Waterschappen in Overijssel naar de toekomst Kinderen genoten Palmpaasoptocht van Voorlichtingsavond „Een kern waar pit in zit' TALRIJKE ACTIVITEITEN PASSEERDEN DE REVUE Liberaal-café VVD Holten Vergadering Zuiveringsschap „West-Overijssel" Nieuwbouw aan het Dorpsplein PALMPASENOPTOCHT KLEUTERSCHOOL TUINSTRAAT PAASACTIYITEITEN OP FLEVOHOF Waar gaan we heen? Verloren en gevonden Beplantingsplan R.Z.I. Holten Opening seizoen 1978 Rode Kruisvergadering HOLTENS NIEUWSBLAD - 24 MAART 1978 - PAG. 7 n de vergadering van het Zuiver- ngsschap „West-Overijssel" van donderdag 30 maart, om 9.30 uur, n „Het Engelse Werk" te Zwolle, komt onder meer aan de orde het n november j.l. verschenen nterim-rapport van de ambtelijke werkgrooep „toekomstige waters chapsorganisatie in Overijssel" met bovenstaande titel. In het rapport wordt o.a. een drietal mo dellen voor een waterschapsinde ling in overweging gegeven. Het Dagelijks Bestuur van het zuiveringsschap heeft daarop, in relatie met het zogenaamde „Die del versrapport 1974" en de vorige jaar verschenen regeringsnota over het waterschapsbestel, in een vijftal punten aan Gedeputeerde Staten van Overijssel commen taar gegeven. Deze vijf punten handelen over de bestaande scheiding in West- Overijssel tussen het kwaliteits- en kwantiteitswaterbeheer, de in de regeringsnota geopperde scheiding tussen de actief- en passief kwali teitsbeheerder (laboratorium on derzoek), de grenzen van het wa terschap „De Schipbeek" en de be paling van de minimum grootte van een met kwantiteitsbeheer en waterkering belast waterschap op rond 30.000 resp. 70.000 ha. afhan kelijk van de technische dienst. Ter toelichting diene, dat een be langrijke fase in de geschiedenis van de Nederlandse waterschap pen in 1968 werd ingezet met de in stelling van de Studiecommissie Waterschappen, spoedig bekend onder de naam „Diepdelverscom- missie", die tot taak had „funktie en struktuur van waterschappen te onderzoeken, daarbij de verhou ding van deze instellingen tot an dere openbare lichamen in aan merking nemend en dienaan gaande aanbevelingen te doen". In 1974 publiceerde de Studiecom missie haar eindrapport „Het wa terschap en zijn toekomst", dat in brede kring werd bestudeerd en becommentarieerd. Op 23 mei 1975 stelde de Algemene Vergadering van de Unie van waterschappen haar commentaar op het Diepdel- versrapport vast. Het commentaar van de Unie heeft mede de gronds lag gevormd voor de regeringsnota over het Waterschapsbestel. In het Uniecommentaar komt een aardig zinnetje voor„Het be vreemdt ons dat, mede in verband met de voortdurende bodemdaling van ons land en de stijging van de zeespiegel, de Studiecommissie de waterkeringszorg niet centraal heeft gesteld". Dit ter inleiding van het rapport „Waterschappen in Overijssel naar de toekomst", dat het algemeen bestuur van het zuiveringsschap donderdag in behandeling zal ne men. Aan de Werkgroep toekomstige waterschapsorganisatie in Overijs sel is de opdracht verleend onder zoek te verrichten naar de eisen, aan welke de toekomstige waters chapsorganisatie zal dienen te vol doen, waarbij de werkgroep ook de ambtelijke organisatie heeft be trokken. Opgemerkt moet worden dat in de periode tussen 1957 en 1970 in Overijssel zoals een vrij omvan grijke waterschapsconcentratie heeft plaats gevonden. Het aantal waterschappen, dat vóór deze con centratie 70 bedroeg, werd in die periode teruggebracht tot 10, va riërende in oppervlakte van 12.500 ha. tot 135.000 ha. De waterzuiveringstaak is opge dragen aan 1 zuiveringsschap (West-Overijssel), groot 258.000 ha. en aan het Waterschap Regge en Dinkel, groot 135.000 ha. In de nota van de Werkgroep is een poging gedaan in eerste instantie het technisch waterschapsappa