Ongeïnspireerd Holten verloor verdiend van de Tukkers Frits Paulecup Resultaten SV Holten Programma Blauw Wit Resultaten SV Holten Programma SV Holten Competitie resultaten T.T.V.-Holten Holten A in nieuwe trainingspakken Programma Sporthal 't Mossink (JEUGD) Holten tegen (senioren) Unisson aifpS HOLTENS NIEUWSBLAD - 13 OKTOBER 1978 ^PAG.'ï In de wedstrijd tegen haar oude ri vaal de Tukkers in Albergen heeft Holten met 3-2 het onderspit moe ten delven en gezien de vele kan sen, die de Tukkers onbenut lieten, mogen de Holtenaren nog bbj zijn, dat de nederlaag niet groter is uit gevallen. Met fris open aanvalsspel zetten de Tukkers de Rood Zwarten onder grote druk en de met weinig inzet en overtuiging wederom gewijzigd spelende Holten-ploeg kreeg een verdiende nederlaag te slikken. Aanvankelijk leek het Holten voor de wind te gaan en reeds na vijf mi nuten nam zij de leiding toen Fred Hulleman een aanval van de Tuk kers onderbrak, een mooie voorzet losliet op Joh. Huzen. die de bal te rugkopte op Bronsvoort, die de bal onhoudbaar in de uiterste hoek schoot (0-1). Holten had toen het beste van het spel en kreeg nog kans om de score te verhogen, doch een voorzet van Bronsvoort werd eerst door Hulleman gemist en daarna mislukte het schot van Hu- zen toen hij in de grond trapte. Ook een mooie voorzet van Dekker werd door Bronsvoort finaal gemist en na eén der weinig goed lopende aanvallen schoot Hondelihk net over de lat. Na ruim twintig minu ten spelen was het met het over wicht van Holten gebeurd en na men de Tukkers het heft in handen, maar kregen voorshands door pech en onzuiver schieten geen gelegen heid om de toch wel verdiende ge lijkmaker te scoren. Vele schoten en kopballen vlogen naast het Holten-doel en de achterhoede stond met de rug tegen de muur en moest vele hoekschoppen wegge ven De strijd werd wat harder en de scheidsrechter, die niet altijd even sterk optrad, gaf de rechtsback van de Tukkers een officiële waarschu wing. Vlak voor de thee kwamen de Tukkers op een ietwat gelukkige wijze aan de gelijkmaker, toen uit Holten Al - Wierden A 1 Nadat de trainingspakken van transportbedrijf Oolbekkink offi cieel in ontvangst waren genomen en er in getraind was begon Holten Al aan de belangrijke wedstrijd te gen Wierden Al. op papier een zware tegenstander. Gelijk na het beginsignaal was het een sterk aanvallend Holten. De Holtense vofltfioede bezorgde de Wierdense achterhoede handen vol werk. Maar uit een counter van Wierden was het de rechtsbuiten die zacht inschoot, maar de keeper liet de bal glippen (0-1). Direkt hierna ging Holten weer in de aanval, maar het mocht niét baten. Na rust was het wederom een sterk aanvallend Holten met als uitblinker Bart Le- fébre. Na een half uur was het „Huuske" die Bart goed bediende en deze scoorde beheerst (1-1). Toch bleef Wierden gevaarlijk aan vallen. maar de Holtense achter hoede bleef potdicht. Vijf minuten voor het einde was het een goed ge nomen vrye trap van Dick Kappert die door Bart in de uiterste hoek werd gekopt (2-1). Dit was tevens de eindstand. Een verdiende maar zwaar bevochten zege! Sp. Rijssen A2 - Holten A2 Ook deze wedstrijd werd tot een goed einde gebracht. Bij een stand van 0-2 bij de rust werd de ein dstand uiteindelijk 0-6. De ope ningstreffer werd door Markvoort