HOLTEN KRAAKT ZWOLLE TAFELTENNIS HOCKEY-HOEK Blauw Wit senioren opgelet Mintonette volleybalverslagen Extra zaalvoetbal Blauw Wit pupillen Pupillen SV Holten opgelet!! Programma Sporthal 't Mossink Aanvulling raadsbesluit aankoop molen Dijkerhoek Touwtrek wedstrijden SV Holten afd. atletiek Op woensdag 21 februari Uitslag schietwedstrijd „De Eendracht" •tiOL'i'&JNü W1ÜUWö-bLAL» - ib CbbKUAKl iblb - fAu, I Voor een volle sporthal speelde Holten een van zijn beste wedstrij den tot nu toe. In de ontmoeting tegen Zwolle, dat 1 punt meer had verzameld in de competitie, liet Holten na een wat trage start dui delijk blijken dat het nog een woordje mee wil spreken in de top van de 3e klasse. Uit de eerste aan val scoorde Roelf van Wijk. Daarna kwam Zwolle terug en nam een 1-3 voorsprong. Holten liet zich echter niet uit zijn spel brengen en sloeg met enkele goede aanvallen hard terug. Binnen enkele minuten ke ken de spelers van Zwolle tegen een 8-3 achterstand aan. Holten nam hierna iets gas terug waardoor Zwolle wat meer kansen kregen. De goed leidende scheidsrechter gaf Zwolle twee maal een strafworp, waarvan een door Herman Stukker gestopt werd, maar die in tweede instantie toch in het doel terecht kwam. Holten kwam echter direct terug en zorgde dat bij rust er weer dat er een marge van 5 doelpunten was 10-5. In de tweede helft liep het bij Holten nog beter. Verschillende break outs werden keurig afgerond. Via 12-7 en 16-8 nam Holten in de laatste tien minuten zelfs de klein ste kans waar. Achter elkaar scoorden zes verschillende spelers. Zwolle kon via twee strafworpen en twee doelpunten nog iets terug Krachtens raadsbesluit van 8 au gustus 1978, is onderhands aange kocht van de heer A. H. Feberwee te Deventer de stellingmolen te Dijkerhoek. Blijkens het raadsbe sluit moes.t de overdracht van de molen geschieden binnen twee maanden na de datum van goed keuring van het raadsbesluit, der halve vóór 19 november 1978 De overdracht heeft echter nog niet plaats gevonden, omdatfclijkens de ontwerp-overdrachtsakte, opge maakt door notaris A J Westmaas te Markelo, een tweetal kettingbe- dingen moeten worden opgeno men. Deze kettingbedingen zijn nietopgenomen in het raadsbesluit tot aankoop van de molen, omdat deze het college niet vooraf bekend waren. De bedingen zijn namelijk opge nomen in de overdrachtsakte d.d. 21 november 1973 tussen de Coöp. Aan- en Verkoopvereniging „Trio" G.A., thans opgenomen in de Ver. Landbouwcoöperaties „West Twenthe" G.A., gevestigd te Mar kelo en de heer A: H. Feberwee, voornoemd. Door „Trio" voor noemd is daarbij bedongen, dat in het gekochte nimmer verkoop mag plaats vinden van veevoederartike len en andere door verkoopster (Trio) verhandelde goederen of het in voorraad hebben van deze za ken. De heer Feberwee daarente gen is verplicht, ingeval van ver vreemding van de molen, tegen over de verkrijger (de gemeente Holten) het vorenvermelde beding te maken en letterlijk in de akte te doen opnemen. B en W hebben getracht dit ket- tingbeding ongedaan te maken door het bestuur van de Ver. Land bouworganisaties „West Twenthe" te verzoeken het onderhavige ket- tingbeding in te trekken. Het be stuur van „West Twenthe" is hier toe niet bereid. Wel heeft voor noemd bestuur verklaard er in toe te stemmen, dat het kettingbeding in de transportakte buiten toepas sing wordt gelaten, zolang de mo len te Dijkerhoek in eigendom is bij de gemeente Holten. Bij vervreem ding van de molen aan derden, die met de verwerving van de molen niet hetzelfde ideële doel nastreven als de gemeente Holten, zal het ket tingbeding weer ten volle tot gelding komen