Landbouw zit nog moeiliik met de E.E.G.-bepalingen Hockey- U kunt wat doen! Openbare vergadering Sportcommissie Heesterakker in de kamer Tennisbanen goed overwinterd! Bridgeclub Holten Grote internationale stenenbeurs in Arnhem Volop spanning op touwtrektournooi O.L.M.-voorzitter Van de Brink: Uitslagen $V „De Eendracht' Gnmmt Oriënterïngsrit M.A.C. „De Holterberg' HUL/iÜ-JNti NiÜU WrttSijAJJ - a MAAK 1 ia/a - i'Aüt. O Geen subsidie voor „Bergruiters" Het is voor de landbouw moeilijk te verteren, dat we nog steeds niet weten waar we aan toe zijn met de prijzen van onze produkten. De Brusselse voorstellen zijn nog altijd zeer vaag, alhoewel we er rekening mee moeten houden, dat de uiteindelijke resultaten minder gunstig zul len zijn dan in het verleden. Er wordt op gewezen dat het niveau van de heffing afhankelijk wordt gesteld van de stijging der produktie in de gehele EEG. Elke vier maanden wordt die stijging bekeken en elk half procent stijging ten opzichte van de twee voorgaande jaren zal resulte ren in 1 procent heffing. De heffing zal evenwel niet minder dan 2% bedragen. Er zullen ook bedrijven zijn, die geen heffing behoeven te betalei^ Aldus voorzitter A.v.d. Brink van de afdeling der O.L.M., die woens dagavond in hotel Vosman haar jaarvergadering hield. Vrijstellingen De voorzitter vervolgde met te zeg gen dat het de zogenoemde „berg- boeren" zijn en boeren in de leeftijd van 55-60 jaar, die zich verbinden op 60 jarige leeftijd hun bedrijf te beëindigen. Voorwaarde is dat ze minder dan 60.000 Ag melk leveren Verder zullen bedrijven vrijgesteld zijn die zeer extensief zijn: dat wil zeggen minder dan 1GV.E. per ha Al met al vrijstellingen waarvoor in Nederland weinig bedrijven in aanmerking zullen komen Dit zijn in grote lijnen de voorstellen van Gundelach. Doch de Europese commissie zal waarschijnlijk binnenkort met nieuwe voorstellen komen voor strafheffing op de melkproduktie. Dat valt volgens de voorzitter op te maken uit een recente verklaring van de landbouwcommissaris, waarin hij stelde dat hij van plan is in zijn voorgestelde heffing meer rekening te houden met de indivi duele bedrijven en regionale ver schillen in de melkproduktie Welk systeem ook zal worden gekozen, de M.V.H. zal ons wel blijven ver volgen, zei voorzitter v.d. Brink. Een M.V.H.-verhoging zal er niet toe leiden dat de produktie ver mindert; het tegenovergestelde lijkt mij eerder het geval Al met al is het een situatie die voor de Ne derlandse veehouderij moeilijk te verbeteren is. Boer wordt dupe De heer v.d. Brink wees erop, dat al jaren produktie stimulerende maatregelen zijn genomen. Nu de produktie deze omvang heeft ge nomen wordt diezelfde boer, die ten koste van veel kapitaal zijn bedrijf heeft aangepast, de dupe van een beleid dat deze ontwikkeling heeft gestimuleerd. We moeten er voor waken, dat we de voorsprong, die we hebben, niet kwijtraken. Wij zul len, zei de voorzitter, gebruik moe ten blijven maken van de middelen die ons ten dienste staan. De heer v.d. Brink herinnerde aan de Franse actie tegen onze var kensexport. De Nederlandse var kenshouders werden weer de dupe, doordat een derde van de import van varkensvlees in Frankrijk af komstig is uit Nederland. De Franse boeren protesteerden op hun manier tegen de goedkopere varkens uit Nederland en Duits land, omdat beide landen werken met het graanvervangende pro- dukt tapioca: al jaren een doorn in het oog van de Franse graanboe- ren. Als exporterend land zijn we zeer kwetsbaar, maar een moei zame EEG is toch beter dan hele maal geen EEG. Bestemmingsplannen Voorzitter v.d. Brink attendeerde de leden ook op andere zaken, zoals de ruimtelijke ordening, de streekbestemmingsplannen. De O.L.M.