Verlies voor slecht spelend Blauw Wit hoek mm Mintonette mini-volleybal Resultaten Blauw Wit rogramma Hauw Wit Resultaten Blauw Wit Druk volleybalweekend Mintonette dames Uitslagen Schaakclub PUPILLEN Oud-speler Blauw Wit naar Scherpenzeel ede slechste wedstrijd van lauw Wit tot nu toe dat as zaterdagmiddag de ndconelusie na de weds- ijd DVO-Blauw Wit, aarbij de Blauw Witters et een 2-0 nederlaag door Almelose formatie naar nis werden gestuurd. immusïKHniw HOLTENS NIEUWSBLAD 28 SEPTEMBER 1979 - PAG. 15 door de Nyverdalse scheids- chter Poffers geleide wedstrijd op •t kleine veld van DVO gaf reeds de 4e minuut de eerste treffer te en Door enkele kapitale verdedi ngsfouten moest Blauw doelman aalman ver uit zijn doel komen n te proberen nog redding te rengen. maar toen ook hij werd nspeeld, zag verdediger Bolink ■en andere oplossing dan de bal et de hand uit het doel te slaan e bal kwam op de elfmeter stip en VO speler Ever schoot de penalty fheerst tn het net DVO kan nu it spel maken en Blauw Wit had >en enkel antwoord op het spel in de gastheren Er werd traag ge teeld, de inzet ontbrak volledig ter alle Unie s. Blauw Wit leek to ial uitgeblust In de 27e minuut leek het er even op dat er een kente ring zou komen, toen Jan Verveda een vrije schop mocht nemen en deze door Klein Nagelvoort net na ast werd geschoten Enkele minu ten later echter waren de Blauw Witters alweer in slaap gesukkeld en kon DVO speler Grob op het middenveld rustig de bal aanne men en de niet reagerende Blauw Wit achterhoede passeren om 2-0 te scoren De klok gaf 35 minuten aan toen de Holtense formatie voor een nog grotere afgang werd gespaard, toen een Almelose speler voor open doel faalde Na de thee scheen Blauw Wit alle risico's te durven nemen Laatste man Harry ten Wolthuis verscheen op het mid denveld terwijl van Dijk eerder al was vervangen door Ep Beldman Het spel bleek echter te mat en de DVO ers hadden in de verdediging geen enkele moeite met de Blauw Witters De drang om toch nog te winnen was ver zoek en mede door het nemen van te veel risico kreeg de achterhoede opnieuw proble men toen in de 56ste minuut DVO kon aanvallen, maar bij de afwer king mistte. In de slotfase wilde Blauw Wit met enkele goede aanvallen toch nog wat doen. maar nu was het te laat en kon DVO door simpel wegwer ken de zaak afwerken Wanneer de Blauw Witters morgen in de thuis wedstrijd tegen Boswinkel weer dit spel spelen kunnen ze er op reke nen dat ze de boot in gaan met in de mast de rode lantaarn Er zal veel feller moeten worden gespeeld, de concentratie op de wedstrijd zal veel groter moeten rijn en het zoe ken naar excuus zal achterwege moeten worden gelaten. Er valt heel wat goed te maken. Huw Wit 1 Boswinkel 1 2.30 u IV '69-2 - Blauw Wit 3 12 00 u V 00 u Blauw Wit 4 - Eversberg 3 5 u Sp Rijssen 7 Blauw Wit 6 5u V 3 30 u Blauw Wit 5 MW 3 4 15 u.. Blauw Wit 2 is vrij. ^NIOREN Blauw Wit Al Ex- Isior A3 2 30 u Markvogels BI - buw Wit BI 11 00 u V 10 30 u auw Wit B2 Excelsior B3 11 00 Markvogels Cl - Blauw Wit Cl (5 U V 9 15 u. ÏPILLEN Blauw Wit Dl De leef Dl 11 00 u De Zweef D2 - lauw Wit D2 11 00 u V 10 15 u jflten D4 Blauw Wit D3 11 00 u Jol Ei Blauw wit Ei ïioo u v Jl5 u Blauw Wit E2 Enter E3 |00 u Holten F1 - Blauw wit F1 SP. Rijssen A2 - Blouw Wit Al Blauw Wit Al moestin Rijssen aan treden tegen het nog ongeslagen Sp Rijssen A2 dat slechts een wedstrijd gespeeld had Voor de wedstrijd werd de opdracht gege ven