Coca-Cola schenkt 110 voetbalfilms aan KNVB lard werkend Holten behaalde /erdiende zege op Unisson lesultaten SV Holten Conditie training Tennisclub Holten Resultaten SV Holten Programma SV Holten BCH trof sterke tegenstanders olten ontmoet Vogedo op leermanskamp Holten a- Hulzense Boys a Senioren) Uitslag schietwedstrijd De Eendracht Nacht om Holten „de mist in" (JEUGD) HOLTENS NIEUWSBLAD - 20 OKTOBER 1978 - PAG. 9 e thuiswedstrijd tegen het be- rekende Unisson uit Boekelo eeft Holten de eerste winst op ei- en terrein opgeleverd in deze ompetitie, en waren van de vele ansen er enkele meer benut, dan ad de zege aanmerkelijk hoger unnen zijn dan de nu wat mager itgevallen 2-1 overwinning. Bo- endien keepte doelman-aan- oerder Henk van Raalte weer een ter goede partij en h|j heeft dan Dk verschillende fantastische •ddingen verricht. et eerste kwartier was geheel voor olten, maar de gladheid van het ïld speelde nog wel eens parten. 0 gleed Fred Hulleman weg, na in mooie pass van Hondelink en reelde Bronsvoort na een laco- eke boogbal van Dekker de bal te ►r voor zich uit en kon Van Raalte grijpen. Een minuut later kopte ondelink een voorzet van Huzen rer het doel en miste Bronsvoort U daarop een voorzet van Honde- ïk. In de vijf en twintigste minuut •eeg Holten een tegenslag te ver erken toen voor-stopper-aan- >erder Gert Oolbekkink met een senblessure moest uitvallen. Zijn aats werd ingenomen door Henk arrink, waarmee trainer Butteel m groot risico op zich nam, omdat ïze speler 's morgens een volle- ige wedstrijd had gespeeld. Heeft olten geen frisse wisselspelers eer? Gelukkig voor het team en olten's grote aanhang had deze •rvanging geen nadelige gevol- ïn, want stopper Warrink speelde M>rtreffeli)k. De mooiste kans in 1 eerste helft kreeg midvoor ronsvoort, toen een schot van de goed spelende Hulleman afketste op een tegenstander en Bronsvoort de wegspringende bal in vrije posi tie ontving. Zijn inzet werd evenwel door Van Raalte met een katach tige sprong gekeerd. Vlak voor de rust kreeg Holten na mooi voorbereidend werk van André Dekker nog een goede gele genheid om de score te openen, doch zowel Knapen als Hondelink schoten achtereenvolgens tegen één der backs van Unisson op, zo dat de ruststand 0-0 bleef, doch Holten, gezien het vertoonde spel en 't overwicht een kleine voor sprong wel had verdiend. Vanaf de aftrap in de tweede helft nam Holten eigenlijk onverwacht de leiding toen stopper Ten Kate zich volledig verkeek op een hoge inzet in de doelmond en de bal over zich heen zag stuiteren, waardoor Hendry Bronsvoort een prachtige kans kreeg, welke hij feilloos be nutte (1-0). Twee minuten later schoot midvoor v. d. Meulen tegen een Holten-speler op en de afgeket ste bal werd door linksbuiten de Vries goed ingeschoten, maar doelman Wissink's reactie was sub liem en hij werkte de bal tot hoek schop. De kansen bleven voor Hol ten in ruime mate aanwezig, doch de combinaties verliepen niet altijd even nauwkeurig, waardoor de af werking te wensen overliet. Ca. tien minuten voor het einde werd de score eindelijk verhoogd, toen uit een strakke zuivere voorzet van Hulleman de bal door Bronsvoort beheerst in het doel werd gescho ten (2-0). Een zeer verdiende voor sprong. Twee minuten later werd Mtor 2 werd afgelopen zondag in oor met 0-2 afgetroefd door Hol- n 3. Met een grote dosis inzet erd Hector 2 de gehele wedstrijd ider druk gezet Johan Veneklaas »nutte voor rust één van de doel- Ipe scoringskansen (0-1). Direct i de thee wenste Holten 3 de strijd tel in haar voordeel te beslissen, it lukte wonderwel door een asse doelpunt van Jan Aanstoot 2. Doelman Gerrit Soer had een nippermorgen", die hy te danken ld aan een sublieme verdediging, alten 4 had een lastige morgen gen medekoploper Omhoog 2. In eerste helft speelde de wedstrijd Bh grotendeels op het midden- ïld af. Ruststand 0-0. Na de rust 'obeerden beide ploegen een >orsprong te forceren, wat Om- x>g met het nodige geluk voor el- lar kreeg. olten 4 ging na dit doelpunt mas- lal in de aanval. Er werd gedu nde het laatste kwartier kon- ant op het Omhoog-doel gebeukt et was tenslotte Jan Witten, die t een doorzet van Arte Jansen, in allerlaatste minuut met een ipbal 1-1 scoorde. Dit betekende n dikverdiend gelijkspel, wat et de juiste mentale instelling in de gehele ploeg werd behaald, riten 6 heeft in een gelijkop- ande strijd in Almelo tegen Her- les 3 het eerste puntje binnenge- ald. Al naar gelang de mist dun- r werd ging Holten 6 beter spe- i, doch moest 10 minuten voor it Heracles een 1-0 voorsprong «taan. Holten 6 knokte terug en t was Dirk Kolk, die na een half r spelen in de tweede helft het diende tegendoelpunt scoorde. Iten 10 speelde de beste wed- Jd tot nu toe in dit seizoen. Met ne Henk Rensen (Schutte) was *n bloedvorm. Hij scoorde een üe hattrick, één doelppunt werd ikeurd, en hy was het voorbeeld een tomeloze inzet. Jammer, na deze 2-0 voorsprong on to goed keeperswerk van Henk Beek, de Hellendoomers in de Kie helft nog op gelijke hoogte den komen. Eindstand 2-2. ten 11 speelde zondag tegen O.L. 6 uit Luttenberg. Henk cent en Dick Bergens zorgden l voor een 2-0 voorsprong, alvo- s 8.D.O.L. tegenscoorde. Nog r het verstrijken van de eerste rood zwarten spelen a.s. zondag tweede achtereenvolgende liswedstrijd op Meermanskamp ontmoeten dan één van de vele schedese clubs, t.w. Vogldo, die menteel een vijfde plaats op de igltjst inneemt. Het is voor Hol- i een volkomen onbekende te- ïatander, die reeds enige jaren in derde klasse speelt en zeker een [enstander die men niet moet derschatten. In de Holten gele ren kampt men met enige ge- isseerde spelers en zeker is wel. dat zowel Fred Hulleman als Oert Oolbekkink niet van de party zul len zyn, terwijl de blessure van Andre Dekker hopelijk tijdig her steld zal zijn. In ieder geval ver wachten wi), dat evenals j l uuiwlil tegen Unisson weer vele supporters acte de précense zullen geven en dat een hard werkend Holten er in zal slagen de wedstrijd tot een goed einde te brengen. De supportersve reniging zal, zoals gewoonlijk, weer voor een prachtige verloting zorg dragen. de geblesseerde Huzen vervangen door nieuweling Broks op het mo ment dat Unisson op de rechter flank een vrije schop mocht nemen. De voorzet werd door de inko mende halfspeler Benno Ooster broek keihard ingekopt, onhoud baar voor keeper Wissink (2-1). Het werd toen nog wel even „knij pen" voor Holten, want Unisson zette alles op de aanval, maar de achterhoede van de Rood-Zwarten gaf geen krimp en in blessuretijd kreeg Bronsvoort nog een mooie gelegenheid de score te verhogen, doch hij schoot twee keer tegen de goed reagerende keeper van Raalte op. Een verdiende zege voor Holten was daarmede een feit en indien de blessures niet al te ingrijpend zijn, moeten er meerdere overwinnin gen volgen. helft scoorde GIJs