gescoord, die uit een corner via de paal in het doel verdween. De tweede werd door v.d. Berg ge scoord uit een vry trap. Na rust met Hoek in de spits werd het steeds gevaarlijker. Dit bewees hij door zelf nummer drie te laten aanteke nen. Hij maakte tevens de volgende twee doelpunten. Ook Spijker deed een duit in het zakje toen hij vlak voor het einde de te ver voor het doel staande doelman met een lob passeerde, vyf wedstrijden tien punten. Ga zo door. Ooi '37 BI - Holten BI In een van Holten-zijde snel ge speelde wedstrijd heeft B1 de beide puntjes mee naar huis genomen. Ongeveer een kwartier voor rust nam Holten de leiding door een goed genomen vrije trap van Paal man. Daarna werden nog enkele fraaie kanaengemist. Tien minuten na rust werd Woltman gewisseld voor Dalemans wat direct een ver betering betekende. Een vrije trap van Paalman stelde Dalemans m staat om alleen op de D08- d oei man af te gaan. Hij omspeelde die beheerst en maakte de zaak af. Hierna kon Holten de wedstrijd rustig uitspelen. VrooaiHoopit Boyt Cl - HftllM (1 Vier maal hadden deze ploegen el kaar bestreden in het afgelopen seizoen, waarvan twee beslissings wedstrijden om het kampioens chap dat uiteindelijk door Holten werd behaald. Voor de Boys rede nen te over om Holten nu eens te pakken, hetgeen ze vanaf de aftrap ook duidelijk lieten blijken. Vanaf de aftrap namen zij het spel ln han den en probeerden met snel en goed opgezette aanvallen Holten op een achterstand te zetten. De Hol ter defensie gaf geen krimp en wist steeds op tijd in te grijpen en de aanval over te nemen. Voor rust werd er dan ook niet gescoord en had Holten zelfs tot tweemaal toe de kans een voorsprong te nemen Eenmaal echter trof de bal de lat; de tweede keer liet de scheidsrech ter gewoon doorspelen terwijl de keeper van de Boys de bal achter de doellijn had gepakt, Na rust een zelfde beeld: een Holten dat niet mocht spelen. Bijna elk balbezit werd afgefloten door de niet te best leidende scheidsrechter. De Boys konden zich veel meer punten permiteren. Vijf minuten na rust knalden de Boys op de paal en de terugspringende bal werd onhoud baar ingeschoten. Tien minuten la ter werd het 2-0 toen de verdedi ging foutief ingreep en de linksbui ten er handig gebruik van maakte. De wedstrijd had nog wel een op windend slot. Vroomshoopse Boys C3 - Holten C3 De eerste tien minuten een sterk overwicht van de thuisclub maar de Holler achterhoede hield stand. Na 14 minuten spelen was het Wan- smk die bij een van de schaarse aanvallen Holten op voorsprong zette Vroomshoop maakte tien minuten later gelijk uit een duide lijke buitenspelpositie. Ondanks protesten van spelers 'en leider bleef de scheidsrechter bij zijn be slissing. Door deze tegenslag viel Holten terug en het werd zelfs 2-1 voor Vroomshoop. Holten had hier direct een antwoord op toen Dick keurig voorzette en Jan goed af rondde. Hij maakte een zuivere hattrick door nummer drie ook te verzilveren. Na rust een gelijkop- gaande strijd met goed voetbal, waarby Holten niet onder deed voor de Boys. Vlak voor het einde werd het gelijk. Toch een goede en leuke wedstrijd, jongens. Holten C4 - Do$ '37 C3 Een zeer aantrekkelijke wedstrijd waarin Holten de toon aangaf. Al na tien minuten was het Meester die de thuisclub op grandioze wijze op 1-0 zette en