ensatie en spanning bij lauw Wit '66-Markvogeis sgr. jsultaten Blauw Wit ogramma auw Wit DE TENNIS 24 UUR VAN HOLTEN Resultaten Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Programma Sporthal 't Mossink" HANDBAL Schaakclub Holten leed eerste nederlaag wedstrijd Itvoorn MOREN) (JUNIOREN) (PUPILLEN) HOLTENS NIEUWSBLAD - 8 SEPTEMBER 1978 - PAG. 13 U weet het n ietBeltman heeft alles op sport en modisch gebied /aardige „ouverture" van het voetbalseizoen '78-'79, in zowel „Blauw Wit" als het bezoekende kvogels" (Markelo) het vrij talrijke publiek op een e en spannende „pot" voetbal trakteerde. Vooral in de ,'lfft was de spanning te snijden en vielen de doelpun- im en om, tot maar liefst 9 treffers. De laatste treffer' m op naam van de thuisclub en dat betekende een e start van de competitie. een taktisch concept van «rGeerink, een ander Blauw f an het vorig seizoen werd de etitie geopend met een gelijk inde wedstrijd met in het p Witkamp de meeste zenu- """fradat de eerste minuten ver- Én waren kwam er meer le- n het spel. Na een kwartier ieen uitstekende pass van Jan ;da door Wim Klein Nage- t goed opgepikt, hij soleerde de bal aan de voet het 16 f-gebied binnen en werd in rijke positie door een van de s onderuit gehaald llsrechter Vermaas zag er een bhop in die door Wim rd en zuiver werd ingeknald De strijd bleef hierna op en gaan met een betere ivatting van de gasten doch if Wit slagvaardiger in het ^atn van kansen. Na 20 minuten net Anton Beldsnijder die v Wit aan een 2-0 voorsprong Van plm. 5 meter buiten het tergebied constateerde hij 'Markvogel-goalie iets te ver ijl doel was gekomen en die ansloos bij een boogbal in de erbovenhoek. Een schitterend doelpunt! De gasten waren hierdoor wel en igszins aangeslagen maar herstel den zich snel en kwamen met volle energie terug om de Blauw Wit defensie (waarin Harry ten Wolthuis een sterke partij speelde) onder druk te zetten Vijf minuten na de treffer van Beldsnijder profiteerde Kiestra van een en orme misser in de Blauw Wit ge lederen (2-1). De gasten putten uit deze treffer moed en trokken resoluut ten aanval. Blauw Wit kwam onder druk te staan en moest het in de laatste tien minu ten voor rust van uitvallen hebben die Jan Verveda, na de doelman te hebben omspeeld voor open doel bracht, doch zijn schot uit een moeil ijke hoek ging juist naast. Na rust kwam bij de thuisclub Henk Aanstoot in het veld voor Gerhard Koopman. Deze wissel bracht duidelijk meer vaart in het spel door de snelheid die Henk ontp looide Reeds na 3 minuten soleerde hij door de Markvogels verdediging en scoorde beheerst (3-1) Blauw Wit dacht toen op ro zen te zitten maar vijf minuten later was het alweer 3-2 door Oos- terlaken die de bal. na eerst uit een lor 5-1 Blauw Wit 2 rg nerveus startend Blauw kwam in een rommelige tijd niet verder dan een ge- jl. Voor rust wisten de Blauw •s zelfs een 3-0 voorsprong te maar de zeer dubieus lei- clubscheidsrechter boorde ie mede door het toekennen Jresentjes in de vorm van •.hoppen door de (voet- us. Doelman Frans van Ge stopte een van de penalty's, irust weinig goed voetbal en 'an Paalman met een vrij em- knieblessure moest uitvallen et ritme er bij Blauw Wit uit Êpaalde Excelsior de ein- d