meteen te storen en de bal in de ploeg te houden Het eerste kwar tier twintig minuten was het pa niekvoetbal van Blauw Wit zijde Er werd veel te veel gemopperd in het veld met de nodige onrust en fouten De scheidsrechter moest hiervoor af en toe handelend op treden en in de 20e minuut keurde hij een doelpunt van Blauw Wit af toen uit een vrije trap in buitenspel positie werd gescoord Vijf minuten later was het wel raak toen Henk Dijkink scoorde na goed voorbe reidend werk van Richard Verveda en Henk Mekenkamp Na een half uur kon Blauw Wit de tweede tref fer aantekenen na een goede aan val over rechts Richard Verveda paste naar Henk Dijkink en Me- p Rijssen 4-Blauw Wit 5 la het eerste kwartier een gelij- opgaande strijd te hebben ge peeld kwam Rijssen duidelijk leer opzetten Vooral vla hun ge- aarlijk snelle vleugelspelers waar Ie BI Wtt-defensle maar moeilijk at op kon krijgen Voor de rust noest doelman Heemskerk drie naai naar het net door prachtscho- en van de 8p Rijssen voorhoede )e laagstaande zon hinderde hem e veel Na rust werd Kremer ver engen door Duteweert en pro- »eerde BI Wit de bakens te verzet en Men moest ondanks hard wer- ten de meerdere erkennen in Sp Ujssen dat nog 3 goals scoorde flak voor tijd redde O van Zeyts loor een prachtige omhaal uit een »mer de eer BI Wit verloor ver- llend van een duidelijk beter Sp tijssen. Houw Wit fr-SWN 10 Uat een plezierige voetbalmiddag 'oor het sesde had moeten worden lep uit op een deceptie Het zesde 'erloor deze thuiswedstrijd volko- nen terecht met 2-0 Men had deze niddag toch wel de steun van sup- porters. In de eerste helft, doch het oocht niet baten Men ging al dl- *ct na de aftrap in de aanval Het ras echter 8WN dat vla uitvallen en dan speciaal vla de rechtsbui ten, deze was niet te stuiten de score wist te openen Hlerby had men echter wel de hulp van de Blauw W1V achterhoede nodig 0-1 Het zesde probeerde hierna toch wel wat terug te doen maar het was wederom 8WN dat na een grove verdedigingsblunder de score wist op te voeren tot 0-2 Het dient ge zegd te worden dat het zesde enorm hard werkte en dat men toch wel goede scoringskansen kreeg doch deze benutte men niet Na de rust stond de eigenlijke zesde aanval op het veld en toen liep het spel toch welbeter Men miste echter toen de steun van de supporters deze wa ren tillen vertrokken Op êfa en dit was een oud sesde speler Indien 8WN beter met haar kansen was omgesprongen dan was de neder laag voor de Blauw Witters nog smadelijk er geweest Men had toch zeker nog 6 zeer goede scoringsmo- gelijkheden Een positief punt is toch wel het goede spel van mid denvelder Henk Zwiers van de laatste weken Houwen zo Henk! Deze middag lukte het niet doch men geeft zich niet gewonnen Wie weet gaat het a s zaterdag weer be ter Dit was een nuttige nederlaag en men staat weer met beide benen op de grond Wie weet was het een geval van onderschatting van de tegenstander? Blauw Wit 2 - Enter V. 5 In de thuiswedstrijd tegen de vijfde editie van Enter Vooruit wist het „tweede' de vierde zege in sue cessie te boeken Het ging echter deze keer beslist niet van een leien dakje Enter V bood hardnekkig tegenstand, waardoor Blauw Wit nauwelijks in haar spel kon komen Toch kwam men voor rust op voor sprong toen Henri Stam van de rand van het strafschopgebied een van de verdediging terugsprtnge nde bal hard en hoog inschoot Daarna werd de zaak wat onder schat waardoor Enter V sterk te rugkwam Dit