Resultaten volleybal competitie Mintonette Programma Sporthal ,,'t Mossink' Holten zondag thuis tegen Usselboys Programma S.V, Holten Z.C. Twenhaarsveld blijft goed doorgaan Overzicht en resultaten senioren S.V. Holten Resultaten en overzicht junioren S.V. Holten Resultaten en overzicht S.V. Holten pupillen HOLTENS NIEUWSBLAD - 11 NOVEMBER 1977 - PAG. 9 Verlies dames 1 Vrijdagavond 4 november j 1. trad het eerste damesteam van 1 Mintonette voor de tweede keer in dit seizoen, aan tegen de da mes van Dynamo uit Tubber- j gen. De eerste wedstrijd leverde een gelijkspel op. maar vrijdag avond waren de Holtense dames ervan overtuigd de volle winst binnen te halen. Mintonette startte in de eerste set erg goed en bouwde al gauw een voor sprong op van 6-0. De pass over rechts kwam er goed uit. de spelverdeelsters gaven afwisse lend set-ups door het midden en over links en de aanvalsters sloegen de punten binnen. Maar na de grote voorsprong te heb ben opgebouwd viel het gehele spel van de dames terug; er werd niet meer gereageerd, er ontstonden vergissingen. Het gehele team bestond op dat moment uit zes éénlingen, men jutte elkaar niet meer op en al gauw was de eerste set verloren met 8-15. De tweede set gaf in het begin hetzelfde beeld. Min tonette bouwde een voorsprong op van 6-1, maar ook deze voor sprong ging al gauw verloren door onzuiver spel. De tweede set leverde een 9-15 verlies op. Na een slok water en na een kleine maar toch zeer duidelijke toespraak van coach Herman betraden de dames het veld voor de derde set. Herman had besloten het oude systeem weer te spelen en het gevolg was goed aanvallend spel waarin vooral Anke rake klappem uit deelde. Helaas ging ook deze set verloren. Mintonette miste moed, de wil was er wel maar de spirit ontbrak. De volgende keer beter. Stand: Coppejans 4 6-12. Volley W 5-8, Set Up 2 5-7. Dynamo 6-7, Tornado 6-6, Vrivo 6-6, Min tonette 6-5, Denekamp 2 4-2, SWN 5l-q, coppejans 3 5-2, Wevo 4-1. Mintonette (heren) overwint zichzelf Wekenlange s discussies waren voorafgegaan aan de clubderby Heren 1-Heren 2. Alhoewel de Holtense bookmakers weinig vertrouwen stelden in Heren 2 (notering: 10 Ivoor Heren 1) waren de spelers van het tweede toch wel optimistisch. -Misschien is dat te wijten aan het feit dat de laatste trainingspartij tussen deze twee teams eindigde in een grote overwinning voor Heren 2 maar zeker is dat de heren van het eerste nog optimistischer waren omdat zij tot nu toe slechts één verliespunt haalden en dus in heren 2 geen onover komelijke barrière zagen Een zware dobber zéker voor de scheidsrechter, G J van 't Holt. die een goede prestatie leverde en de heren rustig wist te hou den. Om kwart over acht barstte de strijd los. Heren 2, dat in ieder geval de toss nog had gewonnen, begon met de opslag. De eerste twee, drie punten ging de strijd gelijk op maar daarna kwam heren 1 sterk opzetten met goed aan- valsspel waarop het tweede geen direct goed antwoord had. Tot een voorsprong van 5 punten wist het eerste uit te lopen voordat heren 2 een en ander terug kon doen. Het gebrek van een coach was nu bij heren 1 erg duidelijk te merken omdat er enige onduidelijkheid optrad over de te volgen lijn in het spel. Dit alles resulteerde in een stand van 13-13 De spanning steeg al ten top Wist heren 2 de set te pakken dan konden er nog wel eens verrassingen uit de bus komen. Maar, ondanks een onsportieve