Tennisclub Holten klaar voor de competitiestart Hockey- Z.c. „Twenhaarsveld" eindigt op eervolle tweede plaats Resultaten Blauw Wit senioren Blauw Wit pupillen Programma Sporthal 't Mossink Zo speelden de Blauw Wit junioren Programma Blauw Wit Weet je wetje, laat je rijden HOLTENS NIEUWSBLAD - 20 APRIL 1979 - PAG. 11 In de recreatieve vyfkamp tussen Z.P.A. Almelo, H.Z.C. Hengelo, Scholtenhagen Haaksbergen en Twenhaarsveld, werd de laatste wedstrijd in Almelo gehouden. De totaalstand na 4 wedstrijden was: H.Z.C. 24 punten, Twenhaarsveld 21 punten, Z.P.A. 14 punten en Scholtenhagen 11 ppnten. De strijd om de eerste plaats was dus nog volkomen open. De totaal volge pakte tribune met toeschouwers heeft dan ook kunnen genieten van een geweldige strijd. Het was Z.P.A.die deze keer zeer sterk zwom. Direkt na 6 afgwerkte pro- grammaondei delen namen ze de leiding met 99 punten, gevolgd door Twenhaarsveld met 73, H.Z.C. met 66 en Scholtenhagen met 47 punten. Ook na 12 programmano. was de stand nog niet veranderd en bleef Z.P.A. aan de leiding. Na 20 verzwommen programmano. was de stand inmiddels geworden: Z.P.A. nog ongenaakbaar aan de leiding met 281 punten, Twen haarsveld 266 punten, H.Z.C. 244 punten, en Scholtenhagen 137 pun ten. Nu moesten er nog 4 estafettes gezwommen worden. Het lukte Twenhaarsveld nog wel iets dichter by te komen, doch Z.P.A. was niet te verdringen van de eerste plaats. De eindstand van deze ontmoeting- was dan ook op de eerste plaats Z.P.A. met 323 punten, gevolgd door Twenhaarsveld met 320 pun ten, H.Z.C. 283 punten en Schol tenhagen 137 punten. In de ein drangschikking kwam ook geen verandering. Wel steeg Twen haarsveld 4 punten door het beha len van de tweede plaats, maar ook H.Z.C. veroverde met de derde plaats 3 punten waardoor ze bove naan bleven staan. De totale ein duitslag was H.Z.C. Hengelo 27 punten, Twenhaarsveld 25 punten, Z.P.A. Almelo 19 punten en Schol tenhagen Haaksbergen 13 punten. Al met al toch een goed succes voor de Holtenaren, die werden beloond met een prachtige standaard voor de vereniging en voor iedere deel nemer een mooie button. De indi viduele tyden van de deelnemers waren als volgt: 25m. schoolslag meisjes onder 8 Jaar Inge KerkdUk 0.30.0 Marjan Pekkeriet 0.31.7 Evelien Oolbekkink 0.44.7 25tn. schoolslag Jongens onder 8 jaar. Mark v.d. Maat 0.27.9 Coenraad Lichtenberg 0.28.9 Robert Oolbekkink 0.32.8 25m.schoolslag meisjes onder 10 jaar. Annet Voskes 0.23.6 Agnes Tuller 0.25.9 Johanna Paalman 0.27.7 25m. schoolslag jongens onder 10 jaar Benno Vincent 0.24.1 Gerald Jansen 0.25.6 Rob Jaap Martens 0.29.1 50m.schoolslag meisjes onder 12 jaar Janny Oolbekkink 0.56.3 Hanneke Warrink 0.57.7 Renate Leppink 1.02.1 50m. schoolslag jongens onder 12 jaar Paul Akkermans 0.51.7 Edwin Kers 1.00.3 Jeroen Vincent 1.03.8 50m. schoolslag meisjes onder 14 jaar Annemarie v. Bussel 0.46.8 Diana Nyenhuis 0.52.5 Erica Koetsier 0.59.8 50m. schoolslag jongens onder 14 jaar Harry v. Langen 0.50.6 André Mooiweer 0.57.5 Robert Tmschel 1.07.8 50m. schoolslag meisjes boven 14 jaar Ineke Brinkman 0.44.9 Frieda v. Zon 0.49.8 Karin Willemsen 0.52.6 50m. schoolslag jongens boven 14 jaar Andries Lichtenberg 0.41.2 Ernst v.d. Ende 0.42.6 Arnold Nyenhuis 0.52.9 25m. vrije slag meisjes onder 8 jaar Rieneke Stukker 0.26.1 Diana Blauw 0.29.9 Bella