'Twee nederlagen Blauw Wit in paasweekeinde Na grote successen tijdens afgelopen winterseizoen Z.C. Twenhaarsveld gaat lucifers verkopen Gemeente- avond Blauw Wrt- Boswinkel Touwtrekkers kegelden Autocross Bergruiter nieuws Resultaten jeugd SV Holten Profoto haalt Klank diaserie naar Holten Paas etentje Langlaufstichting opgericht te Holten S.V. Holten afd. atletiek Programma SV Holten Verdiende nederlaag van Holten tegen de Tukkers Holten speelt weer thuis tegen Losser Zaterdag a.s. Holten nog niet uit gevarenzone HOLTENS NIEUWSBLAD - 20 APRIL 1979 - PAG. 13 In het afgelopen weekeinde moest Blauw Wit twee keer aantreden tegen ploegen die gezamenlijk de ranglijst inde le klasse aanvoeren. In belde gevallen zagen de Holte naren geen kans de bezoekers een punt afhandig te maken. Zater dagmiddag won het Almelose DVO met 4-1 en maandagmorgen klopte Sc. Daarle de Blauw Witten met maar liefst 5-0. Blauw Wit - DVO In deze wedstrijd ging Bauw Wit voorspoedig van start en wist via een knap doelpunt van Richard Beldman met 1-0 aan de leiding te komen. Maar daarna tapte DVO uit een ander vaatje en via twee doelpunten van Grijsen namen de Almeloèrs nog voor de rust een 2-1 voorsprong Ondanks een groot veldoverwicht zagen de Holtena ren geen kans de gelijkmaker te forceren. Aan de andere kant scoorde DVO in de 78e minuut 3-1, terwijl in de laatste minuut zelfs nog een 4-1 overwinning gereali seerd werd tegen een redelijk goed spelend maar te weinig overtui gend Blauw Wit. Blauw Wit - Sc Daarle In de vroege morgen van Paas maandag traden de eerste elftal spelers van Blauw Wit weer aan om de inhaalwedstrijd tegen Sc Daarle, één der medekoplopers in de le klasse der TVB, af te werken. Door een aantal zeer ongelukkige momenten in de verdediging werd nog voor de rust tegen een 2-0 ach terstand aangekeken, hoewel het veldspel der gastheren, met een goed spelende Gerard Aanstoot in de middenlinie, zeker niet slechter was als dat van de bezoekers. In de tweede helft kregen de Holtenaren een zware deceptie te verwerken toen invaller-keeper Kolkman een vrije trap uit zijn handen liet glip pen (3-0). Hierna was de tegen stand gebroken en via een uitge speeld doelpunt der gasten en een eigen goal van Stam wisten de mannen van ex-Blauw Wit trainer Willems een geflatteerde 5-0 zege te behalen. Voor de 4e thuiswedstrijd in 14 da gen treedt morgenmiddag Blauw Wit aan tegen het Enschedese Boswinkel Weliswaar staan de bezoekers laag op de ranglijst maar de resu Itaten der Holtenaren geven geen aanleiding tot onge kend optimisme. Wanneer Blauw Wit er in slaagt om de Enschedeêrs hun spel op te leggen en de verde diging beter gesloten is als de laat ste weken, dan moet het mogelijk zijn om een (kleine) overwinning binnen te halen. Indien echter ook maar de geringste onderschatting een plaats vindt zal een zeer on prettige verrassing mogelijk zijn. De wedstrijd begint als gewoon lijk om half drie op sportcomplex Meermanskamp. Vrijdag 20 april houdt de Zwemclub „Twenhaarsveld" een grote verkoop actie van lucifers waarvan de baten bestemd zijn voor het trainingsfonds (extra trainingen en wedstrijden voor de jeugd) Deze activiteiten kunnen alleen doorgang vinden ais er extra geld binnen komt, vandaar deze verkoop van lucifers, die wij gezien het beoogde doel zeer hartelijk aanbevelen. Huismoeders koop es een paar pakken! De Z.C.T. rekent op U! Woensdagavond (11 april) was er voor de leden van de T TV ..OKIA" en hun dames gelegenheid voor kegelen in het kegelcentrum „Dikkie Down" De opkomst was zowel bij de heren als de dames zeer goed. Er werd gekegeld op drie ba nen. Uitslag dames: 1 mej R Nijland. 