Verdiende puntendeling Blauw Wit in Denekamp Wielervereniging Holten in trainingspakken Postduivennieuws Hockey- Resultaten Blauw Wit Programma Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Blauw Wit tegen PSV Eerste ronde schaakcompetitie vol verrassingen Oriëntatierit (PUPILLEN) (JUNIOREN) (SENIOREN) «I Derde plaats August en Henk in Nederlands kampioenschap zijspanners HOLTENS NIEUWSBLAD - 22 SEPTEMBER 1978 - PAG. 13 Afgelopen zaterdag bleek Sc. Denekamp opnieuw een te genstander waarvan Blauw Wit nauwelijks kan winnen. In een redelijke wedstrijd werden, na een 1-1 ruststand, met een 2-2 eindstand de punten gedeeld, waardoor de Holtenaren van de leiding der le klasse TVB werden ver drongen door het Almelose DVO. Na het beginsignaal van de strak, maar zeer gedecideerd leidende scheidsrechter Nijhuis uit Haaks bergen trok aanvankelijk Dene kamp het initiatief naar zich* toe. daartoe mede in de gelegenheid gesteld door de aanvankelijk wat behoudend opererende bezoekers. Vanuit het goed spelende midden veld der gastheren werden enige kansen gecreëerd, maar de Blauw Witrachterhoede doorstond dit zonder schade. Aan de andere kant kwam het gevaar vooral via uit vallen van de zeer snelle Henk Aanstoot, die echter in de afwer king een ongelukkige wedstrijd speelde. Langzamerhand kregen de bezoekers meer greep op het spel der Denekampers en dit resul teerde na ruim een half uur spelen in een treffer van Beldsnijder, die. na een ingooi van Bol ink. een te genstander passeerde en Vanuit een kleine hoek hard en hoog de bal tegen de touwen knalde (0-1). Na dit doelpunt kreeg Blauw Wit meer rust in het spel en kreeg goede kansen om de voorsprong uit te bouwen. Nauwelijks een mi nuut later was Henk Aanstoot, zeer actief, opnieuw gevaarlijk en meteen daarna schoot Klein Nage lvoort net naast. Even daarna kon Aanstoot alleen door een overtre ding op de rand van het zestien meter gebied gestopt worden. De daarop volgende vrije trap ging juist voorlangs. Toch zouden de gastheren nog voor de pauze, tegen de verhouding in gelijk maken. In de 43e minuut leek een voorzet van de linksbuiten voor het doel langs te gaan, maar geholpen door de wind, draaide de bal over Trom petter tegen de binnenkant van de verste paal en stuiterde in het doel (1-1). Meteen na de hervatting wilde Blauw Wit zich revancheren voor deze tegenslag. Gert Paalman gaf vanuit het middenveld een goede diagonale pass op Wim Klein Na gelvoort, die de bal goed onder controle bracht en met een harde schuiver de Denekamp-goalie kansloos liet (1-2). Aan de andere kant kwamen de Denekampers tot een aantal goede schoten uit de tweede lijn, waarbij vooral Halink zich onderscheidde, maar Trom petter was op zijn post. Opnieuw kwamen de gastheren vrij een voudig op gelijke hoogte. De, overigens vrij goed spelende. Blauw Wit-achterhoede lette even niet goed op. Een aanval over links resulteerde in een voorzet die door enige verdedigers werd gemist, waardoor de even vrijgelaten Willy Harmsen heel eenvoudig kon scoren (2-2). Getergd ging Blauw Wit haar vo ren om opnieuw afstand te gaan nemen, maar nadat hij eerst in de 60e minuut via de lat over had ge schoten werd een minuut later een inzet van Henk Aanstoot van de lijn gehaald. De gasten hielden het beste van het spel, kregen ook kan sen. maar