School- en volksfeest schitterend geslaagd KROON OP STUDIE Van het erf der kerk Bergruiter- nieuws HOLTENS NIEUWSBLAD - 29 JUNI 1979 - PAO. 5 Begunstigd door weer dat nodigde tot feest vieren heeft de Holtense buurtschap Dijkerhoek woensdag het jaarlijks school' en volksfeest ge- vierd dat traditiegetrouw weer een echt „familiefeest is geworden waaraan jong en oud enthousiast meewerkte en waaraan men heel veel plexier en genoegen beleefde. De schooljeugd vermaakte zich weer naar hartelust in de grote en in mini-draaimolen en genoot in de grote feest zaal van „Het Bonte Paard" met volle teugen van de goochelaar met s'n sprekende pop, leuke trucjes, een kwis en vele andere dingen waarbij hij de kinderen liet meedoen, 't Was een erg geiellig uurtje dat met een broodmaaltijd werd besloten en een cadeautje voor alle kinderen. Voordat het feest in de zaal begon trokken de kinderen in een bonte stoet verkleed als rovers, cowboys, Indianen, Arabieren, fruit- en bloemenmeisjes met versierde wa gens, fietsen en ponys naar de fest- weide b\j het „Bonte Paard". He laas liet de Holtense Muziekver eniging - ondanks toezeggingen - het afweten zodat de optocht nu werd begeleid door een viertal tamboers en een groep majorettes. In voorgaande jaren was „H.M.V." altyd present en dat men nu ver stek liet gaan zat de Dykerhoekers bepaald niet lekker. Feestavond met revue. Het feest in Dykerhoek werd dins dagavond ingezet met een feest avond in zaal „Het Bonte Paard" met de opvoering van de revue „Tyd voor tien" door de afd. Bath- men van de Plattelands Jongeren Gemeenschap Overijssel. De revue die de afgelopen winter enkele ke ren met veel succes in Bathmen was opgevoerd was „afgesteld" op Bathmen en voor een deel „aange past" aan Dykerhoek. De plm. 300 bezoekers beleefden veel plezier aan de schetsjes „Hendrik en de motte",, „Aaltje löp der ene tegen 't lief', Geertje hef het moeilyk", de gasopneemster", enz. Jan Smale (orgel) en Evert Jan Pinkert (drums) zorgden voor de muzikale omlijsting. De voorzitter van de feestcommissie de heer Jan Wegs- tapel Azn. opende de avond met een woord van welkom, in 't byzon- der tot loco-burgemeester H. Ste- geman en zyn echtgenote en sprak een woord van dank tot de Ujstte- kenaars (zonder hun financiële steun zou feestvieren niet mogeiyk zijn) tot de bedryven en winkeliers die pryzen beschikbaar stelden voor de verloting en tot de fam. Paalman-Kloosterboer voor het beschikbaar stellen van feestzaal en feestweide. Uitslogen Kinderspelen Estafette kleuters: Eerste prys: Jan Jansen, Dinand Reyilnk, Marieke Markvoort. Gea Pinkert, Geert Roetgerink, Karin Ulfman, Mariska Rensen, Wilco Paalman en Hans Veneklaas Slots. Tweede prys: Riny Paalman, René Groteboer. Ellen Kuiper, Hans Pinkert, Janet Oosterveld, Erna Nikkels, Erwin Noteboom en Lau- rien Ulfman. Derde prys: Herman Brinkman, Gerrit ten Dam, Karlyn v.d. Neer, Bemert Rensen, Rianne Bieleman, Erik Bluemink en Gerrit Prins. Kruiwagen duwen (klas 1 en 2). Eerste prijs: Erik Sluiter, Mercedes Wegen, Rob Gerdzen, Erwin Eyge- ndaal, Hendri Rensen en Sandra Broekhuis. Tweede Prys: Hans Wissink, Jeanet Wegstapel, Chris- tiaan van Santen, Yvonne Vlogt- man, Wilco Pinkert. Derde prys: Dirk Tempelman, Diana Roetge rink, Harald Tuitert, Wilmien Boode, Wilco Reyilnk, Dlanne Pin kert, Bert Prins, Geja Hansen Ma- nenschyn, Aart Bieleman en Anita Noteboom. Verkleed zaklopen (3e en 4e klas) Eerste prijs: Jantina Rensen en Erica Meyerman., Tweede prys: Joop Rensen. Derde prijs: Herman Maneschijn, Aram Halle, Marcel Vlogtman Willy Markvoort, Diana Stegink, Irma Wegstapel en Marjan Noteboom. Vierde klas (verkleed zaklopen) Eerste prys: Truus Sluiter en Jan Meilink. Tweede prys: Bea Nyiand en Jan Bieleman. Derde prys: Er win Vorkink, Jan Weyers, Bert Ha verslag, Wim Smale, Marian Ren sen, Bea v.d. Berg, Linda Rensen, Erna Wissink. Stoelendans (klas 1 en 2 en 3). 