Blauw Wit gelijk tegen Markvogels Hockey- TTV Holten competitie resultaten Zo speelden de Blauw Wit senioren Resultaten Blauw Wit Progamma Blauw Wit Schaakclub Holten in de kwartfinale Programma Sporthal 't Mossink HOLTENS NIEUWSBLAD - 1 december 1978 - PAG. 17 (junioren en pupillen) Komt dit zien! Ondanks een 2-0 achters tand bij de rust is Blauw Wit er zaterdag jl. in ge laagd alsnog een 2-2 gelijk spel te behalen in de uit wedstrijd tegen Markvo gels in Markelo. Vanaf de aftrap toonde Blauw Wit een betere spelopvatting dan de thuisclub, waardoor de Holtenaren kans zagen goede aanvallen op te zetten. Op het middenveld had G. Schalk de plaats ingenomen van de geblesseerde Beldsnijder. Deze jonge speler toonde weliswaar over een goed spelinzicht te beschikken, maar zijn gebrek aan wedstrijd ritme, als gevolg van langdurige blessureperikelen, was nog duide lijk aanwezig. Evenals Schalk ma nifesteerde in heteerste gedeelte van de eerste helft ook Jan Verveda zich opmerkelijk. Een en ander leidde in de 12e minuut tot een doorbraak van Wim Klein Nagelvoort, maar hij werd door de Markvogels-goalie afgestopt. Ondanks een licht spelo- ve r wicht v an de bezoekers bleven de snelle en accuraat uitgevoerde te- genstoten van de thuisclub zeer ge vaarlijk. Vooral toen de Holtenarpn meenden dat hun betere spel ook zonder volledige inzet wel tot resul taten zou leiden. In de 23e minuut kreeg Blauw Wit na een goede com binatie via de opkomende Bert Schipper en gelegenheids aanvaller AKolkm aneenserieuzekansomde score te openen, maar men zag geen kans de doelman te passeren. In de meteen volgende counter kregen de gastheren een levensgrote kans, maar de lage bal werd door Trom- i petter bekwaam gestopt. Nadat in de 26e minuut Verveda zijn schot n a een solo naast het doel had zien ver dwijnen kwam de thuisclub na ruim een half uur spelen aan de lei ding. De Markvogels-aanval werd opnieuw teveel vrijheid gelaten in de spelopbouw en de volkomen vrijstaande rechtshalf liet een hoge bal van zijn schoen vertrekken die over de vrij ver voor zijn doel staande Trompetter in de boven hoek verdween (1-0) Hoewel in de 37e minuut Blauw Wit geen geluk had toen een schot van A. Kolkman, na een voorzet van Klein Nage lvoort. via de paal naast ging ble ven de Holtenaren volharden in hautainspel zonder inzet waardoor Markvogels steeds meer greep op de wedstrijd kon krijgen. Op slag van rust namen de gastheren zelfs een 2-0 voorsprong toen Schalk terug speelde op zijn doelman, maar een aanvaller van de thuisclub over het hoofd zag. Deze onderschepte de bal en liet Trompetter kansloos. Na de pauze, waarin doortrainerGeerink een hartig woordje was gesproken, kwam een geladen Blauw Wit in het veld dat bereid was om risico's te nemen, teneinde de thuisclub onder druk te zetten. G. Paalman ging zich belasten met de bewaking van de zeer behendige Buursink, terwijl Ep Beldman de voorhoede ging ver sterken. Vooral, door de stringente dekking van spelbepaler Buursink bleek het gevaar van de Markeloërs ingedamd. In de 9e minuut na de pauze kreeg Blauw Wit een straf schop toegewezen, nadat Coert Schuppert door een verdediger ten val was gebracht. De conditioneel zwakke scheidsrechter Schuurman meende, in tegenstelling tot vele Markvogels-spelers, dat dit binnen de beruchte lijnen was geschied. Ondanks felle protesten bleef de re feree bij zijn beslissing, waarna KI. Nagelvoort de bal hard en onhoud baar tegen de touwen knalde (2-1). Blauw Wit bleef drukken op het doel