Verdiense overwinning voor SV Holten badmijrtoircM^Mtt|p Resultaten volleybalcompe' titie Resultaten sv Holten Resultaten s„v. Honen Programma sporthal 't Mossink WO Programma s.v. Holten Minffinotfo" bi IVIIÏI1O1I6T1E# HOLTENS NIEUWSBLAD - 19 OKTOBER 1979 PAO. 15 SPORTPAGINA Van klasseverschil was bij de 'wedstrijd Holten-Heerde niets te berken, wel was er sprake van [wee duidelijk verschillende Ijpelsystemen. Holten dat door het snel spelen van de bal en veel loopvermogen snelheid in de jwedstrijd bracht, terwijl Heerde tóch bezig hield met veel indivi duele acties. Door dit alles ont wikkelde zich een wedstrijd in een iioog tempo. (n de tweede minuut kreeg Johan Huzen, na aangeven van Henry Jronsvoort een niet te missen ians. Helaas verdween de bal ech or langs de verkeerde kant van de jaal. dit soort situaties zouden zich /oor de rust nog een aantal keren tferhalen. In de 10e minuut was het ;chter raak. Een fraaie dieptepass bereikte Wim Tuller, deze gaif op zijn beurt feilloos en op het juiste moment af aan Johan Huzen, die geen fout maakte en de stand op 1-0 bracht. -Tegen de verhouding in slaagde Heerde erin via Kommer in de 40e minuut weer gelijk te komen'. Met deze stand bracht de rust aan, hoewel Holten duidelijk de veel be tere kansen had gehad. Na de pauze trachte Heerde Holten onder druk te zetten, waarbij het veelvul dig kappen en draaien de Holtense achterhoede uitnodigde tot het maken van overtredingen. Anton Labobar werd daarvan het slach toffer. Wanneer het tegenstander gelukte de Holtense achterhoede te ontrafelen, dan was het sluitstuk deze middag in de vorm van Gert Jan Wissink paraat om erger te voorkomen. Hij had een aantal fraaie reddingen nodig om in het eerste kwartier zijn heiligdom schoon te houden. In de 15e minuut ging de Holtense achterhoede weer experimenteren met de buitens- pelval, hetgeen op een mislukking uitdraaide. De doorgebroken voorwaartse van Heerde bracht hierdoor de stand op 1-2 Het ant woord van Holten liet echter niet lang op zich wachten. In dezelfde minuut ging Andre Dekker er op links vandoor en uit zijn voorzet scoorde Henry Bronsvoort op bij zonder fraaie wijze 2-2. Na een half uur spelen moest Anton Labobar het veld verlaten en werd vervan gen door Jan Bert Wissink. Nauwe lijks binnen de lijnen kreeg hy de bal op de hoek van het 16-meter ge bied te pakken en met de strak schok bracht hij Holten op 3-2. Een betere entree kon hij zich niet wensen. In de 40e minuut van de tweede helft volgde een dieptepass van Andre op Henry, deze liet op volle snelheid iedereen zijn hakken zien en bracht de stand op 4-2. Hiermee was de strijd beslist. Drie minuten voor de afloop zag Kom mer van Heerde kans om uit een wirwar van spelers de stand nog op 4-3 te brengen. Holten had een ver diende overwinning behaald. Zon dag a.s. spelen de roodzwarten we derom een thuiswedstrijd dan te gen Unisson uitBoekelo. Een moei lijke tegenstander, waarbij met name doelman van Raalte vaak een groot struikelblok vormt. Wanneer Holten echter speelt met dezelfde aggressiviteit als afgelo pen zondag moet het mogelijk zijn de twee punten binnen te halen. De blessures van Nico Labobar, Joop Hondelink, en Bart Lefebre gene zen voorspoedig. Alleen Bart heeft nog niet weer kunnen trainen. De keuze van trainer Pesman wordt hierdoor weer vergroot. In sportzaal „De Schalm" te Zwolle moest het eerste team het opne men tegen de zesde uitgave van een grote Zwolse vereniging. Aange zien zo'n sportzaal in haar hoogte nogal wat verscnnt van ue cexenae sporthallen, was het voor de „ver wende" Holtenaren wel even wen nen. Sietse Meinsma mocht als eerste starten en deed dat zeer ver dienstelijk. Met een gemakkelijke overwinning in de eerste game (15- 4) en een wat moeilijker tweede game (15-8) wist