Gehandicapt Blauw Wit laat punten in Rijssen a Hockeydames als winnaars terug uit Oen Haag Eerste herenteam gehuldigd na behalen van kampioenschap Zo speelde de jeugd van Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Programma Blauw Wit Bergruiter- nieuws Volleybalvereniging Mintonette Resultaten volleybal- vereniging Mintonette (SENIOREN) HOLTENS NIEUWSBLAD - 14 APRIL 1978 - PAG. 15 m een bij vlagen zeer aan trekkelijke wedstrijd is SC. Rijssen er in geslaagd haar aanspraken op de tweede promotieplaats van de le klasse A der TVB volledig te behouden. Het bezoe kende Blauw Wit '66 werd na een 1-1 ruststand een 4-1 nederlaag toegebracht. De Holtense ploeg moest aantreden zonder de ge blesseerde Bert Schipper, terwijl Jan Verveda en Wi m Klein Nagelvoort door mi litaire verplichtingen net beschikbaar waren. Des ondanks heeft de ploeg bij zonder goed tegenspel ge boden en was de 4-1 ein dstand gezien het spelbeeld duidelijk geflatteerd. Meteen na de aftrap trokken de gastheren het initiatief naar zich toe en de Blauw Witte verdediging kwam onder druk te staan, maar onder leiding van doelman Trom petter en libero Paalman werd de Rijssen-voorwaartsen weinig gele genheid geboden tot gevaarlijke acties. Weliswaar moest Trompet ter enige malen handelend optre den bij harde schoten van de ge broeders Bolink maar wederom toonde de aanvoerder zich een zeer bekwame en betrouwbare doelver- dediger. In de 33e minuut kwam Rijssen onverwacht aan de leiding toen Ten Wolthuis aarzelde en Jerry Latul de bal heroverde. Zijn voorzet bereikte G. Bolink die van dichtbij scoorde (1-0). Op zaterdag 8 april werden onder gunstige weersomstandigheden de buitenwedstrijden te Vriezenveen gehouden. Bergruiters sleepten ook deze keer weer diverse prijzen in de wacht. De uitslagen zijn als volgt: L 1 Dressuur le prijs mevr. J Dieperink met ..Arabelle": 139 punt 3e prijs mevr. A.J. Steenhuis met ..Braccbarough: 122 punt L 2 Dressuur 2e prijs mevr. J. Dieperink met „Sa rah": 128 1/2 punt B 2 Dressuur 4e prijs ex aequo H.J. Robers met „N.N.": 66 1/2 punt Caprille 4e prijs J. Wolters met „Pachanti" B-springen 4e prijs ex aequo mevr. J. Dieperink met „Arabelle" Tevens werden er winstpunten be haald door mevr. Dieperink, P. van Heeren en T.H. van Dijk. Hierna moesten de gasten in het of fensief, maar tegen de robuuste en resoluut ingrijpende Sportclub defensie kregen de Blauwwitte aanvallers weinig mogelijkheden. Toch kregen de Holtenaren nog voor de rust de gelijkmaker toen scheidsrechter Calkhoven een handsbal van een Rijssen- verdediger, op slag van rust, met eén penalty moest bestraffen. G. Paalman scoorde vanaf de stip omhoudbaar voor de doelman der gastheren (1-1) Na de hervatting hetzelfde spel beeld. opnieuw een furieus uit de startblokken komende thuisclub, maar nu mét meer succes. Bij de vijfde corner van de Rijssenaren werd doelman Trompetter vastge houden, scheidsrechter Calkhoven liet doorspelen en de bal werd te gen de touwen geknald (2-1). Opnieuw zochten de Holtenaren het offensief en werden opge- nschijnlijk sterker, maar het doel punt viel aan de andere kant toen M. Jansen vanuit een duidelijke buitenspelpositie mocht doorgaan en de thuisclub op 3-1 bracht. Nog was Blauw Wit niet verslagen. Met man en macht werd aangevallen en de onrustige Rijssenverdediging maakte geen erg betrouwbare ind ruk. Bij de gasten was inmiddels Schalk vervangen door W. Schip per, maar ook dat bracht nauwe lijks meerstootkrachtin de voorste linies. Door dit opdringen van de Blauwwitters waren de uitbraken van de gastheren zeer gevaarlijk en dit bleek in de 86ste minuut toen M. Jansen na een goede