Holtens eerste zege in derde klasse! HHf m Puikje roodbonten op keuring Ëspeio Overzicht sv Holten Zo speelde de jeugd Programma sv Holten Voor de achttiende keer Unisson komt op bezoek bij Hoiten (Senioren) Oriënteringsrif •- pSiÉliPS I mmJSÊÉimÊÊ$B HOLTENS NIEUWSBLAD - 29 SEPTEMBER 1978 - PAG. 7 De belangrijke wedstrijd in de derde klasse A om de voor lopige bezetting van de laatste plaats tussen TVO en Holten is in een ruime en verdiende 3-2 zege voor de Rood-Zwarten geëindigd. Met fris, open aanvalsspel en een sterke middenveldspositie werd TVO het slachtoffer, waarbij midvoor Joh. Huzen deze middag bijzonder op schot was en liefst vier keer raak schoot. Een gewyzigd Holten, waarin An ton Reylink, na een langdurige af wezigheid wegens een beenbreuk een goede rentree vierde. Nico La- bobar op de stopperplaats voor Paalman en Joop Hondelink voor Hendry Bronsvoort in de voor hoede bleek een te zware opgave voor TVO, dat geen al te sterke indruk maakte. In 't bijzonder haar voorhoede was weinig schot vaardig en met een niet al te be trouwbare doelman Leferink in de goal, ïykt ons dit team tot de zwakste in de afdeling te behoren. Holten had deze middag het schie ten (gelukkig!) als voornaamste wapen en in de achtste minuut knalde Bert Knapen na een mooie pass van Anton Reilink over het doel. Na ruim een kwartier scoorde Holten haar eerste doel punt, toen een voorzet van Joop Hondelink door Joh. Huzen met de „Knei" in 't doel werd gelopen (0- 1). Het eerste doelpunt van Holten in de derde klasse! Vijf minuten la ter omspeelde Andre Dekker drie spelers en vuurde een hard schot af. dat de TVO goalie niet klem- vast stopte en uit de rebound schoot midvoor Huzen hard in (0- 2). Enige mooie kansen voor Hol ten werden hierna door Huzen, Hondelink, en Oolbekkink tegen de keeper en over 't doel gescho ten. Halverwege de eerste helft kreeg de statisch spelende TVO midvoor een kans, door een kleine onachtzaamheid in de Holter de fensie, doch zijn schot vloog net naast 't doel. De beste kansen ble ven echter voor Holten en zeker in de laatste tien minuten voor de rust. Hondelink passeerde op links enige spelers, doch gaf de bal te laat af en een schot van Andre Dekker vloog over. Even later kwam Joh. Veneklaas goed door, doch werd op 't laatste nippertje onderuit gelopen en bij een mooie combinatie op rechts tussen de vér opgekomen Anton Labobar en Bert Knapen kopte Huzen de mooie voorzet van Knapen net over 't doel. Ruststand (0-2). Direct na de thee begon TVO met de wind mee met een offensief, waarbij stopper Nico Labobar een tot twee keer toe ingeschoten bal retourneerde. Goed doorzetten op rechts van Joop Hondelink gaf hem de gelegenheid een voorzet op maat af te geven op Huzen, die hiermee een onvervalste hattrick uitvoerde en de bal in de hoek schoot (0-3). TVO wisselde na een kwartier twee spelers en pal hierna passte Andre Dekker op Veneklaas Zijn voorzet werd door stopper Willems weggeschopt, precies voor de voeten van Huzen, die zich geen moment bedacht en met een formidabele knal zijn ploeg op een riante 4-0 voorsprong zette. Hierna verslapte de concen tratie wat bij Holten en kon TVO het spel weer wat verplaatsen. De Beckumers kwamen na een half uur goedkoop aan hun