Fortuinlijke overwinning van Blauw Wit (2-1) Wielervereniging Holterhear HOCKEYHOEK Programma Sporthal'! Mossink" Blauw Wit Holtense jeugdschakers Resultaten senioren kampioen van Overijssel §y Holten '7| Resultaten en uitslagen Blauw Wit jeugd Resultaten en uitslagen Blauw Wit senioren UNIEK SCHAAKCLUB Holten HOLTENS NIEUWSBLAD - 24 MAAKT 1978 - PAG. 11 In de thuiswedstrijd van j.l. zaterdag tegen Daarlerveen heeft het er lange tijd naar uit gezien dat de gasten met 2 punten uit Holten zouden vertrekken, hetgeen gezien het vertoonde spelbeeld ze ker gerechtvaardigd ge noemd mocht worden, doch de eindfase van de door scheidsrechter Luppes uit Enschede goed geleide wedstrijd pakte echter heel anders uit. In die slotfase scoorde Blauw Wit nog 2 doelpunten waardoor de 3e zege in successie een feit werd. Op een goed bespeelbaar veld en onder redelijke weersomstandig heden (al was het voor de toe schouwers een koude middag) werd afgetrapt met Ep Beldman op de voorstopperplaats van de ge blesseerde Harry ten Wolthuis. Het eerste kwartier was het aankijken zeker waard, doch sprongen de Blauw Wit voorwaartsen erg slor dig met goede kansen om. in 't bij zonder midvoor Wim Klein Nage lvoort die z'n draai niet kon vinden en na 20 minuten te hebben ge speeld werd hij reeds vervangen, door Wilco Dikkers. Gesteund door de wind die schuin over het veld stond trok Daarlerveen meer en meer ten aanval en liet ook het be tere spel zien. Door een dekkings- fout in de Blauw Wit-achterhoede kon Daarlerveen-speler Broekate halverwege de eerste helft de bal simpel aannemen en beheerst sco ren (0-1). Verwacht werd dat Blauw Witwas wakker geschud en de zaak wat fanatieker zou gaan aanpak ken. Het tegendeel was waar men bleef ongemotiveerd door sukkelen en Daarlerveen bleef met goed op gezette aanvallen komen doch hun voorwaartsen faalden ook in de af werking. Blauw Wit kreeg nog ge legenheid om voor de rust gelijk te komen maar de boogbal van Ep Beldman ging rakelings naast en met een 0-1 achterstand werd ge pauzeerd. Na de thee met de wind in de rug pakte Blauw Wit de zaken wat fanatieker aan. doch in de voorhoede werd er veel te onsa menhangend gespeeld er zat geen lijn in waardoor de Daarlerveen- defensie steeds voldoende gele genheid kreeg om deze aanvallen resoluut te onderbreken. Na ca 15 min. te hebben gespeeld kreeg Blauw Wit een droomkans om ge lijk te komen. Wilco Dikkers en Ge rard Koopman stevenden na een blunder van de Daarlerveen- stopper alleen op het doel af. De doelman kwam tijdig uit en Wilco schoot hard tegen hem op waar door de bal over de doellijn uitging. Een hoekschop was het resultaat die slecht werd afgewerkt. Hierna werd Richard Beldman wegens een olessure vervangen door Gerard Kolkman Nog steeds kon Daarler veen zonder pijn en moeite de voor sprong handhaven en de Blauw witters geloofden er eigenlijk ook met meer in totdat 10 min. voor tijd een strakke voorzet van Wilco Dik kers buiten het bereik van de Daarlerveen-doelman op de paal belande en de bal het veld weer in sprong waardoor de goed meege komen Gerard Koopman beheerst kon inschieten (1-11. De zekerheid van de Daarlerveen-defensie was toen meteen zoek en men raakte uitgeput terwijl Blauw Wit nog overwinningslucht rook. Twee mi nuten voor tijd trachtte Jan Verve rij Hir> nnn Tor-do ".