van de thuisclub Richard Beldman, licht geblesseerd in de wedstrijd v an vorige week, kwam in de ploeg en versterkte de aanvallende impul sen. Deae invaller was het ook die aan de basis stond v an de gel ijkma- ker. Nadat in de 15e en 18e minuut schoten van Paalman en KI Nage lvoort naast en over het doel waren verdwenen, was het in de 24e mi nuut Ab Kolkman die een voorzet van R. Beldman achter de Markvogels-keeper kopte (2-2). Nauwelijks een minuut later had den de Holtenaren aan de leiding kunnen komen, maar het schot van (opnieuw» Ab Kolkman kwam via het lichaam van de doelman voorde voetvaneen verdediger, die meteen wanhopige trap de bal van de doel lijn haalde. Hiema vervlakte het spel meer en meer Beide ploegen le ken zich te verzoenen met een pun- tendeling. hoewel in de 43e minuut Coert 8chuppert bijna de volle winst in Blauw Wit-handen had ge bracht toen hy een hoge voorzet ter nauwernood miste Al met al een rechtvaardige uitslag, die wanneer Blauw Wit twee keer drie kwartier met volledige inzet had gespeeld, duidelijk in haar voordeel zou zijn uitgevallen Blauw Wit speelde in de volgende opstelling doel: Trompetter, achter Schipper. Beldman. ten Woldhuis en Paal man; midden: Stam, Verveda en Schuppert: voor: Kolkman. Schalk en KI. Nagelvoort. Stand le klasse A. der TVB Daarlerveen 11-18; Sc. Daarle 11- 18; DVO (Almelo) 11-18; Blauw Wit '66 11-12; Vesos 11-11; Eversberg 11-11; Denekamp 11-9; PSV 10-8; Markvogels 11-7. MVV 11-4; Bos winkel 11-4, Blauw Wit onmoet SC. Denekamp. Voor zaterdagmiddag staat voor het eerste elftal van Blauw Wit een thuiswedstrijd tegen Denekamp op het programma. De grensbewoners, getraind door FC Twente-speler Theo Pahlplatz, hielden in Dene kamp de Holtenaren op 2-2, waarbij zij twee keer een achterstand weg werkten. Te verwachten valt dat trainerGeerink, wegens de langdu rige blessure van Beldsnijder. op nieuw Schalk als middenvelder zal posteren, terwijl hij verder voor de aanval weer de beschikking heeft over de herstelde R Beldman. De wedstrijd begint als gewoonlijk om half drie op sportpark „Meeimans- kamp" Heren I liet zich zondag 26 novem ber wéér niet z'n twee punten, die er tedere zondag te verdienen zijn. bij een gewonnen wedstrijd, ontne men. Zij moest naar Bemmel. waar men dacht toch met een niet al te lastige, tegenstander te maken te krijgen. Beide teams echter, maak ten het elkaar vrij lastig door veel wederzijdse missers. Holten ging de rust in met een 2-0 voorsprong De eerste goal werd gemaakt door J Meerman, de 2e uit een strafpush. die benut werd door G van Loenen. Na rust werd er flink gepriecheld. wat resulteerde in één doelpunt voor Holten, we- Blauw Wit 2—Excelsior 5 Het lijkt er op dat Blauw Wit 2 een moeilijke periode tegemoet gaat. Ook de thuiswedstrijd tegen Ex celsior 5. een van de medekandida ten in de koppositie van de ranglijst werd een nederlaag. Hoewel er re delijk aanvalsspel te zien was kon den de Blauw Witters de Rijssena- ren toch niet onder druk zetten, en waren het de gasten die de win nende treffers scoorden. De ranglijst laat nu een drietal teams in top met een gelijk aantal punten zien en het zou prettig zijn wanneer het tweede in deze top zou kunnen blijven meedraaien. Zater dag a.s. een beter resultaat! Vroomshoopse Boys 6-Blauw Wit 3 Van het begin af was het duidelijk dat het 3e het moeilijk zou krijgen. In de 3e minuut maakte de Blauw Wit doelman bij een schermutse ling een overtreding waarin de scheidsrechter een strafschop zag die door Fred uit