iesprek met W. J. Alberts, coördinator opvangcentrum Vietnamese vluchtelingen Resultaten volleybal competitie Mintonette Ds. Vons sprak voor Chr. Plattelandsvrouwen Kinderboekenweek in de openbare bibliotheek Handbaltrainingen weer in de zaal Mintonette mini- volleybaltoernooi HOLTEN STEVIGER AANKOP Geslaagd recreanten- toernooi TC „Holten uishoud- ""hobbyb eurs Gezelligheidsfietstocht De Vriendenschaar Meisjes- adspiranten wonnen Modelshow in motel Holten lanfr IF Mooie opbrengst BURGERLIJKE STAND HOLTENS NIEUWSBLAD AGENDA HOLTENS NIEUWSBLAD - 5 OKTOBER 1979 - PAG, 15 urd mol •ingen idat we aanvankelijk werden overrompeld door de een begin worden gemaakt met het >mst van de Viëtnamese bootvluchtelingen naar Holten geven van taallessen aan personen ibben we in het eerste begin hier en daar echt moeten boven 18 jaar. Deze lessen zullen in iproviseren om deze mensen goed op te vangen. Nu we het opvangcentrum worden gege- Ie eerste opvangfase achter de rug hebben kan er gewerkt lorden aan integratie van deze mensen in de Westerse ittuur en Nederlandse samenleving". Dit zei de heer W. J. Ilberts, maatschappelijk werker, belast met de dage- ie leiding in het opvangcentrum voor de viëtnamese otvluchtelingen op de Holterberg, tijdens een kort ge- irekje met onze redaktioneie medewerker. groep: ^oor de eerste opvang werd aan* nkelyk een voorlopige werk- 3 gevormd De leden van deze p hebben tijdens de eerste ivangperiode geweldig veel werk t en het is voor een zeer groot 1 aan de inzet van deze mensen Ie danken dat alles zo vlot en goed |s verlopen", zo vervolgde de heer die vervolgens vertelde intussen een definitieve is samengesteld en een verdeling binnen deze kern groep heeft plaatsgevonden, en wel Van vrijdag 12 toten met zondag 21 aktober wordt in de Bornse evene mentenhal de vijfde huishoud- iobbybeurs gehouden op een op pervlakte van 8000 m2. Bijna alles op elk gebied is er voor iedereen te bewonderen; nieuwtjes uit stad en land tussen informatie over aller hande belangrijke zaken, vermaak en vertier voor de jeugd en hier en daar een hapje en een drankje voor iedereen, dót is de formule voor dit geweldige spektakel in Bome. Dat men bovendien gezorgd heeft voor een voldoende aantal parkeer plaatsen is vermeldenswaard. Elk jaar weer iets anders, elk jaar weer iets nieuws, zo ook dit jaar. Op de eerste plaats is er weer een unicum aanwezig: de oudste klom penmachine van Nederland. U kunt bekijken hoe men vroeger van een stuk hout een prachtige klomp wist te vervaardigen. Ook de rijwiel- en bromfietsstand moet u niet missen: grote kans dat een be kend wielrenner uit onze regio er handtekeningen staat uit te delen! Te zijn zijn de nieuwste snufjes op het gebied van windsurfing, sunfis- hing en skate board riding Bij de Ivory Tower platenmaatschappij zult u vast en zeker enkele artiesten van „Twente Plat" tegen het lijf lo pen. Elke dag is er wel een kort op treden van Nederland's meest Twentse cabaretgroep Ook op het gebied van de nieuwste gereeds chappen, de modernste keukens, de lekkerste hot-dogs, het leukste speelgoed en de mooist klinkende orgels slaat men in Bome de plank niet mis! Speciaal voor de modebewuste dames is een zeer smaakvolle „mo- dehoek" ingericht De organisato ren hebben speciaal hiervoor in dit gedeelte van de evenementenhal het plafond laten verlagen, terwijl er in de gehele hoek eenzelfde vloerbedekking is gelegd Men vindt er gerenommeerde, regionale modezaken die maar liefst zes keer per dag wervelende, glansrijke mo deshows zullen verzorgen. als volgt: dhr. G.H. Dijkerman, Diessenplasstraat 9, voorzitter van de kerngroep en tevens belast met school- en studiezaken betreffende onze Zuid-Viëtnamese gasten. Mw. H.G. Beltman, Tuinstraat 12, se cretaresse