Neurink 0.30.5 25m. vrije slag jongens onder 8 jaar Hans Klein Velderman 0.28.3 Henk Jan Beldman 0.33.9 25m. vrije slag meisjes onder 10 jaar Monique Schreurs 0.23.6 Marion Spenkelink 0.23.6 José Vros 0.29.5 25m. vrije slag jongens onder 10 jaar André Kers 0.24.5 Ton v. Bussel 0.25.8 Jeroen Neurink 0.36.7 50m. vrije slag meisjes onder 12 jaar Gerrie Veneman 0.39.1 Janny Hovenkamp 0.46.6 Erna Veldwyk 0.47.4 Margreet Veldman 0.57.4 50m. vrije slag jongens onder 12 jaar Wim Mooiweer 0.36.9 Edmond Kerkdyk 0.45.2 Erik Bekkernens 0.46.2 50m. vrije slag meisjes onder 14 jaar Gertie Tuller 0.36.9 Ria Vos 0.42.6 Adrie Jansen 0.44.1 50m. vrije slag jongens onder 14 jaar Eric Bekkemens 0.33.6 Marcel Kers 0.50.4 50m. vrije slag meisjes boven 14 jaar Anneke Trotsenburg 0.36.8 Karin Wevers 0.38.3 50m. vrije slag jongens boven 14 jaar Wim Boode 0.29.7 Dick Megelink 0.31.5 André Wisselink 0.37.2 8x25 m. vrije slag estafette meisjes 8-10 jaar Twenhaarsveld 2.59.2 8x25m. vrije slag estafette jongens 8-10 jaar Twenhaarsveld 2.41.4 8x25m. vrije slag estafette meisjes boven 12 jaar Twenhaarsveld 2.21.2 8x25m. vrije slag estafette meisjes boven 12 jaar Twenhaarsveld 2.03.8 Eindstand 6e ontmoeting: Twenhaarsveld 324 pt. ZPA 323 pt. HZC/weusthag 285 pt. Scholtenhagen 139 pt. Totale Eindstand winterpool HZC/weusthag 27 pt. Twenhaarsveld 26 pt. ZPA 18 pt. Scholtenhagen 13 pt. Enter Vooruit 8 Blouw Wit 4 Nauweiyks 30 seconden was „Schoffelaar" Henk Meyerink na rust in het veld of hy bracht de ach terstand van Blauw Wit tot 2-1 te rug! Voor rust rust werd er door beide ploegen hard gewerkt onder de warme stralen van de voorjaars zon. Enter Vooruit speelde wat „bekekener" en wist op keurige wyze de twee fouten in de verdedi ging van BI. Wit af te straffen. Het was onvoorstelbaar, maar BI. Wit beperkte zich deze middag tot lou ter voetballen in plaats van haar specialiteit - het praten-, hetgeen resulteerde in beter en geconcen treerder voetbal. „Good old" Wil lem Heemskerk keepte overigens alsof hy volgend jaar Treytel moet vervangen. Het middenveld was deze middag het zwakke punt, daar gaapte steeds een groot gat, zodat de bonkige routiniers uit Enter ge- vaarUJk konden penetreren. Na rust schiep ook BI. Wit zich goede kansen, enkele ballen gingen rake lings langs of over. Het „geluk" was echter reeds op Paasvakantie, zo dat het 2-1 bleef. Een geiykspel zou meer dan verdiend geweest zyn, maar daar is in de voetballery nog nooit rekening mee gehouden. In leder geval was het een zeer spor tieve wedstry d en in dat opzicht zal de enige vrouweiyke supporter, die meegereisd was, zeker hebben ge noten, alhoewel haar honden soms ongegeneerd lagen te gapen, moge- Ujk een gevolg van het spel van hun „baas". Volgende wedstryd tegen DES zal gewonnen moeten worden, want de sleur van het verliezen be gint nu te vervelen! Enter V 10 - Blauw Wit 6 Het zesde mag dan misschien wel niet uitblinken door voetbalcapa- Afgelopen week werden de laatste oefenwedstrijden gespeeld. De woensdag middagjeugdspelers kwamen, zagen en overwonnen in Nyverdal hun leeftydgenootjes; de zaterdagochtend jeugd deed het iets minder goed. Tegen de Scha- pekolkjuniors, hoewel de presta ties van Han, Hans, Ger en Koos niet tegenvielen. De zondagteams oefenden onderling de eerste Paas dag. Sommige spelers bleken nog lang niet in