Klinkende zege van Holten op Schalkhaar (pupillen) Overzicht junioren Resultaten senioren s.v. Holten Resultaten s.v. Holten Holten - Broekland Programma SV „Holten" Klaverjassen SV „Holten" nwLii. xiiiNo iNiiii u w oDLiiiJ - ou QHi.f xiu i - r/iur. y De met spanning tege moet geziene westrijd Holten tegen SVS in Schalkhaar, is voor de koploper in de vierde klasse H. succesvol verlo pen. De Holtenaren, die ook nu weer door veel supporters werden verge zeld, (zelfs op de fiets), hebben een bekeken spel letje op de „grasmat" gelgd, waartegen het ze ker niet zwak spelende Schalkhaar niet was op gewassen. De thuisclub speelde zeer aggressief en maakte veel overtredin gen, doch scheidsrechter Smeenk uit Zevenaar hield de touwtjes strak in de hand. Schalkhaar speelde vanaf de af trap sterk offensief en reeds in de tweede minuut besloot Tij- haar een goedlopende aanval met een venijnig schoot links buiten de Groot net over het Holten doel. Hierna namen de Holtenaren, met de wind in de rug, heft in handen en oefenden een sterke druk uit op de Schalkhaarder vest. Eerst schoot Gerrit Oolbekkink uit een hoekschop Haarman van SVS de bal hard terugspeelde op zijn keeper, die de bal met moeite tot hoekschop kon verwerken. Twee vrije schoppen, goed inge schoten door Wim Schooien en Andre Dekker, werden beide ke ren tot corner verwerkt. De goed schwitschende Holten voorwaartsen maakten het de achterhoede van Schalkhaar bij zonder lastig, terwijl het mid denveld, Dekker Lalobar en Knapen zodanig stuwden, dat diverse goede scoringskansen werden gecreërd. Eerst kopte Joh. Huzen de bal nog net naast het doel, doch toen kwam vlak voor rust het lang verwachtte openingsdoel punt. De fel op zijn huis gezeten Hendry Bronsvoort speelde de bal op rechts keurig vrij naar Andre Dekker, die met een lange trap de bij de „tweede paal" staande Bert Knapen lan ceerde en deze wist tot opluch ting van de vele Holtenaren de weifelende doelman Haarman te passeren, waarbij rechtsback Span de bal nog harder in het doel werkte (0-1). Nauwelijks was het gejuich ver- Holten D 1 - Escelsior D1 In deze wedstrijd moest Holten aantreden tegen de aloude be kende concurrent Excelsior. In de finale van het Allard van Bruggentoernooi moest de eer in de verlenging aan Excelsior worden gelaten. Dus de jongens van Holten kwamen geladen in het veld. De eerste aanvallen waren ,dan ook van Holten en na tien minuten gaf Herman KI. Velderman een mooie pass aan Joost Bogers die met een hard en laag schot er 1-0 van maakte. Deze stand bleef tot aan de rust. Na de rust werd de wedstrijd spannend. Excelsior kwam fel terug maar de ac hterhoede hield goed stand, waarin vooral Erwin zijn klasse toonde. Zo kwam Holten als winnaar van het veld na een zeer boeiende strijd. Bravo jon gens. Holten D 2 - Excelsior D 2 Holten D 2 maakte ook deel uit van de victorie op Excelsior Door het uitblijven van een paar spelers moest de tactiek voor de wedstrijd nog even gewijzigd worden. Holten startte voor zichtig, maar al gauw bleek dat er wel winst in zat. Het was dan ook Enk die met een mooie solo de achterhoede en de keeper op het verkeerde been zette en be heerst scoorde. Holten putte hier moed uit en ging stug door. De aanvalsdrift kwam Holten duur te staan toen uit een der counters Excelsior doelpuntte. De keeper ging hier niet helemaal vrijuit. Even voor het einde werd goed doorzetten van Erik bekroond met een doelpunt. Erik werd in het strafschopgebied onderuit ge haald en Jan Herman ten Velde benutte deze strafschop. Excelsior D 3 - Holten D 3 Een nog ongeslagen D 3 heeft in Ryssen een goede indruk ac htergelaten. Holten trad voor deze gelegenheid dan ook itiet