raat naar niveau en omvang te toetsen op de eisen van doelmatig heid, die thans en in de toekomst gesteld moeten worden. De „be hoorlijke bedrijfsvoering" toege spitst op het technisch waters chapsapparaat, is nader onder zocht. De uitkomst van dit onder zoek dient te worden gezien als een factor, die de minimum grootte van de toekomstige Overijsselse wa terschappen zal bepalen. Wat die grootte betreft komt de Werkgroep in haar nota tot de eindconclusie, dat, gezien het overwegend lande lijk karakter van de provincie Overijssel, het einddoel van het proces van schaalvergroting ware te stellen op een minimum grootte van 75.000 ha. Bij de waterschapszorg gaat het om de natuurkundige beveiliging van het land en de exploitatiemo gelijkheid van de grond, een en an der met behoud c.q. ontwikkeling van de kwaliteit van de natuurlijke omgeving in het algemeen. In het spanningsveld bepaald door de zorg van de kunstmatige waters taatkundige situatie en de kwali teit van de natuurlijke omgeving, wordt het waterschap geconfron teerd met steeds zwaardere eisen, die van beide kanten op tafel wor den gelegd. De werkgroep verbindt daaraan onder meer de conclusie, dat doelmatige waterschapszorg sa menwerking vereist (anticipe rende beleidsvorming) met onder meer funktionarissen van rijk en provincie. Versterking van een technische dienst van een waters chap door gebruik te maken van externe kennis en samenwer kingsverbonden acht zij slechts beperkt en incidenteel mogelijk. Bij de uitvoering van nieuwe wer ken kan van de capaciteit en spe cialistische kennis van inge nieursbureaus gebruik worden gemaakt. Het niveau van de tech nische dienst zal daarbij wel zo danig moeten zijn, dat een criti- sche begeleiding mogelijk is Bij de nota van de Werkgroep zijn situatieschetsen van de drie mo dellen van eventuele grootte van toekomstige waterschappen ge voegd. Gevonden: Haarborstel, rood- paars-groen geblokte das, dames horloge, Parker ballpoint, groen beursje, leesbril. Verloren: gouden aansteker, bruin-witte jachthond, zwart-witte hond, gouden schakelarmband, jongensfiets groen, zwart-witte pies, jongens horloge Timex met groene cijfers. Er bestond zaterdagmiddag een flinke belangstelling voor en een gróte deelname aan de traditionele Op 30 maart a.s. wordt er in Café Restaurant De Lindeboom, Linde- boomweg 1 te Schalkhaar, aan vang 20.00 uur, een voorlichtings avond gehouden over de lande lijke leefbaarheidswedstrijd „Een kern waar pit in zit". Het algemeen bestuur van het Zui veringsschap „West-Overijssel", waaronder ook de gemeente Hol ten valt, vergadert op donderdag 30 maart om 9.30 uur in de uitspan ning „Het Engelse Werk", Kater veerdijk te Zwolle. Aan de orde komen onder meer de toekomstige waterschapsorganisatie Overijssel, overneming zuiveringswerken van de gemeente Raalte, onderhouds- voorzieningen aan het hoofdkan toor en nieuwe werken, begro tingswijzigingen 1976 en 1978, de werking van de zuiveringsinstalla ties 1977 en de stand van zaken be treffende de voorbereiding en uit voering van werken. De bouw van de rioolwaterzuiveringsinstallatie aan de Schipbeek (RZI) in Holten is voltooid. Ten behoeve van de reali satie van het beplantingsplan vraagt het dagelijks bestuur een krediet van f 60.000,-. Deze twee jaar durende wedstrijd, die op initiatief van de 90-jarige vereniging Koninklijke Neder- landsche Heide Maatschappij wordt gehouden, heeft tot doel een bijdrage te leveren aan de verbete ring van de leef- en woonomgeving. Zij staat open voor imvonersgroe- pen in de steden, dorpen of op het platteland die gezamenlijk hun ei gen woon- of leefklimaat willen verbeteren. Er zijn in deze weds trijd prijzen tot een totaalbedrag van f 100.000.