Rijssen- aanval de wedstrijd definitief be sliste en de stand op 4-1 bracht. Al met al een te ruime zege op een hardwerkende ploeg uit Holten die echter vooral Verveda en Klein Na gelvoort miste en daardoor geen vuist kon maken. Na een vrij week end volgen nog een drietal weds trijden tegen mede-subtoppers t.w. uitwedstrijden tegen het Almelose PSV en DVO en een thuiswedstrijd tegen de club van Schure-directeur Herman Kampman, het Hellen- doornse Vesos. De opstelling van Blauw Wit was: Trompetter, Beldman, Paalman, Ten Wolthuis, Bolink, Koopman. Beldman, Aanstoot, Koopman. Dikkers en Schalk (Schipper). De stand: SVV (Sibculo) 20-34; SC Rijssen 20-31; DVO (Almelo) 20-26; PSV '67 (Almelo) 19-23; VESOS 20- 23; Blauw Wit '66 21-20; SC Daarle 20-19; Eversberg 21-13; Markvogels 20-16; Denekamp 20-15; Daarler- veen 20-14; MVV '69 (Marle) 20-12; Boswinkel 21-11. Blauw Wit Bl-RKSV BI Een in de le helft redelijk spelend BI verzuimde de aanvallen af te ronden en kwam niet verdér dan enkele schoten in het zijnet. RKSV trok het initiatief naar zich toe en wist voor rust 3x te scoren. Na de thee probeerde Blauw Wit het opnieuw en het was André Schuppert die de eer wist te red den. In de gelijkopgaande strijd die toen volgde wisten de Rijssenaren nog 2x te scoren en Blauw Wit BI werd met een 1-5 nederlaag naar de kleedkamer gestuurd. SVVN E2-Blauw Wit El In een door El matig gespeelde wedstrijd moest met 4-1 de winst aan het thuis spelende SVVN E2 worden gelaten. SVVN was duide lijk beter, speelde beter samen en won dan ook verdiend. De Blauw witters daarentegen brachten er weinig van terecht. Vooral op het middenveld en aanvallend ontbrak het aan overleg en inzicht. Jongens, jullie kunnen veel beter!! Zaterdag uit tegen Enter E2. aan jullie de beurt om dat te laten zien! Hector CJ-Blauw Wit C2 In een spannende wedstrijd is Blauw Wit C2 toch de baas geble ven over Hector. Voor rust waren er diverse kansen aan beide kanten, met wel de beste voor Hector. Na rust nam Blauw Wit het initia tief over en wist dit met 3 doelpun ten te bekronen en kon daarna blij met de volle winst huiswaarts ke ren. Knap werk C2Ü Blauw Wit 2 - Excelsior 6 Blauw Wit 2 heeft in deze thuis wedstrijd tegen Excelsior 6 minder gekregen dan het verdiende. Met goed aanvallend spel begonnen de Blauw Witters aan de le helft maar met de prachtige kansen wisten de voorwaartsen geen raad, terwijl Excelsior dat beduidend minder speelde de kansen wel benutte en een 0-2 voorsprong kon nemen. Na de thee probeerden de Blauw Wit ters met goed en gevarieerd voet bal de Excelsior verdediging te doorbreken, maar ook nu zonder resultaat en men moest onverdiend afsluiten met een 0-2 nederlaag Blauw Wit 3 - Markvogels 2 Blauw Wit 3 dat enigzins gehandi capt aan deze wedstrijd begon, had in de ingevallen A-junioren goede vervangers en kon mede hierdoor met aanvallend spel van start gaan. Voor rust kon een 2-0 voor sprong worden genomen, maar toen een Markvogel en een Blauw Witter onenigheid kregen en door de correct leidende scheidsrechter naar de kleedkamer waren verwe zen was het spel er uit en namen beide ploegen met een 2-0 stand genoegen. Enter V. 7 - Blauw Wit 4 Uitspelend tegen Enter V.7 ontb rak het deze middag Blauw Wit 4 op nieuw aan voetbalgeluk. Hoewel er redelijk gespeeld werd en de Blauw Witters beslist niet de minderen waren, was het geluk wel aan de Enterse kant en moesten de Blauw Witters ook nu een nederlaag in casseren. Hopelijk wordt de weds trijd van a.s. zaterdag tegen Vesos 5 de beste van dit seizoen, en kan de competitie winnend worden afge sloten. Bij thuiskomst werden de succesvolle dames in de bloemetjes gezet