegen DSC om 12.25. Vertrek 11.15 u Zondag 4-11 Dames junioren thuis tegen Lettele 2 om 12.00 u Heren thuis tegen Actief om 14.10 u. Stand 2e klasse B Door de winst op Overwetering blyft Holten mede op kop H V E uit Epe verpletterde Achilles met 35-6 en kwam door een beter doelgemiddelde bovenaan. De stand is nu: H V.E 2-4 52-22; Holten 2-4 39-31; Dalfsen 1-2 19-14, Raalte 2-2 38-34; Overwet. 2-1 30-31; Actief 2-1 30-31; Actief 2-1 32-37; Achilles 1-0 6-35; Zwolle 2-0 30-42. Holten speelt komend weekend thuis tegen Actief Al tyd een las tige tegenstander voor de Holtena ren. die toch met handhaving van het de afgelopen wedstryden ge toonde spel, een kleine overwin ning moeten kunnen behalen Zo 4-11 om 14.10 Holten - Actief uit Deventer. Blauw Wit A I moest in Nijverdal koploper Eversberg AI bestrijden. Bekend was dat dit geen gemakke lijke klus was vandaar dat men met een versterkt middenveld van start ging en met 2 spitsspelers die veel werk moesten verzetten. De ach terhoedespelers kregen opdracht de mandekking toe te passen op de snelle Eversberg voorwaartsen. Gelijk vanaf het begin zag men twee fel aanvallende ploegen om zo snel mogelijk een voorsprong te forceren. Scheidsrechter Nijen Twilhaar nam geen enkel risico en floot voor elke overtreding. Spits- speler Henk Mekenkamp kreeg veel werk, maar ging te veel op de solotoer. Eversberg daarentegen probeerde de bal in de ploeg te houden en met snelle uitvallen de Blauw Wit achterhoede uit te spe len. Dit lukte hen na een kwartier goed toen de snelle linksbuiten, eerste de achterhoede kon omspe len en de bal kon voorzetten welke door keeper Gerrit Johan verkeerd beoordeeld werd. De opkomende Eversberg middenveldspeler had toen alle tijd om te scoren. Blauw Wit was hierna aangeslagen en de eerste afwerking ontbrak, alhoewel er met veel inzet gespeeld werd. De tweede speelhelft werd voor een 3-mansvoorhoede gekozen en het accent op de aanval gelegd Blauw Wit miste juist nu een koelbloedige „killer" want men kreeg legio kan sen met zelfs vrye trappen binnen het 16 meter gebied. Eversberg daarentegen probeerde met snelle counters tegenstand te bieden maar strandde op Blauw Wit's ach terhoede of schoot de goede kansen na of over. Het laatste kwartier werd door Blauw Wit met alle risi co's gespeeld met het alles of niets „systeem" om de gelijkmaker te forceren. Zo kon net op de valreep door Eversberg uit een fraaie aan val over rechts de bal voor de goal beplaatst worden waar de vrijs taande midvoor alle ruimte had om de bal zuiver in te koppen. Een ver diende zege voor Eversberg in een aantrekkelijke faire wedstrijd waarin twee volkomen aan elkaar gewaagde ploegen hard werkten voor de punten. Blauw Wit miste helaas een afmaker en Eversberg profiteerde doeltreffend van de ge boden kansen en won. Blauw Wit B1-Rood-zwart BI In een na rust aantrekkelijke we- strijd kreeg Blauw Wit wel de kan sen op tenminste één punt maar het aantal was kennelijk nog te klein. In de 5e minuut veroorzaakte Johan Stam een vrije trap die hard werd ingeschoten doch Henry Tha len stond op de juiste plaats om het gevaar te keren. Rond de twaalfde minuut zorgden de beide „Stam- man" voor het nodige gevaar, zon der resultaat overigens. Na plm. 20 minuten spelen opende Rood zwart de score. Een goede aanval van Hans Stam als éénling leverde ook net niet het begeerde resultaat op. Vlak