Schuttersfestijn Holten-Berghuizen Handbal Resultaten Sv Holten Mintonette-volleybal ResultatenSV Holten HOLTEN KWAM TERUG Programma SV Holten Badmintoncompetitienieuws HOLTEN ONTVANGT LOSSER HOLTENS NIEUWSBLAD - 1 december 1978 - PAG. 15 JEUGD Enter A-Holten A Na een aanvankelijk zwak begin heeft Holten in de laatste wedstrijd van het eerste helft dezer competitie blijkbaar willen laten zien, dat zij het scoren nog niet verleerd is, want de bezoekers moesten maar liefst met een 6-2 nederlaag de terugreis aanvaarden. Een score die nog aanmerkelijk ho ger had kunnen zijn, indien met name door Bronsvoort, enige opgelegde kansen waren benut. Holten kwam wat stroef uit de startblokken en de combinaties werden spe ciaal op het af en toe veel te sterk bezette middenveld te kort gehouden, zodat er wenig „lijn" in zat. Naarmate de flanken beter werden bezet, kwam er meer ruimte en kon den de aanvallen wat breder opgezet worden, hetgeen re sulteerde in enige fraaie doelpunten. Berghuizen kreeg de eerste sco ringskans na acht minuten, toen de bal uit een zet van rechtsbuiten Lemmink door invaller-doelman Dinant Pasop voor de voeten van linksbuiten Goorhuis werd gesla gen, die hard inschoot, doch Gert Oolbekkink schoot de bal weer van de doellijn. Na een mooi lopende Holten aanval schoot Huzen hard in, maar via stopper Damhuis vloog de bal naast het doel. Uit de hoekschop op links werd de bal door Joop Hondelink bij de eerste paal op het hoofd van Oolbekkink geschoven, die zijn rentree deze middag meteen bekroonde met Holten's eerste treffer (1-0). Inde zelfde minuut werd de voorsprong op 2-0 gebracht. Eerst schoot Hendry Bronsvoort, na een mooie pass van Knapen op Huzen, uit diens voorzet de bal goed in en uit de doelworsteling die hierna ont stond was het Nico Labodar, die op de grond liggend, de bal over de doelman wipte. Een kleine onacht zaamheid in de Holten defensie was er de oorzaak van, dat Berghuizen kon tegenscoren. Een vrije schop op rechts werd slecht weggewerkt en de inkomende links buiten Goorhuis schoot de bal onder de vallende doelman Pasop in de tou wen (2-1). Nog geen minuut later was het weer Holten dat reden had tot juichen, omdat Nico Labobar zijn midvoor Bronsvoort van een „slimme" pass bediende, waardoor Hendry ongehinderd kon doorgaan en de bal onhoudbaar inschoot. (3-1). Dit was tevens de ruststand en de voorsprong van Holten was zeker verdiend, omdat het beter van de kansen profiteerde en het vooral in 't laatste kwartier een be tere spelopvatting demonstreerde. Reeds spoedig in de tweede helft ging Bronsvoort er alleen van door, week echter iets te ver naar rechts, waardoor zijn harde inzet voor het doel langs schoof. Na een klein kwartier lanceerde Joop Honde link midvoor Bronsvoort, wiens kopbal werd teruggelegd op Huzen, die echter te onzuiver richtte en de bal in het doel van doelman Kemna schoot. Even later soleerde Brons voort door de Berghuizer achter hoede en werd op 't laatste moment door voorstopper Engberts in 't strafschop gebied „gemangeld" waarna de goed leidende scheids rechter Workel uit Bornerbroek de val op de stip legde. Henk Jansen loste dit karwei „even" op en stuurde de keeper naar de andere hoek en de bal in zijn uitgekozen hoek (4-1). Halverwege de tweede