faalden in de afwerking of speelden iets te zelfzuchtig. Aan Blauw Wit zijde was inmiddels Gerard Koopman in het veld ge komen voor Henk Bolink. maar ook diens rushes leverden geen doelpunt op. De beste kans kreeg in de 86e minuut opnieuw Henk Aanstoot. Hij mocht, doordat de Dene kamp-achterhoede voor bui tenspel bleef staan, geheel alleen op het doel afgaan, maar hij faalde in het passeren van de keeper. Zelfs raakte hij in botsing met de doelman, waardoor hij het veld moest verlaten. Zijn vervanger Nico Beldman deed nog zijn uit erste best om alsnog de volle winst in Holtense handen te brengen, maar ook hij slaagde niet. Al met al een verdiend gelijkspel, meteen beter benutten van de kansen had er meer ingezeten. De opstelling van Blauw Wit: doel: Trompetter; achter: Bert Schip per, Harry ten Wolthuis, Ep Bel- dman. Henk Bolink (Gerard Koopman); midden: Gert Paal man, Coert Schuppert en Anton Beldsnijder; voor: Jan Verveda. Henk Aanstoot en Wim Klein Na gelvoort. Zaterdag (23/9) komt het Almelose P.S.V. op bezoek. De Almeloërs MARKVOGELS Dl - BLAUW WIT Dl Dl heeft na 2 nederlagen de eerste punten binnen. In een goed ge speelde wedstrijd was in Markelo tegen Markvogels bij ruste reeds een 4-0 voorsprong genomen. Dit was vooral het gevolg van een bij Blauw Wit beter bezet midden veld In de tweede helft kon Mark vogels nog iets terugdoen. Mede door het niet benutten van enkele kansen door de Blau w-Witten werd er verder niet meer gescoord. Jongens, goed gespeeld! Ga zo door, a s. zaterdag tegen Enter Dl Blauw Wit 02 - Excelsior 05 Afgelopen zaterdag moest D2 thuis aantreden tegen het nog zonder puntenverlies zijnde Excelsior D5. Blauw Wit had 1 punt minder en wilde graag Excelsior voorbij op de ranglijst. Direkt na de aftrap rolde dan ook aanval op aanval op het doel van Excelsior af, hetgeen voor de rust 3 verdiende treffers opleverde <2x John. 1 x Mattheus). Deze doelpunten waren vooral te danken aan goed samenspel. In de rust waren t.v.m. verplichte reser vebeurten enkele omzettingen no dig. Zo moest de prima spelende Frans Robert naar de kant. Het spelbeeld veranderde daardoor echter niet. Men bleef goed spel en vla goede passes vanuit het mid denveld kon Hans met 2 treffers de score nog verhogen tot 5-0. Edwin had vlak voor tijd nog pech toen een formidabel afstandschot via beide doelpalen het veld weer in sprong. D2 behaalde een verdiende over winning ln een hee» goed ge speelde wedstrijd. Zon wedstrijd hebben we tn tijden niet gezien van dit elftal. Bravo jongens, ga zo door! Blauw WH II - Martiuogel» (1 In een goede wedstrijd, aan belde zijden met veel inzet gespeeld, kon Blauw Wit ook in de derde compe titiewedstrijd niet tot winst ko men. Door een verdedlglngsfout wisten de Markvogels reeds na 5 wonnen afgelopen zaterdag met maar liefst 5-1 van „Markvogels" (Markelo). dus de Blauw Witters zijn gewaarschuwd! De wedstrijd op ..Meermanskamp" begint om half drie. Zoals het er nu uitziet kan trainer Geerink beschikken over nagenoeg de complete selec tie. Alleen de al enige weken ge blesseerde Gerrit Stam is nog niet helemaal hersteld, zodat weinig wijzigingen in het elftal zijn te verwachten De supporters worden weer in grote getale verwacht om „hun" Blauw Witters aan te moedigen SENIOREN: Blau w Wit I - O.S.V. I 2.30 u. Aanw. 1.30 u.; Den Ham 6 - Blauw Wit 3 4.15 u. vertr. 