het doel werd ge ranseld Het was uitstel van „executie" want in de 17e minuut was het wel raak toen bij een aanval van de boys de bal van richting werd ver anderd en Blauw Wit doelman (te :.ver voor doel staande) kansloos was. Blauw Wit deed erg z'n best om voor de rust gelijk te komen maar dat lukte niet. Na rust kwa- men er al gauw enkele TSfflSJW maar het duurde nog tot de 70e mi nuut voor Johan Stam de gelijk maker op z'n naam bracht. Tien minuten voor tijd kwamen de boys via een geheid buitenspel op 2-1 en wat het derde ook probeerde om nog langzij te komen het lukte niet en de eerste nederlaag in dit sei zoen was hiermee een feit. Blauw Wit 3 miste in deze wedstrijd het zelfvertrouwen en dat is een kwa lijke zaak. Hopelijk gaat het mor gen in de uitwedstrijd tegen Enter Vooruit 7 beter en wordt de kam pioenskans met succes verdedigd. Hulz. Boys 5-Blauw Wit 5 Blauw Wit 5 moest zaterdag aan treden tegen Hulz. Boys 5. Beide partijen vochten van begin af aan om de wedstrijd te maken. Blauw] Wit wist na goed vijf minuten door W Rietberg met 1-0 voor te komen. Door de 1-0 voorsprong werd er iets gamakkelijker gespeeld en be zorgde Blauw Wit een veldover- wicht Voor rust werd de tweede goal van G Kolkman in het voor deel van Blauw Wit beslist Na rust een Blauw Wit dat nog wel wat aan de score in positieve zin wilde veranderen De meeste scho ten op de keeper van Hulzen waren nét iets te zwak om echt gevaarlijk te worden. De aanvallen van Hul zen konden Blauw Wit niet benau wen en werden afgeslagen. De enige keer dan Hulz Boys echt ge vaarlijk werd. en voor keeperJohan Kruithof verschenen, was het bui tenspel, maar keeper Kruithof had deze actie al onschadelijk gemaakt. Blauw Wit 5 wist voor het laatste fluitsignaal nog eenmaal via G. Kolkman te scoren en met een 3-0 overwinning naar huis terug te ke ren. Blauw Wit 6Sp. Rijssen 8 Zoals reeds enkele malen werd voorspeld, zou het zesde zeker suc cessen behalen gezien het spel in de laatste wedstrijd tegen Excelsior. Men verloor, na een 1-0 voorsprong, nipt met 2-1. In de wedstrijd tegen Sp Rijssen 8 ging het zesde ener: giek van start, Penger en Linden- berg scoorde ai na enige minuten 1-0 toen de laatste 8CR man te zacht terugspeelde Een tegenslag die de gasten moeilijk verwerkten. Na ongeveer 15 minuten was het weer Penger (hij was deze middag door zijn directe tegenstander niet af te stoppen) die er tussenuit ging In eerste instantie kon de keeper zijn schot nog keren, maar bi] de tweede inzet was hy kansloos t$-0) Volgens de Rijssenaren een bui tenspelgoal. doch de goed leidende scheisdrechter Henk Hovenkamp kende de treffer toe, daar hun eigen grensrechter niet vlagde Dit kon een Sp. Rijssen-speler niet goed verwerken, en toen hij na de aftrap de scheidsrechter beledigde kon hij de kleedkamer opzoeken. Deze stand bleef ongewijzigd tot aan de rust. Na de rust eenzelfde spelbeeld als voor de rust, een aanvallend Blauw Wit 6. Daar er door iedereen hard werd gewerkt, en de verdedi ging solide in elkaar zat werden er weinig kansen weggegeven. Bij de enkele keren dat Rijssen toch enigszins gevaarlijk werd toonde keeper Eddv de Jong zijn vorm. en kon laatste man Jan Koning en zijn verdediging verder onheil voorko men. Een kwartier voor het einde kon wederom Penger van Linden- berg. na een voorzet vanaf de vleu gel, 3-0 scoren, en was de wedstrijd definitief beslist. Voorde eer mocht Sp. Rijssen 2 minuten voor tijd. met een fraai onhoudbaar doelpunt, te gen scoren. A.s. zaterdag 2 