men kreeg de smaak te pakken. Enkele seconden later was het Roelof die de honderden toeschouwers weer liet juichen. Ook vlak voor rust en voor ogen van z'n ouders liet hi) nummer drie aantekenen. Na rust ging Holten op dezelfde manier verder. Een groot aantal kansen werd niet benut lot spijt van de leiders. In de 15e mi nuut weer een aanval op rechts, die keurig werd opgebouwd door Die- derik en werd even later eveneens door dezelfde „kleine makelaar" afgerond Het laatste kwartier was er een fanatiek Holten dat alles op de aanval gooide en zelfs de leiders keken er van op dat ineens doel man Braunius bij de tegenstander voor het doel te vinden was en zelfs nog een kans kreeg. Ook Erik Mee ster kreeg geen loon naar werken toen een prachtige omhaal geen doel trof. Tenslotte was het Jsn Traanman die nog eenmaal scoor de. Hij zal ook de oudere „Traan- mannen" wel gaan opvolgen, maar met dit elftal kan men nog hoge ogen gooien, ondanks dat men be tere spelers ging ruilen voor min dere en dat bewees Johnny NIJen- huis terdege, die een goede weds trijd speelde Holt»» 13 - $tmw Wil (3 Na een goed begin is het Holten niet gelukt om plaatsgenoot Blauw Wit te verslaan. Voor rust moest onze doelman tweemaal „vissen". Na fust kwam Holten fel terug ma» konden de kansen die men kreeg niet omzetten tn doelpunten Toch was het Blauw Wit dat nog eenmaal scoorde en zodoende de stand op 0-3 bracht Jongens van Holten E3: een volgende keer meer succes een vrije schop aanvoerder Paus de bal hard inschoot en via één der Holten-verdedigers vloog de bal onhoudbaar in de hoek (1-1). Reeds vanaf de aftrap in de tweede helft namen de Tukkers de leiding, toen rechtsbuiten Hesselink ongehin derd de bal kon opdrijven en van ca. 20 meter een keihard schot los te. dat hoog in het net verdween. <2-1» Dat was een stimulans voor de thuisclub en het leek of zij vleugels kreeg, want aanval na aanval golfde in het eerste kwartier op het Holten-doel. Doelman Wissink wist enige keren harde schoten te keren en in de tiende minuut presteerde rechtsbuiten Hesselink het om van vijf meter voor de doellijn hoog over te schieten. Even later kreeg Fred Hulleman een officiële waarschu wing wegens een grove charge te gen de linksbuiten der Tukkers en de vrije schop werd voor het doel langs geschoten. De traag opere rende Holter voorwaartsen kregen tegen de fel vechtende achterhoede der Tukkers weinig kans en we derom moest doelman Wissink vlot achter elkaar hard ingeschoten ballen keren. Holten wisselde Fred Hulleman voor de niet geheel fitte Warrink en doordat de Tukkers het tempo wat verminderden, kreeg Holten weer enige kansjes. Een voorzet van Dekker op Bronsvoort werd keurig teruggelegd op de in komende Knapen, waarna de bal tot hoekschop werd verwerkt vlak langs de paal. De Holtense achter hoedespelers waagden zich meer naar voren om er nog een gelijk spel uit te slepen, ook al omdat de voor hoede het in de tweede helft vol komen liet afweten. Zo ontstond uit een vrije schop van Dekker nog een mooie kans voor Oolbekkink. doch de keeper stopte de bal op de doellijn. Even later knalde back Schooien de bal in de bovenhoek, doch de Tukkers-goalie redde even fraai. Pal daarop gaf Dekker een voorzet en voorstopper Oolbek kink schoot de bal tegen de val lende keeper op. Knapen pikte de