Schlemielig gelijkspel van Holten tegen Z.A.C. (3-3) Promotie herenteam Mintonette Stratenvoetbal Zo speelden de SV Holten pupillen Programma SV Holten junioren SV Holten Resultaten volleybal kompetitie Mintonette De supportersvereniging SV Holten deed goed werk Overzicht Holten bleef nog koploper Nieuws van ponyclub Bergruiters HOLTENS NIEUWSBLAD - 24 MAART 1978 - PAG. 13 Tien minuten voor afloop nog met 3-1 voorstaan tegen ZAC en toch eindigen met 3-3, dat was de grote afknapper voor Holten en haar grote aanhang na afloop van de strijd Holten-ZAC. Je vraagt je dan af: hoe is dit mogelijk voor een ploeg die aanspraken wil maken op de titel om op zo'n kinderlijjke wijze een riante voorsprong uit handen te geven! Oorzaken? Die zijn er zeker. Slechte organisatie in de achterhoede, te gehaast spel en in de slotfase te veel verdedigend optreden. De Holtense doelman kreeg vier schoten te verwerken, waarvan er drie in een doelpunt resulteerden en één schot tegen de lat belandde! De weds trijd, welke ruim een half uur te laat begon wegens auto pech van scheidsrechter Commer uit Heerde, was bij lange na niet zo hard en gemeen als in Zwolle, hoewel er enkele Zwolse spelers waren, die soms wel eens over de schreef gingen. Holten begon aanvallend en nam reeds na zes minuten de leiding, toen uit een vrije schop van Nico Labobar de bal door Joh. Huzen hard onder de lat werd ingekopt (1-0). Één minuut later passte André Dekker op de sprintende Brons voort, die de bal via doelman Korthagen tot hoekschop schoot. De corner werd door de Zwolse doelman gemist en door Labobar overgeschoten. In de tiende mi nuut was de stand echter alweer ge lijk, toen de Holter spelers een te afwachtende houding aannamen en midvoor Kraijer van zeker ca. 20 meter een keihard schot afvuurde, dat in de uiterste hoek van het doel verdween (1-1). Daarna was het steeds een aanvallend Holten, dat diverse mogelijkheden kreeg om de score te verhogen, doch deels door stevig ingrijpen van de ZAC- achterhoede en deels door goed keeperswerk van Korthagen, hiel den de Zwollenaren voorlopig stand. Uit een hoekschop van Dekker Hollen El - Sp. Rijssen El. Na vorige week DES El aan.de ze gekar te hebben gebonden, was nu de beurt aan Sp. Rijssen El. Dat deze tegenstander uit harder hout gesneden was. bleek echter al snel. De eerste helft was een gelijkop- gaande strijd, waarin beide ploegen geheel aan elkaar gewaagd waren. Holten El kreeg echter in de tweede helft, mede door een betere conditie, een sterk overwicht. Aan- - vankelijk leek het doelpunten niet te willen lukken door het goede keeperswerk van de Sp. Rijssen doelman. In de 28e minuut echter vond Bert-Jan Vincent het welle tjes en liet hij voornoemde keeper met een hard schot kansloos. Dit fikste hij 2 minuten later nogmaals en bracht daarmee de stand op 2-0. Sp. Rijssen El redde de eer, door met een snelle uitval de eindstand op 2-1 te brengen. Holten El, met als uitblinker Erik Broekmaat, heeft een verdiende overwinning behaald doordat elke speler zich voor 100% inzette. Houden zo, mannen! Holten E2 - SVVN E2. Holten E2 was ook deze voor deze tegenstander te sterk. Men speelde op de aanval maar soms de te indi viduele akties liepen stuk op een verdedigend SVVN. De beide doel punten waren van grote klasse. Roel Arendshorst speelde zijn laat ste wedstrijd voor Holten i.v.m. verhuizing naar Hardenberg. Hol ten E2 zal hem zeker missen. SVVN F2 - Holten Fl. F1 heeft de overwinning aan SVVN moeten laten Ook deze wedstrijd ging weer met de kleinst mogelijke verschil verloren. Het geluk was ook niet mee met Fl. Er waren en kele kansen maar door het te ge haast willen doen ging het mis. Jongens de volgende wedstrijd is de overwinning voor jullie. OHolten F2 - Hulzen F2 Holten F2 en Hulzen waren twee