Blauw Wit na nederlaag weer verder achterop It fk Programma Sporthal ,,'t Mossink' S.v. .Holten' pupillen Jeugdcompetitie één grote verrassing Resultaten volleybal Mintonette Programma s.v. .Holten' Programma .Blauw Wit' Overzicht junioren s.v. .Holten' Zondag de grote strijd Holten- Kon. U.D. N\ Springwedstrijden voor pony's Badmintonclub Holten organiseert jeugdtoernooi SCHAAKCLUB HOLTEN HOLTENS NIEUWSBLAD - 16 DECEMBER 1977 - PAG. 9 In een matige wedstrijd is Blauw Wit er afgelopen za terdag niet in geslaagd Sc. Denekamp de punten te ontfuselen. De Holtenaren moesten met een 2-1- neder laag de terugreis aanvaar den. Door dit verlies heeft de Holtense ploeg nu de aansluiting met de kop groep volledig verloren. Na het beginsignaal van scheids rechter Luppes uit Enschede na men de Denekamper gastheren di rect het iniatief en in de 5e minuut moest doelman Trompetter reeds handelend optreden toen na een fout van Harry ten Wolthuis op het middenveld een der snelle voor- waartsen van Sc. Denekamp een goede kans kreeg om de score te openen. De bezoekers hadden op nieuw enige omzettingen in het elf tal moeten aanbrengen omdat Klein Nagelvoort niet beschikbaar was en Bert Schipper met een hiel- blessure niet kon spelen. Trainer Willems had gekozen voor een sterk bezet middenveld terwijl Henk Aanstoot en Gerard Koop man met snelle tegenaanvallen ge vaar moesten stichten. Dit taktisch concept bleek het eerste half uur niet waterdicht want een veel meer loopvermogen tonend middenveld van de Denekampers zorgde veel vuldig voor een numeriek over wicht tegen de Blauw Wit-defensie. In de 23e minuut behoedde Trom petter zijn ploeg opnieuw voor een achterstand toen de bal na een knappe aanval over rechts hard werd ingeschoten. Aan de andere kant kreeg Blauw Wit slechts 1 goede kans toen een pass van de teruggekeerde Jan Verveda, die een goede wedstrijd speelde, op links Koopman bereikte maar zijn schot ging voorlangs. In het laatste kwartier voor de pauze ontstond langzamerhand een gelijkop- gaande strijd, maar tot de thee werd er niet gescoord. In de 50e mi nuut van de wedstrijd opnieuw kansen voor de gastheren, nadat in eerste instantie (wederom) Trom petter een ver schot goed had ver werkt, werd de daarop volgende comer net naast het Blauw Wit- doel geschoten. Toch kwamen de Denekampers meteen daarop aan de leiding toen in de 53e minuut de van achteropkomende aanvoerder de buitenspelval ontliep en be heerst langs de uitlopende keeper doelpuntte (1-0). Hierdoor schrok de ploeg uit Holten wakker, er werd iets vinniger gespeeld en meteen bleek er wel dreiging van de ploeg uit te kunnen gaan. De bal werd sneller gespeeld en er zat plotseling meer beweging in het elftal. Dit re sulteerde al snel in de gelijkmaker toen in de 58e minuut Gerard Koopman juist binnen het straf schopgebied door de keeper werd gestuit en Blauw Wit een penalty mocht nemen. Hiermee had Jan Verveda geen enkele moeite (1-1). Deze tegenslag prikkelde de thuis club en de strijd werd wat feller, maar scheidsrechter Luppes hield de zaak onder controle. In de 69e minuut constateerde de arbiter een overtreding van de Blauw Wit doelman en hij gaf een indirecte vrije trap binnen het penalty- gebied. De bal werd door de muur van spelers van richting veranderd en verdween langs de daardoor vol strekt kansloze doelman in de tou wen. (2-1). Bij Blauw Wit was imid- dels Richard Beldman vervangen door Gerrit Stdm maar merkbare versterking leverde ook deze wissel niet op. In een wanhopig slotoffens- ief trachtten de Blauw Witters tenminste nog 1 punt te redden. Met alle mogelijke middelen