helft paste Jansen de bal langs de zijlijn op Hondelink (zo worden de buitenspelers benut) en zijn gave voorzet op de inkomende Hulle- man gaf Fred de gelegenheid om met een vallend schot de bal in de rechterbovenhoek over de uitlo pende keeper te knallen (5-1) een pracht doelpunt! Nog was de koek niet op en na ruim een half uur kwam Bronsvoort na een mooie boogbal van Knapen weer alleen voor de Berghuizer keeper en na deze goed omspeeld te hebben schoot hij de bal niet in 't lege doel, doch in 't zijnet. Dit gebeurde ca. vijf minuten voor tijd nog eens, na dat stopper Warrink zijn midvoor de diepte instuurde en op 't randje van buitenspel kon Bronsvoort al leen doorgaan, waarna hij weer de keeper wilde omspelen, doch die greep nu goed in, waardoor deze kans voor Hendry verloren ging. Berghuizen ging ook door en het was enkele minuten voor tijd toen uit een hoekschop de bal in eerste instantie werd weggewerkt, maar voor de voeten van linksbuiten Goorhuis kwam, wiens schot door doelman Pasop achter de doellijn werd gekeerd, waarmee de stand 5-2 werd. In de laatste minuut was het Johan Huzen die uit een com binatie met Jansen met een lage schuiver de bal in de uiterste hoek schoot en daarmede de eindstand op 6-2 bracht. Door deze z.g. „vier punten wedstrijd" te winnen is „HVC" weer in de middenmoot be land en kan met veel vertrouwen aan de tweede helft van de compe titie beginnen. Jongens junioren/Holyoke Aangezien het ons beschikbare ver voer verre van volmaakt is, moesten een aantal jongens op de brommer naar Enter. Dit was echter geen probleem want het was bijzonder lekker weer. We kwamen dan ook allemaal voorspoedig aan, iets dat niet gezegd kan worden van het ver loop van de eerste set. We begonnen meteen al met een flinke achters tand, die we echter weer goed op haalden, maarhet mocht nietbaten, de eerste set ging naar Holyoke. 15- 13. Nadat onze coach-trainer ons een even vermanend had toegesproken, ging het de volgende set veel beter. Na enige staaltjes volleybal werd deze set dan ook gewonnen 15-8, ock de derde set w as geen probleem 15-9, waarna de stemming er in onze ge lederen weer goed inzat. Maar Holyoke vocht in de vierde set verbeten terug, zodat Mintonette al gauw tegen een 9-1 achterstand aankeek, dit bleek echter niet on overkomelijk, want mede dankzij de vele loepzuivere setups die de min tonette aanvallers goed verwerkten werd deze achterstand al spoedig ingelopen. Het spel ging daarna ge lijk op, tot 18-18 TOEN BESLOOT Mintonette het maar af te maken 20-18. Een 3-1 overwinning dus voor Min tonette. Ga zo door. Verlies domes I De bijgelovigen onder ons, zullen er stellig aan denken om het nieuwe shtrtmaar aan de wilgen tehangen. De laatste twee wedstrijden, in geel met zwarte shirts gespeeld, waren het aanzien over het algemeen niet waard. Zo ook de afgelopen vrijdag toen in Hengelo tegen het als derde geklasseerde ATC werd gespeeld. Na een korte warming-up. die ech ter geen excuus voor het slechte spel was, ging de eerste set al snel met 15-7 verloren. De tweede set bracht al evenmin succes. Veel moeite met taktische gespeelde ballen van de tegenstander veel verkeerde opsla gen en een te zachte eigen aanval waren voornamelijk debet aan een 15-8 setverlies. De volgende set moest nu