hij toch een punt binnen te halen. Frans van Gennep had tegen een onverwacht sterke tegenstander drie games nodig om voor het tweede puntje te zorgen (10-15,18-16en 15-6), duidelijk is dat Frans in de tweede game door het oog van de naald ging, maar met D.E.S. Al - Holten Al In het begin was het een gelijk op gaande strijd tegen het hoog geno teerde D.E.S. Na 154 minuten spe len was er een misverstand in de Holtenachterhoede en D.E.S. profi teerde hier doeltreffend van (1-0). Holten kwam hiema terug en door een goed schot van Henk Blan- kema werd het 1-1. Deze stand bleef gehandicapt tot de rust. Uit een goede aanval over links was het Evert Dalemans die de stand op 1-2 bracht. Dit leidde bij DES tot grote erger nis en het resultaat was dat twee spelers van Holten op de provoca ties van DES ingingen, waama zij prompt voor korte tijd uit het veld werden gestuurd. Van deze situatie maakte DES gebruik en scoorde (met buitenspelluchtje) 2^2. Nadat de twee spelers weer moch- De Zweef Dl—Holten Dl Holten dat vanaf het begin van de wedstrijd al enigszins aangeslagen was omdat met een kleinere bal moest worden gespeeld, dan waar aan gewend, kreeg bovendien nog te verwerken dat de Zweef vanaf de aftrap al 1-0 maakte. Holten trok hierop fel van leer en in de derde minuut werd een bal van rechts voor het midden opgedreven en goed ingeschoten 1-1. De Zweef dat hierop direct reageerde bracht de stand binnen een minuut op 2-1. De rood-zwarten die ondanks al deze tegenslagen toch moedig vol ble ven houden en zelfs momenten hadden dat ze veel sterker waren, konden niet tot doelpunten komen. Tot aan de rust wisten ze de stand 2-1 vast te houden. De hoop, na de rust, aan deze stand nog wat te ver anderen, ging niet in vervulling. Holten bleef aandringen, maar kon de wijziging in de doelman was er een van. Aangezien de aangewezen scheidsrechter niet was opgeko men moest de leider van Holten El fluiten, zodat de spelers het ook nog zonder de aanwijzingen van de leider moesten doen. Dit gemis bleek duidelijk, omdat de jongens weer op een kluitje liepen. Van goed samenspel, zoals, in andere wedstrijden kwam niets terecht. Hoewel S.V.V.N. wel de meest aan vallende ploeg was, kon Holten El de druk toch doorstaan. De weds trijd eindigde zoals begonnen na melijk in 0-0. S.V.V.N. E2—Holten 12 Holten E2 was in de eerste helft be slist niet de mindere van S.V.V.N. en kreeg zelfs een paar goede kan sen. Jammer dat dit geen doelpun ten opleverde. Na de rust kwam ten meedoen ging Holten Al beter spelen en werd er voor elkaar ge vochten en werd de juiste mentali teit getoond. Dinant Paalman bracht de stand in de 30e minuut uit een vrije schop met een laag hard schot op 2-3. Even daarna scoorde dezelfde speler 2-4. In de 40 minuut van de tweede helft werd Gert Jan Scheperman onderuit ge haald. Dinant Paalman was weer de schutter en verrichtte hiermee een zuivere hattrick. De eindstand werd 2-5. Holten A2 - Nijverdal Al Holten A2 onderschatte dit Nijver dal Al teveel, doordat men dacht dat deze jongens, die op de laatste plaats staan, geen tegenstand zou den bieden, maar dit pakte geheel anders uit. Eerst, nadat de Nijver- dalse spits een foutje afstrafte (0-1) schakelde Holten om en besefte dat het moest gaan voetballen. Nog voor de rust scoorde „Grieze" be heerst de gelijkmaker (1-1). Holten was in de tweede helft wel sterker. In de 65e minuut scoorde minuut scoorde Egbert Veneklaas een prachtig doelpunt (2-1) na goed aangeven van Nico Tra an man. Even daama werd de „Greze" bin nen de 16 meter onderuit gehaald doch de strafschop leverde voor de doelman geen problemen op. Een kwartier voor tijd was het ander maal Holten dat scoorde en wel door aanvoerder „Huuske". Deze speler blijkt het conditioneel nog niet aan te