MOOI KOPJE Korte laarsjes zijn modieus Sta stevig in uw schoenen! HOLTENS NIEUWSBLAD - PAG 3 evig s woon Een mooi kopje haar. Hoe krijg je dat? Heel eenvoudig. Trek een middenscheiding, gebruik middelgrote rollers. U ziet op het bijgaande inzets- chema hoe de rollers in het haar moeten worden ingezet. Het bovenste ge deelte van het haar onge veer tot aan de wenk brauwen wordt in de richting van het oor naar binnen gedraaid. De overige rollers worden vanaf de haar-inzet schuin naar achteren in gedraaid. Wanneer het haar droog .is, de rollers er uit halen en met een groffe borstel doorborstelen, waarna de krullen vanzelf hun plaatsje vinden en uw kapsel klaar is. maar met een goed profiel op een auto band- geeft natuurlijk een zool met een genopt of geribbeld onderwerk. Maar ook crepezolen geven een goede slipvastheid. Veel beter dan leer of rubber waarop u bij gladdigheid echt snel onderuit gaat. Een stevige, sportieve winterschoen ge schikt voor slechte weersomstandigheden aangepast aan een slechte conditie van de weg bestaat dus uit twee factoren: een goede zool met grip tegen uitglijden stevig leer voor de schacht, die bestand is tegen water, pekel en modder. Aanbod genoeg zouden wij zeggen. lijkt U dat, gewoon voor fn huis? Of dat hieron- Speciaal voor onder de palmen? Shorties noemt Helioform deze korte laarsjes die de schoenmode deze herfst en winter zullen beïnvloe den. Bij de presentatie van bijv. de Parijse col lecties bleek al. dat de trend. ook voor wat schoeisel betreft, nog steeds een teruggrijpen is naar de zorgeloze, ele gante twintiger en derti ger jaren. En laarsjes ho ren daarbij. De jeugd heeft in het voorjaar die trend al duidelijk beves tigd. Korte laarsjes dragen is dus modieus dit najaar. Ook voor U. Voortbordu rend op het grote succes van haar lange (4 kuit- maten) laars, waardoor elke vrouw in staat is een laarste kiezen die letter lijk en figuurlijk bij haar been past. introduceert men nu haar korte laars jes. De hakhoogte van het laarsje is 55 mm. Ze zijn verkrijgbaar in de mode kleuren naturel, beige, bruin, grijs en zwart. Ma ten 3-8 1/2. Voor als U deze winter naar Tunis gaat. zo van die periodes in een jaar, schoeisel een bittere noodzaak omdat sneeuw, ijs, modder en e ongerechtigheden proberen de nor wandelgang te verstoren. 5t in die tijden is het hard nodig, dat choeid gaat op een manier waarmee n die onplezierige omstandigheden het hoofd of liever de voet kunt natuurlijk zijn er schoentypes, die baal op die glibberige narigheid zijn buwd." Niet alleen omdat het leer .het bovenwerk van de schoen van vat steviger kwaliteit is dan uw luxe intje en derhalve beter bestand is 1 nattigheid, modder en pekel. De bnen van stevig sportief juchten leer èrs zijn speciaal voor die omstandig- n ontwikkeld. Maar minstens evenzeer t het aan op het onderwerk, de zool de schoen. Juist die geeft u al dan »rip bij 't lopen op door met wat voor ligheid dan ook bedekte trottoirs en n. i kun je onderscheid maken in ver lende types zolen, die zich uitstekend voor gladdigheid en modder. Een e grip op het wegdek - vergelijk het

Holtens Nieuwsblad | 1978 | | pagina 13