Frans Turin zegevierde voor de 3e maal TeamcFoss op de Zirarberg HOCKEYHOEK Zo speelden de Biauw-Wit senioren SU Holten atletiek Blauw Wit junioren Resultaten Blauw Wit pupillen Programma Sporthal 't Mossink Mintonette Dames II Voorbereidend tennis TTV-Holten frogramma ZW „Blauw Wit" Topper HOLTENS NIEUWSBLAD - 20 OKTOBER 1978 - PAG. 7 SVZW 3 - Blauw Wit 2 Onder „mistige" omstandigheden en een bijzonder glad veld was er in deze wedstrijd van goed voetbal geen sprake. Wel kreeg Blauw Wit direct al rug gesteun, een goed genomen corner werd door Schalk ineens ingescho - ten; ruststand 0-1. Een kwartier na rust strafte SVZW een Blauw Wit dekkingsfout goed af en de strijd was weer geheel open. Via Rietberg namen de Blauw Wit ters toch weer voorsprong en om dat SVZW nu wel moest komen kon Blauw Wit counteren. Doordatde SVZW-keeper mis tastte kon de score worden ver hoogd tot 1-3 en was de volle buit binnen. DOS '37 7 - Blauw Wit 3 Blauw Wit 3 is ook in deze competi tiewedstrijd ongeslagen gebleven. In Vriezenveen werd de strijd aan gebonden tegen DOS 7 en vooral voor rust werd er met overleg ge speeld en kon een 0-2 stand worden bereikt door doelpunten van Johan Stam en Hans Aanstoot. Na de thee was het Douwe Kortlever die Jo- han Stam op maat bediende en dat betekende 0-3. Voor a.s. zaterdag staat SWN 6 op het programma. Voor Blauw Wit 3 zeker geen ge makkelijke tegenstander. Een pun - tje? Blauw Wit 4 - Markvogels 2 Een wedstrijd die in de eerste helft mooi gelijk opging. De Markvogels maakten voor rust 0-1 uit een vrije schop, en dit was ook de ruststand. Na de thee eenzelfde spelbeeld, maar nu was het geluk aan Blauw Wit-kant. Gerrit v. Zeyts kon uit een hoekschop de bal in het uiter ste hoekje koppen 1-1. Hierna be gonnen de vogels door te drukken waarop de Blauw Witters geen antwoord hadden. De eindstand werd dan ook 1-4. Hopelijk wordt er morgen zo gevoetbald dat kritiek na de wedstrijd op spelers onder ling niet nodig is. Trouw bezoeken van de maandagavondtraining lijkt ons een betere remedie. Markvogels 3 - Blauw Wit 5 i-ï Het vijfde dat moest aantreden te gen een voor hen vreemde tegen stander, Markvogels 3, begon deze wedstrijd een half uur te laat. In de le helft een goed spelend Blauw Wit dat voor rust een 0-1 voorsprong wist. te nemen. Na de pauze, waarin anders altijd thee wordt gedronken, maar nu een kroket en frisdrank werd aangebo den, was Markvogels de betere ploeg. Blauw Wit ging fouten ma ken, kwam niet meer aan aanvallen toe en moest een kwartier voor het eindsignaal de gelijkmaker toe staan. Een puntenverdeling gaf ge zien de wedstrijd dan ook wel de juiste verhouding weer. Blauw Wif 6 - Deto 9 Het zesde van Blauw Wit heeft de stijgende lijn van vorige week voortgezet tegen Deto 9. In de eer ste helft ging de strijd aardig gelijk op. Ook al had Deto 9 toch wel de betere kansen. Blauw Wit 6 kon echter de stand blank houden en ging met 0-0 de rustin. In de tweede helft wist Deto na 5 minuten de score te openen maar scheidsrech ter Beukenkamp had geen doel punt geconstateerd, doch kende na advies van enkele Deto-spelers het doelpunt toch toe. Deto wist zelfs een 2-0 voorsprong te nemen, doch dit doelpunt was volgens de Blauwwit-grensrechter buitenspel (0-2). Het was wederom Jan v d. Laan die voor Blauw Wit fraai kop pend. tegenscoorde (1-2). Tien mi nuten voor tijd wist Deto de eind stand op 1-3 te bepalen. Al met al kan men terug zien op een goed ge speelde wedstrijd. Blijft men zo spe len dan volgen de punten vanzelf. Op de jaarlijkse „Herfstloop" (over 21 km.) die de A,V. „Tion" in En schede organiseerde behaalden de Hol tense atleten de volgende resul taten: 29 Jan Jansen 1.22.31; Jan Wolterink 1 24.49; Marinus Baltus 1.31.35. Veteraan Horst Louws leverde met een tijd van 30 minuten op de 7 ki lometer een uitstekende prestatie. Winnaar van de „Herfstloop" werd Gerard Tebroke van „Cito", En schede. Het was zeer moeilijk om op het zware parcours het ritme vast te houden. Op zaterdag 14 oktober j.l. organi seerde de tafeltennisvereniging Holten haar 3e Holtense kampi oenschap. Ook van buiten de vereniging wa ren er veel inschrijvingen. Er werd door senioren en junioren afzonder lijk gespeeld. Er waren 7 junioren, die om de medailles streden. In de finalepoule stonden Henk Weste- rik. Jan Vrugteveen en Robert Klin Wassink tegenover elkaar. In de eerste partij bond Henk Jan in 3 sets aan de zegekar. Jan speelde hierna tegen Robert die Jan in 2 sets won. De laatste partij moest de beslissing brengen. Henk won 2 sets met miniem verschil van Ro bert (21-19 en 22-10). De einduitslag was dus: 1. Henk Westerik 2. Jan Vrugteveen en 3 Robert Klein Was sink. Uit het seniorentournooi, waar zowel dames als heren aan deelnamen, kwamen na de voor- Vrijdag 20 oktober: le klaverjas Jan ten Velde, zal rijden in het team van de M.A.C. „De Holterberg competitiewedstrijd in 't Clubhuis. Aanvang; 20.00 uur. Gezien de enorme deelname worden de da mes en heren verzocht om kwart voor acht aanwezig te zijn. Blauw Wit Al - Daarlerven A1 0-4 Blauw Wit A 1 moest aantreden te gen koploper Daarlerveen A 1. On danks de dichte mist werd er toch afgetrapt. Blauw Wit speelde de eerste 20 minuten een goede partij. Er werd goed gecombineerd en rus tig uitverdedigd. Naarmate de wedstrijd vorderde werd het Blauw Wit middenveld zwakker. Dit resulteerde na 30 mi nuten in een 1-0 achterstand door een afstandschot uit een corner. Blauw Wit trachtte de bakens te verzetten doch Daarlerveen kwam nog voor rust op 2-0: Na rust, de mist was inmiddels nog dikker ge worden wilde Blauw Wit toch doel punten. Er werden meer risico's genomen en Daarlerveen wist die goed te benutten. De eindstand werd 4-0 voor Daarlerveen welke ploeg ook de betere was. Johan Kolkman keepte een goede wed strijd. Sp. Rijssen - Blauw Wit B 3-1 B 1 heeft de winst in Rijssen moe ten laten. Reeds na 5 minuten raakte Klein Nagelvoort bij een prachtige voorzet geblesseerde en moest het veld verlaten. In een ware mist, je zag bijna niets, liet B 1 in de achterhoede nogal eens een steekje vallen waarvan Sport Club 2x profiteerde en zo moesten de Blauw Witters de 2e helft met ach terstand beginnen. Dit in aanmer king genomen werd er goed ge speeld. Mekenkamp zag hard wer ken beloond door een voorzet van Rutgers hard in te schieten. Vlak voor tijd wist Rijssen de goed keep ende TiJhof nog eenmaal te passe ren waardoor het 3-1 werd. Wat meer samenspel zou wat meer sterkte kunnen geven aan BI. Blauw Wit B 2 - Den Ham B 2 Reeds na 10 minuten spelen keek Blauw Wit tegen een 0-1 achter stand aan. Gerard Meijerink bracht echter de op dat moment aan el kaar gelijkwaardige ploegen weer naast elkaar. Dezelfde speler kreeg direkt daarna een unieke kans om Blauw Wit aan een voorsprong te helpen, maar helaas werd deze kans niet benut. Toch bleef Blauw Wit drukken, waardoor nog enkele goede spelsituaties ontstonden. Er was echter een mistrap nodig om Den Ham opnieuw voor te brengen 1-2). Een stand die tot de rust bleef gehandhaafd. Na de rust bracht Den Ham de stand al snel op 1-3, een voorsprong