VOLLEYBAL Teleurstellend resultaat van Holten tegen Avanti Bergruiternieuws Resultaten senioren Blauw Wit Bato afd. judo Volleybal Mintonette Resultaten pupillen Blauw Wit Programma Blauw Wit Resultaten junioren Blauw Wit Blauw Wit- Daarlerveen HOLTENS NIEUWSBLAD - 17 NOVEMBER 1978 - PAG. 11 Tweemaal dames 2 13 november was voor dames 2 een extra sportieve dag; er wer den twee wedstrijden in Nijver- dal gespeeld. De eerste was te gen SVVN 1, dat vorig jaar ge degradeerd was. De dames speelden wel-is-waar niet bijzon der goed, maar wisten door on verwachte ballen, die soms met meer geluk dan wijsheid over het net „gefrommeld" werden, dames 2 zo te beïnvloeden dat ook hun spelpeil wat te wensen over liet. Na een „slepende" eerste set van 3 kwartier verloor Mintonette met 13-15. In de tweede set ging dames twee heel wat beter van start. De aanval die nu toch beter uit de verf kwam werd bijna niet opgevaosen> Des-al-niet-te-min duurde cuk deze set aardig lang, maar dit keer in het voordeel van Mintonette (15-11). De derde set kwam ook moeilijk vooruit. Er werden door dames 2 veel prikballen gegeven, maar jammer genoeg niet goed geke ken wó£r de gaten in de verde diging van SWN zaten. Geluk kig werd ook deze set gewonnen door Mintonette (15-12). In de vierde set leek het voor de Holtense dames even fout te gaan met een kleine achterstand en de moeheid toch al wat in de benen. Ook deze set duurde lang met een onveranderd spel- beéld; Mintonette de ene keer goed aanvallend en scorend dan weer ineenzakkend als een pud ding. Toch werd ook deze set bemachtigd (15-11) door Minto nette dat door ging naar de volgende wedstrijd. Eversberg 1- Mintonette 2 De tegenstander was nu Ever sberg 1. De vorige keer was Mintonette tegen deze dames op een gelijke stand uitgekomen. De vorige wedstrijd van dames 2 was uitgelopen tot 20.45 uur, zodat deze wedstrijd bijna een uur later begon dan gepland. In de eerste set kwam Mintonette vrij gemakkelijk voor te staan (10-2), maar Eversberg maakte toen van de kans gebruik om terug te komen. Maar niet ver genoeg, want de set ging naar een goed aanvallend dames 2 (15-10). Zoals te verwachten was kwam Eversberg in de tweede set goed terug. Mintonette verdedigde goed en daardoor bleef er een aanval, maar dat alles mocht niet baten en dames 2 verloor de set met 10-15. Moe gespeeld leken de Holtense dames in de derde set de brui eraan te geven wat leidde tot een verlies met 7-15 ondanks de lange duur van de set want af en toe was er weer een opleving. De vierde set zou beslissen of er een winnaar zou zyn. Mintonette werkte keihard voor iedere bal en speelde goed op het eind leek het door vermoeidheid fout te gaan maar met een laatste krachtsinspanning won dames 2, eindstand 2-2. Een sterk gehavend Holten, dat met liefst vijf invallers moest uitkomen, heeft het in Glanerbrug tegen Avanti niet kunnen bolwerken en verloor met 1-0. Het was wederom hetzelfde euvel waaraan de ploeg in deze wedstrijd mank ging, n.l. het profiteren van de mooi uitgespeelde kansen, die deels door het te gehaast optreden en deels door goed keeperswerk van de De Bergruiters hebben de laatste weken met succes deelgenomen aan diverse hippische ruiterspor tevenementen. Op de Provinciale kampioenschappen „Veelzijdig heid" (waarbij de resultaten van dressuurproef, springen en cross bij elkaar worden opgeteld) in Die- Een aantal leden van de Holtense Judovereniging namen deel aan het judo-toernooi te Rijssen, geor ganiseerd door de judo-vereniging „Riessen Oonderoet". De wissel beker werd nu definitief toegekend