Uitstekende geslaagde gymnastieküitvoering van s.v. BATO Schaakclub Holten Hockey- nieuws Resultaten lagere senioren SV Holten Programma SV Holten BALLONWEDSTRIJD Schilderijen tentoonstelling „Lenten" Programma Blauw Wit Afdeling jeugd SV Holten hield een „chauffeursavond' Belangrijke thuiswedstrijd Zondag speelt Holten tegen Lemelerveld Na vijf jaar af wezigheid HOLTENS NIEUWSBLAD - 2 DECEMBER 1977 - PAG. 5 Voor het eerst sedert vijf jaar presenteerde de s.v. „Bato" zich j.l. zaterdagavond weer officieel aan de Hoitense ge meenschap met een uitstekend geslaagde gymnastieküit voering. die gehouden werd in de sporthal ,,'t Mossink". Hoewel de aanvang van dit sportieve gebeuren was be paald op half acht bleek de tribune, tevoren uitgebreid met een groot aantal extra zitplaatsen, om ruim zeven uur reeds afgeladen met belangstellende Holtenaren, Het heeft de organisatoren dan ook heel wat improvisatie en hoofdbrekens gekost aan alle belangstellenden een ver antwoorde zitplaats te bieden. Na een tevoren gehouden vlagge- nparade opende de voorzitter van „Bato", de heer Broersma, deze wervelende non stop gymnastieks- how met een kort welkomstwoord, waarbij hu zei dat „Bato" wegens het ontbreken van een verant woorde accommodatie, de afgelo pen vijfjaar moest afzien van uit voeringen. Een voor „Bato" frus trerende situatie, waaraan sedert vorig jaar een einde is gekomen nu Holten zich mag verheugen op het gelukkige bezit van een sporthal. Verder wees de heer Broersma op enkele veranderingen binnen de vereniging op organisatorisch ge bied, zoals de aansluiting bij het Kon. Ned. Gymnastiekverbond, waardoor een betere kadervorming binnen de gelederen van „Bato" wordt bevorderd Ook werd de ver eniging bestuurlijk in meer officiële banen geleid Met al deze verbete ringen hoopt het bestuur op meer emotionele betrokkenheid van le den en ouders van jeugdleden", al dus voorzitter Broersma. Hij be sloot zijn betoog met de opmerking dat deze uitvoering niet was be doeld als het tentoonspreiden van topsport maar dat de opzet was ge richt op de wat meer speelse nor men van gymnastiek. Met een pro gramma van niet minder dan 25 programmaonderdelen brachten de diverse groepen achtereenvol gens een wervelende non stop show die uitblonk door perfecte timing, organisatie en de volkomen ont- spannen sfeer waarbinnen het ge heel voor het voetlicht werd ge bracht. Met name het optreden van de kleuters was bijzonder verteder end. Toen bij het onderdeel „Klap eens in de handjes" één der deel nemende kleuters de gebeurtenis sen niet meer kon volgen en schou derophalend zijn duimpje in de mond stak en het daarmee voor ge zien hield. nam. vanaf dat moment, het gehele gebeuren de vorm aan van een waar familiefeest, hetwelk onder algehele leiding stond van de heer van den Berg uit Raalte. Ver dere programmaonderdelen als: knotsoefening door de senioren dames, het optreden van een meis jesdansgroep in „Tigerbaby". als mede een lintoefening waren van zeer goed gehalte. Tussen de di verse programmaonderdelen door bracht de selectiegroep dames, on der leiding van trainster Carla Ligt- lee uit Zutphen. een aantal perfect uitgevoerde vrije oefeningen voor het voetlicht, uitblinkend in disci pline gratie en kunnen. Een staaltje topturnen van zeer groot gehalte. Als dank voor hun hoge mate van inzet bood voorzitter Broersma, aan het slot van deze zeer ge slaagde avond, aan de echtgenote van trainer van de Berg een boeket bloemen en aan alle groepsleiders een kado onder couvert aan Met deze uitvoering heeft „Bato" ho- penlyk weer een begin gemaakt met een zeer waardevolle