Voorts zijn in de concept-akte een aantal voorwaarden opgenomen, welke betrekking hebben op de plaatsing van de onderhavige mo len op de monumentenlijst. In 1965 is de molen gerestaureerd. In de daaraan verbonden kosten hebben het rijk, de provincie Overijssel en de gemeente Holten een subsidie verleend. Deze subsidie is ver leend onder de voorwaarden, waarop rijkssubsidies worden verleend voor de instandhouding De Holtense TTV „OKIA" organi seert vrijdag 23 februari om 20 uur in manege „Snorrewind" indoor- touwtrekwedstrijden, waaraan door niet minder dan 25 teams in de klassen A en B en in de 720 kg zul len deelnemen. De jeugdploegen komen deze keer niet aan het touw, voor hen zijn aparte toernooien ge organiseerd. Voor elke klasse zijn drie bekers beschikbaar gesteld. De plaatselijke vereniging neemt met twee ploegen deel die bijna ge heel uit nieuwe leden bestaan Voor hen zfjn deze wedstrijden in de eerste plaats belangrijk om erva ring op te doen met het oog op de zomercompetitie. De wedstruaen worden georgani seerd in samenwerking met de Ned. Touwtrekbond. OKIA-donateurs hebben op vertoon van hun kaart vrije toegang van windmolens. Bedoelde voor waarden gelden zowel voor dé ei genaar als voor iedere opvolger in de eigendom van de molen. Ook hier weer is sprake van een ket tingbeding. Het is noodzakelijk de vorenorrf- schreven bedingen in de akte op te nemen. Hiertegen hebben wij geen bezwaar, schrijft het college aan de raad. Teneinde de overdrachtsakte in overeenstemming te doen zijn met het raadsbesluit dient de raad als nog te besluiten tot opneming van de bedingen. Deze ontwikkelingen hebben ech ter tot gevolg gehad, dat de over dracht van de grond niet tijdig, d w z. niet vóór 19 november 1978, heeft kunnen plaatshebben. Dit is ten nadele van de verkoper de heer Feberwee Deze heeft dan ook ver zocht een rentevergoeding te mo gen ontvangen over de periode van 19 november 1978 tot aan de datum van de betaling van de koopsom. Een rentevergoeding, berekend naar 9- van de koopsom ad f 15.000 - is volgens het college al leszins redelijk De raad wordt voorgesteld ge noemd raadsbesluit van 8-8-1978 aan te vullen door de twee ketting- bedingen en een renteclausule op te nemen. Zaterdag 17 februari staat weer een onderling zaalvoetbaltoernooi in de sporthal ,,'t Mossink" op het programma Voor dit toernooi worden de spelers venvacht Blauw Wit 4, 5 en 6 Het toernooi zal ge- speeld worden 's morgens van 8.00 - 9 30 uur. De deelnemers worden dringend verzocht om uiterlijk 7.45 uur present te zijn Gezien de erva ring van de vorige keer wordt weer een goede opkomst verwacht. Vergeet niet het Blauw Wit tenu en reseve wit shirt/hemd en zaals choenen mee te nemen Blauw Wit senioren dus zaterdagmorgen vroeg uit de „veren". Voor de elftal len 1, 2 en 3 is er 's middags de ge bruikelijke training op „Meer manskamp" doen, maar met zes doelpunten in de laatste minuten, waarvan twee door de zeer makkelijk scorende Johan Plantinga kwam Holten op de verdiende 28-12 eindstand. Door deze overwinning is Holten opge rukt naar de vierde plaats in de 3e klasse, met 2 punten achterstand op Achilles dat wel een wedstrijd meer heeft gespeeld. Bij de adspiranten kwamen BI en B2 in het veld. B2 speelde in de eerste helft goed, maar stapte in de verdediging enkele keren te laat uit, zodat Nw. Heeten bij rust op een 1-5 voorsprong stond. In het begin van de tweede helft kwam Holten terug tot 3-5. Daarna bleek dat de meisjes van Nw. Heeten het conditioneel wat beter aan konden. Deze liepen uit tot 3-11, waarna Holten in de laatste minuut de ein dstand 4-11 op het bord liet ver