op 3-3. lub Dfimle 3-Blauw Wit 3 oed spelend Blauw Wit heeft ren: Eversberg 1 - Blauw Wit uur. aanwezig 1 15 u. Blauw 1DES4 4 15 uur aanwezigzijn j. Blau w Wit 3 - Kloosterhaar u Aanwezig zijn 2 00 uur.; 7 - Blauw Wit 4 (Terr Om- eg) 4 15 u. V 3 15 u Blauw Sc Rijssen 5 3 00 uur, aan zijn 2.30 u.; Excelsior 12 - 'Wit 6 11.00 uur. V. 10.15 u. •en: MVV '69 Al - Blauw Wit |0 uur. Blauw Wit BI - RKSV Puur; Blauw Wit B2 - Holten |0 uur; Blauw Wit Cl - Vesos jo uur. len: S.DO.L. Dl - Blauw Wit 00 u V 10 00 u Blauw Wit iolten D4 11 00 u.; Excelsior lauw Wit El lOOOu. V 9 15u.; if Wit E2 - Enter E2 10 00 u.; ?ior E4 - Blauw Wit E3 10.00 115 u.. Blauw Wit F1 -SDOL Pu Itense Hengelaarsvereniging lletvoorn" organiseert zon- irgen 10 september van 6-10 n viswedstrijd in het Twen- ial bij de Lochemsebrug. 't Is Iste wedstrijd in dit seizoen eetelt voor het clubkam- ehap. Op 16 sept. organi se wedstrijdcommissie nog jedstrijd in het IJsselmeer. je voor deelname tijdens de rjjd van zondagmorgen. het op de eerste competitiedag in Daarle niet moeilijk gehad Met goed combinatiespel werd een zeer verdiende royale zege behaald. Blauw Wit 4-SC Rijssen 6 De secondewijzer was nog niet een keer rond geweest toen het vierde al op 1-0 werd gezet maar voordat er twee minuten waren verstreken trok Müller met een prachtig doel punt de stand gelijk. Halverwege de eerste helft wisten de gasten weer te scoren maar even later zorgde Bekkernens uit een voorzet van Van Zeyts voor de gelijkmaker (2-2) Vlak voor rust kwamen de Rijssenaren op 2-3 en na de thee konden ze in een pittig, maar door scheidsrechter Cor Beukenkamp strak gehouden duel, mede dank zij enkele verdedigingsfouten van Blauw Wit de eindstand bepalen op 2-5. Excelsior 10-Blouw Wit 5 Blauw Wit 5 is de competitie ge start met een 1-4 zege Vooral in de eerste helft was Blauw Wit de be tere ploeg maar de doelpunten ble ven uit. Na rust zorgden Schipper en Kolkman voor een 4-0 voor sprong De gastheren redden in de slotfase de eer vrije trap op de Blau w Wit muur te zijn gestuit, keihard en on houdbaar inkogelde. Markelo bleef na deze treffer fel doorgaan en een kwartier voor tijd was doelman Trompetter kansloos bij een kopbal van Van Herksen (3-3). Met nog vijf minuten te gaan werd een door Verveda aangespeelde bal door Aanstoot opgepikt. Hij ging er meteen van tussen, om speelde een verdediger en nam de laatste „hindernis" de doelman zonder fout (4-3» De strijd leek toen gestreden doch 2 minuten later kende de scheidsrechter aan de vogels een strafschop toe waarbij alle spelers en het publiek zich afvroegen waarom dit ge beurde. De toegekende strafschop werd door Buursink feilloos benut (4-4) Met nog 60 seconden te gaan geloofde niemand meer in de volle winst doch vlak voor het eindsignaal nam Richard Bel- dman, die was ingevallen voor Ge- rrit Paalman, een door Verveda van rechts zuiver aangespeelde bal ineens op de slof en knalde steenhard in de linkerbovenhoek. De vogels-grensrechter protesteerde bij deze treffer voor buitenspel maar scheidsrechter Vermaas gaf niet thuis. Al met al een sportieve wedstrijd die tenslotte toch nog de zege bracht bij het team dat het kleine beetje geluk dat er nu eenmaal in elke wedstrijd