van de kerngroep, Mw. H.G. Robers, Raalterweg 15, pen- ningmeesteresse van de kerngroep, Dhr. W.J. Alberts, belast met de dagelijkse leiding en coördinator in het opvangcentrum, hotel „De Hol terberg", dagelijks te bereiken on der tel. nr. 3636. Mej. A.M. Lunsing, Diessenplasstraat 34 en dhr. J. Neurink, Schuttersweg 13, beide personen hebben de begeleiding van de gastgezinnen op zich geno men. Mw. G. Wiersema, Gaardens- traat 28. Zij verzorgt en coördineert het vervoer zoals bijvoorbeeld van en naar het medisch centrum etc. Dhr. H. Kampman, werkzaam bij de Stichting voor Sociaal- en Cul- tureelwerk. Hij zorgt uiteraard voor de nodige sociale en culturele aktiviteiten ten behoeve van de Viëtnamezen. Gastgezinnen „Tijdens de voorlichtingsavond voor de Holtense bevolking hebben zich niet minder dan 32 gastgezin nen en een groot aantal vrijwilli gers aangemeld. Met dit grote aan tal aanmeldingen waren we erg in genomen omdat dat meer keuze mogelijkheden gaf. Voor het be vorderen van goede contacten is het ondermeer belangrijk dat er een zo goed mogelijke overeens temming bestaat tussen de sa menstelling van het gastgezin en de daaraan te koppelen Viëtname zen. Intussen heeft al een koppe ling plaats gehad met 16 gastge zinnen. Uiteraard hebben we de overige vrijwilligers hierover intus sen ingelicht. Deze gezinnen hou den we graag als reserve achter de hand want je weet tevoren nooit of het met de gastgezinnen wel klikt", aldus de heer Alberts, die vertelde dat de kerngroep ook met deze ge zinnen contacten wil blijven on derhouden door ze maandelijks een informatiebrief te sturen. Over het algemeen was hij van mening dat de contacten met de gastgezinnen erg goed verlopen, ondanks de taalbarrière. Gezondheid Op dinsdag en woensdag (25 en 26 sept.) hebben alle Viëtnamezen deelgenomen aan een volledig me disch onderzoek, nadat ze bij aan komst al waren doorgelicht. Bij dit medisch onderzoek, ingesteld oor het Centraal Medisch Team voor vluchtelingen, zfjn gelukkig geen ziekte- of ondervoedingsverschijn selen gebleken. Integendeel, over het algemeen schijnt men over een goede lichamelijke conditie te be schikken", aldus de heer Alberts. Scholing In de eerste week van oktober z werden aangetrokken. In totaal zal 400 uur les worden gegeven, gedu rende 4 uur per dag. Uiteraard zal daarbij de klemtoon worden gelegd op het aanleren van de Neder landse taal. Overigens zullen niet alle Viëtnamezen aan deze lessen deelnemen. Met name de oma's hebben gezegd „Wij zullen wel op de kinderen passen", aldus een la chende Alberts. Voor de jeugd be neden de 18 jaar komen er 17 in aanmerking voor de lagere school. De bedoeling is deze jeugd bijeen te houden en onder te brengen in een lokaal van één der lagere scholen. Deze klas zal uiteraard gaan wer ken met een aangepast lespro gramma, waarbij ook weer de klemtoon op het aanleren van onze taal zal worden gelegd. Daarnaast is er ook een vrij grote groep leer lingen die meer neigen naar MAVO niveau. Deze groep zal in hetzelfde schoolgebouw worden onderge bracht als de lagere schooljeugd. Het voordeel hiervan is dat ze el kaar kunnen begeleiden op de weg van en naar school en dat ze ook direkt met de Holtense school jeugd in contact worden gebracht waardoor ze sneller integreren. Bfj dit alles hebben we geweldig stimu lerende ervaringen opgedaan met de onderwijsinsprecties en dat mag ook wel eens gezegd worden", aldus Alberts. Kleding Ja, wat de kleding betreft hebben we gewoon perplex gestaan over hoe de Holtenaren massaal in be weging kwamen. Binnen de kortste keren bracht de bevolking een ge weldige berg kleding bijeen. Zo zie je maar weer dat ook de generatie van nu best tot hulp bereid is en echt niet zo voor zichzelf leeft als vaak wordt