aan de winnaar van dit toernooi en deze winnaar was de judo vereniging uit Den Ham. Onze ju doka's waren goed op dreef en er werden dan ook heel wat derde prijzen behaald hetwelk met zo'n grote deelname zeer verdienstelijk was. Deze derde prijzen werden echter'niet met een medaille be loond. Wel kregen een medaille: Eric Schmets en Carola Stam (goud). Arjan Nijiand, Anno Muller en Jan Post (zilver). penheim bezette Jan Broekhuis met „Auteur" een eervolle zesde plaats en bij de open samenge stelde wedstrijd in de klasse L be haalde Theo van Dijk met „Marcus D" de 2e prijs Ook op het grote indoorconcours te Wierden gaven enkele Bergruiters act de presence. Bij het klassiek springconcours klasse L (meteen op tijd) werd Theo van Dijk met „Marcus D" 6e met een foutloos parcours in 62 secon den De 40 combinaties, die deze beide dagen het beste geplaatst werden van de ruim 160 deelnemers streden in de finale In deze finale bezette van Dijk de 9e plaats en Karin Brouwers de 15e Jan Broek huis werd met „Auteur" derde in het klassiek springconcours klasse Z en vijfde in de puissance, waarbij een muur van maar liefst 1.85 meter overwonnen moest worden. Avanti-doelman niet wer den benut. In de Holtense ploeg ontbraken Dekker, Knapen, Oolbekkink en de gebr Labobar, waardoor in 't bij zonder het middenveld werd ver zwakt. De thuisclub liep hard van stapel en de Holten-verdediging kreeg het zwaar te verduren. Bij een Holtense counter kwam midvoor Bronsvoort oog in oog met de doelman, doch Hendry's schot was wel hard, maar niet zuiver gericht en de doelman wist vallend de bal weg te stompen, die daarna door back Jansen via één der Avanti-spelers tot hoeks chop werd verwerkt. Avanti nam na een klein kwartier de leiding toen Wissink na een mooie aanval de bal het veld in stampte en de opkomende Kuipers met een droge knal de stand op 1-0 bracht. Goed solowerk van Fred Hulleman op links leverde Joop Hondelink een unieke kans, doch zijn schot was slecht gericht. Van ca. elf meter schoot hij precies in handen van de keeper. De strijd was volkomen open en over en weer ontstonden er soms hachelijke si tuaties voor beide doelen. Eerst kopte Johan Huzen uit een hoeks chop de bal net langs de verkeerde kant van de paal. terwijl even later een voorzet van de Avanti- rechtsbuiten door doelman Wis sink niet klemvast werd gegrepen, waardoor Rudi Tip (oud-Spc. Enschede-speler) de bal hard in schoot, die echter door Schooien van de doellijn werd gehaald. Vlak voor de pauze miste een mooie om haal van Bronsvoort uit een vrije schop van de goed spelende Anton Reylink op een haar na het doel. Na de thee was de erg tegenval lende Brok vervangen door Nico Labobar, welke een steunpilaar op het middenveld bleek. Een vlie gend schot van Nico vloog langs buitenkant paal en weer een kop bal van Huzen uit een hoekschop werd langs de keeper geplaatst, doch een der Avanti-backs redde op de doellijn. De snelle uitvallen Winst domes I Vrijdag 10 november speelde dames 1 tegen de Zwaluwen in Almelo. Buiten was het mistig, maar het leek erop alsof ze in de eerste set dachten, dat ze nog steeds in deze mist zaten. Was men niet goed warm ge draaid tijdens de warming-up? Men had hiervoor voldoende tijd gehad. Of leefde er nog steeds de gedachte: „Oh, we moeten weer naar die zaal, waar we al tijd verliezen". Van volleybal was zeker geen sprake. De eerste bal werd slecht of helemmal niet opge vangen. De Dondertmannetjes stonden als aan de grond gena geld. Inzet was niet aanwezig en deze set werd dan ook verdiend verloren met 15-7. In de tweede