-. Aan de hand van een dia-serie zal de inleider van deze avond, de heer ir. G. J. J.Tijs, stafmedewerker van de vereniging KNHM, voorbeelden tonen van particulier initiatief en zelfwerkzaamheid. Er zal worden verteld op welke manier plaatse lijke groeperingen deze verbetering in eigen omgeving kunnen aan pakken. Over de wedstrijd wordt informatie verstrekt en gelegen heid tot inschrijving staat open. Palmpasenoptocht. Plm. 60 kinde ren hadden zich rond half drie ver zameld in de Tuinstraat met hun prachtig opgemaakte palmpasens. Ze hadden hierbij gebruik gemaakt van haantjes, krakelingen, sina asappels, krenten, rozijnen, suike reitjes, palmtakjes enz. Nadat de Holtense Muziekvereniging (met drumband en majorettes) was ge arriveerd trok de kleurrijke stoet door enkele straten van de Bos chkamp en de Kol naar „Kalfster- mansweide" aan de Stationsstraat waar de kinderen met medewer king van „H.M.V." veel plezier be leefden aan de eierdans. Alle kinde- De kinderen met hun prachtig ver sierde palmpasens op de Larens- eweg. ren (plm. 90) die hieraan meededen kregen een dikke sinaasappel. De palmpasenoptocht werd georgani- deerd door de Stichting Sociaal Cultureel werk Holten. ue firma M. v.d. Maat en Zoon heeft dezer dagen met het Bouwbedrijf „Dura" te Rotterdam overeens temming bereikt over de bouw van een modern winkelpand aan de Binnenstraat. Met de bouw van het pand zal direct na de bouwvakva kantie worden begonnen. De speelgoedzaak zal evenals de sla gerij van Brands worden afgebro ken. Door de kleuters van de kleuters chool Tuinstraat werd vrijdag 17 maart de jaarlijkse palmpasenop tocht gehouden. De kinderen had den met de hulp van moeder de paasstokken weer prachtig ver sierd. Ze zongen uit volle borst een aantal leuke paasliedjes. In de hal van de Dorpsschool toonden ze vol trots hun versiering aan het hoofd De afdeling Holten van het Ned. Rode Kruis heeft met 1977 weer een jaar van talrijke activiteiten achter de rug. Dat bleek uit de jaarverslagen in de maandagavond, onder voorzitterschap van dokter J. F. Sijtsema, gehouden jaar vergadering in hotel Vosman. Te betreuren valt, dat de balangstelling ook dit jaar zo gering was. Met een aantal Paasactiviteiten opent Flevohof, 150 hektare re- kreatie en educatie in Oostelijk Flevoland het seizoen 1978. Voor de kinderen zijn er eier- zoekwedstrijden en de mogelijk heid om de gevonden eieren zelf te beschilderen in een van de huisjes in het kinderdorp. Naast een ka bouterhuis en een muizenstad in het kinderdorp, een vernieuwd in dianendorp en een aantal nieuwe attrakties in het lunapark zal nog vóór de zomer een strandbad zijn gerealiseerd. Voor volwassenen is er ook van al les te beleven. Alle paviljoens zfjn in de wintermaanden opgeknapt en er zfjn een groot aantal nieuwe inzendingen bijgekomen. In het tentoonstellingsgedeelte zijn vele nieuwe exposities de moeite van een bezoek zeker waard. De ten toonstelling van Rien Poortvliet, waar de originele tekeningen uit zijn boek „te hooi en te gras" wor den geëxposeerd is in een nieuwe jas gestoken. Op le paasdag zal de opening plaatsvinden van een ex positie van tekeningen en aquarel len van W. J. Dijk over de binnens cheepvaart op de vroege Zuiderzee. Een boerderijententoonstelling en een expositie over de Nederlandse molen zijn eveneens zeer beziens waardig. In het algemeen pavil joen, waar in afwachting van de de finitieve plaats in het nationaal Landbouwmuseum dat in de ko mende jaren op Flevohof zal wor den gerealiseerd, zijn talrijke fraaie boerenkarren, rijtuigen en arresle- den met allerlei oude werktuigen en gebruiksvoorwerpen van Neder landse boerderijen te bewonderen. Inde Caroussel, het op een schierei- landje gelegen tentoonstellingsge bouw voor