dec. speelt het zesde om half elf thuis tegen het als derde geklasseerde Hulzense Boys 7 Indien er net zo hard gewerkt wordt als tegen Sp. Rijssen kan men ook tegen deze ploeg een goed resultaat behalen, men is zeker niet kansloos. Volge nde week weten we meer Blauw Wit B I - Den Ham B 1 In een goede wedstrijd heeft B 1 te gen koploper Den Ham met 1-3 de 'punten móeten prijsgeven. Den Ham heeft er lrard voor moeten vechten en kwam pas in de laatste minuten op helemaal veilig. Keeper Tijhof - die niet z'n aller beste daghad - maakte in de laatste fase alles goed door twee keiharde schoten subliem te keren Bekker- nens vlak voor het begin als reserve opgeroepen speelde een goede weds- trijd In de voorhoede zorgden Me- kenk amp en Rutge rs voor w at v a a rt en het was Mekenkamp die vlak na de rust met een hard afstandsschot doel trof daarmee de achterstand terugbrengend op 1-2 en weer hoop gevend voor Blauw Wit. Pim Boog - in de 2e helft weer op z'n eigen plaats in de achterhoede - bracht metlangetrappenvaak oplucht in g Al met al eén wedstrijd met goed combinatiespel en perspectief voor de komende wedstrijden. Blauw Wit D 1 - Markvogels D 1 In een matige thuiswedstrijd is het D 1 toch gelukt de beide puntjes thuis te houden. Tegen Markvogels was de stand met de rust nog dub- belblankmaar na de pauze werd er toch één v an de vele kansen benut al was hierbij ook nog wel het nodige geluk aanwezig. Toch mooi meege nomen. die 1 puntjes. Excelsior D 5 - Blauw Wit D 2 De laatste wedstrijd voor de win terstop werd voor Blauw Witeen 2-0 overwinning. Ondanks een goede keeper en veel verdedigers lukte het Matthew 2x het doel te vinden, mede door goed doorzetten van John J en het goede stuwende werk van aus- putzer Harry R. De Blauw Wit- verdediging hoefde niet veel werk op te knappen maar wat nodig was deed ze goed. Als de jongens zo doorgaan en het spel goed breed houden hoeven ze voor geen tegen stander bang te zijnen dan natuur lek veel. schieten op de goal Elk schot is dan ook nog geen eendvogel maar als er niet geschoten wordt blijft de ..pan" so wie so leeg Sportlust A 1-Blauw Wit A 1: 0-1 Blauw Wit. begon zaterdag aan de 2e competitiehelft met de wedstrijd tegen Sportlust A 1 In de eerste wedstrijd moest Blauw Wit met een 6-1 nederlaag genoegen nemen De Blauw Witters kwamen dan ook in het veld met de instelling „niet weer van het veld gespeeld te wor den" In de eerste helft speelden ze wat krampachtig, er werd niet te best geplaatst, doch wel hard gewerkt. De jongens stoorden vroegtijdig, waardoor ook Sportlust moeilijk in z'n spel kon komen, behoudens en kele kansjes. Ruststand was dan ook 0-0 In de rust wees trainer Lorkeers de jongens op de eigen kwaliteiten en dat Blauw Wit het spel nu maar eens moest maken. Na eerst. Sport lust nog even de illusie te geven dat de 2e helft eenzelfde beeld zou ge ven als de le helft, namen de Blauw Witters het initiatief over Er kwa men kansen doordat er goed ge bouwd werd en de breedtepass werd afgewisseld door dieptepas- ses. Er werd zelfverzekerd gespeeld en na 20 minuten drong Kees van Dijk sterk op, loste een ..loeier'- uit de 2e lijn en .dat betekende 1-0 Sportlust drong toen sterk aan, doch de Blauw Witters hielden het hoofd koel en speelden hetzelfde spelletje, breed, uitverdedigen en daarna versnellen. Hoewel Sport lust nog wel een paar kansjes kreeg kon de volle winst meegenomen worden. Door een goede inzet en een goed tactisch concept werd een niet onbelangrijke overwinning behaald. A.s. zaterdag speelt A 1 om 14.30 uur thuis tegen Omhoog SENIOREN: Blauw Wit 1-Markvogels 1 aanwe zigzijn 1 15 uur; Eversberg 2-Blauw Wit 2: aanvang 12.30 uur, vertrek. 