lederlaag Blauw Wit tan zichzelf te wijten Blauw Wit- Programma Sporthal't Mossink" Resultaten volleybal competitie Mintonette Zo speelden de I Blauw Wit senioren junioren Blauw Wit organiseert zaalvoetbaltoernooi Programma Blauw Wit Uitbreiding zwembad in dichte nevelen Regeling gebruik sportaccommodaties |Zaalvo@tbalwedstrijd Hauw Wit jeugdleiders lindigde onbeslist (2-2) Markvogels als gast uitgenodigd Indoorconcours geslaagd Nieuwe trainer „Blauw Wit" Uitslag Schietwedstrijd „De Eendracht" HOLTENS NIEUWSBLAD - 27 JANUARI 1978 - PAG Blauw Wit '66 heeft zaterdag haar competitiewedstrijd het 1-3 verloren. Tegenstander was PS V '67 uit Almelo, op lapier een team waartegen een redelijk resultaat gehaald Ion worden, doch de uitslag werd duidelijk anders. Blauw jVit startte met Aanstoot en Klein Nagel voort weer in haar lelederen, terwijl Paalman vanwege een blessure verhin derd was. De nederlaag heeft een definitieve splitsing tus- en koplopers en middenmoters teweeg gebracht. va een start met ongecontroleerd -oetbal aan beide zijden kon Blauw l?it via Richard Beldman al na vijf ainuten een voorsprong nemen, loch Richard miste en direkt iaarop een zelfde situatie vóór het Blauw Wit-doel, doch ook PSV wist (üervan niet te profiteren. Hierna Blauw Wit meer greep op het ftpel en nam meer het initiatief, hoewel PSV technisch wat beter ■pel liet zien. Na ca. 20 minuten te hebben gespeeld kon één der ach terspelers van PSV alleen nog red ding brengen door de bal vlak voor het doel met de hand aan te raken. Penalty besliste de goed leidende scheidsrechter Filart uit Hengelo. Jan Verveda nam de strafschop beheerst in de uiterste hoek, doch de PSV-doelman reageerde attent, enigszins te vroeg, maar er mocht doorgespeeld worden. Hierdoor was Blauw Wit enigszins van slag. ■Gezien het geringe verschilin «krachtsverhouding, conditie en (techniek, eindigde de j.l maandag savond gespeelde zallvoetbalweds- Itrijd tussen de Blauw Wit-junioren- Ben pupillenleiders terecht in een 2-2 (gelijkspel. ■Hoewel het team van de pupillen- Ileiders, vanwege de ongunstige ■aanvangstijd (half zes), ernstig on- I derbezet was door de absentie van lenige uitermate belangrijke bouw- ■stenen, wist dit team de zenuwen jgoed te beheersen en bood vrij ■koeltjes het hoofd aan de aanvals- 9 kracht van het bijzonder hoog ge- I motiveerde team der juniorenlei- Iders. Ondanks.de hoge mate van polarisatie en indoctrinatie tussen 1 beide teams vooraf (zie ons blad Svan vorige week) kenmerkte het a spel zich door sportiviteit en ver- Ibroedering. zodat de keurig in het 3 zwart gestoken scheidsrechter Beukenkamp weinig moeite had I het geheel stevig in handen te hou- Iden De grote glansrol in deze gehele vertoning werd bepaald vervuld door de keeper van het pupillen- team Jaap Bogaard, die compleet met vechtpet aantredend, een ein deloos aantal op zijn doel afge vuurde kanonschoten klemvast stopte en hij bij tijd en wijle zelfs gevaarlijk opereerde als terugge trokken spits. Deze veldslag heeft uiteindelijk niet die duidelijkheid opgeleverd die nodig was voor de zo gewenste beantwoording van de vraag welke van de beide teams het beste kan voetballen, zodat beide teams el kaar a.s. maandagavond om half zes