kunnen, daar hij last kreeg van kramp. Nadat Holten nog een aantal kansen onbenut had gelaten was de wedstrijd afge lopen met een 3-1 stand. De Zweef B2 - Holten BZ In de beginfase leek het er niet op een beduidend betere conditie de, derde game op zijn naam bracht. Wil van Gennep won netjes en vlug van haar tegenstandster met 11-6 en 11-6. Jenny Scholman moest haar competitie- debuut direct al in drie games uitspelen, even wennen in de eerste game (8-15) maar daarna direct ruimschoots langs haar tegenstandster (11-7 en 11-4). De eerste mixed werd door Wil en Frans met winst afgesloten (15-11 en 15-8). Jenny en Sietse deden niet voor hen onder (15-10 en 15-8). Goed op elkaar ingespeeld zorgden Frans en Sietse met 15-4 en 15-8 voor het zevende Holtense puntje. Dat het helaas hierbij bleef was een gevolg van het verlies dat Wil en Jenny met 8-15 en 11-15 leden. De 7-1 overwinning, de tweede in suc cessie, geeft voldoende hoop om ook dit jaar weer leuk mee te kun nen draaien. PROGRAMMA: 30-10 Reflex 2 - BC Holten 1 (Nij verdal) 31-10 BC Holten 2 BVZ 6 29-10 ABS 3 - BC Holten 3 (Bath- men) 31-10 BC Holten recr. - Reflex De thuiswedstrijden worden ge speeld in 't Mossink en beginnen om 20.00 uur. Senioren Hoeve V. 2 - Holten 210.00 u. V. 9.00 uur; Holten 3 - PH 4 10.00 uur; GFC 3-Holten 411.45 u.V. 10.45 u.; Enter 5 - Holten 5 10.00 u. V. 9.00 u.; Hol ten 6 - Luctor 8 10.30 u.; SOS 5 - Holten 7 10.00 u. V. 9.00 u.; Holten 8 Almelo 810.00 u.; Borne 6 - Holten 9 11.00 u. V. 10.00 u.; Holten 10 - Z.V. 5 10.30 u.; Holten 11 - RKSV 3 -10.00 u.; PH 12 - Holten 12 10.00 u. V. 9.00 u.. Junioren Holten Al - SVVN Al 2.30 u,; Sp. Daarle Al - Holten A2 12.30 u. V. 11.30 u.; Voorwaarts BI - Holten BI 1.30 u. V. 12.30 u.; SVZW Cl -p Hol ten Cl 11.00 u. V. 10.15 U.: Rood Zwart C2-Holten C21.00 u.V. 12.15 u.; Holten C3 - DES C2 1.00 u.; Hol ten B2 is vrij. Pupillen. SVVN Dl - Holten Dl 10.00 u. V. 9.15 u.; Holten D2 - Excelsior D2 10.00 u.; Den Ham D2 - Holten D310.00 u. V. 9.00 u.; Holten D4 - Enter V. D2 10.00 u.; Blauw Wit El - Holten El 10.00 u.; Holten E2 - DES E2 10.00 u.; Holten E3 - Excelsior E310.00 u.; R.V. F1 - Holten F1 10.00 u. V. 9.15 u.; Holten E4 is vrij. dat Holten B2 een grote overwin ning zou behalen. De Zweef had maar een kans nodig om te scoren. Martin Wilpschaar scoorde tegen (1-1) en de rust ging in met 2-1 ach terstand. Na de rust ging het beter by Holten. E. Wegstapel en J. Tui- tert (2x) T. Wöltman (3x) en we derom Wilpshaar brachten de stand op 2-8. Nadat T. Woltman een forse overtreding had gemaakt werd hy uit het veld gestuurd. Hol ten B2 kan terugzien op een doel puntrijke wedstrijd en een ver diende overwinning. Heren I cn Heren Z. Vrijdagavond 12 oktober j.l. speel den de heren van Mlntonette 1 te gen de heren van Mintonette 2. Voor deze laatsten betrof het een thuiswedstrijd. Het verloop \an de wedstrijd was voor een aantal men sen teleurstellend en anderen had den het verwacht. Evenals twee jaar geleden, toen beide teams ook in dezelfde klassen speelden, was het voor heren 1 een moeiiyke wedstrijd. Het idee, dat het eerste moet winnen van het tweede en het tweede dat wil winnen van het eers te, gaf de heren 1 een bepaalde in spiratie, die niet ten goede kwam aan het spel. In de eerste set alleen al gingen er plm. 10 opslagen in het net of uit. Daar het tweede dit niet deed, en daarnaast ook nog scoor de, stond heren 1 binnen korte tyd achter met 9-1. Na een time-out kwam men iets meer tot de realiteit en wist heren 1 de stand terug te brengen tot 9-7. Het verdere ver loop van de eerste set was, dat beide teams geiyk opgingen, totdat de stand van 16-16 bereikt was. He ren 2 had nu de langste adem, en sloot derhalve de set winnend af met de stand 18-16. Eénverliespunt moest het eerste