Clubkampioenen Z.C. „Twenhaarsveld Diplomazwemmen hoek Holten debuteert met gelijkspel tegen Losser Resultaten Holten Holten ontvangt PH (Almelo) Programma SV Holten Medailles zwemvierdaagse Resultaten SV Holten Wim Boode( Annet Klein Velderman, Herman ten Velde, Janet Bekkernes Internationale motorraces Tubbergen Verloting zwem- vierdaagse SV BA TO start met cursus if (SENIOREN) (JEUGD) HOLTENS NIEUWSBLAD - 8 SEPTEMBER 1978 - PAG. 11 Afgelopen week werden de jaarlijkse clubkampioenschappen van zwemclub Twenhaarsveld gehouden onder toeziend oog van vele ouders. Gestart werd maandagavond met de school- en rugslag, waarna op woensdag de vrije slag werd gezwommen. Dit alles gebeurde in het nieuwe bassin van het gemeentelijk zwembad. De strijd om de Z C.T.-bokaal (on der 12 jaar) was snel beslist Bij de meisjes was het Janet Bekkernens, die met drie eerste plaatsen en met maar liefst 4,5 sec. voorsprong op haar naaste concurrente Irma Ar- fman de beker in ontvangst mocht hemen. Öij de jongens eveneens drie gou den medailles voor bekerwinnaar lierman ten Velde Het verschil ïiet nummer t wee Ed w in B rou we r )edroeg 2.9 sec De strijd om de «eptunusbeker (boven 12 jaar) was bij de meisjes bijzonder pannend Na twee afstanden te lebben gezwommen stond Annet felderman aan de leiding met 89.0 int. Tweede was Anneke "rotsenburg met 89 9 pnt., maar jok Marloes Wille 90 1 en Gertie taller 91 1 pnt. hadden toen nog luidelijk een kans de beker te vinnen. Iet was echter Annet Klein jelderman die op de vrije slag aar concurrenten achterzich liet. odat zij als nieuwe lubkampióene de beker mee naar uis mocht nemen |ij de jongens was na de eerste vond al duidelijk wie lubkampioen zou worden Wim oode stond na twee afstanden al sec voor op zijn naaste belager ndries Ligtenberg Dit verschil erd op de vrije, slag alleen nog aar vergroot, zodat Wim de „be- sr" als een waardig kampioen in itvangst mocht nemén. MEDAILLEVERDELING eisjes onder 8 jaar: schoolslag: 1. [met Boode, 2. Marion Denkelink, 3 Monique Schreurs jgslag 1 Marion Spenkelink, 2. onique Schreurs, 3. Jantina Jan- n. rije slag: 1 Monique Schreurs. 2. arion Spenkelink, 3. Annet Dode. ingens onder 8 jaar schoolslag: 1. prald Jansen. 2 Hans Klein •Iderman. 3 Johan Henk Maats igslag 1 Coenrad Ligtenberg, 2. ?rald Jansen. 3. Hans Klein ilderman 'ije slag 1 Gerald Jansen. 2 msKlein Velderman,3 Coenrad gtenberg elsjes onder 10 jaar- schoolslag: Annet Voskes. 2 Liesbeth v d. Tg. 3 Erna Veldwijk ag 1 Thea Kemper, 2 Erna lldwijk, 3 Annet Voskes ije Slag 1 Liesbeth v d Berg. 2. inet Voskes, 3. Christel oekmaat. ngens onder 10 jaar: schoolslag: Jan Wander Pronk, 2 Edwin issink, 3 Martin Scheperman. Rugslag: 1. Egbert Dikkers, 2. Jeroen Vincent, 3 Hans Megelink. Vrije slag: 1. Jeroen Vincent, 2. Erik Bekkernens, 3. Martin Scheperman. Meisjes onder 12 jaar- schoolslag: 1. Janet Bekkernens, 2. Diana Nijenhuis, 3 Gerrie Veneman. Rugslag: 1. Janet Bekkernens. 2. Irma Arfman, 3 Ingrid Jansen. Vrije slag 1 Janet Bekkernens, 2. Gerrie Veneman, 3 Ingrid Jansen. Jongens onder 12 jaar: schoolslag: 1. Herman ten Velde, 2 Edwin Brouwer. 3 Paul Akkermans Rugslag 1 Herman ten Velde, 2. Wim Mooi weer, 3. Edwin Brouwer. Vrije slag-1 Herman ten Velde, 2. Edwin Brouwer, 3. Wim Mooi weer. Meisjes onder 14 jaar- schoolslag: 1 Gertie Tuller. 2 Hettie Weers. 3. Annemarie v. Brussel, Rugslag: 1. Hettie Wevers. 2. Ge rtie Tuller, 3. Hilde Kleinburink. Vrije slag: 1. Hilde Kleinburink, 2. Hettie Wevers, 3. Ineke Tuitert, Gertie Tuller. Jongens onder 14 jaar: schoolslag: 1. Remco v Maurik. 