ploegen1 die aan elkaar gewaagd waren. Er werden leuke aanvallen opgezet. Je kunt nu reeds zien dat het nieuwe systeem met 7 spelers toch wel vooruitgang van het spel te zien geeft. Het spel komt beter tot zijn recht. Volgende keer "gaan Jullie toch ook winnen. SVZW Dl - Holten Dl. Holten Dl is de zware uitwedstrijd tegen SVZW uit Wierden goed doorgekomen. Het veld was glibbe rig wat enkele spelers parten speelde. De eerste aanvallen waren voor SVZW maar na 3 minuten kwam er een voorzet van Dick welke Henny fraai afrondde Na dit doelpunt drong SVZW nog meer aan maar de achterhoede inclusief Erwin waren attent, zodat men met deze stand ging rusten. Na rust een nog feller SVZW maar Holten hield stand maar beslist niet met de rug tegen de muur. Holten kwam zelf ook tot aanvallen en dat leidde vlak voor het einde nog tot bijna 0-2. Holten Dl kwam zodoende tot een 0-1 overwinning Prachtig jon gens. Holten D2 - RKSV Dl Holten D2 is afgelopen zaterdag van een koude kermis thuisgeko men. Het leed een verdiende neder laag tegen een bijzonder goede spe lend RKSV. De eerste helft konden onze jongens het nog wel bijbenen. Er werden enkele fraaie kansen ge schapen maar het afronden liet te wensen over. Na rust een niet te stuiten RKSV dat het spel goed verdeelde en de vleugels goed be nutte waardoor het gevaar met de minuut groter werd. Holten kon daar weinig tegenover stellen. De wisseling bracht ook geen uit komst en zodoende is de nederlaag verklaard. Jongens dit was toch een vergissing. Laatje door dit ver lies niet van streek brengen. Volge nde keer beter. Holten D3 - Enter D3. In een goed gespeelde wedstrijd had de thuisclub het heft goed in handen want men ging direct ten aanval en kreeg men volop kansen. Na ongeveer een kwartier gaf gast- speler ten Velde een voorzet waar Hanenburg oog op had en beheerst scoorde. Holten was in de tweede helft ook de betere ploeg maar bleef te lief voor de Entenaren. Kansen waren er legio maar afrondden was er niet bij. Ondanks het niet mee spelen van Somer, Sluiter en Boode ging Holten naar de overwinning toe en staat nu met 17 pnt. uit 13 wedstrijden op een goede vierde plaats. Spelers, leiders van D3 be danken H. Boode voor de fijne sei zoenen die ze hebben beleefd. Een goede verdediger gaat ons verlaten die zich nu gaat bezighouden met de ruitersport. RKSV D2 - Holten D4 Holten D4 heeft bij RKSV een pun tje moeten achter laten. Het was een spannende wedstrijd met aan beide zijden kansen die niet erg be nut werden. Het spel speelde zich vooral af op het middenveld waar beiden het sterkst waren. Het'ge lijke spel was dus ook een juiste uit slag. Holten E4 - SD0L E2 Holten E4 leeft deze wedstrijd niet zo erg goed gespeeld. De reden was daarin gelegen, dat de tegenstan der SDOL te veel op elkaar bleef lopen, waardoor Holten geen ruimte kreeg. Bovendien zijn er weer nieuwe spelers bijgekomen, waardoor te veel spelers moeten wisselen en er zodoende nooit met een vast team kan worden ge speeld. Voor de rust kreeg Holten enkele goede kansen, die maar ra kelings naast het doel werden ge schoten Na de rust gingen de Hol ten-spelers nog meer in de aanval. Het bleek dat het scoren deze mor gen erg moeilijk was. Uitéén van de vele hoekschoppen gaf Stefan Trentelman de bal laag voor het SDOL-doel. Via een been van een SDOL-speler verdween de bal ach ter de doellijn i l-Oi In deze stand kwam geen verandering weer. (voor de rust te langdradig met het afspelen van de bal) schoot Huzen net naast, terwijl even later een vrije schop van Dekker op Labobar de bal door de Zwolse goalie terna uwernood werd gestopt. Vlak voor de pauze nam Holten de leiding, toen Dekker op rechts zich keurig vrijspeelde en hierbij wel liswaar met bal de zijlijn passeerde, hetgeen door de Zwolse grensrech ter in