Autocross ASV Holten Hockey- nieuws Resultaten volleybalkompetitie MINTONETTE Mintonette Mini's speelden in Losser Holterberg teams winnen „Twenterit" Perfect spektakel Schietwedstrijd Je Eendracht" Jaarbijeenkomst Stichting Paardrijder: Gehandicapten Holten De uitslag: Programma volleybal Mintonette HOL'TENS NIEUWSBLAD - 21 OKTOBER 1977 - PAG. 9 Verlies dames 1 Afgelopen vrydag 14 oktober speelden de dames in 't Mossink tegen Volley uit Wierden. Tij dens het inslaan kregen de Dondertmannetjes een aardige indruk van de slagvaardigheid van de gasten.In de eerste set profiteerde Volley direkt van hun krachtige serves en haalde hierdoor de eerste punten bin nen. Mintonette had veel moeite om de eerste bal onder kontrole te krijgen, zodat van opbouw praktisch geen sprake was. Er kwamen derhalve weinig goede aanvallen uit. Het ging allemaal erg moeizaam. Volley zag het wel zitten en ging steeds meer aanvallen door het midden. Veel smashes werden door, over en langs het zwakke blok van Min tonette geslagen. Deze set ein digde in een 15-8 winst voor Volley. Tijdens de tweede set (Fenny verliet het veld door een enkelblessure) gingen de Hol- tense dames volledig de mist in, resulterend in een setverlies van 15-6. Het werd in de derde set nog mistiger. De Mintonette dames moesten letterlijk en fi guurlijk door de knieën voor het team uit Wierden: 15-5. Volley won hierdoor verdiend met 3-0. De dames nemen door dit resul taat de vierde plaats op de ranglijst in met 3 punten uit 3 wedstrijden. Remise heren 1 Het eerste herenteam van Min tonette stond vrydag 14 oktober voor een zware opdracht: de niet gepromoveerde kampioen van het vorig seizoen (Rivo3) was de tegenstander. Afgaande op wat vorig seizoen gespeeld is konden de heren van Mintonette nu niets anders doen dan zeer gemotiveerd aan een wraakne ming te werken. En dat hebben de Rijssenaren geweten: blakend van zelfvertrouwen volstonden ze met een nauwelijks serieus te nemen war'ming-up; uiteindelijk na ruim anderhalf uur volleybal zeer verheugd nog een puntje gered te hebben. Heren 1 startte prima: al vlot kwam men op een 5-0 voor sprong. Een taktisch time-outje van Rivo bracht de stand even wel op 5-10. Dat werd de Holte naren te gek en er ontbrandde werkelijk een strijd die het aan zien ten volle waard was. Andre en Wim smashten dat het een lieve lust was. Paul en vooral Herman Lieten werkbare setups van hun handen vertrekken en Harry en Albrecht sloten zich prima aan. Het resultaat was een uitstekende setwinst: 17-15. Zo, Rivo wist nu waar het aan toe was en van een dergelijk ge routineerd team mag je vervol gens rekenen op zeer taktisch spel in de volgende set. Daar hadden evenwel de NMB-boys rekening mee gehouden. Niets was er verdwenen van de moti vatie. Integendeel, de setwinst werkte uiterst positief door. Zeer gelykopgaand en elkaar niets meer gunnend knokten beide teams zich naar de 15 punten. Byzonder verheugend was het derhalve dat Mintonette uitein delijk opnieuw met 17-15 de set won. En dat was 2-0. Resteerde voorlopig de derde set. Minto nette kwam met 0-6 achter, maar kwam terug tot 5-8. Hoe wel Rivo beslist niet