Rensen 3-1. De Lutterbergers trokken na de thee massaal ten aanval, wat spoedig een 3-3 stand opleverde. Holten 11 kwam echter terug en door middel van de „Beusebergers Erik Aan stoot en Mannus Vorklnk sloot men de partij met 5-3 winnend af. Holten 12 was zondag de Jolly jo ker" van de S.V. Holten. Tegen P.H.14 uit Almelo werd een 9-5 ne derlaag geleden, nadat men een 1-4 voorsprong had opgebouwd. Na die 1-4 voorsprong kwam P.H. voor rust tot 4-4. Na de thee bleef Holten 12 doormodderen en P.H. kwam op 5-4. Holten 12 kwam nog één keer terug, waarin P.H. door een betere kondltie en- balbehandeling vlot naar een 9-5 eindstand snelde. Een nederlaag, gedeelteijk onverklaar baar, die niet nodig geweest was. UJCHTGEWEER Groep A: 1 H. Paalman 162 p.; 2 G.J. Schuppert 161 p.; 3 H.J. Nek kers 155 p. Groep B: 1D.J NijendUk 154 p.2 D. Jansen 144 p. (1x10); 3 E.J Groot- entraast 14; 4 G. Jansen 141 p.; 5 D W. Geels 135p; 6 A. Paalman 126 P- N Groep C: 1 A.J Bieleman 149 p.; 2 G.J. van Aefst 115 p. De A Junioren hebben in een „mis tige" wedstrijd een 3-1 zege behaald op het bezoekende Hulzense Boys. Van een normale wedstrijd kan echter nauwelijks worden gespro ken, omdat vele spelsituaties niet duidelijk zichtbaar waren. Voor rust scoorde Holten twee keer door doelpunten van Bart Lefèbre en Herman Deyk, terwijl Hulzen een dekkingsfoutje in het verdedi gingscentrum goed uitbuitte en doelman Deyk onhoudbaar pas seerde. Na de thee bleef Holten ook veelal sterker, doch de uitvallen van Hul zense Boys waren niet van gevaar ontbloot. Het was echter Dick Kappert die aan alle onzekerheid een einde maakte en de stand met een hard schot op 3-1 bracht. Door deze overwinning staat de ploeg op een mooie derde plaats, met als voornaamste concurrenten Deto en Enter. De strijd van a.s. zaterdag tegen SOS uit Hellendoorn mag echter zeker niet te licht worden opgevat! hichtpistool: Groep A: 1H. Paalman 172 p.; 2 H.J. Nekkers 169 p. Groep B: 1 A.J Bieleman 135 p.; 2 D.J Nyendyk 125 p.; 3 G.J. 81uiter 123 p.; 4 D.W. Geels 116 p. De puzzelnachtrit die in de nacht van zaterdag op zondag in de ge meente Holten zou worden verre den, is niet doorgegaan. Het bestuur van de MAC De Hol- terberg heeft de rit in verband met de dichte mist afgelast. Men hoopt de rit nu over enige weken te verrij den. Onder leiding van Cor van Weert bestaat weer de mogelijkheid vanaf 7 november a.s. uw conditie op peil te houden of zelfs op te voeren. In 15 conditietrainingen voor dames van 19.30-20.30 uur en voor heren van 20.30 tot 21.30 uur in de gymnas tiekzaal aan de Lageweg zal de tennistrainer uw vastgeroeste spie ren, aankomend buikje en andere „ongerechtigheden" via een doel gerichte oefenstof te lijf gaan. De kosten van deze training bedragen f 60.-. Opgave bij Cor van Weert tel. 05486-1 38 99. Senioren Kosc 3 - Holten 2:10.00 u. Vertrek: 8.45 u.Rietvogels 3 - Holten 311.00 u. Vertrek 10.00 u.; Holten 4 - vry.; Holten 5 - N E.O 8:10.00 u Holten 6 - De Zweef 7 10.00 u.; Luctor 5 - Holten 7: 11.00 u. Vertrek 10.00 u.; S.O.S. 4 - Holten 8:10 00u.;GFC5- Holten 9 10.00 u. Vertrek 9.00 u.; Holten 10 - Haarle 10. 