trachtte de thuisclub zich staande te houden en mede doordat Blauw Wit nog enige goede kansen onbe nut liet en enige goede reddingen van de Denekamp keeper, o.a op een kopbal van de opgerukte Ten Woldhuis slaagde men hierin. Hierdoor is de achterstand op de koplopers tot 7 punten opgelopen, waardoor de rol van Blauw Wit deze competitie althans voorlopig is uitgespeeld. Zaterdagmiddag ontvangen de Holtenaren op Meermanskamp het Sibculose SVV 56, waartegen in de eerste competitiehelft een 4-1 nederlaag werd geleden. Wellicht kan de ploeg tegen deze koplopers voor een verrassing zorgen, dë wedstrijd begint, als gewoonlijk om half drie. De jeugdcompetitie levert elke schaakavond voldoende stof tot gesprek. Van de zes meespelende junioren staan er nu vijf op een gedeelde eerste plaats, elk met drie punten. Werd er aan het begin van de com petitie gedacht aan twee duidelijke favorieten, Ton van Oyen en Wayne Klaassen, die anderen willen ook duidelijk kenbaar maken dat zij in de markt zijn voor het jeugdkam pioenschap. De jeugdcompetitie is nu precies half weg met vijf ge speelde wedstrijden. De uitslagen zoals afgelopen maandag gespeeld; Wayne Klaassen - Wiry van Oyen 1-0; Mark Koelemay - Ellen Klaas sen 0-1; Ton van Oyen - Erik Baltes 1-0. De rangschikking op de helft van de competitie in alfabetische vol gorde. Ellen Klaassen 3 uit 5; Wayne Klaassen 3 uit 5; Mark Koelemay 3 uit 5; Ton van Oyen 3 uit 5; Wim van Oyen 3 uit 5; Erik Baltes 0 uit 5. Erik Gervedink Nijhuis heeft afge lopen zaterdag te Hengelo gelijk gespeeld m de eerste ronde van de finale „Zeskamp" om het jeugd kampioenschap van Ovenjssel. De volgende ronde wordt begin fe- Winst heren 1 Nu de kompetitie voor de helft is afgewerkt houdt het eerste heren team het wedstrijdritme vast door eens een vriendschappelijke weds trijd te spelen. Maandagavond 12 december jl. trok daartoe een enigszins gehavend eerste naar Bathmen om ten strijde te trekken tegen een selectie van ABS dat op vergelijkbaar niveau moest acte ren. In de eerste set startte Minto nette zo fris van de lever dat ABS op geen enkele manier tot enig ac ceptabel spel kwam. De aanvalsac- ties van de Holtenaren waren der mate gevarieerd dat de punten binnen stroomden en by 4-15 ein digde de set in een Holtense over winning. De tweede set startte Mintonette toch iets minder ge concentreerd, het was de eerste set allemaal te makkeiyk gegaan. Via 5-5, 5-7 en 6-9 werd het 9-9. Verder kwamen de Bathmense heren niet want met een korte tussensprint veroverde Mintonette met 9-15 de tweede set. Met een wissel (ABN tegen NMB) werd de derde set be gonnen. Het bleek al vlot dat ABS het krult nu net zo nat had als de shirtjes want met 1-15 konden ze ook deze set inleveren. Een vierde set werd nog gespeeld, welke ook voor Mintonette was (9-15) Al met al een overduideiyke wmst voor de Holtense koplopers die ABS eigen- ïyk alle hoeken van het veld toon den. Nu de kompetitie voor praktisch alle Mintonette teams tot de helft is gevorderd is het interessant om via de standen de balans op te maken. Dames I: Coppejans 4 9-16, Volley W 9-15, 8et Up 2 9-13, Tornado 10- 12, Vrivo 9-8. Mintonette 9-8, Dene kamp 2 9-7, Dynamo 10-7, Coppe jans 3 9-6, SVVN 10-oe. Wevo 7-3 Dames 2: Markelo 1 9-16, Flash 3 8-15, Mintonette 2 8-12, Markelo 2 9-10, Eversberg 8-9, Rivo 2 8-7, Ho- lyoke 2 8-5, SWN 2 8-4, Flash 4 8-3, Rivo 3 8-1. Dames 3: Flash 6 7-10, Flash 5 8-10, Mintonette 3 7-9. Flash 7 8-9. Ever sberg 2 7-6. SVVN 3 7-0 (Men speelt 1 1/2 kompetitie) Heren 1 en 2: Mintonette 1 7-13. Flash 2 7-11, Rivo 3 7-10. Flash 3 7-8. Markelo 2 7-5. Markelo 1 