beter spel vertoonde had het in deze set net wat effektievere slagkracht. Met 9-15 ging de set naar de Rijssenaren. Hierdoor was een vierde set noodzakelijk gewor den. Mintonette had zich weer wat hersteld maar kon toch niet meer het ritme van de eerste sets pakken. Misschien wat vermoeid, wat minder gemoti veerd, wie zal het zeggen. In ie der geval ging het nog lange tyd gelijk op. Tot aan 12-12 was te zeggen* wie de set zou winnen. Wat zo vaak gebeurt by volley bal gebeurde nu ook: drie ron duit slappe balletjes aan het net leverde Rivo wel net de nodige punten op: 12-15. Na afloop was er bi) Mintonette toch een te leurstelling te bespeuren over de afloop van dit gevecht. Dat al leen al is een enorme winst ver geleken met verleden jaar. Verlies heren 2 In de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen trad het tweede herenteam meteen maar eer. te gen Rivo 3 op maandagavond 17 oktober. Daar het eerste her enteam ditzelfde Rivo vrijdag daarvoor al ernstig gewaar schuwd had (2-2) mocht van de kampioenen van vorig jaar een pittig partijtje verwacht worden. Mintonette 2 had in een voorbe spreking de te volgen taktiek uitgestippeld en betrad welge mutst het veld. Al vrij vlot bleek dat er van Mintonet- te-zljde een weliswaar gedurfd doch een te moeilijk spelpatroon gespeeld werd. De twee spelver delers hadden het er maar moei lijk mee de zwak geplaatste passes nog in een bruikbare set-up om te toveren. Gevolg: geen enkele goede Holtense aanval, zeer veel fouten en Rivo spande zich nauwelijks in: 15-6. De tweede set ging het nog zwakker bij het tweede. Rivo stoomde door naar 15-0. Dat is iedere Holtenaar toch te gortig. Besloten werd op een vertrouwd systeem over te stappen en ge bruik te maken van het feit dat Rivo nu ongetwijfeld in slaap zou zijn gesust. En dit werkte: van 2-2 werd het 7-7, 10-10 en zelfs 14-14. Mintonette kwam vervolgens voor op 14-15 en was nog éen punt van de setwinst af. Helaas mocht het niet zo zijn: de Rijssenaren wisten met 17-15 ook deze set te winnen. Resumerend was dit een matige ouverture die beslist door betere gevolgd zal worden. Stand: Rivo 3 4-7. Flash 2 2-4, Mintonette 1 2-3, Flash 3 2-1, Markelo 1 2-1, Holyoke 2 1-0, Mintonette 2 1-0, Markelo 2 2-0. Verlies heren 3 Op maandagavond 17 oktober speelde het derde herenteam van Mintonette de tweede kom petitiewedstrijd in Nijverdal te gen SVVN 2. De eerste set ging het gelijk op maar onze heren wisten de winst naar hun kant te halen: 11-15. Om uiteenlo pende redenen zwakte men in de 2e en 3e set helemaal af. Vele aanvallen kwamen niet eens over het net en ook de verdediging liet het wel eens afweten (15-2 en 15-6). Enige taktische verbeteringen brachten weer wat lijn in het spel van Mintonette. Helaas konden we deze set niet in winst omzetten: 16-14 en de einduitslag was dus een 3-1 verlies. Stand: Flash 4 2-3, SVVN 1 2-3, SVVN 2 1-2, Mintonette 3 2-2, Rivo 4 2-2, Flash 5 1-1, Eversberg 1 2-1, Mintonette 4 2-0. Meisjes junioren Vrydag 14 oktober speelden de meisjes junioren hun ,2e kompe titiewedstrijd tegen Volley B De eerste set verliep snel daar onze opslag redelijk sterk was en de andere