en werd bij Jan Maats het glas geheven. Vesos 8 - Blauw Wit 5 De uitwedstrijd tegen Vesos 8 is voor Blauw Wit 5 de derde over winning in één maand. Voor rust was er een gelijk opgaande strijd, welke met een blanco stand werd afgesloten, maar na de pauze was het Rijk Schipper die 0-1 liet aan tekenen. Blauw Wit kreeg moed en toen Aanstoot in het strafschop gebied, onderuit werd gehaald was het Bieleman die de penalty verzil verde. Keeper Kruithof wist z'n doel schoon te houden en het vijfde kon met de volle winst huistoe. Blauw Wit 6 - Hulzense Boys 7 Blauw Wit 6 heeft haar eerste pun tje binnen. Tegen Hulz.Boys 7 werd aanvallend begonnen maar de sco ringskansen bleven ook al door de goed sluitende Hulzense verdedi ging uit. Na rust een nog feller aan vallend Blauw Wit, waarbij zelfs de Blauw Wit verdedigers probeerden te doelpunten maar ook nu was af werking er niet bij. Schoten van Kortlever, Den Potman leverden geen doelpunt op. Toen tegen het emd van de strijd een Hulzense aanvaller alleen op keeper de Jong afging zag ook deze zijn bal in het zijnet belanden en bleef de ein dstand dubbelblank. Toch had er voor het zesde meer in gezeten en we rekenen er op dat a.s. zaterdag in de laatste wedstrijd in dit sei zoen. (thuis tegen het 8ste van de SC Rijssen) de volle winst wordt binnen gehaald. GFC E2-Blauw Wit E2 Nadat in overleg deze wedstrijd en kele dagen was verschoven ging Blauw Wit E2 op 5 april met goede moed naar het Goorse GFC E2. Voor rust kon Blauw Wit niet in haar ritme komen (ruststand 0-0) maar na de hervatting bleek dat ze nog heel wat in „petto" hadden. Albert Slotman zorgde voor 0-1, Dick Harting maakte er 0-2 van en Hans Dijkink scoorde de derde tref fer GFC ging toen iets terug doen en wist de achterstand te verklei nen tot 1-3. Albert Slotman maakte echter de zaak af en was goed voor 1-4. Wanneer de ouders deze pupil len blijven steunen kunnen ze zeker nog een goede klassering behalen. Blauw Wit 2- Sportdub Rijssen E2 Goedgemutst na het succes tegen GFC begon Blauw Wit E2 zaterdag aan de wedstrijd tegen Sp. Rijssen. Direct was al merkbaar dat Blauw Wit het veldovenvicht had hetgeen resulteerde in een 2-0 ruststand. Na de rust viel vooral het goede spel op van de gehele ploeg en de doelpunten bleven dan ook niet uit. Er werd nl. nog 3 keer gescoord zo dat de einduitslag 5-0 werd. Blauw Wit; een zeer goede prestatie. Zorg dat je a.s. zaterdag Enter Vooruit ook zo pakt dan zijn er nog kansen om kampioen te worden. Doelpun tenmakers: Hans Dijkink 2x, Al- bert Slotman 2x en Johan van Zon lx. Blauw Wit Fl- Vesos F1 Nadat er een le helft te zien was geweest waarin beide ploegen be hoorlijk aan elkaar gewaagd waren, en Vesos de paal haar pad had zien kruisen wist Wim Meilink na een prachtige solo-actie de stand op 1-0 te brengen. Evenals in voorgaande wedstrijden zakte Blauw Wit na rust terug en kwam nauwelijks meer uit de verdediging. Een doel punt van Vesos bleef dan ook niet uit en met de puntenverdeling wa ren beide ploegen zeer tevreden. Blauw Wit F2- SVVN F4 Thuis spelend tegen SVVN F4 heb ben zowel Blauw Wit F2 als SVVN de kansen op scoren laten liggen. Voor rust kreeg SVVN nog wel de mooiste kans maar ook deze be landde op de paal en met defensief goed spel wisten beide ploegen hun doel schoon te houden en ze namen dan ook genoegen met een punten verdeling. Tot ieders grote verbazing zijn. dank zij enkele tientallen centime ters sneeuw de HCH-dames uit Holten winnaar geworden in de voorrondes van het bekende Noor Huurman Hockey toernooi. De voorrondes werden dinsdag j.l. op verschillende plaatsen in Neder land gespeeld. De Holtense dames traden