z'n sterkste formatie op. Na 5 min. gaf de Rfjssense aanvoer der een hoekschop zo goed, dat hU in een keer in het doel ver dween. Holten leek aangeslagen maar niets leek minder waar De uit het veld gelopen jonge man werd vervangen door Hanenburg die zijn waarde toonde door na 4 min. de stand gelijk te trekken. Halverwege de tweede helft was het Rob Somer die de stand op 1-2 bracht. Hol ten beheerste de zaak maar de counter van Excelsior was ge vaarlijk. Vlak voor het einde moest Holten toch nog de halve winst in Rijssen laten. Jongens 6 punten uit 4 wedstrijden. De eerste nederlaag stellen we voor lopig uit naar het andere jaar. Holten 04 - Blauwwit D2 Holten D 4 trad aan voor de plaatselijke derby. Het was een spannende party met aan beide zijden aardige kansen maar deze werden allen gemist. Blauwwit trok aan het langste eind en eiste de volle winst voor zich op. Jammer dat enkele jongens niet iets meer mentaliteit bezit ten. Zaterdag neem je revanche op het slechte resultaat van af gelopen zaterdag.- Holten El - SVVN El Holten E1 heeft een ge makkelijke overwinning behaald op SVVN. Doordat de Holtena ren de eerste helft wat te zelfzuchtig waren, was de ruststand dan ook nog maar 1-0. Na rust werd er goed samengespeeld en bovendien goed geschoten. Met de regelmaat van de klok werd de stand opgevoerd tot 8-0. Wan neer' je goed blijft samenspelen en de ander ook kansen geeft zit er aan het eind van de na jaarscompetitie een goede plaats voor jullie in Delden E 1 Holten E 2 Holten E 2 trok het Oosten maar weer eens in. Nu werd een bezoek gebracht aan Delden. De verre reis heeft geen ver moeidheidsverschijnselen ac htergelaten. E 2 speelde een voortreffelijke partij voetbal, die de Deldenaren met de ogen deed knipperen. De combinarties werden vlekkeloos uitgevoerd en de afronding van de kansen liet niet te wensen over Jongens ga zo door na de toch kleine in zinking die je hebt gehad. DES E2 - Holten E3 Holten E 3 heeft het niet kun nen redden tegen het Nijverdalse DES Na het ge deeltelijke succes van vorige week kwam deze nederlaag toch een beetje hard aan. Jongens jullie hebben je uiterste best gedaan om tot een goed resultaat te komen, maar het heeft met mogen baten. Zaterdag begin je met vol goede moed aan de strijd tegen Haarle. Holten E 4 - SVVN E4 In een wel zeer gelijkopgaande strijd, welke zich bijna geheel op het middenveld afspeelde heb ben de jongste pupillen van SVVN en Holten de punten broederlijk verdeeld. Over en weer kregen de beide elftallen kleine kansjes, doch de keepers stonden hun mannetje. In de tweede helft werd Holten iets sterker en kwam vaker voor het SVVN doel. SVVN kwam echter ook een paar keer tot ge- vaarhjke doorbraken. De Holter verdediging gaf echter geen krimp. Even voor het eindsignaal van de bijzonder leuk leidende scheidsrechter kreeg Holten nog een pracht van een kans. De hard inge schoten bal werd door de doelman van SVVN nog maar net gestopt. De bal rolde tergend langzaam naar de lyn, doch het was net geen doelpunt. stomd of de stand was al bijna weer gelijk geweest, toen uit een hoge voorzet van halfspeler van Leeuwen de bal door midvoor Schnitz langs de doellijn werd gekopt. Holten kroop hier door het oog van de naald. Nog was de koek niet op, want één mi nuut later vergrootte Holten haar voorsprong, toen de mee gekomen Knapen de bal op links kreeg toegespeeld(waarbij Joh. Veneklaas veel verwarring stichtte door „in 't gat te dui ken) en zodoende de Schalk haarder defensie uit positie speelde. De voorzet van Kanpen belande precies op 't hoofd van de hoogopspringende Johan Hu- zen, die deze bal schitterend langs de mistastende keeper kopte (0-2). De