In sensationele slotfase won Holten van Vogido André Tuitert winnaar van de Frits Paule cup Hockey- Holten speelt zondag uit tegen Tubantia Resultaten s.v. Holten Schaakclub Holten mag verder bekeren Mintonette scholen- mini-volleybaltoernooi Tussenstand klaverjas- competitie (Senioren) Uitslag schietwedstrijd „De Eendracht" SOS A-Holten A HOLTENS NIEUWSBLAD - 27 OKTOBER 1978 - PAG. 7 /ijf minuten na de normale speeltijd schoot midvoor iendry Bronsvoort zijn ploeg naar een 3-2 voorsprong, vaarna doelman Glandrup van Vogido laconiek de bal op ie middenstip legde en als „vliegende keeper" ging funge ren. In de hieriia volgende aanval van Vogido wist deze mgedekt gelaten keeper zowaar nog bijna de gelijkmaker le scoren, want zijn harde kopbal werd door collega doel man Wissink ternauwernood, vallend op de doellijn, ge stopt! Dat was het sensationele slot van een spannende wedstrijd, waarbij het technisch wat beter opererend Hol ten een zwaar bevochten zege uit het vuur sleepte. Na een aanvankelijk gelijk op gaande strijd, was het Holten dat na ruim een kwartier de score opende. Uit een afgeslagen aanval kwam midvoor Bronsoort in vrije positie in 't bezit van de bal en stormde op het doel van Vogido af. Hij probeerde keeper Glandrup te omspelen, maar speelde de bal daarbij te veel naar rechts. De Vo gido doelman haalde een domme streek uit, door Bronsvoort van de benen te lopen, waarop scheids rechter Florissen Uit Ede niets an ders kon beslissen dan een straf schop toe te kennen. Aanvoerder André Dekker schoot de bal keihard in de rechterhoek (1-0). Halverwege de tweede helft kwam Hondelink op de rechter flank vrij opzetten, doch zijn voor zet belandde precies in de handen van de Vogido-goallie. Even later kreeg Vogido een vrije trap le ne men. welke door links-back Busch zeer onnauwkeurig werd genomen en de attente Johan Huzen buitte de hem geboden vrije ruimte zeer goed uit, en passeerde beheerst de uitlopende keeper Glandrup. <2-0) Vogido besefte toen eigenlijk pas. dat zij hier wat tegenover moest stellen en het gelukte hen zowaar na twee minuten een tegendoel punt te fabriceren. Uit een ingooi op de rechterwang, zette rechtsbui ten Boelen met. een omhaal de bal ter hoogte van de penaltystip voor 't doel en de opkomende voorstop per Brongers gleed de bal in 't Hol ten doel (2-1) Nadat even later de steeds vrij op komende rechtsback Kuipers (wie speelde er bij Holten eigenlijk linksbuiten?) het doel op een haar tje na miste, kreeg Holten nog enige goede kansen, doch in enkele snel opgezette Holten aanvallen remde de traag spelende Honde link te veel af Het gladde veld deed echter ook veel afbreuk aan 't plaa- sen van de bal. die vaak rare caprio len maakte In 't begin van de tweede helft was Holten voortdurend in de aanval, waarbij vooral het sterke midden veldspel met aanvoerder Dekker als goed spelverdeler van door slaggevende betekenis was. Hier door kreeg vooral Bronsvoort enige goede scoringskansen, die echter met het. gewenste resultaat ople verden. Zeer onverwacht en op een ietwat gelukkige wijze scoorde Vogido na ruim een kwartier de gelijkmaker. De weer vrij opkomende rechts back Kuipers, loste een hard schot, dat stopper Warrink