-HOLTEN ^VERSLAAT KAIV6F90ENI Tafeltenniscompetitie- resultaten Holten Holten werdieside meer den gelijkspel tegen U.D. VOLLEYBAL B.c. Holten S sluit sompetitie 78/79 af met 2 cverwmüigen Programma s.v. Holten Bijeenkomst sportcommissie BLAUW WIT OP BEZOEK M ALÜELÖ Voor Holten S nog perspectief Hollen speelt uit tegen Unisson Enter Vooruit 4- Blauw Wit 2 Blauw Wit El won royaal HOLTENS NIEUWSBLAD - 23 MAART 1979 - PAG. 15 Het herenhand bal team van Hol en zorgde in de competitie voor n verrassing door het sterke Ty foon thuis met 19-16 te verslaan, 'yfoon dat vorige week kampioen erd, op doelgemiddelde, wilde in iaar laatste competitiewedstrijd slist 2 punten halen om ook in punten hun kampioenschap te be vestigen. Tyfoon startte fanatiek n kwam met 0-2 voor. Holten awam echter met twee opeenvol gende aanvallen op 2-2. in een aanval werd twee minuten straf uitgedeeld. De betreffende speler van Tyfoon reageerde daar fel op en werd daarop definitief van het veld gestuurd. Tyfoon leek even aangeslagen maar kwam toch op 2-3 Vanaf dat ogenblik nam Holten de wedstrijd in handen en met een drietal doel punten nam Holten een 5-3 voor sprong. die niet meer uit handen werd gegeven Bij rust stond het 8-4. Na rust bouwde Holten de voorsprong nog verder uit door 3 opeenvolgende punten van Johan Plantinga (11-6) Holten nam daarna iets gas terug daarbij wel zorgende voor een veilige voor sprong. Vlak voor het einde kwam Tyfoon met twee doelpunten nog iets terug, zodat een 19-16 ein- dstand werd bereikt. Met alleen nog de wedstrijd tegen A B S uit Bathmen voor de boeg is Holten al zeker van.de vierde plaats in haar eerste competitieseizoen De doel punten kwamen van Johan Plan- tinga 7x, Roelf v.d. Wijk 4x; Meino v. B eek 4x; John Lamping 2x; Wim Dalhuisen lx, Jan Victor Dorlas lx. De dames moesten twee maal aan treden. In de eerste wedstrijd tegen Wesepe kwam Holten ei niet aan Wesepe was sterker en de Holtense ploeg had te veel problemen met de I verdediging van Wesepe, rust 1-8. In de tweede helft ging het beter Holten hield een flink tempo aan en zette zo de dames van Wesepe meer onder druk Zo kon Holten in de I tweede helft de score bijna in evenwicht houden: 4-5. De winst j ging zodoende verdiend naar We- I sepe met 5-13 In de tweede wedstrijd tegen Zwolle sprak de vermoeidheid wel i een woordje mee. In het begin van de eerste helft kwam Holten al op een achterstand die vlak voor rust met 1 doelpunt werd ingekort 1-6 In het begin van de tweede helft liep het goed Hol ten kwam terug tot 4-6, maar leek toen alle krachten te hebben aan gesproken. Zwolle kon daardoor gemakkelijk uitlopen naar een on verdiend grote 5-15 overwinning. Adspiranten. Bij de adspiranten leverde Bl een knappe prestatie, door met een in vallende keepster twee wedstrijden op 1 middag beide in winst om te zetten In de eerste wedstrijd tegen L.H.C lieten de meisjes er helemaal geen gras over groeien. Na een 4-1 ruststand, werd L H C. in de tweede helft met 11-6 teruggewezen. De tweede wedstrijd tegen Voorwaarts was zwaar. Voor 2 weken was uit met 8-4 kansloos verloren Thuis liet Holten echter zien wat het waard is. Bij rust stond men nog achter met 2-3. Vlak na de rust het zelfs 2-4, maar Holten zette daarna alles op alles en kwam tot groot en thousiasme van het ruim aanwe zige publiek tot een zeer verdiende 6-4 overwinning! Adspiranten B2 speelde tegen de sterke koploper D S C. Holten