-oHc-triiH «r>pplrjf> met een afstandschot de Daarlerveen-goalie te verrassen doch de bal stuitte via de Daarlerveeh-stopper weer terug op de schoen van Gerard Kolkman die met een fortuinlijk schot de bal in. de rechter hoek deed belanden (2- 1). De strijd was gestreden. Blauw Wit kreeg, gezien het vertoonde spelbeeld meer dan het verdiende. De opstelling was: B. Trompetter, E. Schipper. G. Paalman, H. J. Bo- link. E. Beldman. M. Koopman. J. Verveda. G. Koopman. H. Aan stoot. W Klein Nagelvoort (W. Dikkers). H R. Beldman (G. Kolk man). Week van 25 tot en met 31 maart 'ZATERDAG 10.00-12.00 SVVN 12.00-14 00 Handbalvereniging Holten 14.00-17.00 Personeelsvereniging Rabobank DINSDAG 16.30-23.00 Volleybalvereniging Mintonette WOENSDAG 18.00-19.00 Wegenwacht Markelo 19.00-20.00 Metalin 20.00-23.00 Badmintonclub Holten DONDERDAG 19 00-20.00 Oolbekkink 20.00-22.00 Zaalvoetbalcompetitie 22.00-23.00 SVVN VRIJDAG 19 00-22.00 Volleybalvereniging Mintonette 22.00-23.00 „All Stars" S V. Holten Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde week einde kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180). Alle overige reserve ringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd. sportzaken (tel. 1666) WIERDEN BI-BLAUW WIT BI In een prettige wedstrijd, gespeeld onder barre weersomstandighe den, waardoor 2x een pauze werd ingelast, is het BI gelukt een punt uit Wierden mee te nemen. BI wist een veldoverwicht in de eerste helft niet in winst om te zetten, en kreeg zelfs na rust een 1-0 achterstand te venverken. Het was Rensen die de stand in evenwicht wist te brengen. Beide partijen streden in de mod der nog fel voor de winnende treffer maar het bleef bij 1-1 Juliana 5-Blauw Wit 2 Blauw Wit 2 dat met enige vrees op bezoek ging bij het Hengelose Ju liana 5 - de ploeg had vorige week gewonnen van koploper Excelsior- is met een verdiende overwinning nu toch uit degradatiegevaar Met veel inzet werd deze wedstrijd ge speeld en ook de linies sloten el kaar behoorlijk op. Eindstand 0-3 Wanneer de eerstvolgende weds trijd tegen Sparta 6 met dezelfde inzet wordt gespeeld, dan zullen ook de beide punten binnenkomen. GFC 1-Blauw Wit 3 Blauw Wit 3 kan haar kampioensil lusies wel vergeten na de nederlaag tegen Eversberg en zaterdag tegen het Goorse GFC 1 Het derde dat was aangevuld met A-junioren ging rusten met een 1-0 achters tand, maar wist na de thee via Wilco Schipper toch gelijk te ma ken. In de slotfase pakte GFC toch nog de volle winst door uit een vrije schop te scoren. Eindstand 2-1. Blauw Wit 4-MW 69 2 In een slechte wedstrijd tegen MW 2 kon Blauw Wit 4 niet tot scoren komen Hoewel deinzet wel aanwe zig was lukte geen enkele combina tie en wanneer het eens wel lukte, was de MW-defensie snel ter plek ke. Nadat met een 0-1 stand de thee was gedronken, maakten de gasten de zaak al vrij snel af op een 0-5 eindstand. Het wordt echter wel zaak dat Blauw Wit 4 de resterende wedstrijden wat beter uit de verf komt, wil het nog op een redelijke plaats eindigen. Blauw Wit 5-Hulzense Boys 6 Blauw Wit 5 dat voor deze weds trijd toch nog wel hoop had op één puntje, is het niet gelukt dit te ver wezenlijken. Met een handicap van ingevallen spelers was het vijfde in de eerste helft goed tegen Hulsen opgewassen, hoewel de gasten met een 0-2 voorsprong konden rusten Na de thee wisten de Hulsenaren uit te lopen tot 0-4, maar toen kwam Blauw Wit terug. De ach terstand werd verkleind tot 2-4 en de Blauwwitters waren nog meer van plan. maar het eindsignaal van de goed leidende scheidsrechter Lohuis liet dit niet toe. DES 9-Blauw Wit 6 Een furieus Blauw Wit 6 is het za terdag in Nij verdal niet