afgeslagen bal op en werd in het strafschopgebied onderuit gelo pen: de indirekte vrije schop werd Aanstaande woensdagmiddag zal weer de strijd om de ..Frits Paule Cup" plaatsvinden op het sport complex „Meermanskamp". Ook dit jaar zal men op verschillende onderdelen moeten strijden om tot goede klassering te komen Welke onderdelen dit zullen zijn is bij het ter perse gaan van Holtens Nieuwsblad nog niet bekend, maar zowel de kleinste pupil als A junior zal het uiterste moeten geven. Zal het Rneé Bannink lukken om de trophee weer mee naar huis te me nen? We zullen zien. Alle pupillen en junioren worden dan ook ver zocht om woensdagmiddag om 12.30 uur aanwezig te zijn. De in schrijving staat open vanaf 12.30 uur in de kantine. Nadat iedereen de verschillende onderdelen heeft afgewerkt zal de „rekenkamer" zich over de prestaties beraden om tot de nieuwe sportman van het jaar te komen. Er zal tevens de tra ditionele wedstrijd tussen spelers van verschillende elftallen en een elftal van jeugdleiders gespeeld worden Toeschouwers zijn ook deze middaa van harte welkom. door Dekker langs de gedekte kant van het doel naast geschoten. Kan sen dus nog genoeg voor Holten, doch het was de Tukkers die scoor den. toen enkele minuten voor tijd uit een vrije schop de bal door Schooien precies voor de voeten van de opkomende Mekenkamp kwam. die doelman Wissink het nakijken gaf (3-1). In blessuretijd gelukte het stopper Nico Lobabar nog. om de stand te reduceren tot 3-2 toen hij uit een hoekschop de bal vallende in het doel schoot Er zal door en bij Holten enig be raad nodig zijn voor de nog ko mende wedstrijden en boevendien zullen vooral verschillende spelers meer geïnspireerd moeten zijn om successen te behalen, want die ko men niet vanzelf!!! Daar zal echt voor gewerkt moeten worden. Senioren Blauw Wit 1 - Daarlerveen 1. a. 2.30 u.. v. 1.30 u. SVZW 3 - Blauw Wit 2. a. 13.00 u. v. 12.00 u. DOS'37 3 - Blauw Wit 3. A. 13.00 u, v. 12.00 u. Blauw Wit 4 - Markvogels 2. a. 15 00 u., a. 14.30 u. Markvogels 3 - Blauw Wit 5. a. 12 00 u, v. 11.15 u. Blauw Wit 6 - DETO 9. a. 13.00 u.. a. 12 30 u. Junioren Blauw Wit Al - Daarlerveen Al. a. з.00 u. Sp. Rijssen BI - Blauw Wit BI, a. 12.45, v. 12.15 u. Blauw Wit B2 - Den Ham B2. a. 1.30 Blauw Wit Cl - De Zweef Cl. A. 2.30 Pupillen Blauw Wit Dl - DES Dl. a. 11.00 u. PH D2 - Blauw Wit D 2. a. 12.00 u.. v. 11.00 u. Markvogels El - Blauw Wit El. a. 9 15 uur. vertrek 8.45 uur. Blauw Wit E2 - Markvogels E2. a. 10 00 u. Twenthe E 4 - Blauw Wit E3. 10.00 u., v. 9.15 u. Blauw Wit F1 - Eversberg F1a. 9.15 't --M BBH Voor de Holten A-junioren is een larg gekoesterde wens in vervul ling gegaan en j.l. zaterdag konden zij allen in een prachtig trainin gspak op het veld verschijnen. Deze pakken werden hun geschon ken door haar sponsor Oolbekkink Transport b.v. te Holten Spontaan verklaarde de direktie van dit be drijf zich bereid om deze trainin gspakken voor de Holtense junio ren te willen verzorgen. Zaterdag 7 oktober 1978 werden de trainin gskostuums door de heren Ool bekkink sr. en jr. officieel overge dragen. De voorzitter van de jeugd commissie bedankte in een korte toespraak de direktie voor haar spontaniteit en verheugde zich erover, dat ook het „eerste" van de junioren prachtig voor de dag kan komen met deze mooie