de vereiste vorm te ste ken, maar Hans Hoek en Peter Berg gaven toch reeds biyk aardig het spelrythme te pakken te heb ben. Dit weekend start zowel de landeiyke als de districtscompeti tie en de T C. Holten zal aan de lan- deiyke met vier zondagteams en aan de districts met drie dames, 6 zaterdag en 5 jeugdteams deelne men. Byna 90 leden van de T C. Holten zullen op deze manier by het competitiegebeuren betrokken zyn. Hoe liggen de kansen? Zondag competitie De twee mixed-teams spelen hier in de landeiyke vierde klasse Oost. In Week van 21-04-79 t.m. 27-04-79 ZATERDAG 08.00-14.30 Mintonette 14.30-18.30 P.V. Kiynveld Kraayenhof (badminton) 18.30-19.30 hr. Schwarte (zaalvoetbal) 19.30-20.30 hr. Ten Voorde (zaalvoetbal MAANDAG 08.10-15.30 div. scholen 17.00-18 00 Wegenwacht Markelo (zaalvoetbal) 18.00-22.30 Badmintonclub DINSDAG 08.10-16.10 div. scholen 16.15-22.45 Mintonette 16.00-18.40 instructielokaal - Sticht. 8oc. Cult. Werk WOENSDAG Examens scholengemeenschap DONDERDAG examens scholengemeenschap VRIJDAG examens scholengemeenschap Voor reservering, van nog vrye uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur recht streeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180). Alle overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuls. afd. sportzaken (tel. 1666). «1 deze ploegenzynv.nl. neo-seniores opgesteld en het valt te verwachten dat zy met name tegen tegenstan ders als Ryssen 1. Enschede 3 en Tion 5 weinig kans hebben. De le den van deze teams moeten deze competitie zien als een mogeiyk- heid de nodige ervaring op te doen, maar als zy automatische degrada tie weten te voorkomen moet dat als een meevaller worden be schouwd Het is byzonder jammer dat door verhuizing, militaire dienst en examens die spelers en speelsters niet meer beschikbaar zyn, die vorig jaar nog byna kam pioen van de vierde klas werden. Van de heren zondagteams moet het vorig jaar gepromoveerde team van aanvoerder Wim Dogter om proberen het vierde klasserschap te behouden Het is daarom Jam mer dat de broers Lefèbre door mi litaire en examenzorgen gekweld worden Het tweede herenteam van aanvoerder Wim Hartkamp, Harry ten Wolthuis en de twee broers ten Kampe kunnen proberen naar de vierde klas te promoveren al zullen ze op deze weg zeker het eerste team van Markelo vinden. Zaterdag competitie Op de zaterdagmiddag wordt het dringen. Het is de competiUeleider niet gelukt elke keer 3 teams uit en 3 teams thuis te laten spelen. Er was op een gegeven moment zelfs sprake van 5 teams thuis; te hopen valt dat dit in leder geval niet be waarheid zal worden. De beide mixed-teams spelen beiden in de vierde klasse. De Technische Commissie heeft zyn zinnen gezet op een promotie van het eerste naar de derde klasse en met een beetje geluk kan het de Van der As serts in samenwerking met Wil van Geel, Dick Hovingh en Sieb van der Meulen ook gelukken; al zal veel afhangen van het regelmatig in het land aanwezig zyn van de twee vliegeniers. John van der Assem zal voor het verfynde en doeltreffende dubbelspel moeten zorgen en niet te vergeten de goede sfeer. Het tweede team van aanvoerster An- nete Hovingh heeft de simpele maar moeiiyke opdracht gekregen het vierde klasserschap te behou den. Bovenstaande geldt ook voor het le Herenteam. Kampioens kansen zyn moeiiyk te taxeren ge zien de