gewonnen worden, wilde men nog aanspraak op één punt kunnen maken Het lukte echter niet om na een 11-9 voorsprong door te drukken. Met 15-12 verdwenen alle illusies. Vrijdag 1 december wordt thuis ge speeld tegen koploper Vrivo. Holten 3 - Enter 2 Voor de rust had Enter 2 het beste van het spel, doch zij zagen tegen de sterke Hoter-achterhoe de geen kans zich goede scoringskansen te schep pen. Na de thee kreeg Holten 3 meer greep op de wedstrijd. Dit drukte Alle Klein Velderingen in een doel punt uit, toen de Enter-doelman mistastte. Enter 2 probeerde wat te rug te doen, doch verder dan een schot tegen de lat kwamen ze niet. M.V.V. 5 - Holten 5 Nadat M.V.V. 5 de score had ge opend, bracht Ben Paalman de par tijen op gelijke voet bij een soortge lijke situatie doelpuntte hij echter niet. M.V.V. ging steeds beter spelen er liep in de tweede helft uit maar een regelmatige 4-1 overwinning. lolten BI - PHB I Heren I Vrijdagavond speelde het eerste herenteam een thuiswedstrijd tegen Volley Wierden. Omdat de sporthal bezet was, ivm. de feestelijkheden van de Scholengemeenschap werd er uitgeweken naar desporthal van Markelo. Gezien de stand op de ranglijst wis ten de heren al voor aanvang van de wedstrijd dat een nederlaag geen schande zou zijn. Misschien had dit wel tot gevolg dat niet iedereen een optimale inzet vertoonde. Steeds was men een tel te laat omdat het spel aan de Holtense zijde te statisch is Het blok was er vaak niet. of te laat. en verdedigend klopte er ook niet veel van. Volley ondervond wemig tegenstand, zodat Volley een gemakkelijke en simpele 3-0 over winning behaalde. Als de heren zich in deze klasse wil len handhaven zal er nog veel moe ten veranderen. Er zal tijdens een wedstrijd meer lef getoond moeten worden en men zal zich moeten rea liseren dat er een team in het veld staat en niet zes individuen. Opti male inzet voor het team en ook een 100% inzet op de training zou mis schien al voor vooruitgang kunnen zorgen. Helaas is de concurrentie voor een plaats in het le team niet erg groot en daarom zul je als team ztfnde er voor moeten zorgen dat je elkaar motiveert om zo de prestatie zo goed mogelijk te laten zijn. Laten we hopen dat we van de volgende wedstrijd een positiever verslag kunnen maken. Programma volleybalcompetitie vrijdag: (19 15) dames 2 -Holyoke 2; 1-12 (19 15) meisjes jun. -Zwaluwen c; 19.15) jongens jun. - Zwaluwenb; (20.15) dames 1 - Vrivo; (20.15) da mes 3 - Flash 6; (20.15) dames 4 - SVVN 2, (19.30) Markelo 1 - heren 2 (Markelo). Zaterdag 2-12: 16.00) RAC-heren 1 (Almelo»; (10.00) meisjes ads b - Flash; (11.00) meisjes ads.b-meisjes ads. a; (10.00) jongens ads. - katers. Woensdag 6-12: (21.45) Kuipers-he ren recr. (Hengevelde»; (22 30) Ver- dan - heren recr. (Hengevelde). Training Dinsdag 5 december mogen alle sportschoenen bij de kachel bleven staan. Want de training vervalt. n een gelijk opgaande wedstrijd ïeeft Holten BI de beide punten ran P.H moeten laten. Voor de rust cregen de Holtenaren twee goede cansen welke echter dankzij de ;oed keepende PH doelman niets ipleverden. Vlak voor rust scoorde ?H opgelukkige wijze. De bal werd /an links voorgetrokken en één van le PH voorwaartsen kreeg de bal 3P het achterhoofd en met een boog ging de bal over doelman ter