verkeerd op z'n ..slof kreeg waarna de bal on houdbaar in 't Holten doel ver dween (2-2) Holten had even wat moeite deze tegenslag te verwerken en Vogido rook haar kans Een hard schot van voorstopper Brongers werd door doelman Wissink vlak langs de toe stormende midvoor ter Braak ge slagen. Vak daarna speelde Kna pen zich op links keurig vrij en zijn voorzet werd door Bronsvoort am per over het doel gekopt. In het laatste kwartier werd de strijd bij zonder spannend en sensationeel! Uit een hoekschop van Dekker trachtte keeper Glandrup de bal te vangen, doch liet deze los, waar door Bronsvoort een kansje kreeg maar de bal werd door één der backs vanaf de doellijn wegge werkt. Bij deze schermutseling raakte de Vogido keeper gebless eerd en de behandeling van deze blessure duurde ruim vijf minuten. Holten trachtte de overwinning te forceren en gooide alles op de aan val. waardoor hachelijke situaties voor het Vogido doel ontstonden ook al omdat de scheidsrechter enige aanvechtbare beslissingen nam Eerst schoot Fred Hulleman tegen een back op en liepen daarna Dekker en Bronsvoort tegelijk op een voorzet vam Anton Labobar, waarbij deze mooie k^ns verloren ging Pal daarop kwam weer Bronsvoort alleen voor de keeper, die uitlopend het harde schot pa reerde. Toch was het midvoor Bronsvoort die de wedstrijd in 't. voordeel van Holten besliste, zoals in de aanhef reeds is vermeld Door deze zege is Holten opge klommen naar een gedeelde vijfde plaats op de ranglijst. De onder linge verschillen (op TVO na) zijn echter bijzonder klein en een neder laag kan de ploeg zo weer naar de onderste regionen verwijzen. De stand is als volgt: 3A PH 7-11. UD (w) 7-11. Avanti 7-10. De Tukkers 7-8. Holten 7-7. Losser 7-7. Vogido 7-7. Rood Zwart 7-6, Tubantia 7-6. Unisson 7-6. Berghui zen 7-5 TVO 7-0 Begunstigd door fraai herfstweer werd vorige week woensdag weer de jaarlijkse sportmiddag gehou den voor de junioren en pupillen der S.V. Holten, met als inzet de Frits Paule Cup. Aan dit festijn namen 89 junioren en pupillen deel, verdeeld in vijf verschillende leeftijdsgroepen. Elke deelnemer moest vijf onderdelen afwerken, n.l. doelschieten, hardlopen, ver springen, hindernisbaan en een duurloop. Alvorens de prijswinnaars bekend werden gemaakt, werd de traditio nele voetbalwedstrijd gespeeld tussen de leiders en een vertegen woordigend team van de Holten- jeugd. welke onder leiding stond van de heer H Pieters. Deze strijd eindigde onbeslist (2-2). Nadat de rekenkamer met het cij- ferwerk gereed was. werden de prijzen van de diverse groepen be kend gemaakt door de voorzitter van de jeugdcommissie. De uitrei king van de bekers en plaquette ge schiedde door de heer Paule Als algemeen winnaar kwam uit de bus André Tuitert. die geheel ver baasd de prachtige cup in ontvan gst mocht nemen en één jaar in zijn bezit mag houden. De uitslagen in de diverse groepen waren: 7-8-jarigen: 1. B Broekmaat. 2 H. Ulfman. 3. T Oosterkamp 9-10-jarigen: 1 A Tuitert. 2. M. Scheperman. 3. H Mulder. 11-12-jarigen: 1. A. Baltus, 2. E. Brouwer, 3. H. Kieftenbelt. 13-14-jarigen: 1 W. Stevens, 2. G. J. Scheperman. 3. H. Haverslag. 15 jaar en ouder: 1. J B. Wissink, 2. K J. Honig. 