opnieuw zullen ontmoeten in een hernieuwde poging de nodige duidelijkheid te verkrijgen Door de vrijwel gelijke krachtsverhou dingen lijkt de vrees gerechtvaar digd dat nog een lange weg zal moeten worden afgelegd naar meer duidelijkheid. Enter Vooruit 5-Blauw Wit 2 Blauw Wit 2 dat, wil het zich hand haven in de 3e klas, de puntjes hard nodig heeft, speelde zaterdag in de uitwedstrijd tegen Enter Vooruit 5 een partij voetbal waarin overleg nauwelijks merkbaar was. Wan neer er wat meer gecombineerd was, dan hadden de Blauw Witters deze wedstrijd helemaal naar hun hand kunnen zetten en was de volle winst het resultaat geweest, terwijl nu met een 2-2 eindstand met een puntenverdeling genoegen moest worden genomen Hopelijk kwelt eigen schuld het meest en wordt er een volgende keer niet alleen met de benen gevoetbald, maar ook met het „koppie". Blauw Wit Al-R.V. Al In het eerste kwartier wist R V nog met enkele uitvallen af en toe ge vaarlijk te worden, maar toen was de ploeg ook volledig uitgeblust. Blauw Wit kon daarna met. goede en brede combinaties de Rijssena- ren onder druk zetten wat resul teerde in een mooie goal van Hans Aanstoot (ondanks zijn kapotte schoen). Na de thee liet R V het volledig afweten en was meer aan het intimideren dan aan het voet ballen, maar de scheidsrechter had de zaak goed in handen Uit de tal loze kansen die ontstonden, wer den er twee benut, zodat de ein dstand 3-0 werd SC Rijssen Bl-Blauw Wit BI BI heeft in Rijssen de grote sterkte van koploper Sportclub moeten ondervinden. Blauw Wit kan on danks goede inzet niet verhinderen dat er met een 6-0 achterstand werd gerust. Na de thee bleek Sportclub opnieuw de betere ploeg en hoewel de Blauw Witters verbeten vochten om de eer te redden, kon niet wor den voorkomen, dat deze sportieve en absoluut beste tegenstander de eindstand op 10-0 bepaalde Blauw Wit 3-DES 7 Voor kampioenskandidaat Blauw Wit 3 zou het laag geklasseerde DES 7 geen problemen mogen op leveren, maar dat dit anders uit pakte bleek in de 90 minuten voet bal. Vooral in de eerste helft had den de Blauw Witters aan DES een zware klus en met een 'blanco stand werd dan ook aan de tweede helft begonnen. De ietwat gewijzigde opstelling beukte opnieuw op het DES-doel, maar pas 10 minuten voor tijd scoorde Stam 1-0 In de slotfase was het Duteweerd die de zege veilig stelde en de eindstand op 2-0 bepaalde Hulzense Boys 3- Blauw Wit 4 Een uitspelend Blauw Wit 4 kon in Hulsen, ondanks redelijk spel, in de eerste helft niet tot scoren komen. Voor rust wisten de Boys een 1-0 voorsprong te nemen en toen de Blauw Witters na de thee meer praatten dan voetbalden, sloegen de Boys toe en wonnen verdiend met 3-0. Enter V. 9-Blauw Wit 5 Voor Blauw Wit 5 dat uitspeelde tegen Enter Vooruit 9 was in de wedstrijd weinig eer te behalen. Voor rust kon de schade nog be perkt blijven tot 2-0. maar na de thee sloegen de Enternaren gena deloos toe. De eer werd nog gered door Gerrit Aanstoot, die uit een behoorlijk opgezette aanval het enige tegen doelpunt wist te scoren. Hopelijk lukt het zaterdag tegen SVVN 6 al lemaal wat beter. Blauw Wit 6-D0S '37 8 Blauw Wit G is er ook in de eerste wedstrijd in het nieuwe jaar niet in geslaagd de zo felbegeerde winst