Harm- sel, het doel in vóór deze treffer had ter Harmsel prima werk gedaan. Na de rust golfde het spel op en neer, met de beste kansen voor PH, maar in de stand kwam geen verandering meer. Hector Cl - Holten Cl Holten Cl liet in de beginfase niet haar beste spel zien. Weinig inzet, slecht plaatsen en niet bewegen was zo ongeveer het spelbeeld. De vleugelspelers werden nauwelijks in het spel betrokken, waardoor ze voor rust niet één keer gevaarlijk voor het doel van Hector kwamen. De achterhoede m.a.v. Hans Kief- tenbelt kwam daardoor regelmatig in de problemen en mocht dan ook van geluk spreken dat de schade tot aan de rust beperkt bleef tot een 1-0 achterstand. Dat thee met een praatje kan hel pen bleek in de tweede helft v.d. wedstrijd. Een strijdlustig herbo ren Cl, trok onmiddellijk het spel aan zich en dwong Hector in de verdediging en vele hachelijke momenten ontstonden voor het doel van Hector. Tien minuten in de tweede helft ging Hector voor de eerste maal door de knieën. Een voorzet van René Bannink viel via de lat voor het doel waar Gertjan Scheperman de bal inkopte. Drie minuten later was het weer de goed spelende René die de bal vanaf een hoek van de zestienme terlijn ineens op de schoen nam en deze in de uiterste bovenhoek schoot. Hector kon er nauwelijks meer uitkomen daar Martin Wils- haar elke uitverdedigde bal op pikte en deze opnieuw op de vleu gels bracht. In de voorlaatste mi nuut wist Henk Haverslag de ein dstand middels een mooi schot op 1-3 te bepalen. Als de resterende wedstrijden met eenzelfde elan worden gespeeld als de tweede helft tegen Hector liggen er nog heel wat puntjes te wachten! ON C3 - Holten C3 In een zeer slechte wedstrijd heeft Holten C3 de puntjes in Almelo moeten laten. Wel moet worden vermeld dat ON C3 versterkt was met enkele Cl spelers- Toch begon Holten hoopvol aan de wedstrijd en na 8 minuten was hét Jan Wansink die met een prachtig doelpunt, voor 1-0 zorde, maar 7 minuten later was het al weer gelijk 1-1. door een strafschop, uit een zeer omstreden handsgeval. Hier door kon Holten het ritme niet weer terug vinden, met deze stand kwam de rust. Na rust een veel sterker Holten, met veel doelrijpe kansen, waarvan er helaas niet een benut werd. Jongens wees toch altijd niet zo zelfzuchtig, maar speel met ploegmakkers samen, Tien minu ten voor het einde kreeg ON een vrije trap te nemen van 20 meter, die doeltreffend werd benut (2-1). Hierna was Holten C3 helemaal van slag en was blij dat het geen grotere nederlaag kreeg te slikken. Een wedstrijd om gauw te vergeten. Vesos Dl - Holten Dl Holten Dl moest uit tegen Vesos uit Hellendoorn. Het werd een zware wedstrijd wat kwam door het slechte terrein, en de bal werd al langer hoe zwaarder, van de mod der. Voor rust wist Vesos te scoren en bij de ruststand was het 1-0. Na rust kwam Holten goed terug en kreeg ook wel kansen, maar die werden niet benut. Vooral rechts buiten G. Klaassen trok iedere keer weer, de ballen van de zij-lijn, mooi voor het doel, maar de andere voorwaartsen konden geen bal tus sen de palen krijgen. Dus bleef de stand 1-0 in het voordeel van Vesos. SWN D5 - Holten D4 Zaterdag moest Holten D4 in Nij- verdal aantreden tegen SWN D5. In de eerste helft was SWN wat sterker en dit resulteerde in een