set begonnen de dames met opslag en vergaar den de eerste punten. De mist was opgetrokken Er werd goed gespeeld Het blok was aanwezig en funktioneerde soms goed. Ook de eerste bal werd beter verwerkt, zodat de spelverdeels- ters meer eer van hun werk hadden. Rake klappen werden van links, rechts en zelfs door het midden uitgedeeld. De set werd gewonnen met 15-8. De derde set gaf hetzelfde spel- beeld te zien als de tweede Ad vies van de coach: Neem meer risico en er hard tegenaan. Dit werd dan ook gedaan. Er werd fanatieker geslagen en er werden veel punten binnengehaald door de krachtige serves. De Donder tmannetjes maakten vlot een eind aan deze set (15-7). De vierde set was het gegeno vergestelde van de eerste. Men bleef aktief. De Zwaluwen waren genoodzaakt het laag bij de grond te zoeken. Het was Jam mer, dat tijdens deze wedstrijd verschillende serves de mist in gingen. wat toch echt niet nodig was. De Dondertmannetjes had den deze set vlot gewonnen (15-2). Verdiende winst van 3-1 De eerste set zat de coach en de dames niet lekker, waar dan ook na afloop over gepraat werd. Mintonette Heren 2 Toen ons onlangs de mare ter ore kwam dat men druk doende was een ..Stichting tot voorko ming van gefrustreerde heren 2 supporters" in het leven te roe pen, hebben de spelers van he ren 2 gemeend deze stichting met dat nobele doel metterdaad te moeten steunen. Desgevraagd werd ons medegedeeld dat de frustraties hoofdzakelijk teweeg werden gebracht door de even overheersende als schrijnende vraag: bestaat het roemruchte heren 2 team wel? Via de lande lijke en regionale media moch ten we tot op heden niets over hen vernemen. Welnu, aan deze voor velen klaarblijkelijk frustre rende ongewisheid omtrent het wel of niet wel en wee van dit even bejaarde als behaarde team, kunnen we simpel een halt toeroepen. Heren 2 bestaat nog wel degelijk, en hoe! Om een ieder deelgenoot te la ten worden van hun lotgevallen, volgt hier een beknopte inhoud van wat er voorafging Op 6 oktober zou de eerste wedstrijd worden gespeeld, doch de tegenstander, Markelo 1, kon om redenen waarnaar men al leen maar kan gissen (angst?) slechts drie spelers binnen de lijnen brengen. Een week later was Rivo 3, een oude bekende, de tegenstander In het verleden waren deze ploegen redelijk aan elkaar ge waagd Zo ook nu. Toch bleek Rivo 3, na ruim anderhalf uur strijd, aan het langste eind te trekken, via de setstanden 13-15, 11-15, 15-6 en 8-15: 1-3 uitslag derhalve. Op 20 oktober mocht Markelo 2 thuis op een warm onthaal re kenen. Deze ploeg bleek, hoe is 't mogelijk, nog jonger dan he ren 2. En niet alleen dat. Ze bleken ook aanmerkelijk minder bedreven in het prakkizeren met het speeltuig dan onze frisoge- nde, okselfrisse Jongelui. De harde kem van Mintonette 2. bestaande uit M Boersma. A. Eggink. B Hesselink. W Hus- slage, A. Langendoen, K. Masse- link, G. Piek en H. Scholten (deze volgorde berust op puur alfabetisme) speelde nuchter en zeker als altijd De in weliswaar fleurige kleuren gestoken spelers van Markelo 2 sprongen daaren tegen met de bal om als kleefde er een zwaar vergif aan Het op vangen van de bal geschiedde op een manier alsof het een on gewenste vreemdeling betrof, de zekerheid van de pass was die van een blinde in het heden daagse stadsverkeer, terwijl de heren van Mintonette toch wel degelijk alles in het werk stel den die Jongens op hun gemak te stellen. Kortom: Markelo's spel was te slecht om er veel woorden of zweet aan te beste den. Binnen 45 minuten was het via 15-6, 15-2 en 15-9* 3-0. De tegenpunten ontstonden