eerste doel punt, toen doelman Wissink uitlo pend over de bal trapte waarna invaller midvoor Alferlnk geen moeite had de bal ln 't lege doel te deponeren (1-4) Twee minuten la ter werd Hondelink in 't straf schopgebied gehaakt en de pena lty werd door Andre Dekker on houdbaar ingeschoten (1-5). In de laatste minuut kreeg TVO een ka- dootje van de overigens goed lei dende scheidsrechter Berendsen uit Warga (Fr.) toen hij wegens het wegdrukken met de arm van Hul- leman dit zeer zwaar bestrafte met een strafschop. Deze werd door Verveld hard ingeschoten, waar mee hy de eindstand op 2-5 be paalde. Vele Holtense supporters zyn getuige geweest van een goed draaiend Holten dat, zo spelend, zyn „draai" in de derde klasse wel zal vinden. Stopper Nico Labobar organiseerde zyn verdediging goed en stuwde de ploeg in de aan val. Hopelijk is deze wedstryd een inspiratie geweest voor de nog res terende wedstrijden, want de Rood-Zwarten weten nu weer, hoe de doelpunten gescoord moeten worden! Holten 2 heeft zondag misge kleund tegen NEO 3, Was men vrijdagnacht nog overtuigd van een ruime overwinning, zondag morgen pakte dit anders uit. NEO 3 profiteerde in de eerste helft van zeer slecht uitverdedigen der Hol tenaren, 0-1. Na de rust heeft Hol ten 2 met man en macht gepro beerd om de stand een ander aan zien te geven, doch dit ging met zo weinig overleg, dat succes bij voorbaat tot mislukken gedoemd was Holten 2 zal de komende tijd uit een ander vaatje moeten tap pen. Holten 3 leed thuis tegen Tukkers 2 een verdiende 0-1 nederlaag. Reeds na 10 minuten was deze stand bereikt toen na een hard schot, de midvoor van Albergen attent reageerde en scoorde Hol ten heeft na rust al haar krachten aangewend om een puntenverde ling te bewerkstelligen, wat niet gelukte. Bij R.V. 2-Holten 4 kon het feest voor de Holtenaren niet op. Een wedstrijd die met veel angst te gemoet gezien was,eindigde ineen 0-6 overwinning. De instelling en spelopvatting van Holten 4 was van dien aard, dat aanvoerder en rechterverdediger Albert van de Maat instaat was de vierde treffer, na een rush over het hele veld, te scoren. Volgens Albert was hem dit de laatste 10 jaar niet overko men. Al met al een goed resultaat en een flinke steun in de rug voor komende zondag, wanneer het sterke N ij verdal 2 op bezoek komt. Holten 5 heeft in Albergen tegen Tukkers 4 een verdienstelijk ge lijkspel behaald (2-2). Het heeft zelfs even het genot van de over winning mogen proeven, doch de derde treffer werd na veel gehar rewar alsnog afgekeurd. Holten 6 heeft tot ver in de tweede helft de stand tegen het sterk spe lende Enter 3 op 0-0 kunnen hou den. De achterhoede, met aan het hoofd de formidabel keepende Ge rard Willems, moest echter 10 mi nuten voor het einde een doelpunt toestaan. De thuisclub won deze sportieve wedstrijd aldus met 1-0. Holten 7 heeft Wierden 4 met 2-0 aan de zegekar gebonden. Voor deze overwinning een feit werd, waren er legio kansen geweest op een hogere score, doch de Wier- dense doelman en-libero staken in grootse vorm. Tot de rust bleef de stand gelijk waarna Jan ten Velde de score opende. Tussendoor wer den zeer fraaie reddingen verricht. Op Meermanskamp ontvangt Hol ten a.s. zondag het Boekelose Unisson, een