competitie-onervarenheid van de 5 teamleden en het kaliber van de tegenstander, onder wie o.a. de Deventerse h. T.C.l en De 8cha- pekolk 2 aan te treffen zyn. De an dere herenteams spelen in de 5e klasse. Hier is helemaal niets te voorspellen. De teams van Han Kempers en Jan Kramer hebben al enige ervaring, maar een goed re sultaat van Jan Heeregrave met zyn drie Hermannen, resp Dinlnk, Oolbekkink en ten Oelere is ook niet uitgesloten Dinsdag competie De dinsdag competitie staat ook wel bekend als de huisvrouwen competitie. In de afgelopen jaren is wel gebleken dat het spelpeil soms erg hoog kan liggen. Vorig jaar dacht de T C. Holten promotiekan sen te hebben, maar de laatste wedstryd werd mede door de afwe zigheid van. enkele prominenten verloren, zodat dit jaar weer in de derde klas moet worden aangetre den Het valt te verwachten dat het Els Jannink en de heren zal geluk ken zich in deze klas te handhaven; al zal o.a. het Hengelose Tionl en Bathmen 2 daartoe bestreden moe ten worden. Promotie wordt ook niet verwacht van het tweede team, dat in de vierde klas uitkomt.. Wel telt dit team een goede enkels peelster nl Wil Speelman en de onweerstaanbaar doorgaande Ma rie Rustebiel in zyn gelederen. Het derde team speelt in de 5e klas en kan alleen maar provoceren al zal niemand dit team, dat voorname lijk uit speelsters bestaat, die nog nooit competitie hebben gespeeld, kwaad aankyken wanneer dit niet lukt. Kampioen worden in de dis trictscompetitie is toch altyd al moeiiyker, omdat in tegenstelling tot de landeiyke, een enkelvoudige competitie wordt gespeeld, waarby men moet aantonen sterker dan 7 andere teams te zyn Jeugdcompetitie De T C Holten komt dit jaar uit met twee teams in de woensdag competitie, die bedoeld is voor de lagere schooljeugd. Het eerste team met Carla, Danièle, Erik en Edwin zullen het echt niet slecht doen, terwyi ook van Gerrie, Petra, Coen, Jeroen en Jac in het tweede wel het een en ander te verwachten valt. In de zaterdagochtend com petitie is Holten met twee teams in de afdeling tot 15 jaar vertegen woordigd Gezien zowel de resulta ten van vorig Jaar en de wintertrai- ning zyn ook hier goede resultaten te verwachten. Maar de andere ver enigingen staan ook niet stil en on der de tegenstanders zullen zeker spelers en speelsters voorkomen, die via de fasen-training van de KNLTB gevormd worden. Deson danks is de Jeugdcommissie toch optimistisch, omdat met name deze groep erg enthousiast is en re gelmatig op de baan aan te treffen is. En regelmatige training biyft voor Borg Mc Enroe, maar ook voor het mixed team t/m 17 Jaar een noodzaak. Wanneer de meisjes van dit team iets meer overtuigd zou den worden van hun mogeiykhe- den zyn leuke resultaten ook voor dit team weggelegd. Van zaterdag 21/» tot dinsdag 12II wordt dus ge durende vier dagen per week op de tennisbanen van de Meerrnans kamp rumpelllle gespeeld Wan citeiten maar de inzet is de laatste weken geweldig. Zaterdag moest men aantreden in en tegen Enter Vooruit 10. Al direct na de aftrap ging men in de aanval, dit getuigt toch van gegroeid zelfvertrouwen. Ook al kreeg men enkele goede sco ringskansen de tegenstoten van Enter V. waren ook niet van gevaar ontbloot. Dit ondervond men na ongeveer 25 minuten spelen toen het Enter gelukte'om de score te openen, 1-0. Het zesde gaf zich echter niet ge wonnen en het gelukte hen nog voor de rust de geiykmaker, via Renger van Lindenberg te scoren, ruststand 1-1. Tien minuten na rust gelukte het alweer Renger van Lindenberg om zelf 2-1 te scoren, voorstaan is een weelde die de mannen van het zesde jarenlang zelden hebben meegemaakt. Doch hierna drong het tiende van Enter zeer sterk aan en na vyf minuten was het alweer gebeurd met de voorsprong, een solo van een van de Enter V.