10.30 uur; Omhoog 6 - Holten 11: 10 00 uur. Vertrek 9.00 uur; Holten 12 - De Zweef 8: 10.30 u. Junioren SOS Al - Holten Al - 3.00 uur. ver trek 2.00 u.;Holten A2 - Excelsior A3 - 3.00 uur.; Holten BI - Rietvo gels BI - 2.30 uur; Hector B2 - Hol ten B2 -1.30 uur. vertrek 12.45 uur; Holten Cl - Deto Cl - 2.30 uur.; Hol ten C2 - SOS Cl - 1.00 uur; Holten C3 - Enter C2 - 1.00 uur.; Den Ham C3 - Holten C4 - 1.30 uur vertrek 12.30 uur. Eventuele afmeldingen voor vrij dagavond 7.00 uur bij een van de leiders. Pupillen Holten Dl - Excelsior Dl - 10 uur.; Hector D3 - Holten D2 -10 uur. ver trek 9.15 uur.; Den Ham D2 - Holten D3 -11 uur. Vertrek 10 uur.; Holten D4 - S.V.V.N. D4 -11 uur., Markvo gels El - Holten El -10uur. Vertrek 9 30 uur.; Holten E2 - P.H. E10 - 10 uur.; S.O.8. E2 - Holten E3 -10 uur. Vertrek 9.15 uur.; Haarle F1 - Hol ten F1 - 9.15 uur. Vertrek 8.30 uur.; Hulz. Boys F2 - Holten F2 - 9.15 uur. Vertrek 8.15 uur. Hulzense Bpys A2 - Holten A2 De verwachting dat dit een makkie zou zyn, bleek in zyn geheel niet juist. De strijd ging in de eerste helft vry gelijk op met kansen aan weerszyden. Gescoord werd er ech ter niet. Na rust werd er met inzet gespeeld. Dit resulteerde in de 20e minuut in een prachtig doelpunt van Hoek. Hierna speelde Holten de wedstryd rustig uit. Zaterdag zal er anders aangepakt moeten wor den tegen concurrent Excelsior. Voorwaarts BI Holten BI Een wedstryd die voor Holten BI letteriyk en figuuriyk de mist in ging. Beide punten moesten achter gelaten worden. Vanaf de zyiyn was de wedstryd nauweiyks te volgen. By een corner in de tweede helft werd de mandekking niet goed toegepast en Voorwaarts scoorde de enige treffer in deze wedstryd. Volgende keren moet er feller ge speeld worden, wil men tot over winningen komen. SD01 Cl - Holten Cl Een snelle treffer van Holten deed het voorkomen, dat Holten hier recht op een overwinning af zou gaan. Reeds in de tweede minuut kwam Holten dus op voorsprong door een vrye trap van Stevens, die van Stevens, die van ongeveer 30 meter op doel knalde. De wat later zou biyken goede doelman zag de bal te laat. Deze verdween in de bo venhoek. Luttenberg gaf goed par ty en wist de te ver voor zyn doel staande Hulleman met een lob te verschalken. Door de zeer dichte mist was van het spel zelf weinig of niets te zien Scheidsrechter Noltus moest dan ook hard hollen om de doelen In de gaten te houden. In de laatste minuut van de wedstryd wist Luttenberg zich nog eenmaal voor de mist een weg te banen en de Hulleman voor de tweede maal te passeren. Buiten de keeper en de maker van het doelpunt om heeft dit niemand gezien. Holten C4 - Enter C3 Een flkse derby in zeer dichte mist zyn de punten eeriyk verdeeld. De toeschouwers zagen dus niet veel van het spel. In de vyfde minuut was het Hanenberg die een kans de mist in zag gaan toen ten Veen bui tenspel stond. Aan beide zyden wa ren kansen maar echte afmakers waren er niet In de twintigste mi nuut waren het de gasten die by een gevaariyke aanval toch scoorden. Het was een schot van ongeveer 15 meter door doelman Braunius ver keerd werd beoordeeld en de bal in het doel verdween. Holten zette er een aantal knappe aanvallen tege nover maar de afronder was er niet. De thee was nog maar net op of Holten zette het Enter doel onder grote druk. Het was Traanman die de geiykmaker op zyn naam bracht. Holten rook de zege en En ter was in staat de zaak dicht te houden. Ook Nyenhuis kon er op links geen overwinning uithalen. Het bleef dus 1-1. Een goed resul taat. Haarle Dl - Holten Dl Holten ging op bezoek by Haarle. In de oefenwedstryd voor de com petitie had Holten thuis verloren. Het was ultkyken geblazen. Aan het goede spel van Albert Wegsta- pel