7-5, Min tonette 2 7-4, Holyoke 2 7-0. Heren 3 en 4: Flash 4 7-12. Rivo 4 7-9. SVVN 1 7-9, Eversberg 1 6-8. Flash 5 7-7. Mintonette 3 7-5, SWN 2 7-4, Mintonette 4 6-0. Meisjes junioren: Rivo A 9-16, Flash A 8-15, Flash C9-15, Volley A Ml, Holyoke 8-10. Mintonette 8-8, Rivo B 9-7. Eversberg 8-5, Flash B J-5, Kuipers 9-2, Volley B 9-0. Meisjes adspiranten: Flash A 10- 19, Rivo A 10-18. ATC-B 9-15, Apollo B 10-15, Holyoke A 10-13, ATC-F 9-9, Markelo 9-7, Holyoke B 9-7, Flash E 9-5, Rivo C 10-4. Minto nette 9-1, Flash C 10-1 Jongens adspiranten: Kuipers B 7-13, Markelo 8-13, Flash A 7-12, Vrivo 7-8, Medusa 7-6. Flash B 7-4. Rivo 7-4. Mintonette 7-4, Kuipers A 7-0. Kompetitie vooruitblik: vrydag 16 december: (19 15) meisjes aspirant-Markelo, meisjes junioren-Flash B. jongens aspirantrFlash B <20.15) dames 1-Vrivo, dames 2-Flash 3. heren 4-Eversberg. Heren recreanten spe len om 20.00 uur in Tubbergen. zaterdag 17 december (13 30) ATC-B - meisjes adspiranten (Hen gelo). bruari gespeeld. Wy houden u uit- eraard op de hoogte! Inteme competitie was avond vol verrassingen. Afgelopen maandagavond was met recht een avond vol verrassingen; het was voor sommigen een verlate Sint Nicolaasavond. In groep I ging het tussen Henk van Beek en Jan Scheperman ieder met tot dan toe één half verliespunt in de competi tie. Maar Henk blunderde zo erg dat hij de party na 10 zetten al op gaf. Tonny Brands moest tegen club kampioen Dick v.d. Knaap en kwam voor die gelegenheid maar eens zijn café uit, meestal speelt hy thuis), hy had ook beter thuis kun nen blijven, want na tien minuten kon hy weer op de fiets stappen Kommentaar van Tonny „was in gecalculeerd". Wayne Klaassen heeft zyn plaats in het eerste team na januari wel haast zeker veilig gesteld. Hy ver sloeg zijn grote concurrent Jan van Dalen jr. In groep II dwong de jonge Wim Rietman koploper W. G. Blits remise af. Een prachtige prestatie! Theo van Lindenberg versloeg in een moeizaam gevecht Ton van Oyen. die hierdoor zyn promotie kansen ook in rook op zag gaan. Een verbeten vechtende Dinant van Beek moest zijn party tegen zijn broer Bertus afbreken. Wil "hij promoveren of althans de kans daarop behouden, dan moet hij „broedermoord" plegen. Maar de afgebroken stelling is gun stig voor Dinant. Voorzitter Jan v. Calcar tenslotte moest treurig toe zien hoe hy afzakte naar de voor laatste plaats door zijn verlies te gen A.M Klaassen, die zyn winst toeschrijft aan zyn mentor Dick v.d. Knaap. Klaasen krijgt n.l. schaakles, de situatie thuis met zo veel schakers werd voor hem on houdbaar, vandaar dat hy les neemt om zyn ego te herstellen. De uitslagen tenslotte Groep I W v Oyen-E. J.GervedinkNyhuis 0-1, W A. Klaassen - J. van Dalen Jr. 1-0: H.v.d. Beek - J. Scheperman 0-1. A. J. C .Brands - D. A. v.d. Knaap 0-1; E. C. E. Klaassen - J C. Roele 0-1; D A. v.d. Knaap - E. C. E. Klaassen 1-0. Groep II: A M. Klaassen - J.van Calcar 1-0; D v Beek B van Beek afgebroken, W G. Blits - W Riet man 1/2-1/2; T. v. Oyen - Th. van Lindenberg 0-1. Holten D 1 - Den Ham Dl Door de lange rustperiode heeft Holten Dl voor rust zeer slecht ge voetbald. Ze stonden dan ook na 12 minuten spelen al met 2-0 achter, hoe ze het ook probeerden die ach terstand bleef tot aan de rust. Na de pauze ging Holten fel in de aanval met schoten voor en langs het doel. Na 5 minuten kreeg Holten een strafschop cadeau, welke door Freddy feilloos in een doelpunt werd omgezet. Hij bracht ook de stand gelijk bij een schermutseling voor het doel. Voor Herman KI. Velderman was het jammer dat zijn harde schuiver'door de doelman tot corner werd getikt. Vijf