door een (te) goede inborst van heren 2. Op 23 oktober weer een tegen stander van formaat: Flash 2. Deze kampioenspretendent won de eerste set niet geheel ver diend met 15-10. In de tweede set had heren 2 de mouwen op gestroopt. Deze set werd met 15-0 gewonnen (lees het goed!). De derde set was voor 't pu blick zcnuwkietelend. Het werd, nadat het de ganse tijd gelijk op was gegaan, uiteindelijk 17-15 voor Flash 2 Onverdiend In de laatste set, na ongeveer 5400 se conden, greep Flash de volle winst, door deze set met 15-10 te winnen. Vier dagen later kwam de derde uitgave van Flash hier op be zoek. Voor een bijkans uitver kocht huis wonnen de heren van ons de eerste set met 15-10 on der het motto: de eerste klap is het halve werk Dat bleek, want de volgende drie sets moesten de mannen van playing captain W. Husslage. zij het met zicht bare tegenzin aan Flash 3 over laten: 15-17. 8-15, 12-15: 1-3 der halve. Het zoet der wraak smaakte men edoch reeds drie dagen la ter tegen de vierde editie van Flash Daar deze Flash- aanvallers meer van goede wil dan van kwaliteit waren, kostte het W Husslage bij wijlen de grootste moeite z'n manschap pen ervan te overtuigen dat ook deze te jonge ploeg aan de kar gebonden diende te worden Na enige bespiegelingen van onze captain over het nobele balspel volleybal en een uiteenzetting in pocketformaat over de weg die tot het doel moet leiden, kwa men de spelverdelers weer tot die ouderwets degelijke, handge- vormde set-ups, die de aanval lers op de juiste waarde wisten te schatten, zodat de setstanden 15-7, 15-10, 15-12 allerminst ge flatteerd kunnen worden ge noemd De oplettende lezer zal het na uwelijks ontgaan kunnen zijn dat de heren van trainer W. Hartkamp in een spanne tijds van tien dagen vier wedstrijden hebben afgewikkeld Maar geen geweeklaag over vermoeidheid. Hulde de trainer die zijn man nen mentaal en lichamelijk zo op peil weet te brengen en te houden. Terzake nu- Rivo 3 wierp zich andermaal op als tegenstander Alweer, horen wij u vragen. Ja reeds weer. De heren spelen een dubbele competitie, vandaar. Werd de vorige wedstrijd beslo ten met een 1-3 stand, ditmaal buitelden de heren van het tweede op de 81 m2 van hun speelveld als een dreumes op de kermis. Het werd dan ook een gelijspel 2-2. Setstanden 15-4, 6-15, 15-12, 10-15. De tiende november kwam Mar kelo 2 ons met een bezoek vere ren, u weet het al: de ploeg waarvan de spelverdelers de bal behandelen alsof deze onder stroom staat. Gevolg is dat de aanvallers nog geen rimpel in een plas water kunnen slaan. Setstanden 15-3, 15-6, 15-13 In deze laatste set kwam weer een van de weinige zwakke punten naar voren, mededogen. Vandaar dat Markelo tot 13 punten mocht komen. Afsluitend hopen we met deze bijdrage het in het leven roepen van bovengenoemde stichting overbodig gemaakt te hebben en we spreken daarenboven de hoop uit u allen aan te treffen op 17 november bij onze volge nde thuiswedstrijd. De toegang sprijzen zijn populair gehou den! Flash 8-Mintonette dames 3 Setstanden 13-15, 6-15, 15-9, 8-15. Maandagavond vertrokken we voor de 3e keer naar Nijverdal. Met onze duidelijke nederlaag op Flash 6 nog vers in ons ach terhoofd kwamen we wat hui verig in het veld Na een wat onzeker begin, mede te wijten aan een slechte bal, die dan ook vervangen werd. kregen we wat meer vat op het spel En hoewel Flash 8 op het eind toch nog dreigend dichterbij kwam, was de le set toch voor ons De tweede set was geen pro bleem en we mochten de derde set ook wel binnenhalen, maar dat liep anders af Flash 8 her stelde