bij moet komen ten deel viel. Deze eerste competitiewedstrijd werd ge speeld met een door Kledingmagazijn Beltman be schikbaar gestelde wedstrijdbal. Het Blauw Wit team bestond uit: Bert Trompetter (doel), Bert Schipper. Harry ten Wolthuis. Ep Beldman. Henk Bclink. Gerrit Paalman (Richard Beldman), An ton Beldsnijder, Coert Schuppert, Gerhard Koopman. (Henk Aan stoot). Jan Verveda en Wim Klein Nagel voort. U staat er beter op rnet de sportkleding en de sportartikelen van BELT-MA KLEDINGHUIS SPORT MODE HOLTEN. IN T CENTRUM TELEFOON 1397 Blauw Wit Al - Sportlust Al Blauw Wit Al moest in de eerste competitiewedstrijd aantreden te gen een voor hen onbekende tegen stander Sportlust uit Vroomshoop. Aanvankelijk speelde Blauw Wit rustig en weloverwogen. Na „ver kenningen" plaatsten de gasten de eerste tegenstoten en Blauw Wit stond na tien minuten met 1-0 ach ter. Deze eerste treffer bracht Blauw Wit totaal van slag. De hele ploeg zakte als pudding in elkaar, de achterhoede was zo lek als een mandje, het middenveld liep doel loos rond en de voorhoede wist met de enkele mooie kansen die ont stonden geen raad. Sportlust voelde zich als een vis in het water, combineerde naar harte lust, trok gaten en' maakte doel punten. Ruststand 0-4. Na de rust waarin de leider in de kleedkamer z'n jongens „toesprak" ging het toch wat beter, er werd vlotter ge combineerd met wat meer durf sterker op de aanval gespeeld en er kwamen enkele goede kansen die helaas niet werden benut Nadat Sportlust twee keer de roos had ge- Blouw Wit Dl-Enter V Dl In een door Dl redelijk gespeelde wedstrijd moest met 2-0 de winst aan Enter V worden gelaten De jongens uit Enter waren wat forser, hadden wat meer in hun mars. Blauw Wit bood echter goed partij en Enter V kon dan ook pas ver in de tweede helft de winst veilig stel len Jongens, blijf met deze inzet spelen, dan zullen er ongetwijfeld puntjes worden binnengehaald. Ga zo door!!! Sp. Rijssen D3- Biauw Wit D2 Na enkele, door bepaalde omstan digheden. mislukte oefenwedstrij den werd nieuwsgierig oe start van de competitie afgewacht van D2. De eerste competitiewedstrijd liet zien dat de jongens het voetballen nog niet verleerd zijn. Alhoewel de tegenstander iets meer in de aanval was. wisten ze toch maar twee keer WEEK VAN 9 T.M. 15 SEPTEMBER 13 00-14 00 u hr Gerritsen -1/2 hal. (13.00-plm. 16 OOu. hr. Gerritsen - kleed en wasaccommodatie). ZONDAG 12.00-17 00 u badmintonclub 8 10-15.30 u. div scholen. 4&J)0-22.30 u. badmintonclub. DINSDAG 8 10-16.10 u. div. scholen 16.30-23.00 u Mintonette 18 00-22.00 u. instructielokaal - Stichting Sociaal Cultureel werk. WOENSDAG 8 10-16 30 u Scholengemeenschap 18.30-20 00 u Mintonette/Badmintonclub 20.00-23 00 u. badmintonclub DONDERDAG 8 10-15.30 u. div scholen. 20 00-21 00 u. S V. Holten. 21.00-22.00 u. S V. Lettele. 22.00-23.00 u. hr. Oolbekkink. 810-16.10 u. div scholen. 19.00-23.30 u. Mintonette. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde week einde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 31 80). Alle overige reserve ringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd sportzaken! tel 16 66) raak te schieten De Blauw-witters (Hans Bekkernens) wisten ook tweemaal het net te vinden, zodat het een gelijkspel werd Dit was misschien iets te veel van het goede voor D2, maar een mooi begin van hopelijk een succesvol seizoen. Blauw Wit El-Enter El De verwachtingen bij El waren hooggespannen In goede ge speelde oefenwedstrijden werd ge wonnen van Rohda (Raalte) E3 (5- 0), Heeten El (3-2) en Nieuw Heeten El In de eerste competitieweds trijd kon deze zegereeks echter niet worden voortgezet In een span nend treffen moest met 3-2 de eer aan Enter El worden gelaten. Des ondanks is dit een leuk en goed spe lend elftal dat beslist nog wel de nodige punten zal halen, al moet worden gezegd, dat de competitie indeling voor deze jongens wat aan de zware kant oogt A.s. zaterdag bijv., uit tegen Excelsior El! Een zware klus Jongens, veel succes!! Excelsior E2-Blauw Wit E2 Ook dit elftal heeft goede oefenre sultaten geboekt. Ook de eerste competitiewedstrijd, uit tegen Ex celsior E2, leverde winst op Een goed spelend E2 wist Excelsior de gehele eerste helft onder druk te houden, maar kwam niet tot sco ren. Dff lukte 5 minuten na de rust wel, toen Richard Kuperus de Excelsior-keeper wist te verschal ken (0-1). Hierna kwamen er nog wel enkele kansen, maar deze wer den niet benut. Een goede competi tiestart van E2! Veel succes a.s za terdag, thuis tegen Enter E2! Blauw Wit E3-Holten E3 In de allereerste competitieweds trijd stond voor dit elftal direct al een plaatselijke derby op het pro gramma. In een spannende weds trijd werden de punten, nadat de Blauwwitten aan de leiding waren geweest, broederlijk gedeeld. Een goed begin, jongens! R.K.S.V. F1-Blauw Wit F1 De allerjongste Blauw Wit telgen moesten al vroeg op pad voor de eerste competitiewedstrijd. Om kwart over 9 moest al worden aan getreden in Rijssen bij R.K S.V. In een spannende wedstrijd wisten de jongens een verdiende overwinning te behalen R Kruimelaar zorgde voor beide doelpunten Een knappe prestatie van dit zevental dat bijna geheel uit nieuwelingen bestaat' Des Cl-Blauw Wit Cl Een tikje onnodig heeft BI. Wit Cl de jl. zaterdag gespeelde uitweds trijd tegen het N(jverdalse DES uit handen moeten geven, want een ge lijkspel zou in dit geval de inzet en krachtsverhoudingen van belde troffen kwam Blauw Wit tot het enige tegendoelpunt. Al met al van Blauw Wit-zijde een slechte weds trijd die zeer verdiend door de be tere ploeg werd gewonnen. RKSV B2 - Blauw Wit B2 De eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen is voor Blauw Wit B2 op een nederlaag uitgelopen. Tot kort voor rust waren beide partijen vol komen aan elkaar gewaagd. Over en weer werden er echter kansen gemist om een beslissing te force ren. Een afstandschot van Spijker had hierin verandering kunnen brengen maar de paal belette dit. RKSV liep uiteindelijk op snelheid door de laatste Blauw Wit linie en ook keeper Aanstoot, die een goede partij speelde, kon een achterstand niet meer voorkomen. Blauw Wit ging hierna sterk in de aanval, en de RKSV doelman wist enkele schoten met moeite te stop pen. Ver in de 2e helft kwam RKSV. door een fout op het middenveld, op 2-0 Jan Aanstoot keerde in eerste instantie het schot nog maar was kansloos toen de terugsprin gende bal opnieuw werd ingezet. Vlak voor het eindsignaal kwam