Sportcommissie akkoord met wijziging subsidieverordening Resultaten s.v. „Holten" HANDBAL Resultaten SV Holten Programma s.v. Holten ZATERDAG NACHT OM HOLTEN Competitieresultaten t.t.v. „Holten" Gezellige avond voor chauffeurs" s.v. Holten (SENIOREN) HOLTEN A1- HOLTENS NIEUWSBLAD - 17 NOVEMBER 1978 - PAG. 7 U weet hel niet Beltman heeft alles op sport en modisch gebied „Op langere termijn oriënteren wij ons er op de thans bestaande ge meentelijke subsidie voor plaatselijke culturele-, jeugd-, en sportverenigin gen te vervangen door het beschikbaar stellen van technisch beroepska der. Deze gedachte is niet nieuw en bestaat ook reeds geruime tijd bij CKM" Dit zei wethouder J. Warrink tijdens de vo rige week woensdag ten gemeentehuize gehouden openbare vergadering van de gemeentelijke sport- commissie. Snobbeis „In de sportwereld is het ge deeltelijk „zwart" betalen van trainers, dan wel in de vorm van allerlei belastingvrije ver goedingen vandaag de dag vrij algemeen ingeburgerd. In de sportwereld gaat geweldig veel geld om. Bovendien bestaat er voor trainers in de amateursport weinig rechtszekerheid terwijl dit werk voor hen vaak een soort bijverdienste betekent. Welnu, in een tijd van toenemende werk loosheid is het zaak dat dit soort snabbels worden tegen ge- gaan. Met "het beschikbaar stel len van beroepskader worden mensen aan werk geholpen, ver schijnt bovendien beter gedi plomeerde - deskundigheid ten tonele en komt er ook een be tere rechtszekerheid tot stand voor de mensen die het gaan uitvoeren", zo motiveerde de heer Warrink de voornemens van het dagelijks bestuur van de sportcommissie. Aantasting vrijheid De heer Warrink reageerde hiermee op een uitspraak van de heer C. Beukenkamp, die, aan het begin van de vergade ring, namens de ZW „Blauw Wiel '66", gebruik maakte van het zgn. spreekrecht van het publiek. De heer Beukenkamp zag in het beschikbaar stellen van kader een aantasting van de vrijheid van de sportvereni gingen. „Men heeft niet meer de mogelijkheid die trainer aan te trekken die bij de vereniging past maar moet het doen met van buiten aangewezen kader" Wethouder Warrink was echter wel van mening dat het nog veel tijd-gaat kosten om het ei dat nu gelegd is, uit te broeden omdat veel haken en ogen ver bonden zijn aan het aantrekken van beroepskader. Begrip „kosten" Ten aanzien van de voorgestelde aanvulling van de subsidieveror dening 'dat de totale niet meer bedraagt dan in een verenigings jaar ten behoeve van jeugdleden gemaaktekosten, vroeg de heer J. Luesink om een nadere om schrijving van het begrip „kos ten" om te voorkomen dat door de verenigingen bepaalde kosten ten onrechte aan de jeugdafde ling worden toegeschreven om zodoende de maximale subsidie binnen te slepen. Van het dage lijks bestuur kreeg hy de toe zegging dat een nadere om schrijving van het begrip „kos ten" aan de verordening zal worden toegevoegd. Zonder hoofdelijke stemming keurde de sportcommissie- verder de wijzi gingsvoorstellen goed. Besftemmingsplanforum Als vertegenwoordiger namens de sportcommissie in het be stemmingsplanforum besloot de sportcommissie de heer J. Lue sink als kandidaat voor te dra gen aan B en W voor de periode 1978-1982. Tijdens de vorige zit tingsperiode was de sportcom missie hierin vertegenwoordigd door de heer D. Müller. Wielerronde Aan het begin van de vergade ring deelde voorzitter H Ruste- biel mede dat een verzoek is ontvangen van de cycleclub "75 te Nyverdal om in de zomer van 1979 in Holten een wielerronde te mogen organiseren. „Als da gelijks bestuur zijn. wij voorne mens het college hierin positief te adviseren en denken daarbij met name aan een route in de Kol", aldus de heer Rustebiel. De heer Westerik vroeg vooraf een onderzoek in te willen stel len naar de zekerheid dat deze wielerronde