- spelers en het was 2-2Hierna kreeg het zesde nog enkele goede kansen, er werd onder andere een bal van de Ujn gehaald en een schot van inval ler Rikus Kremer ging via de lat over. De goed leidende scheids rechter floot af by een eindstand van 2-2, toch nog een enigszins on verwacht puntje voor de mannen van het zesde ook al dient gezegd te worden dat dit dik verdiend was. A.s. zaterdag speelt het zesde thuis om een uur tegen medekam- pioenskandidaat DES dat de laat ste competitiewedstrijd speelt en slechts een punt achter staat op Excelsior en dus van het zesde moet winnen. Als beloning voor het goede spel van het zesde zou men a.s. zaterdag best wat mensen langs de iyn kunnen gebruiken. Wie weet halen ze nog wel een stunt uit. Komt het zien, blauw Wit S - Vesos 5 Vesos 5 dat aan een geUjkspel ge noeg had om kampioen te worden heeft de titel zonder moeite zater dagmorgen in de wedstrijd op „Meermanskamp" binnengehaald. De Hellendoorners die in deze competitie nog maar 1 puntje lie ten liggen waren technisch en tac tisch verreweg de beste ploeg en Blauw Wit moest zich byna uitslui tend bepalen tot verdedigen om de nederlaag zo klein mogeiyk te hou den. De Blauw Wit voorhoede kwam byna niet aan aanvallen toe en zo dit gebeurde had de VESOS- verdediging weinig moeite om het gevaar tydig in te dammen. De schade bleef by de rust beperkt tot 2-0 dank zei het goede keepwerk van Kruithof die ook na de rust slechts 2 treffers toestond en zo de nederlaag van 4-0 drageiyk hield. Na afloop werd de kampioen door Blauw Wit in de bloemetjes gezet en werd door Vesos een drankje aangeboden. Blauw D2-SVVN D5: 12-0 Met een verzwakt elftal (3 jongens waren afwezig) heeft D2 een mon sterzege behaald op D5 van SWN. Met 6 goals vóór en 6 goals na de rust werd een eindstand bereikt van 12-0. En dit was nog niet eens geflatteerd. De enige goede speler by SWN was de keeper, terwyi de veldspelers onze jongens zoveel vryheid gaven dat alles lukte. Het samenspel was er goed en als dit de laatste 2 wedstrijden zo biyft moet het kampioenschap haalbaar zyn. De doelpunten werden gescoord door de gehele voorhoede! Hans, Erik, John en Mattheus, elk drie, wat mede kwam door de onzelf zuchtigheid van het gehele elftal! Blauw Wit E1,E2 E3 en E4 Alle E-elftallen hebben zowel woensdag als zaterdag gespeeld. E wist 2x de volle winst te behalen. Woensdagavond werd by Vesos E2 een 0-8 zege behaald. Albert, René, Frans en Hans en een eigen doel punt van de keeper betekende een 0-5 ruststand. Na rust wist Hans uit goede voorzetten nog 2x te scoren. El speelde een goede wedstryd, waarin ook vooral het goede mid denveldspel van Bert, René en Andries deze keer opviel Nog na uweiyks bekomen van deze grote zege moest enkele dagen later op eigen terrein worden aangetreden tegen RKSV El. Een matige eerste helft leverde desondanks toch een 1-0 voorsprong op. Na de rust