Holten greep zege tegen Vogido in laatste minuut Competitieresultaten t.tv. „Holten" Tennisclub „Holten volop in actie Hockey- Resultaten junioren s.v. „Holten Programma Sporthal 't Mossink HANDBAL Holten speelt Tweede Paasdag thuis tegen de Tukkers Programma SV .Holten' HOLTENS NIEUWSBLAD - 13 APRIL 1979 - PAG. 9 In de zeer belangrijke „vier pun- tenTwedstrijd tegen het Ensche- dese Vogido behaalde Holten twee kostbare puntjes, die wel eens van beslissende betekenis kunnen zijn voor het verdere verloop van deze competitie. Het was geen weds trijd met hoogtepunten, want het spelpeil op het wat hobbelige ter rein was van slechte kwaliteit, doch beide plegen streden wel met veel inzet. De eerste kans was voor Hendry Bronsvoort, maar zijn inzet werd door een Vogido back van de lijn getrapt. Na twintig minuten loste Marinus Brok een prachtig laag schot, dat door de Vogido doelman niet klemvast werd gestopt waarna de toestormende Bert Knapen de doelman omspeelde en leek te gaan scoren, doch de Vogido stopper wist op 't laatste moment dit te voorkomen en via zijn been vloog de bal hoog over het doel. Holten trachtte een doelpunt te forceren en een keihard schot van Huzen werd door de keeper tot hoekschop verwerkt. Na ruim een half uur werd Vogido pas ietwat gevaarlijk, waarbij eerst uit een corner de bal door Dinand Pasop werd wegge slagen en uit de rebound schoot een half speler keihard over 't doel. Even later greep Pasop goed ln na een mooie Vogido aanval en vlak voor het rustsignaal van de met veel gebaren fluitende scheids rechter Meddeler uit Boekelo was het Joh. Huzen die een hard schot Wierden A - Holten Al. De Holten A junioren hebben in Wierden een benauwde 1-0 zege be haald ineen wedstrijd mettwee zeer verschillende speelhelften. Voor de rust gaven de Holtenaren, met de wind mee, de toon aan en reeds na vijf minuten was het de goed door zettende H ans Hoek, d ie een through pass van Aanstoot goed meenam en de bal via keeper en back in het lege doel deponeerde. Ondanks een licht overwicht werd de score niet ver groot, hoewel Richard Vixseböxse twee prachtige kansen hiervoor kreeg aangeboden. Na de pauze speelde bij Wierden de lang geschorste en robuuste Harm de Vries in de spits en Holten kwam soms zwaar in de verdrukking. Alle aanvallen van Wierden werden via het centrum opgezet en de ballen werden hoog in de doelmond ge plaatst, doch met alle krachtsin spanningen wist de Holten verde diging zich staande te houden. Zo doende werd er een enigzins geluk kige overwinning behaald, hetgeen voornamelijk te danken is aan wilskracht en hard werken van het hele team. Holten A - Sdol A. In een spannende weustrijd hebben de Holten A junioren de vierde opeenvolgende overwinning be haald en ook nu bleef de achter hoede weer ongepasseerd. Omdat er enige spelers geblesseerd waren maakten hun opvolgers uit BI Blankena en Dalle mans hun „de buut" in het Al elftal en men kan rustig stellen, dat zij beiden een sterke wedstrijd hebben gespeeld. Af en toe bleek het tempo hen iets te hoog te liggen, maar in de persoon lijke duels waren zij zeker niet de mindere. De Luttenbergers waren in de lucht met hun kopballen erg gevaarlijk, maar ook zij misten in hun voorhoede een afmaker. VI ak voor de rust wist Hoek met een beheerst bekeken schot de SDOL keeper te passeren en gaf hiermede zijn ploeg een