trainin gspakken. Nadat één pak officieel aan de trainer der A-junioren, de De junioren A van de SV „Holten" met in het midden (staande) de heer Jan Oolbekkink van „Ool bekkink Transport". heer Gerard Heck was overhan digd. bedankte de aanvoerder van het A-team. Francis Luessink. de direktie voor deze mooie geste en overhandigde hen een kistje siga ren voor het direktiekantoor en een bos bloemen voor de echtgenotes van de direktie. Hopenlijk zullen de junioren in deze pakken vele successen mogen boeken, hetgeen zaterdag reeds ge schiedde met een kleine 2-1 zege op Wierden. In verband met het beker programma van de K.N.V.B is er zondag voor de overige teams een inhaalprogramma vastgesteld. Holten speelt dan tegen het Boeke- lose Unisson. een ploeg die momen teel in de kopgroep derde klasse A zetelt. De rood-zwarten zijn tot nu toe niet zo erg succesvol geweest en zullen alle zeilen moeten bijzetten om tegen deze ploeg tenminste éen puntje te behalen. Voor deze weds trijd worden weer vele toeschou wers verwacht en de supporters vereniging zal. zoals gewoonlijk, weer voor een verloting met prach tige prijzen zorgen. Week van 14-10-'78 t.m. 20-10-'78 ZATERDAG: 14.00-18.00 u.-S.V. Holten, afd. handbal. MAANDAG: 8.10-15.30 u. div. scholen. 16.00-18.00 u. tennisclub. 18 00-22.30 u. badmintonclub. 22.30-23.30 u. hr. Kempers. DINSDAG: 8.10-16.10 u. div. scholen. 16.15-22.45 u. mintonette. 18.00-22.00 u. instructielokaal - Stichting Sociaal Cultureel Werk. WOENSDAG: 8 10-16.30 u. scholengemeenschap. 17.00-18.00 u. leraren scholengemeenschap. 19.00-23.00 u. badmintonclub. DONDERDAG: 8.10-15.30 u. div. scholen. 18.00-21.00 u. afd. handbal. 21.00-23.00 u. badmintonclub. VRIJDAG: 8.10-16.10 u. div. scholen 19.00-22.00 u. Mintonette. 22.00-24.00 u. tennisclub. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur recht streeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 31 80). Alle over ige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd sport zaken (tel 16 66). Holten 2 heeft het afgelopen zon dag tegen Hoeve Vooruit 2 behoor lijk lastig gehad. Wist men door Herman ten Velde al spoedig op 10 te komen, Hoeve nam daarna het heft in handen en zette Holten 2 voor rust op een 1-2 achterstand. Na de thee beukten de Holtenaren op de verdedigingslinie van Hoeve. Een beetje gelukkig maakte Henk Veneklaas gelijk, waarna er Ri chard Egberts voor zorgde, dat de beide punten in Holten bleven Holten 3 heeft PH 4 uit Almelo met goed gegroepeerd voetbal met een 3-0 nederlaag naar huis gestuurd. Van meet af aan was Holten 3 de betere ploeg, doch het duurde tot de 30e minuut alvorens Henk Kna pen 1-0 scoorde. Direkt hierna strafte Alle Klein Velderman een verdedigingsfout schitterend af en doelpuntte fraai uit een moeilijke hoek, 2-0. Na de rust het zelfde spelbeeld. Het was tenslotte Wim Nijenhuis. die uit de vele kansen er één wist te benutten, waarmee hij de eindstand op 3-0 bepaalde Holten 4 meende afgelopen zondag op één been twee punten van Riet vogels 4 te kunnen pakken Met Senioren: Holten 2-Tukkers 3 10.00 u. Hector 2-Holten 3 a. 10.00 u., v. 9 00 Holten 4-Omhoog 2 a 10 00 u. VABO 3-Holten 5 a 10.00 u.. v 00 u Heracles 4-Holten 6 a. 11 00 u.. v. 10 00 u Holten 7-Enter 4 a. 10 00 u Holten 8-De Zweef 5 a. 10.30 u. SDOL 4-Holten 9 a. 10.30 u., v. 9.30 u. Holten 10-S O S 8 a. 11 45 u. Holten 11-S.D.O.L. 6 a 10 30 u. P H 14-Holten 12 a. 10 00 u.. 9 00 u. De wedstryd tussen het eerste team van de tafeltennisvereniging Holten en Trefhoek 4 uit Almelo eindigde in een 8-2 overwinning voor de Almeloérs. De eerste drie enkelspelen werden alle verloren, waarbij aangetekend moet worden dat Oerard Overvelde wel erg dicht bi) de overwinning was (21 -17,18-21. 