zich en vooral het laatste was bij ons vaak ver te zoeken. Gevolg van alle paniek 15-9 voor de tegenpartij In de vierde set ging het echter weer lekker en zonder al te veel strubbelin gen haalden we die binnen. On danks al het wisselvallige spel, waarbij Joke overigens een uit stekende invalster was. dus toch een gewonnen wedstrijd van Avanti, die niet erg talrijk wa ren, bleken bijzonder gevaarlijk. Halverwege de tweede helft passte Hondelink de bal in de vrije ruimte op Bronsvoort, doch zijn harde ko gel belandde helaas in het zijnet. Doelman Wissink moest enige ke ren zijn klasse tonen, toen hij en kele harde schoten schitterend af weerde. In de laatste twintig minu ten werd de niet geheel fitte Kna pen ingezet voor de veel werk ver richt hebbende Hulleman, doch ondanks dat bleef de Avanti- achterhoede, zij het soms met kunst en vliegwerk, de situatie meester Na een goed opgezette aanval over de gehele breedte van het veld, schoot voorstopper Ban- nink de bal rakelings over de lat. Door deze ongelukkige nederlaag is de ploeg weer in de gevarenzone beland, doch indien de voorhoede in staat is te profiteren van de kan sen zullen successen zeker niet uit blijven. Voor a.s. zondag is een in haalprogramma vastgesteld, zodat de geblesseerden enige tijd hebben om weer speelklaar gemaakt te worden. Hull. Boys 3-Blouw Wit 2 In deze wedstrijd is gebleken dat het Blauw Wit 2 maar moei lijk doelpunten kan maken. Vooral in de le helft waren er enkele goede kansen, maar deze werden helaas niet benut. Hul- zense Boys bleek een gevaarlijke tegenstander, vooral in de coun ter en ze wisten dan ook een voorsprong te nemen Ook na rust een fanatiek aanvallend Blauw Wit. dat duidelijk sterker was, maar niet verder wist te komen dan het 16 meter gebied. Door een fout in de defensie konden de Boys uitlopen tot 2-0 en hoewel de Blauw Witters hierna alles of niets speelden, kwam er geen verandering in de stand. Kloosterhaar 4-Blauw Wit 3 Dankzij een nieuwe 4-4-2 opstel ling lukte het Blauw Wit 3 deze middag het middenveld in de uitwedstrijd tegen Kloosterhaar 4 te beheersen Via afwisselend aanvalsspel wist Jan Aanstoot na een goede actie de score te openen (0-1). Hierna werden en kele reële scoringskansen om zeep geholpen en werd thee ge dronken bij een 0-1 stand. Na Blauw Wit D 1-SD0L D 1 D 1 blijft het goed doen. In een goed gespeelde wedstrijd wisten onze jongens het hoger geklas seerde D 1 van SDOL uit Lut- tenberg met 2-1 te kloppen en zo de beide punten thuis te houden. Voor rust kwam Blauw Wit door beter spel verdiend met 1-0 voor. SDOL kwam in de tweede helft echter goed terug. Het middenveld kon het niet meer aan en de verdediging ging fouten maken. SDOL wist daar goed van te profiteren, scoorde de gelijkmaker en pro beerde toen door te drukken, maar ze hadden geen verder succes. Blauw Wit kreeg daar door weer mogelijkheden om in de aanval te gaan, wat enkele minuten voor tijd resulteerde in de winnende treffer (2-1) Goed gewerkt jongens, 3 punten van 2 ploegen, waarvan in het begin van de competitie geen enkel punt werd gepakt! Holten D 4-Blauw Wit D 2 Tegen onze plaatsgenoot moest D 2 waarmaken dat ze op de eerste plaats staan. In de eerste helft gebeurde dat ook duidelijk en werd een 3-0 voorsprong ge nomen. Vooral de eerste goal van Erik B. kalmeerde de zenu wen en via goed voetbal werd Holten onder druk gezet. In de tweede helft werd er onsamen hangend gespeeld en werden vele kansen gemist. Zelfs lukte het Holten een tegentreffer te scoren, doch verder liet de ach terhoede het niet komen Vooral Jan