gelukt DES 9 op de knieën te krijgen Via een goed middenveld bouwden de Blauwwitters vanaf de aftrap aan val na aanval op, maar zoals al zo vaak dit seizoen bleek Vrouwe For- tuna ook nu niet aanwezig De ploegen wisselden bij een 0-0 stand en nu kwam DES wat beter uit de startblokken Met assistentie van de zwak leidende scheidsrechter kwam DES op een 1-0 voorsprong Blauw Wit gaf nu alles en er ont- stonden uit counters gevaarlijke si tuaties voor het DES-doel en de DES-doelman mag van geluk spre ken dat hij de bal niet uit het net hoefde te halen. Een puntenverde ling was zeker verdiend geweest. Junioren: Blauw Wit 1-Daarle 12.30 u.; Blauw Wit 5-DES 8 2.30 u. Junioren: RKSV al-Blauw Wit al a. 2.30 u.. v. 2.00 u Blauw Wit c2-Enter V c2 a. 1 00 u.; Blauw Wit bl «nel zijn vrij. Pupillen: Blauw Wit F2-Vesos F2 a, 11.00 u.; Blauw Wit D2-Vesos D2 a. 11.00 u Het kampioensjeugdteam voor de Schaakclub „Holten" met haar teamleider D. A. v.d. Knaap. Bij de in zaal „Vosman" door de Holtense S.V. „De Eendracht" om het clubkampioenschap gehouden wedstrijd waren de resultaten: Luchtgeweer: Groep A: 1 G. Koopman 125 p., 2. H J. Nekkers 124 p.. 3. G J. Schuppert 122 p. Groep B: l.D J. Nijendijk 124 p.,2. D Jansen 118p.,3.G.Jansen 115p, Groep C: l.H. J. Bekkernens 115 p., 2 D W Geels 113 p., 3. A. J. Biele man 102 p. Luchtpistool: Groep A: 1. H. J. Nekkers 131 p., 2. G. Koopman 123 p. Groep C: LD, J. Nijendijk 110 p., 2. D. Jansen 97 p., 3. A Grootentraast 96 p. DEN HAM C2-BLAUW WIT Cl Na de nederlaag van vorige week was iedereen er op gebrand om wat goed te maken. Tegen Den Ham was dit best mogelijk. Gesteund door de sterke wind namen de Blauw Witters direkt het initiatief omdat de gehele wedstrijd ook vast te houden. Voor de rust kwam het overwicht slechts tot uitdrukking in twee doelpunten gescoord door Johan Stam en Pim Boog. Na de pauze liepen de combinaties, mede door een kleine omzetting veel be ter Wim Stam. G. Meyerink. Pim Boog en H. Stam brachten de stand tenslotte op 0-6 een stand die zeker hoger had moeten zijn SVVN Dl-BLAUW WIT Dl Met uitspraken als: lopend.naar huis. strafwerk, gediskwalificeerd, drie maanden reserve, e.d.. werd met veel optimisme de wedstrijd aangevangen. Al na enkele minu ten viel het eerste doelpunt, Geert Meijerink zag kans, door fantas tisch spel de bal over de doellijn te knallen Vlak voor rust nam Gerald Meijerink een hoekschop waarbij de bal via een speler van SWN in eigen doel verdween (0-2) In de 2e helft waren er enkele spannende momenten doch tot scoren kwam het niet meer. Zeer goed gedaan jongens! Fantastisch jongens ENTER V E2-BLAUW WIT E2 Voor E2 dat tegen Enter Vooruit E2 moest spelen waren de eerste 10 min. nog wel te houden maar hierna bleek toch dat Enter Voor uit de betere ploeg was. Met de stand 1-0 werd er gerust maar na rust konden de Enternaren nog 5x scoren. Een verdiende overwin ning. E2 zal wat meer strijdlust moeten tonen om de race by te houden. Als iedereen zich volledig inzet is er zeker kans om te winnen. EXCELSIOR Fl-BLAUW WIT F1 Het schijnt dat F1 de weg heeft ge vonden om succes te boeken. Vo rige week werd met 2-0 gewonnen en nu werd Excelsior F1 met 5-0 verslagen Voor rust werd er reeds 3x gescoord en in de 2e helft kwa men er nog 2 treffers bij. Het mooiste doelpunt werd echter we gens buitenspel afgekeurd Als F1 op deze wijze blijft doorgaan komen er zeker nog meer overwinningen. Nog even de doelpuntenmakers Jaap Kruk 2x. Wim Meilink 2x. Jaco Schuppert