Meer differentiatie in jeugdsubsidies D.B. Sportcommissie: Holten rukt verder op Resultaten SV Holten D. v. Beek held van Schaakclub Holten Competitie resultaten BC Holten Programma SV Holten Zo speelde de jeugd van SV Holten Holten verbeterde haar positie Voorbeschouwing Holten-Rood Zwart HOLTENS NIEUWSBLAD - 3 NOVEMBER 1978 - PAG. 11 te Sportcommissie houdt een penbare vergadering op woens- ag, 8 november, om 19.30 uur ten 'emeentehuize. In deze vergade- ing komt ondermeer een voorstel an het dagelijks bestuur aan de ►rde met betrekking tot een advies tan de gemeenteraad tot wijziging 'an de subsidieverordening der emeente. !n de vergadering van de Sport- sommlssie van 4 september J.l. is jet D.B. verzocht na te gaan of dif ferentiatie in de subsidies aan de iportverenigingen mogelijk en loodzakefijk is, omdat de ene ver- mlging meer kosten moet maken /oor de Jeugd dan een andere ver- iniging. Als voorbeelden werden jenoemd een relatie van de subsi- lie met de bondscontributie en/of met de trainerskosten. Na deze re laties te hebben onderzocht komt bet D.B. tot de mening dat een di recte relatie van de hoogte van de subsidie met de hoogte van de Jeugd)contributie het meest rede lijk is, zoals dit overigens ook in de huidige subsidieverordening het geval is. Gezien het feit, dat by na alle verenigingen een Jeugdcontri- butie hebben van f 32,- of hoger, be tekent zulks dat by na alle vereni gingen de maximum-subsidie ont vangen en er dus ook geen differen tiatie is. Het D.B. is het met de commissie eens, dat een sterkere differentiatie dan momenteel het geval is, wél wenseiyk is. Deze zou, naar het oordeel van het D.B., ver kregen kunnen worden wanneer de maximum subsidie per lid (mo menteel dus f 16,-) zou worden op getrokken tot by voorbeeld f24,-. Maar dit heeft belangrijke belang rijke financiële consequenties. Het D.B. ziet dan ook meer mogefijkhe- den in een iets scherpere controle van de financiën der verenigingen, maar vooral in de volgende aanvul lingen van de subsidieverordening: de totale subsidie bedraagt niet meer dan de in het laatst afgesloten verenigingsjaar ten behoeve van de jeugdleden gemaakte kosten; wanneer de verhouding tussen het bedrag van de subsidie en de ten behoeve van de jeugdleden ge maakte kosten daartoe aanleiding geeft, kan een aanvullende subsi die worden verstrekt. Het meent dat met deze verfijnin gen het beoogde doel (de differen tiatie) kan worden benaderd, maar is zich bewust dat van een ideale oplossing nog geen sprake is. Op langere termyn wordt gedacht aan het beschikbaar stellen van tech nisch kader aan de verenigingen, zoals in diverse provincies door stichtingen - uiteraard met over heidssubsidie - reeds geschiedt. In deze richting wil het D.B. voor Overijssel werkzaam zyn, maar het spreekt vanzelf, aldus het dagefijks bestuur -, dat dit nog een proces van enkele Jaren zal zyn, hetgeen impliceert dat wy in de eerstko mende Jaren de subsidieverorde ning in zfin huidige vorm wensen te handhaven. Wat de „normale" jaar- Ujkse verhoging van de subsidie normen betreft meent het D.B. dat voor 1979 volstaan kan worden met het alleen verhogen van de normen per lid alsmede met een verhoging van de vaste normen voor vereni gingen die in het geheel geen sub sidie per lid ontvangen. In de ge meentebegroting voor 1979 is to taal'aan subsidies geraamd een be drag van f37.500,-. Bfijkens een overzicht per vereniging zal by de voorgestelde wyzigingen een be drag van totaal f 38.269,25 dienen te Worden toegekend. Het is echter waarschynlyk dat dit bedrag in werkefijkheid iets lager zal uitval