stimulans voor de tweede helft. Na de pauze trachtte SDOL de gelijkmaker te forceren, doch ook Holten schiep zich enige goede kansen, waarbij zowel Hoek als Aanstoot hun vizier niet al te scherp hadden staan Naarmate de wedstrijd vorderde speelde de strljd zich grotendeels af op het midden veld, waarbij „regisseur"' Jan Bert Wlssink met zijn goede spel een stu wende kracht bleek te zijn. Door deze zege is de ploeg weer in de kop groep beland en kunnen zij, indien met dezelfde inzet wordt gestreden nog wel voor een verrassing zorgen. Holten C3 - Rietvogels C3 In de wedstrijd bij Rietvogels thuis, werd Holten C3 van het veld ge veegd. want het werd toen 7-0, maar afgelopen zaterdag werd er zo goed gespeeld dat de stand bij rust nog 0-0 was en dat had niemand ver wacht. Holten C3 was gestart, met 2 invallers van D2 en C4. Het was voor H. Mulder (D2 speler) dan ook een zware taak om de snelle mid- voor v an Rietvogels te stuiten, m a ar hij deed dat voortreffelijk, J. Nijen- hu is v an C4 deed het n a rust ook zeer goed. Na rust ging Rietvogels beter spelen en de Holtense achterhoede met doelman kregen handen vol werk. Toch duurde het nog 10 minuten voordat ze tegen een achterstand opkeken. Maar de jongens lieten de fff moed niet zakken, maar gingen er stevig maar fair tegen aan. Twee minuten voor tijd, werd J. Wansink in het strafschopgebied onderuit gehaald enG. Brands zette de straf schop om in een doelpunt 1-1. Jon gens, als Jullie altijd dié inzet heb ben als afgelopen zaterdag zijn we dik tevreden. Excelsior B3 - Holten B2 Het sportieve Holten B2 speelde dit keer alweer uit in Rijssen. Dit bete kende uiteraard een gezellige fiets tocht waaraan iedereen natuurlijk deelnam, behalve leider Arie On- gena. Ze waren er te vroeg doordat de „Gebroeders Nijland" een kor tere werg wisten. Het was een ont zettende moeilijke wedstrijd uit te gen nummer twee want de rechts buiten was er niet. In de vijftiende minuut scoorde Excelsior 1-0. Tot de rust bleef de stand zo. Nd de rust bleef Excelsior de sterkste ploeg en scoorde nog 4 keer. B2 kreeg nog kans om een tegendoelpunt te sco ren maar die werd gmist door de linksbuiten, wat een consumptie kostte. Jongens de teamgeest was goed dus er zullen nog wel over winningen komen. Holten B2 - Blauw Wit B2 Holten B2 speelde maandagavond een slechte wedstrijd tegen Blauw wit. De eerste helft speelden de roodzwarten beter waardoor ook de drie goals kwamen van Tonnie, René. en Henk en een tegentreffer door een penalty De tweede helft was Blauw wit beter en scooorde nog een doelpunt. Uitslag dus 3-2 voor Holten Holten Cl - Vroomshoopse Boys Cl Holten Cl kwam reeds in de 12e minuut op 1-0 door René die een mooie voorzet van Henk hard en zuiver inknalde. De combinaties liepen goed en vooral het spel over de vleugels was prima. In de 51ste minuut werd een „een-tweetje" tussen Gert Jan en René door laatst genoemde doeltreffend af gemaakt (2-0) en in de 55ste minuut werd het 3-0 uit een vrye trap van Wilco die via Gert Jan en René in het doel belandde. Eindstand 3-0 tegen een van koplopers. Fraai stukje werk! Holten Cl - Voorwaarts Cl. Na de mooie overwinning van za terdag moest maandagavond wor den gespeeld tegen koploper Voorwaarts. Helaas werd tegen deze kampioenskandidaat uit Vriezenveen het peil van zaterdag niet gehaald. Door de vele invallers (geblesseerde en geschorste spe lers) kwamen de „boys" er niet aan te pas. Het werd een 3-0 nederlaag. Pluim op de hoed van de gastspe- lers van C3 die hun uiterste best deden voor een beter resultaat. Excelsior CS - Holten C4. In Rijssen was tegen Excelsior voor Holtgn C4 geen succes weggelegd. De lehelft -waarin de roodzwarte pups nog flink tegenstand bodgn- werd afgesloten met een 1-0 ach terstand. In de 2e helft ging het minder goed en miste C4 zelfs een strafschaop. Leider Jan Smale spoorde z'n jongens krachtig aan maar het lukte niet Eindstand 5-0. Mede-oorzaak: fouten in de verde diging. Volgende keer beter Jon gens! via de keeper naast het doel zag gaan. Ondanks het overwicht in deze eerste helft wist Holten niet te scoren en ln de tweede helft had Vogido naar het zich liet aanzien vooreerst de beste papieren, maar de Holten verdediging, waarin Henk Warrlnk een sterke partij speelde, gaf geen krimp. Een ge vaarlijk schot van haar linksbuiten werd door Pasop tegen de lat ge stompt en even later greep hij bij zonder goed in toen hij een voorzet van de rechtsbuiten bekwaam De strijd speelde zich daarna voorn- amenlijk op het middenveld af en Vogido probeerde met de wind mee met lange trappen de Holten ach terhoede te ontregelen. Halver wege de tweede helft werd Brok vervangen door Fred Hulleman, wiens optreden echter van korte duur was, want binnen vijf minuten moest hij het speelveld weer verla ten met een knieblessure, waarna hij werd vervangen door Richard Egberts. Toen iedereen zich klaarblijkelijk al verzoend had met een doelpun- tenloze eindstand kwam het met meestsensationele momentin deze match. Scheidsrechter Middeler gaf teken, dat hij nog twee minuten liet doorspelen, toen Holten alles op de aanval gooide. In de laatste minuut wist Hendry Bronsvoort zich van zijn bewaker te ontdoen en stormde op de keeper af. Hij leek de bal te ver voor zich uit te spelen, doch via de keeper belandde de bal bij de meegekomen Bert Knapen, die de bal met het lichaam in 't doel liep en zijn ploeg hiermee twee kostbare puntjes bezorgde. Al wat Holten was, was in één keer het slechte spel van haar plöeg verge ten en liep juichend in en om het speelveld Vanaf de aftrap zette toen Vogido alles op één kaart, waar bij zelfs haar keeper in de spits van de aanval verscheen. Veel resultaat had dit niet en Holten had een gelukkige, maar kostbare zege behaald. Maandag ontvangt Holten op Meermanskamp één van haar oude rivalen, de Tukkers uit Albergen, welke ploeg nog zeer bekend is van de competities uit de vierde klasse. De Tukkers staan momenteel net boven Holten geklasseerd en heb ben drie winstpunten meer dan Holten. Er kan op een zeer span nende wedstrijd worden gerekend en indien Holten er in slaagt, ten minste één puntje te behalen, zal dit al een goed resultaat zijn, te meer daar ln deze fase van het competitiegebeuren de onderlinge afstand van de diverse ploegen op de competitie-ladder maar zeer miniem is. Voor de trouwe aanhan gers van Holten is het tevens een mooie gelegenheid zich op de tweede Paasdag even te „verzet ten" en hun team te komen aan moedigen. De supportersvereni ging zal ook deze Paaswedstrijd weer met een prachtige verloting opluisteren. Holten 2- TwekkenreU 10 Het tweede team met Jan van Heun, Henk Doorneweerd en invalster Ti neke Brinkman moest naar Ens chede om aldaar aan