speciale exposities, is dit seizoen een zuivelmuseum inge richt. In de komende maanden zal het zuivelpaviljoen worden uitge breid met een echte kaasmakerij, waar met melk van het melkveeh ouderijbedrijf van Flevohof boe renkaas zal worden gemaakt. De biggenhouderij van Flevohof is aanzienlijk uitgebreid en de pluim veeafdeling is geheel anders opge zet. Daar zijn nu een drietal kippen- rassen te bewonderen: Witte Leg horn, Bruine Hysex en Witte An- derling. Kortom, er valt in 1978 weer van alles te beleven op Flevo hof voor jong en oud. De Paasdagen zijn een goede gelegenheid met het geheie gezin te komen kennisma ken met al het nieuwe dat Flevohof dit jaar te bieden heeft! De entree is voor volwassenen f7,50 en voor kinderen f 5 De secretaresse mevr. J. H. Nekkers-Wolterink, vermeldde in haar jaarverslag dat de door mevr. C. van Iperen-Esseboom, met haar man, georganiseerd bloedafname weer een groot succes was. Er wer den 558 flessen bloed meegegeven naar het centraal laboratorium in Amsterdam. De E.H.B.O.-afdeling verleende daarbij een uitstekende medewerking. De jaarlijkse collecte bracht ruim f 5000.- op. Het jeugd Rode Kruis verstuurde onder leiding van de heer Chr. Knijff meer dan 5000 Kerstgroeten aan zieken en be jaarden in het hele land. Daarbij werden de leerlingen van de basis scholen ingeschakeld. De kring- en districtsvergaderingen werden be zocht door mevr. Nekkers en de heer W. ten Berge Er werden weer vele zakken met bruikbare lectuur naar het hoofd kantoor in Den Haag verzonden. Voor het leeghalen van de drie lec- tuurkasten zorgde de heer Ten Berge. Men beklaagt er zich over, dat er nog vaak rommel in deze kastjes wordt gestopt. VAKANTIE Vanwege de vakantieprojecten gingen in april 2 bedlegerige pa tiënten een vaartocht maken met de „Henri Dunant", anderen geno ten op de „IJsselvliet". Door een aanbod van de „Nord Sea Ferries" mocht één patiënt drie dagen naar Engeland Allen hebben van deze tochten erg genoten en toonden dan ook duidelijk hun dankbaar heid. Ten slotte werden op 5 december meer dan 200 zieken en bejaarden thuis, in het ziekenhuis of elders weer verblijd met een fruitbak, bloemen of een ander presentje als teken, dat zij niet vergeten worden. Hierin deelden ook de Welfare vrijwilligsters, die elke week be langloos op stap gaan naar zieken en bejaarden. COMPLIMENT Voorzitter Sijtsema gaf de secreta resse een compliment voor haar be langrijke werk voor het Rode Kruis. Ook het Welfare-team deed weer belangrijk werk voor bejaarden en zieken onder leiding van mevr. G. H. A. Weijl-Goldstein. Tien dames zijn geregeld werkzaam geweest in „De Diessenplas", terwijl in de ge meente 9 personen regelmatig werden bezocht. Door leidsters en sub-leidsters werden twee districts-leidstersbijeenkomsten bezocht en drie vrijwilligsters na men deel aan een bijscholingscur sus „borduur en weeftechniekeri". Op 16 mei werd aan bejaarden en gehandicapten, die deelnemen aan het Welfarewerk, een ontspan ningsmiddag aangeboden. De jaar lijkse verkoping van de gemaakte handwerken was weer een groot succes en bracht netto f 3277.50. Ook aan mevr Weijl en haar mede werksters werd hartelijk dank ge bracht voor hun bijdrage aan het Rode Kruis-werk Op 8 mei wordt de 150ste geboorte dag van de stichter van het Rode Kruis, Henri Dunant, herdacht. Bij die gelegenheid ontvangen alle kinderen, die op deze dag geboren worden een herinneringstegel. Men schat dit aantal op 500, zo bleek uit een mededeling van het hoofdbe stuur. Uit het financieel verslag van de penningmeester, de heer F. H. Kui per, bleek onder meer, dat de afde ling een batig saldo kon boeken over 1977. Van 22 mei - 6 juni wordt weer de jaarlijkse collecte gehou den, waarbij een collectezakje