minuten voor het einde kwam toch het win nende doelpunt van de voet van Hans die met een harde schuiver de keeper geen kans gaf. een zwaar bevochten overwinning. Holten D2 - Blauwwit Dl Holten D2 heeft de St. Nicolaas avond wel goed gedaan. Afgelopen zaterdag trad het Blauwwit frank en vrij tegemoet, ook al week het elftal van blauwwit veel af van de eerste ontmoeting. De jongens wa ren kennelijk enorm gegroeid in die paar maand. Holten D2 was hier door extra gemotiveerd en speelde daardoor misschien wel een van de betere wedstrijden. Holten D2 nam het iniatief en creëerde enkele kan sen. Uit een van deze aanvallen maakte Gernt het eerste doelpunt via een combinatie met Albert. Holten kreeg vleugels door dit doelpunt en vanuit de achterhoede dirigeerde Jan Herman de aanval len waaruit Wim Geerling nr. 2 liet aantekenen. Wim Veltkamp zorgde nog voor 3-0 waardoor de tegen stand gebroken was. Blauwwit probeerde het nog wel maar Gernt Jansen en Bert Wissink gaven niet toe. Een mooie afsluiting voor de winterstop Twenthe Dl - Holten D3 Opeen goed bespeelbaar veld deed Twenthe de Holtenaren goed de das om. En terecht want de gasten hadden er geen cent voor over om zich als voetballer te tonen Met de rust was het 4-0. In de rust werden twee man gewisseld maar dit bracht ook geen verbetering. De Twenthe spits kopte een hoog voor het doel geplaatste bal feilloos in. De goed keepende Braunius had hier ook geen antwoord op. De enige tegentreffer kwam van de voet van Hanenburg die de eer red de. De thuisclub maakte het halve Senioren: De Tukkers 3-Holten 2 a. 10.00 u. v. 8 45 u. Holten 4-Haarle 3 a. 10.00 u. aanwe zig 9.15 u. Holten 5-Tubantia 5 a, 10.00 u. Tarzancup: Holten 6-Holten 9 9.30 u. Hblten 8-Holten 11 9.30 u. Holten 7-Holten 12 9.30 u. Junioren: Hector al-Holten al 2.30 u. v. 1.45 u. Holten a2-SOS a2 2.30 u. SVVN bl-Holtenbl 2.30 u.v. 1.45 u. Holten B2-Des b2 2.30 u Senioren: Blauw Wit 1-SVV 1 2.30 u. Blauw Wit 2-SVVN 5 12.30 u Clubhuis Trophee: Blauw Wit 3-Blauvv Wit 5 12.30 u. Blauw Wit 4-Blauw Wit 6 12.30 u. Junioren Blauw Wit al-Den Ham al 2 30 u Blauw Witbl-Hulz Boysbl 12 30 u Haarle Cl-Blauw Wit Cl v. 12.30 u. C2 is vrij. dozijn nog vol. Al met al een weds trijd om gauw te vergetên Holten had de thuis wedstrijd destijds met 1-0 gewonnen. Dus ieder 2 punten SOS D2 - Holten D4 Holten D4 heeft afgelopen zaterdag een kostbaar punt laten liggen in Hellendoom Het onderaan- staande SOS snoepte hun de halve winst af. Holten speelde niet een van zijn beste wedstrijden, maar kwam toch voor te staan. Vlak voor het einde was een scheidsrechte- lijke dwaling de oorzaak van dat SOS nog op gelijke voet kwam. Toch wel een treurige zaak dat dit soort zaken bij pupillen moet voor komen. Enter V/F 1 - Holten F1 De uitspraken van St. Nicolaas en zijn Pieterbaas heeft nog niet zyn uitwerking gehad afgelopen zater dag. Holten F1 moest z'n meerdere erkennen in Enter. Misschien was het de kou de oorzaak ervan, dat het een dikke nederlaag werd of zyn de jongens nog niet aan elkaar ge wend. Jongens jullie hebben echt goed je best gedaan, maar er zat niet meer voor jullie in. Volgende keer beter. Afgesproken K tennis SPORT MODE BADMINTON O VOETBAL VOLLEYBAL KLECXNGHUIS HOLTEN, IN T CENTRUM TELEFOON 1397 Het is voor de Holtense supporters hopenlijk Zondag goed weer, want dan kan de grote strijd tussen haar favoriet Holten en het bezoekende „Utile Domicile" uit Deventer los barsten. Door het afgelasten van de wedstrijd Heino-Holten heeft U.D. de koppositie weer overgenomen en staat nu met twee winstpunten meer boven Holten, met dien ver stande, dat onze