lx Houen zo mak kers! Een jeugdteam bestaande uit Berrie Beyer, Erik Ger- yedink Nijhuis, Ton van Oijen, Mark Koelemay. Wim Rietman en Wayne Klaas- sen heeft verleden week za terdag te Delden het Over ijsselse jeugdteam kam pioenschap behaald. Jon gens van harte proficiat! De eerste maal dat Holten in staat was om een jeugdteam op de been te brengen en af te vaardigen sleep ten zij de volle winst binnen. Met 11 punten uit 15 partijen werden zij de onbetwiste winnaar voor Harden- berg. Vriezenveen en Westerhaar, Westerhaar werd zelfs met 5-0 ver slagen! Wie de stand van de interne competitie volgt zal het opvallen dat deze schakers zich ontwikkelen tot geduchte tegenstanders, een ervan is zelfs doorgedrongen tot de finale van het persoonlijke jeugd kampioenschap van Overijssel nl. Erik Gervedink Nijhuis. Aangezien dit eert team overwin ning was gaan we niet in op de persoonlijke resultaten, maar één, de jongste MarkKoelemay (14jaar) verdient een extra schouderklopje; onervaren in wedstrijdschaken wist hij zijn 2 partijen beiden te winnen. Bravo! Dit fantastische resultaat houdt in dat Holten volgend jaar mag gaan strijden op landelijk niveau om het team jeugdkampioenschap van Nederland. Rijssen I - Holten I 3-7 Verleden week dinsdag wist Holten 1 op overtuigende wijze van gast heer Rijssen I te winnen en daar door uiteindelijk toch de tweede plaats op de ranglijst zeker te stel len. Holten dat de twee voorgaande wedstrijden verloren had en daar- dooor zijn eerste plaats verloor wist toch zijn imago weer wat op te vijze len. Hierdoor zijn zij evenals verle den jaar weer op de tweede plaats geëindigd en dat in hun tweedejaar in de 2e klasse zeer eervol. Zelfs de mogelijkheid om te pro moveren naar de eerste klasse is nog reeël, dit zal afhangen van de uitslagen van wat afgebroken par tijen tussen andere clubs verleden week en deze week gespeeld. In de 2e klasse promoveren nl 2 clubs, dus de afgelopen week is een zenu- wachtig weekje geweest voor de clubleden. Mocht het Holten in derdaad lukken te promoveren dan zou dit tesamen met het resultaat van de jeugdschakers zorgen voor een weergaloos jaar in de Holtense schaakwereld tijdens het vijfde jaar van zijn bestaan. De persoonlijke uitslagen waren; 1. J. ter Harmsel - D A. v.d. Knaap 0-1; 2 H. Ligtenberg - J VV. Midde- link 1-0; 3. B Schuurman - J E. Scheperman 1/2-1/2: 4 A T. Koster E J Gervedink Nijhuis 0-1. 5. R v Lindenberg - B Beyer 0-1; 6 G J Kreykes - H. v. Beek 1/2-1/2; 7 J. Nij land - B.v. Beek 0-1, 8. H H. Hol lering - J. v. Dalen (jr.) 0-1, 9. G J. Markvoort - D v. Beek 0-1; 10. P J. Smit - Theo van Lindenberg 1-0 Interne competitie uitslagen Groep I 1. J. VV. Middelink - B.v Beek 1-0; 2. E J Gervedink Nijhuis - VV G Blits 1-0; 3 J. E Scheperman - D. A. v d Knaap 0-1, 4 B Beyer - H. v. Beek 0-1. 5 J E Scheperman -B.v. Beek 1-0, 6. T van Lindenberg - J v. Dalen (jr.) afgebroken, De stand aan kop 1. J VV Middelink 5 1/2 uit 6. 2. D A. v.d. Knaap 5 uit Groep II 1 J T C. Brands - A. M. Klaassen 1/2 - 1/2; 2 W. Rietman - G R. Klaassen 1-0, 3 E C E Klaassen - VV v Oijen 0-1.4 J ten Velde - J van Dalentsr.i 0-1. 5. J Kromdijk - J C. Roele 1/2 - 1/2; De stand van kop 1. Ton van Oijen 33 punten. 