aan de deur zal worden aangeboden. BESTUUR In verband met het bedanken van mevr. G. H. A. Weijl-Goldstein, werd, bij enkele kandidaatstelling, in haar plaats als bestuurslid en welfare-leidster gekozen mevr. B. Langenbarg-Hols. Mevrouw Weijl is 17 jaar Welfare leidster geweest en was in die pe riode 7 jaar bestuurslid. Zij ontving, met een hartelijk dankwoord, uit handen van de voorzitter een kris tallen vaas met zilveren rand. Haar man ontving een Parkervulpen. Bij de rondvraag kwam nog naar voren, dat in augustus vanuit De venter een ééndaagse boottocht zal worden gemaakt voor langdurig zieken en andere patiënten, Het af delingsbestuur probeert met an dere afdelingen tot een gezamen lijke afspraak te komen, omdat de vrij hoge kosten door de afdelingen zelf gedragen moeten worden. Aan het slot van de vergadering werden aan de bloedafname- donors de Landsteiner medailles uitgereikt. Van de 56 opgeroepenen waren er slechts 12 aanwezig. Dokter Sijtsema schetste in een kort toespraakje, wat er allemaal met het gewonnen bloed gedaan wordt. Ook wees hij op de moge lijkheid van het afstaan van orga nen. Er werden aan de aanwezigen daarvoor codicils uitgereikt, welke eveneens naar de E.H.B.O. zullen gaan. Mevr. Van Iperen- Esseboom reikte ten slotte de Landsteiner medailles uit. De bij eenkomst droeg in verband met het afscheid van mevr. Weijl, we gens de tractaties, een feestelijk tintje. van de school, de heer Diemer, die het allemaal heel mooi vond. Dinsdag 21 maart brachten de kleuters een bezoek aan het be jaardencentrum „Diessenplas". In de recreatiezaal zongen ze een aan tal leuke liedjes en werd voor de bejaarden ook een klein toneels tukje opgevoerd. Ze werden ge trakteerd op limonade en snoep en mochten onder leiding van enkele bewoonsters met de lift naar de bo venste verdieping, waar ze een prachtig uitzicht hadden over ons mooie Holton en omgeving. Het „reisje" met de lift was voor de kleuters een ware belevenis. Al met al voor de bejaarden en de kleuters een fijne middag. Vrijdag 17 maart j.l. hield de WD afdeling Holten haar Liberaal Café. De heer G. W. Keja, lid van de Tweede Kamer, was uitgenodigd-te spreken over algemene politiek. Na de opening door de voorzitter blikte de heer Keja terug op de re geringsperiode Den Uyl, de moei zaam verlopen formatie en het uit eindelijk totstandkomen van een regering CDA en VVD. Gezamen lijk kan nu gewerkt worden aan verbetering van het investerings klimaat en het daarmee scheppen van vertrouwen in de toekomst. Hij waarschuwde wel dat de regering uiterst voorzichtig te werk dient-te gaan, want dat zij kan rekenen op felle tegenstand van de oppositie. Verder sprak de heer Keja in zijn inleiding over liberalisme in het al gemeen. Het liberalisme dat er op gericht is de mensen zoveel moge lij k zelfstandig te laten handelen en grote ruimte wil geven voor het dragen van eigen verantwoorde lijkheid. Na deze inleiding werd gepauzeerd waarna de spreker vragen konden worden gesteld. O.m. kwam ter sprake, de mogelijkheden die de VVD zag voor uitbreiding van de werkgelegenheid. In zijn antwoord sprak de heer Keja over een herzie ning van bedrijfssubsidiëring door de overheid. Naar zijn mening la gen er ook grote mogelijkheden in de dienstverlenende sector. Lang werd gesproken over de so ciale voorzieningen. Hierover werd vaak fel gediscussieerd. Gezien de duur van de discussie was de voor zitter genoodzaakt deze te beëindi gen en dankte de heer Keja voor zijn komst naar Holten hetgeen bekrachtigd werd met een klein ge schenk. LUXOR 1, Brink 20, tel. 1 86 02 weekfilm do. 23 t/m wo. 29 mrt. De doorzetter (The Gauntlet) 16 jr. nachtvoorstelling vr. 24 mrt. 23 uur Vrouwtjes die hem er graag tussen nemen 16 jr. matinee zo. 26, ma. 27, wo. 29 mrt. 14 uur Sjors en Sjimmie in het land der Reuzen al. 2e matinee 26, ma. 27 mrt. 16 uur Tarzan in New York 16 jr. Aanvangstijden weekfilm: werd. 20 uur/za, zo. en ma. 18.30 uur LUXOR 2, Roggestraat 3-5, tel. 186 62 weekfilm de 23 t/m di. 28 mrt. Me neer Hulot met vakantie a.l. CYCLUSVOORSTELLING wo. 29 mrt. 20.15 uur Une femme a sa fenè- tre 16 jr. Aanvangstijden weekfilm: werkd. 