N die ausputzer speelde, haalde veel ballen weg voor het doel. De stand onderging geen verandering meer. zodat een 3-1 overwinning gevierd kon worden. Jongens, veel succes in de vol gende wedstrijd tegen RKSV en Zaterdagmiddag treedt het eerste elftal van Blauw Wit aan tegen de V.V. Daarlerveen. Zowel voor de thuisclub als voor de gasten een wedstrijd van het grootste belang. Indien de bezoekers deze inhaal wedstrijd in winst omzetten nade ren ze koploper DVO tot op één punt. Voor de thuisclub is het eve neens een sleutelwedstrijd Bij winst blijft de achterstand op de kopgroep overbrugbaar, bij verlies is de rol van de Blauw Witten deze competitie grotendeels uitge speeld. Van een zeer spannende strijd kunnen de toeschouwers derhalve verzekerd zijn. Trainer Geerink heeft de beschikking over zijn complete selectie, zodat de sterkste opstelling gemaakt kan worden. Gezien de twee voor gaande overwinningen tegen VE- SOS en Boswinkel zijn grote ver anderingen in zijn elftal niet te verwachten. De wedstrijd begint, als gewoonlijk om half drie en zal, evenals het destijds wegens mist gestaakte duel. onder leiding staan van scheidsrechter Poffers uit Nij verdal vergeet vooral niet dat je met samenspelen meer bereikt dan met „gepingel". Blauw Wit E 2-RKSV E 1 E 2 kon het resultaat van vorige week, 2-1 winst op hetzelfde RKSV, niet herhalen. Ditmaal moest genoegen genomen wor den met een gelijkspel. Beide elftallen waren goed tegen el kaar opgewassen, maar wisten ondanks de kansen die zich voordeden toch niet tot scoren te komen. In de tweede helft lukte Blauw Wit dit helaas nog niet uit een penalty. Al met al een juiste uitslag van deze laat ste wedstrijd van E 2 in de her- fstcompetitie. Jongens, jullie hebben een leuke competitie ge speeld met als resultaat een goede tweede plaats! SDOL F 1-Blauw Wit F 1 F 1 moest in alle vroegte en bij bar koud weer aantreden bij SDOL. Voor rust liet F 1 duide lijk zien dat er vooruitgang in zit en werd met een goede inzet een 0-0 ruststand bereikt. Na de rust zette SDOL grotere spelers in. Dit was voor onze mini's te veel en moesten 4 treffers wor den toegestaan. Toen werd keeper Gerard in de aanval ge stuurd om te proberen een te gentreffer te scoren. Met een door de ouders in het vooruit zicht gestelde kop chocolade melk als beloning bij het scoren van een doelpunt, gingen onze jongens er tegen het eind nog eenmaal goed tegenaan. En zo waar gelukte het Gerard raak te schieten! Prima F 1. goed werk geleverd in deze wedstrijd! rust steeds een goed aanvallend Blauw Wit, maar een toege kende strafschop werd door Wim Kuperus helaas gemist, 't Derde bleef doordrukken, hptwelk uit eindelijk resulteerde In een gaaf doelpunt van Joh. Stam. Ein dstand dus 0-2. Blauw Wit 4-Vesos 7 De 2 winstpunten die Blauw Wit deze middag bij haar karig to taal mocht optellen, werden binnengehaald door een grote inzet van alle spelers en een uitblinkende keeper R. Bekker- nens Blauw Wit moest al haar talenten en spelinzicht te voor schijn halen om het sterk aan vallende Vesos te bedwingen. Slechts zelden konden de Blauw Witters de Vesos-keeper van dichtbij „bekijken", omdat zij vele malen in de buitenspelval liepen. Ook het samenspel bij Vesos was soepeler, maar de ge renommeerde achterhoede van Blauw Wit 4 hield bekwaam stand.' Na rust een zelfde spel- beeld, alhoewel de aanvallen van Blauw Wit nu toch wat sneller en leper opgezet verlie pen. Invaller-keeper Bekkemens wist met grote klasse zeker schijnende koelpunten te voor komen. De spanning steeg en het spel werd harder. Tien mi