2. Erik Be kkernens. 3. Jan Ophof. Rugslag- 1, Renco v Maurik, 2. Erik Bekkernens, 3 Jan Ophof. Vrije slag: 1 Remco v Maurik, 2. Erik Bekkernens, 3 Jan Ophof. Meisjes onder 16 jaar: schoolslag: 1. Marloes Wille. 2. Ineke Brinkman, 3. Annet Klein Velde rman. Rugslag-1. Anneke Trotsenburg, 2. Annet Klein Velderman, 3. Marloes Wille. Vrije slag: 1 Annet Klein Velderman, 2 Annemarie Ophof, 3. Karin Wevers Jongens onder 16 jaar: schoolslag: 1. Wim Boode, 2. Andries Ligtenberg, 3, Dick Megelink. Rugslag 1 Wim Boode. 2 Andries Ligtenberg, 3 Dick Megelink. Vrije slag: 1 Dick Megelink, 2. Wim Boode, 3. Andries Ligtenberg. Na de onlangs in zwembad Twen haarsveld gehouden zwemexa- mens, konden weer 66 zwemdiplo ma's uitgereikt worden Er waren 28 kandidaten voor zwemdiploma A, 31 kandidaten voor zwemdi ploma B en 9 kandidaten voor het diploma zwemvaardigheid II Zo wel voor A als voor B zakte één kandidaat Alle overigen slaagden. De namen van de geslaagden zijn: Diploma A: Ingrid Vros, G Hofs- Akkermans, Linie Stam, Jolanda Meerman, Jan Meijer, Anja Velt huis, Jolanda Schippers, Remco de V/aard, Betsie Beldman, Albert H. Willems had snelste duif Voor de wedvlucht vanaf Wuustwezel(157 km i werden door de PDV ..De Bergvliegers" inge- korfd Lossing 10 30 uur, eerste duif geklokt 12 25 uur Zeer.snelle vlucht 1 9.10 20,33 41.49.53 56. 57.61 H Willems. 2 5. 6 12. 22 -39 45.46,50, 60, 70 A ten Dam (2). 3,8, 24,37, 38, 42. 43 47. 55. 66. 67 68 Comb Eg berts. 4. 21. 27, 29, 58 Comb Schuppert-Kreijkes, 7, 13, 14, 19, 30.35 36 54. 64 65 A ten Dam (1), 11. 31. 51 Joh Veldhuis. 15.18,69 E Veneklaas, 16 34. 44 H van Beek, 17. 52 K Brummer. 23, 26, 28, 62 H J ten Velde. 25. 71 H J Paalman, 32 M Lodeweges, 40. 48 W Aaftink. 59 G Steunenberg, 63 A Aanstoot. afgelopen weekend is de hoc- iompetltie van start gegaan stralende weer. met name zon- werkte er aan mee dat het l toeven was in het Sportdal. resultaten waren wisselend. de jeugd was het een onfor- lijk weekend, alle wedstrijden len verloren. in 1 en 2 wisten hun wedstrij- winnend af te sluiten Heren 1 m na een onverdiende achters- 0-1 vlak na rust. goed terug en uiteindelijk met 2-1. Geen ie, maar wel een spannende I. De veteranen keerden uit He terug met een forse neder- De sfeer was echter prima en teer dit team wat beter op el- ingespeeld raakt, zullen de re- Iten zeker komen. De uitslagen n als volgt: Jes: Goor Dl - Holten Dl 8-0; pn BI - Almelo B3 0-4. lens Holten Dl - Goor Dl 1-2; )loB3 - Holten BI 10-1. es: Holten 1 - Goor 1-5. n: Holten 1 - Dalfsen 2-1; Hol ten 2 - Hengelo 5 3-1; Zwolle B - Vet. A 14-1. Wedstrijdprogramma 9 en 10 sep tember 9 september Meisjes Dl - Salland Dl 10 30 uur Salland BI - Meisjes BI 1000 uur, Jongens BI-Almelo B 4 12 14 uur Voor de sixes zijn er wedstrijden in Lochem, de tijden worden nog be kend gemaakt. 10 September: Heren 1 - Bemmel 13 00 uur; Bully4 Heren 2 11 30 uur. Vet A Dalfsen A 11 00 uur. Meeuwen - Dames 112.30 uur. Veteranen: 7 september Pollepel- toernooi Lelystad. 