3.15 u.: Blauw Wit 4 - Enter V 8 3.00 u. Aanw. 2.30 u.: Vesos 5 - Blau w Wit 5 2.30 u. vertrek 1.30 u.: Blauw Wit6- Enter V. 10 1.00 u. aanw. 12.30 u. JUNIOREN: Blauw Wit Al - SC Rijssen Al 3.00 u SOS BI - Blauw WitBl 1.30 u.v. 12.45U.; Blauw Wit Cl - Enter Cl 3.00 u. PUPILLEN: Blauw Wit Dl - Enter Dl 11.00 u.; SVVN D5 - Blauw Wit D2 10.00 uur v. 9.15 u.; Blauw Wit El - Holten El 10.00 u.; SC. Rijssen El -Blauw WitE2 10.00u. v 9.15u.; Blauw Wit E3-SC Rijssen E2 10.00 u Blauw Wit Fl - RV F1 9.15 u Blauw-Wit At - Omhoog A1 Blauw Wit B t - Nijverdol B 1 minuten een voorsprong te nemen. El heeft er toen alles aangedaan om gelijk te komen, maar de ach terhoede van Markvogels gaf geen krimp. Scheidsrechter Golmus leidde uitstekend. Markvogels E2 - Blauw Wit E2 E2 blijft het goed doen. Uit tegen E2 van Markvogels werd ook de derde competitiewedstrijd in de volle winst omgezet. Na een halve minuut keken ze echter al tegen een 1-0 achterstand aan. D. Abbink wist echter na een kwartier gelijk te maken. Vlak voor rust kon I. Achtereekte Blauw Wit op voor sprong zetten. Na rust bepaalde van Zon met een mooie boogbal de eindstand op 1-3. De wedstrijd was leuk om te zien, de elftallen waren goed tegen elkaar opgewassen. Jongens, zo ook, volgende week in de uitwedstrijd tegen medekoplo per Sp. Rijssen El. Veel succes! Blauw Wil E3 - Twentha E4 De jongens van E3 lieten de eerste helft een goed staaltje voetbal zien. Pieter Dorresteyn scoorde na 5 minuten reeds 1-0. Na de rust kwam Twenthe, dit elftal had beide voorgaande wedstrijden gewonnen, sterk terug en binnen enkele minuten keek E3 tegen een 2-1 achterstand aan. De jongens knokten echter goed terug. Dit le verde 5 min. voor tyd de dik ver diende gelijkmaker op. gescoord door Herwin Meijerink. Dit bracht opluchting in de ploeg, doch tref fers bleven uit. Goed gewerkt jon gens! De Zwaai Fl - Blauw Wil Fl Fl heeft het moeilijk ln de compe titie. Omdat b ijna de hele ploeg u it nieuwe Jongens bestaat moet het allemaal nog wat wennen. Tegen de Zweef werd goed gewerkt, maar de My verdal Iers hadden juist leta meer ln hun mars. Jongens, misschien lukt het a s. za terdag op eigen terrein beter tegen R.V. Denk er om; de wedstrijd be gint al om kwart over negen! Zaterdag speelde Blauw Wit Al tegen Omhoog Al uit Wierden. Hier volgen enkele hoogtepunten en helaas ook „dieptepunten". le helft: Na 5 minuten scoorde Henri Stam, via een mooie voorzet van Gerrit Schalk en bracht daarmee de stand op 1-0 voor Blauw Wit. Onze jongens, 't mag gezegd worden, speelden de eerste twintig minuten goed, maar toen veranderde het beeld enigszins. Na de 20e minuut speelde Omhoog de bal gevaarlijk dicht bij het doel van Bl.Wit. Onze keeper miste de bal en een doelpunt leek onver mijdelijk. Echter redde Gerrit Schalk de zaak door een hoeks chop te forceren. Toen keerde het getij. Bl.Wit was geheel van slag. In de 25ste minuut kwam de ge lijkmaker. 2e helft: Na ongeveer 3 minuten bracht Omhoog de stand op 2-1. Paniek in de gelederen van Blauw Wit. In de 10e minuut vond een wisseling van spelers plaats bij Bl.Wit, waarbij onze kleine, maar snelle Herman Dykink aan de strijd deelnam. 15e minuut; Abso luut dieptepunt bij de Bl.Witters. Omhoog bracht de stand op 3-1, echter het doelpunt werd gescoord door een Blauw Witter. 