3 H. Deyk. In 't Mossink organiseerde Minto nette zaterdag 21 oktober een Scholenmini-volleybaltoernooi Kampioen by de meisjes werd de Haarschool en bij de jongens de Kolschool Het was jammer, dat de jongens alleen m een poule zaten (enkele jongensteams, die wel inge schreven waren, waren niet aanwe zig). Elke ploeg speelde 7 wedstrij den van 15 minuten Voor elke ge wonnen wedstrijd kon men 2 pun ten behalen De jongens en meisjes, die geen lid of pas lid waren van Mintonette, mochten de bal van gen met 2 handen, terwijl de gerou tineerde spelersisters) de bal on derhands (op de onderarmen) moesten vangen Het werd een spannende strijd tussen de Haar- schoolmeisjes en de Kolschool- meisJes(B) Na de eerste 4 wedstrij den hadden ze evenveel punten Toen er in de vijfde tegen elkaar gespeeld moest worden, bleken de Haarschoolmeisjes sterker te zijn. Er zaten dan ook 3 geroutineerde Mintonette-speelsters met weds trijdervaring in het kampioens team. Kolschool A en B bleken praktisch even sterk. Het setgemiddelde be sliste, dat ploeg B iets beter was De meisjes hadden eerst wat moeite met het doordraaien, maar al gauw kregen ze dit onder de knie, evenals het serveren. Bij het opvangen wa ren ze erg attent. De meisjes van Schakel B en de Dorpsschool maakten er een spannende strijd vanen behaalden evenveel punten. De Schakel won de onderlinge wedstrijd. De Dorpsschool meisjes zagen kans van de Kolschool jon gens te winnen De Schakelmeisjes lukte het niet om wedstrijdpunten binnken te halen. Dat ze erg hun best deden blijkt uit het geringe Puntenverschil (12-14, 10-11). Het Kompas had een gemengd team van Jongens en meisjes (aangevuld met Haarschooljongen) Ze wisten, door van de Jongens te winnen. 2 punten binnen te halen. De jongens van de Kolschool (3 jongens) waren In dezelfde poule als de meisjes in gedeeld en wonnen 4 van de 7 weds trijden. De Jongens en meisjes wa ren allen erg enthousiast, evenals de leden van Mintonette, die weer een steentje bijdroegen. Wachten op de uitslag hoeide niet, want Arte Langendoen had alles weer keurig voor elkaar en reikte de kam pioensstandaards uit aan de meis jes van de Haarschool en jongens van de Kolschool. Ieder kreeg een minivol ley balsticker Hopelijk hebben de jongens volgend jaar ook jongens als tegenstander. Resultaten Jongens: 1 Kolschool: 8 pnt. Meisjes: 1 Haarschool 12 pnt,. 2 Kolschool B 10 pnt (85-62). 3 Kol school A 10 pnt (65-56), 4 Schakel B 6 pnt (70-67); 5 Dorpsschool 6 pnt. (57-97); 6 Kompas (mixed) 2 pnt. Heren 1 Mintonette-Holyoke 1 0-3 Zaterdagmiddag 14 oktober moes ten heren 1 naar Enter om daar te gen Holyoke 1 aan te treden Ieder een was er op gebrand deze weds trijd te winnen, aangezien het saldo in de competitie nog steeds nihil was In het begin van de eerste set leek het erop dat dit saldo wel wat verbeterd kon worden. Er werd by vlagen goed gespeeld en de beide teams gingen mooi gelijk op Toch werd deze set verloren doordat er nogal wat foute passes werden af gegeven (15-5). De rest van de wedstrijd gaf het- zelfde beeld als de eerste set Het bleek ook nu weer dat Mintonette nogal wat routine mist en dat er verdedigend vaak veel feller ge speeld moet worden. De volgende wedstrijd zal heren 1 toch een