Holten zet zegereeks tegen Rood-Zwart voort Ledenvergadering ZW „Blauw Wit" Grote ciubactie Programma SV Holten Resultaten sv Holten Restilfefe Holten Holten weer aan de kop PUPILLEN SENIOREN HUL'iiÜNS IMJ.Ü.U WüisLAL» - io ölar SPORTPAGINA Atfeytt- - 'jéfi Volgende week start de sv. Hol ten in samenwerking met de supportersclub de verkoop van de loten in het raam van de „Grote Clubactie" georgani seerd door de stichting de Ned. Dagbladpers. Tegen betaling van f 5.- bent u eigenaar van 4 loten, waardoor u meedingt naar één van de vele prachtige prijzen en de hoofdprijs van een 14-daagse reis naar Fuengirola voor maximaal 8 personen. Van de opbrengst der loten komt minimaal 80% ten goede van de clubkas van de sv. Holten. Hetis voor het derde jaar dat deze ac tie wordt gevoerd. Vorig jaar deden in onze regio 67 vereni gingen mee aan deze verloting, waarbij 88.900 loten werden verkocht, daardoor kon 89% van de opbrengst uitgekeerd worden aan de diverse vereni gingen. Wij hopen dat vele Hol tenaren deze actie zullen steu nen, u steunt daarmee het werk van de sv. HOLTEN. HET BESTUUR S.D..L. A1-Holfn Af Holten Al moest het zaterdag op nemen tegen het ongeslagen A-team van S.D.O.L. Het zou een moeilijke wedstrijd worden. Holten begon met goede moed. Na aan vankelijk wat snelle uitvallen van SDOL KREEG Holtennmet name in het middenveld, wat vat op het spel. Kansen kwamen er ook wel, als er maar snel gespeeld werd, doch ze werden niet benut. SDOL bleef gevaarlijk. Na twee keer ach ter elkaar een hoekschp te hebben genomen kon SDOL de score ope nen, omdat twee achterspelers van Holten Al elkaar in de weg liepen (1-0). Na de rust wederom een fel aanvallend SDOL dat na een mis lukte bultenspelval door hun rechtsbuiten Ongehinderd kon scoren (2-0). Maar Holten ging goed In aanwezigheid van ruim 1500 toeschouwers gaf scheidsrechter Slotboom bet startsein voor de weds trijd Holten-Rood Zwart. Bij Holten ontbraken toch iteeds Hondelink en Labo- bar op het appèl, terwijl Dok Anton Labobar wegens friep in dug-out bleef. In de Eerste helft gaf de thuisclub duidelijk blijk over een be tere spelopvatting te be schikken dan de gasten uit Delden. Reeds in de derde minuut kopte Oolbekkink rakelings naast. In de 13e Senioren Holten 2m - BWO 310.00 u.; Holten 3- Tukkers 210.00 u.; Holten 4 (vrij); Holten 5 - De Zweef 6 11.45 u. V. 10.45 u.; Holten 6 - Haarle 610.45 u.; RKSV 5 - Holten 7 10.00 u. V. 9.15 u.; Holten 8 - Omhoog 4 10.30 u.; Hol ten 9 - Luctor 7 9.00 u. Holten 10 - VABO 5 10.30 u.; RV 3 - Holten 11 10.00 u. V. 9.15 u.; Omhoog 6 - Hol ten 12 10.00 u. V. 9.00 u. Junioren Holten Al - Enter Vooruit Al 2.30 u.; DOS '37 BI - Holten BI 1.00 u. V. 12.00 u.; Holten B2 - Hulzen BI 2.30 iU.Excelsior Cl - Holten Cl 1.15 u. V. 12.30 u.; Holten C2 - Sp. Rijssen C2 1.00 u.; Holten A2 en C3 zijn vrij. Pupillen Enter Dl - Holten Dl 12.00 u. V. 11.00 u.; Holten D2 - Sp. Rijssen Dl 10.00 u.; Haarle D2 - Holten D310.00 u. V. 9.15 u.; Holten D4 - Blauw Wit D3 11.00 u.; S.V.V.N. El - Holten El 10.00 u. V. 9.15 u. Holten E2 - S.V.V.N. E2 11.00 u.; Sp. Rijssen EW Holten E3 10.15 u. V. 9.45 u.; Holten E4 - S.O.S. E3 10.15 u.; Holten F1 - Blauw Wit F1 9.30 u. Holten Dl - S.0.S Dl Helaas een slecht begin, omdat wederom de scheidsrechter van Markvogels verstek liet gaan. Die ontnam onze jongens echter niet de lust om te voetballen. Met een goede inzet, teamgeest en de wil om te winnen, bleken ook deze keer de resultaten niet uit. Dl, dat vanaf het begin van de wedstrijd over heerste. zorgde door