19-21). Het dubbel, met Gerard Overvelde en Nico Valk. leek in het begin ook niet zo goed te gaan. De eerste game werd verloren met 21- 15 en inde tweede game stonden de Hoitenatvn nog achter met 17-12, maar toen haalden zij de stand op tot en wonnen deze game met 21-18. In de derde game ging het toen steeds beter en Holten won deze beslissende game met 21-17. Willem Oiltlich had alleen in zijn eerste party een kans op winst. Maar hy kon niet genoeg initiatief nemen om ook werkelijk tot winst te komen. Na het dubbel wist alleen Nico Valk nog een puntje te scoren, zodat de eindstand 8-2 werd voor Trefhoek 4 Het derde team moest in Enschede uitkomen tegen een team van Ef fect Hans Welting. Rien Lammer- tink en invaller Johan Markvoort deden weliswaar hun uiterste best maar moesten toch met een 10-0 nederlaag huiswaarts keren. Het vierde team (dames) kon evenmin op een succesvolle weds trijd terugkijken. Greta Overvelde en Bea Klein Teeselink behaalden ieder een game. maar daar bleeft het dan ook bij en ook Tineke Brinkman kan geen enkele set op haar naam brengen. Einduitslag Holten 4 - Trefhoek 10: 0-10 Ook bij de jeugd laten de overw in ningen nog wat op zich wachten. Het A-team had niet veel ln te brengen tegen de Jongens van Trefhoek uit Bentelo. De eindstand werd dan ook 1-8. waarbij alleen Jan Vrugteveen en Robert Klein Wassink elke een set wisten te winnen, terwijl Marcel Kok nog steeds op zijn eerste competitie-overwinning wacht. Afgelopen zaterdag speelde het B-team tegen D.T.8. uit Enschede. Het geluk was dit keer weer niet aan de zijde van Holten, want hoe goed Gerard Vuuregge Gerard Jonkman en invaller Harry Kolk man ook hun best deden, de winst punten gingen weer naar de tegen stander. Gezien het vertoonde spel was een gelijkspel zeker verdiend geweest, maar ja, volgende keer be ter Het C-team moest in Enschede te gen 't Velvenest C aantreden. Door het nog onervaren spel van de jon gens werd het een 7-3 nederlaag, waarbij Jan Traanman ongeslagen bleef met 3 overwinningen. Programma 14/10 en 21/10 In de seniorenklasse worden geen wedstrijden gespeeld. 21-10 Holten A - D.T.S. 15.00 ui.; Trefhoek - Hol ten B (14.00); Holten C - D.T.S. (15.00». Tenslotte nog het volgende: Be*. langsteUenden bij het Holtens kampioenschap op zaterdag 14 ok tober (aanvang 10.00ui en het scho- lierentournooi op maandag- en dinsdagavond (aanvang 20.00 u> zijn van harte welkom! Belde tour- nooien worden gehouden ln de gymzaal aan de Haarstraat. Holten Al-Hulzense boys Al a. 3.00 u Huzense Boys A2-Holten A2 a. 2.30 u.. v 1 45 u. Voorwaarts Bl-Holten BI a. 2.30 u., v 1.30 u SDOL Cl-Holten Cl a. 2.30 u., v. 145 U. Excelsior C2-Holten C2 a. 11.15 u., v. 10.45 U. De Zweef C2-Holten C3 1 00 u v. 12 15 u Holten C4-Enter C3 a. 1.00 u. Holten B2 ls vry Eventuele afmeldingen voor vrij dagavond 7.00 uur bij een van je leiders. Pupillen Haarle Dl-Holten Dl a. 