2 mej R Vene klaas, 3. mej F Lammers Uitslag heren: 1 J Vos, 2. W Boode, 3. Joh. Mars man ZOMERCOMPETITIE Tweede Paasdag nam „OKIA" in Noordijk met twee teams deel aan de eerste wedstrijd „Zomercompetitie-toernooi '79" De Holtense Autosportvereniging •■A S V organiseert zondag 22 april voor het tiende achtereenvol gende jaar de jaarlijkse autocross De jubileumcross waaraan meer dan honderd „coureurs" uit alle hoeken van het land zullen deel nemen wordt verreden op een ter rein vlak aan de Larenseweg in De Haar In de sportklasse start o a Bert Veneklaas (Holten) en in de sprintersklasse komen als favorie ten aan de start Joop Bijsterbosch (Welsumt en Henk Bouwhuis uit Rijssen die het zeker moeilijke zul len krijgen met Abe ten Zijthof (Heeten) en Gert Dijkslag uit Raal- te. Bij de dames mag een^span- nende strijd worden verwacht tus sen Mieke Krekel (kampioene ASV Holten) Mieke Grooten. Rijssen en Ali Kolk uit Raalte en Willy de Vries uit Voorst De cross wordt voor de tweeede keer verre der. onder auspiciën van de KNAC Op vrijdagavond 27 april a s haalt de Holtense amateurfotografen- club PROFOTO een klankdiaserie naar Holten. Aanvankelijk zou deze serie vertoond worden'op 16 februari J.l. echter vanwege het „Si berische" weer kon eea toen geen doorgang vinden Mevrouw Huys- man en de heer Offerman bekend van de fotogroep „Wagenlngen" en van de cameraclub „Oosterbeek" brengen deze avond hun populaire klankdiaseries. De belde fotogra fen zijn er ln geslaagd een unieke combinatie van muziek en beeld tot stand te brengen, en deze reeks heeft dan ook inmiddels landelijke bekendheid gekregen. Ook de en thousiaste makers van vakantiese ries kunnen deze avond ongetwij feld inspiratie opdoen Evenals op de vorige avond (met Fred Hazel- hof) is ook op deze klankdia-avond een ieder van harte welkom. De avond wordt gehouden ln de kleine Vandaag (vrijdag 20 april) houdt de Hervormde Gemeente haar laatste gemeenteavond van dit seizoen. Het thema luidt „Leven en samenleven". De Rotterdamse hulsarts en sexuoloog PJ.F Du- puls (bekend van een aantal publi caties van Gezond Gezin en van de Prot. Stichting voor Verant woorde Gezinsvorming) is als in leider en vraagbaak uitgenodigd. H ij zal met ons nadenken over hete hangijzers en actuele vragen met betrekking tot huwelijk en gezin, grenzen van leven en dood, sexua- 11 telt enz. Daarbij zullen onderwerpen als het nieuwe abortus-wetsontwerp, de oorzaken van zoveel echtschei dingen. samenwonen i p v. trou wen. homofolle, zeker aan de orde komen. We hopen dat u komt mee denken. Alle belangstellenden zijn van harte welkom. De avond be gint om 10 45 u. (k wart voor acht) in gebouw „Irene" aan de Bos- chkampsstraat. Kerkeraad Herv. Gemeente zaaJ van de sporthal aan de Kei- zersweg te Holten, en zal aanvan gen om 20 00 u De entree is ook dit keer weer zo laag mogelijk gehou den, nl f 1 50 per persoon Jongeren beneden 16 Jaar en 65plussers beta len f 1 -. De lopers van de afd atletiek van de S V „Holten" hebben met wisse lend succes deelgenomen aan ver schillende wedstrijden. Marinus Baltus werd met een tijd van 35 15 min vierde op een heuvelachtig parcours van 9 km in Apeldoorn Donderdagavond 12 april waren de heren weer present in Harderwijk voor 20 km. in een loop langs het randmeer de Wolderwljde De eerste 10 km waren door de straffe tegenwind extra zwaar Henk Reit- sema werd 4de in 1.16.20 en Mari nus Baltus elfde in 1.20 36, Ap Koetsier was goede middenmoter met de 26ste plaats (1.29.19) Paas zaterdag liepen Koetsier en Baltus 20 km. in Hoenderlo. Baltus draalde lang ln de kopgroep mee maar kwam in de slotfase, anders een van z'n sterkste troeven, duide lijk tekort en moest met de 15e plaats genoegen nemen (tijd: 1 22.43) Koetsier - hij komt er steeds beter ln leverde met het be halen van de 20ste plaats (1.28.13) een verdienstelijke prestatie. In Vroomshoop deed Jan Wolterink het uitstekend met een 2e plaats op de 10 km. Paasmaandag liep hij in Lochem de 15 km. in de goede tyd van 57 31 Jan Jansen ging in Lo chem als 2e over de finish in de 20 km cross in de fraaie tijd van 1 08 28 „Kilometervreters" Baltus en Koetsier finishten resp in 1 18 02 en 1.22 01, uitstekende tij den gezien het vele z g.n. vals plat in het parcours. Zaterdag 21 april laatste wedstrijden PG.JO- crosscompetitie in Goor Vertrek: 12 45 uur vanaf Sporthal 't Mos- sink. Uitslag: B- klasse 640 kg. 1 Bussloo 12 p.; 2. Noordijk 11 p 3 Erichem 9 p., 4. E.H.T.C 8 p.; 5 Be kveld 8 p.; 6 Vorden5p.;7 OKIA 2 p 8 Heure 0 p Uitslag: D- klasse 640 kg. l Bisons 10 p.. 2 Vorden 7 p.; 3 OKIA 5 p.. 4 Bathmen 4 p 5. EHTC 3 p., 6 Warken 0 p De tweede competitiewedstrijd wordt op zondag 29 april georgani seerd door de Almelose Touwtrek veren „Twenthe" Tijdens de Algemene Ledenverga dering van Streek 5, waarbij be halve de Bergruiters nogzes andere verenigingen uit de regio zijn aan gesloten, werden de uitslagen be kend gemaakt van de door „Streekcommissie" georgani seerde dressuur- en springcompeti- tie In de dressuurcomp won In- grid Dieperink met „Eduard" de 2e prijs Bij het springen B was de derde prijs voor Rikus Bronsvoort met „Prima" en Ingrid Dieperink won in deze klasse de 8ste prijs Ton Broekhuis werd met z'n paarden ..Esmorial" en „Auteur S" resp vijfde en achtste bij het MZ-sprin- gen Rikus Bronsvoort werd op het kringconcours te Almelo met „Prima" vierde wat gezien de be zetting van het hippisch evene ment een verdienstelijk resultaat mag worden genoemd Uitslag schietwedstrijd „De eend racht". Lucbtgeweer: Groep A 1 G J. Schuppert 169 p 2 H Paalman 155 p 3 G Koopman 153 p 4 G A Ha verslag 148 p Groep B 1 D Jansen 165 p 2 A Paalman 148 p (2x10)3 E J Grootenraast 148 p (1x10) 4 BJ Oplaat 141 p Groep C G J Sluiter 143 p 2 G J H van Aefst 133 P Luchtpistool: Groep A 1 H Paal man 165 p 2 D J Nyendyk 157 p Holten A - SOS A Ook de vijfde wedstrijd na de ver plichte winterstop leverde Holten A weer twee punten op. en door deze wedstrijd liefst met 7-0 te win nen. werden de prachtige doelcy- fers van 17-0 behaald Bijzonder jammer is het echter, dat aanvoer der Francis Luesink tijdens deze wedstrijd, naar later bleek, een zeer ernstige enkelblessure heeft opge lopen Zondag j.l op eerste Paas dag moest hy zelfs aan zyn enkel banden worden geopereerd en wy wensen hem een zeer voorspoedig herstel toe. Deze blessure was ge lukkig niet te wyten aan ruw spel Het zette echter wel een domper op de tot nu toe behaalde resultaten en het team. toch al danig aange tast door de vele blessures, heeft het nu wel by zonder zwaar te ver duren Reeds in de vierde minuut scoorde midvoor Hoek zyn eerste doelpunt. Halverwege de eerste helft was het Erik Knapen, die de stand op 2-0 bracht. Het spel was niet van al te grote kwaliteit, doch het harde werken van de ploeg ver goedde veel. Na de rust werd de score binnen vyf minuten verhoogd door goals van Hoek en Lefebre Reeds spoedig moest Gerrit Vin cent wegens een dybeenblessure uitvallen en werd de stryd met tien man voortgezet. Dit verhinderde echter niet. dat 80S. welke ploeg onlangs nog koploper Enter nog met 3-2 had verslagen, finaal werd overspeeld en door doelpunten van Vixse boxe Kappert en Deyk met 7-0 werd verslagen A s. Zaterdag komt kampioenskandidaat DETO op bezoek en zal het met enige in vallers uitkomende Holten het zeer zwaar te verduren krijgen DCT0 Cl - Holten Cl Maandag 9 april verloor Cl met 0-3 en dat