len. Het dagefijks bestuur stelt de Sportcommissie voor de gemee nteraad te adviseren overeenkom stig een bygevoegd ontwerp besluit, tot wfiziging van de subsi dieverordening. De uitwedstrijd tegen Tubantia uit Hengelo heeft minder proble men opgeleverd dan aanvankelijk werd verwacht. Al vrij snel bleek dat Holten zowel in technisch als in tactisch opzicht beschikte over de betere ploeg, dit ondanks het feit dat er gestart moest worden zonder Gert Oolbekkink en Nico Labobar. Reeds in de 6e minuut deed zich de eerste scoringskans voor Op de rand van het strafschopgebied mocht Holten een vrije trap nemen. André Dekker had echter op dat moment zfin vizier nog niet goed gericht. Vier minuten later was het Johan Huzen, die rakelings naast schoot. In de 20e minuut was het echter raak, nadat Henry Brons voort op een niet geoorloofde wfize tegen de grond was gewerkt. De af stand van elf meter leverde voor André geen problemen op. Hoewel de wedstrijd een sportief verloop kende raakte Anton Labo- bar zodanig geblesseerd aan zfin enkel dat hy het veld moest verla ten en vervangen werd door de jonge Marinus Brok. In de 30e minuut was het een enorme dieptepass van Henk War- rink, die Henry Bronsvoort in vrije positie bracht. Hy bracht Holten op 2-0. In de tweede helft konden de Holtenaren hun voorsprong vrij gemakkelyk handhaven. De ploeg van Tubantia kon aanvallend geen vuist maken. De beste kansen wa ren ook na de rust voor de Holtena ren, doch Brok en Hondelink slaagden er niet in de doelman van Tubantia te passeren. Wel wist Joop Hondelink in de 70e minuut op een slimme manier de keeper de bal te ontfutselen, maar dit geintje vond in de ogen van scheidsrechter Baakman geen genade Gert Jan Wissink moest 15 minu ten voor het einde met een neus- blessure nog het veld verlaten. Hoewel deze verwonding zich af hankelijk nogal ernstig liet aanzien bleek na onderzoek in het Juliana Ziekenhuis de blessure erg mee te vallen. Holten is door deze overwinning opgerukt naar een gedeelde 5e plaats. Holten 2 speelde zondag tegen Tu bantia 3 uit Hengelo alleen een verdienstelijke eerste helft die met een 1-0 ruststand werd afgesloten. Gemeten naar het aantal uitge speelde kansen had de score aan zienlijk hoger moeten zyn. In de tweede helft zakte Holten 2 sterk terug en kwam vooral in het laatste kwartier zwaar onder druk te staan. Tubantia kwam daarby Dlnant v. Beek heeft zyn afgebro ken stelling tegen Goor in winst om weten te zetten. Zodat de 4 1/2-4 1/2 stand een 5 1/2 -4 1/2 overwinning voor Holten is geworden. De Holte naren waren na uitvoerig analyse ren, van de stand op het bord, tot de conclusie gekomen dat de weds trijd altijd een overwinning voor Dinant op zou leveren, het kon ech ter nog lastig worden. ABS 2-BCH 1 In sporthal „De Uutvloog" in Bathmen ontmoetten twee oude rivalen uit het vorige seizoen el kaar Beide teams hebben dit sei zoen een wat moeilyke start gehad, na wedstrijden tegen ploegen, die naar het zich laat aanzien, duidelijk tot de top van de4e klasse A mogen worden gerekend. Tegen ABS werd dan ook gestreden om een plaats by de voorlopige sub-top. Frans van Gennep, die over een puike conditie beschikt, kwam na aan- vankefijk wat moeilijkheden met zijn linkshandige tegenstander, tot een regelmatige overwinning: 12- 15,12-15. Sytze Meinsma kreeg ook te maken met een linkshandige, maar na drie sets bleek dat deze heer ze goed wist te gebruiken. Na een geweldige eindsprint van Sytze in de derde set (een 11-0 achters- Holten Al moest het zaterdag op nemen tegen het sterke SVVN Al. Bolten nam vanaf het begin signaal [neteen