Halve ton voor het kind Programma Interkerkelijke Recreatiewerk Grondruilingen AGENDA Pony koos de vrijheid Stichting havo Colmschate schadelijk voor Holten MEDISCHE DIENSTEN VW-vakantieprogramma voor de week van 4 tot en met 11 augustus Ontwerp-plan Espelo Bezwaren waterschap weerlegd KERKDIENSTEN Standpunt B en W S. BAKKER Regionale Commissie zet door (Tent op de Borkeld) ±hjl,iüinö iNi..kU wöüLaU - auCtüöi uö ïy /y - fAU. maandag 6 augustus: Bezichtinging manege Beltman aan de Borkeldsweg 2. van 14.- tot 16.- uur. U kunt de stallen en manege bekijken. dinsdag 7 augustus: Wandeling van het SBB. vertrek om 10.- uur vanaf de picknick- plaats op de Holterberg. Deelname vrij. dinsdag 7 augustus: Bezichtiging kaasboerderij, vanaf 14.30 uur. Kosten f 1.25 p.p. U ziet geen bereiding, wel een uitleg. woensdag 8 augustus: Fietstocht onder leiding, vertrek 14.- uur vanaf het VW-kantoor. Deelname f 1 - p.p. Pauze in een boerenherberg met veel oude spul len. Wel van te voren opgeven. donderdag 9 augustus: Wandeling SBB, vertrek om 14.- Holterberg. Deelname gratis. ^3/Jaar vrijdag 10 augustus: Warenmarkt in het centrum (Kerkstraat) vanaf 14.- uur. zaterdag 11 augustus: 9.00 uur Paardenfokdag „Holbatheo" bij „Het Bonte Paard" in Dij- kerhoek. zaterdag 11 augustus: Oriènteringsrit voor auto's en motoren, vertrek vanaf Clubhuis „De Biester" nabij station NS. Start om 19.00 uur. Gehele week Ontspanning in de recratietent hoek Borkeldweg/Pannenweg. Maandag t.m. vrijdag van 10 tot 12 uur kindermorgen. Iedere dag van 14 tot 22 uur voor jong en oud. Zie voor volledig programma de raambiljetten bij diverse winkels en bericht in dit blad. In de raadsvergadering van dins dag 7 augustus zal eveneens het ontwerp-bestemmingsplan Espelo moeten worden vastgesteld. Het gebied Espelo, terrein van er van J.D.-Vincent, wordt omsloten door het bestemmingsgebied voor het buitengebied Holten, doch het maakt er zelf geen deel van uit. De particuliere eigenaar van de grond had het initiatief genomen een re creatieplan op te stellen voor ruim 200 zomerhuisjes met bijbeho rende voorzieningen, naar aanlei ding van de mogelijkheid tot zandwinning. De provinciale commissie voor gemeentelijke plannen had over wegende bezwaren tegen de situe ring van zomerhuisjes in het bos- complex. De grondeigenaar diende een ontgrondingsaanvrage in bij Ged. Staten, maar G S. weigerden de vergunning wegens de ingeko men bezwaren tegen de ontgron ding. In de overweging tot weigering van bedoelde vergunning zeiden Ged. Staten, dat zij een recreatieve ont wikkeling ter plaatse niet aan vaardbaar vonden. In het bestemmingsplan-forum, dat het ontwerp-recreatieplan be handelde, liepen de meningen nogal uiteen. De gemeente Holten vond in de gang van zaken aanleiding het re creatieplan niet verder in proce dure te brengen, aangezien de haalbaarheid van het zandwin- NED. HERV. KERK 8.30 en 10.15 uur ds. A.W. Berk hof. Uitgangscoll. Hervormd Holten. Oppasdienst (10 15 u.) mevr. Rensen-Scheperboer en Arièt Groen. Na de 2e dienst kof fiedrinken met de gasten in ge bouw „Irene". GEREF. KERK 8.30,10.00 (oppasdienst) en 19.15 uur ds. H. Lenters van Apel doorn. In alle diensten is de le coll. voor de kerk en de 2e voor rente en aflossing. Na de 2e dienst „koffie-uurtje" met de vakantiegasten in gebouw „Re- hoboth". Koffieschenken: mevr. Veldhuis-Bouwmeester en mevr. Veldhuis-Maag. Oppas dienst: mevr. Grit-Liebeek, Erie van Leeuwen, mevr. Veldhuis- Willems (res.) Mevr. Veldhuis- Bos. mevr. Hulsman-Veldhuis, mevr. Saalmink-Stam (res.) R.K. KERK (Gebouw Irene Zaterdag 17.00 uur, zondag 9.30 uur. DUKERH0EK 9 30 uur ds C C. Addink. Uit gangscoll. voor „Bethanle" 0KKENBR0EK 9.30 uur ds B. Albada van Raal- te. Uitgangscoll. diakonie. NIEUW HEETEN Zaterdag 19.00 uur, zondag 