nuten voor tijd gelukte het Henk Meijerink in een zeer on overzichtelijke situstie voor Blauw Wit te scoren. Furieus zwoegend haalde Blauw Wit met deze 1-0 stand het einde. Wan neer bij Blauw Wit de neiging tot „discussie" met de scheids rechter nog iets zal afnemen (he lemaal laten lijkt ons beter. Red. H.N.) zal dit elftal zeker nog meer successen behalen. Sp. Rijssen S-BInuw Wit 5 Een voor rust goed spelend Blauw Wit 5 wist in de 20e mi nuut via Wim Rietberg een 0-1 voorsprong te nemen. De hierna gecreëerde kansen bleven onbe nut en met genoemde stand werd dan ook gepauzeerd. Na rust een fel en soms hard duel waarin de Blauw Witters tegen 12 man (incluis arbiter) moesten spelen. Sportclub Rijssen nam het initiatief en de 0-1 voor sprong werd alras een 3-1 ach terstand. Toch blijft dit team hard werken voor de 2 broodno dige punten en we wensen hen hierbij veel succes. Senioren: Blauw wit 1-Daarlerveen l.a. 2.30u.,v 1.30u. Blauw Wit 2-Enter Vooruit 4, a. 12.00 u., v. 11.15 u. Blauw Wit 3-Enter Vooruit 7, a. 10.00 u., v. 9.30 u. Blauw Wit 5-SWN 7, a. 10.00 u., V. 9.30 u. Blauw Wit 4 en 6 zijn vrij. Junioren: Blauw Wit Bl-Hulz. Boys BI, a. 11.00 u. Hector B2-Blauw Wit B2, a. 1.00 u., v. 12.15 u. Blauw Wit Al en Cl zijn vrij. Pupillen: Blauw Wit D2-RKSV D2, a. 10.00 u. Blauw Wit Fl-De Zweef Fl, a. 9.15 u. Blauw Wit Dl is vrij Blauw Wit El, E2 en E3 zijn uitgespeeld in de herfstcompetitie. Blauw Wit Al-Haarle Al Blauw Wit Al speelde zaterdag te gen Haarlese Boys een 4 punten wedstrijd Blauw Wit verkeerde kennelijk nog in de overwinnings roes van vorige week Men nam het allemaal te gemakkelijk op en met lange, slecht geplaatste trappen trachtte men de voorhoede aan het werk te zetten. Dit spelletje werd zo slecht gespeeld dat er geen enkel gevaar in school Er lag bovendien een zekere matheid over de ploeg. Na 30 minuten spelen kwam Haarle op 1-0 door slecht ingrijpen van de achterhoede die overigens door het niet storen op het middenveld voor onoverzichtelijke situaties kwam te staan In de rust werd de spelers gewezen op de fouten De 2e helft werd dan ook wel hoopvoller tege moet gezien Het ging ook inder daad beter maar uit een afstands schot kwam Haarle op 2-0 Blauw Wit zette toen alles op alles, de aanvallen worden beter opge bouwd en er kwamen kansen. Door goed verdedigen en enkele goede reddingen van de Haarle doelman bleef de stand ongewijzigd. Al moet leren inzien dat iedere weds trijd even moeilijk en even zwaar is Dit zal een juiste instelling bevor deren. Haarle BI-Blauw Wit BI Jammer voor BI maar de uitweds trijd tegen Haarle heeft de ge hoopte puntjes niet opgeleverd. Na een kwartier spelen scoorde de stopper van Haarle uit een goed genomen hoekschop. Schuppert werd geblesseerd doch kon verder spelen. Na de rust werd J Stam vervangen door Pim Boog De ge hele 2e helft had Blauw Wit een groot overwicht maar verzuimde dit in doelpunten uit te drukken Veel te veel individueel spel, altijd maar weer uit op een persoonlijk succesje dat veelal mets oplevert maar wel het verband in de ploeg naar de knoppen helpt De keeper van Haarle wist met een aantal hoge voorzetten wel raad terwijl de achterhoede het principe ..weg is weg" hanteerde Vlak voor tijd was Dick Jansen nog heel dicht bij de gelijkmaker, doch z'n harde inzet werd door de lat gekeerd Al met al was deze 1-0 nederlaag beslist niet nodig geweest! Zaterdag (18/11) krijgt het gehele team de kans te bewijzen wel tot scoren te kunnen komen in de thuiswedstrijd tegen Hulzense Boys.

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 11