spelopvatting was bij deze eerste helft beter verzorgd en de doelpunten vielen op het juiste moment, hetgeen de Rood zwarten het nodige zelfvertrou wen gaf voor de tweede helft. Deze tweede helft begon Holten wat ongelukkig, doordat doel man Gert Jan Wissink wegens een knieblessure vervangen moest worden door Jan Rietbe rg, die direct al enige keren handelend, maar gelukkig met succes, moest optreden. Eerst kregen Bronsvoort en Hu- zen nog enige schietkansen, die niet het gewenste resultaat op leverden. Hierna kreeg de thuis club echter een sterk overwicht. De Schalkhaarders gooiden alles op de aanval en Holten moest was „gas" gerugnemen, doch de Rood-Zwarte achterhoede gaf weinig kansen weg. In de ze vende minuut redde Jan Riet berg de Holten ploeg voor een treffer, toen de SVS rechtsbuiten een vrije schietkans kreeg, waarbij Rietberg zich in de baan van het schot wierp. Holtens tweede „voorstoppr" Nico Lalo bar deed in deze fase van de strijd enkele zeer goede reddin gen en de beide buitenspelers Joh. Huzen en Joh. Veneklaas stopten veelvuldig de opko mende Schalhaarders backs op eigen helft goed af. Een kwartier voor het einde wisselde Holten Joh. Veneklaas voor Joop Hondelink Hullegie maakte het Holten nog moeilijk door een vrije schop tegen de doellat te knallen, maar dit wa ren toch wel de laatste „stuip- strekkingen" van Schalkhaar. Drie minuten voor het eindsig naal leek Hendry Bronsvoort, na een mooie één twee combinatie met Joop Hondelink te gaan scoren, doch hij schoot tegen de keeper op, waarna Joh. Huzen de terugspringende bal naast het doel schoot. In de allerlaat ste minuut was het toch nog raaak toen Dekker de bal op Hondelink lepelde en deze een mooi pass gaf aan Huzen. die zeer beheerst de eindstand op 0-3 bepaalde. Zaterdag 24 september j.I. was het voor s.v. B.A.T.O. een heugelijke dag. 13 meisjes legden toen het examen voor het „Assistentendiploma I" van het K.N.G.V. af. Van de 13 meisjes zijn er 11 geslaagd, terwijl 2 meisjes een herkansing krijgen. Dit succes is zonder twijfel te danken aan het enthousiasme van de meisjes en de cursusleider, de heer Van Ommen. De geslaagden zijn: Corry Schalk, Johanna ter Beest, Carin Wevers, Henriëtte Brands, Jacqueline Jansen, Hennie Rosman, Jannie Kruithof, Hermie Dijkerman, Marjon Willemsen, Riet Westerik en Anneke Trotsenburg. De Rood-Zwarten ontvangen a.s. zondag het uit de derde klasse gedegradeerde Broekland op „Meer manskamp" De Broeklanders hebben zich nog niet zo goed weer in de vierde klasse kunnen aanpassen en verkeren momenteel in de on derste regionen. Toch is het een niet te onderschatten tegen stander, waartegen Holten in het verleden steeds spannende en enerverende wedstrijden heeft gespeeld. Gezien de tot nu toe behaalde resultaten van „ons eerste" wor den er zondag weer veel toe schouwers verwacht, en het publiek wordt dan ook verzocht vroegtijdig aanwezig te zijn, om een goede plaats te bemachti gen. De supportersvereniging zal weer een grandioze verloting houden met als hoofdprijs een rijwiel! De selectie bestaat uit: Gert Jan Wissink - Jan Rietberg - Henk Jansen - Gerrit Paalman - Gerrit Oolbekkink - Wim Schol len - Andre Dekker - Nico Lalobar - Bert Knapen - Fred Hulleman - Johan Veneklaas - Johan Huzen - Hendry Bronsvoort - en Joop Hondelink. Holten al-Hector al De wedstrijd Holten al tegen Hector al is een vrijwel gelij kopgaande strijd geweest. Hoe wel Hector na 10 minuten reeds een 0-1 voorsprong nam, kon Holten al, met een prachtig schot in de bovenhoek (Egberts), in de 25e minuut langszij ko men. Hector was wel wat tech nischer dan Holten. In de tweede helft zagen wij een hard werkend Holten al. Het is jam mer