14 september Vet^ Dalfsen 1 14 00 uur, 21 sep tember Vet -Deventer 2 14 00 uur. Dan nog een oproep voor de scheid- rechterscursus Alle leden die nog geen C-kaart hebben worden drin gend verzocht aan deze cursus deel te nemen Gezellig en leerzaam! Het examen vindt plaats op 17 no vember as. Niet zoals we gewend waren op tweede Pinksterdag, maar op 10 september de traditionele wegraces voor motoren Het beloofd weereen harde strijd te worden om de verschillende classi ficaties. Er wordt gereden in de 250en 350cc superklasse en 500 cc internatio naal Voor de nationale kampioens chappen komen 5 verschillende klassen aan de start. Uit 7 verschillende landen komen de deelnemers, namen zoals Jack v. Middelburg, Bruno Kneubühler, Wil Hartog, Boet van Duimen ontbreken niet op de startlijsten. Zaterdag 9 september begint de training om 9.00 u. tot 12.00 en van 14 00 tot 18 00 u Op zondag 10 september wordt om 12.00 u het startsein gegeven voor de eerste kategorie Voorverkoop van kaarten aan de bekende adressen die kenbaar zijn aan het affiche en bij de VVV- .Tubbergen, ook bij de kassa's aan de invalswegen zijn kaarten ver krijgbaar (Uit in Twente) De eerste thuiswedstrijd van Hol ten is tegen één der gegadigden voor de bovenste plaats in de derde klasse n.l. P H uit Almelo. Dit team, dat al enige jaren in deze klasse uitkomt en getraind wordt door de ex-prof Henk ten Brink, is de competitie goed begonnen door thuis met 4-1 over Berghuizen te zegevierer Het zal voor Holten dan ook een goede testwedstrijd kunnen wor den tegen deze technisch behoor lijk geschoolde ploeg. De samens telling van Holten zal waarschijn lijk gelijk zijn zoals deze tegen Losser speelde en wij hopen, dat het voor de Rood-Zwarte aanhang een sportieve strijd zal worden. Evenals het vorig/seizoen zal de supportersvereniging van Holten weer voor een grandioze verloting zorgen met vele mooie prijzen. De opbrengst hiervan is grotendeels bestemd voor de jeugdafdeling. Baltus, Erik Paalman, Liesbeth Muller, Vrans de Jong, Eric V/eg- man, Theo Rietberg, Eveline Ool- bekkink, Natascha Meinders, Mo nique Bongertsman, Maaike Kui per, Martin Paalman, Erik Brau- nius, Pascalle Dommerholt, Ma rianne Veneklaas, Hans ter Riele, Saskia Lens, Jan-Jacob Beldman en Gerrit Aanstoot. Diploma B: Tonnie Wansink, Est her Deyk, T Braunius, M Nikkels, D. Oostervelt, Diana Oostervelt, Sandra Krause, Marja Oostervelt, Audrie van Veen, Erica Wolff, Henri Koetsier, Yvonne Hofs, Wendy Fransen, Rieneke Stukker, Freek Pasop, Roland Welting. Erik Bek kernens, Inge Kerkdijk. Anja Ulf- man, Annet Haan, Jolanda Schup- pert, Renate Arfman, Ingrid Pasop, Anja Paalman, Jimmy Slag, Marjo lein Maats, Floortje Driessen, Dries Driessen, Elsbeth Koofj en Ageeth Koetsier Zwemvaardigheidsdiploma II: Leida Podt, A Koopman, Jolanda Broekmaat, M Müller, Jolanda Voskes, 'Erik Plaggenmarsch, Hendrik Mulder, Nicolette Vons en Gerrit Tijhof Op zaterdag 16 september a.s. om 10 uur vinden de eerstvolgende zwemexamens plaats Er is dan ge legenheid voor afzwemmen voor A, B en Zwemvaardigheid I. Van de vertoning van de zwemclub gehouden tijdens de zwemvier- daagse zijn nog enkele prijsjes blij ven liggen Deze zijn af te halen bij de heer Koetsier. Schoutenstraat 27 Graag danken wij hierbij de Holtense Middenstand voor hun medewerking. De nummers zijn: blauw: 62, 344, 282, 219, 526, 194. Rose: 543, 606,71. 673. 847. 836, 629, 565 839. 538, 152 858. 149,907,244, 904, 104, 252, 90, 694. Oranje-rood: 412, 136, 240. Wit. 721. 640, 114, 217, 639, 648,728, 683. 597. 606 Geel-creme: 304, 305, 110. 