binnen te halen Thuis spelend te gen het Vriezenveense DOS '37 8 werd het 6e met een 3-1 nederlaag geklopt Zaterdag krijgt het. zesde SVVN 8 op bezoek en we dachten dat het dan toch maar eens moest gebeu ren. Vlak voor rust kwam Blauw Wit nog sterk opzetten en schoten van Henk Aanstoot en R. Beldman gin gen rakelings over. Na rust een gelijkopgaande strijd met na 5 minuten een schot van Wilco Dikkers, rechtstreeks in de handen van de PSV-doelman. Na circa vijf minuten volgteen scherpe effectvolle voorzet van PSV, waar Blauw Wit-doelman Bert Trompet ter. zich totaal op verkeek, zodat Tonnie Schopman voor PSV sim pel kon scoren (0-1). Even later was de stand alweer gelijk, toen een hard schot van Henk Bolink door de PSV-doelman werd weggesla gen maar beheerst door Wim Klein Nagelvoort werd ingekopt (1-1). Tien minuten later kon een enigs zins vrijstaande Jan Krol van PSV simpel onder Trompetter door schieten, die hiermede liet zien be slist zijn dag niet te hebben. Blauw Wit moest toen komen en verwis selde eerst de Gebr. Koopman voor Schalk en Schipper, hetgeen in verse aanvalskracht resulteerde. Hoe Blauw Wit bleef aandringen PSV hield het hoofd koel en toen twee minuten voor tijd bij een doorbraak een PSV-er te fors werd afgestopt en een vrije trap werd toegewezen, was het Puper die 1-3 liet aantekenen. Hoewel het veldspel van Blauw Wit aanzienlijk beter was dan de voor gaande wedstrijd heeft de Blauw Wit-goalie het laten afweten. Een geconcentreerd Blauw Wit kan het a.s. zaterdag Vesos in Hellen- doorn beslist moeilijk maken. Heren 1 houdt promotiekans in eigen hand Twee wedstrijden heeft het eerste herenteam inmiddels weer ge speeld. De eerste was een „uitweds trijd" tegen het tweede herenteam, die op vrijdagavond 20 januari jl. werd gespeeld. Het jeugdige elite corps van trainer Nijland moest wel laten zien, hoe je binnen een uur een tweede editie, voor het meren deel bestaande uit baardige heren van ver in de dertig, van het veld kon spelen. Heren 1 had zich ter dege voorbereid. Tijdens de laatste trainingen waren er zelfs speciale duikvluchtoefeningen voor gevor derden aan te pas gekomen Maar nu ter zake. de wedstrijd dus In de eerste set ging de strijd gelijk op. Heren 1 had steeds een kleine voor sprong. Men was aanvallend ster ker en speelde wat gevarieerder. Toch stelden de taktisóhe ballêrt van heren 2 de heren van het eerste voor problemen. Tot 10-10 konden de 30-plussers het aardig bijbenen, maar aan het eind van de eerste set drukte de jeugd door. 10-15. De tweede set liep Voor Heren 2 wel heel erg slecht af. Er werd slordig gespeeld, de opstelling was vaak niet goed en de misverstanden hoopten zich op Heren 1 profi teerde hier handig van en het was gauw bekeken: 5-15. Wie nu had gedacht dat de wedstrijd al was be slist, kwam bedrogen uit. Er kwam een herboren Heren 2 in het veld. De rollen waren totaal omgekeerd. Twee time-outs van coach Nijland waren niet voldoende om het getij te doen keren. Door taktische bal len, nu eens door het midden, dan weer op de penetrant geplaatst, werd het spel van Heren 1 ontre geld. Toen de kruitdampen waren Zaterdagmiddag (28 jan.) organiseert de ZVV Blauw Wit een onderling zaalvoetbaltoernooi voor alle C-junioren