in Den Haag aan en kwa men vandaar als winnaar terug; waarna zij door het bestuur van de Hockey Club Holten in de bloeme tjes werden gezet. Over 14 dagen gaat het Holtense Damesteam de eer van de club verdedigen in Vugt, waar de eindronde van hét toernooi wordt gespeeld. De Holtense Hoc- keysters treden hier in het strijd perk tegen de beste teams uit het hele land. Na het succes in den Haag wordt vurig gehoopt op her haling van dit succes. Het hockeyseizoen in Holten schijnt over de hele lijn gunstig te eindigen. De trainingen beginnen vruchten af te werpen, al is dat dan wat laat. Al de afgelopen weekend gespeelde wedstrijden werden ge wonnen. De jeugd, alleen de aller jongsten speelden, openden dit succesvolle weekend. Meisjes D won de wedstrijd tegen Harden- berg met 3-1. Een spannende strijd met veel supporters langs de lijn. Jongens D maakte Almelo een paar punten afhandig: 2 min. over twaalf, we stonden startklaar. Tuut tuutdaar gaat het beginsig- naal. We hadden al vijf minuten ge speeld, er waren al twee aanvallen van ons afgeslagen. Twee kansen hebben we gemist. Na tien min. maakte de tegenpartij een goal. de stand is 0-1. maar in de 13e min maakte Quit de Vries een goal. Nu is de stand 1-1 gelijk. In de rust. is de stand nog steeds 1-1 gelijk. Na de rust ging de strijd gelijk op maar tien min. voor het einde geeft Jan Willem Dieben een lange voorzet naar Quit de Vries, die maakt er 2-1 van; zo was ook de eindstand. Het was een fijne wedstrijd! Tom van Burkum. De Holtense veteranen, aange moedigd door de zon, namen de sticks zondags over. Vet. A tegen de veteranen uit Haaksbergen 2-1. Ve teranen B haalde bij Goor twee winstpunten door de stand op 4-1 te brengen. Zaterdag a.s. spelen al leen Jongens B nog een wedstrijd uit tegen Hengelo om 12.00 uur. Daarmee is dan de Hockey Compe titie afgelopen en kunnen we ons met groot enthousiastme op de toernooien gaan werpen. Uiteinde lijk is het grote WILDE ZWIJNEN TOERNOOI al op 22 en 23 april. Senioren: Vesos 2-Blauw Wit 2 4.15 u., v. 3 u.. Vesos 4-Blauw Wit 3 2.30 u., v. 1.30 u.. Blauw Wit 4-Vesos 5 4.15 u.. SC Rijssen 7-Blauw Wit 5 4.15 u., v. 3.30 u.. Blauw Wit 6-SC Rijssen 8 3 u., Blauw Wit 1 is vrij. Junioren: Wierden al-Blauw Wit al 10 u., v. 9 u.. SDOLbl-Blauw Witbl 10u.,v.9 u.. Blauw Wit cl-RKSV cl 10 u„ En- ter c2-Blauw Wit c2 10 u., v, 9.15 u. Pupillen: Blauw Wit dl-RV dl 10.15 u., De Zweef d3-Blauw Wit d2 11 u., v. 10.30 u.. Enter V.e2-BlauwWitel 10 u.. v. 9.15 u.. Blauw Wit e2-Enter V. e2 10 u., Blauw Wit fl-Haarle fl 9.30 u., Hulz. Boys f2-Blauw Wit f2 11 u., v. 10.15 u. Jeugdtrainer Het bestuur van de zaterdagvoet balvereniging Blauw Wit '66 heeft met ingang van ljuni a.s. alsjeugd- tralnei>benoemd de heer J. G. M. Lorkeers te Mariènheem. Lorkeers is in het bezit van de E-iicentie. Wegens overvloed aan kopij moesten enkele ar tikelen blijven overstaan. In verband met het enige weken geleden behaalde kampioenschap vond j.l. vrijdagavond in sporthal 't Mossink de huldiging plaats van het eerste herenteam van de Hol tense volleybalvereniging „Min tonette". Na een uitermate span nend competitieverloop wist Min tonette uiteindelijk het uit Nij- verdal afkomstige Flash 2 op één wedstrijdpuntje achter zich te houden en promoveerde daarmee naar de tweede klasse van het dis trict Twenthe. Tijdens deze huldiging bracht de heer J. Bakker namens het district Ni jverdal de gelukwensen over en sprak de hoop uit dat Mintonette zich in de tweede klasse goed zal kunnen handhaven. Hij overhan digde aanvoerder Jan Herman ten Kampe de gebruikelijke kam pioensmedaille en bood hem te vens een boeket bloemen aan. Namens