eerste instantie niet werd af- gevlagd, de bal schitterend terug gespeelde op de inkomende Huzen, die met een droge knal deze mooie aanval goed afrondde (2-1). Na de thee begon Holten gelukkig weer aanvallend en in de elfde mi nuut slalomde Hendry Bronsvoort door de ZAC-verdediging en werd even buiten het strafschopgebied neergelegd. De hiervoor toege kende vrije schop werd door Huzen (veel aktiever dan de vorige week) door de muur tegen de paal gescho ten en Bronsvoort was er als de kippen bij om de terugspringende bal in het doel te schieten (3-1). Na ruim een kwartier kreeg Holtens doelman Wissink zijn tweede Zwolse schot op zijn hok en nu be landde de bal tegen de lat. Even later kwam Bronsvoort op links keurig vrij, doch hij strandde op de Zwolse verdediging. De rode lan taarndrager kreeg in het laatste half uur meer vat op het Holtense aanvalsconcept en wijzigde haar systeem. Wissel Scholten nam de plaats in van Van Eijk en ver sterkte hiermede het middenveld, waardoor zij meer aanvallend kon opereren en Holten juist meer ver dedigend ging spelen. De strijd was nog lang niet gestreden en het is thans schijnbaar moeilijk voor Holten om een voorsprong te ver dedigen. Vooral in de achterste li nie speelden zij zo nerveus en werd er zo slecht uitverdedigd, dat er wel een doelpunt moest vallen!! Tien minuten voor tijd klungelde Nico Labobar met het wegwerken van de bal en speelde deze tot twee keer voor de voeten van linksbuiten Timmer, die de bal strak voorzette op de vrijstaande midvoor Kraijer, die ogenblikkelijk uithaalde en Wissink het nakijken gaf (2-3). Daarna keerde de Zwolse doelman een mooi genomen vrije trap van Dekker subliem en ging een kopbal van Joh. Veneklaas net over de lat. Vijf minuten voor tijd veroorzaakte stopper Paalman op links een vrije trap, zeven tot acht Holter spelers stelden zich in de doelmond op, doch verzuimden de mandekking toe te passen. Op de linkerwing stonden twee ZAC-spelers volko men vrij en de hoge voorzet werd door invaller Scholten beheerst langs de onthutste Holten- verdediging in het doel geschoten (3-3). Hoe is het mogelijk! In de laatste fase van de strijd ging heel Holten in de aanval en in een wirwar van spelers was het Labo bar bijna gelukt om te scoren, doch te veel spelers beletten hem de zui vere richting. Vlak voor tijd, maakte scheidsrechter Commer de grootste fout in de wedstrijd en keurde een zuiver doelpunt van de op schot zijnde Huzen wegens bui tenspel af, hoewel hij nog om zijn tegenstander heen moest draaien. Na de strijd gaf de scheidsrechter zijn black-out wel toe, maar dit deed niets meer af aan de uitslag. Door de nederlaag van Schalkhaar en het gelijke spel van USV staat Holten weer één puntje voor op de ranglijst, doch de strijd voor zowel de bovenste als onderste plaats is en blijft bijzonder enerverend, vooral als er uitslagen zijn, zoals in het afgelopen weekend! Vesos A2-Holten A2 In een bijzonder spannende weds- Zoals u afgelopen vrijdag al in een lijvig verslag in het Holtens Nieuwsblad hebt kunnen lezen, werd het eerste herenteam van Mintonette kampioen van de 3e klas afdeling Nijverdal. Een klas die, vergeleken met voorgaande seizoenen aan de kleine kant ge houden was (8 teams); maar juist daardoor ontliepen de meeste teams elkaar qua krachtverhou ding niet veel. Mintonette 1 verloor een wedstrijd (3-1 tegen Flash 2) en speelde er twee gelijk (tegen Ivo 3). Toen aan het begin van dit seizoen het jonge team onder leiding van een nieuwe trainer, de heer M. Nij- land. de eerste wedstrijden had ge speeld bleek al snel dat dit zevental een goede kans had om zeer hoog, zo niet als eerste, te eindigen. In de loop van de kompetitie werdén wat nieuwe spelpatronen ingevoerd waardoor er meer variatie in de aanval kon worden gebracht. Toch