11 30 uur. Enter V 7-Blauw Wit 3 aanvang 12 30 uur. vertrek 11 15 uur. Blauw Wit 4-Hulz. Boys 4. aanvang 10.30 uur. aanwezig zijn 10 uur; S V V N 7-Blauw Wit 5 aan vang 10 30 uur, vertrek 9 30 uur, Blauw Wit 6-Hulz. Boys 7: aanvang 10.30 uur, aanwezig zijn 10 uur Bij afgelasting is er training vóór de selectiegroep JUNIOREN: Blauw Wit A 1-Omhoog A 1 2.30 uur; Nijverdal B 1-Blauw Wit B 1 2 30 uur. vertrek 1 45 uur Blauw Wit B 2-Twenthe B 3 1 00 uur: Blauw Wit C 1-Sp. Rijssen Cl 11 00 uur. derom een straipush. dit keer ge nomen door E. Hartog en één doel punt voor Bemmel. Eindstand 2-3. A.s. zondag is de „laatste" weds trijd in Holten tegen Salland. ..Komt allen kijken naar deze streek-derby"!!!!! Dan gaat ook de Hockeyclub Hol ten aan z'n „winterslaap", begin nen, ivoor een aantal tenminste). •Dames I speelde thuis tegen een veel sterker spelend Mezental. dat met een 0-7 overwinning Holten weer verliet. De Veteranen gingen naar Harder wijk. waar een flinke nederlaag te gen de Mezen werd geleden. ZATERDAG 25 NOVEMBER Jongens D speelde thuis tegen Haackey en moest de punten aan de gasten mee naar Haaksbergen geven Meisjes D speelde tegen Sal land en beide teams lukte het niet om te scoren. 0-0. Meisjes B speelde tegen E.H.V in Enschede waar op een haartje na de strijd gewonnen werd Ze bleef lang op een kleine voor sprong staan, maar uiteindelijk werd het toch een ..nederlaagje" 3-2. De meisjes sixes speelden in Nij verdal waar zeer verdienstelijk ge speeld werd. De Jongens sixes bleven in Holten en ontvingen Haackey- Hardenberg en Salland Holten, dat twee wedstrijdjes speelde, won beide met een hoog doel-saldo Toekomst voor de Hockey-club Holten misschien? WEDSTRIJD PROGRAMMA Vrijdag 1 december training, zaalhockey-jeugd Zaterdag 2 dec. P W b-jongens B: 12.30 u. Nijverdal-meisjes D - 10.00 uur Meisjes - Goor B - 10.30 uur. 2 DECEMBER Sinterklaasfeest Hockeywedstrijden A 12.30 u. izie laatst verschenen cluborgaan) 3 DECEMBER Heren I - Salland 14 00 uur. 9 DECEMBERS Zaalhockey com petitie: jongens C7 - Nijverdal Zaterdag 9 december is de Sporthal van r5.00-17.00 uur beschikbaar voor Recreatie zaalhockey Het is de bedoeling deze tijd te gebruiken voor onderlinge wedstrijden. Ook leden die niet aan de zaalhockey training meedoen zijn welkom, zelfs onmisbaar!' Het wedstrijdschema ziet er als volgt uit 15.05 -15.25 meisjes C (Zaalhockey team) tegen meisjes B en D combi natie 15.30-15 55 jongens B - Heren Vete ranen 16.00-16.25 Dames I - Dames Vete ranen 16 30-16.55 Heren I - Heren II. Zaalhockeyteam jongens C. is vanwege haar competitiewedstrijd op 9 dec. in Nijverdal niet inge deeld De Hockeyclub Holten verwacht buiten uiteraard „al haar leden" vele belangstellenden U bent van harte welkom' Het eerste team van de tafeltennis vereniging ..Holten" heeft twee competitiewedstrijden gespeeld, die beide verloren werden. In de uit wedstrijd tegen Trefhoek 4 was Nico Valk goed op dreef. Hij won twee van de drie sets. waarbij de derde set met 21-16,19-21 en 21-14 naar de tegenstander ging. De winst bij het dubbel, gespeeld door Nico Valk en Gerard Overvelde, was voor Holten. Gerard Overvelde en Wim Gütlich slaagden er verder niet in de tegen stander te verslaan, zodat de ein dstand 7-3 werd voor Trefhoek. 