kreeg geen kans. De meisjes verdedigden zich zo goed als het kon. maar moesten na de 1-8 rust de eer met 1-17 aan D S C LA TEN Al ging tot de rust aardig met nw. Heeten Na een 5-1 achterstand kwam Holten voor rust tot 5-3 te rug. In de tweede helft liet men het echter afweten. Er werd slordig ge schoten en veel onnodig balverlies geleden. Zo kwam Nw Heeten aan een makkelijke 12-3 overwinning A2 speelde een goede wedstrijd te gen D.S C. Door een misverstand waren'maar vijf speelsters aanwe zig In de eerste helft verdedigde Holten prima. Zelf schoten ze veel. maai' slechts 1 maal werd doel ge troffen. 1-0) rust In de tweede helft speelde de conditie een duidelijke rol Daardoor kon D S C toch nog op 1-2 komen. Een onnodig verlies! PROGRAMMA: Adsp Al en A2 vrij Adsp. Bl uit tegen V en K om 12.40 Vertrek 11 30 Adsp B2 uit tegen S D O L. om 11.20 Vertrek 10 30 uur. Dames vrij Heren: A B S thuis om 15.00 Matchpoint 3 - Holten 1 Dit was de zesde wedstrijd voor het eerste team van Holten en werd de zesde overwinning. Deze wedstrijd zou de wedstrijd van de drie games genoemd kunnen worden Maar liest zeven van de tien partijen gin gen in drie games. Gerard O vervel de speelde al zijn partijen in drie games, maar hij won ze wel alle drie. Frans Turin won één partij in drie games en zijn beide andere partijen in twee ga mes. Nico Valk verloor hier in Nij megen zijn eerste partij in deze competitie (in drie games) De beide andere partijen wist hij wel in winst om te zetten Hetdubbel-spel werd ook in drie games gewonnen, zodat de eindstand 9-1 voor Holten werd Ga zo door jongens, dan kan binnenkort de kampioensvlag in top! Holten 2 - Signaal 7 Aangezien er van de tegenpartij maar twee spelers i.p.v. drie waren komen opdagen kreeg Holten me teen al drie punten cadeau Hierna haalden Rolf Lefèbre en Henk Doorneweerd ieder nog een punt. zodat de stand op 5-0 in het voor deel van Hollen kwam Ook het dubbelspel werd met 21-15 en 21-14 door de Holtenaren gewonnen. Hierna verloor Henk op het nipper tje met 18-21 en 19-21 en ook Willem Gutlich moest in 3 games het on derspit delven Rolf won zijn laat ste partij met gemak (21-9 en 21-13). Willem GjUtlich won de eerste game van zijn laatste partij met 21-16. maar in de tweede game ontston den dusdanige moeilijkheden met de tegenstander over de telling, dat de partij afgebroken moest worden. Eindstand: 7-3 in hel voordeel van Holten Holten 3 - KLM 7 Afgelopen dinsdag ontmoette het derde team de koploper van de competitie KLM 7 Het team kwarn met twee spelers waardoor Holten meteen al met 3-0 voorstond. Hol ten bleek er echter niet meer uit te kunnen halen. KLM was duidelijk het beste en gaf zelfs geen enkele game overwinning meer uit han den. Ook het dubbel Lammertink-Welting kon geen puntje meer in de wacht slepen, (in tegenstelling tot de voorgaande wedstrijden) Holten 5 -Signaal 10 Greta Overvelde. Bea Klein Tees- elink en Ellen Helmer hadden met deze tegenstander weinig moeite, getuige de eindstand van 9-1 in het voordeel van Holten. Bea en Ellen wonnen zonder al te veel moeite elk hun drie partijen, waarbij Bea al leen in de eerste wedstrijd drie ga mes nodig had (16-21,21-9 en 22-20) om tot winst te komen Greta won twee sets terwijl zij zich in de derde set op het nippertje (21-10. 20-22. 20-22) gewonnen moest geven Ook het dubbelspel met Bea en Greta voor Holten gaf geen problemen (21-15. 