team reeds incas seren. Twee winstpunten waren nu nog te behalen. Heren 1 begon in de tweede set iets meer in zijn spel te komen. In de aanval kwam meer variatie en zodoende werden de puntjes binnengehaald. Helaas werd heren 1 getroffen door een ty- delijke inzinking, die heren 2 de ge legenheid bood om weer by te trek ken. Het nam zelfs een voorsprong, zodat heren 1 by de stand 11-10 ge noodzaakt was, om een time-out aan te vragen. De aanwyzingen van de coach en het slokje water uit de fles zorgden er voor, dat heren 1 de tweede set winnend afsloot met de stand 12-15. Over beide sets had den de twee teams ongeveer 1 uur gedaan. Vermoeidheid begon nu toch wel een klein beetje mee te spreken. Wie had de langste adem voor de derde set? Het bleek heren 1 te zyn, wat ook wel verwacht mag worden van zo'n Jonge team. Toch had heren 1 er een minuut of twin tig voor nodig, om de 15 punten by elkaar te krijgen. De aanval zat goed in elkaar, maar de verdedi ging liet te wensen over, een gevolg van verslappende concentratie. Maar goed, de 15 werd gehaald, terwyi heren 2 by negen punten bleef steken. Een totaal overwin- niet voorkomen, dat de snelle S.V.V.N. met een beetje geluk op voorhoedespelers van de Zweef de stand in de vijftiende minuut van de tweede helft op 3-1 en in de ze ventiende minuut zelfs nog op 4-1 brachten. Holten D2-Enter Vooruit Dl Holten moest zaterdag tegen kop loper Enter Vooruit aantreden. Daarom waren de jongens er op ge brand toch tenminste één puntje te pakken. Een goede start deed ver moeden dat Holten inderdaad een stuntje zou uithalen. In de twaalfde minuut werd een goede aanval be heerst door de linksbuiten. André Tuitert afgerond en de stand op 1-0 gebracht. Deze voorsprong werd tot de rust, door goed samenspel behouden. Na de rust was het ech ter gedaan met Holten De achter hoede liet enkele steekjes vallen en snel kwam de gelijkmaker. Vlak daama konden enkele goede red dingen van keeper Bert Zoetbrood niet voorkomen dat Enter Vooruit de leiding nam Holten was op en werd op het laatst nóg eens op twee doelpunten „getrakteerd." Zo werd de eindstand 1-4 en moest Holten beide felbegeerde punten laten aan een beter Enter Vooruit. Holten E1-S.V.V.N. il Het Holten El-elftal was in deze wedstryd in een andere samenstel ling in het veld gekomen, met name 1-0. Deze voorsprong werd nog ver groot tot 2-0. De Holtënkeeper wist met een paar goede reddingen te voorkomen, dat de nederlaag gro ter zou uitvallen. Kop op, jongens blijven voetballen! SOS E3-Holten E4 Holten heeft in Hellendoorn, re vanche genomen voor de eerder dit jaar geleden nederlaag tegen SOS. In een goed gespeelde wedstrijd was het Holten dat direct liet zien dat ze er deze morgen zin in had den. Met goed opgezette aanvallen over de vleugels werd SOS op eigen speelhelft terug gedrongen. De bui tenspelers zorgden keer op keer voor gevaarlijke momenten voor het SOS doel. Uit een van die aan vallen was het Tom Hesseling die doorbrak en beheerst scoorde SOS kwam nog wel eens gevaarlijk op zetten maar de Holtense verdedi ging was goed trapvast, met lange trappen werden de voorhoedespe lers aan het werk gezet. Na van speelhelft te hebben gewisseld, was Holten weer duidelijk de betere ploeg, Oolbekkink, v/d Maat, en Hesseling bepaalden de eindstand op 0-4 Een hard werkend Holten heeft laten zien, dat ze met inzet en door goed over de vleugel te spelen en ook eens op het doel te schieten nog een hartig woordje mee spre ken Prima gedaan Jongens ga zo door! Week van 20-10-1979 tot en met 26-10-1979 ZATERDAG 10.00-12.00 mintonette ZONDAG 11.00-12.00 hr. Geurtsen, zaalvoetbal 13.00-18.00 badmintonclub, toernooi MAANDAG 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-22.00 Rode Kruis, bloedplasma-avond 16.00-17.00 unstructielokaal - hr. Van Calcar DINSDAG 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.15-22.30 mintonette 16.00-18.50 instructielokaal - St. SoCuWe. WOENSDAG 08.10-15.30 Scholengemeenschap 16.30-18.00 leraren scholengemeenschap 18.00-19.00 Wegenwacht Markelo, zaalvoetbal 19.00-23.00 badmintonclub DONDERDAG 08.10-15 30 diverse scholen 18.00-21.30 s.v. Holten, afd. handbal 21.30-22.30 „All Stars" VRIJDAG 08 10-15.30 scholengemeenschap 18.45-22.30 mintonette 16.00-17.00 instructielokaal - hr. Van Calcar. Voor reservering van nog vrije uren in het bovenge noemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdag middag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de be heerder (sporthal, tel. 3180). Alle overige reserve ringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd sport zaken (tel. 1666). Onder ideale weersomstandighe den werd de 7e competitiedag af gewerkt. Holten 3 begint steeds be ter in haar spel te komen. Twente 2 leed een verdiende nederlaag (2-1) tegen deze werkende ploeg. Holten 4 liet opnieuw één punt liggen. Nu was Enter 3 de evenknie van de rood-zwarten. In Nyverdal kwam Holten 5 al binnen 5 minuten aan een voorsprong die voor rust werd uitgebreid tot 2-0. Na de thee kon Nyverdai 3 wel iets terugdoen, maar de zege ging mee naar Holten, zodat het vyfde fier koploper blyft. In Geesteren is het altyd moeiiyk winnen. Dat ondervond Holten 6 tegen Stevo 5. Door de 2-1 neder laag zyn de rood-zwarten weer af gezakt naar de middenmoot. Runner-up Holten 7 had een zware morgen tegen de veteranen van Omhoog, De Wierdenaren staan bekend als keiharde kerels, maar «elten 7 hield hefcJioofd koel en. won verdiend met 2-0. Een 2e plaats op de rangiyst voor de Jongens van Gerard Brands is thans binnen be reik. Holten 8 kon het tegen koplo per Wierden 56 niet bolwerken. Daar de officiële scheidsrechter verstek liet gaan moesteen club ar biter de wedstrijd leiden. Het buitenspel-reglement speelde man-in-'t-zwart nogal parten en kostte Holten de punten. Holten 9 schoot flink uit zyn slof tegen de rode lantaarndrager Stevo 8. Een 5-0 stand by het laat ste fluitsignaal van Henk Wansink. Holten 10 was vast besloten de grote nederlaag van vorige week zo gauw mogeiyk te vergeten. Aanval op aanval golfde op het doel van Almelo 6, waar Ben Gelmers op de eerste plaats stond om een gave hattrick te produceren. De weds trijd De Zweef 7 - Holten 11 werd by de stand 6-3 gestaakt, toeneen Hol- tenaar weigerde het speelveld te verlaten Holten 12 kwam routine tekort tegen de „oudjesvan Wier den en bleef zodoende aan de ver keerde kant van de score (0-2). Hollen 12 - Wierden 6 Gezien het goede spel in de laatste weken werd het duel Holten 12 te gen koploper Wierden 6 met span ning tegemoet gezien. Het beter kombinerend Wierden zette Holten meteen onder druk, doch met een konsekwente mandekking spelend liet Holten zich niet verrassen. Na de rust had Holten een groot veldo- vereicht, doch uit een rommelige situatie kon Wierden 0-1 scoren. Holten gaf niet op en trachtte de geiykmaker te forceren, maar één uitval van Wierden was voldoende om de eindstand op 0-2 te bepalen. Al met al is Holten 12 zeer eervol ten onder gegaan. Stovo 5 - Holten 6 De goede gewoonte van de afgelo pen jaren om na de feestavond een eclatante overwinning te behalen is dit jaar verbroken; Holten 6 heeft het tegen Stevo niet kunnen red den. De overwinning was voor de club die daar eigeniyk geen aan spraak op kon maken. Na een fu rieus begin waarby de aanvallen op het doel van Stevo elkaar met de regelmaat van de klok opvolgden, wist Holten slechts een keer te sco ren. Dit was te weinig om met een veilig gevoel aan de thee te kunnen beginnen. Stevo putte zoveel moed uit dat er na de pauze twee totaal andere elftallen tegenover elkaar