dat dit Holten aanvallend geen vuist kan maken. Na een kwartier in ae tweede helft ge speeld te hebben scoorde Hector andermaal en bracht de ein dstand op 1-2. Na dit doelpunt verwierf Hector een groot over wicht, doch met veel geluk kon Holten de stand op 1-2 beper ken. Conclusie uit deze weds trijd: De Holten al-jongens heb ben hard gewerkt. Hector was technisch superieur en verdiende de overwinning volkomen SOS a2-Holten a2 Na een spannende wedstrijd heeft a2 een kleine nederlaag geleden, die niet geheel verdiend was. Een gelijkspel zou de ver houding beter hebben weergege ven. De thuisclub wist beter van de kansen te profiteren. Holten a2 daarentegen heeft in de eerste helft zek^r drie kansen laten liggen. Van een misver stand in de achterhoede maakte SOS gebruik de stand op 1-0 te brengen. Na de rust was Holten voortdurend in de aanval, doch SOS slaagde er in uit één van de weinige aanvallen de stand op 2-0 te brengen. Ongeveer 10 minuten voor het eindsignaal van de wat „komisch" fluitende scheidsrechter kon Holten a2 de achterstand verkleinen tot 2-1. SOS kroop in de verdediging en het lukte Holten niet meer om het verdiende gelijke spel te be halen. Wellicht gaat het a.s. za- Senioren Holten 2 - Wierden 2 10 00 uur Omhoog 2 - Holten 3 10.00 uur v. 9 00 u Achilles'12 6 - Holten 4 14.30 uur v. 13 30 u Holten 5 - D.S V D. 3 aanvang: 10 00 uur De Zwééf 6 - Holten 6 10.00 uur V 9 00 u Holten 7 - LuctorS aanvang: 10 00 uur Holten 8 - Haarle 10 aanvang: 10.30 uur G F C 5 - Holten 9 10.00 uur V. 9.00 u. Holten 10 - Haarle 7 aanvang: 1145 uur De Zweef 12 - Holten 11 10.30 uur V 9.30 u. Holten 12 - De Zweef 8 10.30 uur Junioren MVV'29 Al - Holten Al 2.30 uur V 1.30 uur Holten A2 - Vesos A2 3.45 uur KOSC BI - Holten B 1 3.00 uur V. 1 45 uur Holten B 2 - Enter Vooruit B 2 2 00 uur Holten C 1 - Sp. Rijssen C 1 3.00 uur Holten C 2 - SDOL C2 1.30 uur Enter Vooruit C 2 - Holten C 4 1 00 uur V. 12.15 uur Holten C 3 is vry Pupillen Holten Dl - SVZW 11.00 uur RKSV Dl - Holten D2 11.00 uur V. 10.30 uur Enter D 3 - Holten D 3 11 00 uur V 1015 uur Holten D 4 - RKSV D2 1100 uur Haarle E1 - Holten E1 10.00 uur V 9 15 uur Holten E 2 - WW E 2 10 00 uur Holten E 3 - HAARLE E 2 10 00 uur SVVN E 4 - Holten E 4 11.00 uur V 10 15 uur Eventuele afmeldingen voor vrijdagavond voor 7,00 uur bij een van je leiders. Na drie speelavonden is de competitie - stand Klaverjasclub '75 als volgt. D Lichtenberg 17 48, H J. van Langen 17 19 S. Vincent 16 98, Mevr. van Dam 16 73, H. Theijn 16 63. J. J van Langen 16 47, mevr. Wessels 16 44. B IJspeert 16 33, Efftink 16 28. Voskes 15 98, H. Nijkamp 15 41, Olthof 15 00, J W van Langen 14 93. K ten Veen 14 78, Bruinsma en Wieldraaijer 14 77, Bruggeman 14 68. Mulder 14 66. Kappert 14 60, J. Spenkelink 14 44. A. Aanstoot 14 42. D. Tiekink 14 19, A. Kampman 13 93. F. KL. Horstman 12 31. terdag thuis tegen Vesos a2 weer beter. Holten bi-SVVN bi Een slecht op dreef zijnde ach terhoede stelde SVVN in staat om met een 2-0 voorsprong te gaan rusten. Reeds in de 7e mi nuut konden de gasten een voorsprong nemen en deze in de 22e minuut uitbreiden. Holten bl wist zich via de vleugels vele mogelijkheden te scheppen, maar door gebrek aan man kracht in de voorhoede werden deze kansen niet benut. Direct na de rust wist SVVN ander maal te scoren. Holten ging hierna de zaken wat energieker aanpakken. In een tijdsbestek van 16 minuten scoorde Holten bl drie doelpunten. Tussendoor had echter ook SWN weer ge scoord. Bijna moest SVVN nog één punt in Holten achterlaten toen kort voor tijd de bal in een leeg doel dreigde te geraken, doch een SVVN-speler wist nog net een doelpunt te voorkomen. Al met al een