was het behalen van het kam pioenschap nog een dubbeltje op zijn kant. Uiteindelijk, zoals u vo rige week kon lezen, deed de con currentie elkaar de das om. Het maakte voor Mintonette wel de, fel begeerde, weg vrij naar de 2e klas van het distrikt Twente. Dat houdt in dat er nu in Holten sterkere her enteams op bezoek komen waar door een verhoging van het spelpeil mag worden verwacht. Het komt in ieder géval het volleybal in Holten ten goede. Het huidige herenteam zal voor het grootste deel bijeen blijven en mogelijk nog wat ver sterkt kunnen worden. Met nu zo wel het eerste damesteam als het eerte herenteam in de 2e klas kun nen we komend seizoen een bijzon der aantrekkelijke serie volleybal- trijd is het een hardwerkend Holten A2 gelukt om het als derde geklas seerd staande Vesos de beide pun ten afhandig te maken. Versterkt met de BI spelers Dinant Paal man en Aanstoot (Huusken) en de debuterende doelman Spijker, ging de strijd gelijk op, alhoewel Vesos de beste kansen kreeg om te sco ren. Doch keeper Spijker wist met goed voetenwerk onheil te voor komen en de ruststand bleef 0-0. Na de thee was het geluk enige keren aan de Holter zijde, want tot drie keer toe belandde de bal tegen het houtwerk. Keepersgeluk volgens de meeste spelers, doch ook het goede opstellen van de keeper bleek een sta in de weg voor Vesos. Ongeveer een kwartier voor tijd ging Markvoort (bij Holten is dat Jojo Buitenzorg) er tussenuit en uit zijn afgemeten voorzet gelukte het Huusken om met zijn „derde" been te scoren. Daarna gooide Vesos al les op de aanval, doch de versterkte Holtense defensie wist van geen wijken en met alle energie, wisten de jongens een zeer benauwde zege uit het vuur te slepen. In de kantine van de Z.V.V. Blauw Wit werd onder leiding van initiatief nemer Arie Ongena de eerste vergadering voor het 2e Stratenvoetbaltoer- nooi Holten gehouden. Alhoewel enkele stratenvertegenwooridigers, waaronder degene van de regegend kampioen, schitterden door afwezig heid. is de verwachting dat er ook dit jaar tenminste 20 teams zullen deelnemen. De heer Ongena memoreerde in zijn openingswoord, dat de voortreffelijk leidende scheidsrechters, in de totaal 52 wedstrijden van het eerste toer nooi, aan slechts één „bekende Holtenaar" een officiële waarschuwing hebben moeten geven. Tevens deelde hij mede dat de netto opbrengst uit inschrijfgelden en verloting beschikbaar is gesteld aan de penningmeees- ters der beide jeugdafdelingen. Vervolgens werd overgegaan tot het vast stellen van een voorlopig programma voor het tweede toernooi, waarvoor, door „sporthuis Beltman", opnieuw een prachtige bokaal beschikbaar is gesteld. Op verzoek van de vertegenwoordigers zal niet veel worden afgeweken van het programma 1977. Aangezien bij informatie is gebleken dat de competitie zaterdag voetbal eind april is afgelopen, kan als toernooida- tum 13 mei 1978 worden aangehouden. De teams zullen bestaan uit 15 spelers en 1 grensrechter, het inschrijfgeld bedraagt f 2 - per persoon. Ook nu gelden de bepalingen, vastgelegd in het regelement van de K N V B De beide voetbalverenigingen Blauw Wit en Holten hebben hun volledige medewerking toegezegd. De inschrijvingsdatum is op 3 april 1978 om 8 uur in de kantine van de Z V V. Blauw Wit Op deze avond dienen de namen der deelnemers te worden opgegeven, alsmede het inschrijfgeld te worden voldaan. wedstrijden verwachten in 't Mos- sink. Het herenteam zal opvrijdag7 april in de Holtense sporthal om 21.30 uur gehuldigd worden. Het team van Mintonette dat kampioen werd: staand v.l.n.r. H. ten Wolthuis, W. Hartkamp, A. Bulsink, M. Nijland (trainer) zittend v.l.n.r. A. van de Mark, J. H. ten Kampe, P. de Vrijer, B. van Harmeien. PAASMAANDAG Senioren D.S.V.D. 3 - Holten 5: Aanvang 10.00 uur, vertrek 