resulteerde vlak voor rust in de gelijkmaker uit een hoekschop Na de rust een aanval lend Blauw Wit dat zich echter na uwelijks kansen wist te scheppen Men had grote moeite met de door de gasten gehanteerde buitenspel- val Bovendien was het goed oplet ten bi) de gevaarlijke uitvallen van Enter V Laatste man Jan Paal man die de voor het eerste elftal opgeroepen Ep Beldman op die plaats verving speelde echter een betrouwbare partij op deze voor hem vreemde plaats Het lukte Blauw Wit toch nog de al bijna met meer verwachte volle winst te pak ken Uit een snelle counter wtst An ton Beldsnyder na een prachtige pass van Henk Dasselaar, ko mende van eigen helft de buitens- pelval te omzeilen, de keeper te omspelen en raak te schieten A s. zaterdag is het tweede elftal vrij. kenkamp scoorde beheerst uit diens voorzet. Na een kwartier spe len in de 2e helft onderschepte de hard werkende Eric Aanstoot een aanval van Sp Rijssen passte naar Richard die Henk Mekenkamp aanspeelde, die met een solo op het doel afging, de keeper redde in eerste instantie maar toen die de bal voor de voeten van Henk Me kenkamp stompte was het wel raak Toch later kreeg Sp Rijssen een penalty wegens een handsbal van Henk Veldhuis, maar de straf schop werd naastgeschoten Club scheidsrechter Ligtenberg gaf Jerry Prins voor de 3e maal een „vermaning" wegens commentaar op de leiding Vijf minuten voor tijd kon Richard uit een hoekschop van Henk Dijkink inkoppen en be paalde de eindstand op 4-0. Hector C4 - Blauw Wit Cl In een aantrekkelijke wedstrijd is het C1 weer gelukt de volle winst te pakken Het was een gelijkop- gaande strijd, waarbij beide ploe gen de aanval zochten Hierdoor ontstonden gevaarlijke situaties voor beide doelen Maar door goed samenspel wist BI Wit in de 15e min de verdediging van Hector te doorbreken en bracht Henk met een mooi schot de stand op 0-1 Hector deed er toen alles aan om gelijk te maken maar'Gerrit, And- ries en Bert vormden een slide ach terhoede en sloegen de aanvallen goed af zodat men kon gaan rusten met een 0-1 voorsprong Direkt na rust was het Thijs die de bal achter de Hector doelman deed belanden 0-2 Hector probeerde nog wel aan te vallen maar de kracht was uit de aanval verdwenen en zo kon BI Wit de verdediging van Hector steeds meer onderdruk zetten Een hard schot van Thijs werd door de lat gekeerd maar drie minuten voor tijd wist André na een prachtige solo de stand op 0-3 te brengen Een verdiende overwinning Goed ge daan jongens! Blauw Wit B2 - PH B3 Na twee overwinningen moest B2 het opnemen tegen het sterke PH 3 Reeds na 5 minuten kwam Blauw Wit op achterstand en dat bete kende tevens paniek in de achter hoede De jongens ging „kluitjes" voetbal spelen dwz allemaal op een hoop Hierdoor kreeg PH de mogelijkheid op snelle uitvallen die voor rust resulteerden op een 4-0 voorsprong Blauw Wit speelde na rust wat brutaler en gemotiveerder tegen de grotere tegenstanders doch PH bepaalde mede dank zei een paar kapitale blunders in de Blauw Wit achterhoede de ein dstand op 8-0 Blauw Wit kwam na rust nog wel tot enkele tegen aan vallen maar nam het toch allemaal veel te gemakkelijk op vandaar die „dreun" van 8-0 Hopelijk een goede les voor B2 Met op z'n .boe- renflultjes' voetbal wint men geen wedstrijd Svvn dl - Blauw Wit dl In Nijverdal leed dl een totaal on nodige nederlaag tegen SWN dl Alle drie tegentreffers waren nl eer gevolg van grote blunders van ver dedigers SWN nam