21-17) Ga zo door. dames! Holten A - Quick B Bij de jeugd moest het eerste team helaas tegen een verlies met 4-6 aankijken. Henk Westerik won twee partijen met goed aanvallend spel, maar zijn derde wedstrijd wilde minder lukken waardoor deze verloren ging met 19-21 en 16- 21 Marcel Kok wist één wedstrijd in winst om te zetten, maar in de andere twee was de tegenstander hem de baas Jan Ophof won geen Als er ooit een wedstrijd geweest is, die de Rood-Zwarten zegevie rend hadden kunnen afsluiten, dan is het j.l. zondag wel geweest in de uitwedstrijd tegen het Weerselose U.D., één der ploegen in de kop groep van de derde klasse A Het was dan ook Holten, dat voortdu rend de toon aangaf en een tech nisch beter verzorgd spel ver toonde dan de UD-ers, wiens voor hoede een machteloze indruk In de vierde klasse A is de beslis sing gevallen Het Zwolse BVZ 4 heeft met het behalen van het kampioenschap tevens promotie naar de derde klasse verkregen. Ons eerste team heeft lange tijd in deze klasse een leiding gevende po sitie ingenomen De uiteindelijk behaalde vierde plaats mag dan ook goed genoemd worden De laatste twee wedstrijden werden binnen een week gespeeld tegen twee Zwolse ploegen De eerste wedstrijd werd gespeeld op eigen terrein tegen ZBC 6, een ploeg die in de competitie spaarzaam 7 pun ten bij elkaar had gesprokkeld. Veel tegenstand behoefde niet te worden verwacht In een vlot ver lopen party bleef Wil van Gennep met 11-2 en 11-1 de meerdere van haar tegenstandster Ook Gerda van de Maat ondervond weinig te genstand. met 11-6 en 11-1 zorgde zij voor het tweede Holtense pun tje De tegenstander van Frans van Gennep had de zo nodige conditie thuis gelaten De eerste game ein digde by 15-12 en in de tweede game werd het 15-1. Hans Zuethoff -.peelde zijn tegenstander be- Kwaam uit 15-7 en 15-4 Met een 15 2 en 15-12 overwinning zorgden Frans en Wil voor het beslissende vijlde punt Gerda en Hans deden ei nog een schepje boven op en wal ste als het ware over het Zwolse koppel 15rö en 15-1 De beide Hol tense heren bleven ook in het her- •-ndubbëi ongeslagen door met i 5-7 en 15-2 te winnen De dames v olgden dit goede voorbeeld door met 15-6 en 15-6 te winnen Een 8 -0 overwinning was een feit geworden. BVZ 5-BC Holten 1 Op een vroege zaterdagmorgen startte een wakkere Holtense ploeg hun laatste competitiewedstrijd tegen het onderaanstaande BVZ 5, nog geen enkel puntje hadden de Zwollenaren in deze competitie kunnen veroveren. De Holtenaren waren ook deze morgen niet naar Zwolle gekomen om zich ook maar een puntje te laten af snoepen Met enkele kleine schoonheidsfoutjes won Frans met 5-15 en 11-15 Hoe wel Sytze Meinsma de eerste game kantje boord met 13-15 won, had hy voldoende conditie over om zyn te genstander met 5-15 in de volgende game te verslaan Onze beide da mes ondervonden ook weinig te genstand. hoewel er wel om elk puntje werd geknokt. Wil zege vierde met 8-11 en 9-11. en Gerda bleef met 10-11 en 5-11 de meerde re In de mixedpartyen wilden Zwollenaren hun 13 game punten wat verbeteren Tegen Wil en Frans leek het in de eerste game lukken (15-8) Daarna klapten ze in elkaar, met 1-15 en 3-15 werden de zaken weer recht gezet Gerda en Sytze hadden aan 13-15 en 5 15 genoeg om het zesde puntje op het weds trijd formulier te brengen Wil en Gerda. beide licht geblesseerd zorgden voor winst (8-15 en 6-15). In het herendubbel t. leven Frans en Sytze met 2-15 en 1-15 meer de