schijnen. BI speelde een goede wedstrijd te gen Broekland. In de eerste helft ging de strijd gelijk op. Bij rust stond Holten met 4-3 voor. Na rust werd er in de aanval sneller ge speeld en kwamen er meer kansen waarvan er in het totaal 6 van wer den benut. Broekland kon hier maar 1 doelpunt tegenover zetten zodat Holten verdiend met 10-4 won. Programma: za: 17-2: Al vrij. A2uit tegen Heeten in Raalte om 10.40. Vertrek 9.40 u. BI vrij. B2 uit tegen H.H.Z.D. om 15.40 u. Vertrek 14.40 u. Zo: 18-2: Dames vrij. Heren uit te gen L.H.C. om 13.00 u. Vertrek 11.45 Training: Voor de jeugd van 8 tot 12 jaar bestaat de mogelijkheid om op dinsdagmiddag van 16.00 tot 17.00 u. beginnende handbaltraining te volgen in de gymzaal aan de lage weg. De eerste weken kan er zonder enige kosten door de kinderen aan deze training worden deelgeno men. Doelpunten: Johan Plantinga 9; Wim Dalhuisen 5; Roelf van Wijk 4; JohnLamping4;MeinovanBeek3; Jan Victor Dorlas 2; Marinus Bal- tus 1. In Bathmen vond zaterdag het eerste ..treffen" plaats van de P.G.J.O. crosscompetitie een serie van 6 lopen, waarvan de beste 4 re sultaten tellen. Op de 2,5 km. liep de jeugdige Wim Klein Baltink naar een eervolle 4e plaats. Op de 5 km. was Dinant Markvoort met een elfde positie de beste Holtenaar. Jan Jansen toonde op de 10 km. met een vierde plaats zijn klasse. Meindert Koopman verraste met een keurige achtste plaats. De tij den van de Holtense deelnemers: 5 km. 11. Dinant Markvoort 20.03 min.. Frits Kramer 21,52 min., Horst Louws 23.04 min., 10 km. 4. Jan Jansen 34.31 min., 8. Meindert Koopman 35.22 min., 28. Henk Rletsema 38.10 min. 32. Jan Wegs- tapel 38.32 min 47 Marinus Baltus 39.55 min. 48. Jan Wolterink 39.57 min., Ap Koetsier 43. 41 min. min.De volgende dag waren Jan Jansen en Ap Koetsier alweer pre sentbij een halve marathon (21 km) in Utrecht. Jan Jansen liet in takti- sche race al zijn concurrenten ach ter zich. Zijn tijd was 1.13.02 min. „Kilometervreter" Ap Koetsier eindigde in de middenmoot van de circa 200 deelnemers in een tijd van 1.37.04 min. Competitieresultaten T.T.V.-Holten De voorjaarscompetitie is alweer in volle gang. Helaas moest het vierde team wegens blessures en andere moeilijkheden worden terugge trokken, zodat er nu vier senioren en twee jeugdteams aan de compe titie deelnemen. Holten I-Matchpoint 3 Voor de eerste wedstrijd moest het eerste seniorenteam van Holten uitkomen tegen het Nijverdalse Matchpoint. Het team, dat dit sei zoen kampioen moet zien te wor den, om het vorig jaar verloren ter rein weer te veroveren, is versterkt door de komst van Frans Turin. Een goed begin is het halve werk, en het werd dan ook een ruime overwinning voor Holten met een eindstand van 8-2. De punten kwamen als volgt tot stand, twee overwinningen voor zowel Frans Turin als Gerard Overvelde, die beiden hun meerdere moesten er kennen in H. Poortman van Matchpoint. Nico Valk won zijn drie partijen allemaal. Het dubbel spel, waarbij voor Holten Frans en Nico in actie kwamen ging eve neens naar Holten. Holten 2-Twekkelervelil 10 Ook Holten 2 begon de competitie hoopvol met een 9-1 overwinning. Jammer genoeg is Jan van Heun geblesseerd, zodat dit team het voorlopig met invallers zal moeten doen, welke taak afgelopen week zeer verdienstelijk door Hans Wel ting op zich genomen werd. Henk Doornewerd en Ben Arfman won nen met gemak hun drie partijen, terwijl ook het dubbelspel voor hen geen problemen opleverde (21-13, 21-12). Hans Welting moest één overwinning aan de tegenstander laten, zodat de Enschedeërs toch als troost, één puntje mee naar huis konden nemen. de set in drie games toch in