'Afgelopen week was het team van Servo uit Delden de gast van het eerste team De eerste ontmoeting was uitgelopen op een kaasloze ne derlaag van 7-3. mede omdat de Holtenaren niet zo goed konden wennen aan de gladde speelvloer. Achter eigen tafel zou dat dus wel even rechtgezet worden. Opgemerkt moet worden dat het eerste team wel gehandicapt was.omdat desterkste speler. Nico Valk. verstek moest la ten gaan. Gerard Overvelde begon, maar ging meteen kansloos tenon- der in 2 games en ook Wim Gütlich beleefde geen plezier aan zijn op treden. Henk Doomeweerd had een hoopvolle "start door de eerste game met 21-13 te winnen, maar helaas verloor hij de tweede en derde game. Van revanche was dus weinig spra ke. vooral toen ook het dubbelspel ruimschoots verloren ging. Ook in de andere wedstrijden gingen de Holtenaren roemloos tenonder, waarbij alleen Gerard bijna aan het langste eind trok door met 21-19, 21-19 een set te verliezen. Doordat deze wedstrijd werd verlo ren Is het eerste team weer gedegra deerd naar de vierde klasse, waar zij ongetwijfeld zullen laten zien dat de degradatie ten onrechte ge schiedde. Het derde team was in de wedstrijd tegen Effect 2 ook maar matig op dreef. De goede wil om te winnen was wel aanwezig, maar het ontb rak de spelers gewoon aan vol doende spelkwaliteit om van dit sterke team. dat slechts eenmaal verslagen was, ook maar één puntje te veroveren. In de wedstrijd tegen Twekkelerveld 15 vonden Ellen Helmer, Hans Weltink en Rien Lammertink gelukkig weer wat troost. Eindelijk weer eens een ge wonnen wedstrijd en wel met 7-3. Het team van Twekkelerveld had een sterke invaller ingeschakeld, die dan ook van alle Holtenaren won, maar die zijn team toch met de overwinning kon brengen. Holten 4 speelde thuis tegen Tref hoek. Er werd gespeeld door Marian de Vrijer. Tineke Brinkman en Greta Overvelde. De tegenstander speelde meteen invaller, wat ook in de einduitslag naar voren kwam. AUe drie dames konden van de in valler een puntje meenemen en zo werd de uitslag 7-3 voor Trefhoek. Het dubbelspel, dat zeer verdienste lijk gespeeld wefd door Marian en Tineke, kon jammer genoeg niet gewonnen worden. Het eerste jeugdteam (Holten A) moest tegen een team van Blauw Wit spelen in Holten De eerste twee wedstrijden werden eervol verlo ren. De derde wedstrijd werd gé- speela door Westerik en Stroop van Blauw Wit. waarbij Stroop won in drie games. Het dubbelen werd ook verloren. Robert Klein Wassink ver toonde in de zesde set goed spel. m a a r ve r loo r de set in d r ie p a rti je n Ook Henk Westerik verlooreen set in drie games. De einduitslag werd dan ook 10-0 voor Blauw Wit: een verdiende overwinning. Het tweede jeugdteam speelde in Enschede tegen DTS j. Harry Kolk man beet de spits af. De stand in de eerste game was 21-17 voor de tegen speler van Harry. In de tweede game ging het net omgekeerd en won Harry met 21-17. Er moest dus nog een game worden gespeeld. Deze verloor Harry jammer genoeg met 21-16. hoewel hij goed speelde. Jan Ophof speelde ook goed. maar kon niet van de tegenstander win nen. evenals Marjan Lahuis, die evenmin was opgewassen tegen de betere tegenstander Hiema moest het tweede jeugdteam uitkomen tegen een team van Twekkelerveld. De eerste set werd door Gerard Jonkman in drie ga mes verloren (19-21. 