supporter (hé jij, met die schoenen van de bank I af), wist heren 1 deze set op het nippertje met 16- .4 te winnen Genoeg spanning dus voor de tweede set. Bij beide ploegen werd bekeken hoe ze de volge nde set het beste aan konden pakken. Dit had tot resultaat dat beide ploegen weer met de zelfde opstelling in het veid kwamen. De tweede set bracht echter weinig spanning. Heren 2 maakte weinig kans in deze set. Misschien waren het de ver moeienissen van de eerste set die de problemen van dit tearn met zich mee brachten maar he ren 1 toonde geen medelijden en maakte de set bekwaam af waarbij het tweede 8 punten ge gund werd zonder dat de set in gevaar kwam (15-8). De derde set bracht een heren 1 dat dacht dat de partij al gewonnen was. Reeds bekend was dat dit iet psychologisch moeilijke moment voor heren 1 was Al ?erder werd in deze set een set- punt weggegeven. De strijd ging gelijk op maar na een minuut of vijf liep heren 1 toch weer een 5 punten uit Het gevolg was bij heren 1 de invoering van een nieuw fenomeen in de volleybal- sport de zgn. slaapperiodes, die je in tegenstelling tot een time out niet aan hoeft te vragen bij de scheidsrechter en die je in onbeperkte mate mag nemen. Heren 2 toonde zich nu toch de slimmere ploeg door zo weinig mogelijk lawaai te maken en zo stilletjes uit te lopen tot 10-13 Gelukkig was de aanvoerder van heren 1 toch nog wakker en hij wist ook zijn ploeg weer zover te krijgen dat na veel span nende edoch niet erg hoog staande ralleys de stand op 15- 15 kwam. De spanning was te rug De supporter van heren 2 liet zich horen en tot schrik van heren 2 schreeuwde hij heren 1 wakker. De trek in een koel glas melk verdrong toen toch het plezier in het volleybal bij heren 1 en ze maakten de set dan ook af met een 17-15 overwinning. Eindstand dus 3-0 voor het eerste dat hiermee het kam pioenskandidatuur prolongeerde. De spelers bedankten elkaar voor de sportieve manier waarop gestreden was De aanvoerders restten nog het uitbetalen van de scheidsrechter die. ondanks de steekpenningen toch onpar tijdig floot en deze avond toch een van de betere spelers van deze wedstrijd was. Stand: Rivo 3 6-10, Flash 2 5-9. Mintonette 1 4-7, Flash 3 4-3. Markelo 1 4-3, Markelo 2 4-1, Mintonette 2 4-1, Holyoke 2 3-0. Verlies heren 3 Onder leiding van een goede scheidsrechter (dat mag ook wel eens gezegd worden) hebben Rivo 4 en Mintonette 3 een zeer acceptabele partij volleybal ge speeld op maandagavond 31 ok tober te Nijverdal. De wedstrijd duurde ongeveer 1.30 uur In de eerste set en in de tweede set gaf Mintonette een ruime voor sprong toch nog uit handen, doordat hun enthousiasme niet altijd samenging met technisch kunnen en taktisch inzicht. De bal kwam vaak te simpel aan de overzijde van het net en daar wist Rivo dan wel raad mee De derde set leverde dan eindelijk de beloning op voor de Holtena ren. In de laatste set lieten de Rivo-heren er geen twijfel over bestaan dat zij toch echt de iets betere ploeg waren. Eindstand 3-1 voor Rivo tegen een Minto- netteploeg die in ieder geval strijdend ten onder ging Op vrijdag 4 november verloor het vierde herenteam thuis van dat zelfde Rivo 4 met 0-3 Stand: Rivo 4 5-8, Flash 4 5-8, SWN 1 5-6. Eversberg 1 4-4, Flash 5 4-4, SWN 2 5-4, Minto nette 3 4-2, Mintonette 4 4-0 Meisjes odspiranten Op vrijdagavond 4 november hebben wij in Holten tegen Apollo B gespeeld Apollo B kreeg