een 1-0 voor sprong doch Blauw Wit wist dit met een paar goede doelpunten om te zetten in een 2-1 voorsprong Het ging er op lijken dat de eerste zege van dit seizoen zou worden be haald Door het weggeven van twee doelpunten werd het echter toch nog een nederlaag. Qua veldspel was Blauw Wit echter geenszins de mindere en behoeven ze beslist niet op de laatste plaats terecht te ko men. Blauw Wit d2 - Mw '69 d2 Vol goede moed begon D2 tegen het nog zonder punten zijnde MVV Door een onoplettendheid in de achterhoede kwam MW echter al gauw aan de leiding. Direkt daarop wist uit een snel opgezette aanval Hans echter de gelijkmaker te sco ren Blauw Wit nam vervolgens een 3-1 voorsprong, maar MW hield dapper stand en wist nog voor rust op gelijke hoogte te komen (3-3) In de tweede helft was Blauw Wit op permachtig MVV wist echter dap perstand te houden D2 moest tot 2 minuten voor tijd wachten op de winnende treffer (van Frans) In de laatste minuut miste Hans nog een strafschop Al met al werd door de gehele ploeg goed gevoetbald Wat meer inzet is echter wel gewenst. Zaterdag a.s tegen de Zweef D2. Blauw Wit d3 - Enter v. d2 Ook in deze wedstrijd kon D3 niet met elf spelers aantreden. Het wegblijven en afmelden - zowel bij wedstrijden als training - gaat de spelers van D3 heel gemakkelijk af Het gevolg is dat steeds met te weinig spelers moet worden aange treden, waardoor meestal wordt verloren Jongens van D3, laat zien dat het ook anders kan Jullie lei ders rekenen op jullie!!! Tegen En ter V D2 werd gespeeld met 9 jon gens Toch wist D3 via Dick Abbink een 1-0 voorsprong te nemen na een goed opgezette aanval De weds trijd ging vrij gelijk op Toch wist Enter V voor de rust uit te lopen tot 1-3 In de tweede helft wist Blauw Wit nog tot 2-3 terug te komen, doch daarna moest D3 zich gewon nen geven en kon Enter V nog uit lopen tot 2-6 Deze nederlaag kan zonder meer worden toegeschreven aan het feit dat D3 maar 9 spelers had Deze 9 hebben bijzonder hun best gedaan Meer zat er echt niet voor hun in Jongens, volgende keer beter, maar dan wordt wel ge rekend op alle spelers van D3. Blauw Wit El - Svvn El In de eerste helft kon Blauw Wit duidelijk niet tegen de Nijverdal- lers op en moesten ze twee treffers incasseren (0-2) Na de rust ging het wat beteren al gauw wist Wim Mei link de achterstand terug te bren gen tot 1-2 Hierna kwamen er en kele kansen op de gelijkmaker doch deze werden gemist. Uiteinde lijk wist Marcel van Engbrink ech ter toch 2-2 te scoren Goed terug gekomen, jongens. De volgende keer een overwinning. Excelsior E4 - Blauw Wit E2 E2 wist ook de derde wedstrijd in de volle winst om te zetten en voert fier de ranglijst aan met 6 punten uit 3 wedstrijden. Ook tegen Ex celsior lie te n ze duidelij k zien dat ze de beste ploeg hadden Het werd een dik verdiende 4-0 .zege. Pieter Dorrestyn (2x), Henk Meijerink en Henk Potman zorgden voor de goaltjes Bets Blok deed onder de lat prima werk. Blauw Wit F1 - Rijssen V. 6 punten uit 3 wedstrijden, dat heeft ook het F-team behaald. Een prima resultaat van onze mini- voetballers. die duidelijk laten zien dat ze al heel wat aangeleerd heb ben. Tegen R. V ging het eerste niet zo gemakkelijk en kwamen ze zelfs op een 1-0 achterstand. Nog voorde rust wist Johan één van de vele kansen die hij deze wedstrijd kreeg in een doelpunt om te zetten. Na de rust was Blauw Wit veel sterker maar er werd te onrustig gespeeld, waardoor nog al wat kansen wer den gemist. Blauw Wit had het ge luk dat uit een corner een R.V.