-vertegenwoordigers van de districtsraad van het land bouwschap hebben hun bezwaren kenbaar gemaakt tegen het streekplan IJsselvallei. Mochten er bestemmingsplannen zijn in uw omgeving, aldus de voorzitter tot de leden, ga eens kijken of er zich ongunstige ontwikkelingen kun nen voordoen. Is dat het geval, dan neme men contact op met de SEC- ers van de standsorganisatie. De heer v.d Brink ging nog in op de verplaatsing van de lagere agrari- school van Bathmen naar Holten. Het afdelingsbestuur vindt het juist dat de school centraler komt te liggen en vooral van het oosten uit beter bereikbaar wordt In het verdere verloop van zijn rede her innerde de heer Van de Brink nog aan de ziekte van aujesky, die een aantal bedrijven ernstige schade heeft toegebracht. Wij zijn dan wel niet optimistisch gestemd in be paald opzicht, maar er staan posi tieve dingen tegenover. Spreker wees in dit verband o m. op de spanningen, waaronder veel werk lozen te lijden hebben. In het begin van zijn rede had spreker een spe ciaal woord van welkom gericht tot de heer H. J Slijkhuis, lid van het hoofdbestuur van de OLM, wo nende te Holten en o.a. tot verte genwoordigers van de C.B.T.B., waarmee zulke goede relaties wor den onderhouden. De secretaris, de heer G.J Bel- dman, deelde mee. dat de OLM. altijd met twee man vertegenwoor- digd-was in het schoolbestuur van de school te Bathmen Dat school bestuur is nu een commissie van advies geworden, waarin ook de OLM is vertegenwoordigd. De heer Beldman adviseerde be langhebbende leden eens naar het stadhuis te gaan, teneinde kennis te nemen van de wijziging van het bestemmingsplan Dijkerhoek. Hij releveerde voorts de gunstige acti viteiten van de Flevohof Medede ling werd gedaan van een statu tenwijziging van de O.L M Ze komt erop neer, dat ook gezinsleden van een lid nu lid kunnen worden van de O.L.M. Die wijziging moet de vergadering goedkeuren Na kort beraad werd besloten dat over deze wijziging later nog beraad zal vol gen. ons is, aldus spreker, een mindere ontvangst Van f 0,20 f 0,25 per kilo door M.C.B.-afspraken (monetair compenserende maatregelen). Een paar interessante cijfers noemde de heer Slijkhuis. Neder land levert in het EEG-verband 11% van de melk, het heeft 8,8% van het aantal koeien, 4,5% van het aantal veehouders en 2,5% wat be treft de oppervlakte grasland. Bedrijfsverzorging De voorzitter maakte diverse ta rieven inzake de bedrijfsverzorging bekend. Bij ziekte moet het eerste halfjaar f8.50 per uur worden be taald, in het 2e halfjaar f 5 - per uur. Bij overlijden van een lid gedu rende 9 maanden f8.50 per uur worden betaald. Het „gezondta- rief' is: f21- of f22.50 per uur, af hankelijk van het aantal daguren. Weekendtarief f27.50 per uur. Klauwverzorging: abonnement f 30.- per uur; zonder abonnement f33 - per uur; voor niet-leden prijs f 35.- per uur. Lidmaatschapstarief per jaar, het zogenaamde koppe lingtarief (man en vrouw) f 220.- per jaar. Voorzitter van de Brink herinnerde nog aan het wat hij noemde „denk stuk", dat bij het waterschap Sal- land thans op tafel is gelegd en dat de watervoorziening betreft. De zaak is nog in studie. Volgens het jaarverslag van secretaris G.J. Beldman telt de afdeling thans 261 leden en blijft de OLM vertegen woordigd in tal van instellingen etc. De bezwaren tegen het streek plan IJsselvallei zijn naar Ged Sta ten gezonden. Ook in het jaarver slag werd gewezen op het belang van de verplaatsing van de lagere agrarische school van Bathmen naar Holten. De penningmeester de heer H. Vor- kink kon melding maken van een gunstige financiële ontwikkeling Er was een batig saldo van ruim f1382.