teleurstellende nederlaag die tegen dit SVVN pertinent niet nodig was ge weest. DES b2-Holten b2 Voor de rust met de wind mee was Holten veel sterker. Dit re sulteerde via de standen 0-1, 0-2, 1-2 en 1-3 in een verdiende voorsprong. Na de thee werd het al vlug 1-4 doch daarna was het de beurt aan DES. Met twee doelpunten voor DES werd de eindstand bepaald op 4-3 voor Holten b'2. Mede door zeer hard te werken werden wederom twee winstpunten binnengehaald. Hearle cl-Holten cl Een sterk spelend Holten cl heeft een ruime en dik ver diende 5-0 overwinning behaald tegen Haarle cl Voor de rust bleef de schade voor Haarle nog beperkt tot één doelpunt. Hol tens rechtsbuiten benutte een uitstekende kans, welke ont staan was uit een diepte-pass. De eerste tien minuten na de rust werd Haarle volledig weg gespeeld. Door goed doorzetten van de linkshalf van Holten werd het al gauw 2-0 toen deze uit een moeilijke hoek scoorde, waarbij de goalie van Haarle niet geheel vrijuit giiig. Na een spelerswisseling was net de lin kerspits van Holten die 3-0 scoorde. Nadat het vierde doel punt was gescoord liet Holten de teugels iets vieren, waardoor Haarle het spel iets kon ver plaatsen. De rechtsbuiten en de midvoor bepaalden de uiteinde lijke uitslag op 5-0 in het voor deel van Holten. Den Ham c2-Holten c2 Na slechts enkele minuten te hebben gespeeld stond Holten c2 al achter met 1-0. De gehele wedstrijd door kon c2 geen greep krijgen op het fanatieke spel van Den Ham In de laat ste tien minuten kreeg Holten nog enkele goede kansen, doch toen had Den Ham de stand inmiddels op 5-0 gebracht. Aan keeper Tijhof was het te dan ken, dat de schade beperkt bleef voor het „vakantie-voetbal" van Holten c2. Hollen c3-Almelo c2 Een Holten c3 die het ook deze middag weer uitstekend blijft doen. Monsterzeges volgen el kaar op. In een vrij matige wedstrijd werd Almelo c2 vol komen van de mat gespeeld. Almelo bood geen enkele tegen- Nijverdal 2 - Holten 2. Een sterk spelend Holten 2 hoeft zondag haar eerste over winning van dit seiozen geboekt. Re^eds vanaf de aftrap werd de doelman der Nijverdallers onder vuur genomen. Met kunst en vliegwerk hield Nijverdal tot de rust stand. Na een donderspeech van trainer Mensink werden, de za ken na de rust nog energieker aangepakt. Het was dan ook volkomen verdiend, dat Holten, middels een kopstoot van G. Bannink, de leiding nam. Nijverdal was hierdoor aangesla gen, zodat de score door H. Warrink en wederom G. Bannink tot 0-3 opgevoerd kon worden. Vermeldenswaard is nog het goede keeperswerk van J. Rietberg. Wanneer dit ritme be houden kan worden zal Holten 2 in deze competitie zeker nog een hartig woordje meespreken. N.E.0. 4 - Holten 3. Door twee snelle tegentreffers in de eerste tien minuten was Hol ten 3 deze zondag totaal van slag. De Holtenaren hebben na deze snel opgelopen achterstand er alles aan gedaan om de wedstrijd nog naar hun hand te zetten. Dat dit niet gelukte was wellicht te wijten aan een geb rek aan inzet bij een aantal spelers. Dit Holten 3 zal uit een heel ander vaatje moeten tap pen om de broodnodige puntjes binnen te halen. Holten 5 - W.V.V. 4 Een beheerst spelend Holten 5 heeft, -onder zeer kundige leiding van de heer Makkinga, krachtig afgerekend met W.V.V. De hele wedstrijd door, heeft Holten 5 een overwicht gehad, wat op gezette tijden werd uit- gedrukt in doelpunten. Dat deze doelpunten geheel voor rekening kwamen van Herman Biesters was niet toevallig, ge- zien z'n sterke spel deze zondag. Wanneer dit Holten 5, zo door gaat kan het nog voor vele ver rassingen zorgen. Holten 6 - R.K.S.V. 3 Een goed voetballend Holten 6 heeft totaal geen moeite gehad met R.K.S.V. Door enige omzettingen "draaide" het elftal behoorlijk beter dan de laatste zondagen Van meet af aan werd het doel van R K S V. onder vuur geno men. Het aanvallende spel resulteerde van twee doelpunten. Dankzij uitstekend keeperswerk der R K.S V.