ook werkelijk door gaat en vroeg tevens te onder zoeken in hoeverre genoemde (Jonge) club in staat is een der gelijke ronde probleemloos te organiseren en het college der halve een goed onderbouwd ad vies te verstrekken welk onder zoek hem door voorzitter Ruste- biel werd toegezegd. Terrein voor „OKIA" „De touwtrekvereniging „OKIA" heeft gevraagd om toewijzing van een terrein van 50x8 me ter voor hun wekelijkse training en een terrein van 50x50 me ter voor het organiseren van wedstrijden. Teneinde „OKIA" van dienst te zijn hebben we in ons zoeken uiteindelijk drie terreinen in ogenschouw geno men, nl. het sportdal, het ter rein voor de paardesport in de Borkeld en Meermanskamp. Van deze drie mogelijkheden bleek Meermanskamp het meest ge schikt, ook al omdat daar te vens gebruik gemaakt kan wor den van de kleedkamers en douchegelegenheid", aldus de heer Rustebiel. Oefenveld Meermanskamp niet te verbeteren „Tijdens een onderzoek verbete ringen aan te brengen in de toestand van het oefenveld op Meermanskamp is gebleken dat daarvan weinig heil te verwach ten valt. Het opnieuw inzaaien biedt geen oplossing omdat het gazon, wegens intensief gebruik op korte termijn weer is ver nield. Gedacht is ook nog aan het zgn. half verharden van dit veld maar hiervan blijkt men elders weer terug te komen om dat dit gevaar oplevert voor blessures alsmede een hoge mate van slijtage meebrengt aan de voetballen. Intussen is de toestand van dit terrein dermate beneden de maat dat wij de SV „Holten én de ZW „Blauw Wit '66" hebben aangeboden huur- verlaging voor dit terrein aan te brengen maar dit werd niet no dig geacht. Zelf vinden wij het wel nodig een deel van deze huuropbrengst te reserveren voor verbetering van de outilla ge", zo deelde de heer Rustebiel mee. Terrein motorclub „MAC" Op 18 oktober heeft het dage lijks bestuur een gesprek ge voerd met het bestuur van de motorclub (MAC) „De Holterbe- rg", waarbij de MAC werd uit genodigd al hun wensen en ver langens ter tafel te brengen. Tijdens dit gesprek werd een aantal suggesties naar voren ge bracht inzake mogelijkheden voor een crossterrein. „Zolang geen definitief crossterrein be schikbaar is vroeg men op de woensdagmiddagen en op zater dag de jeugd gebruik te maken van de zandafgraving op de Holterberg welke geheel is om- heimd. Het bestuur verzorgt zo wel het toezicht als de aan- en afvoer van de jeugd en hun crossmateriaal zelf. Als dagelijks bestuur zien wij wel wat in deze suggestie", aldus de heer Ruste biel Ten aanzien van een defini tief terrein zei hij dat gevraagd was mogelijkheden te onderzoe ken. binnen het kader van de ruilverkaveling een perceel van ong. 2 ha te zoeken in de om geving van de E8 omdat daar is aangemeld voor ACW-subsidie is er een kansje dat we binnen kort hiermee in de prijzen vallen omdat verdeling van de DCAW-pot binnenkort zal plaats hebben en speciaal bestemd zal worden voor sportobjecten ter zake van goedgekeurde bestem mingsplannen. Door de goedkeu ring door GS voldoen wij dus aan de voorwaarden. Zonder DCAW-subsidie is dit plan voor Holten niet realiseerbaar", zei wethouder Warrink U staat er beter op met de sportkleding en de sportartikelen van BELTMAN KLED4NGHUIS SPORT MODE HOLTEN. IN T CENTRUM TELEFOON 1397 SOS 3-Holfen 4 Deze morgen toonde Holten 4 vanaf de eerste minuut een gewel dige inzet. Wat in de eerste helft verschillende goede kansen ople verde. maar deze werden allemaal gemist. Ruststand 0-0. In de tweede helft werd er nog fanatieker gestre den maar inplaats dat Holten scoorde, was het SOS dat in de vyfenzevenstigste minuut 1-C scoorde. Hierna zette Holten alles op de aanval, zelfs de keeper ging mee in de aanval. Maar het mocht niet baten. Het leverde een onver diende nederlaag op. Wagenvoort in een 1-0 overwinning omzette. Holten 10-Enter 8 Met gebogen hoofden verlieten de Holten 10 spelers na afloop het veld. De zo hoopvol begonnen ontmoeting tegen Enter 8 eindigde in een regelrechte afgang. Niet dat Enter -zo goed speelde, maar de laksheid der Holtenaren was de oorzaak van de 1-4 nederlaag. A.s. zondag tegen SDOL 5. Hopelijk beter, heren!! De Zweef A 2-Holten A 2 die er kwamen was het verwon- Binnen vijf minuten zat Holten der!