8.00 en 11 00 uur. uur vanaf picknickplaats op de ningsgebied en recreatieproject onvoldoende was. De vigerende of geldende bestem ming van het terrein biedt onvol doende bescherming. B.enW ach ten het daarom gewenst deze meer af te stemmen op de huidige inzich ten, met het oog waarop het onder havige ontwerp-plan is opgesteld. Het plan met toelichting en voor schriften heeft ingaande 23 april van dit jaar een maand ter visie ge legen. Tegen het plan heeft het waters chap Salland een bezwaarschrift ingediend, dat ontvankelijk is ver klaard. Het waterschap Salland acht het onaanvaardbaar, dat het waters chap ten aanzien van zijn activitei ten in niet onbelangrijke mate af hankelijk wordt van een terzake door de gemeente te voeren ver gunningenbeleid (aanlegvergun- ning). De essentie van zijn bezwa ren richt zich dan ook tegen het feit, dat de gemeente ten onrechte zich een controlerende taak stelt inzake de uitvoering van werken of werk zaamheden, welke wijzigingen van de waterstand beogen of tenge volge hebben in het onderhavige gebied. Naar zijn mening is bij reg lement en wet deze taak opgedra gen aan het waterschap, waarbij de provincie toeziet op het gelijk waardig uitvoeren van deze taak. Zijnerzijds wordt de noodzaak niet erkend dat de gemeente via een planologische regeling ook een taak in deze krijgt. Het standpunt van burgemeester en wethouders is als volgt: De wet op de Ruimtelijke Ordening en het Besluit op de Ruimtelijke Ordening regelen de bevoegdheid van het gemeentebestuur tot het vaststellen van een bestemmings plan en daarbij behorende voor schriften. Ingevolge het bepaalde in artikel 14 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kan de raad bij het plan bepalen, dat het verboden is om binnen een bij het plan aan te ge ven gebied bepaalde werken, geen bouwwerken zijnde, of werkzaam heden uit te voeren, zonder of in afwijking van een schriftelijke ver gunning van burgemeester en wet houders. Voor zover zulks noodza kelijk is om te voorkomen, dat een terrein minder geschikt wordt voor de verwerkelijking van de daaraan bij het plan gegeven bestemming, of ter handhaving en ter bescher ming van een bij het plan gegeven en verwerkelijkte bestemming. In dat geval dient het plan tevens voorschriften te bevatten over de toelaatbaarheid van deze werken en werkzaamheden. Het onderhavige bestemmings plan „Espelo" en de daarbij gege ven bestemming „natuurgebied", en voor een klein gedelte de be stemming „agrarisch gebied van landschappelijke waarde", beo gen de landschappelijke, natuur wetenschappelijke (en cultuurhis torische) waarden van het onder havige gebied uit een oogpunt van ruimtelijke ordening veilig te stel len. Het reglement van het waters chap, waarnaar appellant ver wijst, betreft veeleer de belangen van de waterhuishouding en wa terbeheersing en behoeft als zoda- De bijna traditioneel geworden jaarlijkse creatieve wedstrijd van Roosvicee staat voor 1979 in het teken van „Het jaar van het Kind". In tegenstelling tot voorgaande jaren echter worden er geen indi viduele prijzen uitgeloofd, maar mogen de drie hoofdprijswinnaars ieder een kinderproject aanwijzen door het aanbieden van cheques met een gezamenlijke waarde van 50 000 gulden. In overleg met de Stichting Nationale Commissie Internationaal Jaar van het Kind worden tien projecten geselec teerd, waaruit de winnaars „hun doel" kunnen kiezen. Opnieuw is gekozen voor een weds trijd, waarbjj de kinderen op een creatieve wijze actief kunnen zijn. Na het „Hé-dat-ben-ik-zelf-boek" en „Versier de Roosvicee-fles", waarvoor vele tienduizenden in zendingen binnenkwamen, dit jaar een wedstrijd, waarbij kinderen onder het motto „Ik vind van het Jaar van het Kind" op hun eigen nig niet toereikend te zijn om te vens de