meisjes nogal moeite hadden met het opvangen van de bal. Deze set eindigde in 15-5. In de tweede set werd de tegenpartij feller maar omdat onze aanvallen beter waren wonnen we ook de tweede set (15-8). Door de opslag kwamen we in de derde set flink voor te staan: 7-1, maar later gaven we omdat de concentratie afnam te veel punten weg. Toch hebben we door goed samenspel de set gewonnen met 15-3. Met een 3-0 overwinning konden we tevreden naar de kleedkamers gaan. Stand: Flash C 3-5. Rivo A 2-4, Rivo B 3-4. Volley A 3-4, Flash A 2-3, Flash B 2-2, Minto nette 2-2, Holyoke 3-2, Ever sberg 2-1, Kuipers 3-1, Volley B 3-OMDOOM9Meisjes aspiranten Op vrijdagavond 14 oktober speelden de meisjes-aspiranten hun tweede wedstrijd. Ditmaal in de eigen sporthal en wel te gen Flash C met volop belang stelling van de ouders die veel sfeer in de sporthal brachten. De eerste set begonnen de meis jes vol goede moed en er werd goed gespeeld maar nadat de Nijverdalse meisjes eenmaal puntjes maakten begonnen de Holtense meisjes nerveus te worden. De ballen werden niet goed opgevangen en deze set eindigde dan ook in 8-15. De tweede set werd evenals de eerste verloren doordat de bal niet goed werd opgevangen en doordat niet voldoende gewaar schuwd werd. De derde set be gon onverwachts goed. De eerste 10 punten werden gescoord zon der dat de Flash meisjes de bal terug over het net kregen. Bij de 10-0 stand lukte het de Nij verdalse meisjes toch nog om 5 puntjes te scoren (10-5). Dit was blijkbaar het moment voor de Mintonetjes om de Nijverdaller- tjes een halt toe te roepen en de set werd met 15-5 gewonnen. In het begin van de vierde set leek het erop dat de Mintonette-meisjes dachten aan één gewonnen set genoeg te hebben. De Flash-meisjes had den dan al gauw een voorsprong van 12 punten. Op dit moment echter kwamen de Holtense meisjes in actie en maakten er 5-12 van. Nijverdal echter pakte de serve terug en scoorde nog 2 punten waardoor de stand op 5-14 kwam. Dit werd teveel voor de Mintonetjes. Ze begrepen dat er wat aan gedaan moest wor den en dat deden ze ook. De score aan de Holtense zijde be gon te stijgen en ook de span ning steeg bij de meisjes en by het Holtense publiek. De laatst genoemden zagen eruit of ze zo het veld in wilden springen toen bij de stand 14-14 de Flash meisjes de opslag terug kregen. De Mintonetjes waren echter niet van plan, nu ze zo dicht bij een gelijkspel zaten, de Nijver dalse meisjes ook maar één punt te gunnen en het werd dan ook 16-14 voor de Holtense meisjes. De eindstand was 2-2 en het eerste puntje is binnen. Stand: Flash A 3-6, Rivo A 3-6, ATQ-B 3-4, Holyoke A 3-4, Apollo B 3-4, Holyoke B 3-4, Markelo 3-3, ATC-F 2-1, Minto nette 2-1, Flash C 3-1, Flash E 3-0, Riv.o C 3-0. FF Zaterdag 15 okt. namen de be- Dat de Op zaterdagochtend 15 oktober vertrok een groot deel van Min- tonette's minivolleyballertjes om ongeveer 9 uur richting Losser, onder leiding van de train ers) sters) mevr. Konong en de heren Aarsen en Zeelte. In Los ser werd een kompetitie voor de mini's gehouden waarbij ze wedstrijden moesten spelen van 15 minuten. De groepen waren ingedeeld in meisjes