te treden tegen een team van Twekkerierveld. Jan v an Heun won zijn drie wedstrijden met zeer groot gemak, getuige de game-standen 21-8/Q—5, 21-12/Q- 10 en 21-9/Q«-2. Ook Henk won al zijn partijen, hoewel hij er watmeer moeite mee had, waarbij vooral de 2e set een zeer spannend verloop h ad en door Henk met 2x 22-20 maar net werd gewonnen. Tineke Brink man, kon Jammer genoeg niet tot winst komen, hoewel zij het haar te genstander ln haar laatste set knap moeilijk maakte door maar net te verliezen met 23-25. Doordat het dubbelspel ook voor de Holtenaren was werd de eindstand bepaald op 7-3 in voordeel van Holten. tafel verscheen had weer geen enkel probleem met zijn tegenstanders uit Hengelo en behaalde dan ook drie setpunten. Henk Doorneweerd slaagde er door hard werken eve neens ln om drie punten te scoren, maar met name ln de laatste twee sets was de tegenstand zwaarder dan verwacht. Invaller Wim Güt- lich deed wel zijn best, maar kon toch niet verhinderen dat zijn te genstanders hem twee keer te sterk waren. Doordat het dubbelspel zoals verwacht in een Holtense overwinning eindigde werd de ein dstand 8-2 in het voordeel van Hol ten en met nog 2 wedstrijden voorde boeg bestaat theoretisch nog een kans dat het tweede team de kam- pioensvlag kan hijsen, want de grootste kandidaat TCJV heeft maar één punt voorsprong, maar wel een wedstrijd minder gespeeld, dus alle kansen zijn nog niet voorb ij voor Holten 2. Holten 2- TCJV 1 Ook ln deze wedstrijd ging het de holtense jongens voor de wind, want J an v. Heun, die als eerste achter de Holten 5- Homunculus 4 Het zit de dames van het 5e team niet erg mee ditseizoenBea Klein Senioren Stevo 3 - Holten 4 (za. 14-41 18 u v. 17 u. Paasmaandag Neo 3 - Holten 2 10 u v 9 u.; Tuk kers 2 - Holten 3 10 u v 9 u., Holten 4 - RV 2 10 u„ Holten 5 - PH 6 10.30 u.; Holten 6 - Hengelo 9 10.45 u Vabo 2 - Holten 7 10 u v. 9 u Enter 5 - Holten 8 10 u v 9 u., RKSV 3 - Holten9 11.45u.,v. Hu Holten 10- Wierden 5 10 u.. Wierden 6 - Holten 1110 u v 9 u Holten 12 - GFC 6 9 Junioren: Holten Al - SOS Al 2.30 u.; Excels ior A3 - Holten A2 1 45 u.. v. 1 u., Rietvogels BI - Holten BI 2 30 u v. 1 30 u.; Holten B2 - Hector B2 1 u Deto Cl - Holten Cl 1 u., v. 12 u.; Holten C2 - Haarle C2 1 u Holten C3 - Deto C3 11.30 u.; Holten C4 is vrij. Het mooie weer werkte duidelijk door in de op komst van de leden. Tennis is en blijft natuurlijk een zomersport en tot op heden maakten storm en regen het tennissen vaak onmogelijk. Maar nu de tempera tuur stijgt bewijst het afschrijfbord reeds zijn diensten, al is de methode nog niet iedereen duidelijk Zaterdag 7 april was de dag van de oefenwedstrijden voor de zater dagmiddagteams. Het tweede mixed team speelde enkele dubbels met wisselend succes tegen een Nij- verdals team. De herenteams speel den onderling, waarbij wel bleek dat het team van aanvoerder Mui- zenbeld zich uiterst consciëntieus voorbereidt. De zondag daarna was de dag van hetopenlngstournooi voor de jeugd. Door het prille seizoen en het nog niet begonnen zijn van de training was, de inschrijving een teleurstel ling voor de Jeugdcommissie Het enthousiasme van de deelnemers vergoedde veel. Na 5 uur strijd op drie banen konden Jenny Muizen- beid en Frans Colee en regen van paaseitjes laten neerdalen op de di verse winnaars en winnaressen. Apart vermeld moeten worden