1. Diana Roeterdink. 2. Anita No teboom, 3. Geke Markvoort. Stoelendans (klas 4,5 en 6 meisjes). l.Bea v.d. Berg, 2. Erna Wissink, 3. Geke Markvoort. Hindernisbaan (klas 5 en 6 meis jes). Eerste prys: Erna Weyers, Anneke Klaasses en Willie Boode. Tweede prys: Geke Markvoort, en Ina Ha verslag. Derde prys: Marleen Ey- gendaal, Anke Wissink, Marjan Temmink, Hennie Koopman, Jon gens (klas 5 en 6) Eerste prijs: Eric Nykamp, Wilco Vlogtman, Egbert Wechstapel. Tweede prys: Edwin Bakker. Eric Pinkert, Albert Wech stapel, Alex Stegink. Derde prys: Geert Nikkels. Hen Beunk, Gerrit Klaasses, Bert Jan Vincent en Bert Jansen Manenschyn. Uitslagen Volksspelen: Stoelendans: 1 Ria Tempelman, 2. Willy Beldman-Wechstapel, 3. Mini Jan sen Maneschyn-Paalman, 4. Ineke Haverslag, 5. Thea Markvoort, 6. Dini Arfman-Huiskes, 7. Dini Vlogtman-Reilink, 8. Gerry Rensen-Paalman. Ringsteken per fiets (Dames) 1. Dini Aafünk-Sluiter, 2. Zwaantje Roeterdink-Twelaar, 3. Gerry Ha verslag, 4. Gerry Rensen-Paalman, 5. Gerry Brinkman, 6. Henny Klaassen-Boode. Trekkerbehendigheidswedstrijden (heren). 1. H. Dibbets,2.H. Klein Teeselink, 3. H. Markvoort, 4. Arte Podt, 5. G. Markvoort, 6. H. Klaasses, 7. Joh. Struik, 8. W.M. Veneklaas Slots, 9. Albert Ulmai. Behendigheidswedstrijd Brom mers. 1. E.J. Pinkert, 2. H. Klein Tees elink, 3. G. Broekhuis. 3. H. Prins, 4. H. Markvoort. ww-rv* Een onderdeel van de hindernis- baan voor paren was ezeltje rijden. Mevrouw Klaasses gaf de ezel wel de sporen maar het hielp maar weinig. Met omwillige ezels is 't moeilijk prijzen winnen. Hindernisbaan (heren). 1. H. Dibbets, 2. Henk Haverslag, 3. Herman Sluiter, 4. Joop Arfman, 5. G.H. Rensen, 6. Jan Stukker, 7. An ton Koopman, 8. B. Veneman. Hindernisbaan (Dames). 1. Ineke Haverslag, 2. Gerry Haver slag. 3. Ria Tempelman, 4. Fenny Rensen, 5. Bertha Podt. Hindernisbaan voor paren. 1. Joop Argman en echtgenote, 2. Johan Struik en echtgenote, 3. Derk Jansen en echtgenote, 4. Ger rit Stevens en echtgenote, 5. Henk Klaasses en echtgenote, 6. L.H Rensen en echtgenote. Schieten (Vrij baan). 1. G. Kleiboer, 2. H. SLuiter Jzn. 1. W. Wissink, 4. H. Tempelman, 5 v. Wegstapel, 6. W.G. Markvoort, 7 Jan Stukker, 8. Willy Beldman- Wegstapel. Schieten (Personeelsbaan) l.W. Wechstapel, 2. H. Tempelman, 3. J. Nikkels, 4. Jan Stukker, 5. B. Rensen, 6. W.Wissink. Demonstraties ringsteken Het „buitengebeuren" in Dyker hoek werd woensdagavond beslo ten met een demonstratie ringste ken door de Holtense Koets'n keerl's „De Bergrijders" waaraan ook door het publiek kon worden deelgenomen. Aan de Lagere Technische School te Ryssen zyn geslaagd voor het di ploma: Timmeren A en B niveau: N.O. Traanman, G. Aanstoot en W. Jü. Kwintenberg. Timmeren ITO: H. Dykink en A. J. Groteboer. Timmeren C-niveau (theorie) H. Eshuis en H.J. Mekenkamp. Timmeren C-niveau H.J. Aaftink, AG Jansen Manenschyn en J.W H. v.d. Noort. Metselen (kopklas) F. Kolkman. Beuseberg en J.A.D. Wolters. Bor- keldweg 11, Markelo. Schilderen A en B niveau: J. Beunk. Bankwerker (V-niveau) G.J. Koetsier, J.A. Wolters en G.JH. van Aefst, Bankwerker: (A en B-niveau) H.J. Nykamp, J.W.J. Smale en J. Ulf man. Bankwerker ITO: M. Kolkman en G.J. Paalman. Autotechniek: G.J. Grotewal en H.J.Vukkink. Van de 168 leerlingen die examen deden slaagden 163. Op het in Vriezenveen gehouden kringconcours werd Theo van Dyk met „Passepartout" tweede in L-dressuur en tiende in B-springen. Jan Murris werd in L-dressuur met „Oscar" derde en met „Oki Doki" vyfcfc. In B-dressuur werd Dirk Aaftink met „Northwin" tweede en Ad de Koff met „Riander" vierde. Bij een aantal bewoners uit met name de Houtweg en Kenemansstraat in de Haar bestaan grote bezwaren te gen vestiging van een woonwagenlocatie op het huidige Soweco- kwekerijtje dat gelegen is aan de kruising Larenseweg-Aaltinksweg. Tijdens een j.l. woensdag avond door het gemeente bestuur in hotel Vosman belegde informatieavond voor de Holtense bevolking inzake vestiging van een tweetal sub- woonwagenkampjes werd door de woordvoerder van een aldaar ontstane actie groep aan wethouder J. Warrink een petitie over handigd waarin een aantal bezwaren zijn opgesomd tegen een woonwagenloca tie aan de Aaltinksweg- Larenseweg. Situering Grote kritiek had men met name op het feit dat de gemeente voor deze locaties het oog heeft gericht op een drietal terreintj es welke alle HERVORMDE CLASSES Op de zitting van de generale sy node van de Hervormde Kerk is gediscussieerd over de classicale indeling. Zoals bekend spelen de classes binnen de Hervormde Kerk een belangrijke rol. Zo wyzen de classes de vertegenwoordigers voor de generale synode aan. Er was kri tiek op de huidige classicale inde ling. Omdat de historische grenzen niet parallel lopen met de regio- indeling op bestuuiyk, medisch en dienstverleningsterrein. Omdat een classis in een ontkerkeiykt ge bied met 16 predikanten evenveel plaatsen in de synode heeft als een classis van de Veluwe met 67 predi kanten. Omdat de Gereformeerde Bonders door dit systeem onder vertegenwoordigd zyn. Men wil de classicale indeling nu verbeteren met twee uitgangspunten: het aan tal predikantsplaatsen en overleg met de gereformeerden, om zoveel mogeiyk tot gelyke indeling te ko men. Er is in de synode protest aangetekend tegen de predikant splaatsen als uitgangspunt en ge pleit voor gemeenteleden als uit gangspunt. Immers, op basis van de predikantsplaatsen bfijven de grote steden in de synode onder vertegenwoordigd. Eén punt is in de discussies nauweiyks genoemd. Dat is het feit dat in vele gebieden de classes slecht functioneren. Omdat de classis in de hele kerke- ïyke structuur een belangrijke rol speelt is dat slechte ftinctioneren een betreurenswaardige zaak. Het is een belemmering van het mee denken van de gemeenten in het geheel van de kerk. Het versterkt de kritiek dat de generale synode op een afstand van de gemeenten werkt. Een verbeterde indeling kan daarby een hulpmiddel zyn. Maar niet meer. Kernpunt biyft of de ge meenten en de ambtsdragers be reid zjjn een stuk energie en aan dacht te geven aan het gezond functioneren van hun classis (Fries Dagblad) OP ZOEK NAAR SCHOOL. De hervormde Raad voor de Zaken van Kerk en School heeft een bro chure samengesteld „Op zoek naar school", die een verslag bevat van een conferentie over de samenwer kingsschool en verdere documen tatie. De conferentie werd georga niseerd door de Raad voor Kerk en School en het Hervormd Beraad over de Verhouding tot de Rooms-Katholieke Kerk. De aan leiding tothet houden van de con ferentie was, aldus de Inleiding van de brochure, tweeërlei. In de eerste plaats verscheen in 1975 de discus sienota van de Raad voor de Zaken van Kerk en School van de Neder landse Hervormde Kerk over de samenwerkingsschool. Deze nota heeft in brede kring de discussie over het onderwerp verder aange zwengeld In de tweede plaats lie ten de nederlandse bisschoppen in 1977 een brief over het katholiek onderwys uitgaan. Deze heeft niet alleen in