ging het beter en liep E1 uit naar een 4-0 goed gewerkt, jongens! Zaterdag a.s. de zware uitwedstrijd tegen SOS El! Wanneer deze niet wordt verloren stygen de kampioenskan sen! E2 had woensdagavond ee gemakkeiyke tegenstander aar Enter E2. Met 6-1 werd de tweed overwinning in successie behaald Hoe anders was het zaterdag! Te gen koploper Exelsior E2 moest i Ryssen door omstandigheden me 8 spelers worden aangetreden. Dl was voor het 8-tal niet te redden. N een 2-0 achterstand by de rus kwam E2 zelfs nog terug tot 2-1 Uitelndeiyk werd de druk echter t* groot en wist Exelsior nog uit te lo pen tot 6-1. E2, volgende keer beter E3 biyft winnen. 5 wedstrijden is 10 punten! Woensdagavond werd ir een goed gespeelde wedstryd Ente VE2 in Enter met 3-0 verslagen. Za terdag werd Twenthe E4 met 4- gekiopt, waarby nog wordt opge merkt dat E3 dat met 10 speler^ „fikste". Na een achterstand var 1-0 kwam vooral door toedoen var Wim Meilink en in de achterhoede Erwin Saalmink E3 goed terug. Za terdag a.s. de 4e-derby (tegen Hol ten E3) voor Blauw Wit E3! E4, het mlni-E-team biyft iedereen verras sen. Woensdagavond werd koplo per Enter E2 met een 1-0 nederlaag naar huls gestuurd, terwyi zater dag by Exelsior E5 een uitstekend geiykspel werd behaald (0-0). Jon gens, ga zo door! SWN Pl-Blouw Wit F1: 4-0 Evenals enkele weken geleden moest F1 en SWN met 4-0 de meerdere erkennen, na een 1-0 ruststand. Toch begint het beter te gaan met dit voor hun afdeling nog te jonge elftal. Dapper volhouden jongens! Senioren Blauw Wit I-Boswinkel I 2.30 u. Aanw zyn 1.30 u.; Voorwaarts 4-Blauw Wit 2 2.30 u. V 1.15 uur; SWN 6-Blauw Wit 3 4.00 u V 3.15 uur; Blauw Wit 4-DES 6 3.00 u. Aanw. zyn 3.15 uw Wit 6-DES 10 I.00 u. Aanw. 12.30 uur. Junioren Blauw Wit A I-Den Ham AI 10.30 uur; Blauw Wit CI-SWN Cl 10.00 uur; Blauw Wit BI en B2 zyn vrij. Pupillen: Blauw Wit DI-MW '69 Dl 10.00 uur; PH D2-Blauw Wit D2 12.00 uur V. II.00 uur; SOS El-Blauw Wit EI 10.00 uur. V. 9.15 uur; Blauw Wit E2 Markvogels E2 10.00 uur; Holten E3-Blauw Wit E3 9.00 uur; Blauw Wit E4-SOS E2 11.00 uur; Blauw Wit FI-RKSV 11.00 uur. neer daar nog het weekend van 17ll by komt is dit alleen maar verheu gend omdat het dan een promotie wedstrijd betreft. Programma ko mend weekend. Zaterdagochtend jeugdteam t/m 15 jr. tegen Dry vers. 's Middags mixed team plus 2 her enteams thuis (ongeveer vier uur waarschyniyk banen vry voor re creatief tennis) Zondag 1 mixed en I heren team thuis van 10 uur tot ongeveer 16 uur Blauw Wit Al - Markvogels Al Blauw Wit moest aantreden tegen rode lantaarndrager Markvogels. Alhoewel de ploeg onderaan staat bewyst ze toch klasse door sportief en zelfs af en toe goed te voetballen. De leider van Al had z'n jongens dan ook gewaarschuwd voor de Markeloërs die onlangs nog van Haarle Al wonnen. De wedstryd startte slecht, het liep niet by Blauw Wit en na 3 minuten kwam men al op achterstand (0-1). Blauw Wit wilde toen wel wat te rugdoen, maar de inzet was toch onvoldoende om succes te behalen. In de 20ste minuut liepen de vogels uit naar 2-0 toen by een aanval 2 van hun spelers vry stonden en van dichtby gemakkeiyk konden sco ren. Blauw Wit ging er toen wat meer aan doen maar keek met rust toch tegen een 2-0 achterstand op. Al speelde na rust feller en H. Paalman en H. Stam kregen droomkansen doch die werden he laas