-. De kascommissie rappor teerde datde boeken prima in orde waren. De heer J. Bekkernens werd geko zen als bestuurslid in de plaats van de heer H. Scheperboer, die niet herkiesbaar was. De heer Vorkink werd met algemene stemmen her kozen. Voorzitter Van de Brink richtte zich met een hartelijk woord van afscheid tot de heer Scheper- boer, die hij dankte voor zijn arbeid. Na de pauze vertoonde de heer J.W. Lubbersen uit Bathmen een diase rie en vertelde over het werk van Nederlandse vrijwilligers in een ontwikkelingsland als het Afri kaanse Boven-Volta. A.s. weekend (10 en 11 maart) zal de hockeyclub „Holten" trachten een fraaie start te maken aan het nog resterende competitiegedeelte, dat zo lang op zich heeft laten wachten. Zoals het zich nu laat aanzien zul len de velden er dit weekend weer goed bijliggen en hoopt de HCH alle belangstellenden en hockey- supporters weer een aantal sfeer volle en flitsende wedstrijden te to nen. Vanaf zaterdag 10 maart zal het clubhuis in het Sportdal weer normaal geopend zijn. Training (10/3): Jongens D: 9.15- 10.00 uur; Meisjes B en D: 10.00- 10.45 uur; Jongens B. 10.45-11.30 uur; Dames 1: 11.30-12.15 uur. Programma: P.W.-Jongens B: Meisjes B-Goor B: 12,00 uur; Nijverdal-Meisjes D: 13.00 uur; Sail and-Meisjes Sixes El; 10.00 uur; Lochem-Meisjes Sixes E2: 10.00 uur. Jongens Sixes-Almelo: 10.15 uur. Programma (11-3-79): Dames 1-Kampen: 12.30 uur; Heren 1-Lochem; 14.30 uur; Heren 2-EHV; 1100 uur; Nijverdal-Veteranen: 11.00 uur LUCHTGEWEER Groep A: 1 G.J. Schuppert 168 p.. 2 G. A. Haverslag 165 p., 3 B. Arfman 162 p., 4 G. Koopman 153 p. Groep B: 1 E.J. Grootentraast 162 p., 2 G. Jansen 140 p., 3 A. Paalman 130 p. Groep C: 1 G.J. Sluiter 138 p„ 2 A.J. Bieleman 126 p„ 3 G.J.H. van Aefst 119 p., 4 B. Paalman 107 p. LUCHTPISTOOL: Groep A: 1 H. Paalman 170 p., 2 H.J. Nekkers 165 p., 3 A.J. Bieleman 148 p. Reuma is niet alleen een van de oudste aandoeningen die de mens heid kent, het is ook een van de meest verbreide. Er kan dan ook gesteld worden, dat reuma door de eeuwen heen voor de mens een plaag is geweest. Volgens recente cijfers lijden momenteel 200.000 Nederlanders aan een vorm van reuma, die bij 20.000 van hen tot een lichamelij ke handicap heeft ge leid. En twee van elke drie reuma patiënten zijn vrouwen! Helaas bestaat er nog altijd geen afdoende geneeswijze of genees middel voor alle vormen van reu ma Toch kan, als vroegtijdig en op juiste wijze wordt ingegrepen, bij vier van de vijf patiënten ernstige invaliditeit worden voorkomen. Het Nationaal Reumafonds be steedt jaarlijks bijna f 1.000 000,- aan de financiering van onderzoek naar de oorzaken van reuma en de bestrijding van deze ziekte. Daar naast helpt dit fonds meer dan 1500 patiënten per jaar met individuele hulp, bv. bij de aanpassing van wo ningen en de aanschaf van aange paste vervoermiddelen. Dank zij vele goede gevers is het Nationaal Reumafonds in staat speciaal aangepaste vakantierei zen voor reumapatiënten te ver zorgen. Enkele malen per jaar vlie greizen naar Engeland, bootreizen op de Rijn, busreizen naar Valken burg en Duitsland, een verblijf in het vakantiecentrum „Groot Stokkert" in Wapenveld. De landelijke collecteweek van het Nationaal Reumafonds is van 12 tot en met 18 maart. Mocht u de collectant missen, maar wilt'u toch meedoen dan kunt u uw bijdrage overmaken op giro 324 t.n.v. het Nationaal Reumafonds in Den Haag Bij voorbaat heel hartelijk dank. Het plaatselijk comité Het Nationaal Reumafonds le Sweelinckstraat 62 2517 GG Den Haag, tel. 070-469696 Postgiro 324 Afgelopen maandag waagden de eerste tennissers, aangelokt door het fraaie lenteweer; zich weer op de banen. De sneeuw was eindelijk verdwenen. De heer Hofman had, samen met de heer Boele van Ge meentewerken, de banen geïnspec teerd en hoewel de conditie van de banen niet 100% goed is - enkele scheuren en ongelijke platen - was de totale indruk dat de banen de aanslagen van het