en pupillen hetwelk zal worden gehouden in sporthal 't Mos- sink, voor welk evenement de jeugdspelers van de SV Markvogels uit de buurgemeente Markelo, als gast is uit genodigd. Dit onderling zaal voetbal toernooi werd met name georganiseerd om de voetbaljeugd. tijdens de win terstop, een paar uur sportief bezig te houden. Speciaal voor dit toer nooi werd de jeugd van beide ver enigingen ingedeeld in totaal ne gentien zaalteams, elk bestaande uit ongeveer acht spelers. De di verse achttallen werden vervolgens onderverdeeld in vijf poules Voor elke poule is als eerste prijs ereme taal beschikbaar, zodat een hoge mate van inzet en dus aantrekke lijk zaalvoetbal verwacht mag worden Voor het welslagen van dit voetbal-familiefeest is het van Aan het in manege Snorrewind door de L R Bergruiters te Holten georganiseerde indoorspringcon- cours namen 49 ruiters en amazo nes van de landelijke rijverenigin- gen te Laren (G.), Lochem, Bath- men, Heeten, Haarle, Markelo. Rijssen en Holten deel Er was in de manege een fraai par cours uitgezet met lange lijnen wat vooral voor de jonge paarden erg gunstig is. Er werd gereden in twee manches, de eerste op fouten, de tweede op fouten en tijd. Voor het springen bestond een flinke be langstelling en de bezoekers heb ben genoten van goede ruitersport. De uitslag. Klasse B 1 mevr Dieperink. Hol ten met Arabelle 0 - 65.5 sec 2 H Veldhoen jr Bathmen met Lady H 0 - 75 sec., 3 mevr H. Bakker, Hol ten met Parcival 0 - 75,6 sec., 4 W Verhoef. Haarle met Liana 0 - 76.5 sec., 5 H. Denneboom, Bathmen met Marco 0 - 84.2 sec.. 6 W ter Harmsel, Rijssen met Tuby 3 - 64 sec. Klasse L: 1 Jan Bronsvvort, Berg ruiters, Holten met Nico 0 - 85,5 sec., 2 J Nijkamp, Laren met Fer- nandel 4 - 92 sec., 3 mej. J Bontje, Holten met luitenant 4 - 98,6 sec Klasse M/Z 1 T Haarman, Heeten met Lemante 0 - 95 sec 2 P Greb ben, Laren met Manollto 3 - 104,6 sec., 3 Wim Hargeers, Markelo met Colinoor 14-85 sec groot belang dat vooral veel ouders op de tribune plaatsnemen om hun favoriete team tot het leveren van topprestaties aan te moedigen. Elk team speelt twee wedstrijden van 15 minuten en er is naar gestreefd het wedstrijdprogramma zo veel mogelijk poule voor poule af te werken, waarmee wordt voorko men dat de jongens langdurig op non-actief in de sporthal moeten rondhangen. Voor belangstellende ouders heeft dit als voordeel dat het supporteren hen slechts één uur van de middag kost. Het toernooi begint om 13.00 uur met de F-pupillen Vervolgens ko men om 13.30 uur de E-pupillen aan de beurt, om 15.15 uur gevolgd door de D-pupillen, waarna de C-junioren om 16.30 uur beginnen en om 17 45 uur dit toernooi zullen afsluiten. Teamindeling en wedstrijdpro gramma zijn aangebracht in het Blauw Witkastje bij kledinghuis Beltman. Ouders, geef uw zoon na ast het normale Blauw Wit-tenue vooral ook een wit hemd mee! (Van onze correspondent) De z.z.v Blauw Wit '66 heeft in plaats van de heer G. Willems te Nijverdal (hij traint Blauw Wit voor het vierde jaar) als trainer be noemd Joop Geerink te Nijverdal. jeugdtrainer van de Nijverdalse za terdagvoetbalvereniging SVVN. Geerink, die in het bezit is van de C-licentie. is 32 jaar en oud-speler van Langeveen en SVVN opgetrokken