overeind Programma: 28-3 Witte veder 2 BC Holten 3 (Sporthal Vroomshoop) maakte en zich weinig gevaarlijke kansen schiep. Dankzij echter scheidsrechter Bruggeman uit Deventer kregen ze nog een puntje mee. De eerste kansen waren voor Hol ten. die op het zeer goed bespeel bare terrein beter uit de startblok ken kwam dan de thuisclub Een kopbal van midvoor Bronsvoort en één van Hondelink werden door doelman Nijmeijer goed gestopt en na ruim tien minuten zette Hendry Bronsvoort goed door. doch zag zijn harde inzet met een reflex be weging van de keeper gekeerd UD kreeg de beste kans. toen de mee gekomen stopper Spijker een pass van linkshalf Vreeswijk ineens op doel schoot waarbij de bal rake lings over het doel van Rietberg vloog, die aanvankelijk een onze kere indruk maakte, maar zich in de tweede helft goed herstelde. Halverwege de eerste helft for ceerde Henk Jansen een hoeks chop, die genomen door Honde link, door Johan Huzen ineens werd ingeschoten, maar helaas precies in de handen van de UD- goalie Toch nam Holten voor de pauze verdiend de leiding toen een mooi opgezette aanval Jansen en Bronsvoort een doelpoging waag den. en de slecht weggewekte bal precies voor de voeten van de op komende Bert Knapen kwam. die met een prachtig klimmend schot in de bovenhoek zijn ploeg op een psychologisch juist moment een 0-1 voorsprong bezorgde, want dit was tevens de ruststand Na de thee was Holten gedurende het eerste kwarier sterker en moest UD het meer van incidentele uit vallen hebben die weinig gevaar opleverden Het middenveld bleef in bezit van Holten, maar doelpun ten bleven helaas uit en bovendien was Hondelink een remmende fac tor in 't geheel, door te traag optre den Ook scheidsrechter Brugge man drukte in deze fase van de strijd een stempel op de wedstrijd Na een goede eerste helft, werden zijn beslissingen steeds meer aan vechtbaar Na een ogenschijniyk ongevaarlijke UD aanval, wees deze referee tot verbazing van vriend en vijand naar de stip. om dat voorstopper Oolbekkink een handsbal had veroorzaakt in het strafschopgebied. Dit „presentje'' liet aanvoerder Weiman zich niet ontnemen en hij schoot de straf schop onhoudbaar voor doelman Rietberg in de touwen (1-1), welke stand de verhouding niet geheel juist weer gaf Daarna kregen achtereenvolgens Schooien en Warrmk emge verma- van zijn partijen, hoewel hij er in de laatste setdicht bij was(21-18,15-21 en 14-21). Het dubbelspel met Henk en Marcel verliep erg spannend, maar werd toch door de Holtense jongens gewonnen (21-16. 13-21 en 24-22). D.T.S.I. - Holten B Jammergenoeg slaagde ook het tweede jeugdteam er niet in de overwinning mee naar huis te ne men Jan Vrugteveen verloor zijn eerste set. maar de volgende twee bracht hij wel op zijn naam met 21- 19. 21-14 en 21-9, 21-11. Huib Boersma won één partij, terwijl Marjan Lahuis geen punten ver overde. Het dubbelspel met Jan en Huib ging in drie games toch verlo ren zodat de eindstand 7-3 werd door D.T.S. Programma: Za. 24/3 Smash' - Holten a vertrek sporthal 9.45 u. Holten b - Velver- nest. ma 26/3 Blauwwit - Holten 1. Hol ten 2 - Dinkelland. Di. '27/3 Holten 5 - Homunculus. Do. 29/3 Olympia - Holten 3. De thuiswedstrijden worden ge speeld in de gymzaal aan de Haar- straat. ningen van deze heer te horen Maar. toen Bronsvoort alleen op 't doel afstormde en door doelman Nijmeijer onderuit werd gelopen in het strafschopgebied, kreeg hij als ..troostprijs' een hoekschop mee! Wonderlijke beslissingen! Wat Hol ten ook probeerde, het bleef bij deze stand en UD was uitaard bij zonder tevreden met dit resultaat, terwijl Holten zich kon gaan bezin nen. hoe het toch slechts met één puntje uit de strijd was gekomen Voor de derde achtereenvolgende keer moeten de Rood-Zwarten aantreden in een uitwedstrijd en de reis gaat deze keer naar Boekelo. waar de strijd wordt aangebonden met een bekende tegenstander, n.l. Unisson De Boekeloërs deden j.l. zondag van zich spreken, door het sterke Avanti met liefst 3-0 te klop pen. zodat Holten op een warme ontvangst kan rekenen. Unisson staat op de ranglijst vlak boven Holten en heeft één winst puntje meer. hetgeen waarschijn lijk kan betekenen, dat een span nende strijd verwacht kan worden In de destijds thuis gespeelde wedstriid was Holten de betere ploeg, maar de Boekeloërs zijn thuis altijd lastige tegenstanders geweest De opstelling van Holten is ons momenteel nog niet bekend Wij nemen aan dat vele getrouwen van Holten a s zondag weer hun favo rieten zullen vergezellen en de weg naar het terrein in de omgeving van de „boortorens" zullen weten te vinden Het eerste team van Blauw Wit speelt zaterdag, voor het eerst na een zéér lange winterstop, tegen PSV'67 uit Almelo. Na matige re sultaten in de oefenwedstrijden een goede gelegenheid voor het selec tieteam van de heer Geerink om aan te tonen dat men beter kan De gastheren speelden reeds afgelo pen zaterdag en verloren hun weds trijd met 5-0 zodat op een warm onthaal gerekend kan worden. De selectiegroep kent geen blessures, zodat met het sterkste team kan worden aangetreden. Supporters zyn van harte welkom' Het vertrek is om 13 30 uur van „Meermans kamp'' De wedstrijd, op het eigen PSV-terrein bij de Philipsfabriek, begint om half drie. Senioren: Holten 2-Kosc 3 10.30 uur; Holten 3-Rietvogels 3 1000 uur; Holten 6-Bornerbroek 3 10.30 uur, G F C 5-Holten 9 10 00 uur V 9 00 uur; Holten 12-Enter 6 10 00 uur Junioren Haarle A2-Holten A2 2.30 uur vert rek 1.30 uur; Deto Bl-Holten Bl 1 00 uur vertrek 12.00 uur. Holten B2-Den Ham B2 2.30 uur; Holten Cl-ON Cl 100 uur, Holten C2-SDOL C2 3.00 uur; Holten C3-Vroomsh Boys C3 1.30 uur: Dos '37 C3-Holten C4 11 00 uur vertrek 10.00 uur, Holten Al is vrij. Pupillen Holten Dl-Omhoog Dl 12uur; P H. D6-Holten D2 12 uur V. 11 uur, DES. D3-Holten D3 12 uur vertr. 11.15 uur. Holten D4-P H D 11 12 uur; Holten El-Markvogels El 10 uur; Holten E2-Twenthe E4 10 uur; Blauw Wit E3-Holten E3 10 uur; Holten Fl-R K S.V F1 11 uur; Hol ten F2-S O.S F2 11 uur. De zweel F3-Holten F3 11 uur. vertr 10.30 uur Afmelden vrijdagavond voor 7 uur bij een van je leidertster). van boven Het vertoonde spel doet vermoeden, dat er dan ook nog wel overwinningen te boeken zullen zijn De stand in deze afdeling ziet er nu als volgt uit: De jaarlijkse vergadering op uitnodiging van de sportcommissie met vertegenwoordigers van de plaatselijke sportverenigingen wordt gehou den op maandag 26 maart om 19.30 uur in de grote zaal van restaurant Vosman. De agenda vermeldt in hoofdzaak de volgende punten: Gelegenheid tot het maken van opmerkingen en/ofstellen van vragen over hetin 1978 door de sportcommissie gevoerde beleid en eventueel het maken van opmer kingen en/of het stellen van vragen over hetin de komende jaren te voeren beleid door genoemde commissie. Dit te voeren beleid is vastgesteld in de ..Nota inzake