langdurige win terseizoen redelijk hadden door staan. De toestand van de banen is dus geen beletsel voor een goede voorbereding van de competitie. Het programma van oefenweds trijden is ook rond en gedurende de weekends voor de start van de competitie op 21 april zal een hele reeks van uitwisselingen worden afgewerkt. Wat overigens niet in houdt dat er niet „vrij" getennist kan worden, maar daarvoor moe ten de leden de agenda in het club blad raadplegen. Een geoede voorbereiding voor hèt nieuwe tennisseizoen voor alle le den is natuurlijk deelnemen aan de trim-boslopen, elke zaterdag met ingang van zaterdag 10 maart. Deze starten om 10 uur bij hèt clubhuis en staan onder leiding van clubtrainer Cor van Weert. Tijdens deze conditietraining kuntu kleine kinderen in het clubhuis achterla ten, waar oppas aanwezig is. - GROEP A: v. Geerestein Zn. 58,01%, Meyer - Dekkers 56,24%, Dekker - Disbergen 55,79%, Dames v. Veen - Rustebiel 51,32%, v.d. Meulen-v. Veen 50,44%, v.d. Assem Lefébre 50,12%, Grobben - Spijker 48,17%, Goorman - Groot Obbink 46,52%, Echtp. Sawade 44,60% Echtp. Vendel 43,12%. Groep B: Schooleman - Prins 58,13%, Hanenburg - Bogaard 52.55% v. Geerestein -Iddekinge 50,85%, Echtp. Klijnsma 48,69%, Bontje - Rustebiel 47,87%, Dames v.d. Werf - v.d. Meulen 47,50%, Da mes ter Harmsel - Glaudemans 46,36%i, Dijkstra - Reinders 45,22%> Dames Smits - Nieboer 35,46%. Al of niet inenting Het lid van het hoofdbestuur, de heer Slijkhuis voornoemd, deed in teressante mededelingen over het geen in het h b. is besproken en ging nader in op hetgeen minister Van der Stee heeft geschreven in de „Nota inzake bedryfsgrootte en produktiebeheersing in de land bouw" (Op een en ander komen we later uitvoeriger terug - redDe heer Slijkhuis herinnerde o a. aan persberichten over de ziekte van aujesky De afdeling Markelo had een brief gestuurd naar het hoofd bestuur en daarin aangedrongen op inenting Het probleem is: moet dode of levende entstof worden ge bruikt De een zegt: wel samen met andere inentingen de stof toedie nen. de ander zegt: „niet doen". De wetenschappers zijn er nog niet uit. De identificatieregeling voor de varkens gaat 2 april in. Aan de regi stratieregeling wordt maar matig gehoor gegeven De Franse blok kade is opgeheven. Nadelig voor In de maandagavond ten gemeentehuize onder voorzitterschap van de heer H. Rustebiel gehouden openbare vergadering van de Sportcommis sie Holten werd de rekening van de Stichting Sportbelangen Holten over het jaar 1977 zonder op- of aanmerkingen goedgekeurd. Wel hadden en kele leden van de commissie bedenkingen tegen het tijdstip van aanbie ding maar zo zei de voorzitter: We hopen de rekening 1978 eerder te presenteren. Het jaarverslag over 1978 was volgens de heer Lusink aan de magere kant en hij miste hierin verschillende dingen die toch, zij het met enkele regels genoemd hadden moeten worden o.a. het beschikbaar stellen van een crossterrrein voor de M.A.C. „De Holterberg". De heer Westerik, hoewel minder kritisch, zou toch ook iets meer inhoud aan het jaarverslag willen geven. Voorzitter Rustebiel merKte op uac toernooien Het college van B en W de betrokken verenigingen gere- verzocht advies uit te brengen in- geld op de hoogte worden gehou- zake een door de Almelose Wieler- den over de stand van zaken Op vereniging „De Zwaluwen" inge- een verzoek van de Land. Rijver- diend verzoek tot het houden van eniging „De Bergruiters" om een een wielerronde op 16 juli a.s. (in subsidie van f 435.50 zijnde ge- het kader van de Internationale maakte portokosten voor het ver zenden van programma's etc. i.v.m. de op 23 en 30 sept. '78 gehouden „Nationale Military Holten" werd afwijzend beschikt. De Sportcom- Twentse Wielerzesdaagse). Omdat al eerder op een verzoek