Frank Dogterom en Maud van Geel. die ondanks hun jeugd hun tegen standers dapper partij gaven Hier gaat de training van Cor van Weert duidelfjk zijn vruchten afwerpen. De belangrijkste resultaten waren: poule A 1 Petra Fokkema 17 pnt. 2 Marje Speelman 16 pnt. poule B. Pupillen Excelsior D4 - Holten D2 10 u v. 9.30 u., SDOL D2 - Holten D3 10 u., v. 9 15 u.; Holten D4 - RKSV D2 11 u., Holten El - Excelsior El 10 u.; Holten E2 - Enter V. E2 10 u.; DES F2- Holten F2 llu.,v. 10.15 u.; En ter F1 - Holten F1 11 u.. v. 10 15 u Holten F3 - SVVN F3 11 u.; Holten Dl en E3 zijn vrij. week van 14 april tot en met 20 april 1979 ZATERDAG 09 00-17.00 HMV majorettes DINSDAG 16.15-22.45 Mintonette 16 00-18.40 Instructielokaal - Stichting Sociaal Cultureel Werk WOENSDAG 15.00-16 00 Hr. Bogaard (zaalvoetbal) 16.30-1800 Leraren Scholengemeenschap 18 00-19.00 Wegenwacht Markelo 19.00-23.00 Badmintonclub DONDERDAG 18.00-21.00 SV Holten, afd. handbal 21.00-23.00 Zaalvoetbalcompetltle (KNVB) 16.00-22.00 Instructlelokaal - Stichting Sociaal Cultureel Werk VRIJDAG 18.30-20.00 Gemeentepersoneel Holten (volleybal) 20.00-22.00 CJV De Vriendenschaar (volleybal) Voor reservering van nog vrije uren ln het bovengenoemde weekeinde kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur recht streeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180) Alle overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd. sportzaken (tel 1666) 1, Marloes Wille/Fred Abrahamsen 31 pnt. 2. Ingrid Wille/erwin Heer- egrave 13 pnt. poule C. 1. Ellen Jongman/diederik ter Harmsel 30 pnt. 2. Arianne van Geel/Joost Bo- gers 24 pnt. 3 Danièlle Schel- tens/Jac Speelman 17 pnt. De dames dinsdagochtend teams 1 en 2 speelden een oefenwedstrijd te gen de Nijverdalse dames. Op drie De dames speelden afgelopen week end tegen Pacelli 2. De uitwedstrijd was in het begin van de competitie met 9-0 verloren. Holten begon al gehandicapt omdat Bernarda Wls sink het doel niet kon verdedigen. Toch speelde Holten in de eerste hel ft een goede wedstrijd. Pacelli was sterker, maar het verschil bleef bij 2 doelpunten. Rust 2-4. In de tweede helft ging het iets minder. Er werd wat te snel afgespeeld, waardoor fouten werden gemaakt. Pacelli profiteerde daar gretig van en kon zo het aantal doelpunten brengen op 12. Holten scoorde 3 maal en kwam zo op een wat onnodige hoge 5-12 nederlaag uit Doelpunten: Miny Kemper 3, Manda Broekhuls 2 Adspir anten. De meisjes van B 1 en B 2 leverden een prima prestatie door hun weds trijden te winnen. B 1 dat in de uitr wedstrijd met 11-5 had verloren speelde een goede partij handbal. Usselstars kwam wel op een 0-1 voorsprong, maar na vijf minuten was het 1-1De strijd ging gelijk op, waarbij Holten vlak voor rust een 4-3 voorsprong nam. Na rust scoorde Usselstars gelijk 2 maal. Holten speelde ln de daarop volge nde minuten zeer sterk en scoorde tot groot enthousiasme van het pu bliek 3 maal achter elkaar. (7-5) Us selstars probeerde van alles, maar kon slechts ln de laatste minuut de eindstand 7-6 op het bord brengen. Adsplranten B 1 verloor uit met 15-3. Holten stond ln deze wedstrijd bijna voortdurend achter. Vlak voor rust kwam Holten even voor met 3-2, maar ln de volgende aan val was het 3-3. Gelijk na rust was het al 3-4. De meisjes bleven echter goed doorgaanenkwamenmettwee mooie doelpunten in de laatste mi