RKSV door een misstap van een Blauw Wit-verdediger op 3-0. Blauw Wit probeerde toen met to tale inzet nog te eer te redden maar het lukte net niet Met een enigs zins te hoog uitgevallen nederlaag werd de thuisreis aanvaard Al met al toch wel een goede wedstrijd met voldoende inzet (enkelen zouden er nog wel een schepje bovenop kun nen doen) die de slechte oefen wedstrijden hopelijk snel doen ver geten. Den Ham BI - Blauw Wi? BI Blauw Wit B1 is het nieuwe seizoen tegenvallend gestart met een royale nederlaag (4-0) in de uit wedstrijd tegen Den Ham BI Voor de rust profiteerde Den Ham volop van de straffe wind en bepaalde de ruststand op 3-0 Na de thee, met de wind mee, kwam Blauw Wit wel tot groot veldoverwicht maar doordat het plaatsen nogal te wensen over liet en het niet „liep" in het team bleven doelpunten uit. Ouders Blauw Wit-Pupiilen i Wanneer in het Holtens Nieuws blad geen wedstrijd staat vermeld voor pupillen Fl, kijkt u dan op donderdag of vrijdag even in het kastje bij Kledinghuis Beltman. Het programma voor de F-pupillen komt n.I. maar eens per veertien dagen op woensdag uit en kan dan niet meer geplaatst worden in het Holtens Nieuwsblad van vrijdag daaropvolgend. teams beter hebben weerspiegeld. Bij aanvang nog wat dromend stonden de tegen de wind opzeu- lende BI. Witters reeds in de derde minuut een fatale doorbraak toe waardoor de stand al vrij snel op 1-0 werd gezet, hetgeen door de BI. Witters terecht werd opgevat als het aflopen van de wekker In de direkt daarop volgende 4e minuut wist het sterk spelende middenveld linksbuiten Kolkman te lanceren hetgeen de garantie betekende voor de gelijkmaker. Nadat daarna nog enige kansen onbenut werden gelaten wist de uitstekend spe lende spits Landeweerd in de 20e minuut de stand zelfs op 1-2 te brengen, doch daarna begon de felle tegenwind de BI. V/itters toch parten te spelen en tekende DES voor rust nog twee maal een doel- puntje aan. Vrijwel direkt na rust trapte BI. Wit-keeper Aanstoot, bij het nemen van een doeltrap, keihard in de grasmat en moest met een enkel blessure het veld verlaten. Aange zien op dat moment de beide BI. Wit wisselspelers reeds waren inge zet. speelde BI. Wit de wedstrijd verder uit met tien spelers, waar door het voor DES niet moeilijk werd nog tweemaal tot scoren te geraken. In de slotfase echter trok rechtsbuiten Van der Meulen de bal nog eens haarscherp voor waardoor Kolkman de eindstand op 3-5 wist te brengen Een van belde zijden uitstekend gespeelde wedstrijd in deze v- Bi Wit wel erg zware pou'® Nauwelijks bijgekomen van de emoties van de clubkampioenschappen staat de ware Holtense tennisliefhebber vandaag - vrijdag 8 september voor een 24 uur tennis marathon. Onder voorbehoud van re gen zijn vanmiddag om 13.00 uur ongeveer 50 dames en heren met dit ev enement gestart. Aan het evenement nemen ook en kele teams uit andere plaatsen deel. Jeugdhappening Junioren, die niet voor de tenniswedstrijden zijn uitge nodigd, kunnen nog tot 19.00 uur gratis pannekoeken eten, daarna start bingomaster John het aloude kienspel, waar ..gespeelmand" wordt om prachtige prijzen. Om acht uur moet de jeugd wijken voor de ernst van de competitie ontmoetingen. Maestro Johan; Licht