het heft in handen maar SVVN bleef overeind, kreeg wat neer greep op het spel en vanaf dat moment ging de wedstrijd geiyk op. In de 30ste minuut kwam een der SWN-spelers zo ongelukkig ten val dat hy een arm verdraaide. Aangezien de direct gewaar schuwde arts weigerde naar „Meermanskamp" te komen moest de speler krimpend van de pijn worden vervoerd. Na behandeling ging de junior huistoe. In de 2e helft weer een gefijk opgaande strijd die eindigde in 0-0. Morgen wacht A1 in Vriezenveen een zware strijd tegen koploper DETO. Toch is een goed resultaat mogeiyk maar dan zal er weer hard gewerkt moeten worden. SWN A2-Holten A2 De eerste nederlaag is een feit. Voor rust werd er tameiyk goed ge speeld. SWN nam de leiding door een duldeiyk buitenspel doelpunt. Hierna kreeg Holten nog enkele kansen maar de afmaker ontbrak. Direct na de thee werd het zelfs 2-0 door een grote blunder in de ach terhoede. Hierna was het alles of niets. Het werd echter niets Door het verre opdringen van de keeper werd het 3-0. Jammer het was niet nodig geweest. Volgende keer be ter! ON BI-Holten BI Moest Holten vorige week met een gefijkspel genoegen nemen, deze week waren de spelers er op ge brand om twee punten mee naar Holten te nemen. Dit was ook nodig om aansluiting te behouden by de top. De felheid die in de voor gaande wedstrfiden nog wel eens zeek was bleek nu wel degeiyk aanwezig. Holten begon direct sterk, wat in de achtste minuut al de openingstreffer opleverde. O N. probeerde wat terug te doen maar de Hol ter defensie was deze keer niet te passeren. Ruststand was O-1Na de rust (zonder thee) was het Holten dat het betere spel liet zien. Er werd voor de overwinning ge vochten. Dat was al een pluspunt voor BI. Holten BI scoorde nog tweemaal, en bepaalde de eir dstand op 0-3. Holten 82-SD01 B2 In een sportieve wedstrijd hebben Holten en 8DOL de punten broe derlijk gedeeld. Oedurende de eerste helft had Holten een groot veldoverwicht Dit kwam echter niet tot uitdrukking in de score doordat er te slordig met de kansen werd omgesprongen. Van de zyde van 8DOL werd er ook niet ge- •coord (ruststand dus 0-0). Na on geveer 20 minuten spelen in de tweede helft nam 8DOL, tegen de verhouding in een 1-0 voorsprong. Vyf minuten later kwam Holten op geiyke hoogte door een strafschop, die door Mark Koelemay benut werd. De veroorzaker van de straf schop werd uit het veld gestuurd. Het werd zelfs 2-1 door René Schoenmaker, die uit een voorzet van rechts scoorde In de laatste minuut werd het echter weer gelyk - door een dekklngsfout in de Hol- tense defensie (2-2) en zo werd de verdiende winst uit handen gege ven. NEO Cl-Holten Cl Koploper NEO nam van het begin- signaal met erg knap voecebal de wedstryd in handen Aangezien Holten goed verdedigde lukte het NEO niet om tot een snelle voor sprong te komen. Holten kreeg steeds meer vat op het spel mede door erg knap en stuwend werk van middenvelder Zoetbrood die de vleugelspelers goed bediende. Op deze manier kon Holten er soms erg gevaarlijk uitkomen en het werd dan ook een stryd met gelyke kan sen. Na rust wist Holten zelfs een gering veldoverwicht te krygen maar had weinig geluk met de af werking Dat geluk had NEO wel toen in de twintigste minuut laatste man Wilco onnodig treuzelde met het terugspelen op keeper Scheper man waardoor een der voorwaart- sen van NEO een voet er tussen kreeg en de bal in het doel depo neerde Een nog fel aanvallend Hol ten kon geen gunstige uitslag op het scorebord krygen. Oert Jan Scheperman die de geblesseerde Hulleman verving deed dit knap. Scheidsrechter Westerhof floot op voortreffeiyke