ploeg, die zy enige seizoenen geleden in de vierde klasse als tegenstander heeft ge had. Nog steeds staat de veteraan en aanvoerder Henk van Raalte by de Boekeloérs in t doel en blaast zyn partytje nog behooriyk mee. Hy is zeer geroutineerd en weet zyn verdediging goed te instrue ren. In de tot nu toe gespeelde vier wedstryden heeft Unisson vyf punten behaald en staat op een ge deelde derde plaats. De Rood- Zwarten kunnen er in ieder geval op rekenen, dat de tegenstand zwaarder zal zyn als tegen TVO. Echter, met de steun van haar supporters en in de wetenschap, dat ook zy nu goals kunnen maken, moet er voor Holten minstens één puntje in zitten, maar liever zien we ze natuurlyk zegevieren!! Tenslotte was het good old Joop Nijland die de eindstand op 2-0 be paalde. Holten 8 moest zondag haar meer dere erkennen In SDOL 3. De Lut- tenbergers gingen met een 0-3 overwinning naar huis. Debet aan deze nederlaag was het veel agressievere spel der gasten. Holten 9 boekte een 2-0 overwin ning op Haarle 8 Tot de thee bleef het 0-0, met kansen voor belde ploegen. Holten 9 drukte na de rust door en scoorde tweemaal. De ve teranen zijn dus wederom niet ge klopt. Holten 10 heeft een stevige 4-0 ne derlaag tegen Haarle 7 geleden. Holten begon onstuimig en Henk Rensen kreeg enkele goede kan sen De buitenspelval der Haarle- naren werkte echter zo voortreffe lijk, dat de spelers van Holten 10 erdoor ontmoedigd werden. De achterhoede had handen vol werk met de twee gevaarlijke Haarles- pitsen. Fouten bleven niet uit en Haarle profiteerde voor rust drie keer. Door omzettingen in het elf tal werd het spelpeil wel beter, maar Haarle profiteerde nog één keer. Holten 11 heeft een kostbaar punt uit Enter meegenomen. Het werd tegen Enter 9 een 2-2 gelijkspel. Henk Vincenten Mannus Vorkink, namen ieder een doelpunt voor hun rekening. Enter 9scoorde voor rust tegen. Na de thee tapte Enter 9 uit een ander vaatje. Met ruw en onbe heerst spel dacht men Holten 11 de beide punten te kunnen ontfutse len, doch verder dan één tegen doelpunt lieten de Holtenaren het niet komen. Een verdiende remise, die met hard werken behaald is. Holten 12 heeft de smaak der overwinningen te pakken. Afgelo pen zondag werd Nijverdal 5. met een aantal oudere prominente spe lers. met een 2-1 nederlaag huis waarts gestuurd. Holten 12 kwam na 15 minuten op 1-0, door een doelpunt van Henk Nlkkels. Na een half uur moest keeper Ben Trentelman, na een botsing, geblesseerd het veld ver laten. Adrie Wansink verving hem goed, doch Nijverdal profiteerde vakkundig van deze verandering, 1-1. De tweede helft was geheel voor Holten 12 wat uiteindelijk re sulteerde in 2-1, een doelpunt ge scoord door Nico ten Veen. die met dit doelpunt een vaste plaats ln de basis var Ho *en 12 veroverde. Holten B1-DET0 BI In een van Holten-zijde slecht ge speelde wedstrijd heeft BI de pun ten aan DETO moeten laten. Voor rust golfde het spel op en neer met een iets beter DETO. Maar Holten nam de leiding door Hoek. Na rust kwam DETO nog meer opzetten wat resulteerde ln de gelijkmaker. Een enorme knal in de uiterste hoek waarop keeper Ter Harmsel geen verweer had. Een volgens de grensrechter buitenspeldoelpunt, wat 1-2 betekende, bracht Holten de