de opslag en won de eerste set met 15-3. In de tweede set stonden wij al gauw met 5-0 voor, daarna zelfs met 7-0' Het begon erop te lijken dat we gingen winnen, maar toch werd het 15-7 voor Apollo B De derde set begon span nend 3-2 in ons voordeel Maar spoedig was het 8-3 in ons na deel dat ging door tot 14-4 en toen won Apollo B ook de derde set met 15-4 Maarde volge nde wedstrijd is al weer in aan tocht en wel morgen in Rijssen tegen Rivo C Zaterdag 5 november speelden de meisjes adspiranten hun tweede wedstrijd van deze week Zij moesten tegen Rivo C in Rijssen spelen. In de eerste set bleek al gauw dat Rivo zou winnen en dat deed ze ook met 15 tegen 2. Ook de tweede set bleek Rivo sterker en won met 15-1 De derde set: Mintonette kwam op, eerst was het 2-0 voor ons maar plotseling stond Rivo voor met 6-3 Maar de meisjes van de Holtense volleybalclub, Mintonette, lieten zich niet op de kop zitten en wonnen tot grote vreugde van de toeschou wers de derde set met 15-8. De vierde set werd weer gewonnen door Rivo en wel met 15-12 maar toch vonden de meisjes van Mintonette het een ge slaagde wedstrijd ondanks dat ze verloren hadden Stand: Flash A 6-12, Rivo A 6-12, Apollo B 7-11, Holyoke A 6-9, ATC B 6-8, ATC F 5-5, Ho lyoke B 6-5, Markelo 6-3, Rivo C 6-3, Flash E 6-2, Mintonette 6-1. Flash C 6-1. Meisjes junioren Op vrijdag 4 november gingen we vol goede moed het veld in Tegenstander was Eversberg. Onze moed werd beloond met een 3-0 overwinning De eerste set (15-10) liep redelijk De te genpartij kwam eventjes op maar zakte daarna weer af. In de tweede set (15-11) lieten we Eversberg veel punten halen, natuurlijk niet expres In de derde set konden we erg ge makkelijk alle punten binnen halen Deze set wonnen we met 15-3 Al met al een matig leuke wedstrijd Stand: Rivo A 5-10. Flash A 5-9. Volley A 6-8, Flash C 4-7, Min tonette 5-6. Rivo B 5-6, Holyoke 6-4, Eversberg 6-4, Flash B 4-2, Kuipers 6-2, Volley B 6-0. Winst dames 2 Op maandag 7 november om 19.15 uur stegen de dames van Mintonette 2 in de auto om in Nijverdal tegen Flash 4 te spe len. We konden en dat is een uitzondering voor Nijverdal, pre cies om 20 uur beginnen De eerste set werd met gemak ge wonnen met 1-5. Onze dames speelden hun eigen spel en lie ten de aandacht ondanks slechte tegenstand niet verslap pen. De tweede set gaf hetzelfde beeld en werd gewonnen met. 2-15. Mintonette werd er nu ech ter melig van en, mede doordat Flash supporters kreeg, kwam de tegenstander wat vaker in bezit van de opslag. Dit kon Mintonette er echter niet van weerhouden deze set met 8-15 binnen te halen. De wedstrijd heeft alles bij elkaar een half uur geduurd en resulteerde in een 0-3 uitslag in het voordeel van dames 2. Stand: Markelo 1 5-10, Flash 3 5-9. Eversberg 1 4-6. Mintonette 4-6, Markelo 2 5-6, Rivo 2 5-4, SWN 2 6-4, Flash 4 4-1, Ho lyoke 2 5-1, Rivo 3 5-1. PROGRAMMA KOMPETITIE VOLLEYBAL MINTONETTE Vrijdag 11 november: (19.15) Mintonette Meisjes junioren- Kuipers, (19.15) Mintonette meis jes aspirant-ATC-F; 1915) Min tonette jongens aspirant-Vrivo; (20.15) Mintonette dames 2-Eversberg 1, (20.15) Mintonette dames 3-Flash 6; (20 15) Minto nette heren 2-Holyoke 2. (21.00) Markelo 1-Mintonette heren 1 (Markelo) Zaterdag 12 november (16.45) Denekamp 2-Mintonette dames 1. (17 00) Holyoke A-Mintonette meisjes aspirant (Rijssen) Maandag 14 november (2100) Flash 5-Mintonette heren 4 (Nij verdal) Vrijdag 18 november- (19 15) Mintonette jongens aspirantr Kuipers A, 1915) Mintonette heren 2-Flash 3, (19 15) Minto nette heren 3-Flash 5. (20 15) Mintonette dames 1-Coppejans 3, (2015) Mintonette heren f-Markelo 1; (20.15) Mintonette heren 4-Flash 4, (20.45) Minto nette heren recreanten-Flash A .