rooms-katholleke kring, maar ook ver daarbuiten de discus sie geïntensiveerd. Vanuit de me deverantwoordelijkheid, die de Hervormde Kerk op dit gebied heeft en die in de Raad voor de Za ken van Kerk'en School gestalte krygt. is de actieve belangstelling voor de vraagstukken van onder wys. vorming en opvoeding te ver klaren. Vanuit zyn eigen dimensie is het Hervormd Beraad over de Verhouding tot de Rooms- Katholieke Kerk uiteraard geïnte resseerd in wat vanuit katholieke kring wordt gepubliceerd, zeker indien dit met bisschoppeiyk gezag geschiedt. In zyn vergadering van 17 maart 1977 heeft het beraad uit voerig over de bisschoppeiyke brief gesproken en zich daarna tot de Raad voor de Zaken van Kerk en School gewend. In zyn brief consta teert het Hervormd-Rome-Beraad, dat er over het bisschoppeiyke schrijven in katholieke onderwysk- ringen veel onrust is ontstaan, om dat realiteit en verwachtingspa troon niet met elkaar corresponde ren. Het beraad besluit dan: „De opmerking, die de bisschoppen maken over de samenwerkings school wyst erop. dat zy over on juiste en onvolledige informatie bronnen beschikken. Wellicht zou juist de samenwerkingsschool een mogeiykheid kunnen zyn, in con tact en gesprek met anderen iets van de eigen identiteit (opnieuw) te ontdekken". De deelnemers aan de conferentie waren niet geselecteerd op hun in stelling of houding tegenover de samenwerkingsschool, maar op grond van hun interesse. De byia- gen by het verslag zyn: de discus sienota over de samenwerkings school van de Raad voor de Zaken van Kerk en School; een beschou wing over een dialoogschool van de tweede ondergetekende B. Bud- dingh, waarnemend secretaris van de Raad voor de Zaken van Kerk en School en de brief van de rooms- katholleke bisschoppen van Neder land over het katholieke onderwys. De discussie baseerde zich op stel lingen van mr. drs. W.G.A.M. Veu- gelers en prof. dr. P. Roest. De bro chure is te bestellen d f 8,50, uitslui tend per giro by de Raad voor de Zaken van Kerk en School, gironr. 35 39 82. met vermelding „Op zoek naar school". (Hervormd Persbureau) KARDINAAL ALPRINK VREEST NE GATIEVE REACTIES OP PAUSBEZOEK AAN POLEN Hoewel hy van mening is dat er op korte termyn nog weinig over zal kunnen worden waargenomen, vreest kardinaal Alfrink dat het be zoek van paus Johannes Paulus n aan Polen het de katholieken in de Oostbloklanden eerder moeilyker dan makkelyker zal maken. Kardi naal Alfrink heeft deze uitspraak vorige week gedaan na zyn aan komst uit Warschau. Op uitnodi ging van het poolse episcopaat is de kardinaal namens de neder landse bisschoppen Krakau aan wezig geweest by de viering van het eeuwfeest van de patroonheilige der polen, Stanislaw, die gedeelte- ïyk samenviel met het bezoek van de paus aan zyn geboorteland. Kardinaal Alfrink meende dat de reactie vanuit de Oostbloklanden niet agressief zal zyn. „Niet in Polen zelf, in de overige Oostbloklanden kan het gevoel by de leiders zyn ontstaan, dat men terrein verloren heeft. Als men dit terrein terug zou willen winnen, zal dit misschien in een later stadium tot een negatieve reactie leiden, waardoor de ver houdingen eerder moeilyker dan makkelyker zullen worden", aldus kardinaal Alfrink. Het was hem vooral opgevallen dat de polen wat hy noemde „met een zeer beheerst enthousiasme" op het bezoek van de paus hebben ge reageerd. Sprekend over de grote plechtigheid in Krakau. waar vol gens zyn schatting ongeveer an derhalf miljoen polen aanwezig wa ren. zei kardinaal Alfrink:.Hei was geen demonstratie, ook geen mani festatie De plechtigheid had een zeer ordeiyk verloop, ondanks het feit dat de apus