genadeklap toe. In de slotfase mocht Holten nog een strafschop nemen, maar die werd helaas gé- mist. Eindstand 1-2 Volgende keer meer inzet. Oen Hom B2-Holten B2 In zijn eerste uitwedstrijd heeft Den Ham Holten een overwinning moeten toestaan. M. Aanstoot (De Grieze) maakte de openingstreffer. Hierna kwam uitblinker M. Koe- lemay in actie en scoorde maar liefst twee maal achter elkaar. Na de rust kwam een ook goed spe lende H Veneklaas vanaf de mid denlijn op en scoorde. Holten ging nu wat rustiger spe len, maar kreeg enkele aanvallen om de oren, maar door goed werk van de keeper E. Spenkelink bleef de bal buiten de palen. Maar Hol ten kwam weer op en scoorde via M. Koelemay. Doordat J. Tuitert een tegenstander onderuit haalde kreeg Holten een penalty tegen; deze schoot op goal maar de bal kon nog net van de lijn worden ge haald door een verdediger. Het eindsignaal volgde hierop al gauw en de stand was: 1-5. ON Cl-Holten Cl Na de overwinning van vorige week tegen Excelsior, met het daarbij gepaard gaande goede spel, toog Cl met de beste ver wachtingen naar Almelo. ON liet gelijk haar goede bedoelingen zien en nam in de tweede minuut reeds een 1-0 voorsprong. Het werd ech ter al gauw duidelijk dat ON niet meer kruit te verschieten had. Holten nam het spel in handen en combineerde er lustig op los en vergat niet met de regelmaat van de klok te doelpunten. Toen scheidsrechter Moelard het rust- signaal floot had Holten door drie doelpunten van Renee en een van Henk Haverslag een verdiende voorsprong genomen Na rust wist Gert Jan en nogmaals Renee de stand op 1-6 te brengen. In de tweede helft werd er door Holten niet best gespeeld, teveel gepraat waardoor veel balverlies ont stond Het combineren werd to taal vergeten. Dat ON hier geen gebruik van wist te maken tekent de zwakte van deze ploeg. Zater dag zal er uit een ander vat getapt moeten worden. DETO C3-Holten C3 Holten C3 moest afgelopen zater dag naar Vriezenveen om tegen DETO C3 te spelen. Een voor de spelers in gedachten een „peule schilletje". Hun doelcljfers 0-41 sprak boekdelen. Het werd een uiteindelijk krappe overwinning van 1-2 voor Holten. Holten zette het offensief in maar tot echt doel- rijpe kansen kwam men niet. Het was Erik Rensen die goed door zette en de zaak afrondde. Na rust zakte het spelpeil nog meer en DETO kwam soms gevaarlijk door. Het werd eerst nog 0-2 alvo rens DETO de eer kon redden. Het was een wedstrijd om heel snel te vergeten. Holten C4-PH C7 Holten C4 heeft zijn tweede over winning behaald, terwijl men vo rige week nog met 9-0 was afge droogd Een met veel kansen om springend Holten ging fel van start. Binnen tien minuten scoorde men tweemaal door Hof man en Meester. Maar ook PH deed wat terug en kwam zelfs voor rust op gelijke hoogte met Holten. Enorme fouten in de achterhoede speelden parten in dezen. Na de thee een toonaangevend Holten en met een steeds beter spelende Vin cent die C4 ook op een voorsprong zette. Vijf minuten later was het Trentelman die nummer vier liet aantekenen. Tien minuten was het de kleinste man van het veld. Roe lof en met grote daden, die num mer vijf maakte. PH mocht nog eenmaal iets terugdoen en keeper Braunius onhoudbaar passeerde. De buit was binnen en dat