traditie dat waard is jaarlijks herhaald te worden. Afgelopen maandag heeft een strijdlustig en gemotiveerd Holten 1 in een avondje „vechtschaak" het tot dan toe eveneens op een gedeelde le plaats staande Vriezenveen laten weten wie recht heeft deze plaats te bezetten MW 3-Hollen 2 Ho ten 2 hee t zon ch g on cfanks een voortdirend overwicht, toch net 2 4 verbren van VIVV 3. lego fpe d? scorin gskansen wer cfen zo - \ve Ivoor a fe na cb rust o n zee p - holpen. Reecfc drekt na cfeatrap na n Ho ten het initiatie fen paste zich o p het noei ^k bes p?e bare ve ld gpe d aan en net technisch hoo j^taan d s pe 1 uer d VI VV vo lb - d gon cfer <±uk gphou cfen. Uit tien - talfen kansen werder uiteincfeljk éen dDor Richard E sberts benut Na d> thee hetze lfcb sp?beeld Toch k wan VIVVnaenkeb ninu- ten o p brtuin Jjke wyze op5 -1. Hol ten probeerde een beslissing te for ceren en kreeg daarvoor meerdere mogelijkheden. Toch was het we derom MVV dat scoorde uit een ogenschijnlijk ongevaarlijke situa tie. Het overwicht van Holten werd hierna nog groter en het kreeg zelfs een strafschop te nemen Ook het benutten hiervan bleek deze zon dag te moeilijk In de allerlaatste minuut werd nog twee keer tegen de paal geschoten, maar doelpun ten vielen er niet meer Holten 3-GFC 2 Holten 3 heeft wederom een neder laag moeten slikken Dit keer was het GFC 2 dat met een 0-4 overwin ning naar huis ging. Na een gelij- kopgaand eerste half uur nam GFC in de 35e minuut meteen nogal om streden doelpunt de leiding (bal over de doellijn9) Deze tegenslag heeft Holten 3 niet kunnen verwer ken. waarvan GFC nog voor rust profiteerde 1-2). Na de rust voerde GFC 2 de score met een tweetal doelpunten tot 0-4 op. al was hen bij deze doelpunten het harde veld niet ongunstig gezind Holten ?-Rietvogels 4 Holten 4 heeft in een rommelige wedstrijd een verdiende doch moeizaam tot stand gekomen overwinning behaald op Rietvo gels 4. Op het harde veld kwamen de gasten uit Almelo, die zich enigszins versterkt hadden, tot bij zonder gevaarlijke acties De Holter-achterhoede was wederom in vorm en gaf zodoende weinig kansen weg Het was Mans Klein Velderman die Holten zelfs een voorsprong bezorgde Wie dacht dat deze voorsprong rust zou bren gen in het spel der Holtenaren, kwam echter bedrogen uit Rietvo gels nam steeds meer aanvallende initiatieven en er ontstonden zo doende goede mogelijkheden voor de Almeloers. De beslissing in deze wedstrijd viel toen Wim Reyiink met een prachtige lob de keeper verraste en 2-0 scoorde Hierna speelde het geroutineerde Holten 4 rustig uit tot het laatste fluitsigna al. VVDL 5-Holten 5 Ondanks een licht overwicht gedu rende de gehele wedstrijd heeft Holten 5 niet meer dan een punt kunnen bemachtigen bij tegen stander VVDL uit de Lutte Verder dan een schot tegen de paal van Henk v d. Pluym kwamen de Hol tenaren in de eerste helft niet. Het duurde tot een kwartier na rust toen Herman Biesters uit een vrije trap goed werd gelanceerd en be heerst scoorde VVDL ging hierna meer in de aanval doch echt ge vaarlijk werden ze niet Tc t de laat ste minuut, toen uit ep*" irije trap een VVDL-speler kon scoren toen de roodzwarte achterhoede mis tastte Al met al een ietwat onfor tuinlijk einde van de wedstrijd voor de Holteharen Holten 1 O-Omhoog 5 Holten 10 heeft zondag de kans op een kampioenschap volledig be houden door mede-titelkandidaat Omhoog 5 met een 2-1 nederlaag naar huis te sturen Reeds direkt na de aftrap kregen de Holtenaren een geweldige steun in de rug. door een prachtig doelpunt, met het hoofd gescoord door Jan Wissink Kan sen op een hogere score