en jongens, waarbij er 3 groepen Minto- meisjes en 2 groepen Minto-jon- gens waren. Hieronder volgen de prestaties van de groepjes. Meis jes Mintonette 1 bestond uit El len, Janet, Marjolien, Petra en Marti o.l.v. A. Waakop Reyers. Deze groep heeft slechts 2 weds trijden gespeeld omdat MTSH-4 niet kwam opdagen. De eerste wedstrijd werd verloren van Verdan 2 met een heel klein ver schil, de eindstand was namelijk 13-15. Een bewijs voor het feit dat er toch goed tegenstand ge boden werd. De tweede weds trijd werd gespeeld tegen Coppe- jans 3. De meisjes begonnen een beetje slapjes maar nadat ze er een beetje in gekomen waren speelden ze rustiger en vooral door goed serveren kwam de eindstand in deze wedstrijd op 16-14 voor Mintonette 1. Meisjes Mintonette 2 bestond uit Eugenie, Jennie ta, Marlies en Jolanda o.l.v. T. Nijenhuis. De eerste wedstrijd werd verloren van MTSH 5 doordat deze, in tegenstelling tot de Mintonet te-meisjes, al geoefend hadden met spelen zonder vangen. De tweede wedstrijd speelden ze al wat beter en met 1 puntje ver schil verloren ze met 9-10. De derde wedstrijd was een gewel dige overwinning voor de Hol tense meisjes. Doordat er erg goed geserveerd werd door alle vier meisjes en tevens goed ge speeld werd kregen ze er hoe langer hoe meer plezier in: de eerste set werd met 15-0 ge wonnen en de tweede met 15-2. Meisjes Mintonette 3 bestond uit Manon, Manita, Astrid, Sonja en Marianne o.l.v. W. Viet. De eerste wedstrijd werd helaas ver loren van Set Up die een iets sterkere- tegenstander bleek -te zijn want de setstand was 14-16. De tweede wedstrijd werd helaas verloren van Set Up die een iets sterkere tegenstander bleek te zijn want de setstand was 14-16. De tweede wedstrijd werd tegen Verdan 5 gespeeld. Deze bleek niet tegen Mintonette 3 opge wassen te zijn en onze meisjes wonnen dan ook met 12-5. De derde wedstrijd werd gespeeld tegen Achilles. Deze waren ech ter al beter geoefend fn het spe len zonder vangen zodat deze De bijna tweehonderd crossers die zondagmiddag op een aan de Helhuizerweg door de Autosportvereni ging „Holten" onder auspiciën van de „VAGO" (Ver eniging Autocrossers Gelderland/Overijssel) georgani seerde cross op het parcours van plm. 800 meter van start gingen hebben voor een perfect en sensationeel spektakel gezorgd waarvan de plm. 3000 bezoekers veel genoegen hebben beleefd. Onder voortreffelijke weersomstandigheden waren de coureurs op het zeer zware parcours bereid tot het uiterste te gaan in de strijd om de VAGO Kampioenstitels. Er werd door de dames en heren een sportieve strijd gevoerd waarbij na meer dan zestig wedstrijden tenslotte de titels waren voor Willy de Vries uit Voorst. Joop Bijster bosch uit Wilsum en Wim Noteboom uit Voorst. Hardenberg; 6. Jan Dubbink, Daarle; 7. Tonny Schiphorst, Markelo; 8. Harry Schiphorst, Markelo; 9. Herman Hoegen, Teuge; 10. Teun Hanekamp, Welsum. De huldiging van de kampioe nen en de prijsuitreiking had 's avonds plaats in zaal „Het Bonte Paard" in Dijkerhoek door de voorzitter van de A.S.V. „Holten" Berend Jan Paalman die tevens een woord van dank bracht aan de grondeigenaren, aan het grote aantal medewer kers en aan de zeer velen die premies beschikbaar stelden. Kleine tmale. 