keer puntjes moeten pakken om zich in de tweede klasse te kunnen hand haven Deze wedstrijd wordt vrij dagavond 27 oktober gespeeld te gen Tornado Dames 3-Flash 7 3-0 Deze wedstrijd werd vrijdagavond 20 oktober gespeeld In de eerste set ging de strijd aanvankelyk vry- wel gelijk op Na het moeilijke be gin wist het team van dames 3 ech ter uit te lopen door aanvallend te spelen en werd deze set met 15-9 gewonnen Enthousiast door de gewonnen eerste set begon men aan de tweede set. Er werd goed gespeeld en door het blijvende aanvalsspel van da mes 3 werd de set gewonnen met 15-5 De derde set verliep moeilij ker. Nadat de Mintonette dames eerst een voorsprong hadden op gebouwd kwamen de Flash dames terug, niet van plan de punten aan hun neus voorbij te laten gaan. Dit was voor de coach de aanleiding om een time-out aan te vragen Dit hielp en de dames konden deze set dan ook winnen met 15-7 Een leuke en goede wedstrijd! HOLTEN 2 heeft onder slechte weersomstandigheden een ver diende 1-2 zege behaald op het Ootmarsumse KOSC 3. Holten dat ietwat behoudend van start ging. bemerkte spoedig dat er winstmo gelijkheden aanwezig waren De terreinomstandigheden waren voor goed veldpel echter abomin abel Desondanks scoorde Gert Bannink uit een hoekschop van Jan Harbers met het hoofd 0-1. Na de thee maakte KOSC gelijk toen een ingeschoten bal door Jan Udink van richting werd veranderd en doelman Dinant Pasop op het gladde veld moest grabbelen (1-1). Holten bleef echter aandringen op een positief resultaat. Het was Klaas Broersma die tenslótte de genadestoot plaatste door een keu rig teruggelegde bal van Jan Bak ker hoog in de touwen te knallen «12. HOLTEN 3 heeft zondag haar meerdere moeten erkennen in Rietvogels 3 Het spel van de Hol tenaren was goed verzorgd, doch deze morgen waren er bijzondere factoren aanwezig, die een normaal wedstrijdverloop in de weg ston den Rietvogels scoorde voor rust een keer Dat dit met de hand ge beurde. werd oogluikend toege staan Na de rust was er van een voetbalwedstrijd geen sprake meer. Vreemde beslissingen van de fluitist volgden elkaar op. Rietvo- gels scoorde nog een keer. waarmee de eindstand op 2-0 werd bepaald. HOLTEN 5 speelde thuis tegen NEO 8 uit Borne een solide partij al wist het uiteindelijk niet verder dan een 1-1 gelijkspel te komen Na 15 minuten wist Wim Reylink de score te openen. 1-0. Legio kansen op een hogere score werden zowel voor als na de rust om zeep gehol pen. Toen in de slotfase NEO een gelijkspel zag zitten, kwamen de rood-zwarten warempel nog onder druk. Uit een toegekende straf schop wisten de Bornenaren tens lotte hun fel begeerde punt te pak ken HOLTEN 11 speelde een goede wedstrijd tegen het sterke Omhoog 6 In de eerste helft werd aan beide zijden niet gescoord Na de rust. wa ren de Wierdenaren de overheer sende ploeg, wat ze in een tweetal doelpunten tot uitdrukking brach ten. HOLTEN 12 had zondag een zware tegenstander in De Zweef 8. Het duurde vrij lang voor De Zweef kon scoren, wat op zich al een ver dienste was voor Holten 12. De rust ging met een 0-3 achterstand in In de tweede helft trof De Zweef nog twee keer de roos, alvorens Ool- bekkink uit een vrije trap de eer redddende treffer