«* dat ie'v°gels„tot aan de al tegen een achterstand aan te kijken. Door een kleine onoplet tendheid scoorde De Zweef 1-0. rust deze stand kon handhaven. Na de rust ging Rietvogels door knap spel van Holten definitief Tot aan de rust was Holten steeds sterker, doch de diende gelijkmaker wilde maar niet komen. Verder dan een af gekeurd doelpunt kwam Holten niet. In de rust waren we alle maal van mening dat er toch winst in moest zitten. Doch wat gebeurde er. Door een overtre ding binnen het strafschopge bied betekende een strafschop en dat was 2-0. Het pleit voor de ploeg in zijn geheel, die er in bleef geloven en door de enorme werklust en doorzettingsvermo gen werd het nog gelijk. Eerst was het Markvoort die scoorde en vijf minuten voor het einde was het Schooien die door goed doorzetten de gelijkmaker liet aantekenen. Een dik verdiend gelijkspel' Hector B I-Holten B 1 In een gelijkopgaande strijd wis ten de spelers van Holten en Hector elkaar goed te vinden. Vooral de spitsen van Hector wisten door goed combinatiespel kansen te creëren, maar het af maken bleek voor hen ook een probleem. Tevens was dit te danken aan het goede optreden van de Holter achterhoede Hol ten bleek mentaal sterker dan Hector en er werd met grotere inzet gespeeld, wat de Hector- achterhoede voor problemen stelde. Uit een van de aanvallen werd door de Hector-stopper on reglementair ingegrepen, wat re sulteerde in een vrije trap op de rand van het strafschopgebied. De specialist voor dit soort za ken kwam naar voren, nl. Di- nant Paalman. Een tikkie opzij door Henk Aaftink en Dinant joeg de bal keihard in de tou wen. Dit was tevens de rust stand. Na rust weer een op- en neergaand spel, maar de achter hoedes lieten zich niet van de wijs brengen, zodat er niet meer gescoord werd. Holten B 2-Enter B 2 Zaterdag had Holten B 2 een goede dag Het won nameüjk met 1-0 van Enter Beide parti jen hadden 8 punten, zodat Hol ten wist wat hun te doen stond In de eerste helft liep het wat stroef, maar in de tweede helft de minste geluidshinder wordt gjng het stukken beter. Gelijk al ondervonden Ook deze sugge stie lijkt ons nader onderzoek waard", aldus de heer Rustebiel. Bestemmingsplan 2e sporlveldencomplex geheel goedgekeurd door GS in de 5e minuut was het de in gevallen Baltes, die de bal in de touwen joeg. Holten bleef de verdere speeltijd de meerdere. Rietvogels C I-Holten Holten, dat vanaf het C 1 eerste Bij besluit van 17 oktober 1978 fluitsignaal de voetbalzaken me- heeft het college van Gedepu- teen energiek aanpakte, kwam teerde Staten het bestemmings- reeds in de vierde minuut op plan tweede sportveldencomplex een 1-0 voorsprong door een aan de Larenseweg goedgekeurd, doelpunt van Gert Jan Sche- „Aangezien fase 1 voor de uit- perman. Gezien het veel betere voering van dit plan inmiddels spel van Holten en de kansen De befaamde nachtpuzzelrit „Nacht van Holten" die op 18 okt. als gevolg van de zeer dichte mist werd afgelast zal nu worden verreden in de nacht van zaterdag 18 op 19 november. Voor deelname aan deze 9e rit hadden bij „voorinschrijving" meer dan 80 deelnemers zich aangemeld. De mogelijkheid om aan deze rit deel te nemen staat nog open en ieder die mee wil doen kan zaterdag vanaf 19.00 uur terecht bij de clubhuis van M A C. De Holterberg café „De Biester" in de Stationstraat. Er kan woerden deelgenomen in de sportklasse" (KNMV plus aanvulling