die even later werd uitgebreid tot. 1-4. doordat mid denveld en achterhoede niet op tijd een goed opgebouwde Den Ham aanval afstopten. Opnieuw werd door Blauw Wit een pracht kans gemist en na deze aanval was een snelle Den Ham-uitval voldoende om 1-5 te laten aantekenen. Vlak voor het eindsignaal bracht Spijker de stand op 2-5. Op verzoek van de K.N.M.V., wordt er door onze plaatselijke motor- en automobielclub de Holterberg druk gewerkt aan het „rond" krij gen van de op zondag 29 okt. te houden teamcross zijspannen en 125 cc. Van de zijde der motorclubs be staat er altijd bijzonder veel be- langstelling,$m aan dege wedstrij den deei tc nemen. Niet minder dan 24 teams, bestaande uit 4 rijders, zullen in dë klasse 125 cc aan de start komen, terwijl bij de Zijspan nen ongeveer 20 teams van elk 3 rijders om de hoogste eer zullen, strijden. Onder de vele deelnemers de nieuwe landskampioen, bij de zijspannen. Wil van de Laan met bakkenist Jaap van Vliet. M A C de Holterberg zal niet deelnemen met een zijspanteam, door August Muller en Henk van Heek, die dé enige zijspancrossende combinatie onder de leden is. Zij zullen echter wel tot de deelnemers behoren en wel in het kampioensteam van ver leden jaar te weten VAMAC uit Varsseveld. Bij de 125 cc zal er een „Holterberg" team aan de start verschijnen, be staande uit Jan ten Velde, Henk Bak. Johan van Heek, Andre Voortman en reserve Hans Poort man. Een team dat het zondag j 1. .tijdens de eerste teamcross te Gendt, bijzonder goed deed. Alleen domme pech van een der teamle den (vastloper tegen het eind van de finale) strooide roet in het eten. een uiteindelijke negende plaats was het resultaat. Op revanche be lust, zal dit team in de thuiswed strijd te Holten, nog wel eens voor een verrassing kunnen zorgen. De start van de voorwedstrijden zal plaatsvinden om 12 00 uur. Toe gangskaarten voor deze cross zijn in voorverkoop a f 5 - verkrijgbaar t/m 28 okt bij clubcafé „De Bies- terMaar alvorens de eerste rijders op het Zuurberg circuit van start gaan, zal er door de M.A.C. leden nog veel werk verzet moeten wor den. Er zal dan ook op 23 okt. •maandagavond) om 20 00 uur bij café „De Biester" een werkverga dering worden gehouden om de di verse taken te verdelen. Week van 21-10 tot en met 27-10-1978 10 00-12.00 Mintonette 13 00-17.00 Ned. Handbal Verbond 11.00-12 00 S.V Holten (dames) 12.00-18.00 Ned. Handbal Verbond 8 10-15.30 div. scholen 16.00-18.00 Tennisclub 18.00-22.30 Badmintonclub 22.30-23.30 hr. Kempers 8.10-16.10 dlv, scholen 16.15-22.45 Mintonette 18.00-22.00 instructielokaal - Stichting Sociaal Cultureel Werk 8.10-16.30 scholengemeenschap 19.00-23.00 Badmintonclub DONDERDAG 8.10-15.30 dlv. scholen 16 00-18 00 S.V Holten (onder voorbehoud) 18.00-21 00 afd. Handbal 21.00-22.00 S.V. Holten 22.00-23.00 hr. Oolbekkink VRIJDAG 8.10-16.10 div. scholen 16.30-19.00 Hockeyclub 19 00-22.00 Mintonette 22.00-24.00 Tennisclub Voor reservering van nog vrfje uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur recht- streeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180). Alle overige reserveringen uitsluitend vla het gemeentehuis, afd. sportzaken (tel. 1666). Blauw Wit D 1 - DB D 1 In een spannende wedstrijd heeft het nog zonder verlicspunten zijnde DES D 1 beide punten mee genomen naar Nijverdal. Met de rust was de eindstand (0-1) reeds bereikt. In de tweede helft bleef het spel op en neer gaan met kansen aan beide zijden. Tegen deze sterke tegenstander kwam Blauw Wit tot goed spel. Jongens, dit was een goede