winst om wist te zetten. Bea zorgde voor het derde punt. door met 21-17 en 21-8 van de moedeloos geworden tegenstander te winnen. De ein dstand Holten 5-KLM 9 kwam uit op 3-7 in het nadeel van Holten. Bij de jeugd waren de overwinnin gen ook ver te zoeken. Holten A-DTS D Henk Westerik, Jan Ophof en Mar cel Kok hadden weinig in te bren gen tegen deze tegenstander uit Enschede. Alle sets werden in twee games met ruim verschil verloren. Ook in het dubbelspel wisten Henk en Marcel het niet verder te bren gen dan 9-21 en 12-21. Jammer, maar volgende keer beter' Holten B-KIM B De eerste wedstrijd van het tweede jeugdteam gaf M. Boersma, G. Jonkman en G. Kolkman weinig aanleiding tot gejuich want ook deze wedstrijd ging met 10-0 voor de Holtenaren verloren. De tegen standers bleken duidelijk te sterk voor de Holtense jongens want alle sets moesten in twee games ge wonnen worden gegeven (inclusief het dubbelspel). Ook hier geldt dus; volgende keer beter! Programma: 17-2 Trefhoek 9-Hol- ten A 10.00 uur (vertrek sporthal 9.15); 17-2 Holten B-Twekkeler- veld, aanvang 15.00 uur; 19-2 Hol ten 2-Detac aanvang20.00 uur; 19-2 Jozo-Holten 3 aanvang 19.30 uur. Puntje voor heren 1 Mintonette's eerste herenteam stond zaterdagmiddag 10 februari voor de opgave volleybaltegen stander Wevo in eigen huis te be strijden. Wevo staat niet veel hoger als Mintonette op de ranglijst en de Holtenaren vatten derhalve het stoutmoedige plan op om heren van Weerselo met diverse kluitjes in het riet te sturen. Kortweg ge zegd, het (overigens danig geha vende) Mintonetteteam wilde ge woon met een overwinning uit Weerselo weg. Daar had het er in de eerste set ook wel veel weg van: rustig en rege lmatig scoorden de Holtenaren de punten (0-7) zonder dat Wevo er iets tegenover kon stellen. Via 1-10 en 3-12 haalden de Mintonette met 5-15 de eerste set binnen. Wevo was er niet aan te pas gekomen en dat was de Holtense verdienste. Over bodig te zeggen dat dit inde tweede set gecopieerd diende te worden, doch de tegenstanders uit 't Weer- selose tapten uit een geheel ander vaatje. Hoewel de pass en de set ups bij Mintonette goed verliepen loeiden er minder onhoudbare smashes richting gastheren als in de eerste set. Het direkte gevolg hiervan was dat Wevo nu weer in het spel geraakte en via twee spe lers diagonale en keiharde smashes in het Holtense speelveld lieten ploffen. Nadat de kruitdampen wa ren op getrokken stond het 15-6 voor Wevo. Koekjes van eigen deeg dus. De derde set werd een typische Mintonette set: redelijk goed spe len maar wel verliezen, vooral om- Holten 3-Biauw Wit Holten 3, bestaande uit Hans Wel ting. Rien Lammertink en Johan van Sweden, moest dit keer aan treden tegen Blauw Wit uit Almelo. De eerste set werd door Rien verlo ren met resp. 15-21 en 8-21. Hans verloor de tweede set met 12-21 en 19-21 en ook Johan verloor een set <nl. 6-21 en 16-21). Het dubbel van Holten werd gevormd door Hans en Rien De eerste game werd verloren met 9-21, waardoor de spelers van Almelo overmoedig raakten, waar van Hans en Rien profiteerden door met 22-20 te winnen. De derde game ging echter helaas weer ver loren met 9-21. Na de pauze was de beurt aan Hans om de stand ietwat gelijk te trekken, waarin hij echter niet slaagde (12-21 en 7-21) Wat Hans niet lukte, lukte Rien nu wel na drie games De eerste game werd gewonnen door Rien met 21-15, de tweede verloren met 17-21 en de derde weer gewonnen met 21-15. Daarna was het de beurt aan Jo han. Johan begon sterk en won zijn eerste game met 21-11. Bij de tweede en derde game wilde de te genstander laten zien dat hij er ook nog was en Johan verloor