hiervoren genoemde waarden en belangen van het on derhavige gebied te beschermen. Daarom hebben B en W gemeend op grond van artikel 14 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening in de voorschriften van het onderhavige bestemmingsplan een aanlegver- gunning te eisen voor ondermeer werken of werkzaamheden, welke wijzigingen van de waterhuishou ding of de waterstand beogen, of tengevolge hebben, behoudens werkzaamheden ton behoeve van de normale waterbeheersing, met inachtneming van het Peilbesluit, geldend op het moment van vast stelling van het plan. Door de uitvoering van de werken en werkzaamheden, als bedoeld in de door appellant gewraakte voor schriften, kan namelijk grote in vloed worden uitgeoefend op de be staande toestand van het bos- en landbouwgebied. Het eisen van een aanlegvergun- ning onder deze omstandigheden kan op zichzelf niet zonder nood zaak worden geacht Het vereiste van een aanlegver- gunning ten aanzien van de hier- bedoelde werken en werkzaamhe den kan worden gesteld, ook al is er een provinciaal reglement Zoals reeds vermeld zijn werkzaamheden ten behoeve van de normale water beheersing. met inachtneming van het Peilbesluit, zoals dat geldt op het moment van vaststelling van het plan, vrijgesteld van het ver eiste van een aanlegvergunning. Ook uit jurisprudentie over het al dan niet eisen van een aanlegver- inning voor waterschapswerken. -lijkt dat het instituut van de aan legvergunning ook gehanteerd kan worden ten aanzien van waters- chapswerken, wanneer dit uit pla nologisch oogpunt noodzakelijk zou zijn. De uitvoering van de waterstaats werken is volgens de Kroon in het algemeen niet aan de werkings sfeer van de Wet op de Ruimtelijke Ordening onttrokken. Zoals reeds gesteld vallen krach tens het onderhavige ontwerp-plan werken of werkzaamheden ten be hoeve van de normale waterbe heersing, welke worden uitgevoerd met inachtneming van het geldend Peilbesluit. niet onder het vereiste van een aanlegvergunning. zodat volgens B en W hier niet gesproken kan worden van een vage en niet objectieve omschrijving van wer ken en werkzaamheden. Op grond van het bovenstaande zijn wij van mening, aldus het col lege dat het bezwaarschrift van het dagelijks bestuur van het waters chap Salland ongegrond kan wor den verklaard. Reclamant heeft zijn bezwaren mondeling kunnen toelichten tij dens een hoorzitting van de com missie ruimtelijke ordening op 20 juni '79. ERKEND TANDTECHNIKER Reparaties kunstgebitten, klaar terwijl u wacht Uitsluitend na tel. afspraak Zwaluwstraat 31, Goor Tel. 05470-4113 manier daarop hun visie mogen ge ven, door bijvoorbeeld een opstel, een collage, een tekening of hoe dan ook. Een jury, bestaande uit Leonie Kooiker, kinderboekens chrijfster en de illustrator Eppo Doeve, beoordeelt de werkstukken en selecteert de drie hoofdprijs- winnaars, die een cheque aan een door hen aan te wijzen kinderpro ject mogen overhandigen. De winnaars kunnen kiezen uit tien projecten: De her-inrichting van drie speel tuinen, zodanig dat deze speeltui nen ook toegankelijk worden voor gehandicapte kinderen. De aanleg van een complex kinder tuinen en dierenweiden. Op 4 mei heeft de Regionale Com missie Overijssel voor het gemee ntelijke voortgezet onderwijs (COGVO) vergaderd over de voor stellen, die de bij die regionale commissie aangesloten gemeenten hebben gedaan voor opneming van de te stichten scholen voor open baar voortgezet onderwijs op het deelplan 1982-1984. Eén van de aanvragen betrof 1e aanvraag van de gemeente Deventer tot stichting van een school voor havo te Colm- schate. Het is de bedoeling van de gemeente Deventer deze school voor havo te stichen in scholenge meenschap met een bestaande school voor mavo uit de binnens tad. die te Colmschate gevestigd zal