wedstrijd. Ga zo door! P.H. D 10 - Btauw Wit D 2 Het is D 2 met gelukt om beide pun ten mee te nemen uit Almelo. Wat dit seizoen nog niet eerder was ge beurd, BI. Wit kwam als spoedig op achterstand uit een vrije trap, van de aanvoerder van P.H. 1-0 maar onze jongens kwamen sterk terug. Via goede aanvallen over de vleu gels (zo moet het) maakte Hans B. 1-1 en 2-1. Met deze stand kwam de rust Na de rust zetten onze jongens alles op de aanval om de score op te voeren en Hans werd menigmaal grof onderuit gehaald maar alles mocht van de scheidsrechter. Tot doelpunten kwam Blauw Wit niet. Echter wel P.H. Een paar min. voor het einde werd er een doeltrap ge nomen door Harry deze trapte ech ter in de grond, de bal rolde 2 meter weg en hij trapte vervolgens voor de 2de maal, waarop de scheids rechter floot en een vrije trap aan P H. toekende. De bal had echter het strafschopgebied niet verlaten, en had dus overgenomen moeten worden, maar de scheidsrechter besliste anders. Uit deze vrije trap maakte P.H. gelijk. Al met al toch een goede wedstrijd, met eenonfor- tiniyke afloop. Mortvogels S 1 - Bleus» Wil E 1 Een zware nederlaag (7-0) voor E 1, die het geheel aan zichzelf te wijten had. Door onoplettendheid en veel te veel onderling „geklets" bij onze jongens kon Merkvogels, dat toch echt niet zo bijzonder sterk was, gemakkelijk tot scoren komen. Er zal met meer inzet gespeeld moeten worden en ook dienen de trainin gen beter te worden bezocht. Wan neer dit gebeurt zullen er heus nog veel punten behaald worden. Ook dient leder zich beter aan zijn plaats in het elftal te houden. Jon gens, laat zien dat jullie beter kun nen! Blauw Wit E 2 - Markvogels E 2 De elftallen waren goed tegen el kaar opgewassen, beiden kregen kansen, maar wisten deze niet te benutten. Aan Blauw Wit zijde vooral een gevolg van het te veel alleen doen van sommige spelers. Het was moeilijk spelen in de mist op het gladde veld. Morgen tegen Enter meer geluk gewenst, jon gens! Twenthe E 4 - Blauw Wit E 3 Het is E 3 in Goor niet gelukt re vanche te nemen voor de op eigen veld geleden 2-1 nederlaag. Ook ditmaal toonde Twenthe zich de sterkste. Jongens, jullie beurt komt echter ook wel weer! Blauw Wit M - Eversberg F 1 De F-jes moesten in alle vroegte In dikke mist aantreden tegen Evers- berg dat de eerste helft sterker was en op wat gelukkige wijze uit een hoekschop keeper Gerard pas seerde. Na de rust hebben onze Jon gens geweldig terug geknokt Eversberg werd onder luide aan moedigingen van de aanwezige ou ders in de verdediging gedrongen, doch wist met kunst en vliegwerk de voorsprong vast te houden. Onze Jongens hadden geen geluk; zo belanddde een goed schot van Jan Bosschers tegen de binnen kant van de paai! Jongens goed gewerkt! De volgende keer hebben jullie misschien wat meer geluk. ronde en de tussenronde de 6 ge plaatste personen. Bennie Arfman speelde tegen Nico Valk en won dit in 3 sets. H Doorneweerd moest het onderspit delven tegen Frans Tu rin. Gerard Overvelde versloeg daarna Wim Gütlich. De finale- poule tussen Bennie, Frans en Ge rard was een copie van de finale van vorig jaar. Eerst moest Bennie ln het strijdperk treden tegen Frans, Frans was met 21-17 en 21-13 Ben nie de baas De tweede party ging tussen Bennie en Gerard. Beide spelers gaven elkaar geen duim breed toe. Uitslag 22-20 en 21-17 in het voordeel van Gerard. De laatste party moest ook hier de beslissing brengen. Hoewel Frans duidelijk sterker was, werd dit toch een mooie finale, met als uitslag 21-12 en 21-17, waardoor Frans Tu