nuten op een verdiende 5-4 over winning. Adsplranten A 1 speelde tegen kop loper Broekland. Broekland was veel sneller in het spel, maar Holten hield de verdediging goed dicht. De ruststand was 3-1. Ook ln de tweede helft bleef Broekland in de aanval, maar het goed overnemen in de ver dediging en het goed opvolgen van de aanwijzingen van de coach zor gen ervoor dat uiteindelijk met maar 5-1 werd verloren Adsplranten B 2 had het moeilijk tegen W.S.V. '38 dat thuis speelde. Zowel in de eerste - als ln de tweede helft was W8.V. de betere ploeg. Holten kon aanvallend weinig ge vaar stichten en verloor na een 4-0 ruststand uiteindelijk met 8-0. Programma: za: 21-4: A 1 thuis tegen Wesepe om 13.00; A 2 thuis tegen A.BS. can 13.50; B 1 thuis tegen Kwiek 3 om 14 40; B 2 thuis tegen SD.O.L. om 15.30 banen werd een uitgebreid pro gramma afgewerkt. Ondanks het slimme spel van Ellen Verbrugt en het geslepen netwerk van Marle Rustebiel werd uiteindelijk een 13-6 nederlaag geleden. „De Schapekolk" Juniores komen zaterdag 14 april op bezoek. Dit zal een goede oefenwedstrijd voor onze Jeugd kunnen zyn. Van 9.30 tot 13.00 uur zijnhiervoor de eerste drie banen beschikbaar. Baan 4 en 5 zfjn gedurende die tijd beschikbaar voor de seniores; daarna geldt de nor male baanindeling. De oefencampagne wordt zondag 15 april afgesloten met onderlinge wedstrijden voor de zondagteams. Daarvoor hebben zy van 10.00 tot 15.00 de eerste drie banen ter be schikking. Baan 4 is gedurende deze tijd voor de juniores en baan 5 voor de seniores gereserveerd. Na drieën geldt weer de normale baaninde ling In het Holtens Nieuwsblad van de volgende week hopen we u een voor beschouwing van de competitie, die 21 april van start gaat, te presente ren. Teesellnk, Marjan de Vrijer en Ti neke Brinkman slaagden er Jam mer genoeg niet ln punten op de te genstanders te veroveren. In een aantal partijen waren zij de over winning echt wel nabij, zoals Ti neke pas in de derde game zich ge wonnen moest geven, met 18-21. Ook Bea en Marjan gaven vaak goed partij, maar doordat de pech- dulvelóie avondbjj Holten op visite was bleef de winst uit, maar kop op dames volgende keer komt de over winning er heus wel!!! Holten B- Twekkelerveld G Holten B speelde ook al tegen een team van Twekkelerveld. Jan Vrug- teveen wist alle drie zijn part yen ln winst om te zetten, terwijl Marjan Lahuls en Huib Boersma ondanks goede wedstr ijden maar één keer tck winst kwamen, ma ar mede door het dubbelspel, dat door Jan en Huib met ruim verschil gewonnen werd was het 6-4 voor Holten geworden. Hoften 3- Jozo 6 Holten 3 speelde dit keer tegen Jozo uit Hengelo en voor Holten kwam als eerste Johan Markvoort aan de beurt. Joh an was wel goed op dreef, maar verloor toch net ln de derde game. Ook Hans Welting verloor, ondanks flinke tegenstand, in drie games, Rlen Lammertink daarin tegen wees z ijn tegenstander ln twee games naar een nederlaag, en ook het dubbelspel kwam bij de Holtense spelers terecht. De set was zeer spannend, want in de 2e game moesten Johan en Rlen een achters tand van 11-19!!! weg werken alvo rens de game te winnen met 21-19 zodat de stand weer gelijk getrok ken was. Johan wist toch nog door subliem tafeltennis een set op zijn naam te brengen en Hans was die avond goed in vorm door maar liefst twee set te winnen, terwijl Rien niet meer tot winst