- spelertje de bal in eigen doel mikte (2-1). Daarna werd het nog 3-1 door Johan. De weer sterk spelende „laatste man" Andres scoorde nog bijna 4-1, doch zijn schot ging net naast. Zaterdag a.s tegen de F-pupillen van de s.v. Holten. Suc ces. SPORTPAGINA Tijdens een druk bezochte ledenvergadering van de H.C, Holten werd een geheel nieuwe bestuur gekozen. Tot voorzitter werd met al gemene stemmen gekozen de heer Clemens Sand- mann. De overige bestuurs leden zijn: mevr. D. Laurijs- sens, mevr. M. van Door- nick, Dhr. Ph. Heil, dhr. E. Kooy, dhr. B. Pfeffer en dhr. L. Scheltens. Dat er een moeilijke taak voor hen is weggelegd is duidelijk. Dat moge blijken uit de diverse kopstukken uit het vorige Holtens Nieuwsblad: de H.C. Holten krijgt" betere kleedkamers; de K.N.H.B. eist m.i.v. seizoen 1980/'81 betere hockeyvelden: taken voor het nieuwe bestuur! Ook het nog steeds groeiende aan tal jeugdleden zal zeker de bijzon dere aandacht van het bestuur blfj- ven vragen. Het nieuwe bestuur werd veel sukses toegewenst, waama de avond met een „gezel lig" drankje werd afgesloten. Uitslagen: zaterdag 22 sept.: Die ren BI - meisjes B: 3-3; Meisjes C - Almelo C2:5-1; Meisjes D - Haackey Dl: 0-7; D.K.S. B2 - Jongens B: 1-2; Jongens C - Almelo C3: 18-0; Ha "- key D2 - Jongens D: 2-1. Zondag 23 sept.: Heren 1 - E.H.V. 1: [giro 388000 Op vrijdag 21 september j.l speel den de Dondertmannetjes in 't Mossink een oefenwedstrijd tegen le klasser Sparta uit Zelhem Doordat het Mintonette-team niet kompleet was. speelden Annema- rie Numan en Ineke Vukkink uit Dames 2 deze wedstrijd mee Beide dames hadden Inmiddels al een wedstrijd in de benen tegen het tweede tam van Sparta Er werd goed gespeeld De dames lieten zien wat volleybal was Eenheid ln het team was er duidelijk Janny, Ineke en Annemarie zorgden voor verrassende set-ups, zodat Anke, Frederique. Alie en Wietske er een goede aanval uit konden halen Na 4 sets gespeeld te hebben was de stand gelijk (2-2) Zaterdag 22 september vertrokken de aanvalsters (Alle. Hleke, Freder ique Anke en Wietske) en de spel- verdeelsters (Fenny en Janny) naar Borculo voor een toernooi Er wer den 3 wedstrijden van 2 sets ge speeld Van Sparta-Wilhelmina (Enschede) werden belde sets met 15-7 gewonnen Op 1 september j.l hadden de dames nog van dat zelfde Sparta-Wilhelmina verloren! Er was dan ook duidelijk te zien dat het team van Mintonette veel beter speelde Gemini wilde alles eruit halen om thuis te winnen maar met de Dondertmannetjes tegen over zich luk t het hun niet de eerste 2-2; Heren 2 - E.H.V. 4: 2-0; Heren 3 - vrij; Nijverdal A - veteranen: 6-0. Programma: zaterdag 29 sept.: Meisjes V - Haackey B2: 10.30 u. o.l.v. dhr Hanewinkel en mevr. v.d. Sloot. Meisjes C - Goor Cl12.00 uur o.l.v. mevr. Hanewinkel en mej. Ter Doest. Nijverdal Dl - meisjes D: 11.00 uur, vertrek OAD: 10.15 uur; Hengelo C3 - jongens C: 12.15 uur, vertrek OAD: 11.00 uur; Jongens D Bully D2: 12.00 uur oJ.v. dhr. R. Boode en mevr. I. Scheltens. Vriendschappelijke wedstrijd: Jongens B - Almelo C: 14.00 uur o.l.v dhr. B. Pfeffer. Zondag 30 sept.: Goor 1 - Heren 1: 14.30 uur; Almelo 4 - Heren 2:13.30 uur; Heren 3 - Hengelo 5: 11.00 uur o.l.v. dhr. Scheltens en dhr. H. Vis- scher sr.; Hattem A - Veteranen: 10.00 uur. Donderdag 4 okt.: Nijverdal - Vete- rinnen: 14.00 uur, vertrek OAD: 13.15 uur. Traning: Woensdag 3 okt.: Heren 