liet aantekenen. Op een der byvelden van het sta dion „Veldwyk" te Hengelo (O), speelt Holten zondag haar achtste competitiewedstrijd tegen het rood witte Tubantia Deze club heeft het vorig seizoen een beslis- singswedstryd moeten spelen met Vosta om het kampioenschap van de derde klasse A, zodat Holten ze ker geen gemakkelijke tegenstan der zal ontmoeten. Gezien echter de overwinningen in de laatste thuiswedstrijden hebben wij goede hoop, dat de Rood-Zwarten de Tu- bantianen een of meer puntjes zul len ontfutselen. De Hengelose club heeft een puntje minder dan Holten en beide behoren dan ook tot de grote middenmoot in deze klasse Bij een zege behoort Holten tot de kopgroep, ook gezien het pro gramma van de boven Holten staande verenigingen, want er ko men interessante ontmoetingen op voor, zoals Tukkers-UD, Vogido- PH en Losser-Avanti. By vol doende deelname zal er weer een supportersbus naar Hengelo lopen, welke vertrekt om kwart over een vanaf ..Meermanskamp'' Voor die supporters die op eigen gelegen heid naar het stadion rijden wordt medegedeeld, dat het terrein naast het stadion ligt, waar ook parkeer ruimte aanwezig is. Men kan het beste de stad door rijden richting Enschede Nadat men onder het viaduct (op de Enschedesestraat) is doorgereden, moet men bij de stop lichten rechts af, over het spoor (baanvak Hengelo-Enschede) het tweede weggetje links Het uit de tweede klasse van de K.N S B gedegradeerde Oldenzaal maakte al in de tweede ronde van de promotieklasse duidelijk dat het serieuze plannen heeft om slechts tijdelijk op regionaal niveau te schaken De Oldenzalers wonnen de thuiswedstrijd tegen kampioen Hengelo met overmacht: 7-3. Het was de eerste nederlaag van Hen gelo sinds 17 februari 1977; dertien wedstrijden bleven de Hengeloèrs ongeslagen! Dat de compeitie wel eens een bij zonder spannend verloop kon krij gen bewees debutant Almelo 2 dat zeer waarschijnlijk het toch al ster ker geschatte Hardenberg gaat verslaan, de stand is voorlopig 5-4 in het voordeel van Almelo 2. maai' de waarschijnlijke uitslag zal 5 1/2 4 1/2 zijn. Favorita kwam ook in de tweede wedstrijd niet tot een overwinning: de lastige uitwedstrijd tegen ES- GOO 2 werd een gelijkspel (5-5) Door deze resultaten is alleen Ol denzaal nog zonder puntenverlies en hebben de concurrenten al twee punten achterstand opgelopen. De stand (deels gebaseerd op prog nose): 1 Oldenzaal, 2 gespeeld. 4 punten, 14 1/2 bordpunten 2 Favo rita 2-2 (10) 3. Hengelo 2-2 (10) 4 Hardenberg 2-2 (9 1/2) 5. Almelo 2 2-2 (8) 6. ESGOO 2 2-1 (8) Uitslagen derde klasse A, eerste ronde: Eibergen-Weerselo 6-2, ES GOO 4-ESGOO 5 3-5, Almelo 5-Haaksbergen 2 4-4, Favorita 3-Favorita 4 5-3 Uitslagen derde klasse B. eerste ronde: E.NO 2-Holten 2 5-3. Bathmen-Rijssen 2 5 1/2-2 1/2. Het Zwarte Paard 2 - Dalfsen 2 1/2-5 1/2, Hardenberg 2 - Hardenberg 3 5 1/2- 2 1/2. De voorronde van de S B O-Cup le verde enige verrassingen op Het een klasse hoger spelende Haaks bergen verloor de (uit)wedstrijd te gen Vriezenveen met 2 1/2-1 1/2 en werd dus uitgeschakeld Hetzelfde gold voor EN O dat in en tegen Vroomshoop een 3-1 nederlaag te slikken kreeg. Ook Borne, dat overigens zeer verzwakt aantrad, kon het tegen Ryssen