20.15/za. 18.45 en 21.15 uur/zo. en ma. 15, 18.45 en 21.15 uur. CINEMA, Lange Bisschops straat 69, tel. 1 11 00 weekfilm do. 23 t/m wo. 29 mrt. Dr. Vlimmen - 5e week 16 jr. FILMART. vr. 24 mrt. 22.45 uur De bruiloft nachtvoorstelling za. 25 mrt. 23 uur De maagdenbron 16 jr. matinee za. 25 t/m wo. 29 mrt. 14 uur Alice in Wonderland a.l. Aanvangstijden weekfilm: werkd. 20 uur/za. 18.45 en 21.15 uur/zo. en ma. 16, 18.45 en 21.15 uur. E.D.B.-THEATER, Smedens traat 10, tel. 1 36 15 weekfilm do. 23 t/m wo. 29 mrt. Wordt u al geholpen a.l. HET EI VAN COLUMBUS, Pol straat 76, tel. 123 11 FILMIN TERNATIONAL donderdag 23 maart 20 uur TAKE IT AS A MAN, MADAM zaterdag 25 maart 21 uur Boy Raaymakers en Maarten van Nor den. galerie geopend: dagelijks 21-1 uur/wo. en za. ook 14-17 Bernd Be vers, schilderijen en pentekenin gen KUNST RONDOM. Openbare Leeszaal, Brink 70, tel. 1 35 06 geopend: di. t/m vr. 10-17.30 en 19- 21/za. 10-17 t/m 15 apr. Joost van Putte, modefotografie GALERIJ LENTEN, Kletterstraat 25-27, Epse, tel. 2 18 15 t/m 18 april Wolfram Aiche- le. aquarellen; Joel Dabin, schil derijen geopend: wo. t/m za. 10-17 Anton voorzanger, gouaches vrijdag 24 maart 20.30 uur De kleine Prins, solotoneel naar An- toine de St.-Exupéry door Vincent Walter GALERIE TAMBARAN, Bergstraat 25-27, Epse, tel. 2 18 15 t/m Metten Koornstra, grafiek geopend: do. 19-21/vr. t/m zo. 10-18 Wilfred Voet, grafiek en schilderi jen ALBERT SCHWEITZER CEN TRUM, Brink 89, tel. 1 96 75 geopend: di. t/m vr 9-12 en 14- 17/za. 13-16 Tentoonstelling over leven en werk van Albert Schweitzer MUSEUM DE WAAG, Brink T56, tel. 1 45 56 t/m apr. Brood eten en koek happen openingstijden musea: di. t/m. za. 10-12.30 en 14-17/zo. 14-17 tevens tentoonstelling 450 jaar Deventer Waag MUSEUM DE DRIE HARINGEN, Brink 55, tel. 1 45 56 Tentoonstel ling van oude ganzenborden MUSEUM VOOR MECHANISCH SPEELGOED, Noordenbergstraat 9, tel. 179 39 Mechanisch speel goed uit de collectie Stekelenburg. KUNSTUITLEEN, Grote Poot 19, tel. 1 18 48 geopend: di. t/m vr. 14-18/do. ook 19-21/za. 10-12.30 en 14-17 CHEZ ANTOINETTE, Roggestraat 3-5, tel. 2 18 46 geopend: di. t/m zo. 21-3 uur Teke ningen van Ankie 'T HOEKHUIS, Brink 38, tel. 1 32 50 geopend: ma. t/m vr. 12-154 en 17-24 /za. en zo. 17-24 Foto's van oud De venter HET OPEN HOF, Karei de Grote laan 361, zaterdag 254 maart 20 uur orgelconcert door Jan Kleinbus- sink STADHUIS, Grote Kerkhof 4, ,tel. 7 21 21 woensdag 29 maart vanaf 19.30m uur Politiek Café t.g.v. de Statenverkiezingen DE SCHALM, Dreef 1, tel. 1 81 30 zaterdag 25 maart 14-17 uur Ruil beurs voor verzamelaars PAASWEIDE (Platvoetkermis), bij café De Platvoet, Zwolse- weg 427 25-26-27-29 mrt. 1-2 apr. 14-24 uur JAARMARKT op de Brink Goede Vrijdag 24 maart 7-14 uur VROUWENCAFÉ, Menstraat 2, tel. 1 63 37 donderdag 23 maart vanaf 20.30 uur VOLKSSTERRENWACHT BUS- SLOO, Bussloselaan 4, Bussloo, tel. 05716-577 vrijdag 24 maart vanaf 20 uur Kijk-In-dag DEVENTER EN- EN TOERIS TENVERENIGING „DE ZWALU WEN": inl. W. Bekking, Amstel- laan 20, tel. 2 12 74 Elke zaterdag fietstrainingsrit start 8.30 uur vanaf Clubhuis, Rie- lerenk; deelname ook voor nietr leden. VERVOLG E.D.B-THEATER nachtvoorstelling vr. 24, za. 25 mrt. resp. 23 en 23.30 uur The Next Man 16 jr.

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 7