18e mi nuut; Harry Paalman (aanvoerder Bl.Wit) schoot de bal tegen de keeper van Omhoog, die de bal in eigen doel werkte. (3-2). Een kleine opleving volgde bij Bl.Wit, die echter weer snel doofde. Bl.Wit speelde alsof ze het wel gezien had. 35e minuut: Een geheel vrijs taande Omhoog-speler bracht zonder daarbij door iemand van Bl.Wit gestoord te worden, de stand op 4-2.43e minuut: Omhoog krijgt vrije trap toegekend. Knal: 5-2. 44e minuut: Harry Paalman bepaalt de eindstand op 5-3. Scheidsrechter Koning leidde cor rect. Wat de Bl.Witters, na de wedstrijd in de kleedkamer werd verteld door trainer en leider zal ik u deze keer besparen. Uw com mentator is er echter wel van overtuigd, dat Bl.Wit veel beter had gekund, maar daarvoor is wel vereist een volle honderd procent inzet, van de eerste tot en met de allerlaatste minuut. Was die inzet alt yd aanwezig, jongens? In een goede wedstrijd heeft BI Nijverdal zonder punten terug ge stuurd. Reeds in de beginfase toonde BI ditmaal fanatiek te zijn ingesteld. Dirk Jansen opende voor rust de score, maar door wat getreuzel in de Blauw Wit achter hoede kwam Nijverdal spoedig ge- lijk. Hierna scoorde Klein Nage lvoort het mooiste en mogelijk be langrijkste doelpunt van de weds trijd zodat met voorsprong kon worden gerust. Na de thee besloot Mekenkamp ver opdringen met een goed doelpunt en Jansen wist er 4-1 van te maken door zich goed op te stellen. Nij verdal kwam te rug (4-2) maar Pim Boog zette Blauw Wit op 5-2. Individueel spel is by BI goed, alleen moet er nog wat aan het samenspel „gesleu teld" worden. Twente B2 - Blauw Wit B2. In een van beide kanten goed ge speelde wedstrijd werden de pun ten broederlijk verdeeld. Kort na het beginsignaal nam van Blauw Wit het heft in handen. Dit resul teerde na vijf minuten in een doel punt van Theo Harting die voor deze gelegenheid als voorstopper fungeerde. Blauw Wit liet zich na deze voorsprong (de eerste in de competitie) niet terug dringen maar viel nog sterker aan. Gerald Wegerink liet 0-2 aantekenen en toen sloeg de angst toe. Er werd minder gecontroleerd gespeeld, minder afgedekt en de passes kwamen slecht aan. Twente drukte vlak voor rust Blauw Wit ver terug en maakte uit een snelle doorloopbal 1-2. Vanaf dat mo ment bleef het spel snel op en neer gaan. Twente maakte na rust ge lijk en Blauw Wit nam opnieuw door Theo een voorsprong. Uit een zeer ongelukkige handsbal binnen het strafschopgebied kwam Twente op 3-3, hoewel de strakke harde bal nog byna door Aanstoot over werd getikt. De laatste tien minuten waren de spannendste van de wedstrijd. Opnieuw zorgde Gerald Meijerink uit een afstands schot voor voorsprong (3-4) maar aangemoedigd door een sterk mee levend publiek maakten vlak voor tijd de gastheren met een prach tige kopbal gelijk (4-4). Blauw Wit B2 mag terugzien op een prachtige wedstryd met veel inzet. Houen zo. jongs! Blauw Wit 2 - ivenberg 2 Blauw WIT V/AS DE EERSTE HELFT VAN DEZE WEDSTR3D ZEER GOED OP DREEF. Er werd zeer goed gevoetbald en E versberg kon daar weinig tegen in brengen. Wel brrengt Eversberg op een ge makkelijke wyzeeen penalty mee. maar deze werd prachtig gestopt door doelman Frans van Gennep. In de 20ste minuut werd een goed opgezette aanval door R. Bledman met een mooi