beweerd. Hoewel we erg veel kleding konden gebruiken is er toch ook veel blijven liggen omdat het domweg niet bleek te passen. De Vietnamezen hebben nu eenmaal heel andere proporties dan wij. Neem alleen al de voet maat. De voeten van Vietnamezen zijn over het algemeen veel korter maar ook weer veel breder dan de onze. Zelfs in de best gesorteerde schoenenzaak is het erg moeilijk een paar passende schoenen voor hen te vinden. Datzelfde geldt in feite ook voor de kleding. En omdat wij ook niet wisten wat wij met die niet passende kleding aan moesten is dat tenslotte ter beschikking ge steld aan het Leger des Heils en zijn we er dus zeker van dat het een goede bestemming zal krijgen, zoals dat uiteindelijk toch ook door de gulle gevers is bedoeld", aldus de heer Alberts. Remise dames 1 Vrijdagavond 28 september begon de competitie van dames 1 met een uitwedstrijd tegen Tornado in rubbergen. Het team, bestaande uit Alie, Fenny, Anke, Wietske, Frederique en Hieke, kon in de eerste set nog niet in het spelritme komen. De set ging dan ook met 9-15 naar de tegenpartij. Er moest in de volgende sets dus wel iets ge beuren, wilde deze eerste wedstrijd niet in verlies eindigen en inder daad ging de tweede set aanmerke lijk beter. Er werd leuk gespeeld en dankzij goede set-ups en smashes wonnen we deze set (15-8). In de volgende set was het een gelijkop- gaande strijd en ondanks enige keiharde smashes van Anke moes ten we deze set toch prijsgeven (13-15). De vierde en laatste set be loofde erg spannend te worden. Er moest keihard gewerkt worden om uit deze wedstrijd alsnog een punt te halen. Uiteindelijk is dat gelukt. De laatste set werd door ons ge wonnen met 16-14, zodat de weds trijd in een gelijkspel eindigde (2-2). Winst heren 1 Het eerste optreden van heren 1 in de nieuwe formatie heeft de volle 3 competitiepunten opgeleverd. Ja, u leest het goed: 3 punten want vanaf heden telt iedere gewonnen set voor één punt; een wedstrijd duurt altijd 3 sets (alleen in afd. Nij- verdal). Slechts vier spelers van het vorige seizoen zijn nog over in Min- tonette's eerste: spelverdelers Jan Herman ten Kampe, Paul de Vrijer en Albrecht Bulsink en aanvaller Bert van Harmeien. Drie nieuw komers daarnaast zijn Hans Beef- tink, Roland van de Mark en Johan Muller. Tegenstander van vrijdag j.l. in de Holtense sporthal was Rivo 4. Geen te duchten tegen stander, wat al snel zou blijken. Na een wat rommelige start van beide kanten wist Mintonette snel orde op zaken te stellen bij Rivo bleef het doorrommelen. Technisch wa ren de Holtenaren veruit hun te genstander de baas. Enkele ge slaagde aanvallen „over de hele" en „middendoor" naast weinig fou tieve en vaak scherpe serves waren voldoende om Rivo vla 15-7,15-6 en 15-5 op de knieën te dwingen. De werkelijke sterkte van het huidige Onkosten „Ja, wat de onkosten betreft zitten we als kerngroep in zekere zin met een financieel probleem, waarvoor geen fondsen beschikbaar zijn. We zitten wat met onvermijdelijke kosten zoals postzegels en zo. En als er bezoekers in het opvangcen trum verschijnen is het minste wat je toch kunt doen het aanbieden van een kopje koffie. Hiervoor is geen geld beschikbaar en we voelen dat toch wel een beetje als een remmende factor", aldus de heer Alberts. Wellicht weten de Holte naren ook hiervoor de oplossing door een bijdrage te storten bij de Rabobank, giro 875587, rek.nr. 32.85.31.472, t.n.v. „Bootvluchte lingen Holten" (red.) Informatie De kerngroep is thans bezig me het opzetten van een maandelijks informatieblaadje, hetwelk aan alle betrokkenen zal worden toege zonden. eerste zal mogelijk vrijdag 5 okto ber kunnen blijken als het tweede van Flash op bezoek komt. Competie-programma Mintonette volleybal vrijdag 5-10 (19.00) meisjes adsp. A - Kuipers B; (19.00) heren 1-Flash 2; (19.00) heren 2 - Rivo 4; (20,15) da mes 2 - Flash 6; (20.45) dames 1 - Rivo zaterdag 6-10 (13.30) Holyoke - meisjes junioren (Enter); (13.00) Zwaluwen - meisjes adsp. BA (Al melo); (12.00) Krekkers B - meisjes adsp. BB (Albergen); (15.30) Flash A - jongens adspiranten (Nijverdal) maandag 8-10 (20.00) Flash 4 - heren 3 (Nijverdal vrijdag 12-10 (19.00) meisjes junio ren - Eversberg; (19.00) meisjes adsp. BB - Zwaluwen; (19.00) meis jes adsp. B A - Vrivo; (20.15) heren 2 - heren 1; (20.15) heren 3 - Markelo 1; (20.30) Markelo 2 - dames 2 (Marke lo) Kinderboekenweek, een jaarlijks terugkomend feest in veel Nederlandse jeugdbibliotheken In bescheiden mate neemt de Holter bibliotheek deel aan de feestvreugde „Niet te geloven" is het motto van het leespro gramma van dit jaar De „oplettende lezertjes" kunnen na deelname in het bezit komen van het „Citatenvinders - diploma". Voor de Jongste bibliot heekbezoekers zijn er kleurplaten, ballonnen enz. De kinderboekenschrijfster Corrie Hafkamp vertelde voor de zesde klas sen van twee Holter basisscholen over haar werk, en las voor uit haar nieuwste nog niet voltooide boek. Kinderboekenweek 1979 - Jaar van het kind 1979 In tegenstelling tot het plezier van onze kinderen in de kinderboekenweek staat de armoede v an de kinderen in de derde wereld Daarom vindt u in de bibliotheek naast de tentoonstelling van de bekroonde kinderboeken een expositie van foto's van Unicef Tot eind oktober is de collectie foto's te bezichtigen gedurende de openingstijden van de bibliotheek: maandag van 14 30 tot 17 30 uur en van 18 30 tot 20 00 uur Woensdag van 10 00 tot 12 30 uur en van 14 30 tot 17.30 uur Vrijdag van 14 30 tot 17.30 uur en van 18.30 tot 20.00 uur. In de druk bezochte eerste bijeen komst van het nieuwe seizoen sprak voor de afd. Holten van de Chr. Plattelandsvrouwen Bond (CPB) ds. W. Vons over het onder werp „Omgaan met de bijbel en ons gedrag in de kerk". Omgaan met de bijbel zo zei spr. is iets merkwaardigs. Het is geen boek zonder meer. We stuiten hierin op God, joden, volkeren. Het is geen boek om cultuur op te doen, nee, wil je contact met God opbou wen, dat is het noodzaak de bijbel te kennen. Ook o a Johannes Cal- vijn heeft dat onderstreept en ge zegd God kun je niet alleen leren kennen door de natuur, dat is een zwijgende grootheid, daarin vind Je geen troost. Ook de „Tien gebo den" zijn tot op de dag van heden nog steeds actueel Wij moeten onze eigen ideeën over God op zij zetten, alleen uit de bijbel moeten we Hem leren kennen. Er worden momenteel meer bijbels verspreid dan ooit te voren Gods Woord is in 1549 talen vertaald Er is enorm veel studie gemaakt over de bijbel en in 't bijzonder in Amerika wordt heel veel aan bij belwetenschap gedaan Over ons gedrag in de kerk zei ds. Vons „waar twee of drie in Mijn naam vergaderd zijn, daar ben Ik in hun midden". Daar hoort men de stem van de levende Heer, daarom een stil meeluisterend oor. Na de lezing was er gelegenheid om vragen te stellen en hiervan werd druk ge bruik gemaakt De presidente mevr. C.H. van Iperen-Esseboom bracht ds. Vons namens allen dank voor zijn boeiende referaat. FF FF Zondag 30 september organiseerde C.J V „De Vriendenschaar" voor de donateurs een gezelligheidsrit. Ruim 170 personen namen hieraan leel Op verschillende plaatsen in le Beuseberg waren 9 posten ver spreid Deze posten kon men vin- len door de route te rijden volgens iet route-kaartje Bij aankomst bij ?en controle-post meldde men zich ?n gooide met een speciale dobbel steen Hierna speelde men het spel Bij de start kregen de deelnemers een vraag of een opdracht die ze onderweg moesten beantwoorden. Bij de punten die ze behaalden speelde geluk