457, 486, 642,227. Senioren: S.aasveldis 2 - Holten 2: aanvang 10 00 uur, vertrek 8 45 uur Enter 2 Holten 3 aanvang 10.00 uur, vertrek 9 00 uur Holten 4 - Haarle 3: aanvang 10.00 uur Sportlust Vroomshoop 2 - Holten 50 aanvang 10.00 uur N.E.O 6 - Holten 6: aanvang 11.45, vertrek 10.45 uur Holten 7 - La Première 5: aanvang 10.00 uur Holten 8 - Haarle 4: aanvang 10.00 uur Enter 7 - Holten 9 aanvang 10 00 uur, vertrek 9 00 uur Holten 10 - Nijverdal 4: aanvang 10 30 uur Holten 11 - Haarle 9: aanvang 10.30 uur Omhoog 3 - Holten 12: aanvang 10.00 uur, aanvang 9.00 uur Jeugd: SDOL Al - Holten Al: aanvang 2 30, vertrek 1.30 uur Holten A2 - DES A3: aanvang 3.00 uur Holten B1 - S VVN B1aanvang 1.30 uur Blauw Wit B2 - Holten B2: aanvang 1.30 uur Voorwaarts Cl - Holten Cl: aan vang 1 00 uur. vertrek 12 00 uur Eversberg Cl - Holten C2 aanvang 12 30 uur, vertrek 11 45 uur SVVN C2 - Holten C3 aanvang 12.30 uur, vertrek 11 45 uur SVVN Dl - Holten Dl aanvang 10 00 uur, vertrek 9 15 uur Holten D2 - Omhoog D3 aanvang 11 00 uur Holten D3 SOS D2 aanvang 10.00 uur Blauw Wit D2 - Holten D4. aanvang 11 00 uur Holten El - Markvogels El: aan vang 10 00 uur DES F1 Holten F1 aanvang 9.15 uur. vertrek 8.30 uur Holten F2 - SWN F3: aanvang 11 00 uur Holten E3 - SOS E2: aanvang 11.00 uur Holten E2 is vrij Vele Holtenaren zijn er ge tuige van geweest hoe onze plaatsgenoten hun debuut maakten in de derde klasse KNVB tegen Losser. Het werd een doelpuntloze re mise. Met deze uitslag kun nen beide ploegen tevreden zijn, want het geeft de krachtsverhouding goed weer. De sterke wind deed veel afbreuk aan het ver toonde spel en Holten leek aanvankelijk wat nerveus uit de startblokken te ko men. De achterhoede van Losser trachtte met lange trappen haar voorhoede te bereiken, maar de Holten defensie had daar goed kijk op en gaf weinig kansen weg. Slechts één keer kroop Holten door het oog van de naald, toen voor stopper Snippert een hard schot tegen de paal knalde Met de wind mee had Holten een licht overwicht en na ruim een half uur wist Hendry Bronsvoort zich goed vrij te spelen, doch vrij voor doelman Plaggeman gekomen schoot hij helaas hoog over Vlak voor de pauze gaf de doorgebroken Bert Knapen op links een mooie terugspeelbal op Fred Hulleman maar zijn te zacht ingeschoten bal werd door de keeper gestopt Na de thee kreeg Losser met de wind mee een licht overwicht alhoewel de snelle uit vallen yan Holten niet van gevaar ontbloot waren Doordat Losser veelal het middenveldspel niet be nutte, kreeg Holten's middenlinie veel werk op te knappen Voor stopper Gert Oolbekkink kreeg het tegen de robuuste spits Wolters zwaar te verduren, doch deze kreeg weinig gelegenheid om zijn gevaar lijke schot af te vuren Joh Huzen loste een knap schot in de boven hoek, dat doelman Plaggeman tot hoekschop verwerkte, terwijl even later halfspeler Kuipers van Losser het doelman Wissink erg lastig Holten 11 is de competitie met eep nederlaag begonnen Door matig voetbal en het niet benutten van goede kansen stond het elfde, met de rust met 2-0 achter Na de rust liep het wel wat beter in de rood- Bij de uitreiktng van de medailles van de zwemvierdaagse, op vrijdag 25 augustus J1bleek tot de grote spijt van de organisatoren, dat de kwaliteit van de lintjes van de zil veren medailles bijzonder slecht was Desondanks is geprobeerd de ruim 280 zilveren medaille winnaars een zo goed mogelijke medaille te geven Na enkele dagen echter, kwamen steeds meer be richten binnen over de slechte kwa liteit van de lintjes en zelfs heeft dit tot gevolg gehad dat een aantal deelnemers, die na de uitreiking met opgespelde medaille naar huis gingen, bij thuiskomst constateer den dat zij hun medaille onderweg verloren hadden. Alleen het speldje zat nog op zijn plaats Dlrekt na af loop van de zwemvierdaagse heeft de organisatie bij de leverancier van de medailles