de behoefte aan sportvoorzieriingen in de gemeente Holten". Na de pauze zal de heer Heiting, adviseur landelijk overlegorgaan sport- technisch kader, een inleiding houden over het ontstaan en functioneren van stichtingen voorsporttechnisch kader. Er is gelegenheid tot discussie over het onderwerp 18 maart was voor 3A de zondag van de gelyke spelen; Losser-PH 0-0. UD W-Holten 1-1. Tuk kers-Rood Zwart 0-0. Vogido-Tu- bantia 0-0. TVO-Berghuizen 0-3 en Unisson-Avanti 3-0 Door hun ge lijke spel handhaafden de rood zwarten zich in de midden moot terwijl dit toch behaald werd dc ir een wedstryd tegen de tweede PH UD-W Avanti Tukkers Losser Holten Vogido Berghuizen Unisson Rood Zwart Tubantia TVO 13 8 4 1 20 19-5 137 5 1 19 17-11 13 8 1 4 17 24-15 12 5 4 3 14 20-12 12 4 5 3 13 17-14 13 5 2 6 12 21-18 12 5 2 5 12 14-19 13 3 5 5 11 22-23 12 4 3 5 11 18-20 12 3 4 5 10 16-21 12 2 5 5 9 15-17 13 1 0 12 2 8-38 Dames 1 verloor Vrijdag 16 maart speelde dames 1 in Vriezenveen tegen Vrivo. Na een vrolijke heenreis moest er 3 kwar tier gewacht worden voor de weds trijd eindelijk kon beginnen. Een Een goed spelend Blauw Wit 2 heeft zaterdag geen kans gezien een punt uit Enter mee te nemen. Vanaf het begin waren de gasten sterker, maar de Holtense voorhoede was, zoals zo vaak dit seizoen, zeer on productief. In de 87e minuut zagen de gastheren kans uit een corner het leer achter doelman Bekker- nens te werken en daardoor de volle winst te behalen. Gezien het spelbeeld en de vele gemiste kan sen aan Blauw Wit-zijde van o a. Wilco Dikkers (tegen de paal) en Gerard Kolkman een te ruime be loning voor de gastheren. Door deze nederlaag is de rol van Blauw Wit 2 in de competitie voorlopig uitgespeeld Na een lange winterstop en een paar afgelastingen kwam Blauw Wit El in Ryssen zaterdag in het veld tegen R K.S.V El en zo daar gevoetbald werd was in één woord -fantastisch. Voor de rust wisten de Blauw Witters, met 10 man spe lend, door zeer goed samenspel de stand dubbelblank te houden. Na de rust tapte de ploeg uit een totaal ander (voetbal)vaatje. Uit een mooie voorzet van Dick schoot Jo han Peter van zeker twintig meter keihard in Geweldig! Na deze treffer kwam de hele voor hoede volop in aktie en bij drie ra zend snelle rushes van Hans was del Rijssense doelman 3 x kansloos (0- 4) meteen na de winterstop al een hattrick' Dat belooft wat! Ook het midden veld en de achterhoede, inclusief de keeper, speelden een beste partij voetbal. Alles sloot prima en er was voor de gastheren geen doorkomen aan Al met al een schitterende wedstrijd. Houèn zo.' Het succes is mede te danken aan geregelde training, dus jongens ook de trai ning niet overslaan. Mocht je be slist met kunnen dan graag even een telefoontje, (nummer 12 88). Morgen (10.00 u.) komt SOS El op bezoek. Zonder meer een geduchte tegenstander maar één puntje moet toch mogelijk zijn. niet al te vroege start dus. De eerste set werd slecht begonnen door het missen van de opslag, waardoor al snel een achterstand voor Minto- nette op het telbord kwam te staan. Maar een time-out van trainer Ge els bracht de dames weer bij hun positieven en door goede set-ups van Winnie en Fenny kwam de stand zelfs op 14-13. Jammer ge noeg ontbrak het de laatste stap naar setwinst en de set ging dan ook met 15-13 naar Vrivo. In de tweede set bleef de opstelling aan de Holtense zijde onvéranderd, maar bij Vrivo kwam er een nieuwe aanvalster