aantrekkelijk voetbal de stand voor de rust al op 3-0 te brengen. Na de rust werden de kansen niet minder benut. Door vlotte conbinties werd de stand ge bracht op 9-0. Al met al een leuke wedstrijd met alle mogelijkheden om doelpunten te maken. Ga zo door jongens! We zijn op de goede weg! Hullen» Boys Dl Hulton D2 Holten D2 haalt op een bescheiden manier de punten in de uitweds trijden. De eerste helft was Holten de sterkere en meest aanvallende ploeg. Helaas werden een viertal goede scoringskansen door de Hol- tenaren onbenut gelaten. Na de rust was het spelbeeld geheel om gekeerd en kwamen de Holten aanvallers nauwelijks meer aan de bal en kreeg de achterhoede han den vol werk. Ook de Huls. Boys voorwaartsen kwamen niet tot sco ren zodat de stand 0-0 was en bleef. Holten II - Vesos 11 Reeds vanaf de aftrap wist het veel sterker geachte VESOS te scoren. De pupillen van Holten waren nog nauwelijks van hun schrik beko men of de stand kwam op 2-0 Beide doelpunten werden gescoord, na dat de achterhoede van Holten vol ledig uiteen was gespeeld Holten El ving het daarna goed op en wist na een prachtig hard afstandschot te komen tot 2-1. Vesos was het meest in de aanval en kon voor de rast de stand nog op 3 1 brengen. Na de rust was het een geffjkop- gaande wedstrijd met zelfs de be tere kansen voor Holten. De jon gens van El hebben zeer goed ge speeld, hoewel zij in de stand geen verandering meer konden brengen. Vesos 12 - Holten 12 Holten E2 kwam weer goed voor de dag tegen Vesos. Ze iieten duidelijk zien dat ze de sterkste waren. Door een kleine fout was het toch Vesos, dat na tien minuten de leiding nam. Kort daarop kwam Holten terug en scoorde geUJk, Ook na de rust ble ven de Holtenaren actief en vielen voortdurend aan. Keer op keer werd gemist door net naast te schieten Tegen het einde van de wedstrijd kwam Vesos weer opzet ten en bracht de stand op 2-1. De jongens van E2 hebben een knappe partij gespeeld. Enter E3 - Holten E4 In een spannende wedstryd is het Holten E4 gelukt de beide puntjes binnen te halen. Voor de rust was E4 veel sterker, doch door een opeenhoping van spelers voor het doel van de tegenparty was er geen doorkomen aan. Wel kregen onze jongens nog een unieke kans toen de scheidsrechter een strafschop gaf, doch deze werd helaas gemist. Na rust kwam Enter wat meer op zetten en wogen de partyen goed tegen elkaar op Uit een vrye trap van de thuisclub belandde de bal, gelukkig voor ons tegen de paal. Hierna was Holten weer meer aan de bal en by een doorbraak kwam onze middenvoor alleen voor de keeper, doch deze wist het schot uitstekend te keren. Vier minuten voor het einde kreeg Holten haar 2e strafschop wegens hands van één der verdedigers Nu nam Mark de strafschop en deze werd feilloos benut (1-0) Het einde kwam onder grote spanning, doch onze jongens gaven de voorsprong niet uit han den. minuut leidde een scher mutseling tussen midvoor Bronsvoort en de keeper van Rood Zwart tot een strafschop wegens vast houden van de tegenstan der. Warrink belastte zich met de uitvoeringmaar tot schrik van de grote Holten-aanhang ging de bal hoog over. De thuisclub bleef echter aanvallen; verder dan hoekschoppen kwam men echter niet. In de 17e minuut was het echter raak. Een kopbal van Johan Huzen kwam bij Bronsvoort terecht en deze maakte van dichtbij geen fout, 1-0 voor Holten. Deze stand was op dat moment ruimschoots verdiend gezien het vertoonde spel. Tot de rust wist de roodzwarte, die deze Het tweede van de S.V. Holten ontving van Exportslachterij