werden voor rust niet benut en Omhoog zag ook geen kans het net te vin den. Na de thee kwam Holten op rozen toen Joop Nijland een foutje van de keeper keurig afstrafte Even leek de spanning terug te ke ren Omhoog profiteerde van een slordigheidje in de Hoitense verde diging. wat 2-1 betekende Verder liet Holten het niet komen en met een beetje meer overleg had er zelfs een grotere overwinning ingezeten Senioren: Hector 3-Holten 3 10.00 v. 9.00 u. Tubantia 4-Holten 4 10.00 v 8.45 u. Holten 5-Achilles'12 4 10.00 u. Holten 6-P H 7 10.00 u. Wierden 3-Holten 7 10.00 v. 9.00 u SDOL 5-Holten 8 1.0.30 v, 9.30 u Holten 9-De Zweef 11 10.30 u. Wierden 5-Holten 10 10.00 v. 9.00 u Haarle 4-Holten 11 9.30 v. 8 45 u Holten 12-R.V 3 10.30 u Junioren: Holten Al-Stevo Al 2 30 u Holten A2-Des A2 12 45 u. Rietvogels Bl-Holten BI 2.30 u v 1 30 u Markvogels Bl-Holten B2 10.00 v 9 15 u De Zweef CI-Holten Cl 1 00 v. 12 15 u Excelsior C3-Holten C2 10 00 u v 9 15 u. Holten C3-Luctor C3 2.30 u Holten C4-Eversberg Cl 1 00 u De uitslag van 7-3 was nog enigzins geflatteerd voor Vnezenveen. aan gezien Erik Gervedink Nijhuis als laatste remise toestand, daar Hol ten toch gewonnen had en anders vanwege het late uur de partij afge broken moest worden. Erik stond toen duidelijk op de volle winst. Een uitvoerig verslag is eigenlijk overbodig, omdat Holten gran dioos goed speelde, dus daarom geen uitgebreid commentaar. Als enige partij zou men de partij van Dick van der Knaap onder de loupe kunnen nemen. Op bord 1 had Hol ten n.l. verlies ingecalculeerd, maar Dick die er zelfs een snippermiddag voor over had om zich voor te be reiden. speelde zo subliem dat woorden te kort schieten, deze party komt duidelijk in aanmer king voor een schoonheidsprijs. Voorlopig kan Holten 1 rusten, op 9 januari wordt in de kantine Meer manskamp de wedstrijd Holten 1-Delden 1 gespeeld De persoonlijke uitslagen waren, met Holten wit op de oneven bor den: 1D A. v.d. Knaap-J. ten Brete ler 1-0: 2 J. W Middelink-D Web bink 1/2-1/2; 3 J E. Scheperman-G de Witte 1-0; 4 E. J. Gervedink Nijhuis-B. Tijhoff 1/2-1/2; 5 B. v. Beek-J. Smelt 0-1; 6 D. v. Beek-E. Molenaar 1-0; 7 H. v. Beek-B. Hos- pers 1-0; 8 B. Beyer-D. Pape 1-0; 9 J. v. Dalen jr.-J. Keus 1-0; 10 W. G. Blits-H. B. Huiskens 0-1. Holten ll-Borne II Gelijk spel ontgaat Holten door blunder van Klaassen sr. In Borne werden op dinsdag 22 no vember de afgebroken partijen uit gespeeld op het le en 2e bord res pectievelijk Klaassen sr. en Th, van Lindenberg Bij de afgebroken stand had Holten nog enige winst kansen en zeker een gelijk spel De partij van Th. van Lindenberg op het 2e bord werd reeds kort na her vatting remise, door correct spel van Borne was hier niets anders meer uit te halen. Toen moest A Klaassen op het le bord zijn winst kansen waar maken Aanvankelijk kwam hij er positioneel beter uit met gelijke stukken in kwaliteit, totdat hij besloot op de 51ste zet torens te ruilen, waardoor Borne door een loperzet remise behaalde; torens ruilen in deze stelling was het laatste wat hij mocht doen De uiteindelijke stand werd dus 3.5-4.5 in het voordeel van Borne II. De volgende wedstrijd van Holten II is op 16 januari 1978 thuis tegen Dalf- sen 1. Jeugdcompetitie 1 Ellen Klaassen-Wayne Klaassen 1-0; 2 Wim van Oyen-Ton van Oyen 1-0; 3 Erik Baltes-Mark Koelemay 0-1 De stand aan kop: 1 Mark Koele may 3 uit 4; 2 Wim van Oyen 3 uit 4 Een fijne prestatie van Ellen, die haar broer Wayne eens de (dam)das om deed Het wordt duidelijk dat deze jeugd competitie voor Ton van Oyen en Wayne Klaassen moeilijkheden op levert. doordat de denktijd