in het veld, die de Don- dertmannetjes vaak in het stof liet bijten. Carla en Wietske kwamen nog in het veld, maar ook dat mocht niet baten en ook deze set werd verloren (6-15). In de derde set werd er onregelmatig gespeeld. Een grote achtersand werd toch nog weggewerkt, maar de set werd door dames 1 toch verloren (9-15). Het verlies kon de vrolijkheid op de terugreis niet onderdrukken, maar gaf wel een onvoldaan gevoel. Ein dstand 0-3. Dames 3 Op maandagavond 12 maart kwa men de beide teams in Nijverdal tegen elkaar uit. Een Flash dat in deze hele competitie nog gee.i en kele wedstrijd verloren had en een Mintonette dat vastbesloten was alles op alles te zetten om deze wedstrijd te gaan winnen. De eerste set werd meteen al een harde strijd maar eindigde inderdaad met een 15-9 voor Mintonette. De tweede set werd ook gewonnen door Min tonette met 15-12. Coach K. Jol voorspelde ons een overwinning en Mintonette geloofde erin. Jammer genoeg zou dat wel niet van invloed zijn op 't klassement, maar 't was toch mooi meegenomen. De derde set liet Mintonette het volledig af weten. Flash sloeg er zich met ge mak door en pakte de set met 15-2. Maar de 4e set kwam Mintonette verbeten terug en knokte net zo lang tot ze de overwinning in de zak had met een stand van 15-12. Ein duitslag 3-1 voor Mintonette 3. PROGRAMMA Vrijdag 23 maar 2a 15 u. Mintonette dames 1 - Holyoke, 20.15 u. Minto nette dames 2 - Flash 5, 20.00 u. Zwaluwen 3 - Mint. heren 1 (Alme lo), 20.45 u. Mintonette heren recr. - Verdan (Hengevelde), 22.15 u. Min tonette heren recr. - Kuipers (Hen gevelde). Maandag 24 maart: 10 00 u. Minto nette meisjes ads. A - Zwaluwen B. Maandag 26 maart 19.00 u. Rivo 2 - Mint. dames 2 (Nijverdal), 20.00 u. Flash 7 - Mint. dames 4. In het weekend van 17/18 maart is de H C H. zeer sumier gestart met de verdere competitie. Alléén He ren 1 speelde voor de punten. De hele zaterdag en al het andere voor zondag werd afgekeurd (regionaal) Dames 1 speelde een oefenweds trijd tegen Drienerlo. die verdiend door de gasten werd gewonnen (5- 2) Een leuke wedstrijd om de conditie weer wat op de vijzelen Heren 1 -had het niet zo makkelijk na het 3 maanden rustig te hebben gehad De tegenpartij Haackey bleek snel. jonger en duidelijk over een be hoorlijke dosis ervaring en conditie te beschikken, iets wat bij de heren van de HCH zo hier en daar wat ontbrak. Desalniettemin had men er echt weer zin in. en dat bleek pas echt goed vlak na rust, toen J Vis ser de bal prachtig uit een voorzet vanT Haze achter de keeper depo neerde Haackey maakte vrij snel daarna de gelijkmaker en wist zelfs de stand op 1-2 te brengen door een strafpunt te benutten. Er werd nog een 2e doelpunt door Holten ge maakt. dat afgekeurd werd. Vlak voor het eindsignaal wist HCH toch nog een punt in de wacht te slepen doordat E Hartog de bal keihard sloeg 2-2 Een uitslag die beide par tijen een verdiend puntje oplever de Programma 24 maart Hardenberg Jongens sixes 10.30; P W - jongens B 13.00 uur; Meisjes E2 - DKS Nijverdal 10 00; Meisjes B Goor 13 00 E H V - meisjes Sixes El 10.00. Nyverdal - Meisjes D 10.30; Z O W - Heren 1 15.C0. Programma 25 maart Dames 1 - Kampen 12.30; Nyverdal Heren 1 14 30. Heren II - E H.V. 11 00; Nijverdal - Veteranen 11.00. Training 9 15 - 10 00 jongens D: 10 00 - 10 45 jongens B 10 45 11 30 meisjes B; 11.30 - 12.15 Dames I.

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 15