rin voor de derde achtereenvol gende maal Holtens kampioen ta feltennis werd en hy kon de wins- selbeker definitief in ontvangst nemen. Bij de dames werd eerste Ellen Heimer met als tweede Bea Klein Teeselink. als derde Greta Overvelde en als vierde Tineke Brinkman. Deze week worden ge speeld Holten A-D.T.S., Holten 6-Trefhoek. Holten C-D.T.S. Van de senioren speelt alleen Holten 1 een uitwedstrijd tegen „Sorel". Senioren: D.V.0. - Blauw Wit 12.30 u. aanw. zijn 12.45 uur; Blauw Wit 2 - Sparta 7, 3.00 u. aanw. zijn 2.00 uur.; Blauw Wit 3 - SWN 6,2.30 u. aanw. zijn 2.00 u.; DES 8 - Blauw Wit 4, 11.30 u. Vertrek 10.30 u.; Blauw Wit 5 - Enter V. 6,10.30 u. v. 9.45 u. Junioren Markvogels al - Blauw Wit al 3.00 u.. v. 2.45; Blauw Wit bl - DES bl 1.00 R V bl - Blauw Wit b2. 2.30 v. 2.00; 2.00; SWN cl - Blauw Wit cl 2.30, v. 1 45. Pupillen: MW '69 Dl-Blauw Wit Dl. 10.00 u. vertrek 9 00 u Blauw Wit D2 - PH D 11,11.00 r .Blauw Wit El-Excel sior El 10.00 u„ Enter E2 - Blauw Wit E2, 10.00 u., vertrek 9 15 u Blauw Wit E3 - Excelsior E4, 10.00 uur. Vrijdagavond, 13 oktober, was de tegenstander van Mintonette Eversberg 1. Daar de aanvangstijd was uitgelopen kon er by na niet in gespeeld worden en dat was te merken in het spel. Al snel kwam Mintonette op een achterstand van 10-2, reden genoeg voor eén time out. Coach B, v. Harmeien wist de dames met zy n woorden dermate te inspireren dat de achterstand werd naar 12-11 en met wat doorzet tingsvermogen werd de set toch gewonnen met 15-13. De tweede set gaf ongeveer hetzelfde beeld; de eerste bal werd slecht opgevangen en daardoor kwam er weinig van de aanval, die toch voor de doorslag moest zorgen, want in de verdedi ging van de Eversbergse dames was voor een smash wel een gaatje te vinden. Evenals in de eerste set stond Mintonette achter, maar ook deze set werd gewonnen met 15-13. Door de derde set te winnen zou Mintonette de wedstrijd in eigen voordeel kunnen beëindigen, maar de dames leken de kracht toch te missen ook al werd de achterstand vooreen groot deel weggewerkt De set ging, naar een op zyn gemak spelend Eversberg, dat de set won met 15-9 Mintonette was in leder geval zeker van 1 punt, maar voor de tweede zou „gevochten" moeten worden. Eversberg was helemaal in vorm gekomen terwyi Mintonette uitgespeeld leek. Een achterstand van 12-4 was toch te gek en dat be grepen de dames ook. Met de „moed der wanhoop" werd er om de puntjes gestreden. By 14-10 voor Eversberg kwam de opslag weer bij de Holtense dames, maar Jammer genoeg was de verdediging niet meer in staat de prikballen en smashes van het initiatief nemend Eversberg op te vangen en deze wonnen dan ook de laatste set met 15-10. Geiykspel dus voor dames 2 en een ervaring rijker. Beterschap gewenst aan de zieke en gebless eerde speelsters. Dinsdag 7 november starten de twee cursussen voorbereidend tennis. Vier uur in het gymnastie klokaal aan de Lageweg en vyf uur in de Tuinstraat. Het doel van deze trainingen is kinderen voor te be reiden op het tennisspel, dm. v rol-, stuit-, vang-, gooi- en slagoefenin gen. Tevens worden basisbewegin gen aangeleerd van waaruit tijdens de zomertrainingen verder gewerkt wordt De kinderen moeten mini maal acht jaar zyn. Het tenue is sportkleding en gymnastiekschoe nen. Het is niet raadzaam ballen, rackets e.d: nu al aan te schaffen. Na afloop van deze 15 lessen kan met de trainer Cor van Weert over legd worden of het zin heeft lid te worden van de Tennisclub. Wan neer dit laatste het geval is, moet u in het Holtens Nieuwsblad attent