1. W. Hendriks, Klarenbeek; 2. H. Huttert, Mar ie, 3. Jan Buitink, Klarenbeek; 4. Bart Bolsenbroek, Teuge, 5. Cor Rijken, Loenen, 6. Hans Rensen, Laren; 7 Henk Herink, Okkenbroek; 8. W, Lippinkhof, Lelystad; 9. M. Nijland, Holten; 10. G. Meyer, Hellendoorn. Voor deelname aan de z.g.n. „kleine finale" kwamen in aan merking de rijders van de stan daardklasse. die zich in de her kansing niet hadden geplaatst. Voor deze vrije groep waren 10 bekers beschikbaar gesteld. FINALE DAMES: 1 en kampioen Willy de Vries, Voorst; 2. Annie Pinkert, Bath- men; 3. Toos Scheepers, Laren; 4. Eef Bolink, Bathmen; 5. Ria Kievitsbosch, Raalte; 6. Diny Stoel, Marle; 7. Janny Pekkeriet, Marle; 8. Ria Mulder, Klaren beek; 9. Ineke Rouhof, Harden berg; 10. Hetty Lubberts, Ter- wolde. FINALE STANDAARDKLASSE: 1. en kampioen Wim Noteboom, Voorst; 2.Gerrit Pinkert, Voorst; 3 Gerrit Kok, Voorst; 4 Henk Fokkink, Laren; 5. Eef Pas, Voorst; 6. Cor van Dam, Raalte; 7. Henk vd. Velde, Voorst, 8. Gert Jan Hamberg, Hardenberg; 9. Appie Saarlos, Voorst; 10. Jan Pekkeriet, Marle. FINALE SPORTKLASSE: 1. en kampioen Joop Byster- bosch, Wilsum; 2. Dorus Lang kamp, Haarle, 3 Herman Stoel, Marle. 4. Gerrit Schoterman, Markelo; 5. Wouter Klinkies, Bij de door de S V. "De Eendracht" in zaal "Vosman", om het clubkampioenschap ge houden wedstrijd waren de resultaten als volgt: Luchtgeweer, groep A: 1. G. Koopman 122 p: 2 H.J. Nekkers 118 p; 3. G A. Haverslag 118 p; 4. G H Paalman 106 p. GROEP B: 1. A. Paalman 112 p; 2. D. Jansen 110 p; 3. D J. Nijendijk 108 p; 4. E.J. Grootentraast 98 p. GROEP C: 1. A.J. Bieleman 106 p; 2. M. Boersma 81 p; 3. G.J.H. van Aefst 56 p. Luchtpistool, groep A: 1. H.J Nekkers 129 p; 2 A. Schuppert 121 p; 3 G Koopman 99 p GROEP B: 1. G.H. Paalman 117 p; 2. A.J. Bieleman 108 p; 3. E.J. Grootentraast 104 p. wedstrijd evenals de eerste, werd verloren. Mintonette jongens 1 bestond uit Eric, Gerd. Jeroen en Rik-Jan o.l.v. K. Masselink. Deze jongens bleken te sterk voor hun tegenstanders te zijn. De le wedstrijd tegen Devoko 2 werd gewonnen met eindstanden die voor zich spreken: 15-0 en 10-5. De tweede wedstrijd werd eveneens gewonnen en wel van Achilles, die weinig beginnen kon tegen de vaak taktisch ge speelde ballen van Mintonet- te-zijde. De derde wedstrijd kre gen onze Minto-jongens het moeilijker. ATC bleek namelijk een even sterke tegenstander te zijn, maar door rustig spel werd toch de 16-14 stand bereikt in het voordeel van Mintonette. Mintonette jongens 2 bestond uit Anton, Edwin, Erik en Ro land o.l.v. P. Zeelte. Deze groep had het erg zwaar; ze moesten namelijk niet 3 maar 4 wedstrij den spelen. De eerste wedstrijd begonnen de jongens goed maar door gebrek aan ervaring verlo ren ze toch nog en wel met 15-6. De tweede wedstrijd ver toonde hetzelfde beeld als de eerste, hoewel de jongens nu iets feller waren. De derde weds trijd werd gespeeld tegen Devo ko 3. Dit bleek een gelijke te genstander te zijn maar door een paar (schoonheids)foutjes werd het 15-12 in het voordeel van Devoko De vierde wedstrijd bleek