dat een klasse lager uitkomt, met bolwer ken: 2 1/2-11/2 voor de thuisclub. Holten wist de thuiswedstrijd te gen het als sterker gekwalifi ceerde Boekelo niet 2 1/2-1 1/2 te winnen en mag dus verder beke ren, evenals Drienerlo dat in Goor de gelijknamige vereniging met 1 1/2 - 2 1/2 versloeg. Luchtgeweer groep A: 1 H. Paal man 173 p.; 2 G. Koopman 165 p., 3 G J. Schuppert 157 p.; 4 G.A. Ha verslag 148 p. Groep B: 1 E.J. Grootentraast 162 p.; 2 G Jansen 156 p 3 D. Jansen 146 p.; 4 A. Paalman 133 p. Groep C: 1 G.J. Sluiter 116 p. (1x10); 2 H.J Bekkernens 116 p.; 3 G.J.H. van Aefst 108 p. Luchtpistool Groep A: 1 A.J. Bie leman 162 p.; 2 H. Paalman 159 p.; 3 G.J. Sluiter 127 p. V.l.n.r.: Frits Paule, cup winnaar Andre Tuitert en Freek ter Hoeven, voorzit ter Jeugdcommissie S.V. Holten. In de uitwedstrijd tegen SOS in Hellendoorn hebben de A-junioren het er in de eerste helft lelijk bij la ten zitten en was er in die eerste helft net zo gewerkt als in de tweede, dan waren beide punten meegekomen naar Holten. Reeds in de vierde minuut nam SOS de leiding toen een zeer traag uit de startblokken vertrekkend Holten bleef toekijken, hoe een SOS-speler vanaf het middenveld komend, vrti voor doelman Deyk verscheen en deze met een hard schot het nakij ken gaf (1-0). Een aangeslagen Hol ten kon niet goed In haar spel ko men en toen bovendien rechtsbui ten Heyda, naar het aanvankelijk liet aanzien met een neusbreuk het veld moest verlaten en naar 't zie kenhuis moest, liep het in de Holten-gelederen helemaal niet meer. Achteraf viel de blessure van Hans gelukkig mee. Er werd geen breuk geconstateerd. Na de thee werkte het team veel harder en werd SOS in de verdediging ge drongen. Zij verdedigden haar voorsprong zeer hardnekkig en pas tien minuten voor tyd slaagde de slow-starter Herman Deyk er in de gelijkmaker beheerst te scoren (1-1). Holten mocht aan de zege ruiken, maar slaagde er niet in de toch wel verdiende treffer te ma ken, hoewel Bart er zeer dicht bij was. De komende wedstrijden te gen SWN (thuis) en DETO (uit) zal er vanaf het begin tot het eind ge knokt moeten worden om mee te blijven draaien in de kopgroep! 1. R. Mulder 1690; 2 J Bruinsma 1677; 3. G H. Efftink 1645; 4. H. Nij- karr.p 1595; 5 J Wieldraaijer 1577; 6. J J. van Langen 1562; 7. F. Vos- kes 1561; 8. L. Olthof 1555; 9. J. W. van Langen 1550; 10. B. IJspeert 1548; 11. Pasman 1533; 12. G J van Aefst 1491; 13. H. Kappert 1491; 14. A. Aanstoot 1485; 15. K. ten Veen 1484; 16. J. Spenkelink 1482, 17. M. Bruggeman 1478, 18. H. J. van Lan gen 1472, 19. G. Schöppers. 1441, 20. mevr. Van Darn 1400; 21. H. Theyn 1385; 22. mevr. Wessels 1369; 23. F. Klein Horstman 1317. Zaterdag 21 oktober was het een dag met de allerjongsten van de H.C. Holten. Het begon allemaal om 10.00 uur. Er werden groepjes gevormd en ieder groepje had de opdracht een aantal behendig heidsoefeningen te doen in het ka der van de „Testdag" Deze oefe ningen bestonden uit; Stoppen, dribbel en schot, verpushen. ver slaan, doelpushen, sprint, gericht slaan, slalom en als laatste een par tijtje hockey. Dit alles onder leiding van een groot aantal enthousiaste ouders, leden en niet te vergeten de actieve jeugdcommissie die daar