het bestuur herinnerde de heer A. Langendoen aan behaald kampioenschap van een aantal ja ren geleden. Toen was het team veel ouder en verbleef daarom maar kortstondig in de tweede klasse, maar hij had goede hoop dat dit team het veel langer zal we ten vol te houden. Ook hij felici teerde het team, alsmede trainer- •coach M. Nijland, met het be haalde resultaat en bood bloemen alsmede een foto van de kam pioensformatie aan. Onder het genot van de nodige drankjes werd na afloop van deze huldiging uiteraard nog geruime tijd nagepraat over het afgelopen sportseizoen. Met zowel het eerste dames- als herenteam in de tweede klasse is voor de toeschouwers het volgend seizoen te verwachten dat in sporthal 't Mossink zeer aan trekkelijk volleybal te zien zal zijn. Verlies dames 1 Vrijdag 7 april moesten de Donder- tmannetjes het opnemen tegen koploper Coppejans 4 uit Almelo. Coppejans 4 kon kampioen wor den, wanneer ze zouden winnen. De dames van Mintonette hadden er zin in en wilden er hard tegen aan. Tijdens de eerste set was duidelijk te merken, dat de aanval er wel de gelijk in zat. Maar ja, de tegenpartij ving alles netjes op en hun aanval- sters wisten de gaten te benutten. De Dondertmannetjes boden goede tegenstand, doch door pers oonlijke fouten was het moeilij kom punten te behalen. De setwinst ging naar Coppejans 4 (6-15). De tweede set liet hetzelfde spel beeld zien als het eerste. Er werd goed gespeeld, maar het waren weer de persoonlijke fouten, die de dames de das omdeed. De wil om te winnen was er wel, de vechtlust was groot, maar de setwinst was op nieuw voor Coppejans (8-15). Wilden de dames de Almelose da mes nog van hun kampioenstitel afhouden, dan moest het nu gebeu ren. Met het enthousiaste publièk in de rug en goed aanvallend en verdedigend spel werden de eerste punten binnengehaald. Coppejans raakte van slag. Mintonette bleef doorvechten en kwam zowaar op een 7-1 voorsprong. De vechtlust was zelfs zo groot, dat 3 dames op een taktische bal doken. Het was moeilijk om op de plaats te blijven. De aanvoerdster van Coppejans kreeg plezier in de driemansduik en bleef constant taktisch spelen. De achterstand werd 7-10. Toch bleef Mintonette doorvechten en be reikte bij 13-13 weer een gelijke stand. Nu drukte Coppejans 4 door en wist met een taktische bal de overwinning te behalen (13-15). De spelverdeelsters Fenny, Janny en Winny en de aanvalsters Anke, Alie, Henneke, Carla en Wietske, gecoached door Mannus Nijland, konden terecht tevreden zijn over deze wedstrijd. Na afloop werden de kampioenen uiteraard in de bloemen gezet. Stand: Coppejans 4 19-34, Volley W 19-31, Set Up 2 19-29. Tornado 19- 25. Vrivo 19-20, Coppejans 3 19-15, Mintonette 19-14, Devoko 2 19-13. Dynamo 19-11. Wevo 18-10. SVVN Twee nederlagen trames 2 Op 3 april speelde dames 2 in Nij verdal Wat het veld betrof konden we meteen beginnen, maar helaas: de scheidsrechter kwam niet opda gen! Gelukkig wilde Arie Lange ndoen als vervanger optreden. De eerste set tegen Flash 3 was niet veel bijzonders en werd verloren met 7-15. Ook de tweede set leverde niet meer op dan een 6-15 verlies. De eerste bal werd maar matig op gevangen en als dat wel goed ging, dan werd deze maar een enkele keer verwerkt tot een goede aanval. Het was vrij koud in de zaal en de dames spoorden elkaar aan tot meer aktiviteit. Het resultaat was duidelijk te zien: de set werd ge wonnen met 15-11. De vierde set die daarop gespeeld moest worden was, evenals de tweede, een wat triest schouwspel met als uitslag een 8-15 verlies. Een met 1-3 verlo ren wedstrijd dus, wat zeker niet zo had hoeven zijn. Op vrijdag 7 april werd de laatste