(Almelo); (22.15) Mintonette he ren recreanten-Tubantia (Alme lo). Doordat zondag j.l. de wedstrijd ZAC-Holten als enige in de vierde klasse H werd afgelast en de Rood-Zwarten zodoende een verplichte „snipperdag" kregen toebedeeld, zal hopenlijk nu weer gespeeld kunnen worden. IJselboys. dat als goede mid denmoter staat geklasseerd, heeft enige zeer verrassend goede resultaten bereikt in haar nieuwe omgeving, zodat het voor de Holtenaren „oppassen" geblazen is om zich niet te latén verrassen Het sterkste deel van de bezoekende ploeg is het middenveld, in 't bijzonder de rechtshalf en de linkshalf, die voor 't grootste deel het team „dragen" Daarbij is hun mid- voor bijzonder slagvaardig in het afwerken van de hem gebo den kansen' Conditioneel zal Holten wat sterker zijn. zodat hierin haar sterkste wapen zal liggen, waarbij natuurlijk niet vergeten moet worden om en passant wat doelpunten te sco ren. Het team van Holten zal niet veel afwijken zoals het tegen Zwolle in het veld kwam en toen een uitstekende partij voetbal ten beste gaf. Door het puntenverlies van U S V en U D kan Holten bij winst een riante positie op de ranglijst verkrijgen en vele supporters hopen zondag weer getuige te zijn van een boeiende partij voetbal! Achilles'l 2 6-Holten 4 Een sterk spelend Holten 6 heeft zondag een dik verdiende overwin ning behaald op het Hengelose Achilles '12 Reeds voor rust nam men het initiatief in handen wat uitgedrukt werd in een drietal doelpunten. Na de thee een nog sterker overheersend Holten 4 dat met verfijnd positiespel de tegen stander volledig wegspeelde Doel punten waren deze zondag van Reijlink Klein Velderman. Logten- berg en Soer. alvorens Achilles nog tegenscoorde Eindstand 1-6 Holten 7-Luctor 5 1-2 Holten 7 heeft zondag een slechte beurt gemaakt, door in de laatste minuut een gelijkspel nog uit han den te geven In de eerste helft had Luctor een licht veldcverwicht. doch kon dit, mede door uitstekend keeperswerk van Gerard Willems, met in doelpunten uitdrukken. Na de thee een gelijkopgaande strijd, doch de kansen, die voor beide oar- Senioren Holten 2 - Hector 2 aanvang 10 00 uur De zweef 4 - Holten 3 aanvang 10.00 uur. vertrek 9.00 uur B VV O 3 - Holten 4 aanvang 10.00 uur. vertrek 8.45 uur Holten 5 - A T C 4 aanvan 10.00 uur Holten 6 - W.V.V. 5 aanvang 10.00 uur PH.9- Holten 7 aanvang 10.00 uur, vertrek 9.00 uur Omhoog 5 - Holten 8 aanvang 10 00 uur. vertrek 9.00 uur Holten 10 - S O.S. 7 aanvang 10.30 uur Holten 9 - S.O.S. 6 aanvang 11.45 uur Omhoog 4 - Holten 11 aanvang 10.00 uur, vertrek 9.00 uur Holten 12 - S.O.S. 5 aanvang 10.30 uur Junioren: SWN A 1 - Holten A 1 aanvang 3.00 uur, vertrek 2.00 uur Holten A 2 - SWN A 2 aanvang 2.30 uur DOS '37 B 1 - Holten B 1 aanvang 2.30 uur, vertrek 1.30 uur Haarle B 2 - Holten B 2 aanvang 2 30 uur, vertrek 1.45 uur Holten C 1 - DES C 1 aanvang 2.30 uur Omhoog C 1 - Holten C 2 aanvang 11 45 uur. vertrek 10.30 uur De to C 3 - Holten C 3 aanvang 11.30 uur, vertrek 1O.30 uur Holten C 4 - Omhoog C 3 aanvang 1.00 uur Pupillen; Holten D. 1 - VESOS D 1 aanvang 11.00 uur Holten D 2 - Enter