8.45 uur Luctor 5 - Holten 7: Aanvang 14.30 uur. vertrek 13.30 uur Holten 8 - De Zweef 10: Aanvang 10.00 uur Holten 7 vertrekt deze middag met een extra bus vanaf „Meermans kamp", vrouwen en kinderen gaan mee. Tarzancup Holten 6 - Holten 10: Aanvang 9.30 uur Holten 11 - Holten 12: Aanvang 9.30 uur Holten B1 - M.V.V.'29 B1: Aanvang 2.30 uur SOS B 2 - Holten B 2: Aanvang 2.30 uur, vertrek 1.45 uur Holten C 3 - Luctor C 3: Aanvang 2.30 uur Holten C 4 - Eversberg C 1: Aan vang 1.00 uur Holten A 1, A 2, C 1 en C 2 zyn vrij. Toernooi Sp. Rijssen zaterdag 25 maart Holten D 1: Vertrek 8.30 uur Holten D 3: Vertrek 9.00 uur Holten D 4: Vertrek 9.00 uur Holten F1 - Excelsior F 2: Aanvang 10.00 uur SWN F 3- Holten F 2: Aanvang 11,00 uur, vertrek 10.15 uur Haarle E 3 - Holten E 3: Aanvang 10.00 uur, vertrek 9.15 uur. De supportersvereniging van de S.V. „Holten" heeft het afgelopen jaar weer in belangrijke mate bijgedra gen aan haar hoofddoelstel ling, de begeleiding en training van de jeugdelftal- len en de begeleiding van het eerste elftal. Maar ook de overige elftallen hebben enigerlei wijze van het werk der supportersver eniging geprofiteerd. Dat bleek in de dinsdagavond onder voorzitterschap van de heer H. H. Pieters, in het Ontmoetingscentrum „Meermanskamp" gehou den ledenvergadering die overigens maar matig be zocht was. ..Om daarvoor de financiële basis te vinden, aldus het verlag van se cretaris W. Beijers, werden tal van attracties en evenementen georga niseerd, die het nodige geld op brachten. Niet alles wat georgani seerd werd was echter om er geld uit te slaan. Er werd ook gezorgd voor gezelligheid en ontspanning o.a. in samenwerking met de groep „Megeda" uit de sportvereniging zelf, die voor de junioren en pupil len een Sinterklaasfeest en zaal voetbaltournooien hield, voetbal- tournooien hield, een chauffeurs avond verzorgde en onder meer de oliebollencross organiseerde. Een van de dingen waarbij het niet al leen om geld ging was de aanmaak en verkoop van prachtige kalen ders met de foto's van alle elftallen er op. Het volgend jaar zal dit wor den uitgebreid met de afdeling at- heletiek. Bij de uitwedstrijden van Holten zorgde het bestuur voor het rijden van een supportersbus. Aan de Sportcommissie werd gevraagd te bevorderen, dat rond het hoofd voetbalveld banken worden ge plaatst voor oudere mensen. In verband met een mogelijke veran dering in de terrein-outillage (de aarden wal) zal dit nog nader aan de orde komen. Met de redactie van het cluborgaan ,,'t Meermenneke" en Holtens Nieuwsblad werden goede contacten onderhouden. Uit het financieel verslag van pen ningmeester J. Beltman, blijkt hoe belangrijke bedragen voor de ver schillende onderdelen van de S.V. Holten konden worden uitgekeerd. Die uitgaven bedroegen, inclusief een batig saldo, f16.859. De uit komsten van de verloting bij thuiswedstrijden van Holten, de opbrengsten van de kerstverkoop, het doeltrappen tijdens het zomer feest in de dorpskom en de z.g. ver werpingen maakten het, dank zij de grote medewerking van het pu bliek, mogelijk deze uitgaven te fi nancieren. De administratie was door voorzitter Pieters. die als ka- scommissielid inviel, keurig in orde bevonden. BESTUUR Bij de bestuursverkiezing werd het gehele bestuur, doordat geen te- gencandidaten waren gesteld, her kozen. Het bestaat uit H H. Pie ters, voorzitter, W. Beijers, secreta ris, J. Beltman, penningmeester, F. ter Hoeven, Vicevoorzitter, G. den Heijer-Schuurman, H. Bekkemens, G. M. Bannink, M. van Avesaath, J. Aaftink en J. G. Nijland. Van de rondvraag maakt de voorziter van de S.V. Holten, de heer J. Warrink gebruik om zijn erkentelijkheid uit te spreken voor het goede werk, dat de supportersvereniging voor. zijn vereniging doet. Hij had niet alleen grote waardering