wedstnjd van het seizoen gespeeld tegen Markelo 1 dat, als ze wonnen, kampioen kon worden. Dames 2 was vast van plan deze wedstrijd niet zonder slag of stoot wet te ge ven. Na een zeer korte inspeeltijd werd begonnen en na een achters tand van 0-8 kwamen de Holtense dames toch aardig terug. Helaas was de timing niet erg best en werd de set verloren met 6-15. De tweede set ging veel beter voor dames 2 en stonden ook nog voor. Jamhies ge noeg kwam één der speelsters ver keerd terecht en werd naar de kleedkamer afgevoerd. Met één wisselspeelster kon doorgespeeld worden, maar de set ging toch naar de tegenpartij (12-15). De derde set begon goed voor Min tonette, maar de dames konden het voordeel niet aan hun zijde houden en verloren met 11-15. Een 3-0 overwinning voor Markelo 1 der halve en daarbij een met bloemen gehuldigd kampioenschap. Stand: Markelo 1 18-34, Flash 3 18- 33, Eversberg 1 17-21. Holyoke 2 18-19, Markelo 217-18, Mintonette 2 18-18, Rivo 2 18-16, SVVN 2 18-9. Flash 4 18-9, Rivo 3 18-1. Meisjes junioren Vrijdag 7 april moesten we tegen Flash C spelen. Flash stond al gauw een eind voor en op een gege ven moment was het 0-7 en werd er een time-out aangevraagd. Daarna werd er door ons veel beter ge speeld en we begonnen aardig in te lopen. We kwamen voor te staan en wonnen de set met 15-12. De tweede set liep direkt goed. We hadden blijkbaar de smaak te pakken en wonnen zo ook de tweede set met 15-2. De derde set verliep bijna gelijk aan de eerste met dit verschil dat vrij op het laatst met 2-12 achters tonden. Dat vonden we niet zo erg leuk en we besloten daar wat aan te doen. Dit lukte zo goed, dat Flash in paniek raakte en zo wonnen we deze set met 15-12. Al met al dus een 3-0 overwinning, waardoor we er weer twee puntjes bij hebben ge kregen. Zaterdag 8 april leed het meisjes juniorenteam een 3-1 nederlaag te gen Flash B. Stand: Rivo A 19-34, Flash A 19-31, Mintonette 20-27, Flash C 20-24, Flash B 19-22, Holyoke 19-21, Ever sberg 19-19, Volley A 19-17, Rivo B 19-11, Kuipers 19-3, Volley B 20-3. Meisjes adspiranten Op vrijdag 7 april speelde de adspi ranten tegen ATC-B. We wisten al dat ATC-B beter was dan ons, want we hadden er al eerder tegen ge speeld. Maar we probeerden er toch alles van te maken. De eerste set was erg in ons nadeel, 3-15 voor ATC. Hun smash was erg goed en wij vingen hem ook haast geen en kele keer goed op. De tweede set ging het al beter. We hadden vaker de opslag en vingen de bal beter op. Toch verloren we met 8-15. De derde set was weer wat slechter. We hadden aardig vaak de opslag, maar we konden niet tegen ATC-B op, want het werd weer 3-15. Hoe wel we verloren was het al met al toch wel een spannende wedstrijd Op zaterdag 8 april speelde wij in de sportzaal van Markelo tegen de Markelose meisjes. Al hebben we verloren met 15-10 in de eerste set en met 15-9 en 15-4 in de tweede en derde set, we vonden het toch een leuke en sportieve wedstrijd. Dit was trouwens de laatste wedstrijd van dit seizoen. En al hebben we niet veel gewonnen, toch zijn we van mening dat we een leuk volley balseizoen achter de rug hebben. Stand: ATC-B 22-41, Flash A 21-38, Rivo A 21-37, Holyoke A 21-30, Apollo B 21-28, Markelo 21-22, ATC-F 21-17, Holyoke B 21-14, Flash C 21-9, Mintonette 22-7, Flash E 21-6, Rivo C 21-5. PROGRAMMA VOLLEYBAL KOMPETITIE: Vrijdag 14 april (20.15): Mintonette heren recreanten-Waterink (Alme lo); (21.15): VoVeAa-Mintonette he ren recreanten (Almelo). Zaterdag 15 april (14.30): Minto nette jongens adspiranten-Wevo (Nijverdal); (16.00): 8WN- Mintonette dames 1 (Nijverdal).

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 15