plaatsgenoten drie wedstrijden minder hebben gespeeld Vele Holtenaren en prac- tisch het gehele elftal met trainer Bulteel zijn zondag getuige ge weest, hoe U.D. een moeizame 2-1 overwinning behaalde op Lemeler- veld. Het tactisch concept tegen U.D. zal daarom geen problemen behoeven op te leveren en wij zien deze match, met de vele supporters dan ook met vertrouwen tegemoet! De uitwedstrijd in September j.l. werd door Holten volkomen ver diend met 3-0 gewonnen. Er wordt door het bestuur veel publiek ver wacht, en de Holtenaren worden beleefd verzocht hun auto's netjes te parkeren om geen opstoppingen en kleine schades te veroorzaken. De supportersvereniging zal. als te doen gebruikelijk weer een grote verloting met mooie prijzen ten bate van de jeugd organiseren. Supporters van Holten, laat u luid keels horen, zodat uw aanwezig heid een grote aanmoediging is voor u Rood-Zwarte favorieten! S.D.O.L. A2 - HOLTEN A 2 Dank zij de bereidwilligheid en het meespelen van de drie B2 spelers Aaftink, Aansloot en Hoevelaak. is het A2 gelukt, om in Luttenberg in een goed gespeelde wedstrijd een verdiende zege te behalen. Voor rust hadden de jongens een licht overwicht hetgeen resulteerde in een mooi doelpunt, gescoord door midvoor Heyda. Na de thee pro beerden de Luttenbergers de ge lijkmaker te forceren, maar de Hol tense tense achterhoede gaf weinig kansen weg. Doelman Traanman moest éénmaal handelend optre den en met een snoeksprong wist hij de bal via de paal uit het doel te werken. Stopper Hoek stond als een rots in de branding en ruimde goed op. Na een snelle uitval had Heyda weer succes, toen de bui tenspelval van SDOL niet geheel klopte en met een droge knal in de boevenhoek scoorde hij zijn tweede goal. In het laatste kwartier speelde Holten door het uitvallen van Henk Aaftink met tien man, maar zij wisten desondanks de zege veilig te stellen. SVVN b2-Holten b2 Dit w5s wel een wedstrijd om snel te vergeten. Andermaal een weds- De ponyclub Markelo organiseert op dinsdag 27 december (z.g.n. derde kerstdag) in manege Teun Beldman aan de Markeloseweg te Holten springwedstrijden voor po ny's alle klassen en categorieën. Aan de wedstrijden zullen deelne men de P.C. „Bergruitertjes", Hol ten, P.C. „De Eschruitertjes" te Wierden en P.C. „Markelo" Het hippisch evenement voor de jeugd begont om half tien. Maandagavond 19 december a s organiseert de Badmintonclub Holten een speciaal kersttoernooi voor de jeugdleden, hetwelk zal worden gehouden in sporthal ,,'t Mossink" en wel van 18 30-20 00 uur Voor dit toernooi zullen de deelnemende jeugdleden worden ingedeeld in twee leeftijdsgroepen, n.l 8 en 9. alsmede 10 t.m. 15 jaar. Het bestuur van de B.C. Holten heeft voor de winnaars uit beide poules erg leuke prijzen beschik baar gesteld. Het spreekt welhaast vanzelf dat ouders en belangstel lenden hartelijk welkom zijn om hün favoriete pupillen vanaf de pu blieke tribune aan te moedigen tot het leveren van topprestaties Per 1 augustus j 1. heeft de badmin tonclub een jeugdafdeling in het leven geroepen waarvoor de be langstelling dermate groot bleek te zijn dat intussen veertig jeugdle den konden worden ingeschreven. Week: 17 tot en met 23 december ZATERDAG 13 00-15.00 Handbalvereniging Holten 1500-18.00 Zaalhandbalcompetitie 20 00-23.00 Tennisgroep Scheltens ZONDAG 12.00-17.00 Zaalhandbalcompetitie MAANDAG 8.10-16 10 Diverse scholen 16.10-17.30 Tenmsclub Holten 17.30-18.30 Z.V.V Blauw Wit 18.30-22.00 Badmintonclub Holten 22 00-23.00 Tennis Kempers DINSDAG 8.10-15.30 Diverse scholen 16.30-23.00 Volleybalvereniging Mintonette WOENSDAG 8 10-14.00 