een grote rol. De tocht werd uiteindelijk gewon nen door Joh Kolkman, Oude De- venterweg en W Meuleman, Bor- keldsweg De start was bij de fam. Schooien, Kwintenweg en de finish was ca. 16 00 uur bij „Irene" De fietstocht werd uitgezet door J Schooien, Epe en J Markvoort, Holten. Ter voorbereiding op het zaalcompetitiegebeuren starten m.i.v. 1 oktober de trainingen weer in de sporthal. Het seniorenteam speelde reeds een tweetal oefenwedstrijden tegen D.H.V. uit Delden en W.S.V. '38 uit Deven ter. In de eerste wedstrijd werd verloren met 26-11De wedstrijd tegen het sterke W.S.V. toonde reeds een veel sterker Holten. Bij rust keek Holten tegen een 9-10 achterstand aan, maar kwam in de tweede helft met vaak prima spel tot de verdiende 18-14 overwinning. Het Holtense herenteam speelt dit zaalseizoen een klasse hoger. De veranderde competitieopzet heeft de competitieleider doen besluiten Holten van de derde naar de tweede klasse te laten promoveren. De trainingen zijn dit seizoen als volgt: ma 1700-18.00 Pupillen do 18.00-18.45 Adspiranten B en A3 do 18.45-19.30 Adspiranten Al en A2 do 19.30-20.30 Dames junioren en recreanten do 20.30-21.30 Heren senioren. De meisjes adspiranten A van de volleybalclub „Mintonette" speel den hun eerste competitieweds trijd tegen „Kuipers A" in Goor. De jongelui wonnen de eerste set met 15-12, gingen bij de 2e set met 7-15 de boot in maar herstelden zich toen en wonnen de 3e en 4e set resp. met 15-10 en 15-12. 't Was een spannende wedstrijd. De in Holten voor het Prinses Beat- rixfonds gehouden collecte heeft f4788,24 opgebracht. Het plaat selijk comité dankt allen die aan dit mooie resultaat hebben meege werkt heel hartelijk. De in juni opgerichte Modelauto club „Oost-Nederland" (Macon) houdt zaterdag in motel Holten aan de Al in de Beuseberg haar eerste show. Er zijn een groot aan tal modelmotoren, oldtimers en vrachtauto's te bezichtigen. De modellen, van verschillende schaal, zijn eigendom van de Ma- conleden. De show is geopend van 's morgens 10 tot 's middags 4 uur. Geboren: Claudia Aleida Maria dv A.WJ3. Kappert en W.A.M. Landeweer; Annemenke Maria Wilhelmina dv R.HB Bos en M.J.B. Kamphuis; Elizabeth Maria dv H.A. Poortman en J.M. Schuiterd; Kirsten dv H. Stukker en H.A. Hofenk (geb. te Deventer); Patrick William zv W.J.H. Piechnick en E. Reeves (geb. te Deventer); Jorrit Jelle zv W.M. Veneklaas Slots en G.W. Rui terkamp (geb. te Deventer). Overleden: T Horstman-Kroeze, oud 72 jaar. Holten; L. Faber, oud 77 jaar, Hol ten (overl. te Hengelo O); H.J. Pin- kert, oud 86 jaar, Holten (overl. te Deventer); J.J.E. Wolters- Versprille, oud 78 jaar, Holten (overleden te Deventer). Ondertrouwd: J.G Bielderman, oud 22 jaar, Lo- chem en: G. Krekel, oud 21 jaar. Holten. Op zaterdag 29 september werd er in de sporthal 't Mossink een toer nooi gehouden voor de mini's. De teams die waren uitgenodigd, kwamen uit Nijverdal, Haaksber gen, Almelo en Goor Om negen uur werd gestart met de wedstrijden. De leiding was in handen van Arie Langendoen. De uitslagen zijn: Meisjes A: 1. Eversberg C; 2. Ever sberg A; 3. Verdan A; 4. Mintonette C (Tonnie, Linda, Lini, Jolanda, Guusta, Willeke en Ageeth); 5. Min tonette A (Marianne, Ingrid, Rinda, Agnes, Annet en Ingrid); 6. Kuipers A; 7. Eversberg B; 8. Mintonette B (Hermien, Marielle, Nicole, Annet, Evelien en Ria). Meisjes B: 1. Verdan B; 2. Minto- Advertentie-adviseur: W. FREDERIKS Prins Hendrikstraat 18 Nijverdal telefoon 05486-13264 Advertenties en abonnementen kunt u in Holten opgeven bij G. W. KNAPEN Larenseweg 3. tel. 1224 tot 's woensdags 15.00 uur In Bathmen bij: H. V00GSGEERD Deventerweg 34 - tel. 1665 tot 's woensdags 12.00 uur BIOSCOOP-ALMELO (5 t.e.m. 13 okt) PALACE vr. ma. di. wo. 14.30 20.00 uur Grijp- stra