wyze, deze van beide zyde goed gespeelde wedstryd. Zo verliezen is niet erg. Rietvogels CS-Holten C3 Holten C3 begon hoopvol aan deze wedstryd en was de eerste tien mi nuten ook steeds in de aanval. Na tien minuten nam Rietvogels de leiding door een misverstand in de achterhoede. Een paar minuten la ter was het al 2-0 toen Jalving de bal verkeerd terugspeelde op z'n doelman. Toch kwam Holten terug en het was Wanslnk die een aanval beheerst afrondde. Na rust gooide Rietvogels er een schepje bovenop wat snelheid betreft en toen kwam de Holter achterhoede adem te kort. Rietvogels scoorde nog 5 maal zuiver door snelheid. Jongens volgende week tegen Excelsior dus meer snelheid en inzet, dat moet anders zakje te veel op de ranglijst. Holten C4-Excelsior CS Al in de eerste minuten gaven de Holtenaren de toon aan en dat bleef verder zo de hele wedstrijd. In de vierde minuut scoorde spits Traanman beheerst. De Ryssena- ren waren teleurgesteld en gingen alles in stelling brengen wat er was met gevolg dat in de tiende minuut een botsing tussen enkele spelers waaruit een speler van Excelsior een oogwond opliet. De tweede helft een aanvallend Holten dat via links een aanval voorbereidde door ten Veen die door Nyenhuis met een fantastisch schot werd afge werkt. Holten kreeg zeer veel kan sen. Dlederik Vincent was weer de „grote man" bij de thuisploeg Hy probeerde de score wel op te voeren maar pech by de afronding speelde hem deze keer parten Het was ech ter Traanman die er 3-0 van maakte en daarmee de vele supporters een fijne middag bezorgde. Volgende week weer zo'n stryd! PH D10-Holten D4 Zaterdag reisde Holten D4 naar Almelo om daar PH D10 te ontmoe ten Holten was enigszins verzwakt doordat enkele spelers wegens om standigheden verhinderd waren. Het is een spannende wedstryd ge worden, waarby de einduitslag 0-0 de krachtsverhouding goed weer geeft. In de eerste helft wogen de partyen goed tegen elkaar op met beide doelen beurtelings in gevaar, doch werkeiyk uitgespeelde kan sen kwamen er niet. De tweede helft was nog spannender dan de eerste. Nu ontstonden er kansen voor beide doelen Eerst was het de linkerspits van Holten die voor open doel een niet te missen kans kreeg, doch hy faalde Jammerfijk. Hierna was het een speler van PH die uit kansrijke positie naast schoot PH werd sterker en Holten werd wat in de verdediging ge drongen Even voor het einde leek PH toch nog te gaan scoren doch de harde vrije trap, waarby de bal in de linker benedenhoek van het doel werd geschoten, werd op knappe wyze door onze reserve doelman Arjan uit het doel geranseld. Nog één keer trok Holten ten aanval waarby de rechterspits in goede schietpositie kwam, doch alvorens in te kunnen schieten, floot de scheidsrechter af voor het einde van de wedstryd Holten El-Blauw Wit El De El-pupillen zyn de laatste tijd goed op schot. Nadat vorige week de Markvogels met 4-1 werden ver slagen, werd het deze keer een on verwacht grote zege op Blauw Wit. Binnen de 10 minuten was de stand al 4-0 door doelpunten van achte reenvolgens Dick Spenkelink, Erik Broekmaat en 2x Marty Woltman. Nog voor de rust kwam Blauw Wit op 4-2 door by twee uitvallen te sco ren. Na de rust lukte het een met goede inzet spelend Holten nog tweemaal te scoren, eerst door een eigen doelpunt en het laatste was een prachtig afstandschot van Erik Broekmaat. Excelsior E3-Holten E2 tand werd ingelopen) moest helaas deze beslissende set met 15-9 ge wonnen worden gegeven. Setstan den: 15-12, 8-15 en 15-9. Ook Wil van Gennep kon haar partij niet winnend afsluiten. Met 8-11 en 4-11 moest zij kansloos