stond er 15-10 op het scorebord. Er was dus een vierde set nodig. Vuurwerk van de kant van Heren 2!!! Binnen een paar mi nuten was het 5-0 voor het tweede. Had Heren 1 dan toch een morele klap gekregen0 Het eerste sprok kelde wel wat puntjes bij elkaar maar het teamverband was en bleef zoek Hoe het echter kwam dat He ren 2 na een komfortabele voor sprong toch nog op 12 punten bleef steken, was niet voor iedereen dui delijk. Volgens schrijver dezes wa ren het gewoon de mysterieuze krachten in de (volleybal)sport. Toch maar goed dat Heren 1 via deze 1-3 twee punten kreeg want ze zullen deze punten hard nodig hebben, wanneer ze tenminste kampioen willen worden. Op maandagavond 23 januari bleek al hoe hard de puntjes nodig zijn. Het eerste herenteam diende aan te treden tegen de kampioen van vorig jaar en medebelager voor de hoogste plaats: Rivo 3 uit Rijs sen. In de thuiswedstrijd tegen dit zelfde Rivo had Mintonette zijn enige verliespunt tot nu toe in de kompetitie laten liggen (2-2). Het beloofde dus een zwaar karwei te worden. In de eerste set bleek al dat beide ploegen elkaar niet te veel ontliepen qua krachtsverhouding. Mintonette was slechts bü vlagen in staat via goede aanvallen enige punten op Rivo uit te lopen doch steeds werden deze periodes afge wisseld met onbegrijpelijk slap spel waardoor de Rijssenaren in konden lopen. Tot 12-12 was niet te voor spellen wie de set zou pakken maar met 13-15 was het toch Mintonette dat aan het langste eind trok. Ge sterkt door deze winst en met een wissel werd aan de 2e set begonnen. Rivo kwam met 6-3 voor maar met snel en gevarieerd aanvalspel liep Mintonette uit naar 6-11. Toen stokte het ritme Langzaam kroop Rivo dichterbij. Via 8-12 werd het 12-12. Twee time-outs en een takti sche wissel konden niet voorkomen dat Rivo toch nog met 15-12 deze set won. Volkomen onnodig was deze set weggegeven In de derde set kwam dit beeld weer terug. Kleine voorsprongetjes van Min tonette werden steeds weer teniet gedaan. Op 11-12 waren alle kansen op een setwinst voor de Holtenaren aanwezig. Doch wederom kreeg Rivo met 15-12 de set toegeworpen. Dit betekende wel een 2-1 achters tand, welke in de vierde set onge daan moest worden gemaakt. In de 4e set nam Mintonette een 0-3 voorsprong. Via 1-4 en 6-7 werd het 8-9. Toen begon het bij de Rijssena ren minder te draaien en Minto nette profiteerde onmiddellijk. Met 9-15 werd de set binnengehaald en werd de eindstand 2-2. Als kijkspel zal het beslist niet steeds vol doende zijn geweest maar in dit ge val tellen de kompetitiepunten erg hard. Stand: Mintonette 1 10-18, Flash 2 9-15, Rivo 3 9-13, Flash 3 9-10, Mar kelo 2 10-7, Mintonette 2 9-6, Mar kelo 1 8-5, Holyoke 2 10-0. Senioren: Vesos 1-Blauw Wit 1: 2.30 uur. vertrek 1.15 uur, DOS '37 2-BlauwWit2' 2.30 uur. vertrek 1 00 uur; Blauw Wit 3-Enter V 8: 2.30 uur; Excelsior 8-Blauw Wit 4: 2.30 uur, vertrek 1.45 uur; S V V N. 6-Blauw Wit 5: 12.45 uur. vertrek 11.45 uur. Blauw Wit 6-S V.V N 8. 