per spe ler een half uur is. Bij een normale schaakpartij moet een speler 40 zetten doen in twee uur. Het „vlug geren" geeft hun dus veel last. maar deze handicap geeft de overige spe lers betere kansen, waardoor de krachtverschillen toch een beetje rechtgetrokken worden. Interne competitie Door de wedstrijd Holten I-Vnezenveen zijn er maar enkele wedstrijden gespeeld Vanzelfspre kend is er a s maandag geen scha ken ï.v m St. Nicolaas Tevens een verzoek aan al diegene die partijen achterlopen of afgebroken hebben deze partyen zo spoedig mogelijk uit te spelen zodat de ranglijst rechtgetrokken kan worden Uitslagen interne competitie T van Oyen-W Rietman 1-0; Wayne Klaassen-van Dalen sr 1-0, D van der Knaap-Ellen Klaassen afgebroken. Erik Gervedink Nijhuis in jeugdfinale Overijssel De 16-jarige Erik Gervedink Nij huis heeft afgelopen zondag te Enschede een geweldige prestatie geleverd door zich te plaatsen voor de jeugdfinale (spelers tot 20 jaar) van de schaakbond Overijssel Op 10 december wordt te Hengelo een begin gemaakt met de finale zes kamp waarvan de winnaar Overys- sels jeugdkampioen wordt. Gezien de leeftijd van Erik kunnen wij voor de toekomst vol verwachting zijn. Heel misschien brengt Holten nog eens een schaakmeester of groot meester voort!! Erik alle sterkte in deze bikkelharde strijd Jan van Dalen, jr.. die onlangs in dienst moest heeft hiervan vrijstel ling gekregen, net op tijd om mee te doen aan de belangrijke wedstrijd Holten-Vriezenveen Dat dit een goed gekozen moment was bewees de uitslag, hy had z'n „aandeel" aan deze monsterzege Zelfs het Deventer dagblad heeft belangstel ling en de maandagavond aanwe zige sportjournalist zal in de ru briek „de man met de hamer", aan dacht schenken aan de bloeiende .schakerij" in Holten. Alle wedstrijden en trainingen werden afgelopen zaterdag afge last Alleen de oudere jeugd waagde zich aan een mixed par tijtje op het oefenveld. Gevolgd door een gezellige boeren-zuur- kool dmer met veel muziek, drank jes en hartige hapjes Met dank aan alle kokkinnen. Zondag speelden de heren hun laatste wedstrijden voor de win terstop op een „winters" veld. Het grote aantal Hoitense supporters werd met zijn opkomst niet be loond met ook maar één overwin ning. maar goed zij deden hun best en de koffie en de kachel waren warm. Uitslagen: Holten 1-Haackey 1 3-8; Veteranen A-Bully B 1-3; Vetera nen B-P.W. B 3-4 Wedstrijdprogramma dames: donderdag 8 dec. Dames A-Meppel 14 00 uur Zaalhockey wedstrijdprogram ma: Jongens Klasse A3, zondag 4-12 Sporthal „Tijenraan" te Raal te. om 10.45 en 12.15 uur. Vertrek O A D. 10.00 uur Heren 3e Klasse B zondag 4-12 Sporthal „Pelwijk" te Winterswijk, om 16.00 en 18 15 uur. Meisjes A2 Klasse, zondag 4-12 't Mossink te Holten om 12.00 en 13.30 uur Meisjes Cl zaterdag 3-12 't Mossink te Holten om 10.00 uur. Zaterdag 3 dec Zaalwacht en scheidsrechters: Louis Voerman. Theo Haade, R. Dieben, e.a. Zaalhockey-training: iedere don derdag van 21.00 tot 21.45 uur jon gens A van 21.45 tot 23.00 uur He ren Vrijdag van 16.30 tot 17.45 uur jon gens D. 17.15 tot 18.00 uur meisjes A. Sinds kort is ons arbitrage team uitgebreid met 6 scheidsrechters. Zij behaalden hun C-kaart met Z-aantekening. Gefeliciteerd. Wij hopen hen vele malen met fluit en boekje op het veld en in de zaal in aktie te zien, ZWARTE PIETEN-TOERNOOI Vergeten jullie niet om zaterdag a s om half twee verkleed op het veld te komen? En neem ook je kleine broertje en zusje mee, want we hebben pannekoeken ge noeg Annemane van de Maat. Mr G. Vixseboxsestraat 15. heeft de eerste prijs van 25 gulden gewon nen bij de