stond de vele toeschouwers wel aan. Excelsior E4-Holïen E3 Na twee keer achtereen een neder laag te hebben geleden, is het Hol ten gelukt om nu maar liefst 6 doelpunten te maken. De jongens hebben zich enorm ingezet om nu te winnen. Barry scoorde vier maal, Jan éénmaal en onze nieu* welmg Har» maakte voor de eerste keer een goal. Ook onze andere nieuwelingen hebben opvallend goed hun best gedaan. Jongens la ten wij zo doorgaan. SENIOREN Oldenzaal 2 - Holten 210 00 u Vert rek 8.45 u.; Holten 3 - VryHolten 4 Nyverdal 2 10.30 u.; Holten 5 - Stevo 4 10.00 u.; Holten 6 - Wierden 3 10.00 u.; De Zweef 6 - Holten 7 10.00 u. Vertrek 9.00 u.; Luctor 4 - Holten 8 11.45 u. Vertrek 10 45 u.; De Zweef 11. - Holten 9 11.45 u. Vertrek 10 45 u.; Holten 10-SDOL 5 10 30 u.; Holten 11 - Haarle 5 10.00 u.. RV 3 - Holten 12 10.00 u Vertrek 9 00 u. DENK AAN EINDE ZOMERTIJD JEUGD Kloosterhaar Al - Holten Al 2.30 u. Vertrek 1.30 u.; Holten A2 - SOS A2 з.30 u Holten BI - GFC BI 2.30 u Twenthe B3 - Holten B2 1 30 u. Vertrek 12 45 u; Holten Cl - PH Cl 1 00 u., Holten C2 - MCVV 69 Cl 1.30 u.; Holten C3 - PH C4 12.00 u„ Holten Dl - Sp. Ryssen Dl 11.00 u.; Enter Vooruit D2 - Holten D2 11 00 Vertrek 10.15 u Haarle D3- Hol ten D3 10 00 u. Vertrek 9.15 u.; Hol ten D4 - De Zweef D4 11 00 u Hol ten El - Excelsior El 1000 u.; Twenthe E3 - Holten E2 10 00 u. Vertrek 915 u.; Holten E3 - Twenthe E4 10.00 u Holten F1 - Vesos F19.15 uHaarle F2 - Holten F2 11.00 u. Vertrek 10.15 u. Holten C4 is vry. Afmelden voor vrydagavond 7.00 uur by een van je leiders. Aan de op zondag 24 september door de mac „De Holterberg" ge organiseerde orienteringsrit werd door 37 equipes deelgenomen. De uitslag was als volgt: A Klasse: 1 A Schuppert, Holten 6 strafp.; 2. G. Schildkamp, Holten 20 strafp 3 G Nyenhuis. Colm- schate 38 strafp.; 4. T. Byma, Hol ten 40 strafp B Klasse: 1. A. Meyerman, 52 strafp.; 2. A.J. Lichtenberg, 61 strafp.; 3. G. Koopman, 74 strafp.; 4 H Mooi weer, 75 strafp.; 5. G.W. Scholten. 125 strafp.; 6 B. Pekke- riet, 148 strafp. allen te Holten. De pryzen werd door de heer H Oolbekkink in café de Preuter uit- gereikt. mm '£t4' .1 Boer Jan Stevens en zijn \touw Janna toonden vol trots de kam pioen Olga 46 en Klaartje. Onder rechts dochter Joke met Marijke 32 (kampioen beste uier) en links de kampioen ÖJ de klaveren Gerrie 18 van maatschap Mars- Dertien Espelose boeren hebben zaterdag 23 september in de weide bij W.F. Boode aan de Okkenbroekseweg het puikje van de jonge en oudere roodbonten voorgeleid aan de jury die bestond uit de heren H.J.W. Sche- perboer. Holten, A.J. Bredenoord, Welsum, H.J. Schrijver, Terwolde. G. Hoentje, Ruurlo en J.H. Daggert (arbiter) Markelo. Ringmeesters waren de h.h. J. Boode en H. Koopman terwijl de heer J.W. Jansen als microfonist fungeerde. De jury constateerde stabiliteit in kwaliteit doch op de uiers waren nog al wat aanmerkingen. De drie klassen vaarskalveren waren wat zuinig bezet maar de kwaliteit mocht er zijn. Van de totaal 14 kalveren werden elf met een eerste premie gewaardeerd! Bij de klasse „Melkgevende koeien, geb. tussen 1 juli '75 en 1 febr. '76" plaatste de jury de aantekening „zeer goede klasse" en bij de „Collecties koeien" (6 of 7 stuks van een eigenaar) „Melk