V D 1 aanvang 10 00 uur VESOS D 2 - Holten D 3 aanvang 10 00 uur, vertrek 9 15 uur Excelsior D 5 - Holten D 4 aanvang 9 00 uur, vertrek 8.30 uur Holten E 4 - R V E 1 aanvang 10.00 uur Holten F l - Markvogels F 1 - aan vang 10 00 uur Eventuele afmeldingen voor vrij dagavond 7.00 uur bij een van je leiders Holten B2-Enter Vooruit B2 Holten 'heeft door deze zege weer 2 punten aan zijn totaal toegevoegd Zij staan nu stevig op de derde plaats Voor de rust, met de wipd mèe, werd er twee keer gescoord, doch met iets meer overleg had het met de pauze even zo goed 10-0 kunnen zijn. Holten was bedui dend sterker. Na de thee werden nog eens twee doelpunten ge scoord, waardoor de eindstand werd bepaald op 4-0 in het voordeel van Holten B2. Al met al meer dan verdiend Volgende zaterdag speelt Holten tegen Haarle Zullen de jongens dan weer twee punten behalen? Holten A2-Vesos A2 De A2 junioren hebben in deze wedstrijd een onverdiende neder laag geleden en een gelijk spel had er met een beetje geluk zeer zeker ingezeten Voor de rust met de strakke wind tegen was Vesos meer in de aanval en deze kwamen a! spoedig op een 1-0 voorsprong, toen de Holten- achterhoede treuzelde met weg werken De te statisch opere rende Holtense voorhoede daar- entegen kreeg7 wel enkele" kan sen, maar de Vesos achterwaart- sen gaven geen kansen weg. Hun linksbuiten slaagde er voor de pauze nog in om de stand op 0-2 te brengen, toen hy maar liefst t spelers van Holten om speelde en de bal in het hoekje schoot. Na de thee zette Vesos een sterk offensief in hetgeen resulteerde in het derde doel punt, zodat het er alle schijn van had dat zij op een grote zege zouden afstevenen. Enige taktische omzettingen in de Holten-elftal den echter wonde ren. De stopper Heijda van Hol ten (na de omzetting spelend als midvoor) slaagde er in met twee doelpunten de spanning terug te brengen Vesos leek danig aan geslagen, waardoor Holten A2 nog enkele goede kansen kreeg, die helaas niet door doelpunten werden gehonoreerd, deels door pech en deels door goed keep erswerk van de Vesos-goalie Een mooie kopbal van Mark voort leek de gelijkmaker op te leveren, doch met een katach tige sprong wist de keeper deze kopbal tot hoekschop te ver werken Hopenlijk gaat het vol gende keer beter in dethuis- wedstrijd tegen SWN A2 In een zeer spannende wedstrijd heeft Holten D4 de punten in Luttenberg gelaten. Het was een snel op en neer gaande weds trijd met aan beide zijden kan sen maar die allen gemist wer den. Na rust dezelfde spannende strijd en het tenslotte SDOL die de gelukkigste was die scoorde. De eerste helft van de competi tie zit er nu open en zaterdag beginnen we aan de returnweds trijden. Jongens laat je nu iets minder verrassen dan in de eerste helft. Wie heeft de langste adem. Holten El-Haarle El Ook in de laatste wedstrijd van de najaarscompetitie heeft El zich niet laten verrassen. Thuis werd Haarle met een flinke ne derlaag naar huis gestuurd Dc festiviteiten van afgelopen za terdag heeft niet aan het elftal gesjord. Men wilde ongeslagen blijven en dat is dan ook wel gelukt. Het was verder een ta melijk eenzijdige wedstrijd wat dan in doelpunten werd uitge drukt. Dit elftal zal wanneer Holten 1 thuis tegen Broekland speelt een voorwedstrijd spelen tegen de jeugd uit Broekland. Komt u dan ook een uurtje eer der om deze jongens aan het werk te zien. WW E2-Holten E2 Evenals in de thuiswedstrijd