aantal corners. Uit één hiervan wist SWN te doelpunten (1-0). Ook kreeg Holten enkele kansjes en speciaal de linker spits kreeg een uitstekende kans, doch deze werd helaas gemist. Na de rust was er meer evenwicht in de strijd en kwamen beide doelen beurtelings in gevaar. Na 10 minu ten spelen was er een snelle Hol tense aanval over rechts en deze werd besloten met een hoog en hard schot door Alex dat doel trof (1-1). Holten dacht reeds met een gelijk spel huiswaarts te kunnen keren, doch SWN kwam nog een keer terug. Bij een SWN aanval vergat de Holtense verdediging in te grijpen en kon de spits ongehin derd inschieten (2-1). In de laatste minuten trok Holten nog furieus ten aanval doch ge doelpunt werd er niet meer. Een nederlaag welke met een beetje meer overleg niet nodig was ge weest. Holten F2 - De Zweef f2 Een, de gehele wedstrijd veel ster ker Holten, benutte in de eerste helft de kansen niet. De ruststand was dan ook 0-0. Na rust ging het beter en scoorde Holten maar liefst 5 maal. Eindstand dus 5-0. De 2 overwinningen van de laatste 2 we ken tonen duidelijk dat F2 weer op de goede weg is. Ga zo door jon gens! SVVN F1 - Holten F1 De F1 pups moesten zaterdagmor gen om half negen al weg uit Hol ten, om te gaan voetballen in Nij- verdal tegen SVVN Fl. Het was voor de rust een leuke ge lijk opgaande wedstrijd, hoewel de Holtenaren wel de betere kansen kregen, was de stand by rust 0-0. Na rust was het B Kamperman, die van afstand raak schoot 0-1. Na deze treffer ging Holten door en het was B. Wissink die er 0-2 van maakt, door een voonefaa*iMi nieuwkomer A. Halle af te ronden. Toen de scheidsrechter het ein dsignaal gaf, gingen de Fl-pups te vreden naar de kleedkamer. Goed gedaan Fl! Omhoog 5 - Holten 10 De traditionele ontmoeting tegen de Omhoog veteranen werd ook nu weer een harde wedstrijd. Zelfs kreegeenWierdenaarderodekaart wegens zeer grof spel. De thuisclub nam de leiding uit een vrije trap. waarop de zeer traag reagerende keeper mistastte. Ook het tweede doelpunt, uit een kopbal, was een presentje. De tweede helft begon sensationeel, doordat vanaf de af trap eerst Holten scoorde en vervol gens een Omhoog-aanval in eigen doel werd gewerkt 3-1. Het mooiste doelpunt werd gescoord door Ap Wechstapel uit een solo vanaf de middenstip, maar verder kwamen de Holtenaren niet. Omhoog 4 - Holten 11 Holten 11 dacht deze morgen een makkie te hebben aan Omhoog 4. Het pakte iets anders uit. Omhoog dat vergeleken met de thuisweds trijd, danig was versterkt, zorgde in de eerste helft voor een 2-0 voor sprong. In de tweede helft nam Di nant Aanstoot plaats onder en hij deed prima werk. Direkt na aftrap in de tweede helft werd de Tuin bin nen de beruchte lijnen neergelegd, wat resulteerde in een strafschop, die door Kaatje feilloos werd benut. Omhoog strafte daarna een fout in de Holten defensie af 3-1. Ondanks een fel aanvallend Holten kwam in die stand geen verandering meer. Holten 12 - RKSV 5 Holten 12 kon thuis tegen RKSV 5 weer niet tot winst komen Dit kwam niet door het goede van RKSV, maar evenals in de voor gaande wedstrijd lukte het de voor hoede niet doelpunten te maken. Dit lukte de gasten wel b ij één der wein ige aanvallen. Naslecht wegwerken van Holten werd in de uiterste hoek gescoord: (0-1) In