beide games met 5-21 en 9-21. De volge nde drie sets werden allemaal ver loren, waarbij Hans nog een keer dicht bij een derde game was Al hoewel er aan de zijde van Holten voor de pauze beter gespeeld werd dan na de pauze bleef de stand toch bil 9-1 voor Blauw-Wit. Al meer dan zes weken zitten we in sneeuw en ijs. Toch gelooft de hockey-club Holten, dathetzoetjes aan tijd wordt om regoureus. dus met strengheid af te rekenen met alles wat bevroren is. Voor het veldhockeygebeuren. zullen we dan ook in vuur en vlam moeten komen; dit alles niet alleen orft sneeuw en ijs te doen verdwijnen, maar ook om alle leden zover op te laden, dat-er met een gerust hart begonnen kan worden aan de 2e helft van de veldcompetitie. Toen er van een poolklimaat nog geen sprake was in ons land werd er be paald door de K.N.H.B. dat de win terstop op 24 februari a.s. zou ein digen. Daar het over één week al de 24ste is, en het nog steeds vriest, sneeuwt, hagelt en wat dies meer zij, moet men rustig afwachten wat er na de 24ste gaat gebeuren. Om de contacten toch weer wat aan te Zaterdagmorgen 17 februari is er voor jullie een grote spelmorgen, met o.a. de volgende spelen: sjoe len, ringwerpen, ballengooien, knikkerspel, fotokijkwedstrijd, vloersjoelen en rad van avontuur. Aanvang 10.00 uur. Gaarne ook de pupillenleidersisters) aanwezig. Alvast veel plezier gewenst. sterken, hoopt de H.C.H. dat zater dag 17 februari vanaf 13.30 uur alle leden even in het sportdal komen om o.a. alle stoere, sterke en glibbe rige verhalen van elkaar aan te ho ren. Er werd in de winterstop zeer pret tig gezaalhockeyd, dit met posi tieve en negatieve resultaten; in ie der geval was het een sportieve tijd. Het zeer omstreden „Heren I", stortte zich uiteraard ook een aan tal zondagen in de omliggende za len. Hun laatste zondag nl. de 11e februari zorgde Holten voor veel sensatie in de sporthal van Lo- chem. De eerste wedstrijd werd met 10-5 van Lochem gewonnen en de tweede met 9-6 van Hockey. De strafcorners werden uitstekend benut en de tegenstanders hadden blijkbaar ook wat moete met het zeer goed gehumeurde Holter teams. Zij overtroffen zichzelf en de andere teams en zorgden voor een zeer sensationele laatste zaalhoc- keydag (wat Holten betreft). De meisjes wonnen een wedstrijd en verloren er één. A.s. zaterdag wor den er veel toeschouwers verwacht voor hun laatste wedstrijd in Sporthal ,,'t Mossink". De jongens wonnen de eerste wedstrijd met 7-4 en lieten zich de 2e maal overdon derden door DKS met 5-14. Training Zaterdag 17-2-79. Voor alle senio renleden om 13.30 uur. Competitie:Zaterdag 17-2-79. Meisjes C - 10.30 uur sporthal ,,'t Mossink". Meisjes C 12.00 uur Jongens C om 11.30 en om 13.45 in Sporthal Schelfhorst in Almelo. Zondag 18-2-79: Promotieweds trijden in de sporthal ,,'t Mossink" van 10.00-14.30 uur. De zaalvoetbalcompetitie van de Blauw Wit pupillen is bijna afgelo pen Woensdag 14 febr werden de laatste wedstrijden gespeeld In de ..Eerste divisie" spelen Cambuur en Fortuna SC op de laatste weds trijddag om het kampioenschap In de „Ere-divisie" heeft Go Ahead Eagles vorige week de titel binnen gehaald. Omdat het echter nog onmogelijk is op maandag 19 fe bruari nog een extra „zaalronde" worden gespeeld. De veldtralning zal. indien de weer somstandigheden en terrein dat toelaten, worden hervat op maan dag 26 februari. Mocht dat op die datum nog niet mogelijk zijn dan zal dat worden bekend gemaakt in het „kastje" bij de fa. Beltman Over het extra zaalvoetbal op woensdag 21 februari het volgende De aanvangstijden zijn anders dan de vorige woensdagen, de teamin deling hetzelfde, let dus goed op wanneer je moet spelen. Het is de bedoeling dat de num mers 1 en 2. 