gereclameerd, die toen onmiddellijk een aantal nieuwe medailles heeft afgeleverd. Dit betekent dat een ieder die zijn medaille onderweg naar huis verlo ren heeft alsmede degenene die hun medaille nog wel hebben, maar niet tevreder zijn over de kwaliteit, tegen inlevei ng van (de restanten van) hun zilveren nedatlle op het gemeentehuis, afd -portzaken. een nieuwe medaill' Uunnen ophalen. maakte. Na ruim een half uur leek Holten de leiding te gaan nemen, toen Bronsvoort tussen de verde digingslinie snelde, maar geen kans kreeg om te scoren, omdat hij werd neergelegd. De slecht lei dende scheidsrechter Westenbrink uit Nijverdal zag, evenais zo vele keren deze middag, hier geen over treding in. Naarmate het einde na derde leken beide ploegen genoe gen te némen met één winstpunt. De beide verdedigingslinies bleken te sterk voor de aanvallers van beide ploegen. De spits is er af. voor Holten een misschien wat aarze lend begin van deze competitie. Maar er is een puntje binnen. Als iedereen wat gewend is aan het derde klasserschap, zal de ploeg zeker weer beter gaan draaien. De Rood-Zwarten speelde in de volgende opstelling: Doel: Gert Jan Wissink, achter: Wim Schooien- Gert Paalman- Gert Oolbekkink- Fred Hullemah Midden: Bert - Kanpen-Andre Dekker-Nico Lalobar Voor: Johan Veneklaas-Hendry Bronsvoort-Johan Huzen-. zwarte ploeg maar toch werd het nog eerst 3-0 voor de Zweef voordat Mans Vorkink en Gys Rensen voor Holten scoorden (3-2). Toen door het falen van de achterhoede de Zweef op 4-2 kwam was de strijd gestreden en beide partijen hielden het toen voor gezien. S V Bato is voornemens evenals vorig jaar een cursus te organiseren in zelfverdediging voor meisjes en dames De cursus bestaat uit zelfverdedi ging wat voornamelijk gebaseerd is op het ongewapend verdedigen tegen aanvallers al of niet gewapend Bij voldoende belangstelling begint de cursus 14 september a s De cursus wordt elke donderdagavond gegeven in het gym-lokaal aan de Lageweg (Kol) van 20 15 tot 21 15 uur onder leiding van de hr E. J. M. Huizinga die ook de leiding heeft van de afd Judo van s.v Bato. Opgave van nieuwe leden aan de zaal Wenst u meer inlichtingen belt u gerust hpt secretariaat van s.v. Bato, tel 20 00. Enter Vooruit A2-Holten A2 De eerste wedstrijd in het nieuwe seizoen lev.erde direct al 2 punten op Niet door het geweldige spel van Holten, maar door de zwakte van de tegenstander Na een rust stand van 0-1 werd na de thee de stand geleidelijk opgevoerd naar 0-4 Al met al een verdoende over winning Wanneer er met dezelfde inzet wordt gespeeld zullen er nog vele punten worden behaald. PH Bl-HoUen BI Na een felle start van PH wist Hol ten na vijf minuten reeds het initia tief over te nemen Dit resulteerde mede door het felle doorgaan van Hoek in een 0-1 stand PH kwam daarna goed terug en de Holter achterhoede moest alle zeilen bij zetten om overeind te blijven Hol ten kreeg echter weer vat op het spelen wist zelfs tot goede snelle combinaties te komen. De keeper van PH moest diverse malen in ak- tie komen en enkele hoekschoppen moet weggeven Uit een van die hoekschoppen wist Kwintenberg met een gelukkige kopbal en ge holpen door de strakke wind, te scoren. Dit was tevens de rust stand. Na rust trok PH fel van leer, maar konden toch niet tot scoren komen, daar de achterhoede aan gevoerd door Paalman steeds cor rect wist in te grijpen. Een goede start in de hoofdklasse. Holten C3-Excelsior C3 Holten C3 is het seizoen met een nederlaag begonnen. Het elftal