zat de jongens niet lekker Nadat tijdens het afgelopen win terseizoen een sterk toegenomen belangstelling bleek te bestaan voor het 6 en 7 januari j.l. door hotel-restaurant „Het Lösse Hoes" georganiseerde langlaufweekend op de Holterberg. is op initiatief van de heren J.H.J. Murris. eige naar van genoemd hotel, en M J van Beek. eveneens te Holten, een langlaufstichting opgericht, te neinde de skiliefhébbers in de toe komst öp meer professionele wijze van dienst te kunnen zijn bij de or ganisatie van langlauf-skitochten en skicursussen op de Holterberg. Doordat de rood zwarten zondag op eigen terrein een 2-0 nederlaag leden tegen De Tukkers zyn zy nog niet buiten degradatiegevaar Zoals bekend degraderen de twee laagste elftallen naar de 4e klasse Er was nog geluk by een ongeluk, doordat de medecandidaten voor de twee onderste plaatsen Rood Zwart en Tubantia, het afgelopen weekend tweemaal gelijk speelden, en derhalve maar twee punten uit twee wedstrijden scoorden, en Vo- gido verloor van Berghuizen Voor TV O is het pleit Inmiddels al be slecht Holten ontvangt thuis nog Avanti, Tubantia en Losser en moet nog uit tegen Rood Zwart en Berghuizen De uitslagen waren: zaterdag Tubantia-Rood Zwart 2-2, Paasmaandag: UD-TVO 3-0, PH-Unisson 2-0; Holten-De Tuk kers STukkers 0-2; Berghuizen- Vogido 3-0; Avanti-Tubantia 1-1; Rood Zwart-Losser 3-3 Aan de hand van de ranglyst kan men de Holter kansen ongeveer bereke nen Het blijft oppassen geblazen. Tegen Deto ging het heel wat beter Reservespelers hadden we met. maar Jan Tuitert van C2 hielp ons uit de nood Omdat een speler het paasvuur belangrijker vond. heeft de rest van Cl wel voor een laaiend paasvuur gezorgd aan doelpunten In de 9e minuut een voorzet van Kees op Reneé en het was 0-1 Inde 1 le *minuut was het Gertjan die nummer twee liet aantekenen In de 12e minuut zorgde Gertjan voor 3-0 Freddy m de 25e min een pass op Henk en het was 0-4 In de laat' ste minuut van de eerste helft werd het nog 0-5 Na rust kwam de doel- puntenmachine niet zo goed op gang Het duurde totde 50e minuut alvorens werd gescoord In de 51e mm. al weer raak door Albert. Toen geloofden de jongens het wel en de bal werd rustig rond gespeeld Er werd in deze wedstryd keihard ge werkt en zo hoort het ook Jongens Ga zo door! PH UD/6W 17 11 4 26 25-8 losser 16 6 7 3 19 26-20 Avanti 1.7 8 3 6 19 27-22 Berhuizen 17 5 7 5 17 28-25 Unisson 16 7 3 6 17 25-26 Holten 17 7 2 8 16 27-25 Rood Zwart 16 4 7 5 15 26-27 Vogido 16 6 2 8 14 18-29 Tubantia 16 2 9 5 13 21-23 TV O 17 1 0 16 2 10-46 Zondag Vogido-De Tukkers, Tubantia-Unisson, Rood Zwart- TVO. Avanti-Ud. Berghülzen-PH en Holten-Losser SENIOREN Holten C3 - Deto C3 Holten C3 heeft afgelopen zaterdag een zeer gemakkeiyke overwinning behaald op een zwak spelend DE TO. Reeds vanaf de aftrap nam Holten het initiatief en werd het doel van DETO onder zware druk gezet waarby de achterhoede van DETO met kunst en vliegwerk het doel schoon hield. Doelpunten konden niet uitbiyven. Het eerste doelpunt viel na een goed op rechts opgezette aanval toen Dick de bal voorzette, en Joost beheerst in schoot Voor de rust vergrootte Jan de voorsprong tot 3 0 waarvan de laatste een schitterende goal was. Na de rust geloofden de Rood Zwarten het wel (wat by de warmte niet verwonderiyk wast en werd er met meer gescoord Bestuur. Op uitnodiging van de initiatief nemers kwamen j.l. donderdag 12 april) alle medewerkers welke tij dens het afgelopen winterseizoen bij de organisatie van op de Holter berg gehouden ski-evenementen betrokken zijn geweest, in Hotel- restauranmt „Het lösse Hoes" bij een teneinde in ongedwongen sfeer nog eens terug le zien op het bij zonder succesvol