van de Cy cle Club '75 te Nijverdal positief aan B en W werd geadviseerd en het college overeenkomstig dat advies missie had zich garant gesteld voor heeft besloten heeft het D B ge- De tyd is weer aangebroken om heestertakken in bloei te trekken. Er zyn verschillende soorten welke hiervoor in aanmerking komen: o.a. seringen, forsythia, sierkers, prunus, elzekatjes, wilgekatjes, enz. Wat kan men ervan genieten, wan neer in de kamer de knoppen open gaan terwyi buiten nog alles dor en koud is. Steeds meer mensen ko men tot de ontdekking, dat evenals mens en dier ook de bloemen en takken van water alleen niet kun nen leven. Afgesneden bloemen en takken zUn echte fijnproevers en stellen hoge eisen aan het menu. Al enkele jaren is onder de naam Heester-Chrysal een snybloemen- voedsel geïntroduceerd, waarop Mimosa en andere afgesneden heestertakken, zoals sering, for sythia, sierkers, prunus en hama- melis in de kamer prachtig in bloei komen. Dankzy dit snybloemenvoedsel komen de heestertakken tot een optimale ontwikkeling Men moet zich wel aan de gebruiksaanwyzing houden, n 1. 1 zakje Heester- Chrysal in één liter water oplossen. Zo bereikt men een buitengewoon goed resultaat. f 1000.- voor aan eigendommen van derden eventueel aangerichte schade. Op het onkostenoverzicht komt een post voor van f212 68 voor graszaad en dit bedrag is op grond van de f 1000 - garantie aan de Bergruiters vergoed. Uit de overzichten van het hippisch eve nement blijkt dat de inkomsten en uitgaven resp. bedroegen f10 711 60 en f 10.121.97 (inclusief de post graszaad) De commissie heeft grote bewon dering voor heteen door de Berg ruiters is gepresenteerd en hoopt dat men hiermee zal doorgaan waarbij de commissie wil stimu leren door onder bepaalde voor waarden garant te zijn voor een deel van het tekort. Voorts is de commissie van mening dat een evenement, dat met een positief saldo voor de organiserende ver eniging wordt afgesloten, in prin cipe niet voor subsidie in aanmer king komt. In het recente verleden is deze ge dragslijn ook gevolgd bij het subsi diëren van recreatieve sportaktivi- teiten. In het kader van de stimule ring v an de reciealiespui i werd aan de volleybalvereniging „Mintonet- te" een subsidie verleend van 1490.- zijnde het nadelig saldo van in 1978 georganiseerde recreanten- meend afwijzend te moeten advise ren omdat het van mening is dat per jaar één wielerronde voldoende is. De wielerronde van de Cycle Club '75 zal vermoedelijk plaats hebben op zaterdag 30 juni DeNij- verdalse club zal zo spoedig moge lijk definitief deze datum moeten vastleggen. Commisiielid Jan Lue- sink verklaarde de ronde best te gunnen aan de Nijverdalse club maar in het kader van de „Zes daagse" van de Zwaluwen zou een ronde in Holten zeker een mooi evenement zijn geweest, Rustebiel: Mocht bij nadere informatie blijken dat de Nfiverdalse club om welke reden dan ook afziet van het organiseren van de ronde dan kun nen we nog altijd „zaken" doen met de „Zwaluwen" De heer Westerik verklaarde nog zeer wel te begrijpen dat men aan het verzoek van de Bergruiters moeilijk kan voldoen omdat er geen nadelig saldo is bij het grote evenement in september '79 maar wij zouden als sportcommissie bij zo'n evenement garant moeten staan voor een eventueel nadelig saldo. We zouden dit kunnen zien als een stimulans, als blijk van waardering voor zelfwerkzaamheid bij zo'n groot hippisch evenement Voorzitter Rustebiel WH zien het belang van dergelijke evenemen ten ook wel in en trouwens elke vereniging kan bij ons komen wan neer ze in de rode cijfers zitten. Maar dan wel vooraf om gezamen lijk te bezien of we misschien ga rant kunnen staan of het evene ment met onze hulp zelfs nog wat groter kunnen opzetten. Rustebiel deelde verder nog