zestien maal ty dens zyn toespraak door het publiek met applaus werd onderbroken". De nederlandse kaminaal was van mening dat paus Johannes Paulus II met zyn bezoek aan Polen de poolse katholieken iets van hun identiteit had teruggegeven. „Dit", aldus kardinaal Alfrink, „zonder dat de paus zich demagogisch heeft opgesteld, of zich tegen het poolse regime heeft uitgesproken Hy heeft de mensen niet opgejut" ongeveer aan dezelfde kant van Holten zijn gelegen, nl. twee aan de Aaltinksweg waarvan één op de voormalige opslagplaats van Kre kel. gelegen direct naast het spoorwegtunneltje, en één op de hoek van de Larenseweg. Het derde terreintje is gelegen aan de Beus- ebergerweg naast de loods van transportbedrijf Muller. Uit deze drie terreintjes zal een keus moeten worden gemaakt voor twee woon wagenlocaties voor elk vier woon wagens. Vanuit de zaal werd met klem aangedrongen op meer sprei ding in keuzemogelijkheden Wet houder Warrink legde uit dat het gemeentebestuur aanvankelijk meerdere terreinen als mogelijk heid had aangewezen maar dat deze terreinen door het zgn. loka- tietrio (CRM-Pro vincie- Woonwagenschap) waren afgewe zen omdat ze niet voldoen aan de voorgeschi even normen. De woonwagenkampjes moeten nl. binnen redelijke loopafstand van de scholen gelegen zijn en niet aan doorgaande of secundaire wegen, maar wel aan een verharde weg. Ook zullen de kampjes voorzien moeten zijn van electriciteit en wa terleiding. In het hele decentralisa tiebeleid voor woonwagenbewo ners staat het begrip normalisering centraal. Hiermee wordt bedoeld dat het gemeentelijk voorzienings pakket zoals dat geldt voor alle burgers in gelijke mate ook op de woonwagenbewoners van toepas sing is, aldus de heer Warrink. Bezwaren In hun petitie voerde genoemde ac tiegroep verder als bezwaren aan tegen een vestiging op de hoek Larenseweg-Aaltinksweg. - dat el ders in de gemeente Holten betere lokaties gevonden kunnen worden binnen het kader van door de wet houder genoemde normalisering. Verder betreurde men het wanneer het Sowecoterreintje op die plaats zou gaan verdwijnen, hetgeen bo vendien hogere kosten meebrengt. Verder zou de situering aan de doorgaande Larenseweg ea de Aal tinksweg, welke met het daaraan gelegen industrieterrein zeker als secundaire weg moet worden ge zien in strijd zyn met de voorschrif ten. Tenslotte is bij de verkoop van bouwterreinen aan de bewoners van de Aaltinksweg door de ge meente toegezegd dat zij een vrij uitzicht zouden behouden en vroeg men het gemeentebestuur boe men deze belofte thans denkt waar te maken. Algemeen waren de ruim 40 aanwezigen overigens wel van mening dat decentralisatie van woonwagens zeker noodzakelijk is. Wethouder Warrink verklaarde deze petitie in oprechte dank te ANP) aanvaarden Hi1 zei over de geuite bezwaren niet direct een oordeel te willen geven maar zegde toe dat het gemeentebestuur In het verder te voeren beleid hieraan zeker aan dacht zal schenken. Voorwaarden Tijdens een uitgebreid inleidend betoog gaf wethouder Warrink een opsomming van voorwaarden en garanties waaraan wordt gedacht bij het realiseren van toekomstige standplaatsen. Als vestigingseis stelde hij dat voor woonwagensbe woners dezelfde eisen moeten gel den als voor andere bewoners, nl. dat zij een sociale of economische binding met Holten hebben. Dat betkent dat ook zij die een aantal jaren geleden onvrijwillig de relatie moesten verbreken, bv. de fam. Hendriks. 2. Bij de uitgifte van het terrein zal er gelet moeten worden op de be langen van degene die voor een plaats opteert. Het Is daarom van het grootste belang dat er vol doende Inspraak komt. Het recht van uitgifte dient echter ten alle tyde bij de gemeente te blijven. 