het veld verlaten. Gerda van de Maat behaalde een zelfde resultaat, zo dat zij hiervoor de traditionele drie setters nodig heeft Dit keer werd het 11-4, 8-11 en 11-4. Tot op dat moment zag het er niet naar uit dat de Holtenaren met een positief resultaat naar huis zouden komen. In het dubbelspel keerde het ty. Frans en Sytze wonnen ge makkelijk met 11-15 en 9-15, terwyl Wil en Gerda hetzelfde deden met 7-15 en 5-15. In de Mixed partyen liep het ook goed. Frans en Wil ondervonden weinig tegenstand (4-15 2-15). Gerda en Sytze die voor het eerst samenspeelden in ditseizoen lieten een prachtige 5-15, 7-15 overwin ning aantekenen Met deze 5-3 overwinning onderstreepte BCH 1 dat zij zeker in dit seizoen tot de topploegen kan gaan behoren. BCH 3-Heino 1 Toen Dinant in Goor kwam bleek het lang niet zo moeilijk te zijn als Holten gedacht had, omdat A. de Boer na de tweede zet van Dinant al een fout maakte. De schakers uit Goor hadden bij hun analyse deze voor de hand liggende zet niet ge zien. Een aantal zetten later maakte A. de Boer opnieuw een fout, dit was de genadeslag - D, v. Beek - A. de Boer 1-0. Holten 1 moet dinsdag 7 november uit tegen het sterke Borne spelen. Voor deze ontmoeting is al één wedstrijd vooruit gespeeld op verzoek van Borne. NI. P. Waanders Beyer. Deze partij is afgebroken. Berry heeft iets voordeel en kan indien nodig heel moeilyk een overwinning be halen. In de interne competitie zyn verschillende wedstrijden gespeeld waarvan de uitslagen zijn: W. v. Oijen - D v Beek 0-1. J. E. Sche perman - M. Koelemay 1-0; T v. Lindenberg - E. Baltes 1-0; J. W. Middelink - W K. v. Rijssen 1-0, W. v Oijen - W. G Blits 0-1. J. ten Velde-D.v. Beek 0-1 ;H v Beek-W. Rietman 1-0. De eerste zes van Poule A en Poule B vormen samen een nieuwe Poule die gaan strijden om het kampioenschap van Hol ten. De anderen spelen ook een halve competitie met als inzet een beker. De stand op dit moment is: POULE A: 1. E. J. Gervedink Ny- huis 3-3; 2. H. v. Beek 4-3; 3. B. v. Beek 2-2; T.v. Oyen 2-2; 5. W. Riet man 3-2; J. C. Roele 3-2; 7. J. E. Scheperman 4-2, 8. J. v. Cakar 1-1; 9. M. Koelemay 3-0; G. J. Kromdijk 3-0; E. Klaassen 4-0. POULE B-1. D. van Beek 3-2 1/2; 2. B J. G. Beyer 3-2 1/2; 3. t. v. Lin denberg 2-2; 4. J. W. Middelink 2-1 1/2; 5 W. G. Blits 3 -11/2; 6. A. J. C. Brands 2-1; W K. v. Rijssen 2-1; 8. E.Baltes3-1; J tenVelde3-l; 10 W. v. Oyen 2-0; 11. J. v. Dalen sr. 3-0. In Poule A heeft D. A. v.d. Knaap zich reeds geplaats voor de sterkste poule, zodat er uit deze Poule vyf personen in de poule voor het Hol- tens kampioenschap komen. Holten E2 een zware wedstryd zou krygen. In de eerste speelhelft heeft Holten goed party gegeven Door een foute beoordeling in de achter hoede werd het 1-0. Met de rust was de stand 0-1 in het voordeel van Excelsior, keeper H. Ulfman ver richtte weer goede reddingen. Na rust was het met Holten gedaan. Het blijkt dat E2 steeds moeite heeft met de tweede helft. Excelsior verloor kansloos met 3-11 en 4-11. was te sterk en liep uit tot 4-0 Geen schande want Excelsior neemt een koppositie in. Holten E3-Exce!sior E4 Na een lange reeks van nederlagen- is het Holten weer eens gelukt een grote overwinning te behalen. Na een gelijk opgaande stryd'in de eerste helft en een 1-1 stand met de rust; was het Holten dat de weds tryd in handen nam. Het eerste doelpunt was van Barry Broek maat maar de volgende werden alle door Jan Oosterkamp keurig in de hoeken geschoten: twee afstand schoten troffen doel in de linker- en rechter bovenhoek. Hierna was het Jan nog een keer na goed voorbe reidend werk van onze