Holten in het afgelopen jaar i-ivi-i i LjiNu Wx-ii. VV <UÜ 1~/ i-i xj i.vxJ-> xii X c id IÜ - tno. li r«M 8 december: Tien jaar foengunie Holten. Afscheid van adviseur D J. Wansink. Auto onder trein. Ba zaar „Diessenplas" geweldig ge slaagd Sint Nicolaas met Zwarte Piet bezocht scholen. Sint Nico- laastoneel openbare scholen Dorp. 20 oktober: Jubilaris Piet van Doorn (40 jaar lid CNV) gehuldigd. Ouderavond Chr Kleuterschool „Kleutérhoek" Jaarvergadering T T V. „OKIA" Frans Turin voor de derde achtereenvolgende maal kampioen tafeltennisvereniging ..Holten". Tonnie Beldman club kampioen L.R ..Markelo". Volk stuinder G Manenschijn rooit pie per van meer dan 700 gram. 27 oktober: Oud-plaatsgenoot J. A. Landeweerd Gerh.zn. promoveert aan de T H, Eindhoven tot doktor in de Technische Wetenschappen. Vijl honderd drieènnegentig fles sen bloed op bloedplasma-avond Ned Rode Kruis, afd. Holten. Belgisch weekend in „De Schure". 29 december: Bejaarden kregen kerststukje Burgemeester En klaar neemt afscheid op vrijdag 27 april. Lenteboden in de Look. Oud papier uit Dijkerhoek bracht f800:- op. Afscheidswoord van de heer W. Beijers. Zaterdag 31 december: Holtens Nieuwsblad, het in onze goede ge meente meest gelezen blad. be staat 30 jaar. En hiermee besluiten we dit over zicht „Holten in woord en beeld" over het jaar 1978" dat, hoe uitge breid ook. niet de pretentie wil hebben volledig te zijn geweest J W. Nieuw zwembassin „Twenhaars- veld" door wethouder L. Kaan ge opend. André Tuitert winnaar „Frits Paule-cup" Ap Koetsier liep ma rathon in Athene „Kroamschud- den" Blauw Wit4 bij Joosten Violet Boer, Aaltinksweg. ten. Feestavond Supportersclub August Müller/Henk van Heek. Vijf en twintig jaar C O C. 22 december: Commissaris der Koningin mr. J. L. M. Niers in ge-, meenteraad i.v.m. benoeming nieuwe burgemeester. Indoor springconcours in manege „Snor- rewind" Chr Ontspanninsclub „COC" boeide met blijspel An ton ten Dam (2) generaal- kampioen P.V. „De Bergvliegers. Opening nieuwe showroom autobednjf Dries Willems. Autoshow Fa. Rouwenhorst en Zn Volkskers tzang in Sporthal Kerstwijdin gen verschillende verenigingen. Dorpsfeestkoningin Henny Deijk maakte met de voorzitter van de feestcommissie Jan Wiggers een luchtreisje met de „Turbo Star" van Sjaak Souillje. Free Sluiter werd als konings- chutter 1978 gekroond door ko- ningschutter '77 Jan Bouwhuis. 15 december: Gebouw „Trefpunt in Espelo feestelijk heropend 3 november: Feestavond „O.L.M en N.B.v.Plattelandsvrouwen afd. Dijkerhoek. Holten en Espelo. To neelclub „O.C.H." boeide met „- Dingen van de dag" Ouderavond Openbare Lagere Kolschool. Wel fare verkoopmiddag: f3419,80 voor het Rode Kruis. Jaarvergadering aid Holten Veilig Verkeer. „Al gemene Beschoueingen" in ge meenteraad. Eric Vincent (Lie- zenweg) reserve kampioen van Overijssel „Samengestelde weds trijd" 10 november: H. J. Oolbekkink nam, na een en dertig, afscheid als directeur Holtense RABO-bank. Gezellige avond H.H.V. „De Riet voorn" Feestavond Buurtvereni ging „Goldsteinstraat" Opening nieuwe meubelshow Wonnink e.a. in Hoevelaken. Jan ten Velde. Ned Kampioen 125 cc. senioren. Winterprogramma R.K. Kerk Hol ten. 17 november: Jan III den Omroe per (Jan Nikkelsi Elfde Prins der Fienpreuvers. Ouderavond en feest rond le lustrum Kleuter- en lagere school in „De Haar" Veel belangstelling van „Open Huis" school voor L.H.N O ..De Noord- enbarg" G J Bekkernens generaal-kampioen P.V. ..Snelle Wieken" Uitvoerig antwoord B en W op „Algemene Beschouwin gen" Op de jaarlijkse fokdag „Holbat- heo" in Dijkerhoek (met flinke aanvoer en goede kwaliteit) werd Sint op bezoek bij gehandicapten in manege Teun Beldman. Kers tmiddag Bejaardensociëteit Hol- Het Jongerenkoor „Helicon" gaf ter gelegenheid van het tien-jarig bestaan een concert in de Ned. Herv. Kerk. de charmante „Urlanda" van A. ra", ook van Schippers, werd res. Schippers kampioen bij de veu- kamp. bij de oudere merries, lens. „ürlanda's" moeder „Sand- Grandioze feestavond „Hoölter Daansers" Afd Holten N.B.v Plaatelandsvrouwen met meester Brouwer te Renkum op reis door Israël. N'ijland nam afscheid van het iem. Energiebedrijf. 1 december: Dertig jaar Holtens Nieuwsblad. „Open Huis" Scho lengemeenschap. reünie oud leerlingen en cabaret. Feestelijke intocht van Sint Nicolaas. Sint en Piet in „Mursky". Jaarvergade ring IJsclub „De Noordpool". Praatavond C.B.T B Vrij parke ren in de Oranjestraat. 24 november: Feestavond rond de officiële ingebruikneming van de Openbare Scholengemeenschap Holten en herdenking 25-jarig be staan Jubileum-uitgave van Ulo tot Scholengemeenschap.Royale Veertig jaar „Bos -museum op de eerste pr_js H M v op zaal. Holterberg. concours in Wierden. Ouder avond o.l.s Espelo. Boeiend gesp rek op familie-avond „Solidari- dad" „Nacht om Holten" ge slaagd evenement. Eervolle 2de plaats voor Z.C. „Twenhaarsveld" in derde vierkamp te Haaksbergen.

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 11