3. Ook mensen van bulten de regio, die een relatie binnen onze gemee nte hebben moeten de mogelijk heid hebben zich hier te vestigen. De selectieprocedure zal echter steeds dezelfde zij a Het is heel wel mogelijk dat er plaatsen onbezet blijven. Deze worden niet zonder meer vrij gegevea Het huisves tingsbeleid van de gemeente Hol ten zal zo consequent mogelijk worden toegepast. 4. In een modelhuurovereenkomst staan reeds een aantal punten ge noemd waaraan voldaan moet worden wanneer men een stand plaats wenst te huren. Vanaf punt 5 Hierin staan met. name een aan tal rechten en verplichtingen ge noemd. 5. Het normalisatieproces zal zo veel mogelijk bevorderd moeten worden. De reizende mens vormt daarby het grootste probleem. Er zal in dat opzicht een oplossing moeten worden gezocht voor het af leggen van familiebezoek, aange zien een doorsnee wagen slechts beperkt ls ln het opvangen van gas ten. Je zou het ook de consequentie kunnen noemen van het wonen in een wagen. 6. Het scheiden van wonen en wer ken geldt evenals voor de andere Holtenaren 7. Er is tenslotte een procedure ontwapen om tot de uitgifte te komen van standplaatsen. a. De belanghebbende zal een aan vraagformulier in moeten vullen. b. Dit formulier zal door een onpar tijdig iemand worden beoordeeld en deze zal daarover een sociaal rapport opstellen. De normen die hij deze procedure gelden zullen zoveel mogelijk worden afgeleid van de gebruikeUjke bij een wo ningtoewijzing c. Deze rapporten worden bekeken en op basis daarvan wordt een voorlopige indeling gemaakt. d. De indeling wordt besproken met belanghebbenden. e. Daarna volgt een definitieve in deling. f. Aan de hand hiervan volgt de toewijzing. g. Na de toewijzing wordt een loka- tiegroep geformeerd, waarin de volgende personen zitting hebben: De buurtbewoners, De belangheb bende woonwagenbewoner, De gemeente, Het woonwagenschap, Welzijnswerkers, Eventuele ad hoe deskundigen, aldus de heer War rink. Opilagpluatsun Grote nadruk legde wethouder Warrink met name op door de ge meente gestelde eis dat de woon- wagenlokatles uitsluitend een woonfunctie zullen krijgen en dat het dus uitgesloten zal zijn dat bij de kampjes ook autosloopterrei nen of opslagplaatsen sullen ver rijzen. Maar de heer F. Alsemgeest, die als opbouwwerker namens de Stimeliso de bijeenkomst bij woonde, was echter van mening dat de gemeente evenzeer de zorg heeft voor werkgelegenheid voor de woonwagenbewoners als voor de andere bevolkingsgroepen. Er komt een wet waarbij elke gemee nte wordt verplicht tot Stichting van een afvalterrein. Ik kan me voorstellen dat dit tevens soa kunnen dienen als werkterrein voor de woonwagenbewoners. Ook zouden deze bewoners van de gemeente een stukje industrieter rein kunnen huren waarop se een loods kunnen plaatsen", aldus spreker, die daarmee een rijke kleur aanbracht in het verhaal van Warrink. Werkgroep Desgevraagd verklaarde wethou der Warrink tenslotte dat de in te stellen werkgroep duidelijk een adviserende taak zal krijgen, die pas zal gaan werken als de situe ring van de lokaties vast ligt Deze werkgroep zal zich voornamelijk bezig houden met vragen en pro blemen van zowel de woonwage nbewoners als de buurtbewoners en wordt met name gezien als een brugfunctie tussen beide groepen. Aan het slot van deze informatie avond zegde wethouder Warrink toe dat in een later stadium een nieuwe byeenkomst met de bevol- king zal worden belegd waarin een "nadere discussie over deze materie zal plaats vinden

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 5