zyn op een advertentie van de Ten nisclub, waarin dag en tijd voor trainingopgave vermeld staan. Wanneer u uw zoon/dochter aan het voorbereidend tennis wilt laten deelnemen - hetgeen dus nog geen opgave voor de tennisclub bete kent - moet u haar/hem opgeven by mevrouw T. Udema, Sparrenweg 4, tel. 1 88 00 De financiële bydrage - zijnde f40,-- moet voor de eerste les aan de'trainer worden betaald. Afgelopen zaterdag en zondag was niettegenstaande de mist een druk en enerverend weekend. Zaterdag 14-10 ging meisjes D naar Raalte. Aangekomen in Raaite bleek de tegenparty 4 speelsters te missen (was het een gevolg van de mist?) Snel werd er wat geregeld en er kon gelukkig een leuke pot hoc key gespeeld worden, die gewon nen werd door Raalte (2-0). Meisjes B ging naar Lochem. On danks de mist konden de Lo- chemse meisjes het doel van H.C. Holten veelvuldig vinden. Uitslag 9-0. Jongens D speelde op eigen veld een sterke wedstrijd tegen Avanti, die met grote cyfers gewonnen werd (8-0). Jongens B: Duidelyk wat terneer geslagen door de mist. lieten zich op eigen veld door een sterker spe lend Hardenberg verslaan (1-5). Zondag 15-10 begon al even mistig en vochtig als zaterdag, maar hoe later het werd hoe beter de bal en de ïynen weer te zien waren. Heren II: begon deze dag met een 0-1 nederlaag tegen Almelo. Daarop volgde de wedstrijd Dames 1-Flevoland De dames van H.C. Holten wisten deze zondag zeer goed te besteden door maar liefst tweemaal te scoren. De doelpunten ontstonden door prachtige voor zetten van A. Admiraal en D. Die ben. die beiden schitterend inge schoten werden door C. van Idde- kinge. Proficiat! Hierna volgde de „topper" van de dag n.l. Heren 1-Nijverdal. Alle ogen waren wederom gericht op een tot nu toe onverslaanbaar team. Er stond een zeer sterk ge- mlxed publiek „op de lijn" inplaats van „achter de iy n", dit vanwege de spanning, die voor Nyverdal en voor Holten de bal in „hun" doel trachtten te brullen. Al heel snel na het beginsignaal knalde E. Hartog feilloos in (1-0). Goed voorbeeld doet goed volgen, tenminste dat dacht men, maar dit kwam helaas niet uit. Nyverdal zeer gebrand om de „koploper" te verslaan, deed z'n uiterste best, wat in een aantal erg gevaarfijke aanvallen resulteerde, maar het lukte niet en de rust ging in met 1-0 voorsprong voor de H.C. „Holten". Na rust bleef de spanning er ln. Vele kansen, vele missers, strafcomers die er veelvuldig wa ren werden niet optimaal benut, behalve die éne, die welverdiend hard en zuiver wederom ingescho ten werd door E. Hartog (2-0). Heel even leek de stand op 2-1 te staan, doch dit doelpunt werd resuluut afgekeurd, evenals het daarop vol gende doelpunt voor Holten, dat eveneens afgekeurd werd. Het bleef voorlopig 2-0. Eindeiyk lukte het Nyverdal 10 min. voor tyd door te breken. Er ontstond een groot gat en een aantal snel opeenvolgende missers en Nijverdal kwam op 2-1. Het kostte Holten moeite om de stand op 2-1 te houden, maar het lukte om de beide puntjes thuis te houden. Bravo! Het veteranenteam ging naar Hat- tem waar koploper „Hattem" in de mist voor een .heldere" (13-1) uit slag zorgde Oei! Oei! Wedstrijdprogramma (21-10) Alle jeugdelftallen hebben een vrij weekend. Wedstrijdprogramma 22-10: Kampen-Dames 1 12.30 uur; E H V.-Heren II 11.00 u.; Lochem- Heren 1 14.30 u.; Veteranen-Nyver- dal 11.00 u. Training (21-10) Om 10.00 uur begint de testdag waarin allerlei behendigheidsoefe ningen voor de nieuwe Jeugdleden (zie laatste clubblad).

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 7