heeft Holten E2 geen problemen gekend met het toch wel zwakke WW In deze wedstrijd kon men de schutters weer eens in actie zien. Een zeer verdiende overwinning die echter veel ho ger uit had moeten vallen. Haarle E2-Holten E3 Holten E3 is er niet in geslaagd om de puntenreeks voort te zet ten. Het moest een krappe ne derlaag incasseren in Haarle. Elke week kan men zien dat het beter gaat en dat is een goed teken. De competitie ligt nu stil tot maart, maar zullen nog en kele vriendschappelijke wedstrij den worden georganiseerd met daarnaast in de winterstop het zaalvoetbal. Holten F1-S0S F1 De eerste wedstrijd met ons nieuwe elftal heeft geen over winning kunnen opleveren. De tegenstanders waren in z'n ge heel ouder en dat flink te mer ken was. Jongens laat je door dit resultaat niet van de wijs brengen Er zullen zeker betere wedstrijden volgen. Afgesproken Eversberg El-Holten E4 Nadat een herindeling van de jongste pupillenelftallen heeft plaats gevonden kwam Holten E4 in Eversberg met een geheel nieuw elftal in het veld. Deze jongens, die al twee jaar bij de vereniging zijn, hadden vorig seizoen ook al met elkaar ge speeld Het ging nu beduidend beter dan in voorgaande weds trijden Beide elftallen traden aan met 12 spelers Eversberg bestond in hoofdzaak uit meis jes. die deze morgen toch niet zo sterk waren als destijds in Holten Daartegenover was Hol ten sterker Voor de rust scoor den de Hol te naren 0-1 door een doelpunt van Robjaap Ever sberg kwam maar zelden over het middenveld Na van speel- helft gewisseld te hebben wisten Stefan, Benno en Gerwin nog te scoren en de eindstand werd 0-4 in het voordeel van Holten E4 Goed zo jongens en zo maar doorgaan. tijen aanwezig waren bleven voor lopig nog onbenut Een lichte aar zeling in de Holter defensie was er oorzaak van dat Luctor op 0-1 kwam. Holten ging daarna sterk op de aanval spelen en zag dit beloond dooreen doelpunt van Jan Wissink. Holten had op dat moment tevre den moeten zijn meteen gelijkspel, maar sommige spelers dachten daar kennelijk anders over. Men ging nog sterker op de aanval spe len. wat Luctor door een goed uit gevoerde snelle tegenaanval, in de laatste minuut, met een doelpunt afstrafte. Eindstand 1-2. Holten 10-Haarle 7 Holten 10 heeft zondag haar lei dende positie verstevigd, door Haarle 7 meteen 7-1 nederlaag naar huis te sturen. In de eerste helft bood Haarle nogal tegenstand, doch toen Holten 10 een 2-0 voor sprong had genomen was de weers tand bij Haarle gebroken en kon den de Holtenaren de score met goed kombinatie-spel tot 7-1 op voeren. De wedstrijd stond onder zeer deskundige leiding van de heer Ter Haar. Holten 12-De Zweef 8 Holten 12 is door koploper De Zweef 8 volledig overklast Door goed te verdedigen kon men in de eerste helft de schade nog tot een 0-2 achterstand beperken Na de rust, waann twee Holter spelers waren vervangen, kon men de stormlopen niet meer aan. Door blessures moesten de spelers Van Calcar en Cubuk uitvallen, waar door Holten 12 het laatste half uur met negen man moest spelen. De Zweef profiteerde hier uiteraard van en kon ondanks goed werk van de Holten-verdediging, met keeper Trentelman aan het hoofd, de score rustig uitbouwen tot 1-8 Zondagmiddag 6 november jl. was Twenhaarsveld weer vertegen woordigd in het Tentebad te Hen gelo. Deze keer was het het 2e tref fen in de jaarlijks terugkerende zwemvijfkamp. De organisatie was