de 2e helft zette Holten alles op alles om gelijk te ko men, maar verder dan een schot op de paal en een inzet die van de doel lijn werd gehaald kwam men niet. Zo ging de zege naar de ploeg die er eigenlijk het minste recht op had. Van de BC Holten vertegen woordigende teams kwamen de afgelopen week alleen het eerste en het tweede team binnen deblauwe lijnen. Het eerste team moest op een vroeg tijdstip op zaterdag morgen aantreden tegen de vierde uitgave van BVZ uit Zwolle, tot op dat moment koploper in de 4e klasse A. Het tweede team moest ook al- tegen een ploeg die de ranglijst 'aanvoerde n.l. Hardenberg 2. zij het dat deze beide ploegen in 4B opereren. Beide ploegen ver trokken uit Holten met het doel om hun tegenstanders het zeer lastig te maken, en om één of twee punten mee terug te nemen. BVZ 4-BC Holten 1 Met Heike v. 't Holt als vervangster van Gerda v.d. Maat heeft Holten 1 fel gevochten voor de punten. Het le herenenkel, dat door Frans van Ge nnep werd gespeeld was direkt al een slijtage slag. De eerste set werd door Frans met 15-8 gewonnen, maar in de verlenging in de tweede set sloeg de Zwolse eerste heer toe 18-13. Frans volkomen leeg gespeeld wist in de derde set niet het juiste antwoord te vinden en verloor met 15-4. Sytse Meinsma probeerde in zijn game het tij te keren, maar reeds in de verlenging van de eeiste set bleef zijn tegenstander hem voor (18-15).Detweede set was voorSytse - snel afgelopen, met 15-1 kwam dé 2e herenenkel op Zwolse naam. Wil v. Gennep was deze morgen goed op dreef. In haar enkelspel won zij overtuigend met 3-11, 12-11 en 4-11. Het was jammerdatzy indetweede set nog net haar tegenstandster moest laten voorgaan. Heike pakte vervolgens zeer verrassend de eerste set met 11-6, maar had blijkbaar toch teveel gegeven, want in de tweede en derde set moest zij met 11-2 en 11-0 de eer aan de Zwolse dame laten. Meteen 1-3 achterstand werd aan de dubbels begonnen. Frans en Sytse werkten hard om alsnog hun revanche te halen, maar door een te grote overmacht verlo ren zij met 15-12 en 15-8. De dames deden het beter, zij wonnen door be ter plaatsen en een goede weds trijdmentaliteit met 15-7 en 15-11. De kans was op dat moment nog aanwezig om èèn nuntje te verdie- Zondag gebeurde er een wonder. De Holtenaren kwamen op hun schreden terug door een 6-2 over winning op Berghuizen, waardoor zij hun zelfvertrouwen zeker terug hebben gekregen. De zesde plaats op de ranglijst werd er mee behou den. PH 117 3 117 18-5 In deze topper is duidelijk geble ken, dat de thuisclub de beste aan spraak kan maken op de titel, want onze jongens kwamen er niet aan te pas en moesten met een verdiende 3-0 nederlaag genoegen nemen. De Enternaren hebben een gevaarlij ke, schietgrage voorhoede en bo vendien maakten zij een volwasse- ner indruk dan de Rood-Zwarten. Speciaal het middenveld kon deze middag haar draai niet vinden, waardoor diverse aanvalspogingen hier al mislukten en de Holter voorhoede weinig kansen kreeg. In de eerste helft nam Enter de leiding toen uit een hoekschop de bal niet goed werd weggewerkt en de toe stormende Enter-half de bal in het net schoot (1-0). Na de thee was Holten het eerste half uur iets ster ker, maar de uitvallen van Enter waren bijzonder gevaarlijk en lie pen