stonden: een zelfbewust elftal uit Geesteren en een teafh uit Holten dat zo nu en dan een steek liet val len. Twee werden Holten daarvan noodlottig waarby „vrouwe Fortu- na" het vyfde van Stevo wel een handje hielp. Toen Herman Bies- ters in de slotfase een aanval uit het boekje met een klasse-kopbal dacht af te ronden, stak de doel man van Stevo daar met een ka tachtige reaktie een stokje voor en Holten zes kreeg daardoor het ruim verdiende puntje niet. niing voor heren 1 van 2-1, maar met een kleine kater van een rede- ïyke wedstrijd, waarin de spanning hoogty vierde en het spelpeil op een niet al te hoog pitje stond. Winst voor dames 1 Zaterdag 13 oktober begaf Dames 1 zich naar Nyverdai om daar dt strijd aan te gaan tegen het gepro moveerde Flash 3. Mintonette ging goed van start, door goede opsla gen werd Flash onder druk gezet. Al snel vochten die dames terug. Het werd een set met sterke en zwakke momenten. Mintonette won de set met 14-11. De tweede set gaf ook een mat en fantasieloos spelbeeld te zien. Er werden veel onnodige fouten gemaakt. Vooral de opslagen wilden niet goed luk ken. Beide partyen profiteerden van eikaars fouten, Mintonette won de set met 15-10. In de derde set waren de dames van plan de fantasie te laten werken. In het be gin lukte dit inderdaad. Er lukten zelfs enkele kortjes en ook de op slagen brachten de Flash-dames in de problemen. Mintonette kwam voor met 14-9 en dacht dat de stryd gestreden was. Flash kwam echter terug tot 14-14. Gelukkig kreeg Mintonette de opslag en behaalde snel de 2 noodzakeiyke punten. Al met al een zeer matige wedstrijd, eindstand 0-3. Mintonette meisjes adspiranten BB Op zaterdag 6 oktober moest Min tonette BB spelen tegen Krekkers B (Albergen). De eerste set werd heel goed en met frisse moed be gonnen, en daardoor werd deze dan ook met 15-10 gewonnen. Ook de tweede set ging prima tot Krekkers punten begonnen te scoren. Het werd zelfs 13-14, maar toen kreeg Mintonette de opslag terug en werd 14-14, 15-14 en 16-14, weer een set gewonnen. Maar de derde set, o, wat ging die slecht, zodoende werd deze dan ook met 15-6 verloren. Nou, dan de vierde set maar beter. Maar nee hoor, die ging zelfs nog slechter, deze verloren ze met 18-2. Gelukkig toch nog geiykspel, dus 1 punt. Op vrijdagavond 12 oktober moest Mintonette BB tegen de Zwaluwen spelen. De eerste set werd met 15-17 verloren. De tweede set werd met 15-12 gewonnen, de derde set werd met 15-7 gewonnen en de vierde zet werd zelfs met 15-2 gewonnen. Dit kwam vooral door de goede opsla gen en het voortreffeiyke samens pel tussen de meisjes. Maar het be- 1 angry kste is toch dat het een leuke wedstrijd was. Mintonette meisjes adspiranten BA Na een klein misverstand kon op vrijdagavond 12 oktober toch be gonnen worden met de wedstrijd Mintonette BA tegen Vrivo B. De eerste set was niet al te best en werd dan ook met 15-4 verloren. In de tweede set waren de meisjes be ter en het werd 15-2, dit kwam vooral door de goede opslag van de Mintonette meisjes. Hiema kwam er een inzinking en de derde zet werd met 15-0 verloren. Toen moes ten ze de vierde set winnen, dit was dan ook de spannendste set, en werd met 15-11 gewonnen. De meis jes konden met een geiyke stand naar huis gaan. Programma Vrijdag 19-10 (19.00) meisjes junlbren Flash B (19.00) meisjes adsp, A - Vrivo B 19.00heren 2 - Flash 3 (20.15) dames 2 - SWN 1 (20.15) dames 3-Dames 4 (20.15) heren 1 - Flash 4 (19.00) Vrivo - meisjes adsp. BB (Vriezenveen) (19.00-20.30) recreanten dames en heren (Hen gevelde) Vrijdag 26-10 (19.00) meisjes junioren Kuipers (19.00) heren 2 - Mar kelo 1 (19.00) jongens adsp. - Flash B (20.15) dames 3 - Flash 8 (20.15)dames4-Flash7 (20.45) dames 1 - Blok

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 15