in handen van H.Z.C. de VVeusthag die er voor zorgde dat de wedstrijd vlot en in een gezellige sfeer verliep. Begonnen werd met de 25 mtr rugslag meisjes onder de 8 jaar waar Annet Boode samen met Ag nes Tulier opende voor Twen haarsveld. Voor de jongens traden aan als eerste mannelijke deelne mers Johan Suppert en Michiel Bakker Na 4 programmanummers hadden bovengenoemden samen met Gerrie Veneman, Irma Arf- man. Monio.ue Eggink, Gert Kalf- sterman en Dries Driessen Twen haarsveld al naar een leidende po sitie gemanouvreerd Na 12 pro grammanummers rugslag was Twenhaarsveld echter teruggeval len naar een 2e plaats met 20 pun ten achterstand op H.Z C - VVeust hag Op de navolgende vrije slag nummers ging de strijd onverdro ten voort. De achterstand werd langzaam maar zeker ingelopen De laatste 4 programmanummers bestonden uit estafettes van 8x25 mtr. Alle leden voelden dat de winst binnen bereik lag Er werd dan ook zeer verwoed gezwommen en ieder was dan ook zeer benieuwd naar de einduitslag Groot was de teleurstelling toen bleek dat Twenhaarsveld slechts 3 punten tekort kwam vqor de eindoverwin ning De einduitslag was als volgt 1 H.Z.C. VVeusthag 307 pnt 2 Twenhaarsveld 304 pnt3 Vlas kikkers 256 pnt 4 Z.P A. 246 pnt. en 5 Scholtenhagen 103 pnt De organisatie liep bij Twenhaars veld, ondanks dat het hoofd TC verhinderd was. vlekkeloos. Er kan dan ook teruggezien worden op een goede sportieve strijd. Onderstaand volgen de door de deelnemers gemaakte tyden: 25 mtr vrije slag Annet Boode 40.8, Agnes Tuller 29,9; Johan Schuppert26.5; Michiel Bakker 44,1, Gerrie Veneman 23,9, Irma Arfman 21.9; Monique Eggink 20,8; Gert Kalfsterman 43.8; Dries Driessen 41.6. 25 mtr vrije slag Floortje Driessen 35.6; Thea Kern- per 34,8, Michiel Bakker 31.2, Rob Jaap Martens 30.4: Benno Vincent 23,3, Erna Veldwijk 23,1, Momque Eggink 22.2, Jeroen Vincent 23.0; Sven Kurz29.5, Edwin Bakker 22,0; Mark Jongman 18.9 50 mtr. vrije slag Gertie Tuller 44.9; Jeanet Kalf sterman 57,8; Irene Dhert 103,2; Anne Wolff 54.6; Benno Jongman 53,6; Margreet Aanstoot 1.00,2; Ca- rolien Delbeek 51,8, Jan Ophof43,4; Andries Ligtenberg 37,7, Anneke Trotsenburg 41.9; Irna Deijk 39,3: Edwin Stegehuis 33,7, Wim Boode 39,9, Rita Aanstoot 43,8; Marjanka v Maurik 45,9; Wim Meyer 36,0, Hans Heijda 40,3 50 mtr vrije slag Janita ten Dam 1.05.8; Erica Koets ier 54.3; Lotje Driessen 101,6; Marty Pluijgers 44,3, Herman Lo- deweges 43,2; Alex Voordes 54,5, Rudie Drenth 44.5, Ineke in 't Veld 44,6, Joke Tempelman 54.5, And nes Ligtenberg 32.8, Irna Deyk 35.3, Marjanka v. Maurik 36.3. Wim Boode 32.2. Andries Ligtenberg 29.2. Mieke Schuppert 34 8, Ima Deijk 34.8, Wim Meyer 27.4, Hans Heijda 32.9 Week 12 november t.m. 18 november zaterdag: 8 30-13.00 Ned. Volleybal Bond 15 00-18 00 Zaalhandbalcompetitie 20.00-21 00 zaalvoetbal M A C De Holterberg 21.00-24.00 tenrus groep Scheltens MAANDAG: 16.10-18 30 tennisclub Holten 18 30-22.00 badmintonclub Holten 22 00-23 00 tennis van Rijssen DINSDAG: 16.30-23 00 volleybalver. Mintonette WOENSDAG: 17 00-19 00 z.v.v. Blauw Wit '66 19 00-20 00 S.V Holten 20.00-23.00 badmintonclub Holten DONDERDAG: 17 00-19 00 S.V Holten 19 00-21 00 zaalvoetbalcompetitie 21 60-23.00 hockeyclub Holten VRIJDAG: 16.30-18 00 hockeyclub Holten 18 00-19 00 vry 19 00-22 00 volleybal ver Mintonette 22 00-24 00 tennisclub Holten

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 9