reglement en tourklasse (eigen reglement). De rit (totale lengte 90 km wordt in 2 gedeelten verreden met een tussenpauze van plm. 1 uur. in zaal „Vosman" waar ook de finisch is. Alle deelnemers ontvangen een rallybord en een jaarschildje Er zijn weer een groot aantal mooie prijzen te winnen i le prijs f 100 en een prachtige beker) tige doelpunten van René Ban- nink in de tiende en vijftiende minuut, waaraan knap midden veldspel vooraf was gegaan. Het mooiste doelpunt van de weds trijd kwam twee minuten voor het einde. René Bannink kreeg op links de bal, bracht deze strak voor het doel, waar Ge rard Zoetbrood vallend de bal in het doel kopte. Rietvogels zag geen kans om gevaarlijk te wor den, mede door het goede werk van de Holtense achterhoede. Holten C 3-SVVN C 3 Holten C 3 heeft in deze weds trijd de kansen die ze kregen niet benut. Het was Holten, dat keer op keer in de aanval ging en verschillende malen heel dicht bij een doelpunt was. Maar om een bal tussen de pa len door te krijgen is een „kunst" waarmee onze jongens zaterdag heel wat moeite had den. Toch was het een leuke sportieve strijd. Jammer, dat het harde strakke schot, dat Mark van 15 meter afvuurde, op zeer goede wijze gestopt werd door de SWN-doelman. Deze weds trijd eindigde zoals begonnen, namelijk 0-0 Toch nog één punt, jongens! Holten D 1-SVVN D 1 Zaterdag gelukte het Holten D 1, na een reeks van drie neder lagen, te winnen. In de eerste helft scoordes Gerrit Aanstoot en na dit doelpunt vocht Holten door. Voor rust maakte Egbert Wegstapel er uit een corner 2-0 van. In de tweede helft kwam SVVN goed opzetten, maar het lukte de Nijverdallers niet om te scoren. Uit een van de tegen aanvallen maakte Gerrit Klaas- ses er 3-0 vanuit een gave pass van Albert Baltus en na enkele minuten bepaalde wederom Eg- bert de eindstand op 4-0 Het was een sportieve wedstrijd. Volgende keer weer net zo, jon gens! Holten E 3-Twenthe E 4 Zaterdag kwamen Twenthe uit Goor en Holten tegen elkaar uit. Vanaf het begin was het Holten, dat evenals de vorige week in de uitwedstrijd tegen Twenthe. het roer in handen nam. Aanval na aanval werd opgezet, maar door de tegenstander steeds af geslagen en geheel tegen de veldverhouding in was het Twenthe dat een treffer scoorde door een mooie boogbal over onze keeper in het net te depo neren. De wedstrijd werd ver volgd met een gelijk opgaande strijd. Voor de rust was het weer Twenthe dat scoorde en zo onze jongens op een 2-0 achters tand zette. Na de rust waren er aan beide zijden genoeg kansen, maar geen enkele kon door Hol ten benut worden. Bij he* beëindigen van de competitie Senioren: Oldenzaal 2-Holten 2, a. 10.00 u., v. 8.30 u. Holten 3-vrij. Holten 4-Nyverdal 2 a. 10.30 u. Holten 5-Stevo 4, a. 10.00 u. Holten 6-Wierden 3, a. 10.00 u. De Zweef 6-Holten 7, a. 10.00 u„ v. 9.00 u. Luctor 4-Holten 8, a. 11.45 u„ v. 10.45 u. De Zweef 11-Holten 9, a. 11.45 u„ v. 10.45 u. Holten 10-SDOL 5, a. 10.30 u. Holten 11-Haarle 5, a. 10.00 u. RV 3-Holten 12, a. 10.00 u„ v. 9.00 u. Junioren: Holten A2-SOS A2, a. 2.30 u. Holten Bl-GFC BI, a. 12.30 u. Twenthe B3-Holten B2, a. 1.00 u., v. 12.15 u. Holten Cl-PH Cl, a. 2.30 u. Holten C2-MW69 Cl, a. 1.00 u. Holten Al, C3 en C4 zijn vrij. Pupillen: Holten Dl-Sp. Rijssen Dl, a. 10.00 u. Haarle D3-Holten D3, a. 10.00 u„ v. 9.15 u. Holten D4-De Zweef D4, a10.00 u. PH E10-Holten E2, a. lO.OOu., v. 9.00 u. Holten Fl-DES Fl, a. 9.15 u. Holten F2-Hulz. Boys F2, a. 9.15 u. Holten D2, El, E3, zijn vrij. Langeveen 3-Holten 5 Ondanks een 4-2 nederlaag in de uitwedstrijd tegen Langeveen heeft Holten 5 het zelfvertrouwen iets teruggevonden. Duidelijk meer gemotiveerd stonden de roodzwar ten in het veld maar stonden na enkele minuten al met 1-0 achter. Doch na 10 minuten spelen werd de stand weer gelijk door een