11 u v. 10.15 u. Holten D3-Sp. Daarle D2 a. 11 u. Sp Ryssen D4-Holten D4 a. 9 u.. v. 8.30 u Holten El-Enter El a. 10.00 u. Holten E2-WVV E3 a. 10 00 u. Sp. Ryssen E2-Holten E3. a. 10 00 u.. v 9 30 u Holten Fl-Sp Rijssen F1 a 9 15 u. Holten F2-Nijverdal F2 a 9 15 u Holten D2 is vrij. nog geen enkele winstpunt bun gelden de Almeloérs onderaan de ranglijst. Na een snelle openings treffer van Holten dacht men de zaak geregeld te hebben. Dit pakte gedeelteiyk anders uit. Holten miste de beste kansen en naarmate de-tljd verstreek werd Rietvogels sterker. Met kunst en vliegwerk werd het doel in 't laatste kwartier schoongehouden. zodat men opge lucht het laatste fluitsignaal aan hoorde. Holten 5 heeft het bijzonder moei lijk dit seizoen. Zondag j.l kon het in en tegen Borne 5 geen vuist ma ken. Een regelrechte 4-0 nederlaag was het gevolg. Dat de juiste weds- trijdmentaliteit bij een aantal spe lers niet in voldoende mate aanwe zig is zal hieraan vermoedeiyk de bet zyn. Ook Holten 6 had het zwaar te verduren tegen Luctor 3 uit Almelo. Kampioensploeg Luc tor stuurde Holten 6 met een 9-1 nederlaag huiswaarts, al gebiedt de eerlijkheid erby te melden, dat aan zeker vier doelpunten een buitenspel!-luchtje) zat. Holten 7 doet het aanmerkelyk be ter. Wat dit nieuw gevormde elftal tot op heden presteert is geweldig. De sterkte van dit team heeft MW 6 zondag ondervonden. Holten 7 nam vry snel door Jan Roele de lei ding, waarna het spel voortdurend heen en weer golfde met kansen aan beide zyden. Gedoelpunt werd er voor rust niet meer. Na de thee was Holten oppermachtig en wist 10 minuten voor tyd door wederom Jan Roele de partij te beslissen 2-0. Ook Holten 8 heeft de smaak te pakken en beet zondag behoorlijk van zich af. Koploper PG II werd een keurig geiykspel afgedwongen. Tot aan de rust bleef de stand O-O. Na de thee nam PH de leiding. Dick Oolbekkink zorgde voor de geiyk- maker en had zelfs kans om de score te verhogen, doch dit zou te veel van het goede geweest zyn. Holten 9 zorgde wederom voor een goed resultaat. Hector 6 werd met een 2-0 nederlaag richting Goor ge stuurd. Beide doelpunten vielen na de pauze en werden voor de veran dering dit keer gescoord door Jo han ten Velde. Holten 10 nam in de wedstrijd te gen De Zweef 10 al na vyf minuten de leiding door een doelpunt- van Henk Klaasses. Holten kreeg nog enkele unieke scoringskansen doch deze werden gemist. Na bet missen van deze droomkansen kreeg de wedstrijd een heel ander beeld; de ploeg van De Zweef draalde plotseling veel beter. Door het zwakke ingrypen op het middenveld kwam de achterhoede onder zware druk te staan, zodat doelpunten niet uitbleven. Rust stand 5-1. Na de thee speelde Hol ten taktisch beter maar de aan voerder kon vanaf elf meter het net niet vinden, terwijl één misser aan de andere kant 6-1 betekende. Holten II, dat een prima wedstrijd speelde kon in de eerste helft tegen S O S 8 niet tot scoren komen. Men wilde dit in de tweede helft recht zetten door furieus aan te vallen. Dit was koren op de molen van de Hellendoorners, want er ontston den grote openingen ln de Holten- defensie. SOS. 8 profiteerde tweemaal, alvorens Henk Vincent de achterstand tot 2-1 terugbracht Een nederlaag, die niet nodig was geweest.

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 9