ballonwedstrijd die door de Dorpsfeestcommissie t g v Dorpsfeest 1977 in „Kalfstermans- weide" werd gehouden Haar bal lonnetje. dat met vele honderden de lucht in ging. landde in het plaatsje Hiltrup bij de stad Mün- Holten 11-SOS 8 Door een fout in de regionale pers meende een zestal spelers, dat het afdelingsvoetbal deze zondag geen doorgang zou vinden Met tien spelers kwam er een extra geladen Holten 11 in het veld dat voor de rust de score tot 3-0 op voerde Na de thee kwamen de gasten uit Hellendoorn gevaar lijk terug en wisten zelfs op 3-3 tekomen Dit was duidelyk tegen de zin van de Holtenaren die uit eindelijk de wedstryd met 5-3 in hun voordeel beslisten Jan Bal- tus toonde in de laatste 10 minu ten duidelijk de goede mentali teit door de wedstryd ondanks een blessure toch uit te spelen Met deze overwinning behoort Holten 11 tot de goede midden moters Op donderdag. 24 november j.l hield de afdeling jeugd voor die jongens die ir\het seizoen 1976'!977 een of meerdere keren zijn meege- weest bij het vervoer van de spelers een z.g n ..chauffeursavond" De opkomst voor deze avond was bij zonder groot In zijn openingswoord wees voor zitter Ter Hoeven er aan de hand van een rekensommetje op hoeveel auto's er iedere zaterdag weer be schikbaar zijn en hoeveel kilometer de ouders gezamelyk in een jaar voor de voetbal afleggen Dit alles om hun kinderen in de gelegenheid te stellen om te kunnen voetballen De bedoeling van de avond was dan ook. dat de afdeling jeugd van de S V Holten thans wat wilde terug doen Dit geschiedde in een gezel lige avond, waarby bingo werd ge speeld en een quize tussen dames en herenteam van de ouders werd gehouden Het damesteam wist hierbij te winnen door de heren, na een spannende ontmoeting, met slechts éen punt verschil te ver slaan De vragen, die werden ge steld door quizmaster J Nikkels hadden betrekking op sport, actua liteiten, enz. Voor elke dame in de zaal werd een prijs beschikbaar ge steld en wel een vrijkaart voor de eerstkomende thuiswedstrijd vane voor de bingo-spelen waren er voorts diverse mooie prijzen te winnen Een byzonder leuk moment was het optreden van de drie oude heer tjes. de Diessenplassertjes" Dit trio. bestaande uit de gebroeders Tonnie en Huub Brands en Gernt Tuitert. bracht de aanwezigen in een goede stemming met hun sketchjes en liedjes De oudste van de drie. overigens nog goed ter been. bleek al 105 jaar te zyn Het drietal oogstte veel succes Nadat de algemeen voorzitter J VVarnnk tot de ouders een dank woord had gesproken voor de vele vrije uren die zij voor de vereniging beschikbaar hebben gesteld ging een ieder voldaan naar huis Deze wel geslaagde avond verdient aan beveling om te worden herhaald in het nieuwe seizoen. De alond werd georganiseerd door een drietal jeugdleiders van de S V Holten zich noemende ..Megeda" en wel op goede wyze. Hulde' ster (W-Dld) Hermien Kevelam. Kolweg 54 en Wilco Sluiter. Kwm- tenweg 8 delen samen de 2e en 3e prijs (f 12.50 en f7.50) en krijgen elk tien gulden. De ballonnetjes van Hermien en Wilco streken neer in Billerbeck, een dorpje tussen Ahaus en Münster Henk Jan Meijerink, Kolweg 20 won de vierde prijs (f7,50) en dc vijfde prijs van vier gulden was voor Arjan Pinkert. Kolweg 12 De beide laatste bal lonnetjes lieten het „afweten" in Holtwich en Legden tussen Ahaus en Coesfeld. De jongelui hebben inmiddels hun prijs ontvangen en ze waren er maar wat blij mee Leuk voor een (extra) Sinterklaasca deautje Henk Jan Meijerink kreeg de label aan de ballon terug met het volge nde briefje „Hallo Henk Jan! Wie geht es Dir? Uns geht es gut Wir