nieuwe aanwinst Marnix v.d. Molen. De koek was nog niet op en het was weer Jan die het laatste doelpunt scoorde. Al met al een leuke weds tryd voor de Jongens en voor ons publiek dat met een 5-1 overwin ning dik tevreden huiswaarts keer de. Holten F2-Vesos F2 Onze jongste pups moesten tegen Vesos aantreden, dat betekende al een zware wedstryd. In de begin fase wist Vesos te scoren maar onze pups lieten zich niet van de wys brengen en gaven goede tegen stand. Toch wist Vesos nog voor rust tweemaal te scoren. Vlak voor rust wist de Holter voorhoede de Vesos doelman te verschalken, zo dat de ruststand 1-3 was Direct na rust weer een aandringend Vesos. Onze achterhoede kon de druk niet verwerken en Vesos scoorde nog tweemaal. Einduitslag 1-5. Volge nde keer meer succes jongens! nogal gelukkig aan het tegendoel punt, toen de Holten-defensie mis kleunde. Eindstand 1-1 Holten 3 trof M.V.V. 3 als tegenstander aan op „Meermanskamp". Reeds ln het begin had Holten fraaie kansen om te scoren, maar die werden niet be nut. Zowel voor als na de rust ble ven de mogelijkheden om te doel punten volop aanwezig, doch het was M.V.V,, dat een kwartier voor tijd 0-1 liet aantekenen. Het enorme slotoffensief van Holten 3 bracht ln de stand geen verande ring. Holten 4 speelde tegen R.K.S.V. 2. In de eerste helft was Holten de be tere ploeg, wat in de 25ste minuut resulteerde in een 1-0 voorsprong, door een treffer van Henk v.d. Pluijm. Na de rust probeerde R.K.S.V. de bakens te verzetten, waarby Holten verdediging zwaar onder druk kwam. Maar vooral door het goede keepen van doel man Rietberg, bleef de 1-0 voor sprong gehandhaafd. De voor sprong werd twee minuten voor tijd zelfs nog vergroot door een tweede treffer van van de Pluym. Hierna was de strijd gestreden, en was een verdiende maar zwaar bevochten overwinning binnen gehaald. Wierden 5 - Holten 10 Holten 10 behaalde het derde ge lijkspel in successie. Koploper Wierden 5 moest één punt afstaan door de tomeloze inzet der rood zwarten. Tot 10 sec. voor tyd leek Holten zelfs te gaan winnen, maar het alles of niets offensief van de thuisclub bracht Wierden naast Holten. Doelpunten-makers ln de sportieve wedstrijd waren Henk Rensen en Jan Wegstapel. Holten 2 moest tegen kampioens kandidaat Wierden 6 een „ouder wetse" nederlaag incasseren. De Wierdenaren, die in een hogere klasse geen gek figuur zouden slaan, waren gedurende de hele wedstrijd heer en meester. In totaal vonden zy elf keer het Holtemet, waar Holten 2 twee doelpunten te genover kon stellen, gescoord door Mannes Vorkink en Henny Tuin man. GFC 6 - Holten 12 Holten 12 heeft tegen GFC 6 de juiste mentaliteit getoond. On danks de aanvallen van GFC scoorde Henk Nikkels by uitvallen 2 maal: (0-2) GFC kwam toen sterk terug en maakte voor rust nog ge lijk. Toen GFC na rust vlot op 3-2 kwam, beantwoordde Nico ten Veen dit met een prachtig doelpunt !3-3). Holten 12 speelde het laatste 1/2 uur met 10 man, omdat Oolbek kink geblesseerd raakte en geen re serves meer voorhanden waren. Dit weerhield hen echter niet met man en macht het gelyke spel knap en met succes te verdedigen. Van te voren werd al verwacht dat Het derde team van de badminton club „Holten" moest in deze weds trijd de ongeslagen toppositie ver dedigen, tegen een eveneens onge slagen Heino Helaas moest door een gebrek aan de „vorm van de dag" de eer gelaten worden aan de gasten, die met een 3-5 overwinning naar huis konden terugkeren In het dames enkel bleek al direct dat het zwaar zou worden Ans Jacobs Ook Marjan Müller wist niet verder te komen dan twee keer 8-11 Jan Jacobs kwam