Chris Hogeslag B.V. te Holten nieuwe shirts. Op de foto het door Hogeslag gesponserde elftal met links de heer en mevrouw Hoege- slag. Het negende elftal deed heel goed werk, door bij P.H. in Almelo de halve winst te pakken. Het tiende daarintegen kan zijn draai nog maar niet vinden, M.V.V. 10 speelde ook miserabel, maar zij wisten het met 3x te vinden, terwijl Holten door goed doorzetten van Dibbets tot een treffer kwam. Hol ten 11 blijft de meest vreemde uit slagen behalen. Nijverdal 4 over troefde de brigade van „Kaatje" met 6-0. In een spannende weds trijd leed Holten 12 een kleine me- derlaag tegen Bornerbroek. Maar de wilskracht waar zondagmorgen mee gespeeld is, geeft vertrouwen voor het verdere verloop van de competitie. Holten 12-Bornerbroek 7 Een weer met grote inzet spelend Holten 12 had slechts 2 uitvallen nodig om een technisch beter Bor nerbroek 7 op een 2-0 achterstand te zetten. Na de rust had Bomer- broek een groot overwicht en nam in korte tijd een 2-3 voorsprong. Holten 12 kwam sterk terug en aanval na aanval kreeg Bomer broek te verduren, doch met kunst en vliegwerk hielden de gasten de voorsprong vast tot het einde. Hol ten heeft echter voor mentaliteit en inzet wel een kompliment ver diend. Zenderen Vooruit 5-Holten 6 Holten 6 heeft in deze wedstrijd la ten zien dat berichten over tegen vallende prestaties uit de lucht wa ren gegrepen. Door twee voorzet ten doeltreffend af te ronden wist A. v.d. Bos al in de eerste helft orde op zaken te stellen voor het semi- veteranen-elftal. In de tweede helft „sputterde" de thuisclub nog even tegen en ver kleinde de achterstand tot 1-2. Direkt nam Holten het initiatief weer en Johan Broekmaat kon al leen via ,,de noodrem" van scoren worden afgehouden. Arie Jansen benutte de strafschop koelbloedig. Een verdiende overwinning voor Holten 6, waarbij de scheidsrechter opviel door zijn „strakke" deskun dige leiding! minuut bracht Warrink een tegen stander ten val binnen de beruchte lijnen. De toegekende strafschop werd echter zo slap ingeschoten, dat Pasop het schot moeiteloos kon stoppen, tot grote opluchting van de Holten-supporters. In de 30e minuut lukte het de gas ten echter via een afstandsschot de stand op 2-1 te brengen. Dit had de spanning terug kunnen brengen, hetgeen echter niet gebeurde. De wedstrijd ging als de bekende na chtkaars uit. In het geheel was het een verdiende overwinning voor de Holtenaren, die met name in de eerste helft meer gestalte had moe ten krijgen. Zondag a.s. spelen de Holtenaren in Weerselo tegen U.D., een ploeg die het tot nu toe slecht doet. De spelersbus vertrekt om 12.45 uur. Een beperkt aantal supporters kan met de bus mee- reizen. Vorig jaar werd door Holten gelijk gespeeld in Weerselo, dus zeker een tegenstan der om niet te onderschatten, onderchatten. Geheel onverwacht kwam Holten 2 met lege handen uit Weerselo te rug. UD 2, dat tot zondag de laatste plaats bezette, behaalde zijn eerste overwinning. Met Holten 3 ging het afgelopen weekeinde beter. Een fraaie en nuttige overwinning bij Enter 2 geeft hoop voor de toe komst (0-1). De met vrees tege- moetgeziene wedstrijd tegen Stevo 3 leverde voor Holten 4 de eerste nederlaag op (0.83). Het vijfde deed weer prima werk. P.H. 7 kon tot rust de stand nog op 0-0 houden, maar na de hervatting doelpuntte Holten 2 keer, waarvan de laatste goal uit een vrije trap binnen de zestien. Holten 6 kwam zeer tevreden uit Zenderen terug. Eindelijk eens een goede wedstrijd, een 3-1 overwinning en een tevre den coach ter Schure. Een