21-8 en 13-21). Toen kwam Harry Kolkman achter de tafel, die als aanvoerder van het team liet zien wathij kon en de par tijen met 21-16 en 21-10 won. Toen moest Huib Boersma uitkomen te gen de aanvoerdster van het meis jesteam. Huib verloor de eerste game met 18-21, won de tweede game met 21-12, maar verloor tens lotte de derde set met 16-21. De eerste game van het dubbelspel werd door Gerard en Harry gewonnen met 21-16. de t weede game? wonnen de meisjes, maar de derde game werd weer gewonnen door de jongens met 21-19. Ook hierna volgden nog veel spannende partijen, maar Uitein delijk won Holten B met 6-4 van Twekkelerveld Dinsdag 21 november zijneen vier tal spelers van de schaakclub naar Eibergen geweest om de tweede voorronde van de bekerwedstrijden te spelen. Eibergen speelt derde en Holten eerste klasse Toch mocht Holten zich niet verkijken op de eerste vier bordspelers van Eiber gen Holten is er in geslaagd om een ZATERDAG 10 00-12.00 u. Mintonette. 13.00-17 00 u. Handbalcompetitie. ZONDAG 15 00-18.00 u Korfbalcompetitie. MAANDAG 8.10-15.30 u. div. scholen. 16.00-18.00 u. Tennisclub. 18.00-22.30 u. Badmintonclub. 22.30-23 30 u. hr. Kempers (tennis). DINSDAG 8 10-16 10 u. div. scholen. 8 10-16 30 u. scholengemeenschap 16 30-18.30 u Blauw Wit. 19 00-23.00 u. Badmintonclub'. DONDERDAG 8 10-15 30 u. div scholen. 16 00-18 00 u. S V Holten. 18.00-21.00 u. SV Holten, afd handbal 21 00-22 00 u. SV Holten 22 00-23 00 u. Hockeyclub 16.00-22.00 u. instructielokaal - Sticht. Soc. Cult. Werk. VRIJDAG 8 10-16 10 u. div. scholen. 1*6 30-19 00 u. Hockeyclub. 19 00-22 00 u Mintonette. 22.00-24 00 u. Tennisclub Voor reservering van aog vrüe uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur recht streeks wenden tot de beheerder sporthal, tel. 31 801. Alle overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd sportzaken (tel 16 66i 3-1 overwinning te behalen en heeft zich hiermee voor de kwartfinales geplaatst. De uitslag: 1. G. Paalm&n-J. W. Middelink 0-1; 2 W. H. J de Boer-E. J Gervedink Nijhuis 1-0; 3. G. J. M. Harbers-J E. Scheperman 0-1. 4. J. Boermk-D. A. v.d. Knaap 0-1. In de interne kompetitie is ook het één en ander gebeurd. J. van Calcar is nng de enige met het maximale aantal punten. De grootste verras sing is de eerste nederlaag van Di- nant van Beek. die hij van J. van Dalen sr. kreeg. Ook verrassend is de overwinning van Mark Koele- may tegen J C.Roele Mark is op de goede weg, uit de laatste vier weds trijden behaalde hij 4 punten. Erik Gervedink Nijhuis behaalde een onverwachte overwinning op H. van Beek. omdat Erik zwart had en Henk een zeer geduchte tegenstan der is. W K van Rijssen speelde twee wedstrijden op één avond en behaalde 1 1/2 punt, wat zeer ver dienstelijk is. De uitslag: E J. Gervedink Nijhuis-B v. Beek l/C-1/2; w. van Oijen-J van Dalen sr 0-1; J van Calcar-G J. Kromdijk 1-0; D. van Beek-E Baltus 1-0; T. van Oijen-J. C Roele 1-0; M. Koelemay-J. C.Roele 1-0; D vanBeek-J. vanDalensr.0-1; W Rietman-G J Kromdijk 1-0; W. K van Rijssen-A. J. C. Brands 1-0; W van Oijen-J. ten Velde 0-1; B. van Beek-T. van Oijen 1-0; T. van Lindenberg-W G Blits 1/2-1/2; H. van Beek-E. J Gervedink Nijhuis 0-1. W K vanRijssen-B. J G Beijer 1/2-1/2 Destand Poule A I.E. J Gervedink Nijhuis 7-6 1/2,2 J van Calcar 4-4; 3 T. van Oijen 5-4; W. Rietman 5-4; 5 J E Scheperman 6-4, 6. M Koele- may 7-4; 7 B van Beek 4-3 1/2; 8 H. van Beek 6-3; 9,J. C. Rcele 7-3; 10. E. Klaassen 7-1; G J. Kromdijk 7-1. Poule B 1 D van Beek 6-4 1/2; 2 B J G. Beijir4-3; 3 W.G. Blits5-3; 4 J W Middelink 3-2 1/2, 5 T. van Lin- denberg 4-2 1/2, W K van Rijssen 4-2 1/2, 7 J ten Velde 4-2, 8 J van Dalen sr 5-2; 9. A. J. Brands 3-1; 10. E Baltes 5-1; 11. W v. Oijen 5-0.

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 16