worden. De plannen van Deven ter tot stichting van een school voor havo te Colmschate zijn ook ter sprake geweest in het Gewest Midden IJssel. Voorts hebben B en W bij brief v an 24 april de bezwaren van deze gemeente tegen de stich ting van een school voor havo te Colmschate uitgebreid ter kennis gebracht aan B. en W. van Deven ter. Met de gemeente Deventer heeft op 4 april j.l een 'gesprek plaatsge vonden. Voorts is op 14 juni j.l. bij de behandeling van het agenda punt „Gewestelijke reaktie Deven ter Nota Voortgezet Onderwijs" deze aangelegenheid aan de orde geweest in het dagelijks bestuur van het Gewest. Op genoemde vergadering van 4 mei jJ. heeft de vertegenwoordiger van deze gemeente de bezwaren van de gemeente Holten uitvoerig naar voren gebracht, waarbij te vens ter informatie aan de verte genwoordigers van de andere ge meenten een afschrift van ge noemde brief aan B en W van De venter werd verstrekt. De verte genwoordiger van de gemeente Goor steunde Holten daarbij, om dat deze gemeente niet gaarne ziet, gelet op de onlangs opgezette brugklassamenwerking, dat de scholengemeenschap te Holten af brokkelt. Van E.W. Vincent. Molenbelterweg 13, Holten, is bij raadsbesluit van 19 maart '79 4.93.00 ha. grond gekocht in de buurtschap Beuseberg, bij de Schipbeek. Het is aangekocht als ruilobject voor te verwerven gron den, gelegen in diverse bestem mingsplannen, welke nog dienen te worden gerealiseerd. Voor bestemmingsplan Dijker- hoek: van J A. Meijerman, Boeren- danssteeg 2, Holten, 0.24.70 h.; hjj krijgt 0.26.25 ha. terug. Waarde van elk der te ruilen gronden f2100.-. Van J. Veneklaas, Tromopseweg 9. Holten, nodig 0.41.40 ha. Eenzelfde gebied krijgt hfj terug. Waarde der ieder te ruilen gronden f3312.-. Voor bedrijventerrein De Haar 2: nodig van G. Keizer, Aaltinksweg 5 te Holten 0.57.80 ha. Keizer krijgt terug 0 53.31 ha. Waarde ruilperce- len f 4.265.- elk. Van E. en G.J. Jan sen, Rijssenseweg 1, Holten: nodig een perceel grond, groot 0.92.30 ha., tegen ruiling van 0.86.60 ha. Waarde percelen f 6.928 - Diaconie Hervormde Kerk: nodig perceel groot 0 29.30 ha. Diaconie krijgt te rug 0.31.14 h a Waarde f 2.491.-. Voor tweede sportveldencomplex Larenseweg nodig van JA Jan sen 1.88 58 ha., tegen ruiling van Het vervaardigen en distribueren van verkeersmappen in vreemde talen voor kinderen van buiten landse werknemers. De inrichting van een speel-o-theek voor kinderen van verschillende nationaliteiten. De inrichting van een dagverblijf voor zowel Nederlandse kinderen als kinderen van buitenlandse werknemers. Een landelijke actie om de drempel van kinderen, die naar het zieken huis moeten, te verlagen. De verkeerslessen voor geestelijk gehandicapte kinderen. Een rijdend buurthuis voor Neder landse en buitenlandse kinderen; De Regionale Commissie besloot echter toch, met tegenstemmen van Holten en Goor, na afweging van alle belangen om op grond van een goede spreiding en stimule ring van het openbaar onderwijs een school voor havo ten behoeve van de gemeente Deventer ter op neming in het deelplan 1982-1984 voor te dragen. Dit besluit achten wij voor Holten een pijnlijke zaak, waar echter, in alle realiteit gezien, weinig tegen in te brengen zal zijn schrijven B en W de raad, omdat Deventer niet het recht kan worden ontzegd een school voor havo te willen stich ten in een nieuwe wijk van plm. 20.000 inwoners. Dit zal echter on getwijfeld gepaard gaan met een afbrokkeling van het leerlingena antal van de scholengemeenschap, alhier. In welke mate dit het geval zal zijn is in feite aan de ouders in het be treffende gebied. Zij bepalen uit eindelijk welke school voor voort gezet onderwijs hun kinderen zul len gaan bezoeken. Voorts is het uiteraard zo, dat de havo te Colmschate er alleen kan komen, indien