2. J v. Dalen (sr.) 25 punten. Jan van Dalen sr. heeft door zijn overwinning de 2e plaats overge nomen van J ten Velde Ton van Oijen, die deze-week vrij was en door het laddersysteem 3 punten kreeg, gaat nog ongenaakbaar op kop en door de positie wisseling op de 2e plaats wint hij weer één punt. hij heeft zijn voorsprong nu uitge bouwd tot 8 punten. Het zal volge nde keer heel moeilijk worden voor van Dalen om de achterstand tot drie punten terug te brengen. Mooi succes Bij de wedstrijden om het jeugd kampioenschap van Overijssel wist Erik Gervedink Nijhuis beslag te leggen op de vierde plaats. Ge zien de zeer sterke bezetting en het feit dat Erik voor de eerste keer aan een kampioenschap deelnam een eervolle plaats. Proficiat! Holten 2-De Zweef 3 Holten 2 heeft afgelopen zondag op overtuigende wijze van kersverse kampioen De Zweef 3 gewonnen. Reeds in de eerste helft kwam men op een 2-0 voorsprong door doel punten van Carl Israël en Richard Egberts. De Zweef gaf zich niet ge wonnen, wat direkt vóór en na de rust bleek, toen zij de stand gelijk trokken. Lang bleef deze stand niet gehandhaafd, want het was we derom Egberts, die met een schitr terend doelpunt de score naar 3-2 tilde, waarna nogmaals Israël doelpuntte. Na dit doelpunt vierde Anton Reijlink, na drie jaar bless uretijd, z'n rentree, wat hem gelijk een strafschop opleverde bij een verkeerde manoeuvre van een Zweef-speler. Doelman Pasop knapte dit karwei vakkundig op. Tenslotte was het nogmaals Eg berts die de eindstand op 6-2 be paalde. Op zaterdagmorgen 17 maart 1978 om 9.30 uur heeft de wieier- en tourvereniging „Holterhaar" als uniekum het jongste vrouwelijk lid van deze vereniging kunnen in schrijven. Het is de twaalfjarige Erna Vincent, Beusebergweg te Holten. Op haar tocht naar Markelo-Goor-Rijssen en Holten heeft zij zich dapper gedragen en 4 zich er behoorlijk doorheen gesla gen voor wat betreft de cours. On danks dat het tempo soms hoog lag is zij toch enthousiast gebleven en heeft de soms snijdende wind ge trotseerd. Daarom Erna, onze wie- Ierpet af voor jou en graag tot za terdag. Verder is het mogelijk voor iedereen om deel te nemen aan deze tourtochten, het enige wat u nodig heeft is een goede wielren- fiets en een goed humeur. Wieler fans, oud of jong, meld u zaterdag morgen om 9.30 uur bij de Sporthal 't Mossink. Holten heeft een zo'n mooi en uniek wielerparcours in haar omgeving, dat het zonde is om niet mee te doen. Daarom de leus „Blijf gezond, fiets". Graag tot ziens op zaterdagmorgen. U kunt om inlichtingen bellen naar 1910, dhr. Berkhof of 2405, dhr. Jacobs. Holten 5-Hertgelo 4 In een iets te matte wedstrijd heeft Holten 5 beslag weten te leggen op beide punten. Na een 0-1 ruststand zag het daar niet naar uit, doch di rekt na de thee wist Gerrit Vincent het net te vinden. Dit goede voor beeld werd door Herman Biesters nog twee keer gevolgd, zodat de Holtenaren meteen 3-1 voorsprong de laatste minuten in konden gaan. In de laatste minuut kwam Hen gelo nog tot 3-2 terug, doordat de overigens goed spelende achter hoede de bal niet tijdig wegwerkte. G.F.C. 3-Holten 6 Holten 6 heeft het tegen kam pioenskandidaat G.F.C. 3 niet kunnen bolwerken. Individueel hadden de Gorenaren iets meer in hun mars. wat vooral op het mid denveld tot uitdrukking kwam. Voor de rust kon Holten 6 de stand nog in evenwicht houden, doch na de thee drukte G.F.C. z'n overwicht met een doelpunt uit. Dankzij goed keeperswerk aan Holten-zijde kwam in de 2-1 stand geen wijziging meer. Holten 7-Nijverdal 4 Holten 7 heeft deze belangrijke wedstrijd in de slotfase nog int handen gegeven. Nadat Henk Deijk in de 10e minuut Holten aan de leiding had geholpen, kreeg men volop gelegenheid de score een be ter aanzien te geven. Falende spitr sen wisten zelfs de eenvoudigste kansen niet te benutten. Boven dien had Nij verdal een zeer goed op dreef zijnde doelman, die zekere doelpunten verhinderde. Uit al deze situaties vatte Nij verdal moed en trok in de 65e minuut de stand gelijk, waarna het in de laatste mi nuut van de wedstrijd met een af standsschot zelfs de volle winst binnenhaalde. Bij de door de Postduivenvereni ging „Snelle Wieken" (Markelo- Holten) gehouden verloting vielen de prijzen op de volgende num mers: 274. 