meestal via de vleugels Zo ontstonden ook de beide laatste doelpunten, waarbij de Holten- achterhoede met snelle passes uit harde schoten besloten. Door deze nederlaag zal de strijd zich wel gaan afspelen tussen DETO. Enter en SWN, zodat Holten de tweede helft vrijuit kan spelen, wat mis schien het spel wel ten goede zal komen. UD/W Avanti De Tukkers Losser Holten Vogido Unisson Rood Zwart Tubantia Berghuizen TVO 11 7 3 1 17 17-11 11 7 1 3 15 20-11 11 5 3 3 13 20-12 11 4 4 3 12 17-14 1151 5 1120-16 115 1 51114-19 1133 5 9 15-20 11 33 5 9 16-21 1124 5 8 15-17 11 24 5 8 19-23 11 1 0 10 2 7-31 De Rood-Zwarten hebben voor a s. zondag weer een thuiswedstrijd op het programma staan er. spelen dan tegen Losser, de eerste weds trijd van de tweede helft in deze competitie. De Lossenaren hebben één winstpuntje meer dan Holten en gaan dus zo ongeveer gelijk op met onze plaatsgenoten. Evenals vorige keer, toen de strijd in een ge lijkspel eindigde (0-0) kan ook nu weer een spannende strijd op Meermanskamp worden verwacht. Aangezien ook Losser een behoor lijke aanhang heeft kan er veel pu bliek worden verwacht en daarom zal de Supportersvereniging ook deze keer weer een prachtige verlo ting houden ten bate van Holten's jeugd. De selectie zal waarschijnlijk niet veel afwijken van de opstelling zoals deze j.l. zondag tegen Berg huizen in het veld verscheen en in dien de ploeg dezelfde schotvaar digheid aan de dag legt, kan het legioen weer goed aan haar trekken komen' Zondag: Vogido-de Tukkers, Tu- bantia-Unisson, Rood Zwart-TVO, Avanti-UD/w, Berghuizen-PH, Holten-Losser. Dit weekend kwamen 3 teams uit voor de competitie. Aspiranten Al speelde uit tegen Voorwaarts. In de eerste helft gingen de partijen ge lijk op. Bij rust stond een 2-2-stand op het bord In de tweede helft liep het bij Voorwaarts veel beter Hol ten wist slechts 1 keer het doel te vinden, maar moest 8 tegendoel punten incasseren. Ondanks een goed gespeelde wedstrijd toch ver lies met 10-3 BI speelde uit tegen Zwolle. Onder leiding van een bij zonder zwak leidende scheidsrech ter - die weigerde zich met het spel te verplaatsen - moest Holten dé winst aan Zwolle laten. Na een ruststand van 6-1, werd het in de tweede helft 16-5. Een onverdiende nederlaag De dames konden uit tegen Zwolle geen vuist maken. Zwolle was duidelijk sterker en drong Holten voortdurend in de verdediging Na een ruststand van 6-1 ging de wedstrijd met 15-2 verlo ren Komend weekend: Za. 2-12: Adspiranten Al thuis te gen Nw. Heeten om 13.00 u Adspiranten A2 thuis tegen Heeten om 13.40 u B2 uit tegen LHC om 13 20 uur vert rek om 12.00 u B2 uit tegen DSC om 10.00 u.. vert rek om 9 00 u. Zo. 3-12: Dames vrij Heren uit tegen Zwolle om 13.20 u vertrek om 11.45 u. nen.Fel werderom gevochten,maar het waren uiteindelijk de gastheren en -dames die aan de illusie een einde maakten door beide mixed- duhbels op hun naam te brengen. Frans en Wil brachten het na een overwinning in de eerste set (8-15) nietverderdan 15-9enl5-6.Sytseen Heike bleven eerst nog goed bij, maar konden tegen het goed op el kaar ingespeelde Zwolse paar toch niet tot winst komen (15-11 en 15-7). Door deze 6-2 overwinning hand haaft BVZ 4 haar riante p<Qtie, ten koste van het Holtense eerste, dat een goede middenmoter