wissel vallig spelend Holten 7 schoot te gen Haarle 7 flink uit zijn slof. Liefst negen doelpunten werden er ge scoord, waarvan één in eigen doel (8-2). Holten 8 heeft zich goed hersteld van de vorige week geleden neder laag. Scheidsrechter Langveld uit Enter keek soms wel eens met één oog, zodat zijn beslissingen vaak aanvechtbaar waren en daarom de stemming binnen de lijnen meer en meer vertroebelde. Voor rust scoorden voor Holten, Menkhorst en Schöppers en na de thee Stegeman en v.d. Sluis. Enter 9 kwam tot 3 treffers, zodat de ein dstand 3-4 werd. Holten C3 - Excelsior C5 middag in het geel speelde, van trainer Pesman niet meer tot sco ren te komen, hoewel andré Dek ker, Bart Lefebre, Johan Huzen en Henry Bronsvoort de achterhoede van de Deldenaren wel deden wan kelen. Na de rust werd de wedstrijd kwali tatief beduidend slechter. Er werd met name aan Holtenzijde te weinig bewogen. In de derde mi nuut tastte doelman Pasop bij een hoekschop mis, waardoor Warrink op de doellijn redding moest bren gen. In de 17e minuut vuurde Tuller een diagonaal schot af, na fraai aange ven van Huzen, dat onhoudbaar voor de keeper in het net verdween. Hierdoor werd de stand 2-0. Rood Zwart probeerde echter terug te komen en had daarbij het geluk dat de achterhoede van Holten steeds meer steken liet vallen. In de 20ste terug vechten, hetgeen leidde tot een mooie kans, die door Mark Koelemay werd benut na goed aangeven over rechts (2-1). Holten zocht toch de aanval op, maar SDOL counterde goed. By een van die snelle uitvallen was het de laat ste man van Holten die de bal niet goed verwerkte, waardoor SDOL de stand op 3-1 kon brengen. Het laatste offensief van Holten mocht niet meer baten. De tegenparty wist de voorsprong zelfs nog te ver groten toen hun linksbuiten keeper Teo Deyk verrassend passeerde met een hard schot (4-1). Wanneer Holten Al weer succes wil hebben zullen sommige spelers wel fana tieker moeten spelen, waardoor het spel wat sneller wordt. Holten Cl - MW'29 C! In een geiykopgaande wedstryd heeft Holten C1HAAR Cl eerste overwinning behaald. OVERWIN NING na een kwartier spelen was het 1-0 door Hennie Jalving, die door Geert Brands goed in stelling werd gebracht. By deze stand 1-0 werd van speelhelft gewisseld. Even na de rust was het weer H. Jalving die uit een moeiiyke positie scoorde. Verder dan één tegenhef- fer kwam MW niet, hetgeen 2 pun ten voor Holten betekende (2-1). Morgen wacht Cl de zware tegen stander Excelsior El. Met dezelfde inzet als de afgelopen wedstryd ligt één punt binnen bereik. Delden Cl - Holten C2 Onder prima weersomstandighe den begon C2 aan de vierde compe- titiewedstryd. Na ruim een kwar tier spelen benutte D. Vincent een mooie kans, maar helaas werd deze treffer afgekeurd Even daarna was het wel raak toen R. Somer met een fraai schot de score opende. Daama schoot E. Hanenburg vanaf de 16 meterUjn raak. (0-2). In de tweede helft begon Delden met een sterk tegenoffensief. De score kwam toch aan de kant van Holten toen R. Somer er 0-3 van maakte. Door twee strafschoppen te benut ten kwam Delden nog terug tot 2-3. De strafschoppen waren onhoud baar voor keeper Braunius. In 3A is het stuivertje wisselen om de kop van de rangiyst. Door van ABS met 0-1 te verliezen is koplo per Reutum gezakt naar de 4e plaats en prykt Holten door haar 2-1 overwinning van Rood Zwart weer op de eerste plaats. De overige niet genoemde uitslagen waren: VVDL-UD 2-0, Berghuizen-Avanti 1-1, Losser-de Tukkers 0-2, Unisson-Tubantia 1-1. De stand is nu: Holten 