de Staatssecretaris van Onderwfjs en Wetenschappen de stichting met een bekostigings jaar op het scholenplan plaatst. Wil dit het geval zijn, dan zal aan be paalde minimumnormen moeten worden voldaan Volgens Deventer wordt daaraan voldaan. In het ver slag van de Regionale Commissie (ligt ter inzage) waarin de behande ling van de „Colmschate-havo" uitvoerig wordt weergegeven, wordt de gemeente Holten in over weging gegeven een notitie op te stellen over de mate waarin de eerstkomende 15 jaren de scholen gemeenschap door de stichting van een openbare mavo-havo scholengemeenschap te Colm- 2.09.40 ha. Waarde f 13.611.-van elk der percelen. Er resteert van het aangekochte perceel in de Beus eberg nog 0.44.90 ha. Die grond zal in combinatie met nog een elders gelegen perceelsgedeelte voor het tweede sportveldencomplex wor den geruild met grond voor het tweede sportvelden complex. De grondruiling zal plaats hebben met gesloten beurs. De raad zal over deze ruiling moeten beslissen in zijn vergadering van dinsdag 7 au gustus. In „Kalfstermansweide" werden donderdagmiddag ter gelegenheid van het Dorpsfeest '79 door kinde ren en ouderen vele honderden bal lonnen opgelaten die met grote snelheid tot grote hoogte stegen en nagegestaard door de kinderen in zuid-oosteiyke richting uit het oog verdwenen. De ballonnen hadden als opdruk „OAD-REIZEN HOL TEN". Voor deze wedstrijd zijn door de Dorpsfeestcommissie een aan tal geldprijzen beschikbaar gesteld voor de grootste afstand. Jongelui, die de aan de ballon bevestigde la bel terug krijgen, moeten die inle veren bij de heer J Wiggers, Kol- weg 14 te Holten. De oprichting van een SOS- kindertelefoon. Het ter beschikking stellen van een busje voor het vervoer van gehan dicapte kinderen. In totaal stelt Roosvicee f50.000 beschikbaar. Hondervijftig inzen dingen worden beloond met het kinderkansen-spel, uitgegeven door Unicef, het wereld- kinderfonds. De wedstrijd staat ook open voor deelname door groepen (schoolklassen) en telt drie leeftijdscategorieën: 4 tot en met 8 jaar; 9 tot en met 13 jaar en 14 jaar en ouder. De drie hoofdprijswinna ars mogen zelf de cheque voor het door hen gekozen kinderproject overhandigen. schate zou kunnen worden ge schaad. Bij brief van 16 mei j.l. deelt de Re gionale Commissie COGVO aan de raden van de aangesloten gemeen ten mede, welke voorstellen door haar aan het landelijk bestuur van het COGVO zullen worden gedaan. Daarop staat ook de havo te Colm schate vermeld. Voorts wordt in die brief verzocht eventuele bezwaren en opmerkingen m.b.t. deze voor stellen vóór 1 augustus schriftelijk in tweevoud ter kennis te brengen aan de secretaris van de Regionale Commissie. Omdat de brief van 16 mei j.l. van het COGVO gericht is aan de raad dient thans de raad be zwaar in te dienen. Wij zijn van me ning dat in ieder geval gebruik dient te worden gemaakt van de mogelijkheid tot het indienen van bezwaren. Zaterdag 4 augustus: 20.00 uur Disco (f 1.00) Zondag 5 augustus: 10.00 uur Kampdienst. Voorganger de heer Van Zwieten uit Zwolle. Maandag 6 augustus: 14.30 uur Kinderkermis. Entree 1 duppie. Dinsdag 7 augustus: 14.30 uur Speurtocht (0.50 Woensdag 8 augustus: 19.00 uur Twentse koffietafel. Kosten f5.