voor de financiële kant van de zaak, maar ook voor de belangrijke mentale begeleiding. Uitvoerig werd nog gesproken over trainingsmogelijkheden van de tal rijke elftallen. In zijn openings woord heeft voorzitter Pieters zijn waardering uitgespoken voor de grote inzet van zijn medebestuurs leden gedurende het afgelopen jaar. Enter Vooruit B 2- Holten B 2 In een aantrekkelijke en goed ge speelde wedstrijd werden beide punten uit Enter meegenomen. Na een ruststand van 0-2 in het voor deel van Holten B 2, werd in de tweede speelhelft de score opge voerd tot 0-4. De score had nog aan zienlij k hoger kunnen zijn, wanneer niet een strafschop en vele andere doelrijpe kansen waren gemist. Met name na de rust bleven er nogal wat kansen onbenut. De geest in de ploeg is uitstekend en zo spelende zullen er nog vele puntjes worden binnengehaald. SDOL C 2 - Holten C 2 Een zeer geïnspireerd spelend Hol ten C 2 sleepte bij SDOL een ver dienstelijk spel weg. De eerste helft gaf een vrijwel gelijkopgaande strijd te zien. De zeer sterk spelende keeper Erik Spenkelink verrichtte enkele spectaculaire reddingen. In de tweede helft kreeg Holten C 2 legio kansen, welke echter niet be nut werden. Zo spatte een vlam mend schot van Gert Jan Sche perman op de doellat uiteen. De stand bleef echter 0-0. Meisjes junioren Vrijdag 17 maart jl. moesten de meisjes junioren in Goor aantreden tegen de meisjes van Kuipers. We begonnen niet overtuigend in de eerste set, want we stonden al vlot achter. Deze set bleef spannend tot het einde. Toch hadden de Minto nette meisjes de langste adem en wonnen met 13-15. In de tweede set kwamen we al snel voor. Maar de van Holten in de laatste minuten nog in een 3-3 gelijkspel werd om gezet zijn de rood-zwarten toch nog koploper gebleven, zoals blijkt uit de onderstaande stand in 4H. Er moet nu echter wel goed aangepakt worden om de kampioenskansen niet verloren te laten gaan. Wij wensen hen daarbij veel geluk. Ondanks de wat sneue wijze waarop zondag de 3-1 voorsprong Zaterdag 18 maart werd bij Cam ping Veneklaas de Bl-proef afge legd De volgende combinaties slaagden- Henk Hietbrink met Pa- letein, Jacob de Kolf met Gompie. Herman Lodeweges met Zorro, Eric Pettinga met Mr Browny, Joyce van der Sluis met Mark, Bert Stegeman met Prinses Donja, Dick Wegstapel met Sonja. Holten Schalkhaar Union Kon U.D. Broekland Hei no Lemelerveld IJsselb. Overwet. Sallandia ZAC Zwolle 17 10 3 4 23 36-18 17 11 0 6 22 32-21 17 94 4 22 27-24 17 83 6 19 15-20 17 6 6 5 18 30-27 17 7 4 6 18 28-24 17 7 3 7 17 22-29 17 63 8 1525-22 17 3 8 6 14 17-24 17 54 8 14 23-40 17 3 59 11 30-35 17 3 59 11 14-27 Met de Pasen geen wedstrijden in 4H meisjes van Kuipers kwamen goed terug. Deze set was wel het span nendst van allemaal; we wonnen op het nippertje met 14-16. In de derde set kwamen we wel achter te staan maar uiteindelijk wonnen we deze set toch ruim met 7-15. We gingen dus met een 0-3 overwinning naar huis. Stand: Rivo A 17-30, Flash A 17-29, Mintonette 17-23, Flash C 17-23, Holyoke 17-19, Eversberg 18-19, Flash B 17-18, Volley A 18-16, Rivo B17-11, Kuipers 18-3, Volley B19-1. PROGRAMMA VOLLEYBAL KOMPETITIE Vnjdag 31 maart: (1915 Minto nette meisjes junioren - Flash A, (19 15 Mintonette jongens adspi- ranten - Flash A) (20.15) Mintonette dames 3 - SWN 3; (20.00) Vrivo - Mintonette dames 1 (vriezenveen). Zaterdag 1 april: (16.00) Holyoke B- Mintonette meisjes adspiranten (Nijverdal) Maandag 3 april: (19.00) SWN 1 - Mintonette heren 3 (Nijverdal), <20 00) Flash 5 - Mintonette dames 3 (Nijverdal; (20.00) Flash 4 - Minto nette heren 4 (Nijverdal);(21.30) Mintonette heren recreanten - Trim u fit (Eschede); (22.30) Willen is kunnen - Mintonette heren re creanten (Enschede).

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 13