doelpunt afgerond. De tweede helft was Blauw Wit niet zo sterk als in de eerste. Er kwamen genoeg mensen, maar de afwerking was deze middag niet best. Zo bleef het by deze magere 1-0 zege die praktisch niet in ge vaar is geweest. Blauw Wit 3- Vr.hoopse Boyi 6 Blauw Wit 3 dat de Vroomshoopse boys op bezoek had heeft in deze wedstryd een kostbaar punt laten liggen. Reeds na 10 minuten keek men tegen een 0-1 achterstand op. Het derde toen ging orde op zaken stellen en het lukte Maneschyn uit een voortzet van Dikkers de stand met een fraaie kopbal geiyk te trekken. De tweede helft gaf wisse- SToor Zaterdag mocht de Wielervereni ging „Holten" de door firma Aan stoot aangeboden trainingspak ken in ontvangst nemen. Vanwege het veiligheidsaspect werden de wielrenners voorafgegaan door de Rijkpolitie die zorgden dat er ty- dens de rit vanaf de Sporthal geen ongelukken gebeuren (fyn dat er politie is). By aankomst zagen de wielrenners een feesteiyk ver sierde werkplaats en winkel van de firma Aanstoot en zij werden hartelijk onthaald door de familie Aanstoot. Door John Jacobs wer den aan de dames bloemen aange boden. als jongste aanwezige van de Wielervereniging „Holten". De heer Jaap (voor insiders) bood de trainingspakken aan in de hoop dat de wielrenners pech en onge lukken mogen bespaard blyven, en dat in het kader van beweeg en leef er vele sportieve aktiviteiten mogen volgen op de nu al zeer vele activiteiten van deze Jonge ver eniging. H ij sprak dan ook de hoop uit dat het voorbeeld gegeven door de firma Aanstoot een vervolg mag hebben zodat deze vereniging vele fietsende leden erbij mag krygen, en rond mag toeren in de mooie omgeving van Holten, welke by uitstek geschikt is voor deze gezonde sport. De vereniging kan nl. diverse soorten reklame uitdragen, waardoor Holten ook in Nederland op een goede manier wordt vertegenwoordigd. Indien een firma of middenstander idee heeftom met als de firma Aanstoot reklame te laten maken vóórhaar of zijn artikelenpakket kan men kontakt opnemen met de heer Ja cobs. tel. 24 05. Namens de Wieler vereniging „Holten" werden de trainingspakken in ontvangst ge nomen door de heer Jacobs. De hoop werd uitgesproken dat veel jeugdleden zich aanmelden nu er ook voor hen weer een aktlviteit bij is binnen de gemeente „Hol ten", die zeer sportminnend is. WIJ hopen dan ook dat de afdelingen amateurs, liefhebbers, veteranen en jeugd gestadig mogen groeien binnen de gemeente Holten. Ky- kend naar gemeenten in de directe omgeving moet het mogeiyk zyn om dit tot .stand te brengen. De wielervereniging hoopt dan ook een trainingsterrein aan te vragen waar binnen bepaalde richtiynen het mogelijk moet worden om de leden te laten koersen. Na dit offi ciële gedeelte, werd er in een ont spannen sfeer een drankje genut- tigd. Als dank werd er door de le den een ereronde gereden door alle straten van Holten. Deze Wieler vereniging mag gezien worden en werd dan ook overal hartelyk be groet. De wielervereniging „Hol ten" maakt bekend dat zij met al haar leden deelneemt aan een bin nenkort te organiseren tourtocht die als vertrekpunt het Oad bus station heeft. Nadere mededelin gen volgen. Graag tot ziens. HJ. PAALMAN HAD SNELSTE DUIF De laatste wedvlucht in het sei zoen 1978' werd zaterdag 16 sept. vervlogen vanaf Soignies (België). Aan deze vlucht over een afstand van plm. 252 km. werd door de lende kansen te zien, waarby het in de Blauw Wit gelederen nogal eens „rammelde". Er werd niet meer gescoord en beide ploegen leken tevreden met een punten verdeling. Blauw Wit 5-Hulz.Boys 5 Een thulsspelend Blauw Wit 5 had in de le speelhelft de wind mee, maar profiteerde hiervan niet. Hulzense Boys scoorde wel, maar de goed leidende scheidsrechter Roel Smid keurde het doelpunt dat met het „handje" werd ge maakt terecht af. Hoewel er goede aanvallen waren van Blauw Wit kant, stond de Hulzense goalie steeds op de juiste plaats en werd er pas na de thee via een pass van Henk Smit door Wim Rietberg ge scoord. Hulzen zette hierna Blauw Wit met de rug tegen de muur maar mede door goed keepwerk van Jo- han Kruithof bleef de 1-0 stand ge handhaafd en behaalde Bl.Wit ce z'n 3e overwinning. Exceltior 12-Blauwwit 6 Het zesde bracht er ook in deze tweede wedstryd van het nieuwe seizoen niet veel van terecht. Men keek binnen een kwartier al togen Voor a s. zaterdag staat voor het eerste Blauw Wit team de weds trijd tegen P.S.V. 1 Almelo op het programma, Gezien de resultaten van de gasten kan het een weds tryd worden waarin beide ploegen zullen moeten „knokken" voor de puntjes. Wanneer Blauw Wit kans ziet deze party te winnen dan kunnen ze blyven meedraaien in de top. Aanmoedigingen van de kykers zyn dan ook hard nodig en er werd gerekend op een groot aantal supporters. De wedstrijd begint om half drie en er staat ze ker een pittige partij voetbal te wachten. Maandag 18 september is de eerste ronde van de interne competitie gespeeld. Opvallend is het dat ti telhouder D. A. v.d. Knaap een ne derlaag leed tegen B. v. Beek. Van Beek die materieel voorstond, zat zwaar in tijdnood. Met nog 10 se cond 4 over wist hij de party te winnen E. Baltes leverde ook een goede partij, hy wist te winnen van J v. Dalen sr. en G. J Krom- d ijk hield erg lang stand tegen Eric Gervedink Nyhuis De uitslagen zyn als volgt: Poule A W. Rietman - M. Koelemay 1-0; J E. Scheperman - H. v. Beek 1-0; D A. v.d. Knaap - B. v. Beek 0-1; E. Klaassen - J. R. Roele 0-1; G. JKromdyk - Erick Gervedink Nyhuis 0-1. Poule B: J v Dalen sr. - E. Baltes 0-1; D. v. Beek - B Beyer 1/2 - 1/2. A.s. maandag treedt Holten 1 aan tegen Drienerlo. een 3-0 achterstand aan. Er wer den wel enkele wanhopige pogin gen gedaan om tegen te scoren doch dit had geen resultaat. Ex celsior wist voor rust nog tot 5-0 uit te lopen. Na rust eenzelfde spelbeeld, ook nu wist Excelsior wel te scoren en liep uit tot 8-0. Het dient gezegd te worden het spel van het zesde zag er na rust iets beter uit en men kreeg zelfs nog enkele kansen om tegen te scoren. Dit lukte vlak voor het einde via Herman Bekkernens en de spon tane medewerking van de Excels- iordoelman die in „slow-motion" over de bal heen dook. Eindstand 8-1 Een wedstryd om snel te ver geten Bergvliegers met 235 duiven deel genomen. Vanwege de mist wer den de duiven pas gelost om half drie, doch eenmaal gelost gingen ze zeer snel op hun bekende platje aan. De eerste duif werd reeds geklokt om 17.04 uur en dat betekende een gemiddelde van 98 km. per uur. Dat het snel ging be wees de laatste prys winnende duif (no. 47) nog die ongeveer 17 minuten later bin nenkwam dan de eerste Deuitslag: 1 H. J.Paalman;2,4.16, 17, 23, 33, 38, 39. 