- p.p. Donderdag 9 augustus: 11.30 uur Picknick (zelf brood meenemen) f 0.50. ARTS J.H.A. Bruins. Keizersweg 32, tel. 1280. Spreekuur 11.00 en 16.00 uur. Bij spoedgevallen bel len: 05483-1280. WIJKVERPLEGING Zr. M. Koggel, Magijnenenk 155, Deventer, tel. 05700-25757 bgg. 22700. Spreekuur wijkverpleeg kundigen en uitlenen van ver- pleegartikelen 13.30-14.00 uur in het Groene Kruisgebouw, Gaardenstraat. Tandarts H.L. van Bentem, Dorpsstraat 13. Hellendoorn, tel. 05486- 54132. Spreekuur spoedgeval len: 5.00-5.30 uur namiddag. ZIEKENVERVOER AMBULANCE Telefoon dienstdoende arts (1280) of alarmnummer: 0011 GEZINSVERZORGING Bureau Dorpsstraat 16, tel. 2784. Spreekuur maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur. OPEN BEJAARDENWERK Tafeltje dekje. Inlichtingen tel. 1201 en 1517. MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING Kantoor Dorpsstraat 16, tel. 2784. Spreekuur maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur. Tijdens de weekends zijn Maatschappelijk Werk en Gezinsverzorging be reikbaar onder nummer 05486- 16465 Zondag 5 augustus 14 00 uur Discobal in café „De Wip- pert" (zie adv.19.30 uur Dansen in Bar-dancing „Boode" te Bathmen (zie adv.) Zaterdag 11 augustus 9 00 uur. Jaarlijkse Paardenfokdag „Holbatheo" bij café-restaurant ..Het Bonte Paard" in Dijkerhoek (zie adv.), 19.00 uur start Oriènte ringsrit M.A.C. „de Holterberg" bij clubhuis „De Biester" Stations straat. 12-19 augustus Jaarlijkse aktie voor Hol tens Fonds Internationale Hulpverle ning (landbouwwerk in Ghana en verzoeningswerk in Ierland) Vrijdag 24 augustus 20 00 uur feestavond met revue in de tent in de weide bij Stevens aan de Espelodijk. Zaterdag 25 augustus School- en Volksfeest in Espelo. Een losgebroken pony van de landbouwer E.V., die uit de wei aan de Meutgeertsweg wist te ontsnap pen, zorgde voor nogal wat con sternatie. Toen het dier aan zijn be geleider was ontglipt, galoppeerde het over de Vianenweg sloeg daarna de Pannenweg in, en liep daar tegen de auto van W.M. uit Holten op. De pony ging gedeelte lijk door de voorruit en kraakte het dak van de wagen. De bestuurder W.M. en de pony werden daarbij licht gewond. Enkele mensen deden hun best om de pittige viervoeter te pakken te krijgen maar dat lukte niet. Na de botsing met de auto lukte dat wel. Vrijdag 10 augustus: 20.00 uur Bonte avond. Zaterdag 11 augustus: 20.00 uur Kennismakingsavond. Zondag 12 augustus: 10,00 uur Kampdienst. Voorganger ds. Reenders van Kampen. Maandag tot en met vrijdag van 10.00-12.00 uur Kindermorgen (kosten een kwartje). Graag tot ziens in de tent of in de openlucht. Mieke, Annet, Janneke, Gerrit en Gerda. ZIEKENFONDS Maandags mobiel kantoor par keerterrein sporthal, Keizers weg, van 9-11 uur. ZUIGELINGEN CONSULTATIEBUREAU Elke donderdag van 8.15-11.30 uur in het Groene Kruisgebouw. DIERENARTS W.C.M. Wamelink, Houtweg 18, tel. zaterdagmorgen 8-9 uur 1515, daarna 2004. FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen Groene Kruis gebouw, G.J. Kraaij, tel. 2299. WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST Tot en met zondag 5 augustus C. Meindertsma, Bergmanstraat 12, tel. 2190. Maandag 6 t.e.m. zondag 12 aug. W. ter Schure, Verzetstraat 54, tel. 2715. Aan gifte van gesorven dieren op za terdag van 9-11.00 uur aan het slachthuis tel. 1318. STORINGSDIENST Zaterdag 4 t.e.m. vrijdag 10 au gustus: Electra: H.J. Wansink, Lageweg 9, tel. 2789. Gas; W.C. v.d. Weerthof, Voorboersstraat 2, tel. 1793. POLITIE Telefoon: 1352 2665 en 2655. Na 18.00 uur bellen: 05200-71234. BRANDWEER Telefoon 2222 (dag en nacht). Burgemeester en wethouders leggen de raad in de verga dering van dinsdag 7 augustus een voorstel voor om een bezwaarschrift in te dienen bij de Regionale commissie Overijssel voor het gemeentelijke voortgezet onderwijs tegen opneming in het deelplan 1982-1984 van een havo- school te Colmschate. Dat zal gerealiseerd worden door de gemeente Deventer. De havo wordt in scholengemee nschap met een Deventer mavo in (%lmschate gevestigd. De onderwijscommissie stemt volledig mee in met B en W's bezwaren. De wethouder van onderwijs der gemeente Goor heeft toegezegd, dat hij zal trachten te bewerkstelli gen, dat het gemeentebestuur van Goor het bezwaar schrift van Holten ondersteunt.

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 3