prachtig doelpunt van Albert Boode. Opslag van rust werd het echter 2-1. Na rust liep de achterstand op naar 3-1. Met nog een tegentreffer en een fraai doelpunt van Jan Stukker werd de eindstand 4-2. Hollen 7-PH 9 Holten 7 tegen PH 9 was een echte topper. Koploper PH had het deze morgen bijzonder moeilijk tegen runner up Holten 7. Het was be kend, dat Holten 7 een moeiyike wedstrijd tegemoet ging, doch de inzet was volledig aanwezig. Bij de rust was de stand 0-0, ondanks goede scoringskansen aan beide zijden. Na de thee, was er wederom sprake van een levendige weds trijd, die Holten 7 middels een schitterend doelpunt van Gerard Holten U-De Zweef 9 Holten 11 kreeg zondag De Zweef 9 uit Nijverdal op bezoek. Ondanks zwak spel der Nijverdallers kon Holten in de eerste helft niet sco ren. Holten wisselde in de rust twee speiërs, wat hun duur kwam te staan. De Zweef „masselde" twee keer achter elkaar, wat hun een 0-2 voorsprong opleverde. Holten kreeg twee geblesseerde spelers en moest zodoende met negen man verder. Henk Vincent bracht de achterstand tot 1-22 terug. Verder kwam Holten niet. Een gelijkspel was een normale uitslag geweest. Enter 6-Holten 12 Voor Holten 12 was er aan dit duel weinig eer te behalen. Het eerste half uur wist men het doel nog schoon te houden, doch toen sloeg Enter toe. Ruststand 2-0. In een wanhopige poging de bakens te verzetten paste leider Wansink in de rust enige wissels toe, doch dit gaf zoveel misverstanden in de Hol ten achterhoede, dat het binnen 5 min. reeds 4-0 was. Dat het tens lotte 9-0 werd, kwam omdat Enter stug doorging en Hplten 12 finaal wegspeelde. Holten 1 speelde uit tegen Twekkelerveld uit Enschede, een wedstrijd die op een overwin- In het afgelopen weekend wisten 2 elftallen de volle winst binnen te halen. De verschillende uit slagen waren als volgt: Holten V en K Al De meisjes moesten voor deze wedstrijd naar Twello. De daar opgedane „wedstrijder varingen" zullen ze niet gauw vergeten. V. en K. probeerde met veel geweld en intimidatie het spel naar hun hand te zet ten, hetgeen prima lukte. De wedstrijd kreeg echter een bijna onsportief karakter. De ruststand kwam met 11-0. De Holtense meisjes hielden zich rustig, terwijl V en K. 2 minu ten straffen moest incasseren. De eindstand werd 20 - 0, maar had ook met sportievere midde len kunnen worden behaald. Holten A2 - A.B.S. In deze wedstrijd heeft A2 een kans gehad, de eerste competi- tiepunten te pakken. De weds trijd ging zeer gelijk op. Er wer den aan beide zijden goede kan sen geschapen maar slecht be nut. A.B.S. kwam voor rust op een 1 - 0 voorsprong. In de tweede helft wisten beide teams het doel van de tegenstander 1 maal te treffen, zodat A.B.S. de winst met 1 - 2 mee naar huis nam. bleek Twenthe Goor wederom sterker, nadat we de vorige week eveneens met 2-0 van deze ploeg hadden verloren. rr Evenals vorig jaar heeft ook nu weer de ontspanningscommissie van de jeugdafdeling der S.V. Hol ten gemeend een gezellige avond te organiseren voor al die mensen, die hun vrije tijd en hun auto wekelijks beschikbaar stellen voor het ver voer van de jeugdige voetbaliers naar de uitwedstrijden Deze gezellige avond zal worden gehouden op a s donderdag 23 no vember om a uur s avonds in het ontmoetingscentrum „Meermans kamp". De commissie heeft „kos ten" noch moeite gespaard om voor een bijzonder sfeervolle avond te zorgen met een zeer aantrekkelijk programma. zy stellen het bijzoe der op prijs alle getrouwe chauf feurs met echtgenote, verloofde etc op deze avond te mogen be groeten Het is beslist de moeite waard' Broekland - Holten BI In deze wedstrijd lieten de meis jes vanaf het begin zien dat ze een goede partij handbal kun nen spelen! Met goed verdedigen en snelle aanvallen werd Broek land voor rust al op een 0 -5 achterstand