dat vier wedstrijden op één morgen eigenlijk te veel was. De jongens waren moe en niet in staat om nog een puntje te halen waardoor het 15-0 werd voor Coppejans. Daar mevr. Ko ning en de heer Aarsen geen groep hadden om te begeleiden werden zij aangesteld als respec tievelijk geldbewaarster en bal- lenbewaarder. Om ongeveer 1 uur werd de terugreis aan vaard en we waren zoals ver wacht rond 2 uur in Holten te rug trouwbaarheidsrittenrijders van de Motor- en Automobielclub ..De Holterberg", deel aan de in de omgeving van Albergen uit- gezette 5e Twente-rit. De Motorclub „De Toerenteller" had gezorgd voor een erg lastige rit met een lengte van pl.m. 45 km., welke door de senioren en junioren resp. 4 en 3 maal moest worden afgelegd. Doordat het parcpurs op verschillende plaatsen erg smal was, ging het passeren heel moeilijk, hetgeen dan ook vaak tot opstoppingen leidde. Mede hierdoor kwamen veel rijders in tijdnood en menigeen liep dan ook tijdpun ten op. Deze rit was de laatste die mee telde voor het Nederlands kampioenschap 1977, waarna op 4 en 5 nov. de uiteindelijke be slissing zal vallen in de dan te verrijden K.N.M.V. Kampioensrit. Holterbergleden momenteel sterk meedraaien in de Nederlandse top bleek over duidelijk uit onderstaande uit slag. Ook in clubteamverband deed men weer eens van zich spre ken. want zowel het juniorenteam, bestaande uit de rijders J ten Velde, A. Muller en H. Bieleman, alsook het seniorenteam, met D. VVillems, J. Staman en G. Kruider, legden beslag op een prachtige eerste plaats. De individuele uitslag was als volgt Jun. 51 t.m. 125 cc.: 3. J. ten Velde Jun. 176 t.m. 250 cc. 3. G. Aaltink, 10. H. Bieleman, 50. J. KI. Zandvoort. Jun. boven 250 cc 4 A Müller, 20. H. KI. Zandvoort. Sen, 51 t.m. 125 cc.: 1. G Kruiper. Sen. 126 t.m. 175 cc.: 1. J. Staman. Sen. 176 t.m. 250 cc. 2. G. Elbert, 4. D. VVillems, 18. J. Bak. UITSLAGEN: Heren 1 - Dalfsen 13-3: Veteranen B - G OOR 3-1; Haackey - Veteranen A 2-3; Dames B - Salland 2-0; Nijverdal Dames A 0-6; De jeugd heeft i.v.m. de herfstvakantie niet ge speeld. Programma (23 oktober) Veteranen B - Bully A 12.00 uur,Voor de andere heren elftal len staan inhaalwedstrijden op het programma. Jeugd: Meisjes: Hardenberg D 1 Holten D 1 11.00 uur; Holten A 1 - EHV A 3 12.00 uur Jongens: Haackey D 1 - Holten D 1 11.00 uur; Holten D 1 - Hengelo B 2 10.30 uur. De competitiedata zullen nog nader bekend worden gemaakt. De heren spelen op zondag, de junioren op zaterdag. By de deelname aan de competitie wordt uitgegaan van een team van 6 spelers en 4 wisselspelers per wedstryd. De samenstelling van het team wordt per ronde door de aanvoerder bekend ge maakt. Deelnemers kunnen zich, graag zo spoedig mogelijk, op geven by C Sanderman, Voor- sboersstraat 6, tel. 28 00. Training: Ondanks de herfstva kantie gaat de training gewoon door. Het schema is als volgt: maandag: 16.00 uur meisjes Sixers; woensdag: 9.30 uur vete ranen; vrydag: 15.45 uur jongens B/meisjes A e.a.; zaterdag: 9.15 uur jongens B/heren 1 e.a.; 10.00 uur jongens D; 10.45 uur meisjes A. De wedstrijdresultaten waren voor de H.C.H. de afgelopen week, en het weekend