trok het hele elftal zich op. Hy maakte na 5 minuten de openings treffer. Haarle kwam goed terug en maakte net voor rust geiy k. Na rust een goed spelend Holten, met in de voorhoede Albert Wegstapel en Gerrit Klaasses die de achterhoede van Haarle goed bezighielden Het lukte Albert tevens de winnende treffer te maken. De absolute beste speler deze dag was Edwin Vol gende keer nog iets beter samen spelen, dat ontbrak er by enkele mensen aan. Holten F2 - Nijverdol F2 In een byzonder aantrekkeiyke wedstryd moest Holten de punten aan Nyverdal laten. Er werd aan beide zyden goed gespeeld, met goede kansen maar doelpunten bleven uit. Ook ln de tweede helft was er weinig krachtverschll. Een onoplettendheid in de Holter ver dediging bezorgde Nyverdal echter de beide punten. Sp.el. Rijssen E2 - Holten E3 Holten E3 ls er helaas weer niet ln geslaagd een wedstryd te winnen. De Ryssense ploeg drong vanaf het begin flink aan en zo kwam Holten al voor de rust op een 4-0 achter stand te staan Na de rust werd het weinig beter, en ook door de steeds dichter wordende mist, wisten onze jongens niet te voorkomen dat er nog eens 4 keer werd tegenges- coord. zodat de eindstand 8-0 werd. Het was erg Jammer maar een vol gende keer gaat het vast beter.' Zweef C2 - Holten C3 1-3. Holten begon deze wedstryd hoop vol, want al na 4 minuten spelen was het Jan Wansink die een aan val van Holten op zyn manier af- ronde 0-1. Toch kwam de thuisclub terug en 15 minuten later was de stand geiyk door een prachtige kopbal 1-1. Dit was even een tegenslag voor Holten, maar even later was het weer Jan Wansink die Holten naar een voorsprong schoot 1-2. Na rust een sterk terugkomende thuisclub maar de defensie van Holten hield stand. Halverwege de tweede helft, was het Jan Wansink die er 1-3 van maakte en de Zweef was verslagen, Holten had 2 punten te pakken, wat niet was verwacht. In deze wedstryd speelden Joost en Her man een zeer goede wedstryd. Bravo Holten C3! Sportclub Rijssen 04 - Holten 04 Zaterdag moest Holten D4 aantre den tegen koploper Sportclub Rys- sen D4. Van tevoren was bekend dat het voor Holten een zware wed stryd zou worden, dat het echter zo n grote nederlaag (11-0) zou wor den daar had niemand op gere kend Met de regelmaat van de klok vielen de doelpunten. By de rust was de stand reeds 4-0. De sport club-spelers konden elkaar blinde lings vinden in de combinaties, terwyi ze ook een itstekende techniek bezaten. Het grote verschil tussen de twee elftal len was echter de traptechniek. De natte zware bal werd door de sport clubspelers zeer gemakkeiyk ver plaatst, terwyi de Holterspelers de bal maar moeiiyk weg konden krij gen. Het merendeel van de doel punten ontstond door harde scho ten op het doel waarbij de keeper volkomen kansloos was. Toch ver dient de Holterploeg en speciaal de keeper een pluim door de kranige manier waarop ze zich tot het einde van de wedstryd hebben geweerd. Jongens volgende keer beter! Hardenberg 1- BCH 1 8-0 De uitslag van deze wedstrijd doet vermoeden dat de Holtenaren rechtstreeks naar de slachtbank werden gevoerd. Niets ls minder waar. In een ruim 31/2 uur durend duel werd op het scherpst van de snede om de punten gestreden. Ondanks een snel opgebouwde voorsprong verloor H. Zuethoff in het heren dubbel met 15-10; 15-10. Door een betere techniek van de Hardenbergse 2e heer verloor S Meinsma met 15-4 en 15-4. Het da mes enkelspel van W. v. Gennep