verlopen ski evenement op de Holterberg Tijdens deze bijeenkomst werden tevens de leden gepresenteerd van de gloednieuwe Holtens langlauf stichting. bestaande uit de heren J.H.J Murris (voorzitter). M.J. van Beek (secr penningm.) en de be stuursleden D.J Schooien. J Arf- man en G J Gervedink-Nijhuis Tijdens zijn openingstoespraak bracht voorzitter Murris met name hulde aan de vele medewerkers die tijdens deze winter gehouden ski evenementen hebben meegewerkt teneinde het geheel tot een succes te maken en riep allen op ook in de toekomst blijvend een steentje bij te dragen ter stimulering van de langlaufsport. hetwelk zich de laat- ste jaren óók in Nederland in een sterk toenemende belangstelling mag verheugen. Blijkens notariële akte. d.d. 10 april 1979 stelt de langlaufstichting Hol ten zich ten doel de bevordering van de langlaufskisport, zowel op recreatieve basis als in wedstrijd verband Tijdens deze feestelijke bijeen komst werden o a ook een tweetal films vertoond over de ski evenementen welke het afgelopen winterseizoen op de Holterberg werden gehouden, welke films tfa- ren opgenomen door foto J. ten Velde en hetduo J.H. Lodeweges en A H. Jansen te Holten. Doordat de Tukkers beter van de kansen profiteerden dan de Holte naren, heeft het op de tweede Paasdag een verdiende 2-0 zege behaald, die gezien het aantal kan sen nog veel hoger had kunnen zijn. Bovendien vertoonde de ploeg uit Albergen een betere spe lopvatting, speelden ze sneller en met veel meer inzet en beschikten over een betere conditie, waar door de nederlaag van Holten gro tendeels is verklaard. De aanval len verliepen veelal over hun snelle vleugelspelers, Hulshof en Dijkstra, waarmee de Holten backs de grootste moeite hadden en dit in tegenstelling tot Holten, wiens aanvallen steeds via het centrum gingen en daardoor weinig gevaar opleverden voor de goed keepende Tukkers doelman Schepers. Het eerste kwartier was Holten de meest aanvallende ploeg en reeds na tien minuten kreeg Bronsvoort via een kopbal van Nico Lalobar een mooie kans. doch zyn lob over de uitlopende doelman belandde op de lat. Daarna ging het spel meer geiyk op en na ruim een half uur nam De'Tukkers de leiding, temeer, daar de medegegadigden Rood-Zwart. Tubantia en Berghui zen in het Paas-weekeinde punten hebben verzameld en de fatale elfde plaats dicht in haar nabyheid is gekomen UD 2 - Holten 2 10.00 u v 8 45 u Haarle 2 - Holten 3 10.00 u. v 9 00 u Holten 4 - De Zweef 4 10 00 u Stevo4-Holten 511 45 u. v. 10.30 u. Wierden 3 - Holten 6 10 00 u v 9 00 u Holten 7 - De Zweef 6 10.00 u. Holten 8 - Luctor 4 10.30 u Holten 9 - De Zweef 11 10 45 u SDOL 5 - Holten 10 11 45 u v 11 00 u Holten 12 - RV 3 9 00 uur. JUNIOREN Holten Al - DETO Al 3.00 uur Excelsior A4 - Holten A2 2.30 urn- vertrek 1.45 u. MW '29 BI - Holten BI 2 30 uur vertrek 1.30 u Holten B2-RVB1 1 30 uur MVV '29 Cl - Holten Cl 1 00 uur vertrek 12 00 u. 80S Cl - Holten C2 2 30 uur vertrek 1 45 u Enter C2 - Holten C3 2 30 uur vert rek 1 45 u. Holten C4 - Den Ham C3 11.30 uur PUPILLEN Excelsior Dl - Holten Dl 11 uur v 10 30 u. Holten D2 - Hector D3 11 uur Holten D3 - Den Ham D2 10 uur 8 V V.N. D4-Holten D4 9 uur v 8.15 u Markvogels El - Holten El 10 uur v. 9 15 u Twenthe E4 - Holten E2 10 uur v. 9 15 u Holten E3 - Blauw Wit E3 9 uur Holten F1 - 8 V V N F1 11 uur Holten F2 - Excelsior F2 11 uur Holten F3 is vry Vrijdag 6 april was voor de kleuters van de openbare kolkleuterschool een byzondere dag 's Morgens werd eerst de „Palmpasenstok" versierd en er kwam een haan (van brood) boven op Deze haan kreeg naar aloude traditie een paar palm takjes in z'n kop en staart De palmstruiken groeien echter met meer in ieders tuin. maar pastoor Rademaker uit Nieuw-Heeten bracht ons uit de pastorietuin ruim voldoende takjes mee. waar we uit eraard heel erg biy mee waren. Toen alle „stokken" klaar waren gingen de kleuters in optocht door alle klassen van de lagere Kolk- school. In iedere klas werden ze en thousiast ontvangen. Om 12 uur bleef iedereen op school eten. Wat een feest en wat een gezellig ge richt. 