2.30 uur. Junioren: Blauw Wit Al-Nijverdal Al: 2.30 uur; Blauw Wit Bl-Vesos BI: 12.45 uur. Programma zaalvoetbal Blauw Wit pupillen, woensdag 1 februari: 17 00 uur: Mussen-Mezen, 17.20 uur. Vinken-Spreeuwen, 17.40 uur: Valken-Lijsters; 18.00 uur. Vossen-Beren; 18.20 uur: Wolven- Leeuwen; 18.40 uur: Tijgers- Robben. Het raadslid, mevr. F. M ter Doest-Bos, heeft het college van bur gemeester en wethouders, namens de fractie van de V.V D de vol gende vraag gesteld: „Bij de laatste algemene beschouwingen (over de gemeentebegroting 1978) verzette de V.V D -fractie zich tegen verhoging van de zwembadtarieven op grond van de onvoldoende accommodatie van het bestaand zwembad. Wethouder Kaan vertelde ons toen met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid, dat de nieuwe uitbreiding van het zwembad aan het begin van het nieuwe zwemseizoen gereed zou zijn. WJJ hebben ons op deze toezegging bij de verhoging neergelegd. Onze vraag luidt nu: „drie maanden voor de opening van het zwemseizoen hoever staat het nu met de plannen'" Niet alleen voor ons, maar voor de hele Holtense gemeenschap is deze zaak in dichte nevelen gehuld Wij dringen aan op duidelijk heid. het duurt allemaal veel te lang Heren 2 Behalve de krachttoer die heren 2 vrijdagavond 20 januari tegen het eerste uithaalde (zie verslag hier boven) trad een (gehavend) tweede maandag 23 januari aan tegen hekkesluiter Holyoke 2. Het werd een party die door de Holtenaren plichtmatig werd afgedraaid. Via de setstanden 5-15, 1-15 en 6-15 werd er in bijzonder kort tijdsbe stek gewonnen. En hiermee is over deze wedstrijd eigenlijk alles ge zegd. Voor de stand: zie onder he ren 1. Meisjesjunioren Vrijdag 20 januari speelden de meisjes junioren een thuisweds trijd tegen Volley A uit Wierden. Met redelijk spel wonnen we de eerste set vrij gemakkelijk met 15-8. De tweede set werd onnodig, door slecht spelen, verloren. De eerste bal werd niet goed opgevangen, zo dat er geen set-ups tot stand kon den komen De stand werd 13-15. Na wat goede aanwijzingen van de coach werd de derde set beter ge speeld. De set werd gewonnen met 15-9 en ook de vierde set werd ge wonnen met 15-3 Deze werd echter niet gewonnen door goed samens pel maar door slecht opvangen van de bal door de tegenpartij. De ein dstand was dus 3-1. Wel hebben de meisjes één verzoek: de volgende wedstrijd meer aanmoedigende supporters! Stand: Rivo A 12-22, Flash A 11-20, Flash C 12-18, Holyoke 12-14. Min tonette 12-14, Volley A 12-13, Ever- sberg 12-10, Rivo B 13-9, Flash B 11-8, Kuipers 11-2, Volley B 12-0. Meisjes adspiranten Vrijdagavond 20 januari om 9,15 begon voor ons een wedstrijd tegen Flash A De eerste set ging in het begin gelijk op: 1-1 Maar toen ging Flash A punten scoren. Het werd uiteindelijk 1-15 voor de tegenpar tij. We wisselden van veld en de tweede set kon beginnen. Ook deze set ging in het begin gelijk op. Het was 2-2 toen Flash weer punten binnen ging halen, We hebben geen punt meer gemaakt en de set werd gewonnen door Flash A met 2-15. De 3e set ging stukken beter. Flash maakte veel punten maar wij maakten er toch ook 10 bij. De ein dstand werd 10-15 voor Flash A. De uiteindelijke eindstand was 0-3 voor Flash A. Maar wij kregen twee ijsjes voor de goede prestatie die we desondanks toch hebben geleverd. Stand: Flash A 13-25, Rivo A 13-24, ATC-B 13-23, Holyoke A 13-19, Apollo B 13-17, Markelo 13-13, ATC-F 13-11, Holyoke B 13-11, Flash E 13-5, Rivo C 13-5, Flash C 13-2, Mintonette 