verknoeid. Na tien minuten 2e helft kwam Blauw Wit met 3-0 ach ter na handig solowerk van de vo gelsmidvoor die moeiteloos langs drie Blauwwitters „fladderde" en de doelman kansloos liet. Deze achterstand - veelal fataal voor Al - inspireerde deze keer voor meer werklust en y ver en na een kwartier zorgde H Stam voor 1-3. Drie mi nuten later zorgde Gerrit Schalk uit een scherpe corner van H. Stam voor 2-3 en na een half uur strafte Stam een foutje in de vogelsverde diging met een zuivere kopbal doeltreffend af (3-3). Blauw Wit rook toen de volle winst maar kwam tegen de verhouding in toch weer achter toen een verdediger een fout maakte die Markvogels de vierde treffer opleverde. Twee mi- 'nuten voor tyd lukte het Blauw Wit toch nog om een puntje te 'pakken toen Paalman, die voor zyn doen een slechte party speelde, met een hard afstandsschot de vogelsgoalie verraste. Al met al een sportieve wedstryd met voor rust een beter Markvogels en na de thee een sterk terugkomend en gemotiveerd spe lend Al. Een vechtlust die we by heel wat Blauw Wit senioren helaas vaak missen. DES BI - Blauw Wit BI Na een wat aarzelend begin aan beide kanten werd DES na plm. een kwartier spelen sterker hetgeen re sulteerde in een vyftal hoekschop pen waaruit niet werd gescoord. Blauw Wit bleef volharden in iet wat krampachtig spel doch kwam in de 18e minuut toch nog byna aan de leiding toen een hard schot van de Geus buiten bereik van de doelman rakelings naast ging en in de 33ste minuut kon de DES keeper met heel veel moeite een goed schot van de Geus tot corner ver werken. Direct na rust (0-0) had de DES-goalie weer al zyn capacitei ten nodig om een loeier van de Geus onschadeiyk te maken en hy kreeg het heel lastig by harde scho ten van André Schuppert en van der Voet die na een paar jaar afwe zigheid een goede rentree maakten by Blauw Wit. Na 18 minuten 2e helft kwam DES uit een strafschop op 1-0. Blauw Wit zette in het laat ste kwartier alles op alles en kreeg 4 minuten voor tyd loon naar werken toen de in paniek geraakte DES-defensie de bal over de uitge lopen keeper in eigen doel „lepel de". Met sterk aanvallend spel van beide ploegen verstreken de laatste minuten onder grote spanning. Jan Klein Nagelvoort en Pim Boog speelden in de Blauw Wit^verdedi ging verdediging een beste party. Wedstrijd progr. 21 april: Meisjes Sixes El - Haackey 10.00 uur Meisjes Sixes E2 - Nyverdal 10.00 urn- Jóngens Sixes - Goor 13.00 uur D.K.S - Jongens B 14.00 uur Hardenberg - Jongens D 10.30 uur 22 april: Dames Vet - Dames 1 12 30 uur D K S. - Heren 2 10.30 uur Heren 1 - Wychen 14.30 uur Het a.s. weekend zal voor de H C Holten zeer belangrijk worden! He ren 2 is reeds gepromoveerd naar de res 3e klas en by een overwin ning a s zondagen tegen D K 8 kan er zelfs via promotie wedstrij den een 2e klasser in zitten (ze zul len dan kampioen zyn in hun pou le) Heren 1 moet a.s. zondag z'n laatste en beslissende wedstryd spelen te gen wychen. By een overwinning kunnen ze zich kampioen noemen en promoveren automatisch naar de 3e klas Indien de uitslag anders zal zyn, zullen er waarschyniyk promotiewedstrijden gespeeld moeten worden De Hockey-Club Holten rekent op een geweldige opkomst a.s. zondag om 14.30 uur!!! Tot in het Sportdal. Zondag 22 april.

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 11