gevende koeien geb. voor 1 jan '71 en „Melkgevende koeien geb. tussen l-7-'73 en 15-l-'74" „beste klasse". Kampioenen: Kampioen by de oudere koeien werd Olga 46 S V. Thorwald pref. van B J. Stevens en res kampioen Emma 19 V Mars. M Emma 11 S van B A. Haverslag. Okkenbroek. Klaartje V Julius ook van B.J. Stevens werd kampioen by de jonge melkgevende koeien en het res. kampioenschap was voor Mina 27 V. Arnold, M. Miena 18 R van J an Haverslag. By de pinken was de titel voor Jantina 60 van G Rensen en res.. kampioen werd Hilde 21 van Jan Haverslag. Gerrie 18 van J.W. Marsman werd kampioen by de kalveren en het res. kampioens chap werd behaald door Coorie 82 van H. Bosman. Beste en mooiste uier had by de oudere koeien Maryke 32 van B J. Stevens en by de jongere dieren Corrie 66 van H Bosman. De voor zitter van de fokveedag de heer B A. Haverslag herdacht in zyn openingswoord de in mei jl. over leden heer J.G. Toorneman die sinds de eerste fokdag met grote kennis van zaken en liefde voor de roodbonte fokkery veel en hoogst- belangryk werk heeft gedaan. Ha verslag sprak tevens een woord van dank tot de familie Boode voor het beschikbaar stellen van het terrein en allen die pryzen (be kers. medailles, geld) beschikbaar stelden. Uitslagen: Klasse 1 melkgevende koeien geb. voor 1 jan '71. Beste klasse, la Jantina 13 eig. G. Rensen; lb Hilda 8 eig Jan Haverslag; le Cor rie 15 eig B.J. Stevens. Klasse 2 Melkgevende koeien geb. na 1 jan. '71 - 1 april '72. Matige klasse. la Dina eig. B.A. Haverslag; lb Greet eig. T. Boode; lc. Tilda's 5 eig. G. Rensen; ld Lieske 40 eig. B A Haverslag; 2a. Gerrie 17 erg. H. Bosman; 2b. Corrie 45 S eig. H. Bosman; 2e. Olga 31 KS eig. B J. Stevens; 2d. Olga 34 eig. B.J Ste vens; 2e. Aaltje 16 eig. G.H. Blan-1 kema. Klasse 3 melkgevende koeien geb. na l-4'72 -1-7'73. Goede klasse, la. Emma 19 eig. B.A. Haverslag; lb. Lieske 41 eig. B.A. Haverslag; lc. Betsie 43 eig. G.H Blankema; 2a Betsie 16 eig. G Rensen. 2b. Dora 34 eig. W M Veneklaas Slots, 2c Rozanna eig. W M Veneklaas Slots Klasse 4 melkgevende koeien geb. na 1-7*73 - 15-l-'74. Beste klasse. la en kampioen Olga 46 S van B J Stevens, lb Maryke 32 eig. BJ. Stevens, lc Corrie 56 eig. H. Bos man; ld Willemien 10 eig. G Ren sen. Klasse 5 Melkgevende koeien geb. na 16-l-*74 - l-8-*74. Onregelmatige klasse met matige uiers. la Emma 21S eig. B.A. Haverslag; lb Bertha 36 eig. B.J. Stevens; lc. Alida eig G Rensen. Ad Ormaeig. V/ M Veneklaas Slots. 2a. Bontje 26 eig B J Stevens, 2b Roosje 22 eig G.J Boode Mzn.2c Jaantje R eig. B A. Haverslag; 2d. Norma 5 eig. G.H. Blankema. Klasse 6: Melkgevende koeien geb. na l-8-'74 - 31-12'74. Redelijke klas se. la Maryke34eig B.J Stevens, lb. Willy 19 S eig. Maatschap. Mars man; le. Adda 79 eig. B.A. Haver slag; ld. Doortje 52 eig. W M. Vene klaas Slots; 2a. Roosje 8 eig. Maat- schap. Marsman, 2b. Lotje 26 eig. W M. Veneklaas Slots. Klasse 7 Droogstaande koeien, geb. voor 1 januari '74. Goede klasse la. Corrie 37 eig. H. Bosman lb. Doortje 45 en lc. Dine 50 eig W M. Veneklaas Slots Klasse 8. Droogstaande koeien geb. na 1 jan. '74. Gewone klasse met slechte uiers, la. Jantina 49 eig G. Rensen, lb. Jantina 54 eig. G Rensen. lc. Gerri eig. T. Boode; ld. Klara