-goalie bleef de score echter beperkt tot de beide doelpunten Zo spelend kunnen de komende wedstrijden met een gerust hart tegemoet wor den gezien. S.O.S. 3- Holten 7 De zege die S O S 3 op Holten 7 behaalde was zeer verdiend. SOS. opende de score bijzonder snel, want na 15 minuten spelen was het reeds 2-0. Holten kreeg voor de rust nog enkele goede kansen, die jammerlijk werden gemist. Na de rust weer een sterk aan- stand. De score werd geopend door René. Voor de rust werd er echter nbg 5 x gescoord. De tweede helft bleef wederom een éénzijdige vertoning Zonder enige moeite werd de eindstand van 13-0 voor Holten c3 bereikt. vallend S.O.S., dat de score tot 4-0 opvoerde, alvorens J. v.d. Berg tegenscoorde. Hierna bepaalden de Hellendoorners de eindstand op 6-1. De Zweef 10 - Holten 8 In een gelijk opgaande partij was De Zweef het gelukkigst door tien minuten voor tijd een terecht toegekende strafschop de strijd, te beslissen. Met de rust was de stand nog dubbelblank, waarna De Zweef de score opende. De Holtenaren kwamen sterk terug en het was A.J. Podt die de gelijkmaker voor z'n rekening nam. Toen iedereen reeds dacht aan een punten verdeling, trok De Zweef de overwinning toch nog naar zich toe. Al met al een goede wedstrijd, die bij de return in winst omge zet moet worden. Holten 9 - Hector 6. Ook deze partij, heeft Holten 9 in winst omgezet. Dat Hector 6 een moeilijke tegenstander was, werd duidelijk door de ruststand 0-0. Na de thee waren het ac htereenvolgens D. Oolbekkink en G.H. Menkhorst die de over winning voor Holten 9 veilig stelden. De komende zondagen zal voor dit elftal wellicht de beslissing brengen over de koppositie in deze kompetitie. Tegenstanders zullen dan G.F.C.5 en Twenthe 6 zijn. Beide zijn uitwedstrijden: dus heren, zorg dat jullie ongeslagen blijven. Omhoog 5 - Holten 10. Uit deze uitslag kon men de conclusie trekken, dat Holten 10 deze zondag een "makkie" heeft gehad, is niet juist. Door een zestal fouten der Om hoog keeper kwam Holten nogal goedkoop aan de doelpunten, wat niet wegneemt, dat de overwinning volkomen verdiend was. Joop Nijland was de held van de dag met drie treffers. Met dit resultaat is Holten 10 steeds ongeslagen. S.O.S. 8 - Holten 11. Holten 11 heeft de smaak der overwinning te pakken. In een niet al te best gespeelde eerste helft nam Holten 11 toch af stand door twee keer raak te schieten. Met een "hartig" woordje in de rust van leider G Brands trok Holten na de thee fel van leer. Door doelpunten van Be- kkernens. Vincent en v.d. Berg, werd S.O.S met 0-8 aan de zegekar gebonden. De stemming zit erin, meer punten zullen nog zeker worden behaald. Holten 12 - Haarle 6. De opgaande lijn bij Holten 12 bleef merkbaar tegen Haarle 6. Nadat Holten met 1-0 de leiding nam, kwam Haarle knap terug. Sterk spelend wist Holten wederom een voorsprong te ne men. Na de rust speelde Haarle st°rk op de aanval, doch het centrale duo M. van Asselt en H. Oolbekkink was heer en meester. Nadat Holten door Elbersen zelfs op 3-1 kwam, nam Haarle het initiatief volledig over, wat in 3-2 resulteerde door een dekkingsfout der Holtenaren. Haarle zette daarna alles op één kaart en met kunst en vliegwerk wist gelegenheids-doelman H. Vincent het doel schoon te hou den. Zondag komt koploper De Zweef 8 naar Holten. Gelet op het spel van zondag zit er voor de Holtenaren zeker een gelijkspel

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 9