Scholengemeenschap 19.30-21 00 Kerstzangdienst Open Deur- groep Holten DONDERDAG 8.10-16.40 Scholengemeenschap 17 00-19 00 S.V Holten 19 00-2000 Schwarte 20.00-21.00 „AU Stars" S.V Holten 21.00-23 00 Hockeyclub Holten VRIJDAG 8 10-16 10 Diverse scholen 18 30-23.30 Recreanten toernooi volleybal vereniging Mintonette Voor reservering van nog vrije uren in het bo vengenoemde weekeinde kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12 00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, telefoon 3180). Alle overige reserveringen uitsluitend via het ge meentehuis, afdeling sportzaken, telefoon 1666. trijd van b2 die met grote cijfers verloren ging. De inzet was er wel. maar hiermede is dan ook alles ge zegd. Deze wedstrijd kan wel wor den betiteld als een van de slecht ste wedstrijden van dit seizoen. Na een ruststand van 1-0 werd de score naderhand regelmatig opgevoerd tot een stand vin 5-0. Het benutten van de kansen was een van de grootste tekortkomingen van Hol ten b2. De komende zaterdag wordt er gespeeld tegen DES b2. De grote vraag is of het dan weerzo'n afgang wordt? Jongens van b2, de daad is aan jullie om het tegenbewijs te le veren. Overige uitslagen: Holten al-Enter Vooruit al: 0-5; SDOL a2-Holten a2: 0-2; Holten bl-GFC bl: 0-0; DETO c3-Holten c3" 0-2. Daarlerveen A 1 - Blauw Wit A 1 Blauw Wit A 1 moest, ria een ge dwongen pauze aantreden tegen het bovenaan staande Daarler veen. Reeds na 5 minuten kwam Daarlerveen op 1-0 door een met de hand meegenomen bal in te schie ten. Blauw Wit trachtte de bakens wel te verzetten, doch men speelde te angstig en het aannemen van de bal ging veel te moeilijk. Na 20 minuten kwam Daarlerveen op 2-0. Blauw Wit ging toen totaal in de aanval en scoorde 2-1Dit was ook de ruststand. Na rust starte Blauw Wit goed doch al spoedig scoorde Daarlerveen weer (3-1). Door de wat vreemde en ook fou tieve beslissingen van de scheids rechter raakte Blauw Wit in de kortste keren achter met 6-1. A s. zaterdag wacht weer een zware wedstrijd. Laten we ons daar op voorbereiden en deze wedstryd voorgoed vergeten. Eversberg B 1 - Blauw Wit B 1 9 Blauw Wit B 1 dat uit moest spelen tegen Eversberg B 1 begon pas na 10 min. spel echt te voetballen, maar werd 5 min. later toch op ach terstand gezet, toen de overigens goed keepende Kolkman, werd verrast door een afstandschot. Nog voor rust viel de gelijkmaker toen Mekenkamp na een lange rush uitstekend voorzette, de keeper de bal liet glippen en Rensen aanwe zig was om dit af te straffen. Na rust een leuke wedstrijd met afwisse lende kansen en 2 ploegen die na 80 minuten tevreden waren met het verdiende punt. Blauw Wit C 1 - Enter C 1 Tegen koploper Enter heeft C 1 een zeer goede wedstryd gespeeld. Over alle linies werd goed partij ge geven. Enter kwam al snel op een voorsprong door slaap in de ach terhoede Wakker geschud werd di- rekt de aanval gezocht, wat in de 15e minuut een comer opleverde. Door slecht ingrijpen van de En- terse achterhoede verdween de bal in het eigen doel. Met de stand 1-1 ging de rust in. Een stand die goede hoop gaf. En ter kwam echter sterk terug en Blauw Wit kon voorlopig met een zich dapper verwerende Jan Aan stoot in het doel niets anders doen dan verdedigen. Scherpe corners en een war van spelers voor het doel waren de oorzaak van vele onover zienbare situaties Hieruit kwam Enter op 1-4, voordat J Beldman, uit een uitval bekwaam de keeper omspeelde 2-4. In de slotfase liep Enter nog uit tot 2-6. Een uitslag die gezien het goede tegenspel ze ker geflatteerd mag worden ge noemd.

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 9