eig. T. Boode. Klasse 9 melkgevende koeien geb. na 1-1*75 - l-7-'75. Gewone aanhou dende klasse. la. Roosje 33 en 1 b Koosje 35 eig. G H Blankema; lc. Roosje 26 eig. G.J Boode Mzn.; ld. Grada 11 eig. B.J Stevens; le Lieske 45 eig. B A. Haverslag; lf. Corrie 66 eig. H. Bosman 2a. Norma 7 eig. G H. Blankema; 2b. Gerri 5 eig M. Meyerink; 2c. Margretha eig G.J. Boode Mzn. Klasse 10 melkgevende koeien geb. na 1-1'75-1-2-'76. Zeer goede klasse, la en kampioen Klaartje eig. B.J. Stevens; lb. Jantina56eig G. Ren sen; lc. Willeke 3 eig. G. Rensen; ld. Willemien 10 eig. Joh. Boode; le. Bertha 48 eig. M. Meyerink; 2a. Jantina 55 eig G. Rensen, 2b Ger rie 15 eig. Maatsch. Marsman. 2c. Olga 55 eig B.J Stevens, 2d Roza 76 eig. Joh. Boode. Klasse 11 Melkgevende koeien geb. na 1 febr. '76. Goede klasse, la. Miena 27 eig. Jan Haverslag; lb. Jantina 58 eig. G. Rensen; lc Emma 24 eig. B.A. Haverslag; ld. Ina eig. Joh. Boode; le. Sientje 6 eig. M. Meyerink; 2a. Willy 24 eig. Maatschap Marsman; 2b. Sjace- lien 15 eig. Maatschap Marsman. Klasse 12. Dragende vaarzen geb. voor 1 okt. '76. Goede klasse met beste kop. 1 en kampioen Jantina 60 eig. G, Rensen; lb. Frieda 34 eig. Joh. Boode; lc. Willemien 18 eig. M. Meyerink; 2a. Gerrie 16 eig. Maat schap Marsman; 2b. Hannie eig. T. Boode. Klasse 13 pinken geb. na 1 okt. '76 - 31 dec. '76. Vrij goede klasse met beste kop. la Hilda 21 eig. Jan Haverslag; lb. Roosje 9 eig. Maatschap Marsman; lc. Bertha 46 ewig. J.W. Stevens; 2a. Gonda eig. T. Boode; 2b. Jo hanna 2 eig. Joh. Boode; 2c. Bertha 45 eig. J.W. Stevens. Klasse 14 Pinken geb. tussen 1 jan en 15 maart '77. Goede klasse, beste la Dina 33 eig. H. Bosman; lb. Lida eig. T Boode. lc. Bea eig. B.A. Ha verslag; 2a. Roza 86 en Roza 87 eig. Jog. Boode. Klasse 15 Pinken. Goede klasse. la. Willy 78 eig. Jan Haverslag; lb. Roza 89 eig. Joh. Boode; lc. Wille mien 16 eig. J.W. Stevens; ld. Ida eig. Joh. Boode. Klasse 16. Vaarskalveren geb. tus sen 1 aug. en 1 okt. '77. Redelijke klasse met beste kop. la. en Kampioen Gerrie 18 eig. Maatschap Marsman; lb.Jannie39 eig. J.W. Stevens; 2a. Bertha 50 en Augusta 41 eig. J.W. Stevens. Klasse 17 Vaarskalveren geb. tus sen 1 okt. en 31 dec. '77. Goede aanh. klasse. la. Corrie 82 eig. H. Bosman; lb. Bertha 52 eig. J.W. Stevens; lc. Hilda eig. J Haverslag; ld. Bertha 47 eig. B.J. Stevens; le Willy 28eig. Maatschap Marsman; 2a. Olga eig. B.J. Stevens. Klasse 18, Vaarskalveren geb. na 1 jan.1978. la. Eefje 4 eig. G.H. Blankema; lb. Sientje 20 en lc. Corrie 85 eig. H. Bosman; ld. Sientje 7 eig. M. Meyerink. Fokfamilies, moeder met 2 of 3 dochter of drie drie dochters alleen Goede Klasse. la. Lieske 40, Lieske 41 en Lieske 45 eig. B A. Haverslag; lb. Hilda 8, Hilda 21 en Hilda 23 eig. J. Haver slag. Collecties Koeien (3st.) van een ei genaar Gewone klasse la. T. Boode; lb. G.J. Boode Collecties Koeien (4 of 5 stuks) van een eigenaar. Vrij goede klasse, la. G.H. Blankema; lb. H. Bosman. Collecties Koeien (6 of 7 stuks) van een eigenaar. VBeste klasse, la. BJ. Stevens; lb. B.A. Haver slag; lc. G Rensen; ld W.M. Vene klasse Slots. Collecties Jongvee (3-4-5 stuks) van een eigenaar. Gewone klasse, la. Joh. Boode, lb. T. Boode.

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 7