en de Gier 12 jr. za. zo. 14.30 18.45 21.15 uur idem VAROSSIEAU vr. lma. di. wo. 14.30 20.00 uur City on Fire 12 jr. za. 18.45 21.00 uur idem zo. 14.30 18.45 21.00 uur idem za. 23.15 Sexmovie special 18 jr. nette D (Bianca, Marieke, Inge, Yvonne en Heieen). Jongens A: 1. Zwaluwen B; 2. Zwa luwen A; 3. Verdan D; 4. Veran C; 5. Zwaluwen C; 6. Mintonette E (Si mon, Renê, Frank en Arjan); 7. Kuipers B. Dat goed serveren belangrijk is hebben de meisjes en jongens goed gemerkt. Bij de jongens en meisjes A gaf de eerste bal in het begin veel problemen. Ze mochten de bal n.l. niet vangen maar moesten boven- of onderhands spelen. Later wer den praktisch alle ballen onder hands gespeeld. Er heerste veel spelvreugde Dankzij de goede lei ding en met de hulp van begelei ders en scheidsrechters verliep deze ochtend vlot en gezellig. Door de eclatante 6-1 overwinning op U.D. van zondag en de uitkoms ten der voorgaande wedstrijden heeft Holten zich nu een goede uit gangspositie geschapen voor de verdere competitie. „Een goed be gin is het halve werk" zegt het spreekwoord. Het komt er nu op aan dit goede begin verder te vol tooien. De overige uitslagen waren: WDL-Unison 4-0, Rood Zwart- Berghuizen 3-0, Avanti-Losser 0-2, De Tukkers-Reutum 0-2, ABS- Tubantia 0-0. De ranglijst ziet er nu als volgt uit: Holten Reutum ABS Unisson WDL Rood Zwart Losser De Tukkers Berghuizen Tubantia A v anti UD Zondag: Berghuizen-UD, Zwart, 8-8 9-5 5 4 1 0 9 18-7 5 3 117 11-4 5 2 3 0 7 6-3 5 3 117 5 3 0 2 6 5 3 0 2 6 9-6 5 2 0 3 4 6-9 5 2 0 3 4 5-9 5 1 2 2 4 6-11 5 1 1 3 3 8-11 5 1 1 3 3 7-11 5 0 0 0 3-13 Hol ten-WDL, Losser-Rood Reutum-Avanti, Tubantia-De Tukkers, Unisson- ABS ff Voor de tweede keer dit jaar werd voor de recreanten binnen de Tennis Club „Holten" een toumooi ge organiseerd. Hoewel voor het begrip recreant binnen de Holtense Tennisclub nog geen precieze omschrijving is gegeven moet hierbij ge dacht worden aan die leden, die vanwege hun geringere tenniservaring nog niet aan competities e.d. deelnemen. Ondanks het gevorderde tennissei- zoen en de reeds begonnen compe tities van de wintersporten kon tournooiorganisator Peter Arendse 36 deelnemers verwelkomen Sa men met Jan Schuchard had hij een fraai tournooischema ge maakt, waardoor iedere deelnemer vier keer met telkens een andere partner gedurende een half uur kon spelen. De sfeer was uitstekend, de telling nog niet professioneel en het weer bleef bij dit alles niet achter. .Passend in de sfeer van dit toumooi werden de prijzen niet alleen aan de spelers en speelsters met de meeste punten uitgereikt maar ook aan enkele minder fortuinlijken De .hoofdprijzen" kwamen terecht bi. Leo Tiele en Bill Hermsen. Na het „dag-zon toumooi" a.s. zon dag moet het tennisseizoen als ge sloten beschouwd worden. Maai met onze „All weather" baner hoeft dit niet te betekenen dat hel racket geolied en gepoetst diep in de kast moet worden opgeborgen Wanneer men wil blijven tennissen twee jaar geleden is dat een groepje op één weekend na de gehele winter gelukt - dan valt wel aan te raden een vaste partner te zoeken. Af- .schrijven zal er niet meer bij zijn maar de kans dat nog iemand op goed geluk naar de baan komt, is gering. Ledenvergadering Voorlopig is als datum o_r de le denvergadering maancag 26 no vember uitgekozen. In verband met de belangrijkheid van dezd vergadering wordt ieder lid ver zocht deze datum nu reeds in zijd agenda te noteren. Voorbereidend tennis (n het volgende Holtens Nieuws- olad kunt U uitgebreidere informa tie verwachten over de propagan- iamiddag maandag 22 oktober in le sporthal Daar kunner .de leer ingen van de basisscholen op ac ieve wijze kennis maken Tiet di .ennissport.

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 15