le verde de Holtenaren bijna een punt op, in 3 sets werd ook zij echter ver slagen (5-11, 11-8 en 11-6) T. v.d. Runtstraat die deze avond haar eerste competitiewedstrijd speelde als invalster speelde zowel tegen Hardenberg als ook tegen de druk die zo'n eerste optreden met zich brengt, met 11-1 en 11 -2 werd ook zij verslagen. Wilde BCH nog een pun tje meenemen dan zouden vanaf dat moment alle wedstrijden moe ten worden gewonnen. H. Zu- ethoff/W. van Gennep deden er al les aan om dit mogelijk te maken. In een spannende eerste set werd met 14-18 gewonnen. In de tweede set kwam Hardenberg echter sterk terug (15-9). Dit betekende op nieuw een derde set, die met de zelfde cijfers door Hardenberg werd gewonnen. Daarmee bleven tege- lijkertUd beide punten in Harden berg. S. Meinsma/T. v.d. Runstraat verloren met 18-13 en 15-1 op condi tie. Het herendubbel eindigde met 15-7, 15-7, terwijl de dames ln hun dubbel de Hol tense eer niet konden redden. Twee sterke tegenstanders Tijdens een bijeenkomst In het K.N.V.B. centrum in Zeist hebben de Nederlandse Bottelaars van Coca-Cola 110 voetbalinstructie- films voor de Jeugd beschikbaar gesteld aan de twintig K.N.V.B.- afdelingen, die Nederland telt. De films dragen de titel „Go for goal". Voor elke K.N.V.B. Afdeling ia er een serie van vijf verachillende In- structlefllma met de volgende on derwerpen: 1. Kort aamenapel en posittewine- ling 2. Dribbelen 3. Balcontrole 4. Schieten 5. Koppen. Deze vijf onderdelen worden elk ln verachillende spelsituaties geoe fend. Het sijn InatrucUefUmi, die een trainer kunnen helpen om spe cifieke trainingsonderwerpen goed en duidelijk te kunnen uiteenzet ten aan jonge voetballers. De „Go for goal" films 16 mm) zyn in kleur met Nederlands gesproken commentaar, ze duren elk ca. 17 minuten. Voetbalverenigingen, die de films willen lenen, kunnen daar toe by hun K.N.V.B. Afdeling een aanvraag indienen. WtreM voetbal Ontwikkeling! Pregrommo In het kader van hun gezameniyke Wereld Voetbal Ontwikkelings Programma hebben de F.I.F.A. en The Coca-Cola Company het in itiatief genomen om overal ter we reld goed instructiemateriaal voor jonge voetballers beschikbaar te stellen. F.I.F.A. medewerkers en andere voetbalexperts hebben een studie gemaakt van de bestaande materialen in verschillende landen en hebben tevens onderzocht waaraan het meeste behoefte be staat. zy kwamen tot de conclusie, dat er voor de voetbaljeugd weinig goede Instructiemiddelen be schikbaar zyn en dat er een grote behoefte is aan goede Instructie films, speciaal afgestemd op Jonge spelers. Om daarin te voorzien besloten de F.I.F.A. en The Coca-Cola Com pany een pakket trainingsmateria len, waaronder films, samen te stel len met de titel „Go for goal". Voor de films werd gekozen voor een simpel decor, een gewoon trainin gsveld, dat zich overal zou kunnen bevinden, In de film figureert een klein groepje gewone voetballer tjes met een trainer. Kortom een situatie, waarmee elke jonge speler zich kan Identificeren. Voor de inhoud van het trainin gsprogramma heeft men Karl- Helnz Heddergott, directeur traln- ingszaken van de Duitse Voetbal bond, en leider van de Duitse jeugdteams aangetrokken, zyn trainingsftlosofle is: „Het doel van voetballen is doel punten maken. Je kunt voetbal- technieken niet indelen ln stereo type bewegingen of vaardigheden, die afeonderiyk getraind kunnen worden. Je kunt voetballen alleen leren