voor rust ontketende Blauw Wit een enorm offensief dat met iets meer geluk een doelpunt zou hebben opgeleverd en direct na de thee juichten de Blauw Witters al voor de gelijkmaker maar de bal ging enkele centimeters naast. B I bleef ondanks teleurstellingen hard werken voor 1-1 maar kwam door ongelukkig ingrijpen van keeper Aanstoot (die overigens voortreffelijk z'n doel verdedigde!) op een 1-2 achterstand. Hans Stam kreeg in de 12e minuut in vrije posi tie een droomkans om gelijk te ma ken maar hij miste en even later miste ook H. Kolkman al moet ge zegd worden dat z'n kans minder riant was..Ook in deze wedstrijd kwam B I alleen dat tot gevaarlijk aanvalsspel wanneer het midden veld niet werd prijsgegeven. Afge slagen aanvallen betekenden veelal bal verlies waama de tegen partij kon overnemen. De zwakke punt verdient de volle aandacht temeer daar de inzet zeker vol doende is. Blauw Wit C1-W.V.V. C3 Cl heeft de eerste helft van de com petitie afgesloten met een klin kende overwinning op W.V.V. uit Hengevelde. Blauw Wit was de ploeg die het spelbeeld bepaalde en voortdurend te vinden was op de helft van W.V.V. Toch zat het de BI. Witters niet mee. Het eerste doel punt werd afgekeurd wegens bui tenspel. Een hard schot kwam op de lat en een paar keer werd rake lings langs geschoten. Gerben M. wist als eerste de goed keepende doelman van W.V.V. te passeren en nam even later ook de 2e treffer voor zijn rekening zodat men kon gaan rusten met een 2-0 voor sprong. Na rust hadden de BI. Wit ters meer geluk en bouwde men de score rustig uit. Door goed sa menspel kwam men in de 2e helft nog 9 tot scoren en werd een ein dstand bereikt van 11-0., De doel punten werden gemaaktdoor Ger ben M. 2x Henk 6x Geert-Gerald en Thijs lx. Blauw Wit D3-S.0.S. D2 Een onvolledig D3 begon deze wedstrijd met grote inzet en goed voetbal en kon de rust ingaan met de brilstand (0-0). Na de rust werd het al vrij snel 0-1 maar D3 bleef stug doorgaan en had zeker een goaltje verdiend. Helaas viel het doelpunt aan de andere kant als gevolg van een misverstand in de achterhoede (0-2). Toch kreeg D3 in de 16e minuut strijdlust en goed spel beloond (1-2) maar tot een puntenverdeling kwam het niet. Helaas verloren maar goed ge speeld. Volgende keer beter! ZATERDAG 09.00-23.00 s.v. B.A.T.O. ZONDAG 11.00-12.00 hr. Geurtsen, zaalvoetbal 12.00-18.00 Handbalcompetitie MAANDAG 08.10-15.30 scholengemeenschap 17.00-18.00 s.v. Holten, afd. handbal 18.00-23.00 badmintonclub 16.00-17.00 instructielokaal hr. Van Calcar DINSDAG 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.15-22.30 mintonette 16.00-18.50 instructielokaal St. SoCuwe WOENSDAG 08.10-15 30 scholengemeenschap 16 30-18 00 leraren Scholengemeenschap, volleybal 18.00-19 00 Wegenwacht Markelo, zaalvoetbal 19.00-23.00 badmintonclub DONDERDAG 08 10-15.30 diverse scholen 18.00-21.30 s.v. Holten, afd. handbal 21.30-22.30 „AU Stars" 16.00-17.50 instructielokaal St. SoCuw VRIJDAG 08 10-15.30 scholengemeenschap 18.45-22.30 mintonette Voor reservering van nog vrije uren in het bovenge noemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdag middag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de be heerder (sporthal, tel. 3180). Alle overige reserve ringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd. sport zaken (tel. 1666).

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 15