4,3,1, 0,7,12-6; Unisson 4, 3, 1, 0, 7 8-4; ABS 4, 2, 2, 0, 6, 6-3; Reutum 4,2,1,1,5,9-4; Rood Zwart 4, 2,0,2,4, 6-6; WDL 4, 2,0.2,4,5-5; Berghuizen 4, 1, 2, 31, 4, 6M-7; De Tukkers 4.2,0,2,4, 5-7; Avanti4,1, 1, 2, 3,7-9; Tubantia 4,1,0,3,2,8-11; Losser 4,1,0,3,2,4-9; UD w 4, 0,0,4, 0, 2-7. Zondag: WDL-Unisson, UDw- Holten, Rood Zwart-Berghuizen, Avanti-Losser, De Tukkers- Reutum, ABS-Tubantia. Het bezoekende Excelsior C5 kwam al na 20 minuten door hun goede inzet op een 2-0 voorsprong. Het liep niet by Holten C3 zoals het moest. Door spelbederf en zyn grote mond tegenover andere spe lers werd Gerrit A. uit het veld ge haald. Het spel van Holten werd hierna veel beter. Enkele minuten voor de rust maakte Albert Balks er 2-1 van. Na de thee ging het met Holten C3 uitstekend. Albert Wegstapel kreeg enkele kansen maar benutte deze helaas niet. Even daarna lukte het hem wel en maakte hy geiyk (2-2). Holten C3 zag de kansen gekeerd. Mede door het goede spel van Gerrit Klaasses nam Holten een voorsprong van 3-2 Gerrit maakte het doelpunt van het seizoen Een pracht goal! C3 dacht, dat het op rozen zat En kele minuten voor het einde werd het nog een geiykspel 3-3 Na deze wedstryd staat Holten bovenaan de ranglijst zonder één nederlaag Bravo jongens, ga zo door! Door het assurantie kant«>/v Boks-Oolbekkink werd het derdr vandeSV „Holten" helemaal ii nieuw (shirt, broek, kousen) z stoken. Links op de foto directeur j A.G. Ookbekkink en rechts de h J.G. Dijk en S. Markvoort. Beide werkzaam op genoemd as surantiekantoor. De nieuwe shirts werden „geshowd" door het zoon tje van Oolbekkink de 4 jarige Rik. In de dinsdagavond in het clubhuis gehoude leden vergadering van de ZVV „Blauw Wit" sprak voorzit ter R.G. Veldhuis in zijn openingswoord zijn teleur stelling uit over de geringe belangstelling. Jammer zo zei hij dat de interesse voor het verenigingslevens bij velen zoek is. Veldhuis deelde de vergadering mede dat 's middags een ge sprek had plaats gehad met het Dagelijks Bestuur van de gemeentelijke sport- commissie die had toege zegd B en W gunstig te zul len adviseren om toch in 1980 een begin te maken met de aanleg van het sportcomplex „De Haar" Secretaris Beukenkamp liet in een uitvoerig verslag de belangrijkste zaken de revue passeren en sprak z'n vreugede uit over het zo goed functioneren van het clubblad „De Blauw Witter". Penningmeester Dul moest de boeken afsluiten met een klein nadelig saldo. Hij riep de leden op om donateurs te werven en de lotto te stimuleren. De secretaris van ae Jeugdcom missie Johan Stam bracht dank aan de redactie van „Holtens Nieuwsblad" waarin elke week zeer uitvoerig aandacht wordt besteedt aan het totale sportgebeuren in Holten. De Technische commissie rappor teerde ingrijpende veranderingen bij de senioren en verjonging van elftallen 1, 2 en 3. De voorzitter van de clubhuis commissie de heer H. Kremer wees op het grote belang van hen club huis waarin gelegenheid is voor ge sprek en persoonlijk contact. Bij de bestuursverkiezing werd herkozen de heer G Welink terwijl inplaats van de heren G. Beldman en J.W. Manenschijn (die beide verhuisden naar elders) gekozen werden de h Ji. B. Gerards en J. Paalman. Ook de heer G. Kolkman was in verband met het aanvaarden van een kerke lijke functie niet meer als bestuurs lid beschikbaar. Voorzitter Veld huis bracht de aftredende heren dank voor het werk dat voor de ver eniging werd verricht en wenste na gehouden rondvraag allen wel thuis.

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 13