in het herendubbel tot drie sets, maar verloor op condi tie met 6-15,15-7 en 3-15 Harry Dul had ook drie sets nodig, maar wist hierdoor het eerste puntje te beha len. Ook hiei was snelheid, of liever gebrek aan snelheid bij de tegen stander doorslaggevend (7-15.15-9, 15-6) in het mixed dubbel Jan/Mar jan bleek na een goede eerste set (14-17) een gebrek aan inspiratie. Met 2-15 werd een duideiyke neder laag geleden. Ans en Harry wisten aan hun te genstanders duideiyk hun spel op te leggen, en door hun winst met 15-9 en 15-10 behield het derde de kans op een geiyk spel. Strydend voor een puntenverde ling werd het dames-dubbel ge speeld Helaas leden Ans en Marjan een 10-15, 8-15 nederlaag, hetgeen betekende dat aan de Helnose gas ten de wedstrijdoverwinning niet meer kon ontgaan. De heren- dubbel overwinning van Jan en Harry met 15-9 en 15-10 was mooi, maar alleen nog belangryk voor het setgemiddelde Door deze neder laag is er een einde gekomen aan de ongeslagen positie van het derde team. Om niet verder achterop te geraken zullen in de eerstkomende wedstryden tegen runner-up Witte Veder en Deventer 7 zeker 4 punten gehaaid moeten worden. Programma 8-11: BCH 1-NOP 4 8 11: BCH 2-Witte Veder 2. Belde wedstryden worden gespeeld in 't Mossink Aanvang 20.00 uur. Door de overwinning op Tubantia van zondag jongstleden heeft Hol ten haar positie op de ranglyst aan zienlijk verbeterd zoals hieronder bfijkt. De stand is thans: PH UD/W Avanti Losser Holten Tukkers Unisson Berghuizen Vogiao Tubantia Rood Zwart TVO Zondag: TV O-Tukkers. 6 1 1 13 16-5 6 1 1 13 13-9 5 - 3 10 18-11 8 4 13 8 4 13 8 3 2 3 8 3 2 3 8 2 3 3 8 3 14 8 2 2 4 8 2 2 4 8 0 0 8 9 10-7 9 14-12 8 10-10 9 00 u Senioren Quick 6 - Holten 2 a. 10.30 u., v. 9.00 Holten 3 - Wierden 2 a 10.00 u. Holten 4 - SDOL 2 a. 10.00 u. Holten 5 - Sportlust Vroomshoop 2 a 10.00 u. Holten 6 - N E O 6 a 10.30 u. La Première 5 - Holten 7 a 10.00 u., v. 9 00 u. Haarle 4 - Holten 8 a 10.00 u., v. 9.00 u. Holten 9 - Enter 7 a. 9.30 u. Nyverdal 4 - Holten 10 a 10.00 u., v. 13-13 Haarle 9 - Holten 11a 10.00 u., v. 7 14-13 7 12-17 6 12-13 6 14-18 0 4-24 Holten 12 - Omhoog 3 a. 11.00 u. Junioren Unisson-Losser, UD/w-Vogido, PH-Tubantia, Holten-Rood Zwart en Berghuizen-Avanti. Holten ontmoet zondag op Meer manskamp een bekende tegen stander nl. het Deldense Rood zwart In vroegere jaren altyd een moeiiyk te overwinnen tegenstan der Het zelfvertrouwen van de Hol- teyaren is echter de laatste weken duldeiyk gegroeid; of echter alle blessures tot het verleden zullen behoren valt ernstig te betwyfelen. Gert Oolbekkink zal zeker nog niet spelen. Nico en Anton Labobar is zeer twyfelachtig Doelman Oert Jan Wissink zal present zfin Das temeer reden om zondag door uw aanwezigheid onze ploeg te onder steunen. DETO A 1 - Holten A 1 a 2.30 u., v. 1 30 u. Holten A2- Excelsior A 4 a 12 30u, Holten B 1 - MW'29 B 1 a 2.30 u. R V.B1-HoltenB2a 2.30u.,v. 1.45 u. Holten C 1 - MW'29 C 1 a 2 30 u. Markvogels C 1 - Holten C 2 a 12.00 u v 11.30 u. Excelsior C 3 - Holten C 3 a 10.00 u., v. 9 15 u Holten C 4 - Enter V C 3 a 1 00 a Eventuele afmeldingen voor vrij dagavond 7.00 uur bij een van je leiders. Pupillen Hulz. Boys D 1 - Holten D 1 a. 10.00 u v. 9 15 u. HoltenD2-S V V N D23a ll.OOu. Holten D 3 - R V D 1 a 11 00 u. ExcelslorD5-HoltenD4a 10.00 u.. v. 9 30 u. Excelsior E 1 - Holten E 1 a 9 00 u.. v 8 30 u Holten E 2 - Twenthe E 3 a 10 00 u Twenthe E 4 - Holten E 3 a 10.00 u., v 9 15 u VESOS F 1 - Holten F 1 a. 9.15 u.. v. v 8 30 u. Holten F 2 - SVVN F 2 a 9 15 u.

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 11