1 en 2: 19.00 uur. Donderdag 4 okt.: Conditietrai ning: 17.00 - 18.00 uur; Meisjes B en C; 18.00-19.00 uur: Jongens Ben C. Vrijdag 28 sept.: 16.00-17.00 uur: Meisjes sixes; 17.00-18.00 uur: Meis jes B; 18.00-19.00 uur: Jongens B. Zaterdag 29 sept.: Jongens sixes: 10.00 uur.; 9.30 - 10.00 uur: Meisjes D; 10.00 - 10.30 uur: Jongens C; 10.30 - 11.00 uur: Meisjes C; 11.00 - 11.30 uur: Jongens D. Van der Knaap en Middelink trof- 'en elkaar voor de negende keer De witspeler probeerde een voor hem nieuwe openingsopzet, het Kata- laans Damegambiet. Dit liep voor hem zeer slecht af Middelink zette de witte stelling onder zware druk. In het middenspel kon Van der Knaap de druk weer enigszins ver lichten, maar bij een iets te vroege opstoot van zijn f-pion overzag hij een wending die de kwaliteit plus pion kostte en dus tevens de partij. Beijer en Van Rijssen speelden het Spaans, waarin het lange tijd gelij- kop ging. Daar beide spelers be kend staan om hun vechtschaak, werd een zeer scherpe partij ver wacht. Dit gebeurde inderdaad, vooral in het eindspel waarin de zwartspeler twee pionnen offerde voor een felle aanval en daarbij „vergat" de kwaliteit te winnen. Toen Beijer de aanvallende stuk ken kon ruilen bleef er een voor hem gewonnen pionneneindspel Alle oud spelers van Blauw Wit 5 gaan saterdag 6 oktober naar Scherpenzeel voor het spelen van de retumwedatxyd tegen de oud spelers van het vijfde van de ZW „Vallelvogels" Mogelijk zijn er Blauw Wit veteranen die de voet- balspuiien moeten lenen Een ge lukkige bijkomstigheid is dat Blauw Wit 4 die zaterdag vri) af heeft en die Jongens zullen zeker bereidt zijn tot het verlenen van een vriendendienst Het vertrek ls bepaald op een uur vanaf „Meer manskamp" set te winnen Setwinst voor Min tonette (15-11) Door enkele pers oonlijke fouten lukte het de Hol tense dames niet de volgende set te winnen 15-12 voor Gemini. Nu nog tegen bruvoc, dat nog geen enkele set had gewonnen Tijdens deze wedstrijd werden veel punten gemaakt door goede serves. Er was weinig tegenstand. Mintonette hield het heft ln eigen handen door gevarieerd te gaan spelen. Setwins ten 15-4en 15-2 Tijdens het gehele toernooi zat er veel variatie in het spel Het team en niet te vergeten trainer/coach Jan Geels waren erg tevreden en gingen voldaan met hun le prijs (een standaardje) terug naar Holten Zondagochtend 23 september wa ren de dames om 10.00 uur al bezig met hun warming-up om daarna een oefenwedstrijd tegen le klasser Boemerang te spelen Het Eibergse team had een trainingsweekend ln Holten Arle Langendoen leidde de wedstrijd Mintonette had er zin ln Tijdens het Inslaan was te merken dat de Dondertmannetjes het vol leybalweekend goed wilden afslui ten Het werd een lust om naar te kijken Er werd enorm gevarieerd gespeeld De spelverdeelsters Janny en Fenny haalden er alles uit De aanvalsters Frederique, Alie Anke en Wietske knalden de ballen over het net, afgewisseld door taktlsche ballen Was dit de Mintonetteploeg?? Zeker!! Wat een Inzet! In de vierde set ging vermoeidheid een rol spelen bij Boemerang Min tonette bleef doorvechten De bo- venhandse serves waren supersnel De steken en kortjes bleven niet uit Er valt verder weinig op te merken over deze wedstrijd Het was grandioos wat de dames Heten zien Er werd gewonnen met 3- Tralner/coach Jan Oeels bedankte het team voor de fijne ochtenè Voldaan verliet ledereen het veld De kompetitie gaat beginnen met een team