72 kinderen aan tafel De broodjes en de limonade waren van te voren klaargemaakt door de dames van de oudercommissie. De stapels leken erg groot, maar aan 't eind van de maaltyd waren er nog maar enkele kadetjes over. Ieder een had het zich goed laten sma ken Om half twee mocht leder kind z'n eigen Palmpasenstok meene men en met moeder, die al stond te wachten, naar huis gaan. Slecht wegwerken van de Holten defensie en onoplettendheid van Dekker waren de oorzaak, dat de opkomende halfspeler Vleerkotte met een hard schot in de boven hoek doelman' Pasop het nakyken gaf (0-1). Dit was tevens de rust stand en na de thee waren het De Tukkers, die voomamenlljk door breder opgezette aanvallen het meest gevaarüjk waren. Eerst moest Schooien een ingeschoten bal van de doeliyn wegtrappen, daarna vloog een vrije trap vla de Tukkers midvoor Hesselink net naast het doel en was het uit een hoekschop op links, dat Hulshof de bal maar voor het inkoppen had, maar gelukkig voor Holten net na ast de paal kopte. Na twintig minu ten kreeg Bronsvoort een kansje, doch keeper Schepers was uitlo pende net iets eerder by de bal. De aanvallen van Holten, te vaak be staande uit één - tweetjes tussen Dekker en Bronsvoort, waren te doorzichtig voor de Tukkers ach terhoede en leverden dan ook weinig gevaar op. De Tukkers ble ven gevaariyk en een voorzet van de snelle rechtsbuiten Hulshof werd door Pasop gemist, waardoor linksbuiten Dykstra de bal voor 't intikken had, maar hy lepelde de bal nog over 't doel Na ruim een half uur soleerde Bronsvoort door de achterhoede der Tukkers en werd in 't strafschopgebied ge vloerd. Scheidsrechter Schnitzler uit Arnhem, durfde klaarbiykelijk geen strafschop te geven en legde bal op de zestien meter fijn. De vrije schop, genomen door Dekker, op het hoofd van Bronsvoort, werd net naast het doel gekopt. De beslis sing viel vijf minuten voor het ein de. toen Holten een vrije schop mocht nemen op ca twintig meter van het Tukker doel. Deze vrije schop werd zo slecht genomen, dat de Tukkers dankbaar profiteerden van de slechte organisatie van het Holten team en half speler Kappers vry kon oprukken naar het Holten doel. zyn op maat afgegever voor zet aan de fel sprintende Edciy Hulshof was niet te missen en de bal werd beheerst langs keeper Pa sop geschoten (0-2). De stryd was gestreden, en door deze nederlaag wordt het voor de Rood-Zwarten oppassen geblasen, Zondag speelt Holten haar zeven tiende competitie wedstrijd en wel thuis tegen het in de middenmoot verkerende Losser, welke ploeg wordt getraind door de ook in Hol ten wel bekende oud Go-Ahead- speler Abse Kolkman. Destijds le verde de uitwedstrijd een geiykspel op (0-0) en ook nu moeten de Holte naren danig op hun tellen passen om aan dit duel een winstpunt over te houden. De Lossenaren be schikken over een conditioneel sterke en Jeugdige ploeg, die ge toond heeft, in deze klasse goed mee te kunnen draaien. Hopenlijk komen de Rood-Zwarten meer ge motiveerd aan de start als tegen De Tukkers afgelopen Paasmaandag en indien er met de volle inaet wordt gestreden moet het met be hulp van haar aangang toch moge lijk zyn een succesje te behalen, wat ook de hoogste tyd is, gezien de stand op de competitie ladder.

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 13