door te voetballen. Oebruik de wedstryd als trainingsvorm. de deelnemers hebben zodoende het meeste plezier in de training, om dat het spelelement en de nood zaak om punten te scoren de moti vatie verhogen". Zo is de naam van het pakket ontr staan, „Go for goal". In de vyf verschillende voetbal films, die onder deze naam zyn uit gebracht, worden de technieken, balcontrole, koppen, samenspel, dribbelen en schieten, steeds in wedstrijdspelsituaties geoefend. Eén van de byzondere aspecten van het „Qo for goal concept" is, dat het zowel voor jonge beginners als gevorderde spelers geschikt ls, omdat leder op zyn eigen ontwi kke- lingsniveau aan het spel kan deel nemen. op een rij zijn er nu achter de rug, de komende tegenstanders kunnen rekenen op een zich tegen verder punten verlies fel verzettend eerste team. BCH 2-Heino Het tweede team van BCH kreeg 11 oktober Heino op bezoek, een ploeg die voor het eerst aan de distrikts- competitle deelneemt. In het heren enkelspel verloor Th. Evers met 15-9,9-15,4-15. Na een buitenlandse trip bleek de conditie nog niet he lemaal ln Nederland terug. Good old HL Verburg trok de zaak echter weer snel recht, met 15-5 en 154 won hij gemakkeiyk. Het damesenkel bracht voor R. Betten een neder laag (1-11 en 7-11) R. Groeneveld had voor de uiteindelijke nederlaag drie sets ln petto voor haar tegen standster (11-5, 8-11 en 6-11) Ook haar dubbel met F. Akkerman werd In drie sets verloren. De vol gende dubbel H. Verburg/H. v. t Holt deed het iets slechter en ver loor in twee sets. Op dat moment was verlies van de Holtenaren niet meer te vermijden. Daarom pielt het voor het moreel van de ploeg, dat zij de resterende wedstrijden met zoveel inzet speelden. Het he rendubbel betekende winst voor Evers/Akkerman (15-4, 15-12) De dames ln hun dubbelspel moesten uiteindelijk de eer aan de bezoek sters laten (11-15, 8-15) Na deze 2-6 nederlaag zal het tweede team uit een ander vaatje moeten tappen, om beter op elkaar inge speeld en met minder wedstrijd ze nuwen de volgende tegenstanders op de knieën te krijgen. Witte Veder 1-BCH 3 1-7 Ook ln de tweede competitie wed strijd is het derde team ongeslagen gebleven. Tegen dit Vroomshoopse team werd een gemakkelijke over winning behaald. Allen ln het heren enkelspel moest door J. Jacobs een gamepunt worden afgestaan, ver oorzaakt door een wat „afwij kende" puntentelling. (15-7 en 18- 14). G. Damink, die deze avond zijn competitie debuut maakte, won met 15-4, 10-15,13-15. Uit het wed strijdverloop valt op te maken, dat na een wat moeiiyk begin, zyn Inzet pure winst betekende. Het dames enkelspel bracht voor A. Jacobs (3-11 en 5-11) en M. Muller (0-11 en 5-11) weinig moeiiykheden met zich. In het gemengddubbel gingen J. Jacobs/M. Müller door het oog van de naald (10-15, 15-9 en 17-18). G. Damink/A. Jacobs hadden het minder moeilijk, door een 12-15, 1-15 overwinning stelden zij de Hol te nse overwinning veilig. In het he rendubbel kwam de winst moei zaam tot stand 13m-15 en 11-15). In het damesbubbel was het Holtense optreden klasse. Met 8-15 en 3-15 werden de gastvrouwen wegge speeld. Een op deze wijze spelend derde kan leuke resultaten boeken ln deze competitie Programma: Zaterdag 21/10 BVZ 6 - BCH 2 (sporthal Meander college in Zwolle Woensdag 25/10 BCH 3 Helno 1 (sporthal 't Mossink Woensdag 25/10 ABS 2 - BCH 1 (sporthal Bathmen

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 9