Deze kreet klinkt om 20.00 uur en dan zullen de eerste twee banen in het felle licht van vier 2000 watt mm. Het handbal weekend viel deze keer letterlijk en figuurlijk in het water. Door de regenbuien was het speel veld op Meermanskamp afgekeurd, waardoor alle adspirantenteams hun wedstrijden zagen afgelast. De dames speelden uit. Na de weds trijd van donderdagavond tegen Nieuw Heeten. die met 1-16 verlo ren ging, moesten de dames zondag hun meerdere erkennen in de da mes van Raalte 2. Het grote pro bleem blijft het scoren Ook in deze wedstrijd wisten de Holtense da mes het doel van de tegenstander niet te vinden De verdediging ving de aanvallen van de tegenpartij al wel beter op. Het aantal doelpun ten bleef in de eerste helft beperkt tot 4. waarna er na de rust nog 3 bijkwamen Raalte 2- Holten 7-0 De heren speelden hun eerste uit wedstrijd tegen Voorwaarts. Het team kon voor het eerst over 7 ei genspelers beschikken. Na in de eerste minuten een achterstand te hebben opgelopen, 3-1 werd er voor de rust toch even orde op zaken ge steld. Door enkele goed lopende aanvallen werd de ruststand ge bracht op een 6-4 voorsprong voor Holten! In het begin van de tweede helft wilde Voorwaarts door tempo spel de wedstrijd naar hun hand zetten. Het gevolg was dat er minder zui ver gespeeld werd. Holten profi teerde hier prima van. Na 6-5 werd door een serie goede combinaties en goed uitgevoerde „breaks" de stand opgevoerd naar 10-5. Voor waarts kwam nog tot 10-7 terug maar in de laatste minuten ver raste Holten met een vijftal voor treffelijke aanvallen en evenveel doelpunten, de tegenstander vol komen, en won verdien met 15-7. Competitie volgende weekend: 9-9 Al uit tegen Nieuw Heeten Al 15.10 vertrek 14.15 u.; 9-9 A2 uit tegen K H.C A3 14.20 u. vertrek 13.30 u.; 9-9 BI uit tegen Ysselstars BI 15.20 u. vertrek 14.00 u.; 9-9 B2 uit tegen YsselstartsB2 14.30 u. vertrek 13.15 u10-9 dames thuis tegen Lettele 4 om 14.00 u lampen worden geplaatst. Het eerste team zal dan onder aanvoe ring van Arjen Beekman aantre den; een goede gelegenheid voor iedereen om met tennis bij kunstlicht kennis te maken. Tot 1 uur gaan de ontmoetingen van competitieteams door. waarna het uitdagingstoernooi begint. Cor werpt fennismasker af Een primeur is dan het optreden van de clubtrainer Cor van Weert. Samen met John v.d. Assem zal hij het opnemen tegen de clubkampioen Robert van Id- dekinge en zijn vader. Hoewel Cor gehand icapt is door het feit dat hij eerder geneigd is ballen keurig aan te geven dan tegenstanders af te troeven is toch een leuke heren- dubbel te verwachten. Naast deze partij zullen tot 's morgens 7 uur de meeste vreemde partijen ge speeld worden door allerlei bizarre combinaties Alle leden zijn welkom tijdens avond en nacht; zij hoeven niet. Alle leden zijn welkom tijdens avond en nacht; zij hoeven niet op een hou tje bijten want van alle kanten zul len spijzen' als uiensoep, ge haktballen, bami etc., worden aangevoerd. Engels ontbijt Voor de deelnemers aan het „Vroege vogels" tournooi geen uiensoep maar een real Engels ontbijt met cornflakes, ham enz.; maar alleen nadat ze zich van 7.00-9.00 uur in het ochtend „sweat" hebben gespeeld. Supporters gewenst Bij het schrijven