toch wel verzwakt door het afstaan van zijn twee beste spelers aan Cl. Een nieuwe achterhoede die overi gens een bijzondere solide indruk achter liet Het middenveld werkte hard, maar kon toch niet voor d£ nodige druk zorgen Dit komt zeker nog wel goed De voorhoede had enkele kansen, maar het goede keeperswerk van de Excelsiorgoa- lie verstoorde de plannen En tot slot de doelman die het geluk wat een keeper moet hebben niet had. Het doelpunt kwam op een zeer on gelukkige wijze tot stand Toch een goed debuut bij de junioren. Enter Vooruit C3- Holten C4 Het Holtense C4 heeft de eerste wedstrijd goed afgesloten De gas ten warenoppermachtigen kenden geen pardon Enter Vooruit was daardoor nogal geprikkeld Al vrij snel was het Jan Traanman die Holten op een voorsprong zette Er volgden nog zeer goede aanvallen, die niet benut werden, totdat Hof man er een keurig afwerkte Nu had men de richting te pakken Twee afgekeurde doelpunten van ten Veen volgden Na de thee hetzelfde spelbeeld Maar in dat half uur doelpuntte Traanman nog een keer. Er zullen zeer vele overwin ningen volgen aldus een van dc lei ders. Holten D4-Excelsior D5 De eerste competitiewedstrijd is voor Holten D4 nietgunstig verlo pen, met 2-0 werd venoren van Ex celsior D5. In de eerste helft wogen de partijen goed tegen elkaar op en beide doe len kwamen beurtelings in gevaar. In de tiende minuut viel het eerste doelpunt. Een misverstand tussen de rechtsback, die overigens een goede partij speelde en de keeper was hiervan de oorzaak. In de tweede helft, toen de fysiek ster kere kracht van de Excelsior spe lers bleek, was deze ploeg sterker, doch door de Holtense achterhoede werd goed verdedigd. Zelfs kreeg Holten bij een uitval nog een prach tige scoringskans, doch deze werd jammer genoeg gemist. In de laat ste seconde van de wedstrijd werd het echter nog 2-0, toen een goede Excelsior aanval met een onhoud baar schot werd afgerond. De Zweef F2-Holten F2 Onze jongste leden moesten voor het eerst een competitiewedstrijd spelen. Met spanning werd deze wedstrijd door de spelers en ouders tegemoet gezien. Hoe zou het gaan? Wie schetst echter onze ver bazing direct van de aftrap afnam Holten het voor zijn rekening en scoorde er lustig op los Een rust stand van 0-4 Wie had dat ver wacht. Na de wisseling van helft ging Holten door en wisten er nog eens vier in te schieten Eindstand 0-8 Beter kon het toch niet. Gewel dig jongens. HOLTEN Al f ENTER Al Een overwegend Sterker spelend Holten A heeft in de eerste compe titiewedstrijd tegen Enter A een onverdiende nederlaag geleden De oorzaken zijn voornamelijk het zeer zwakke optreden van scheidsrech ter Averesch uit Rijssen en het wel bijzonder harde spel van de Ente naren. waartegen de wat licht ge bouwde Holten spelers niet waren opgewassen Toch zijn er wel en kele doelrijpe kansen geweest, die helaas door te lang treuzelen verlo ren gingen Enter nam halverwege de eerste helft de leiding, toen zij een grove dekkingsfout van de Rood-Zwarten goed en doelman Deijk onhoudbaar pas seerden 0-1 Na rust was Holten voortdurend in de aanval, maar de versterkte ver dediging van Enter bleef Holten de baas en paste de buitenspelval goed toe Een gelijkspel zou de ver houding beter hebben weergege ven. doch het geluk ontbrak dit keer bij Holten A Zaterdag speelt de ploeg uit tegen SDOL In Luttenberg Wy verwach ten een geladen Holten in de wei, dat zich wil revancheren wachten in spanning af

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 11