mee dat in ver band met noodzakelijke wijziging van het „Bestemmingsplan" niet kan worden begonnen met het ge deeltelijk inrichten van het door de gemeente aangekochte en voor de ruiterij bestemde terrein aan de Postweg op de Borkeld. De com missie ging accoord met het voor stel van het dagelijks bestuur om het desbetreffende voorstel terug te nemen. Op een verzoek van de Tennisclub „Holten" liet het dage lijks bestuur weten geen bezwaar te hebben tegen het bij wijze van proef plaatsen van lichtmasten bij de banen 1 en 2 De T C. wil gedu rende een proefperiode onderzoe ken of behoefte bestaat aan het op deze wijze uitbreiden van de uren waarop de banen bespeeld kunnen worden. De hieraan verbonden kosten komen voor rekening van de vereniging. De heer Luesink zag hierin meer een taak voor de sport commissie doen commissie voorzitter Rustebiel deelde die mening niet. Hij zei deze installatie meer te zien als luxe-voorzieping die je bovendien in het voorjaar en zomers niet nodig hebt. Laten we de proef eens afwachten; mocht blijken dat er behoefte bestaat aan verlichting dan kunnen we nog al tijd zien of het een financieel haal bare kaart is. Sportambtenaar J Wissink deelde desgevraagd mee dat de tennisbanen door de strenge winter weinig schade hebben opge lopen dit in tegenstelling met de voetbalvelden die wat betreft de velden 4 en 5 slecht zijn, de drie an dere velden zijn minder slecht». Of er dit weekend kan worden ge speeld hangt helemaal af van het weer in de komende dagen. Als het meezit kan er mogelijk een beperkt aantal wedstrijden worden ge speeld, Voorzitter Rustebiel deelde nog mede dat het zwembad ..Twenhaarsveld" op zaterdag 28 april open zal gaan Op zondag 11 maart 1979 van 10 tot 17 uur houdt'de Nederlandser ver eniging „De Verzamelaar" een grote internationale verzamel- beurs van stenen, mineralen, fos sielen, schelpen en koralen in Mu sis Sacrum, Velperplein, Arnhem ji De M.A.C. „De Holterberg" organi seert op zondag 11 maart haar eerste oriènteringsrit van dit sei zoen, waaraan kan worden deelge nomen in de sportklasse (gevor derden) en in de tourklasse (begin ners). De rit (plm. 32 kilometer) is door de harde wegen binnen de gemeente Holten. Zandwegen, komen op enkele kleine stukjes na. in het tracé niet voor. De start is om 14.00 uur in clubcafé „De Biester" (Stationsstraat) waarvan vanaf 13.30 uur kan worden ingeschre ven. Er is voor deze rit door het MAC-bestuur weer een aantal mooie prijzen beschikbaar gesteld. Voor het „Indoortournooi", dat vrijdagavond door de Holtense Touwtrekvereniging „O.K.I.A." onder auspiciën van de NTB in manege „Snorrewind" aan de Bor- keldweg werd georganiseerd, be stond een redelijke belangstelling. Onder de toeschouwers was de ambtenaar voor sportzaken, de heer Wissink. De beide ploegen van „O.K.I.A," deden goed mee, maar wisten zich helaas niet te plaatsen voor de finale die ging tussen de twee hoogst geplaatsten uit de 604 A en 640 B klasse Toch was „O K I.A." niet ontevre den want conditioneel was er. ver geleken bij de voorgaande weds trijden, een stijgende lijn, vooral bij de B-ploeg, die dan oU< als derde eindigde achter Eibergen en Sport- zicht 2. Beide „O.K.I.A." trokken onder leiding van de heren H Schorfhaar en H. KlaasseA Al« nieuwkomer was deze avond aan wezig een ploeg uit de buurtschap Avelo, tussen Raalte en Deventer De prijzen werden uitgereikt dooi de voorzitter van „O.K.I.A Atlard Luggenhorst, die een woord vai< dank sprak tot de fam. Bronsvoori voor het beschikbaar stellen van d< manege en tot de OAD, RABO bank, Klein Velderman BV, Men gUnie en Twentrac BV te Hól ter voor het plaatsen van reclamebor den waarvoor een mooi bedrag ir de clubkas werd gestort.

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 5