blijft. Stand 4e klasse A: BVZ 4 7-13; Wijhe 6-11; Hardenberg 6-ll;Holten 1 7-8; En Block 6-6; Reflex 2 6-5; ABS 2 6-4; NOP 4 6-4; ZBC 6 6-2; BVZ 5 6-0. Hardenberg 2-BC Holten 2 Bereid om koploper Hardenberg tot het allerlaatste moment flink tegen stand te bieden en om zo de eigen positie op de ranglijst te verbeteren, trok ons tweede naar Hardenberg. Hans Verburg hield in zijn enkels- pellangdespanningerin.Nadathy in de eerste set met 15-6 verloor, werd in de tweede set alles op alles gezet met als resultaat een mooie 14-17 overwinning. Ook in de derde set bleef lang de spanning erin, maar uiteindelijk kwam de over winning aan de gastheer 15-13. Frank Akkerman brachtheterbeter af, hoewel ook hier de spanning te snijden was. Na een spannende wedstrijd won Frank met 15-7; 6-15 en 9-15. Heike v. 't Holt was deze avond in goede vorm. Zij won na een spannende tweede set met 4-11; 12-10; 3-11. Onze tweede dameRia Betten was echter niet zo gelukkig. Opnieuw zouden er drie sets nodig zijn om de definitieve winnares aan te wijzen. Met 9-11; 11-15 en 11-8 kwam voor Ria de nederlaag. De avond was door al deze driesetters al ver gevorderd voordat aan de dubbels kon worden begonnen. De 2-2 stand bood gunstige perspekfcie- ven. FrankenRiaGroeneveld roken hun kans maar het overwicht van de Hardenbergers waste groot met 15-5 en 15-3 kwam het einde. Theo Evers, na lange tijd weer terug in het tweede, wist tesamen met Ria Betten in de eerste set lange tijd f stand te houden, maar ook voor hen zat er deze avond geen winst in (17- 15 en 15-7). Alleen door in de heren en dames dubbel te winnen zou een puntenverdeling nog mogelijk zijn. Onze tegenstanders speelden boe verklaarbaar ook, dit spelletje niet mee. Theo en Hans ondervonden dit. Na een lang en spannend gevecht wonnen de gastheren op het nipper tje (18-16; 17-16). Heike enRia zetten alles op alles om te laten zien dat zij nog heel wat in hun mars hadden. Na een taktisch en uitgekookt spel haalden zij het laatste puntje binnen. Aan een lange en inspannende avond was een einde gekomen. Een 5-3 neder laag tegen deze koplopers mag een goed resultaat genoemd worden. Stand 4e klasse B: Hardenberg 2 5-10; BC Holten 3 6-8; Deventer 7 6-8; Heino 5-7; BC Holten 2 6-5; Netwefk 6-5; Witte Veder 2 5-4; BVZ 6 5-2; Witte Veder 1 6-1. Programma 9-12: BVZ 6-BC Holten 3 Sporthal Zwolle. SENIOREN U.D. 2-Holten 2 a. 10.00 u., v. 8.45 u. Haarle 2-Holten 3 a. 10.00 u., v. 9.00 u Holten 4-De Zweef 4 a. 10.00 u. Holten 5-De Tukkers 4 a. 10.30 u. Holten 6-Enter 3 a 10.00 u. Wierden 4-Holten 7 a 10.00 u., v. 9.00 u. SDOL 3-Holten 8 a. 10.30 u., v. 9.30 u Haarle 8-Holten 9 a 10.00 u. v. 9 00 u. Holten 10-Haarle 7 a. 10.30 u. Holten 11-Enter 9 a 10.00 u. Nijverdal 5-Holten 12 a. 10.00 u. v 9 00 u. JUNIOREN VESOS Al-Holten Al a. 2.30 u., v. 1.30 u. Holten A2-DES A2 a. 2.30 u. Holten Bl-NEO BI a. 1.00 u RKSV B2-Holten B2 a 2 30 u., v. 1.45 u. Excelsior Cl-Holten Cl a. 11.15 u., v 10.30 u. MW'69 Cl-Holten C2 a. 11.00 u. v. 10.15 u. PHC4-Holten C3 a.2.30u.,v. 1.30u. Holten C4 is vrü Eventuele afmeldingen voor vrij dagavond 7.00 uur bij een van je leiders. Oefenwedstrijden Holten E2-Klarenbeek a 10 00 u. Holten E3-Klarenbeek a. 10.00 u.

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 14