hun vrije tyd voor geven! Aan de reacties van de kinderen te horen werd ze dit in grote dank afgeno men, want er was nog „nooit" zo'n leuke hockey-dag geweest! Er wordt reeds uitgekeken naar de volgende „Testdag". Zondag 22 ok tober ging dames 1 naar Kampen „de koploper uit de poule". De Kamper dames waren zeer sterk en kwamen al snel op een voorsprong van 2-0. De dames van de H.C Hol ten benutten 1 x voor rust een strafcorner, die door van Iddekinge prachtig werd ingeslagen. De 2e helft begon met een 4-1 achters tand. deze stand kwam voort uit o a. twee strafballen, die goed be nut werden. Kampen scoorde nog 2x en H.C. Holten herhaalde de strafcornertruck nogmaals van Id dekinge als „goalgetter". Ein dstand 6-2 De veteranen speelden op eigen terrein tegen Nijverdal. Uitslag 2-4. Ze overtroffen zich zelf door al na enkele minuten te scoren. Die su persnelle klap kwam van de stick van B. Heddendorp. Dit alles ech ter bleek te mooi, te snel. en vrij snel werd het uiteraard niet genoeg en ging door tot 1-3. Zo ging de rust in. Voorzien van bouillon gingen beide ploegen de wei weer in en al vrij vlug kon Nijverdal weer door breken 1-4. Er volgen nog een paar maal spanning en sensatie, maar tot echte doelpunten kwam het niet meer. Vlak voor tijd kreeg de H.C. Holten een strafpush toege kend die door „strafpush" specia list der Veteranen C. Sandmann ingepushed werd. Na de wedstrijd was het een zeer gezellig samen zijn van veteranen onder elkaar. Heren 1 werd buitengaats opge wacht door een zeer sterk en gemo tiveerd Lochem. Het begon alle maal nogal rommelig en onwennig (misschien gewend geraakt aan de eigen velden in het Sportdal?). Na 15 minuten kwam Lochem op 1-0, doordat de Holtenaren duidelijk te veel misten. Het bleef rommelen en homogeniteit in het elftal was plot seling zoek. Er werd totaal niet in de breedte gespeeld, waardoor Lo chem de zaak goed konden (aan de stick) houden. Er werd door Holten te veel naar voren „gemept", zon der goed te kijken wie er op dat moment vrij stond. De rust ging in met 1-0. De korte pauze hielp heren 1 niet om zich te herstellen en na 20 min. (in de 2e helft) de stand kwam Lochem op 2-0. Lochem rook de overwinning en voqht hard om de twee punten in de wacht te slepen. In de laatste 10 minuten kreeg Lo chem een strafpush tegen door herhaaldelijk te vroeg uitlopen bij de strafcorners. Deze werd benut door de strafpusher van heren 1 van Loenen (2-1). Terugkijkend kon vastgesteld worden dat heren 1 van de H.C. Holten een verdiende nederlaag ge leden hadden. Overigens gaven ze wel hun volle inzet, maar het goede kwam er jammer genoeg niet hele maal uit. Heren 2 liet zich in Ens chede verslaan door E.H.V. 3-0. Wedstrijdprogramma: 28 oktober. meisjes D - Nijverdal 12.00 u. Al melo - Meisjes B 11.30 u. meisjes mini's - thuis 10.00 u. Training 28 okt. jongens D 9.15-10,00 u. jongens B 10.00-10.45 u. meisjes B 10.45-11.30, dames 1 11.30-12.15 u. heren 15.00 u. Jon gens B - Almelo 13.30 u. Goor-jon gens D 14.15 u. Hardenberg - Jon gens Mini's 10.15 u. 29 oktober: Goor - Dames 112.30 u. Wijchen- Heren 114.30 u. Hengelo- Heren 214.00 u. Veteranen - Zwolle 11.00 u.

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 7