van dit artiekel was de deelname van volleybalcub „Mintonette" de kegelclub, de S.V. „Holten" en 2 teams van de hockeyclub „Holten" bekend. Andere verenigingen wa ren op zoek naar. tennissport beoefende leden. Vaststaat dat de voetbalcub „Holten" supporters hard nodig heeft. Welliswaar ko men Herman ten Velde, Henk Warrink en André Dekker van de Holterberg af, maarzij zullen felle tegenstand ontmoeten van „Mintonette" met Leo Thiele, Alie Nauta, Winnie van Ekeris en Wim Hartkamp. En wat te zeggen van de hockeyclub die zelfs niet schroomt om voorzitter Frits Redeker in de strijd te werpen. Deze zal dan trouwens gesteund worden door de bekende hockeypsycholoog Lesley Scheltens. Insiders geven trouwens de meeste kans aan de kegelcub „De Houtvellers" om de prachtige verenigingscyp te win nen. Uit de spelonken van een van Holtens bekendste Horeca bedrijven zullen vier doorge winterde „alle negen" specialisten verrijzen, teneinde onder leiding van kegelkoning Frans Coleé te proberen hun precisie ook via de tennisbal aan den volke te tonen. Iedereen is op de tennisbanen welkom om te kijken welke Holtense sportvereniging het beste kan tennissen, zaterdag 9 september van 9.00-12.00 uur. Paardrijden voor gehandicapten 's Middags om 12.00 uur is het moment van feestelijke opening van de 5e baan clubvlag hijsing. Iedere volwassen aanwezige krijgt van het bestuur een glas wijn aangeboden. Maar be langrijker is dat dan ook aan het bestuur van de „Stichting Paardrijden Gehandicapten Hol ten" een bedrag zal worden over handigd, ten bewijze dat gezonde sportmensen een offer willen brengen voor hen, die ondanks hun handicap, de ruitersport willen beoefenen. Pallas uit Deventer heeft maandag 4 september in een oefenwedsrijd tegen Holten, de door haar be schikbaar gestelde Sallandclub, weer mee naar Deventer genomen. Zeventien leden van Holten en twee gastspelers, t.w. H. v.d. Ende en H Riesewijk, hebben het opge nomen tegen negentien spelers van Pallas. Na een lange en zware strijd heeft Pallas met 12 1/2-6/1/2 de winst naar zich toegetrokken. Toch mogen de Holtenafen niet moppe ren. De eerste acht borden werden bezet door 1ste team spelers, zij le den een kleine nederlaag 4 1 /- 2-3 1/2, hetgeen wel wat belooft voor de toekomst in de 1ste klasse. Vier spelers van het tweede team deden het uitstekend, want zij boekten een 2 1/2-1 1/2 overwin ning De Jeugdspelers van Deven ter zijn beduidend sterker dan de Holtense jeugd. Holten leed daar een 4 1/2-1/2 nederlaag. Uitslagen Holten-Pallas 1. D.A. v.d. Knaap - F. Hanewald 1/2-1/2 2. J.W. Middelink - F Laan 1-0 3. J.E. Scheperman - D Blok 0-1 4. E.J. Gervedink-Nijhuis- A. Blees 1/2-1/2 5 D v. Beek - J Otten 0-1 6. B. v. Beek - S. Boog 0-1 7. B.J.G Beijer- A. Siebrlng 1/2-1/2 8. T. v. Linden- berg - H Rasker J-0 9. W A. v. Rijs sen - D. Boeve 1-0 10 J C. Roele - J. Elskamp 0-1 11. J ten Velde - M. 12. H. v.d Ende - B T rrtas'l 0-1. 13. A.J C. Brands - W ue Groot 1/2-1/2 14. H. Riesewijk -H. v. Ootmarssen 0-1 15. T v. Oijen - R. Nljland 0-116. M. Koelemay - T Brans 0-117. W. v. Oijen - M Rademaker 1/2-1/2 18. E. Baltes - A. v. Blokland 0-1 19, E. Klaassen N. Leemans 0-1.

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 13