3 en 4 en 5 en 6 van de eindstand in de zaalvoetbalcompe titie nog een keer tegen elkaar spe- ien. tcnie revanchewedstrijden dus!!! Het programma: Eerste divisie: 16 15 uur Heracles-Excelsior; 16.30 uur De Graafschap-Telstar; 16.45 uur Fortuna SC-Cambuur. Ere divisie- 17.00 uur Ajax-Feijenoord; 17 15 uur PSV-Twente; 17.30 uur Go Ahead Eagles-Roda JC. Jongens, zorg dat je op tijd aanwe zig bent. Omdat de sporthal niet langer beschikbaar is worden het „wedstrijdjes" van een kwartier. Zegt het voort! Holten 5-KLM 9 Hoewel de dames goed van start waren gegaan, door de eerste weds trijd tegen Signaal in Hengelo met 6-4 te winnen, wilde de tweede wedstrijd tegen KLM uit Haaks bergen niet zo lukken. Greta Over velde en Ellen Helmer begonnen beiden met een wedstrijd te verlie zen. Hierna mocht Bea Klein-Teeselink aan de overwin ning ruiken (21-19, 12-21 en 19-21) zodat de stand 3-0 in het nadeel van Holten werd. Het dubbelspel met Greta en Ellen kon de stand ook niet verbeteren (19-21 en 14-21). Hierna bracht Ellen dan het eerste puntje voor Holten binnen door met 21-12 en 21-18 te winnen. Ook het tweede punt voor Holten werd door haar behaald, doordat zij Luchtgeweer, groep A: 1 B Arf man 173 p 2 H Paalman 166 3 G A Haverslag 163 p 4. G Koop man 157 p.; Groep B: 1. D Jansen 168 p 2. E. J. Grootenstraast 166 p 3. A Paal man 159 p.; 4. G Jansen 144. Groep C: 1. G.J. Sluiter 149 p 2 H. Mulder 141 p.; 3 G J van Aefst 130 p.; 4. H J Bekkernens 120 p.; 5. B. Paalman 97. Luchtplstool: Groep A 1 H Paal man 167 p <6x9> 2 H J Nekkers 167 p (4 x 9). 3 Ab Schuppert 146 p Week van 17-2-1979 t/m 23-2-1979 Zaterdag 08.00-09.30 Blauw Wit; 10.00-14.30 Hockeykompetitie; 15 00-18 00 Korfbalkompetitie, 18.00-20.00 hr. Lulof (zaalvoetbal; 20.00-21.00 hr. Geurtsen. Zondag 08.30-09.30 hr. Avezaath (zaalvoetbal); 10.00-19.00 Hockeykom petitie Maandag 8.10-15.30 div. scholen; 16.00-18.00 Tennisclub; 18 00-22 30 Bad mintonclub; 22.30-24.00 hr. Kempers (tennis»; 19.30-21.30 instructielokaal-mevr. Zwaan Dinsdag 8.10-16.10 div. scholen; 16.15-22.45 Mintonette; 16.00-18.40 instructielokaal-Stichting Soc. Cult. Werk; 19.30-21.30 instruc tielokaal mevr. Zwaan Woensdag 8.10-16 30 scholengemeenschap; 16 30-18 00 Blauw Wit; 18 00- 19 00 S V. Heeten; 19.00-23.00 Badmintonclub Donderdag 8 10-15.30 div. scholen; 16.00-18 00 s.v. Holten; 18 00-21.00 s.v. Holten, afd. handbal; 21.00-23.00 Zaalvoetbalkompetitie; 16.00- 22.00 instructielokaal-Stichting Soc. Cult. Werk Vrijdag 8.10-16.10 div. scholen; 16.30-19.00 hockeyclub; 19.00-22.00 Min tonette; 22.00-23.30 s.v. B.A.T.O Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur recht streeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 31 80) Alle overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd. sportzaken, tel. 16 66 dat de laatste 3 4 punten In de set via uiterst onbeholpen ballen tot stand komen, Tot 12-10 is er van weinig krachtsverschil sprake maar dan vallen er binnen een paar sekonden een 3 tal punten voor Wevo en de 15-10 is een feit. De vierde set moest nu dienst doen om het enigszins geschonden blazoen weer op te poetsen. Al snel stond het 0-4 voor de Keunedarpers en dat bood inspiratie voor een paar prima uitgespeelde aanvallen: snelle pass, set-upje voor- of achte rover en een loeiend toe. Bij 4-9 was er een time-out van Wevo nodig en dat deed het ritme bij Mintonette wat stokken: het werd 8-10. Via 8-12 werd het 10-12 en een time-out via speler/coach H. Woertman diende ervoor het hoofd niet te verliezen en sekuur te blijven spelen. Het zou beslist