292, 310. 318.535.804,829.881, 975. 1020. 1038, 1205, 1227, 1228, 1282, 1575. 1580. 1834, 1902, 2097, 2249, 2444 en 2494. De prijzen kunnen worden afge haald bij de heer H. Manrho, Won- daalstraat 28, Markelo. Zaterdagmiddag 18 maart werd de reeds lang verwachte wedstrijd te gen Almelo 1 gespeeld. Het was ze ker niet te hoog gegrepen om een oefenwedstrijd te spelen tegen Al melo. dat hoog genoteerd staat in de derde klasse Versterkt met een aantal cracks. H.C.H.- sympathisanten, die nu nog in an dere clubs spelen, is een gave partij op de mat gelegd: sportief, snel en met een groot aantal hoogtepun ten. Onze Keep excelleerde, met medogenloze charges wist hij aan stormend Almelo lang van zich af te houden. Dank aan alle gastspe- lers, ze hebben hopenlijk gezien dat er in Holten goed gehockeyd kan worden, we hebben hen er alleen wel bij nodig. Ook voor onze eigen jonge spelers moet het een fijne er varing geweest zijn om in dit tempo te spelen - de uitslag was 2-5 Op zaterdag 1 april spelen we in Al melo de revanchewedstrijd. Dezelfde dag speelde onze jeugd op het jongensteam na. hun wedstrijd werd wegens de sneeuwval uitge steld. Meisjes A speelde een uitste kende wedstrijd hoewel ze een en ander tegen hadden. Desiré en Hecii pionken waarlijk uit door hun spel. Tot in de laatste minuut wist Holten de stand gelijk te houden, doch toen scoorde D.K.S. voor de laatste maal. Uitslag 1-2. Overige jeugduitslagen: Meisjes D1: D.K.S. Dl-Holten Dl 4-2. Jongens Dl Hol ten Dl-Haackey Dl 1-1 Zondag 19 maart speelde het eerste Holtense herenelftal tegen Dieren. De twee teams, die in de competi tiestand zo ver uit elkaar liggen, waren vooral in de eerste helft el- kaars gelijke Dieren scoorde het eerste doelpunt. maar deze vreugde was voor Dieren maar van korte duur. Na 5 mm. werd een voorteffelijk voorgegeven bal van Jan Nieuwenhuis door Rudi Krijt in het Dierense doel geschoten. Dieren scoorde in de eerste helft nogmaals, maar het reeds eerder genoemde duo had ook daarop het antwoord klaar, ruststand 2-2 Het eerste kwartier van de tweede helft gaf een zelfde beeld te zien als de eerste helft. Holten en Dieren scoorden beiden nogmaals, het derde Holtense doelpunt staat op naam van Hans van Geenhuizen. De Dierense spelers kregen daarna nog twee strafballen toegewezen, welke ze ook uitstekend wisten te benutten. Eindstand 5-3. Zaterdag 25 maart worden er op het Sportdal voor de jeugdspelers van H C.H wedstrijden in toemooiver- band gehouden, aanvang 10.00 uur. De opstellingen zijn in het iiockey- krantje no. 13 bekend gemaakt, 's Middags wordt er door een herens electie in Goor om twee uur een oe fenwedstrijd gespeeld tegen Goor l De spelers zijn door de aanvoer der benaderd. Dit weekend vervallen in verband met het jeugdtoernooi alle trainin gen Herenveteranen spelen 2e paasdag in Deventer mee in het Semvet- toernooi Zij worden verzocht om 10 15 uur bij de OAD aanwezig te zijn.

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 11