gezet. Na rust ging de ploeg goed door. Ook in de tweede helft werden 5 doelpunten gemaakt en kon Broekland met 1 goal de eer nog redden. Einduitslag 1 - 10. Holten B2 - Heeten De meisjes kwamen in deze wedstrijd duidefijk kracht te kort. De schoten waren te zacht om de keepster van Heeten te verrassen. Heeten speelde goed en behaalde na een 1 - 4 rust stand een verdiende 1 - 7 over winning. Heren: Holten - A3.S. In de thuiswedstrijd tegen me dedebutant A.B.S. ging de strijd in eerste instantie gelijk op (via 1 - 1, 2 - 2) Na een tiental mi nuten begon het team goed te draaien. De doelpunten volgden elkaar snel op. Van de 11 spelers namen 7 één of meer doelpunten voor hun rekening! De Holtense verdedi ging van 5 man met één vrije verdediger stelde A.B.S. voor te grote problemen. De ruststand werd daardoor 12 - 2. Na rust hetzelfde spelbeeld. Door enkel van richting veran derde schoten kon A B S ln de tweede helft 4 keer scoren Hol ten ging onverminderd door en scoorde nog 8 maal. Zodat als eindstand een keurige 20 - 6 overwinning kon worden geno teerd Dames: Holten - lettele De dames kregen weinig kans tegen het goed spelende Lettele. Aanvallend kon geen vuist wor den gemaakt. Ook het ontbre ken van een aantal vaste speels ters kwam de rust in de verde diging niet ten goede Na de 0 - 11 ruststand werd uiteindelijk met 0-19 verloren. PROGRAMMA: 18 - 11 Al, BI. B2 zijn vrij A2 speelt uit tegen S.D O L in ning voor de tegenpartij uitliep. Nico Valk, Gerard Overvelde en Henk Doomeweerd moesten hun tegenstanders liefst 10 punten afstaan en wisten dus Jammer genoeg geen punten tegen te scoren. Ook bij het derde team wil het nog niet zo lukken. Ellen Hel- mer en invalsters Marian de Vrijer en Bea Klein Teeselink moesten ook in de thuisweds trijd tegen het vierde team van Sorel *72 de overwinning aan de tegenstander laten. Het team van Sorel bestond uit twee sterke spelers, waar de dames dan ook alle wedstrijden van verloren en een zwakkere broe der, die driemaal het onderspit moest delven. Aangezien ook het dubbelspel voor Holten ver loren ging, werd de eindstand 7-3 in het voordeel van Sorel. Holten 4 speelde thuis tegen Trefpunt uit Bentelo. Ook zij wisten helaas geen punten in huis te houden en lieten hun tegenstanders met een 10-0 overwinning naar huis toe gaan. Programma 14 nov.: Holten 3-Effekt, Holten 4-Trefhoek; 16 nov.: Trefhoek-Holten 1, Trefhoek-Holten 2. m deze tnuiswedstrijd ging Holten traag van start en moest in de ver dediging. De spelers uit Goor wa ren wat fpUer en kwamen in de persoonlijke duels meestal als overwinnaar te voorschyn. Nadat de thuisclub, na enig terrein ver kennen in de aanval kwam, was het meteen raak. Mldvoor Lefèbre schoot bij slecht wegwerken der Twenthe achterhoede de bal pre cies in de hoek en zette daarmee zyn ploeg op een 1-0 voorsprong. Twenthe leek aangeslagen, maar wist tot de rust goed stand te hou den. Na de thee kreeg Holten direct enige kansen om de voorsprong te vergroten, doch zowel Hans Hoek als Bart Lefèbre misten de goede richting. Doordat Holten ook daarna geen kans zag om uit te lo pen, kreeg Twenthe weer moed en uit een op het oog ongevaarlijk lij kende aanval werd de Holten ach terhoede danig in het nauw ge bracht. Door een bal, die via de lat weer in het veld kwam, slecht weg te werken, was het back Vincent die by een poging de bal te onder scheppen een mooie boogbal af vuurde die boven in de hoek ver dween (1-1). Dit was tevens de ein duitslag, na een niet sterk ge speelde wedstryd. Raai te orti 15.20 vertrek 14.20; 19 - li; Heren uit tegen Achilles in Apeldoorn om 12.00 vertrek 1030, Dames uit tegen Wesepe in Hol ten om 1530 De wedstrijd tegen Pacelli ls komen te vervallen en wordt over enkele weken gespeeld!.'!

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 7