niet de eerste keer zijn dat de Holtenaren zo'n set uit handen zouden geven. Edoch, met 11-15 haalden de Holtenaren deze set binnen. De eindstand werd der halve 2-2 en dat betekende het 4e kompetitie punt. Er zijn nog vele nodig. Vrijdag 16 febr. staat de 4 punten partij tegen Devoko 3 op het programma, en wie weet Mintonette dames 1 Vrijdagavond speelde dames 1 hun volleybalwedstrijd thuis in sport hal 't Mossink. Een ding stond bij voorbaat al vast. Er moesten 2 pun ten in het bezit komen van de Min tonette dames om niet in degrada tie gevaar te komen. Tegenstander was Zwaluwen 4 uit Almelo, welke op de op een na laatste plaats staat. Vol goede moed werd de wfedstrijd begonnen; deze goede moed kwam in de le set echter niet tot uiting. Waarschijnlijk dachten de dames dat de puntjes hun vanzelf toege schreven werden. Deze vlieger ging echter niet op. Wel degelijk moes ten de dames van Mintonette er wat voor doen. Voordat dit beseft werd, was het al 6-15: voor de Zwa luwen dus een setwinst. In de 2e en 3e set werd er beter gespeeld. De Mintonette dames werden wat be weeglijker en daaidcor kwamen de passes, sep-ups en smashes wat be ter uit de verf. Beide sets werden, niet altijd even mooi spelend- soms zelfs zenuwslopend- gewonnen met 15-9. De vierde set moest nu nog gewonnen worden om de 2 punten binnen te halen. Deze set wilde Mintonette wat vlotter spelen. Dit lukte vrij goed. Via 5-1 en 10-2 snelde het Mintonette team naar hun derde setoverwinning 15-3 Hiermee werd het 3-1 voor de don- dertmannetjes. Mintonette 3 - SWN 2 3-0 Vrijdag 9 februari speelden we te gen de dames van SWN 2. De wedstrijd verliep in 3 sets, waarvan de eerste 2 al gauw door ons ge wonnen werden met als standen 15-2 en 15-4 Er was niet veel tegen stand. De 3e set ging voor ons niet zo gemakkelijk, de dames van SWN 2 gingen beter spelen en kwamen zelfs voor te staan met 10-8, daarna werd het gelijk 10-10. Ze liepen verder uit 14-10. Dat was te gek. De opslag kwam weer bij ons terug en de set werd door ons uit gemaakt met 16-14. Mintonette adspiranten A Het was 10 februari 10 uur. En we zouden de wedstrijd tegen Dynamo spelen. We begonnen slecht na korte tijd was het al 10-2 in ons na deel Dit konden we niet op ons la ten zitten en pakten de opslag dan ook terug we brachten de stand op 11-13. We lagen nog achter, maar we kwamen steeds dichter bij. 't Was 14-13 toen we toch nog de op slag kwijt raakten. Maar toch won nen we deze set nog met 15-13. De 2e set stonden we al weer achter met 5-2 en we kregen de opslag toch nog terug, we maakten 1 puntje, dus was het 5-3 toen we de opslag weer kwijt raakten. D. Dynamo bracht de stand op 9-3 toen we de opslag weer terug kregen en maar liefst de stand brachten op 12-11 in ons voordeel. Maar Dynamo liet zich niet op de kop zitten en we ver loren deze set toch nog met 15-12. De derde set begonnen we weer met een achterstand 10-2. Nu moesten we echt iets gaan doen, en dat de den we dan ook we wonnen de set met 15-11. Het was nu 2-1 voor ons dus moesten we nog een set spelen. Deze set begonnen we met een voorsprong 7-3 Dynamo kreeg de opslag toch nog terug. Maar we zet ten alles op alles en wonnen deze set met 15-12. Volleybalprogramma Vrijdag 16-2 19 15 Mintonette meis jes jun - Holyoke A 19.15 Mintonette jongens Jun, - Vrivo B 19 15 Mintonette heren 2 - Flash 3 20.15 Mintonette heren 3 - Ever- sberg 1 20.15 Mintonette heren 1 - Devoko 3 19 30 Markelo - Mintonette dames 1 (Markelo) Zaterdag 17-2 10 00 Zwaluwen B - Mintonette meisjes ads. A (Almelo) 11 00 Zwaluwen A - Mintonette jongens ads. (Almelo)

Holtens Nieuwsblad | 1979 | | pagina 7