kwam en daardoor de eindstand op 5-5 werd bepaald wat tevens het eerste winstpunt voor Holten 3 betekende, en daar waren deze drie spelers dolblij mee. Holten A- Treftoek G 10-0 In deze wedstrijd speelde de Hol tense jongens de sterren van de he mel, want met maar liefst 10-0!!! werd het team van Trefhoek versla gen en daarmee werd revanche ge nomen voor de destijds ongelukkige nederlaag in Almelo (7-3). Henk Westerik, Jan Ophof en Marcel Kok kenden geen enkele medelijden het hun tegenstander en wonnen alle sets in twee games, hetgeen een kompliment waard is. Ga zo door Jongens op deze weg. Gelijk spel, spanning sfijtgt ten top Heren 1 speelde deze zondag onder het genot van de zon een warm pu bliek de belangrijke wedstrijd te gen Lochem. Spanning en sensatie werden de toeschouwers 70 minu ten lang geboden. Na 10 minuten wist Lochem de stand op 0-1 te brengen een kleine, maar zeer ge vaarlijke voorsprong. Er werd van beide kanten enorm hard gevoch ten omde stand iets uit breiden, maar dit lukte naar herhaalde ma len, jammer genoeg net niet Na het stimulerende kopje bouillon begon een zeer ererv erende 2e helft. Hol ten wist zich prachtig te handha ven en was duidelijk in de meerder heid. Toch bleek het zeer moeilijk de stand gelijk te krijgen. Na 20 mi nuten spelen kwam Lochem zeer dichtbij een tweede doelpunt, maar door een schitterende reactie van J Bruins, kon de bal nog net naast het doel geplaats worden. Uiteinde- UJk kwam na 25 minuten spelen de geiykmaker voor Holten. J. Meer man wist de bal achter de keeper van Lochem te werken. 1-1. Na de geiykmaker wisten geen van par tijen te scoren. Er werd hard doch sportief gestreden om de felbege erde punten, maar dit resulteerde ultelndeiyk niet tot scoren, wel dat .het beide partyen soms groen en geel voor de ogen werd!!! De H.C. Holten behoudt nu de bovenste plaats, met nog één wedstrijd voor de boeg. Zouden ze bet balen of nletüüKOMT ALLEN KUKEN DE 22e APRIL OM 14.30 UUR, DAN SPEELT HOLTEN TEGEN WUC- HEN. DAN WEET U EN DE H.CJL HET ZEKER!!! Heren Veteranen-Salland De heren Veteranen speelde afge lopen zondag hun laatste wedstrijd tegen streekgenoot Salland. Het werd een Interessante wedstrijd en na 5 minuten wist Holten te scoren. 1-0. Salland overdonderd door de snelle voorsprong en niet wetend dat de Holter Veteranen best een leuke pot hockey konden spelen, lieten zich aardig inpakken door Holten, iets wat de Veteranen het hele seizoen nog niet gedaan had den. De rust ging ln met de 1-0 voorsprong Na rust scoorde Sal land een tegen- doelpunt, maar Holten werd daar niet koud of warm van en wisten nog 3x te sco ren. 2 doelpunten van B. Hedden- dorp, waarvan menig hockeyer nog wat kan leren, en één van B. Zw{j- nenberg. Proviciat met deze eerste over winning Dames 1-Kampen Holten opende al vry snel de scare, maar Kampen wist toch vry spoe dig een tegendoelpunt te maken. Na rust kwamen er voor Holten geen doelpunten meer uit. Voor Kampen verliep het iets beter, daar die nog 1 x scoorden. Voor de dames was dit de laatste wedstrijd 1 v.m. Paasvakantie is er geen trai ning. As. Zaterdagmiddag zullen er 2 wedstrijden gespeeld worder. t.b.v. het Rode Kruis, lx een com binatie Heren 1 en 2 en lx een Da mes elftal Belde ploegen spelen te gen „de Schure" aanvang 14.00 en 15.30 uur.

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 9