dat dit weekend heeft la ten zien wat het kan Team en trainer/coach veel succes! De derde ronde van de interne kompetitie kende wederom enige felle duels Nieuwkomer Eijzenga speelde met wit tegen Gervedink Nijhuis de Réti-opening, waarin beiden zich eerst terughoudend opstelden. Wit nam vervolgens het Initiatief, maar verloor na enige tijd een stuk tegen een pion en daarmee de partij. Scheperman en D. van* Beek speelden het Frans. De zwartspeler, die toch vaak deze verdediging gebruikt, liep een ach terstand in ontwikkeling op welke hem een stuk tegen een pion kost te. Hij liet zich hierdoor echter niet uit het veld slaan, maar wikkelde af naar het eindspel, waarbij hij twee pionnen verdiende. In het eindspel van paard en drie pionnen tegen zes pio nnen werd daarna tot remise besloten. De uitslagen waren als volgt: Van de Knaap-Middelink 0-1; Beijer-Van Rijssen 1-0; Scheperman-D. van Beek remise; Eijzinga-Gervedink Nijhuis 0-1; Aaftink-T. van Oijen 0-1; Van Lindenberg-Koelemay afgebro ken; Rietman-Roele 1-0; W. van Oijen-Jonkers afgebroken; Van Dalen-Kromdljk 1-0; Blits-Flantua 0-1. Door het gebezigde systeem kan er geen exacte ranglijst worden gege ven Aan kop staan momenteel Middelink, Van der Knaap en BeiJ- Op zaterdag 29 september a.s. zal in de sporthal in Holten weer klinken het enthousiaste gejuich van tien tallen jeugdige volleyballers en vol ley halsters. Mintonette organiseert dan name lijk een toernooi Er komen diverse teams uit Holten in het veld die het moeten gaan opnemen tegen teams uit Nijverdal („Eversberg'), Almelo („Zwaluwen"). Haaksber gen („Verdan") en Goor („Kuipers HDG") Om negen uur 's morgens zullen de eerste fluitsignalen klin ken voor de wedstrijden in de voor rondes Om ongeveer elf uur wor den de finalewedstrijden verspeeld, waama de prijsuitreiking volgt Wilt u eens kennis maken met deze tak van de volleybalsport, kom dan eens kij ken met uw zoon of dochter Voor inlichtingen ls er altijd ie mand aanwezig Tot zaterdag dan! Ouderavond Mintonette Ja. u leest het goed de volleybal vereniging Mintonette organiseert op donderdag 4 oktober a.s een kontaktavond voor de ouders van haar Jongste leden, te weten de mi- nlvoüeyballers en de adspiranten. Speciaal voor deze avond zijn en kele enthousiaste amateurfilmers het afgelopen voorjaar enige malen aan het filmen geweest tijdens wedstrijden en trainingen ln de sporthal. We zien op de film uiteraard de jeugd zelf, doch ook de trainer- coaches en de scheidsrechters aan het werk, terwijl op bepaalde mo menten het publiek zich ook niet onbetuigd laat. De bedoeling van deze ontmoe tingsavond ls vooral de kontakten te verbeteren tussen de vereniging en haar „achterban", namelijk de ouders van de jeugdleden. Kompetitieprogramma Mintonette Vrijdag 28-9: (19.00) adspiranten meisjes B (B)-Krekkers A; (19.00) adspiranten meisjes B (A)« Krekkers B; (19.00) adspiranten jongens-Kuipers HDG; (20.15) da mes 2-Flash 4; (20.15) heren 1-Rivo 4; (20.15) heren 3-Flash 3; (18.30) Kuipers A-adspiranten meisjes A (Goor); (20.15) Tornado-dames 1 (Tubbergen). Maandag 1-10: (l*jj£» tiawwN 1-dames 2 (Nijverdal), (19.00) Ho- lyoke 2-heren 2 (Nijverdal), (20.00) SVVN 2-dames 3 (Nijverdal), (21.00) Rivo 2-dames 4 (Nijverdal). Vrijdag 5-10: (19 00) meisjes adspi ranten A-Kuipers B, (19 00) heren 1-Flash 2, (19 00) heren 2-Rivo 4; (20 15) dames 2-Flash 6; (20.45) da mes i-Rivo.

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 15