gunstig. Heren 1 wist het eerste punt binnen te halen, door een gelijk spel tegen Dalfsen. De veteranen en de dames behaalden de volle winst. Zaalhockey competitie 1977 - 1978 De competitie 1976/1977 was voor Holten succesvol. Hoewel we geen kampioen werden is toch de promotie naar de 3e klas loon naar hard werken ge weest. Op grond van dit succes en van het enthousiasme by de jeugd is besloten een drietal teams in te schrijven voor het komend seizoen. Heren, meisjes A, jongens A. Omdat juist tactiek en techniek bij zaalhockey zo belangrijk zijn heeft Holten de sporthal voor een aantal uren per week ge huurd. De trainingstijden zijn als volgt: Senioren: (dames en heren) donderdag 21.00-23.00 uur, 3 nov. t.m. 23 februari Junioren: (meisjes en jongens) vrijdag 16.30-18.00 uur, 4 nov. t.m. 27 januari. Op 12 oktober vond de jaarlijkse bijeenkomst van de S.P.G. Hol ten plaats in Hotel Vosman, waarbij een groot aantal belang stellenden aanwezig waren, w.o. een vertegenwoordigster van de Gemeenteraad, ouders, dona teurs en helpers. De voorzitter, de heer W. R. van Couwelaar opende de vergadering met een uiteenzetting te geven van het wel en wee in het afgelopen jaar. Er vonden verschillende activiteiten plaats, zoals het Sinterklaasfeest bij manege Beldman, de landdag in Haaks bergen en de zwemvierdaagse in Holten, waar leden van de Ber- gruitertjes hun paarden ter be schikking stelden t.b.v. onze kas. De Stichting bestaat nu 2 1/2 jaar en het enthousiasme is in deze tijd alleen maar groter geworden. Er rijden momenteel 24 gehandicapten, uitsluitend op medisch advies, uit Holten en omstreken. De voorzitter pleitte voor veel vrijwillige hulp, één van de pijlers waarop de Stich ting steunt. Daarnaast zijn fi nanciële bijdragen van verschil lende aard onontbeerlijk. Na lezing van de jaarverslagen door de secretaresse en de pen ningmeester werd een filrn ver toond over de rijlessen van onze ruiters, waarbij de vorderingen duidelijk te zien waren. Er volgde een geanimeerde pauze, waarna een tweede film ge draaid werd van de in mei ge houden landdag te Haaksbergen, waarop de aanwezigen enthousi ast reageerden en vragen stel den. Nu al weer ruim 21/2 jaar wordt aan gehandicapten rijles op paard of pony gegeven op het terrein van de fam. Diepe- rink aan de Oude Diepenveen- seweg. Vrijdag 21 oktober (20 00 uur) Markelo 1-Mintonette heren 2 (Markelo); (19.00 uur) Medusa-Mintonette jongens aspirant (Vroomshoop). Zaterdag 22 oktober (15.45 uur) Tornado-Mintonette dames 1 (Tubbergen); (15.30 uur) Rivo A-Mintonette meisjes junioren (Nijverdal); (14.30 uur) Flash E-Mintonette meisjes aspirant (Nijverdal). Maandag 24 oktober (19.00 uur) Flash 3-Mintonette heren 1 (Nijverdal); (20.00 u.) Rivo 2-Mintonette dames 2 (Nijverdal); (19.00 uur) Flash 2-Mintonette heren 2 (Nijverdal). Vrijdag 28 oktober (19 15 u.) Mintonette meisjes junioren-Rivo B; (19.15 u.) Mintonette meisjes aspirant-Rivo A; (19 15 u.) Mintonette jongens aspirantrRivo; (20.15 u.) Mintonette dames 1-Wevo; (20.15 u.) Mintonette dames 2-Rivo 3; (20.15 u.) Mintonette heren 4-SVVN 2.

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 9