heiszen Clau dia und Annette Wir erzahlen Dir nun wie und wo wir den Ballon ge- funden haben Den Ballon fanden wir am 21-7-1977 Claudias kleiner Bruder fahd den Luftballon zer- platzt in einer Tanne liegen und nahm ïhn mit ins Haus Da meinte die Mutter von Claudia, dasz wir Dir einen Brief schreiben könnten Also taten Wir das. Hoffentlich kannst Du unsere Schrift lesen Dein Ballon ist bis nach Deutsch- land in das Dorfchen Holtwich ge- flogen Wir sind beide 12 Jahre alt Wie alt bist du denn? Claudias Hobbys sind etwas lesen. schwimmen, Vogel und Bnele sehreiben Annettes Hobbys sind schwimmen. Hunde, etwas lesen und auch Briefe sehreiben. Was sind delne Hobbys9 Wenn es mog- lich ist schicke uns bitte ein Bild und deine Telefonnummer von Dir Wir wurden uns sehr freuen wenn Du die Fragen beantworten wür- dest und uns balt schreibst1" Viele Grüsze senden Claudia und Annette Door het puntenverlies van de me degegadigden voor de bovenste plaats in de vierde klasse H is de koppositie van Holten wel bijzon der florissant, geworden. Immers, zowel U D als Heino leden een ne derlaag, terwijl U S V slechts één puntje behaalde, waardoor Holten in ieder geval vier verliespunten minder heeft den de overige ploe gen Aangezien Lemelerveld j 1. zondag in een bijzonder hard ge speelde wedstrijd de runner-up Heino met 1-0 klopte, is ook Leme lerveld een sterke concurrent van de Roodzwarten geworden Voor noemde wedstrijd werd door een aantal Holten-spelers bijgewoond, zodat zij in ieder geval haar tac tisch concept kon bepalen en wel licht kan het publiek hier nog een schepje bovenop doen. door haar favorieten in deze moelijke weds trijd luide aan te moedigen' Bo vendien is dit voor de Lemelervel- ders een z g vierpuntenwedstnjd. want bij een nederlaag staan zij maar liefst zes verliespunten ach ter pp Holten en willen zij hier ex- trainer Bulteel laten zien, dat zij met voor zijn ploeg Holten behoe ven onder te doen Wij verwachten dan ook een zeer spannende match waarbij hopenlijk Holten aan het langste eind zal trekken' Van zaterdag. 3 december tot en met 18 december, wordt in Galenj ..Lenten" te Epse een tentoonstel ling gehouden van schilderyen van Leendert van Dijk. De opening is zaterdagmiddag om 15.00 uur on der aanbieding van een glas wijn. Biografie: geboren 11 oktober 1939 te Sittard. Na de middelbare school behaalde hy in 1961 aan de stadsakademie van Maastricht het diploma vry- schilderen. Hij studeerde enige tyd aan de akademie van Rotterdam en de rijksakademie te Amsterdam Sinds 1969 woonachtig te Hoorn. Tentoonstellingen te Amsterdam, Enkhuizen en in Joegoslavië Nu in galerij „Lenten" te Epse. Openingstijden woensdag t.m. zaterdag 10 00-17.00 uur zondag 14.00-17.00 uur Zondagmorgen, 18 december is er een hoornconcert met medewer king van Ab Koster, hoorn, Elisa beth van Malden, piano en Wibo van Diemen, viool. Er worden wer ken van diverse componisten uit- gevord Aanvang 12.00 uur, entree f 10 - Telefonische of schriftelijke reservering gewenst. Senioren: Blauw Wit 1-D.V.O. 1: 2 30 u Blauw Wit 2-SC Rijssen 3: 2 30 u Hulz Boys 4-Blauw Wit 3. 12 45 u.. Blauw Wit 4-Eversberg 3 12 30 u Blauw Wit 5-DES 8: 12.30 u VESOS 9-Blauw Wit 6: 2 30 u. Junioren: Oranje Nassau a2-Blauw Wit al. 2 30 u. v 1.30 u.; Blauw Wit c2-Enter V c2 1 OOu Blauw Wit bl is vrij; Blauw Wit cl-Markvogels cl 11 00 u Pupillen: Zaalvoetbal: woensdag 7 december: 1700 u.: Vinken- Mussen; 1720 u. Valken- Spreeuwen; 17.40 u.: LUsters- Meezen, 18 00 u Wolven-Vossen; 18 20 u.: Tijgers-Leeuwen; 18.40 u.: Robben-Beren.

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 5