13-1. Programma volleybal kompetitie Vrijdag 27 januari: (19.15) Minto nette heren 4-Mintonette heren 3 (20 15) Mintonette dames 1-Tornado. (20.15) Mintonette dames 3-Eversberg 2 (20.15) Mintonette heren 1-Flash 3. (20 15) Heren recreanten-Flash A (Hengelo) (21.15) Heren recreanten- Coppejans (Hengelo). Zaterdag 28 januari: (15.00) Markelo-Mintonette Jongens ad- spirant (Markelo) Maandag 30 januari: (19 00) Flash 2-Mintonette heren 1 (Nijverdal). (21.00) Holyoke 2-Mintonette da mes 2 (Nijverdal). (21.00) Flash 3-Mintonette heren 2 (Nijverdal). Luchtgeweer: Groep A. 1 G. H. Paalman 131 p., 2 G Koopman 122 p.. 3 G A. Haverslag 109 p. Groep B.1G. Jansen 119 p 2 D. J. Nijendijk 118 p., 3 A. Paalman 107 P- Groep C: 1 M. Broersma 100 p., 2 G. J van Aefst 64 p. Luchtpistool: Groep A: 1 H. J. Nek kers 133 p„ 2 A, Schuppert 121 p., 3 G Koopman 97 p Groep B. 1 G. H. Paalman 127 p., 2 D J Nijendijk 114 p., 3 E J. Groot- entraast 103 p. ,.Bij aanvraag tot gebruik van met name de sporthal - zeker wanneer dit aanvragen voor incidenteel gebruik betreft - is het vaak gewenst om direct een beslissing te kunnen nemen. In zulke gevallen kan het vertragend werken wanneer op een formele beslissing van het dagelijks bestuur of zelfs van de sportcommissie gewacht moet worden. In het verleden heeft het college van burgemeester en wethouders de ambtenaar sportzaken gemachtigd om namens hen toestemmingen töt het gebruik van de sport hal en van de gymnastieklokalen af te geven. Nu de formele bevoegheid op dit terrein is overgegaan van het college van B. en W naar de sportcommissie, is het gewenst de ambtenaar sportzaken tevens secretaris van de commissie, te machtigen om bedoelde toestem mingen tot gebruik, nu namens de sportcommissie, af te geven. Hetzelfde zou o.i. dienen te gefden voor Meermanskamp", aldus het dagelijks be stuur van de sportcommissie in zijn voorstel om aldus te handelen. Enkele maanden geleden is gebleken, dat het gewenst is om een regeling te treffen voor „last-minute" (spoed) reserveringen van de sporthal, met name in de weekeinden bij afkeuring van de buitensporten. Hiervoor is een regeling in overleg met de beheerder van de sporthal getroffen, waarvan een copie aan de Sportcommissie wordt aangeboden. Week van 28 januari tot en met 3 februari ZATERDAG 9.00-10.00 Oolbekkink (tennis) 10 00-12.00 Handbalvereniging Holten 12.00-13.00 SVVN (zaalvoetbal) 13.00-18.00 Z.V.V. Blauw Wit ZONDAG 10.00-19.00 Zaalhockeycompetitie MAANDAG 8.10-16 10 Diverse scholen 16 10-17 30 TennisclubHolten 17 30-18.30 Z.V.V. Blauw Wit 18 30-22 00 Badmintonclub Holten 22.00-23 00 Kempers (tennis) DINSDAG 8.10-15.30 Diverse scholen 16.30-23.00 Volleybalvereniging Mintonette WOENSDAG 8.10-1640 Scholengemeenschap 17.00-19 00 Z.V.V. Blauw Wit 19.00-20 00 S.V. Holten 20.00-23.00 Badmintonclub Holten DONDERDAG 8.10-16 40 Scholengemeenschap VRIJDAG 8 10-16 10 Diverse scholen 18 00-19 00 S.V. Heeten 19 00-22 00 Volleybalvereniging Mintonette 22.00-24.00 Tennisclub Holten Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheer der (sporthal, telefoon 3180). Alle overige reserveringen uitsluitend via he» gemeentehuis, afd. sportzaken (telefoon 1666»

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 5