41, 45 Comb. Eg berts; 3. 29 comb. Schuppertr Krijkes; 5.18,25,27,42 A. ten Dam (1); 6.8. 26. 35. 37.46 H. Willems; 7, 12.28 G. Steunenberg; 9,10,11,14, 30 W. Aaftink; 13.43 J. Aaftink; 15, 24. 34, 44 A. ten Dam (2), 19 Joh. Veldhuis; 20.21,22 H. J. ten Velde; 31. 32 E. Veneklaas; 36, 40. 47 K. B rummer. De Holtense Motor- en Automo bielclub „De Holterberg" organi seert zondag 24 september de zesde en tevens laatste oriënteringsrit in dit seizoen. De rit van plm. 40 ki lometer wordt binnen de gemee ntegrenzen uitgezet door de heren G.J. Sluiter en B.J. Oplaat. De MAC rekent bij deze laatste rit op een grote deelname. Er kan wor den gestart in de sport- en tour klasse. De start is om 14 uur bij clubhuis De Biester in de Sta tionsstraat, waar vanaf 13 uur kan worden ingeschreven. Na een reeks van 6 kampioens crossen, .waarvan de 8 beste man ches meetellen, heeft de Holtense combinatie August Muiier en Henk van Heek de zeer eervolle 3e plaats behaald. Na de wedstryden in Holten en in het Friese Mak- kinga stond de combinatie op de •eerste plaats maar werd door het zeer sterk rijden van Wil v.d. Laan en Cor den Biggelaar in de reste rende crossen naar de derde plaats verwezen. De beslissing viel zon dag in Helmond waar de combina tie-Wil v.d. Laan/jaap van Vliet (na het uitvallen van Cor den Bigge laar) eerste werd. 1. van der Laan 237 p.; 2. den Big gelaar 223 p.; 3. Muller/van Heek 205 p.; 4. Gebr. Knuiman 185 p. Het meest spectaculaire evene ment in de afgelopen week was ongetwijfeld de hockeywedstrijd tussen de vrijwilligers van de Jeugdsociëteit ,X>e Schure" en de damesveteranen van de HC „Hol ten" Dit gebeuren stond in het te ken van de Nierstichting, waarvan enkele bestuursleden aanwezig waren, er stond o.a. een kraampje met artikelen t.b.v. genoemde stichting. Nadat de teams aan elkaar waren voorgesteld werd het startsignaal gegeven door de scheidsrechters M. Hanewinkel en T. Hase. Het werd een uiterst sportieve strijd waarin de dames technisch dan misschien de meerdere waren, maar qua conditie duidelijk te kort schoten. Het jongere Schure- team werd met 2 - 0 winnaar. De dames kregen bloemen aange boden en het Schure-team kreeg een wedstrijdbal met daarop de namen van alle dames. Na afloop werd het glas geheven op deze unieke gebeurtenis die ze ker voor herhaling vatbaar is. Uitslagen: Dames 1 won zondag met 3 1 van het bezoekende Zutphen. Heren 2 speelde thuis tegen P W. 5 en won met 3 2. Heren 1 speelde uit tegen Salland en won royaal met 4 - 0. De veteranan kwamen meteen 3-0 nederlaag thuis uit Lelystad. JEUGD: Meisjes Nij verdal D 1 - Holten D 1 1-1. Holten B 1- Hengelo B 20-2; JONGENS: D 1 - Hardenberg D16 2; Hengelo B 3 - Holten B 1 2 - 0. Programma 23 en 24 september: 23 sept. Meisjes: Holten D 1 is vrij; Bully B 2 - Hol ten B 1 13.45 uur Jongens: Salland D 2 Holten D1 10.00 uur Holten B 1 is vrij. Sixes-Meisjes: Haaksbergen - Holten 11.00-uur; Holten - Goor 12.00 uur. Ëeide wedstrijden op terrein van „Haaksbergen". De Jongens spelen in Goor. Aan vang wedstrijden 10.30 uur. 24 sept Dames: Mezen - Holten 1 14.00 uur; Heren: Heren 1 - Z.O.W. 14.30 uur; Hardenberg - Heren 2 11.30 uur; Veteranen: Holten A - Mezen A 12.30 uur.

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 11